Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) #88727040 válasza Gergely0809 (#7299) üzenetére


#88727040
törölt tag

The Sugarland Express Full Movie (1974) , 56:22 borotválkozik az ürge.

https://www.youtube.com/watch?v=2sDjhjIpXrw

Itt pedig 0:57-0:58-nál Kojak tolja körkésessel :C (igaz csak fényképen), de majd újranézem a sorozatot is, hogy pontosan tudjam melyik rész az.

https://www.youtube.com/watch?v=P_e6_j5YSeE

(#7302) #88727040 válasza #79621120 (#7300) üzenetére


#88727040
törölt tag

Ha ehhez ragaszkodsz, és innen rendeled, azt a 75 dollárt megéri, bár ugyanazzal a vágófejjel Budapesten van olcsóbb 3-as Braun is (legalább is ameddig a készlet tart-ahogy az lenni szokott), de azokkal meg nem lehet vizesen (habbal, zuhany alatt) borotválkozni.

(#7303) #79621120 válasza #88727040 (#7302) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nálam 43 dollárt mutat a weboldal .

(#7304) #88727040 válasza #79621120 (#7303) üzenetére


#88727040
törölt tag

:)) persze most látom, hogy tartozékokkal annyi,

annyiért meg bőven megéri

(#7305) hunterrop8


hunterrop8
csendes tag

Sziasztok!

Haj- és szakállvágót szeretnék venni. Ami lényeges hogy a vágási hosszban tudjon kb 4cm-t. Eddig a Remington HC 5800-at néztem, van ennél jobb választás? Esetleg olcsóbban valami, vagy jobb minőségű? Mit tudnátok ajánlani?

(#7306) junior11


junior11
veterán

Na, borotválkozás után Gilettével, de már a penge élessége a végét járja, már felfelé is kellett húznom, hiába tettem utánna az arcomra Nivea sensitive balzsamot, ég, piros a nyakam... Ilyenkor mindig eszembe jut az elektromos borotva, hogy ugyenezt érezném-e vagy sem :D Viszont simára levitte mindenütt.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7307) BullZeye válasza junior11 (#7306) üzenetére


BullZeye
veterán

Friss tapasztalat, pár napos series 7 braunnal, ha szárazon borotválom, akkor nem lesz olyan sima mint a visszafelé borotvált gilettel, viszont nem is pattogzik ki. Ha borotvagéllel használom a braun-t akkor ki tud pirosodik, DE nem pattogzik ki utána, csak piros lesz 1-2 foltban, ahol jobban rányomtam, viszont már MAJDNEM ugyanolyan sima lesz. Sajnos heti 2-3x tudok borotválkozni, gyakrabban nincs értelme, így eddig csak 3x tudtam használni, de egyre jobb vagyok, szóval akár a vége az is lehet, hogy ugyanolyan jó lesz. De ha ügyetlen vagyok, ugyanúgy meg tudom vágni magam vele, mint a gilettel, ami picit bosszant, mert azt hittem ez 100% safe :)

(#7308) junior11 válasza BullZeye (#7307) üzenetére


junior11
veterán

Aha, értem. Most nálunk akciós a Proglide pengék 8db 26euró, egy penge kb. 2 hónapig tart, gondolkodom, hogy még megveszem..

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7309) Gadget-ke


Gadget-ke
csendes tag

A Braun Series 3 3045s borotvában lítium vagy NiMH akku van. Sajnos ahány leírás, vagy weblap, annyi fajta info.

(#7310) #88727040 válasza junior11 (#7306) üzenetére


#88727040
törölt tag

Sajnos ez a "modern" borotválkozás miatt van (felkenni a habot kézzel, neki esni borotvával és összevissza kaszabolni egy nagy lehúzással )

Ráadásul ezek az 5 pengés borotvák (amivel már átesetek a ló másik oldalára) hajlamosak szőrbenövést, gyulladást okozni,

Felfelé csak ú.n. második körben szabad borotválni, ami azt jelent, hogy újra bekened habbal, vagy zselével és úgy borotválod az adott területet, óvatosan rövid húzásokkal borotválni stb.

de van, akinek ezt sem bírja a bőre, így marad a kevésbé sima arc
(a sima arc egyébként is hamar mulandó, átmeneti állapot, én már nem is törekszem rá).

A borotvát pedig nem szabad rányomni.

Legjobb egyébként a borotvakrém, pamacs kombináció (és olcsóbb is, mert egy borotvakrém pár száz forint, tovább is tart és a pamaccsal többször, több körben fel lehet vinni a krémes habot és csökken az irritáció. (Pamacsból is érdemesebb borzszőrpamacsot venni, ami 2-3000 Ft.)

Ezekkel azért el lehet kerülni az irritációt,de időben is nekem sok.

Így persze 20 perc egy normális borotválkozás, de sok a pepecselés és ezt untam meg.

Egyébként meg villanyborotvát is szokni kell a bőrnek, és nem biztos, hogy egyből beválik. Ez egyénfüggő, borotvafüggő (körkéses, rezgőkéses).

Én is körkésessel kezdtem,majd rezgőkéses maradt.

Sajnos ezekre rá kell áldozni, valahonnan el kell vonni a pénzt, vagy megteremteni rá. Én pl. nem bulizok,
nem cigizek,
nem iszok,
nem járok fodrászhoz, :N
mert magamnak vágom a hajam akkor, amikor én akarom, és ez nem ilyen kopasz börtönfrizura, hanem rendes 2,5 centis haj, oldalt, hátul kicsit rövidebbre vágva (mondjuk ehhez is 4 év kellet, míg tökéletes lett a technikám,de bárhol járok a világban meg tudom igazítani a hajam, és ezt az igényességet nők is észreveszik. ;]

A fodrászok is (voltam vagy 30 fodrásznál, az ország különböző nagyvárosaiban) tróger munkát végeztek és elkérték a 2000 Ft-okat a semmiért (na jó 5-10 perces "munkáért", ráadásul csak havonta mentem---->éves szinten csak ez az egy tétel már 24 ezer Ft, ami egy 3-as Braun ára)

Kb úgy vágom, mint ez az ember itt: [link]

Nekem ez ad egyfajta szabadságérzetet.

[ Szerkesztve ]

(#7311) #88727040 válasza Gadget-ke (#7309) üzenetére


#88727040
törölt tag

Szerintem nincs olyan nagy jelentősége, mert elég sokáig húzza az aksi.

Itt lítiumot írnak mindegyikre: "Hatékony, újratölthető Li-ion akkumulátor"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7312) junior11 válasza #88727040 (#7310) üzenetére


junior11
veterán

Persze, csak másodszorra húzom felfelé, ahol nem viszi le, kényesebb helyeken, ha már a penge kopottabb. Pamaccsal szoktam felvinni a gélt is melegvíz után, vmit legalább puhít, aztán a végén most a balzsamot próbáltam ki arcvíz helyett. Az égő érzés, bepirosodás az állkapocs és a nyak környékén gond nálam, itt többször át kell húzni, hogy levigye, gondolom ezért.

Ami a fordászokat illeti, sajnos egyetértek, nálunk is a többség ilyen, kb. 2 havonta járok még az egyikhez, mert elég jó bige :D

Ezt az oldalt találtam, megnézem mi okosat írnak itt [link]

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7313) mike1334 válasza junior11 (#7312) üzenetére


mike1334
veterán

Én pamaccsal, krémmel, preshave-vel, kímélő balzsammal, mindennel próbálkoztam, puhítottam ezerrel, de a vége az lett, hogy kipattogtam, durvábban néztem ki, mint 14 évesen...váltottam elektromosra, most is kipattog néha, de nem annyira, és inkább csak akkor, ha sokáig hanyagolom a borotválkozást. Szeretek pamacsolni, meg teljesen más érzés úgy a borotválkozás, de az elektromosom tudja ezt is, szóval pár hetente, ha van időm, akkor nem szárazon tolom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7314) Gadget-ke válasza #88727040 (#7311) üzenetére


Gadget-ke
csendes tag

Köszönöm. Én ezt az oldalt néztem, és hátha ők tudják is! :) Viszont, több weboldal NiMH-t ír Braun Series 3 3040s, és 3045s-re is, köztük több nevesebb bolt is.

(#7315) junior11 válasza mike1334 (#7313) üzenetére


junior11
veterán

Hát elhiszem, néha én is úgy nézek ki, mintha tinédzser lennék :D Milyen elektromost használsz?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7316) mike1334 válasza junior11 (#7315) üzenetére


mike1334
veterán

Braun Waterflex. Akcióban vettem még tavasszal. Nem tökéletes, de a célnak megfelel. Az ádámcsutkánál problémás, de ott is leszedi, csak több idő kell neki.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7317) #79621120 válasza #88727040 (#7304) üzenetére


#79621120
törölt tag

Utánanéztem . Nem éri meg . Több mint háromezerbe kerül csak a postaköltség plusz hatezren felül van az adó .

Maradok az eldobható borotvánál .

Részemről befejezettnek tekintem az elektromos borotva témát .

[ Szerkesztve ]

(#7318) #78032384 válasza #88727040 (#7311) üzenetére


#78032384
törölt tag

Viszont ha megnézed a Series 3 adatlapját, már Ni-MH szerepel.

Szerintem csak elrontották az összehasonlító táblázatot. 100 napos garanciában én is szemezek most a Braun 390cc4 fajtával 33 ezerért kipróbálni hátha márkát váltok. A nyakam nem szereti a körkésest. Kár a Series 3-ból kispórolták a Li-ion akksit, olcsóbb Remingtonban is az van már. A Braun csak 5-től adja. Több évre nézve azért lehet gond a NiMH memóriahatással. És az is kár nézem már a Braun se a régi, a Series 3 kínai gyártás. Csak az 5, 7, 9 sorozat készül Németországban. Panaszkodnak is Amazonon, hogy könnyen lepattan az oldalsó trimmer. Arra is kíváncsi lennék a markolaton a gumírozott rész mennyire tartós. Az rondán tudna kinézni ha szétmállik egy év után.

[ Szerkesztve ]

(#7319) Gergely0809 válasza #78032384 (#7318) üzenetére


Gergely0809
tag

Nekem Series 3 390CC-4 van és made in Germany. 1 éves és úgy néz ki, mint egy vadi új. Akku öregedést, memória effektust nem tapasztalok, úgy bírja, mint új korában.

Le2Max 3/64

(#7320) Gergely0809 válasza #79621120 (#7317) üzenetére


Gergely0809
tag

Elektromosat nem azért vesz a nagy többség, mert olcsóbb, hanem, mert kényelmesebb, egyszerűbb, más érzés. Az eldobhatóssal jobban jársz, ez nem vitás, főleg ha ritkán használod.
De egy 12ezer forintnak megfelelő termék adója nem 6 ezer forint. Sőt nem is fizetsz adót rá. Vám + Áfa van. ez 27 százalék, ha jól emlékszem.

Le2Max 3/64

(#7321) #78032384 válasza Gergely0809 (#7319) üzenetére


#78032384
törölt tag

Ez jó hír mindenképpen. Meg érdekes is, Amazonon többen írták Kínát és a Braun honlap is az 5 és 7 mellé büszkén odaírja Németországban készültek, a hármasnál gyanúsan nincs ilyen dicsekvés. Gyártási időtől, vagy régiótól függ vajon? Ha lesz még januárban Edigitalnál 33-ért komplett csomag, ki fogom próbálni. 100 nap alatt biztosan kiderül mire számíthat az ember. Sok év Philips és Gillette után lehet ez a Braun szitás-mosós lesz a megoldás az érzékeny bőrömhöz. Series 5 lenne a tuti, de az nekem már túl drága. Az új S Philips borotvák a 30-tól felfele sávban nem tetszettek a MediaMarktban ránézésre, valahogy szerintem nagy a pengék körül az a gyűrű és billegnek a fejek összevissza. El se tudom képzelni orr alatt hogy fér oda a normálisan. Találtam még egy régi RQ1250-et Euronics-ban 40-ért jó áron, azzal meg az a baj egyedül Győrben kapható, lehet el is fogyott már. Nyár óta bénázok ezzel a borotva vásárlással, most ez a 390CC4 tényleg tetszik 100 napos garanciával és sok tartozékkal. Youtube alapján nem is vészes a hangja se.

(#7322) Gergely0809 válasza #78032384 (#7321) üzenetére


Gergely0809
tag

Nem gáz a hangja sztem. Mit jelet a sok tartozék?

Le2Max 3/64

(#7323) #78032384 válasza Gergely0809 (#7322) üzenetére


#78032384
törölt tag

Szokásos kis kefén és hálózati töltőn kívül tisztítóállomás, egy adag tisztító folyadék, utazó tok. Ha jól láttam a képen tényleg tok és nem csak egy szütyő, valamit csak véd ha bőröndbe teszem utazáskor. Ez nem rossz 33-ért ingyen szállítással, azzal együtt is hogy a két filléres védőkupakot csak lespórolták. :D És később olcsóbb a fejcsere mint körkésesnél. Ami Philips-et láttam MM-ban ilyesmi árban szinte semmi tartozék nem volt hozzájuk. Na lassan egyre jobban bedumálom magamnak ezt a Braun 390CC4-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#7324) Gergely0809 válasza #78032384 (#7323) üzenetére


Gergely0809
tag

Ja tok és kefe, a tok az tényleg jó, az egy kemény cucc, nem puha, pont illeszkedik bele a borotva, nincs szükség védőkupakra. Jó borotva ez, a 3-asok királya. Sok led, jelez mindent, ha kell, ha nem :D + a fejrögzítés. Én ajánlom :)

Le2Max 3/64

(#7325) Victoryus94


Victoryus94
őstag

15-25k között szeretnék elektromos borotvát venni.
A körkéses (Philips?) tűnik szimpatikusabbnak, az nem tépi annyira a bőröm, ha esetleg 3 napig nem borotválkoznék. Lehetőleg akksis legyen, de ha azt mondjátok, hogy ilyen árban nincs normális, akkor lemondok róla. Vízállóságnak még örülnék, de ez sem feltétel.

[ Szerkesztve ]

(#7326) #88727040 válasza Gergely0809 (#7319) üzenetére


#88727040
törölt tag

Az én Braun 320-asom 5 és fél éves. Semmi baja nincs az akksinak, de én hálózatról használom, mert erősebb a motor teljesítménye kezdettől fogva. Ez minden borotvánál így van, ezért is szeretem azokat a borotvákat, amelyeket lehet hálózatról is használni.

A 7 éves 1-es Braunomnak -ezt használom mostanában gyakrabban- szintén nincs baja az akksinak.

Itt egy 2006-os hozzászólás:

" (#288) Integra válasza [chelloZotya (#286) üzenetére

Új
Válasz
Privát
2006-01-14 12:48:58

nekem is akksis a braun flexem, mégis hálózatról használom, lehet vele játszani hogy menet közben rádugod az aljazatba dugott hálózati kábelt, hallani, hogy a motor felturbózik ilyenkor, ha meg lehúzod, gyengébb lesz:)"

és ez valóban így van, próbáljátok ki. Anno egy másik gyerek próbálta bizonyítgatni, itt a fórumon hogy akksiról is ugyanolyan jó a borotva teljesítménye, meg hogy ennyit, meg ennyit bír az akksi. NEM, hálózatról használva az igazi. :K

Egyébként a villanyborotva max 2 napos szőrrel bánik el irritációmentesen. Most borotválkoztam 5 nap után 1-s Braunommal:

1. pajeszvágóval leszedtem kb 1,5 naposra (nem vág annyira mélyen, mint a 3-as pajeszvágója)
2. arcmosás, mert a "forgácsot" lemostam az arcomról,
3. zuhanyzás
4. Barbon preshave (jó mentolos, főleg borotválkozás utáni hideg vizes arcmosáskor)
5. borotválkozás szita részével
6. Denim arcszesz (braun preshave illatának elnyomására)
7. hagyományos kék tubusos , jó zsíros nivea krém

Tehát sokkal jobb rövidebb szőrnek neki esni (ez még a 3-as Braunra is igaz)
De nincs ám irritáció, csak sima arc. Pengéssel csak visszafelé tudnám ezt.

Sima arcot úgy értem, hogy a kezemmel végighúzva. Persze tükörből nézve nem tűnik simának,de a tapintás a lényeg, hogy ne szúra meg a lányok arcát puszikor.

Ez azért van, mert nem vágja a szőrt, hanem nyírja és ezért tűnik simábbnak a szőr.

(#7327) #88727040 válasza #78032384 (#7318) üzenetére


#88727040
törölt tag

Való igaz a 3-as Braunomról nekem is lepattant a pajeszvágó egyik része, de pillanatragasztóval visszarögzítettem, és azóta is stabil. :DD Más gondom nincs vele.

De nekem ez Made Germany (és mégis lepattant a pajeszvágó alja, ennyit a német precizitásról :C és Ni-MH felirat is látszik)

Az 1-es Braunom meg kínai, arról meg nem tört le semmi: :DD :D :DD :C

(#7328) #88727040 válasza Victoryus94 (#7325) üzenetére


#88727040
törölt tag

Ha nem borotválkozol három napig, ajánlott pajeszvágóval rövidebbre nyírni.

Nekem a filipsz,-mivel körkéses-a 3 napos borostámat körkörösen megcsavargatta, majd kitépte, mint valami epilátor. Nemsokára ment a kukába.

A Braun legalább nem tép,de a bőr jobban irritálódik, itt is nehezebb leszedni a 2 naposnál nagyobb borostát, szálakat hagy ki, mivel a hosszú szőrszál átsiklik a szitán és a lyukaiba nem kap bele---->nem vágja le a szőrt,

Többek között nyaknál is ezért nem viszi le a szőrt, oda is pajeszvágót használom, ha már van ilyen rajta.

(#7329) #88727040


#88727040
törölt tag

Arról már nem is beszélek, hogy egyes üzletek között mekkora árkülönbségek vannak, és itt most nem az internetes áruházakra gondolok.

Én is 3-as Braunomat anno akciósan vettem (annyi volt, mint korábban az 1-es Braun), azért van kettő Braun villanyborotvám.

Meg azért is, mert egyszer az a bizonyos filipsz lefulladt használat közben, és az elég kínos, ha nincs tartalék borotva.
Csak félig voltam megborotválkozva és kb úgy néztem ki, mint Bergendy Pista :D :D :D :D :D :

(#7330) Nagya21 válasza #88727040 (#7329) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Attól, hogy te megvettél egy alsó kategóriás borotvát, és nem vált be, még nem kell leszólni az összeset.
Nekem az 5 napos igen hosszú szőröket 2-3 siklásra biztos leviszi az RQ12-es fej.
Majdnem irritáció mentesen.
Tapasztalatom az, hogy az RQ12-es fejnek majdnem mindegy, hogy félnapos borosta vs 5 napos a szakáll.
A HQ8-as szita már nem szereti a hosszú szőrt, az az 1-2 napos szőrrel bánik el a legjobban.
Üdv NAgya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7331) atua válasza #88727040 (#7328) üzenetére


atua
aktív tag

Azért ennél kicsit árnyaltabb a kép. Én hetente kétszer borotválkozok, vagyis 3-4 naponta, de esetemben sem az előző Braunnal, sem a mostani Philips-szel nem volt hasonló gondom a hosszú szőrszálakkal.

Már egy ideje nyomon követem a topikot, és az a véleményem, hogy teljesen egyénfüggű, hogy kinek mi és hogyan válik be, így nem létezik általános érvényű szabály erre a kérdésre...

(#7332) andrasferenc


andrasferenc
tag

A Remington testszőrzet borotvám burkolatának egy része be van vonva egy gumi szerű anyaggal a csúszás megakadályozásra. Sajnos elkezdett ez a bevonat "megfolyni", ragacsossá válni. Mivel lehetne leoldani a burkolatról?

(#7333) Nagya21 válasza andrasferenc (#7332) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Autóknál a denszeszt ajánlják.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7334) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

sziasztok!

Próbáltam utánaolvasni a topikban, de nem sikerült biztos választ találni a kérdésemre:

szakállvágót szeretnék. célom, hogy heti 1 borotválkozással megússzam azt, hogy egy folyamatos, kb 2-3 napos borostát tartsak az arcomon. Ezt mivel lenne érdemes megoldani?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#7335) andrasferenc válasza andrasferenc (#7332) üzenetére


andrasferenc
tag

Lakkbenzinnel sikerült megoldanom.

[ Szerkesztve ]

(#7336) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Braun CoolTec CT2S vs. CT2CC annyiban különböznek "csak", hogy utóbbihoz jár Clean&Chare tisztító és töltőállomás?

Vajon megér ez 10+ ezer Ft-ot?

Akinek van ilyen cucca, írna róla pár sort?

Köszi!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7337) zsoltzsolt válasza andrasferenc (#7335) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mennyire befolyásolja a komfortérzetet?

(#7338) Gergely0809 válasza Motion_Blur (#7336) üzenetére


Gergely0809
tag

Hali! A Cooltech nem igazán terjedt el itt sem sokan használnak ilyet, tehát túl sok tapasztalatra ne szamíts. Viszont sok vélemény van róla a neten. Egy időben volt valami akció, amikor ingyen osztogatták és véleményt kellet róla írni. Így született a rengeteg vélemény. Szinte mindenki istenítette.
A tisztítóállomás olyan dolog, ha neked megéri a plussz tizest, akkor megéri, ha nem akkor nem. Lehet használni anélkül is.

Le2Max 3/64

(#7339) Motion_Blur válasza Gergely0809 (#7338) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Értem, köszi! Az ingyen osztogatós akció jól hangzik :D ennél nagyobb akciót nehéz lenne csinálni :DDD

Waterflex WF2s a másik versenyző, majd mindegyiket kézbe veszem megvizslatom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7340) Gergely0809 válasza Motion_Blur (#7339) üzenetére


Gergely0809
tag

Inkább a Series borotvákat nézegesd. Ezek inkább csak marketing kísérletek voltak, nem terjedtek el. De azt vedd meg amelyik tetszik :)

Le2Max 3/64

(#7341) #88727040 válasza atua (#7331) üzenetére


#88727040
törölt tag

Akkor is könnyebben viszi a pici borostát, mint a hosszú szőröket, mondhattok, amit akartok. :K

(#7342) #88727040 válasza Nagya21 (#7330) üzenetére


#88727040
törölt tag

De igenis le fogom szólni az összes körkésest, nem te mondod meg nekem, mit szóljak le és, mit nem, mit kell és mit nem? Világos?!

Ez olyan, mintha azt akarnád, hogy ne mondjam el a vélemyényemet, ha az negatív. Hát nem!!! Az a világ már elmúlt, mégha egyesek az 50-es éveket akarják is visszahozni pl. a politikai vezetésben és a közéletben.

Nekem nem parancsol senki.

A rezgőkéses technológia sokkal jobb, még az alap készülékeknél legalábbis is nekem.

[ Szerkesztve ]

(#7343) Gergely0809 válasza #88727040 (#7341) üzenetére


Gergely0809
tag

Főleg, hogy a filipsz az 5 naposat ugyanúgy viszi, mint a feleset. Ez azért elég vicces. 2 húzásra leviszi. A 7-es Braun is megszenved az 5 napossal, ugyanmár :D

Le2Max 3/64

(#7344) andrasferenc válasza zsoltzsolt (#7337) üzenetére


andrasferenc
tag

A gumiszerű burokolat megfogásakor ragacsos volt. Megfolyhatott a bevonat és beleragadt minden szőrszál.

(#7345) Nagya21 válasza Gergely0809 (#7343) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nem vicc, valóban így van, az rq12-es fej ilyen szempontból nagyon jól sikerült.
A Braun nem szereti a hosszú szört, tudom, pedig 3 pengés billenőfejesem volt-van, szal nem alapgép
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7346) Nagya21 válasza #88727040 (#7342) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nem parancsolgattam!!!!! :((
Mindössze megírtam az ÉN véleményemet.
Ha te úgy látod ám legyen.
Uff én beszéltem.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7347) atua válasza #88727040 (#7342) üzenetére


atua
aktív tag

Jól értem, egyetlen Philips alapján húzod le az összes körkésest? Elég meggyőző... ;]

(#7348) Jenne válasza #88727040 (#7342) üzenetére


Jenne
senior tag

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7349) Gergely0809 válasza Jenne (#7348) üzenetére


Gergely0809
tag

Te is átpártoltál kőrkésesről rezgőre. Pedig eleinte Te is ontottad az igét, hogy filipsz forewer.

Le2Max 3/64

(#7350) Jenne válasza Gergely0809 (#7349) üzenetére


Jenne
senior tag

Finomítanám az állításodat picit ha meg nem haragszol érte.
Megvan még az elején tartaléknak vett PT730-asom is. (vaterkán 3 ezerért árulták vadi újonnan anno) Azt is használom, de kevesebbszer. Havonta szoktam elővenni ezt a körkésest és egy hétig szoktam használni, vagy addig amíg le nem merül az akkuja, utána felteszem töltésre. (akku karbantartás miatt) Vagy akkor, ha reggel csendben kell itthon megborotválkoznom. Sajnos ez a PT730-as nyolc órás töltést igényel és nem tudja kezelni sem a Philips tisztítóállomását.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.