Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62701) KaitouP


KaitouP
veterán

Srácok, szerintetek ez vagy ez a headset a jobb? Az előbbit szerettem volna eredetileg, de sehol sincsen, mindenhol elfogyott, vagy nincs raktáron, nem értem, miért.. A Pulse Elite van, viszont arról meg nem tudom biztosan, hogy fogom -e tudni használni a későbbiekben PS4 -hez..

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62702) perge666


perge666
veterán


Csak nem birtam ki ezt a hónapot sem játék vásárlás nélkül. :DDD
Igaz retro,de imádom!
Még a Far Cry3-at akartam megvenni,de az eladó későn reagált sajnos.

(#62703) Sirandrish válasza perge666 (#62702) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztaaa... :Y
Van hozzá már géped is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62704) perge666 válasza Sirandrish (#62703) üzenetére


perge666
veterán

A gép csak dísz,megkérdeztem annak mennyi az ára és ajándékba kaptam.
Elvileg nem olvassa a játékokat,vagy csak nehezen,de ma letesztelem./fotón eléggé kipottnak látszanak a gombok,pedig nem az/
Bocs a képért,de levettem a felbontást 1mp-re hogy mobilnettel fel tudjam tölteni,meg a G2 amúgy sem a kamerájáról híres.

Voltam Debrecenbe a Tescoba is,volt kb.10db PS3 játék,de baromi drágák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#62705) Wlac válasza A`rpi (#62700) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, megnyugodtam. :)

“The wha-"

(#62706) Sirandrish válasza perge666 (#62704) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért a G2be nem sz*r a kamera, de mindegy :)
Hja..a Tesco ma már inkább csak egy rohadt nagy élelmiszer diszkont.

Pont tegnap beszéltük az asszonnyal hogy régen annyi TV volta a Tescoba mint most az MM-be. Ma meg? Egy fél sarok ahova fel van akasztva 5-6 TV és kb ennyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62707) perge666 válasza Sirandrish (#62706) üzenetére


perge666
veterán

Látod milyen képet csinált este lámpafénynél!
Előtte az SGS2-m szebb képeket lőtt,az N8-ról nem is beszélve,

Kipróbáltam a PS1-et,egyből beolvasta a játékot,a videót is szaggatás mentesen játszotta.
A 2. lemezt másodjára olvasta,és itt a videó is szaggatott,a következőt egyből szaggatva,következőt vagy ötödjére,de folyamatos videóval,utolsót egyből szaggatásmentesen.
Gondolom ez a fej használtságától is függ,meg a lemezek karcosságától.
Lehet elég egy fejtisztítás neki.

Kaptam 2db kontrollert hozzá,az egyik eredeti PS2-es,az darabokba van,de érzékeli ha bedugom.A másik utángyártott,de nem érzékeli,hátha a kettőböl össze tudok rakni egyet.

(#62708) Elims válasza perge666 (#62702) üzenetére


Elims
veterán

Mennyiért vetted??Az àràt nem írtad... :-)

Így van,a n8-ròl nem is beszélve. :-)
Annak a kameràja az egész samsung csalàdot alàzza oda-vissza..a rendszere meg Mindent és finoman fogalmaztam.

(#62709) Elims válasza KaitouP (#62701) üzenetére


Elims
veterán

Nem akartam két hsz-t,de a fotò elvette az eszemet. :-)

Petya: Szerintem Ilyen 7.1-est keress,ne azt a gold-ot és Ne ùjonnan vedd meg.
Nekem van és megmondom őszintén,hogy sok lenne érte a 21e Ft. 10-13e reàlis érte.
A pulse-ért én nem hogy 3x e-t nem adnék,de meg 10e-t sem.A pulse komolyabb robbanàs/lövés esetén megremeg a fejeden.Nekem biztos nem jönne be,repíteném egy pàr métert..
Szòval szerintem keress egy olyan 7.1-et talàn max.15e-ig futàrköltséggel együtt.
Van aki elszàllt àrral 18e-ért hirdeti akkor màr inkàbb +3e és az nem volt senki fején nem kell takarítgatni,de az meg dràga érte.

(#62710) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Megszületett az első két platinám! :D
UC 1 + 3
A végére marad a kedvenc 2. rész majd. ;)
A 3-ra nem igazán mondanám, hogy nehéz, inkább pár helyen a frusztráló jelző a helyes, ahol a játéktudásnak semmi köze a továbbjutáshoz, ellenben a vak szerencsével.
Az első rész lényegesen jobb ilyen téren, a csaták nehezebbek, de kitapasztalhatóak.

(#62711) Elims válasza Rezuhu (#62710) üzenetére


Elims
veterán

Őszintén Gratulàlok!!! :-)
Azért egy uncharted 1 platina nem kis platina!
"...de kitapasztalhatóak."
Te többször irogatsz ilyesmit.Ezzel te most szerénykedsz?? :-) Ne tedd,mert iszonyat nehéz az uncharted 1 még hard-on is!! Írhatsz te erre bàrmit,így van.
Azért arra kívàncsi lennék,hogy mennyi ideig csinàltad,hogy platina legyen?
Vmint csak a tròfeàra mentél vagy arra,hogy szòrakozz egy jòt? :-)

(#62712) Sirandrish válasza perge666 (#62707) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos nem elég nagy ahhoz hogy véleményt tudjak alkotni, de volt már a kezemben és nekem bejött.
Ahogy az asszony S3minije és az én S4minim is brutál jó képeket csinál. Persze a nagy szakértők szerint biztos gagyik meg sz*r az egész, de nálam ha telefonon és gépen is pöpec akkor nálam rendben van. Nem akarom a szobám falát a telefonnal készített fényképekkel kitapétázni szóval marhára nem érdekel hogy 39MPX-be ha fullra rázoomolok akkor zajos lesz :DDD

Rezuhu Gratula! A harmadiknak majd egyszer lehet én is nekiesek, de az első és második részt a boss miatt tuti kihagyom :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62713) Rezuhu válasza Elims (#62711) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Egy bő hét alatt megvolt végül is a két játék Platinája úgy, hogy dolgoztam a hétköznapokon (korábban végigjátszottam őket Hard fokozaton)..
A többszöri végigjátszás a legidőigényesebb dolog, az egyéb trófeák gyorsan beszerezhetőek, ha az ember tudja miket kell csinálni az elérésükhöz, és az egyik végigjátszás alatt kifigyeli, hogy mit hol érdemes megcsinálni (írtam egy listát! :D ).
Volt olyan, amihez kb 1 perc kellett (gurulva összeszedni a lőszert 20x zsinórban, 1 robbantással 3 embert kinyírni stb) :D
Az összes kincs összeszedéséhez használtam segítséget (UC1 54/60-at találtam meg magamtól, UC3-ban 94/100-at).
Alapban azért mentem rá a platinára a játékoknál, mert a játékok tetszenek, csak könnyűnek tartottam őket (nem volt nagy kihívás a számomra még a Hard sem ---> innen már nem kell sok a platinához).
A Normal-on kitapasztaltam, a Hard szinte sétagalopp volt (már megvolt a taktika a csatákhoz), a Crushing-on pedig már mérgelődtem is itt-ott (itt számít, hogy mennyi idő alatt tudod leszedni az ellenfeleket, és nem árt jó néhány/sok fejlövés, hogy spóroljon az ember a lőszerrel)! :D

(#62714) perge666 válasza Elims (#62708) üzenetére


perge666
veterán

Direkt nem írtam árat,mert akkor mindenki írná hogy jó isten,normális vagyok? :B
De ha rákérdeztél neked megsúgom : 4500ft volt.
Most teljesen be vagyok zsongva,baromira örülök hogy a gép is működik. :)
Most azon gondolkodok hogy PS3-on játszak a játékokkal,vagy szerezzek be egy memókártyát,meg egy működő kart és a PSX-en toljam.

(#62715) Rezuhu válasza Sirandrish (#62712) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Az első rész boss fight-ja elsőre sikerült... crushing-on... :D
Azzal nem értem, hogy mi a probléma, mert az nem nehéz kicsit sem, sőt...

(#62716) Petreszku válasza Rezuhu (#62715) üzenetére


Petreszku
senior tag

De KIRÁKY itt valaki! :DD , :D , :DD

(#62717) KaitouP válasza Elims (#62709) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem, köszi! :) Akkor még gondolkozok, hogy melyiket. :) A rezgés nem zavarna különben, a PC -s Roccat fülesem is rezgett, de egyébként lehet tényleg sok az a 30K érte :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62718) Rezuhu válasza Petreszku (#62716) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Nem igazán! :)

(#62719) Petreszku válasza Rezuhu (#62718) üzenetére


Petreszku
senior tag

Gratulálok!!! :C
Lesz még több is.

(#62720) Rezuhu válasza Petreszku (#62719) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi! :R
Ha sok nem is, de néhány biztosan! :C

(#62721) Sirandrish válasza Rezuhu (#62715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hát ha kiplatináztam volna már, akkor én is azt terjeszteném hogy a világ legkönnyebb játéka :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62722) Rezuhu válasza Sirandrish (#62721) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én nem ezt írtam... :D

(#62723) Sirandrish válasza Rezuhu (#62722) üzenetére


Sirandrish
legenda

"..Azzal nem értem, hogy mi a probléma, mert az nem nehéz kicsit sem, sőt..."

Csak majdnem :K
De a lényegen nem változtat :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62724) renji00


renji00
aktív tag

Valaki aki esetleg jártas Tales of Symphonia téren tudna nekem segíteni? Valahol meg lehet nézni a játékon belül hogy merre kellene elindulni? 15 órája vagyok a játékban de annyit kell mindig barangolnom hogy néha kezd unalmas lenni.

(#62725) Rezuhu válasza Sirandrish (#62723) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Továbbra is fenntartom, hogy a Boss fight lényegesen könnyebb, mint a játék többi csatája crushing szinten.
Visszaraktam a játékot és újra játszottam az utolsó fejezetet.
Most meghaltam 2x, de lenyomtam a fő ellent.
2 halál szerintem nem tartozik a nehéz kategóriába.
Inkább a rossz technika lehet a gond másnál (közel sem célzok a játékban profi módon, multi player-ben elkenték a számat rendesen!) :D.
Nem akarok spoiler-ezni, de ha gondolod megírom a taktikámat (a boss fight ne vegye el a kedvedet a kiplatinázástól!) :)

[ Szerkesztve ]

(#62726) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Az ubi-s accountomon (amin amúgy pc-s játékok vannak) megjelent egy ps3-as Prince of Persia rész, ezt tudom valahogy ps3-on játszani? Járt már valaki így?
Előre is köszi a választ.

**********

(#62727) Sirandrish válasza Rezuhu (#62725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyugodtan leírhatod mert érdekel, de kétlem hogy amiatt meggondolnám magam.
Bár sose lehet tudni :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62728) Bogyi007 válasza Sirandrish (#62706) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ehhez kapcsolódóan, Szegedi Rókusi Tsco extrában NFS Rivals és Bf4 6495 ft Bf3 Premium Edition 3 3495 ft (ebből este még 2 darab volt)

Leendő anyósom elmondása szerint (ott dolgozik a másik Szegedi tescoban pénztárosként) a műszaki osztályt visszább fogja a cég kicsikét azért vannak most a készletkisöpréses akciók is. Én tegnap például ezeket szereztem be:

A tescos ütők darabja 199! forint volt a Dunlop Play27-es pedig 649-be került. A tescosból kapásból vettem 6 darabot (négy haveré lesz) a Dunlop sajna uccsó darab volt. :C :DD

echterion: este ránézek erre én is, nálam eddig is volt pár Ps3 játékom rajta az eddigi Pc-sek mellett. Hátha én is kaptam ilyen ajándékot. jó lenne. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62729) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62728) üzenetére


Sirandrish
legenda

HOgy én sose fogok ki semmi hasonló vételt..nemigaz már :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62730) Bogyi007 válasza Sirandrish (#62729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Majd ha legközelebb ha megyünk ütögetni, akkor a fonákomnál gondolok rád. ;] :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62731) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62730) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem a 3. szervánál kettétörik ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62732) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Legyen négy, már akkor is megérte. :DDD

Más. Resogun-t anno Ps4-re behúztam Ps+ alatt ingyen, most elvileg már multiplatformos, akkor elvileg a Ps3-ra is ingyen leszedhetem?

Jó volna, ha ez így van....

Egyébként nézem a Storeban az árakat és a legtöbb játéknál ami edig listaáras volt - minő véletlenül - magasabb ár van mint szokott. Nincs itt ingyen kenyér a 10% miatt...
Igaz nem is terveztem most venni semmit sem - ÁFA befizetés van a családban a jövőhéten (brutális az öszeg) így most pihen a pénztárca....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62733) Sirandrish


Sirandrish
legenda

2. Platina! Ratchet & Clank: All 4 One :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62734) Elims válasza Rezuhu (#62713) üzenetére


Elims
veterán

Le a kalappal. Keméyn dió az 1. :-)

Perge: Annyit megért! :-)
Szerintem a ps3-on játszd a játékokat.Legalábbis szerintem kényelmesebb a vezeték nélküli joy miatt.

GhostPetya: Ha megszokott a rezgés akkor jó vétel lehet. (bár azért csak drága..akkor már inkább egy 45e-s komolyabb.A fejhallgatós topikban tudnak jót ajánlani.)

"Továbbra is fenntartom, hogy a Boss fight lényegesen könnyebb..."

Ez simán hihető.Vannak az első részben igazán izzasztós részek,hard-on/crushing-on biztos.
Az uncharted 2 legvégén a főharc normal fokozaton iszonyat nehéz.Viszont ha megnézitek a youtube-on a "könnyebb" megoldást akkor még crushing-on is gyerekjáték. ;-)

SirAndrish: "2. Platina..."

Gratulálok!! :-)
Ez gyors volt nagyon.
Esetleg egy uncharted 1-2 platina? :-)) Az kicsit többet érne.

(#62735) Sirandrish válasza Elims (#62734) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem "értékre" hajtok. Ha a játék esetleg tetszik annyira és nem fárasztóan nehéz összehozni benne a Platinát akkor talán megcsinálom. Ez ilyen volt. Főleg hogy a trófeák 95%át együtt csináltuk az asszonnyal. :K
Az UC 1-t Platináznám utoljára az UCk közül az már egyszer hót ziher, mert az....tudod te azt :DDD

A következő Platina amik tervbe vannak, (ergo még marhára nem biztos) az az FC4, esetleg Saints Row 3 és a Ratchet & Clank - Crack in time (bár ezt előbb megnézem hogy egyedül is leköt-e). Persze mivel az FC4 brutál király, a SR3 meg rohadt hosszú, ráadásul mindkettőt csak haverral COOPozgatjuk általában 2 naponta 1 kicsit így ezek nem a hetekben várhatóak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62736) james001 válasza Sirandrish (#62733) üzenetére


james001
veterán

Lassan utolérsz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62737) Elims válasza Sirandrish (#62735) üzenetére


Elims
veterán

És a garden warfare? :-)

James: Így van.2-3év ebben a tempòban ilyen jàtékokkal és ott lesz ahol ti. :-)
2x platinàhoz azért ott kell görnyedni a tv előtt egy-pàr hònapot... Főleg olyan uncharted platinàkhoz.
De ne menjünk messzire,DanyiNorbi Gran Turismo 5 platinàja kb.10hònapjàba került.Ezekhez azért teljesíteni kell Keményen!

(#62738) A`rpi válasza Elims (#62737) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

UC1 platinájához 50 óra bőségesen elég, egyik legkönnyebb platina szerintem.

Amikor megszereztem igaz, én éjjel-nappal toltam.

Platinum
3 days, 23 hours, 25 minutes

Ebbe az intervallumba belefért 3 végigjátszás emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#62739) KaitouP válasza Elims (#62734) üzenetére


KaitouP
veterán

Még gondolkozok rajta, lehet még kérdem abban a topikban is. Köszi a segítséget! :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62740) erahurka válasza james001 (#62736) üzenetére


erahurka
félisten

Engem viszont lassan tényleg utolér :DDD

(#62741) Sirandrish válasza james001 (#62736) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem célom.. :N
Ha az lenne a terv akkor nem 3 hónapja lennék PS3 tulaj :P

Elims Annak még nem néztem meg a trófeáit. De az FC4 most úgy is üt mindent. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62742) perge666 válasza Elims (#62734) üzenetére


perge666
veterán

Igen a kontroller miatt kényelmesebb,ezen már gondolkodtam.

(#62743) erahurka válasza perge666 (#62742) üzenetére


erahurka
félisten

PC-vel is össze lehet hozni a kontrollert csak kell egy bluetooth adapter. Meg annyit kell megszokni hogy a jobb oldali gombok máshogy vannak elnevezve.

(#62744) zol71


zol71
tag

Üdv. CECH-2504b-tip alaplapos Slim PS3 tulaj vagyok. Kikellene bent cserélnem a hűtőt.Találtam 1 23 lapátos ventit de nem tudom hogy kompátibilis-e ezzel a géppel. Segítséget kérek!
23 lapátos:http://www.aliexpress.com/item/Wholsesale-and-retail-100-guaranteed-Internal-Cooling-Fan-23-Blades-for-PS3-Slim-console/1668687358.html
17 lapátos:http://www.aliexpress.com/item/17-Blades-for-Sony-PS3-Slim-Internal-Cooling-Fan-W-Heatsink-for-ps3-slim-console-fans/1432874595.html
Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

(#62745) A`rpi válasza zol71 (#62744) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szét szeded, a PS3mad, és megnézed a gyári ventilátor cikkszámát. És lehetőleg olyat keresel bele.

(#62746) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Köszi a netes válaszokat! (nem böngészőnek akarom használni, csak azért kérdeztem, hogy ez általánosan ilyen, vagy nálam van-e valami hiba :)

Lenne egy újabb kérdésem: van egy erősítőm(5.1), amihez egyelőre csak front hangfalak vannak (folyamatban a többi beszerzése). Ha ps-el játszok, akkor játék közben nincs semmi a hanggal, viszont az ilyen átmeneti jeleneteknél amikor ugye csak nézi az ember a "videót" akkor nagyon nagyon halk a párbeszéd (játék közben az is jó). Ez mitől lehet? (nem értek hozzá, én azt tippeltem, hogy mivel többcsatornás erősítőre van dugva ezért talán a ps3 több csatornára küldené ki és olyan hangfalra jutna a párbeszéd, amely jelenleg még nekem nincs (tehát nem frontra)). :F

[ Szerkesztve ]

(#62747) perge666 válasza erahurka (#62743) üzenetére


perge666
veterán

Tisztában vagyok vele,de ez hogy jön ide?

(#62748) ldave


ldave
félisten

Bioshock Infinite DLC-ket tolta valaki PS3-on (Burial at Sea)? Valami brutálisan sokat tölt a játék, most hogy megvettem a 2 DLC-t, játék inditásától számítva 3-4 perc mire bejön a főmenü, majd ugyanennyi a DLC betöltése. Amikor az alapjáték volt csak meg, fele ennyit se töltött.

A Slime draws near! Command?

(#62749) MasterMark válasza mézespálinka (#62746) üzenetére


MasterMark
titán

Erősítőben ki vannak kapcsolva a hozzá nem kötött hangfalak?

Switch Tax

(#62750) mézespálinka válasza MasterMark (#62749) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Hazaértem megnézem. Köszi a tippet!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.