Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) Mercutio_ válasza Jenne (#8399) üzenetére


Mercutio_
félisten

Köszönöm, akkor inkább kihagyom:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8402) 4ron válasza Jenne (#8395) üzenetére


4ron
senior tag

Jól nézem, hogy ennek az ára 80.000 körül van? Mert akkor ez nagyon tárgytalan számomra :P

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8403) Breki válasza Breki (#8351) üzenetére


Breki
veterán

Ugyan senki se válaszolt rá, de beírom a válaszokat, hátha egyszer másnak is érdekes lesz ha leesik a Braun szakállnyíró része.

2. Szervizbe is lehet vinni vagy visszaküldeni az eladónak aki ezt nem ajánlotta fel!

Szervíz ha nincs helyben akkor küldhető postán is a következő címre !

Kisgép Kft.
1136 Budapest
Pannónia u.23.

Ők nagyon korrektek levélben és telefonon is, tájékoztatásuk szerint ha vidéken adják le a braun borotvát akkor is hozzájuk küldik illetve a boltból is, ahol nem szeretnek foglalkozni vele.

Konkrét boltot nem írok, de nem volt hízelgő a vélemény. Olcsóbbak, de a garanciális dolgok...........

A szervizbe viszont ingyenesen lehet küldeni, úgy, hogy ők állják a postaköltséget !
'ebben az esetben kérem tüntesse fel a csomagoláson, hogy Garanciális Braun termék van a csomagban, mert csak ebben az esetben tudjuk átvállalni a beszállítás költségét.'

3. A Braun borotvák két évig garanciálisak, ez a konkrét eset elvileg ha nem törés otthon is megoldható, de a szerelő tájékoztatása alapján tapasztalat kell hozzá az első 20 fej visszarakása után lesz ez meg. :P

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8404) Devsey


Devsey
tag

Amazonon Braun Series 7 790cc-4 kb 47k-ért szállítással együtt mennyire éri meg?
Mondjuk 1 Braun Series 9 9290cc remélhetőleg BF-kor 100k körüli árhoz képest?

Illetve Braun Series 9 9290cc vs. Braun Series 7 7899cc?
Miben tér el? mennyire és miben érezhető különbség?

(#8405) Devsey válasza Devsey (#8404) üzenetére


Devsey
tag

Illetve látok németországban több helyen max 300euroért kiszállítással 9290cc-t, hát az sokkal olcsóbb mint itthon.
Sőt ha német osztrák vagy svájci emberke veszi akkor 50euro a brauntól visszafizetve

[ Szerkesztve ]

(#8406) Jenne válasza Devsey (#8405) üzenetére


Jenne
senior tag

Van ennél ócsóbban is itthon a jófogáson például.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8407) #88727040 válasza Breki (#8403) üzenetére


#88727040
törölt tag

De én válaszoltam korábban:

"(#8370) pelé 1970 válasza Breki (#8351) üzenetére

Új
Válasz
Privát
2016-11-12 02:08:11

pelé 1970
(lelkes újonc)

Nekem volt ilyen (úgy látszik ez típushiba). :K

Pillanatragasztóval visszaragasztottam, azóta kifogástalanul működik. :DD "

Szóval nem valami bonyolult, és nem kell sz@rakodni a szervízzel.

[ Szerkesztve ]

(#8408) Devsey válasza Jenne (#8406) üzenetére


Devsey
tag

De arra gondolom nincs garancia

(#8409) Breki válasza #88727040 (#8407) üzenetére


Breki
veterán

Ne haragudj, nem vettem észre.

Ugyanez a fajta Braunod van?

Gondolkoztam ragasztós megoldáson, de mivel ez rezeg nem tűnt tökéletes megoldásnak, így meg pénteken tök ingyen feladtam most meg már jött a levél

"Tisztelt Címzett!

Ezúton szeretnénk értesíteni, hogy a mai nap folyamán elkészítettük a csomagját, és azt a GLS rendszerében rögzítettük.
A csomagszáma: ************ (1 db), az utánvét értéke: 0 . A csomagot a GLS futárszolgálat fogja kézbesíteni a következő munkanap folyamán.

A kiszállítás napján, a csomagszámra kattintva, az "Info" oszlopban egy idősáv látható, ami a kiszállítás várható időpontját jelzi.

A kiszállítással kapcsolatban munkanapokon 07-20-óráig, a csomagszámra való hivatkozással, kérem hívja a GLS ügyfélszolgálatát: +3618020265

Tisztelettel:
Kisgép Kft.
+3613494955
www.kisgep.hu"

Remélem jó is lesz - nem akarom azért elkiabálni. Ha igen akkor ennyit megért és megemelem a kalapom előttük.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8410) Jenne válasza Devsey (#8408) üzenetére


Jenne
senior tag

Nincs. Ajándékba kapott. Külföldi rokonoktól :DDD és ezért nincs meg hozzá a garancia jegy.
Csak kérdezem: a Németországban vásárolt borotvát hol/hogyan javíttatnád meg garanciában idehaza?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8411) Jenne


Jenne
senior tag

Black Friday az Edigitalnál 2016.11.18.-án. Érdemes lehet kivárni.
A Braun kilencesekre 100 napos pénz visszafizetési garancia
Ha lesz akció a 70S fejre akkor egyet én is fogok venni. Meg talán még tisztító patront is.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8412) #88727040 válasza Breki (#8409) üzenetére


#88727040
törölt tag

Lényegében ugyanilyen borotvám (is) van:

Braun series 3 320

Félévvel a vásárlás után esett ki még 2010-ben, ezért ez 100%, hogy típushiba a Series 3-nál.

A száránál ragasztottam meg és azóta is a helyén van. Vigyáztam, hogy a fogaskerekeket ne érje a ragasztó.

(#8413) Devsey válasza Jenne (#8410) üzenetére


Devsey
tag

Vmi márkaszervíz vagy visszaküldeném németbe ahol vettem

(#8414) Rihard83


Rihard83
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezekről? Én nagyon megvagyok elégedve a Philipsel előtte is az volt és most 2 év után már lekell cserélnem, mert már elkoptak a kések.

PHILIPS S 5320/06

PHILIPS Aqua Touch Series 5000 S 5070/92 + Bodygroom

(#8415) Jenne válasza Rihard83 (#8414) üzenetére


Jenne
senior tag

Jelenleg milyen Philipszet használsz?
Elég késeket cserélni nem kell a teljes borotvát. Vagy én értettem rosszul valamit?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8416) Rihard83 válasza Jenne (#8415) üzenetére


Rihard83
tag

Áprilisbe lesz 3 éves a cucc, nincs neki baja, viszont szerintem lecserélem, kell egy kis újitás és egy útódot keresek. Az újabbak valószínű még jobbak.

Nézegettem a Braun 5 szériát, viszont ez drágább is és csak úgy ordít. Meg ha már a Philipsel nincs semmi bajom minek váltsak.

(#8417) #88727040 válasza Rihard83 (#8416) üzenetére


#88727040
törölt tag

ez milyen philips?

[ Szerkesztve ]

(#8418) Jenne válasza #88727040 (#8417) üzenetére


Jenne
senior tag

Series 3000/S3510/06

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8419) Rihard83 válasza #88727040 (#8417) üzenetére


Rihard83
tag

Philips PT725/16 PowerTouch

és kb 1 hónapja kezdett el viillogni a narancssárga led, hogy ideje lecserélni a késeket, eddig még sose villogott, igaz 2-3 alkalommal csinállta azóta nem cseréltem le, de nem is villog, viszont nem úgy vág mint új korában :)

[ Szerkesztve ]

(#8420) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok!
Lecserélném 14+ éves Philips 3 körkefés elektromos borotvámat, igazából nincs ötletem hogy milyet vegyek, ez is az első borotvám-kaptam, amit nyúzok. Árban max 30ezret gondoltam rá szánni, néztem hogy Emagnál lehet már kapni néhány Philips borotvát 21-23 ezerért most. Mit ajánlanátok? Nem bánnám, ha olcsón még tudnék venni hozzá hamarosan pengéket, ha elkopnának.

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8421) Pacino68


Pacino68
tag

Sziasztok!
Szerintetek a pénteki ED-os BF-on, ha lesznek akciós Braunok, azokra is vonatkozik majd 100 napos pénzvisszafizetés? Köszi 😎

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#8422) Jenne válasza Pacino68 (#8421) üzenetére


Jenne
senior tag

Lehetséges. Bár egy hetessel vagy kilencessel szinte biztos, hogy nem fogsz mellé nyúlni.
Tegnap jártam az itteni MM-ban, ott is rajta van a Braun 7-en és 9-en a 100 napos visszafizetési címke.
A MM ügyfélszolgálata azt mondta, hogy ez a 100 nap ez nem MM vállalása hanem a braun mint gyártó vállalta. A MM ügyfélszolgálatához nem lehet erre hivatkozva visszavinni, nem tudják fogadni. Ők mondták. Ebből következően szerintem a braunhoz kell visszaküldeni a gyári csomagolásban, épen és sértetlenül, minden tartozékával együtt, és a számlával vagy annak egy hiteles másolatával és megindokolva. Ilyenkor van az, hogy (jelen esetben a braunnak) amikor megkapta a vissz árut, a jogszabályokban meghatározottak szerint onnan számítva 60 napja van a vásárlási összeg visszafizetésére. Mondjuk így már eléggé macerás a dolog. De a legfontosabb, hogy mind ez csak internetes/online vásárlás esetén áll fenn!!!
De esetleg nem jól tudom és ha valaki tudja pontosan az írja meg.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8423) Jenne


Jenne
senior tag

EMAG-Black Friday

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8424) Pacino68 válasza Jenne (#8422) üzenetére


Pacino68
tag

Ok, köszi! Csak egy középkategóriásat vennék(Waterflex), de ha nem válna be visszaküldeném 😎

"A 22-es csapdája"

(#8425) lehella válasza Jenne (#8422) üzenetére


lehella
senior tag

Lehet valamilyen általános véleményt mondani a 3-as szériás Braunokról? Én szárazon szoktam borotválkozni, szeretnék irritáció mentes eszközt venni, lehetőleg nem csillagászati áron :)
Szimpatizálok a WATERFLEX WF2s és a CoolTec CT2s-vel is. Utóbbinál mitől lesz hűvös végig a penge?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8426) Napfénysüti válasza lehella (#8425) üzenetére

Pár hete vettem egy 3050-est amit szárazon használok és eddig bevált. Talán annyi negatívuma van hogy bizonyos részeken többször át kell menni az alaposabb borotválkozás érdekében (áll hajlat, ádámcsutka). Gondolom itt jönne ki az 5,7,9 szériák előnye, hogy azok könnyebben borotválnak simára.

Més que un club!

(#8427) Breki válasza lehella (#8425) üzenetére


Breki
veterán

Itt nagyon sok véleményt olvashatsz róla

[link]

A többség dicséri

Itt pedig egy videó a hűtési technológiáról

[link]

Itt pedig szidják :)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8428) Jenne válasza lehella (#8425) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Én az általad felsoroltak közül nem használtam egyiket sem, így nem is tudok véleményt mondani róluk. :N

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8429) lehella


lehella
senior tag

Köszönöm a linkeket, ezt a Braun CoolTec CT2s-t most 33ért meglehet venni 2 év garival, szimpatikus. Ismerősömnek ilyen van és ajánlja. Van esetleg más ajánlott borotva ilyen árban, ami jó?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8430) tothmesz válasza lehella (#8429) üzenetére


tothmesz
csendes tag

Cooltec-et használok az arcom szakálltalan részén és nagyon szeretem. Direkt szőrgyűjtő nincs, de a levágott szőr nagy része a fej alatti részen gyűlik, ahonnan könnyen kiöblíthető használat után.

(#8431) lehella válasza tothmesz (#8430) üzenetére


lehella
senior tag

Ez így bőven elég, szuper. Vennél újra ilyet borotvát? Azt nézem hogy közel 3 éves modell, 33ért.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8432) Jenne


Jenne
senior tag

A MM-ban is lesz november 18.-án Black Friday!!! Most kaptam a hírlevelet.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8433) bogabi válasza Napfénysüti (#8426) üzenetére


bogabi
senior tag

Hetessel is problémás az ádámcsutka környéke, de megoldható. Sokat jelent, ha az ember megtanulja helyesen használni ezeket a villanyberetvákat. Nekem 3 éve van meg a hetes (760), és most kezd ráállni a kezem... :) ugyan nem napi szinten használom, általában heti 2x nyúzom a fejem.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#8434) Jenne válasza bogabi (#8433) üzenetére


Jenne
senior tag

A rezgősek szita felülete miatt van ez. Azok síkban vannak és nehezebb eltalálni az ádámcsutkánál a kis dombra való felfekvést. De gyakorlással valóban megoldható.
A körkésesek ott azon a területen jobban teljesítenek, mivel a kialakításuk más és ebből következően jobb a felfekvés ott azon a területen(is). Ezt tapasztalom is minden alkalommal, ha a Philipsszel borotválkozok. A 3D-es fej az ádámcsutka részen gond nélkül, gyorsan és szépen leszedi a szőrt.
Tegnap úgy adódott, hogy délután is meg kell borotválkoznom a reggel már egyszer megtörténthez képest.
Az alig borostát a hetes braun szépen levágta, pedig azt hittem hogy majd nem fogja leszedni, vagy kínlódni fog, mert még elég rövidek a borosták és nem lesz mibe belekapaszkodnia a késeknek. De könnyedén megoldotta, pedig már 14 hónaposak a 70S kései, és napi használatban vannak.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8435) tothmesz válasza lehella (#8431) üzenetére


tothmesz
csendes tag

Vennék, de már inkább cc-s modellt, kicsit többért... Az a baj, hogy később csak a tisztító egységet nem lehet külön megvenni a borotvához.

(#8436) Napfénysüti válasza bogabi (#8433) üzenetére

Ez az első rezgős borotvám szóval még nekem is szoknom kell hogy fogjam vágás közben. Hetente én is 2-3 alkalommal használom.

Més que un club!

(#8437) lehella válasza tothmesz (#8435) üzenetére


lehella
senior tag

Én is a tisztító egység nélküli verziót tervezem venni. Miért van rá szükséged, nem elég csak a vizes kiöblítés?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8438) Chris82


Chris82
senior tag

A nem vizes Braunokat is el lehet mosni víz alatt? Eddig csak a tisztítóállomással takarítottam ki, nem mertem vízzel

[ Szerkesztve ]

(#8439) Napfénysüti válasza Chris82 (#8438) üzenetére

3050 cc-t (ami ugye nem vizes) simán mosom víz alatt. A Braun oldalán úgy szerepel hogy 100% vízálló a 3-as széria (3050cc - features pont alatt) IPX7 minősítéssel.
Pont emiatt kérdeztem korábban hogy ugyan ezt a 3050-est száraz borotvának írja a Braun de ha egyszer vízálló vajon lehet-e vele nedvesen borotválkozni? Bevallom nekem az a gyanúm hogy igen, ugyanúgy lehet mint mondjuk a 3040-essel ami már Wet&Dry csak éppen így el lehet adni külön mindkét típust. De ez csak az én sejtésem.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8440) bogabi válasza Chris82 (#8438) üzenetére


bogabi
senior tag

Mióta megvan a 760-as (3 éve) mindig csap alatt mosom - nem az egész borotvát, hanem csak a fej részét. A tisztítóba havonta egyszer szoktam berakni. Eddig nem lett belőle gond.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#8441) Takika14


Takika14
aktív tag

Kedd-szerdán jön nekem is a WF2s, kíváncsi leszek milyen a masina ez lesz az első. Volt itt egy kolléga aki 1-2 hete vett ilyet, esetleg a véleményét meghallgatnám. :R

(#8442) 4ron


4ron
senior tag

Borotválkozás előtt egyébként milyen terméket érdemes használni? :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8443) zsoltzsolt válasza 4ron (#8442) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Milyen borotválkozás? pengés vagy elektromos?

(#8444) 4ron válasza zsoltzsolt (#8443) üzenetére


4ron
senior tag

Pengés.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8445) zsoltzsolt válasza 4ron (#8444) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Akkor nem tudom, vagy húsz éve nem használtam pengéset.

(#8446) mike1334 válasza 4ron (#8442) üzenetére


mike1334
veterán

Sima meleg víz felpuhítani, esetleg vmi preshave krém.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8447) andrisbandi


andrisbandi
őstag

amazon.de
Braun Series 9 9090cc Shaver
EUR 180 ~ 56.000 Ft

Árban csábító.
De hogy van erre a gari?
Nálunk lehet intézni, vagy csak az Amazonon keresztül?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8448) Jenne válasza andrisbandi (#8447) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Rákérdeztem erre a garanciára. Fél órán belül meg is érkezett a válasz.
Íme.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8449) andrisbandi válasza Jenne (#8448) üzenetére


andrisbandi
őstag

Király vagy, köszi! :R

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8450) Jenne válasza andrisbandi (#8449) üzenetére


Jenne
senior tag

Szívesen. Nem igen szoktak elromlani, eléggé masszív darabok. Az enyém 14 hónaposan, napi használat mellett kifogástalanul működik. Braun 7 760cc.
A garancia az nem mindenre érvényesíthető, azt gondolom tudod. Az a lényeg, hogy pontosan ki legyen töltve a garancia jegy az amazon által. De talán a számla is elég, ha azon pontosan fel van tüntetve a borotva pontos típusa, ...stb.
A Braun által vállalt 24 havi garancia nem vonatkozik a gyorsan kopó,
rendszeresen cserélendő tartozékokra (pl. borotvaszita, kés stb.).

Leírás

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.