Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) DelArco


DelArco
aktív tag

Hello!
Borotva vásárláshoz szeretnék segítséget kérni.
Jelenleg egy ősöreg philips körkéseset haszálok és szeretnék nagyjából ezen a vonalon maradni az új borotvával is. (Esetleg remington ha az megbizható márka)
A keret 25-30ezer forint. Eddig edigitalon nézegettem de elég sok esik ebbe az árkategóriába és nem tudom mit érdemes nézni. (Black friday-en hátha belefér valamivel drágább darab is)
Köszönöm előre is a segìtséget.

Youth hides the key to salvation

(#8302) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
Két borotva között hezitálok:
1. Remigton XR1330 HyperFlex: 18K újonnan
2. PHILIPS RQ 1250 3D: 40K: kibontott, de nem használt (németországi garanciával)
Ti melyiket javasoljátok? (alap, 2-3 naponta történő borotválkozás, töltési idő, akku kapacitás nem számít)
Köszi!

(#8303) Jenne


Jenne
senior tag

Ma reggel kissé megingott a Braunba vetett hitem, hogy borotvák közül ez a csúcs kategória. A reklámok szerint legalább is. Kezdem azt vallani (én is), hogy eléggé túl van árazva a braun mint márka.
- Vendégségben vagyunk a lányoméknál és onnan írom ezeket. Otthon felejtettem a borotvámat, így a vőm felajánlotta a készülékét a ma reggeli borotválkozáshoz és azt használtam. Ez egy középkategóriás Panasonic ES-LT71-es borotva. Egy éves, a kései is ennyi idősek.
Nos hát igen nagyot csodálkoztam, mert az én braun borotválkozási időmhöz képest, ami nálam általában 8-9 perc, kevesebb kellett most (5 perc) és legnagyobb csodálkozásomra nagyon szépen leszedte. Pedig azt gondoltam volna, hogy nem lesz braun minőségű símaság. Még ott is könnyedén megoldotta a Pana, ahol nálam a braunnal kicsit többet kell csuszigatni a borotvát, hogy leszedje. Ez a rész nálam az ádámcsutka és környéke. Itt kicsit többet szoktam időzni.
Teljességgel állíthatom, hogy legalább olyan lett a végeredmény (feleségem szerint is) mint a kétszer olyan drága braunommal. Ez a Pana olyan 36-37 ezer körüli áron van.
Ennek a borotvának magasabb a rezgés száma (13000) mint az én braunomé (10000) , de valahogyan mégis csendesebbnek vagy kevésbé hangosnak/zavarónak tűnt nekem a már megszokott braun hanghoz képest. (feleségem szerint is aki nap mint nap reggelente hallja a braunt)
Ezek után lehet, hogy át kell értékelnem kissé a braunt? Mert van fele annyiért legalább olyan tudású borotva?
Ja és a végén a legjobb dolog, hogy ebben a panában van ultrahangos tisztító mód is. A bekapcsoló gombot 4 másodpercig kell folyamatosan nyomni, ekkor bekapcsol az ultrahang és 20 másodpercig működik és kirezegteti az apró pici szőrszálakat. Így szárazon is közel teljesen kitisztult a fej. Mosdó fölé tartva szépen láttam is amint szóródnak kifelé. Utána már csak egy meleg vizes laza öblítés és ragyogó tiszták lettek a kések és a szita is.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8304) bogabi válasza Jenne (#8303) üzenetére


bogabi
senior tag

Sajnos Pana borotvát nagyon kevesen használnak, legalább is itt nem ír senki róla,csak nagy ritkán, pedig nem rosszak. Főleg azok után, amiket most megtapasztaltál - sajnos a meglévő 760-as mellet értelmetlen lenne beújítani egy Panát, de ha esetleg a Braun megkotlik, akkor erősen elgondolkodom egy új Panasonicon.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#8305) Nagya21 válasza bigrock (#8302) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Mint Braun 9585-ös felhasználó akinek már 5éve van egy Phil RQ1250-ese is:
Én a Philt venném.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8306) zsoltzsolt válasza Jenne (#8303) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, én is emiatt nem vettem sose Braunt. ELég túlárazottnak gondoltam mindig. A mostani (Braun Series 9 9290cc), ami a Trnd és a Braun jóvoltából került hozzám, nagyon jó, ennél jobbat sose használtam, de igencsak túlárazott, ennyiért sose venném meg. Bár most már beszerezhető118.980 Ft-ért is :D , de ennyit se adnék érte.
De a teljesítménye ettől függetlenül tökéletes(nek tűnik).

(#8307) Jenne


Jenne
senior tag

Kicsit lefoglalom a vendégségben a számítógépet, mert amúgy is nagy ebédfőzés van én meg a konyhában csak útban lennék. :D
Most volt egy eladó vadi új, csak kibontott Seris 9-es a jófogáson igen jó áron. Egy napot nem volt fent a hirdetés, már el is kelt.[link]

(#8302) bigrock
Ha az ára másodlagos szempont akkor minden képpen a Philips. Én egy hasonlót használok, RQ1280-as és nagyon ott van vágási minőségben a Braun hetesem mellett. A 3D-s fej már nagyon jó.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8308) Nagya21 válasza zsoltzsolt (#8306) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Én a Braun 9585-öst a jófogáson vettem tisztítóállomással együtt 7000+posta, akksi bele 5000+posta, a fej jó, de ha leárazva lesz 9k környékén akkor még az befigyel, így sztem 12k-t ezidáig megért nem? :DD
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8309) Zoona


Zoona
aktív tag

Van most akció a Euronicsnál 3045WD borotva + 1 penge 27.990 ér. Ez jó vétel vagy megéri a +7ezer felárat a waterflex2s 35ér az edigitalnal? Megéri a felárat az 5ös szita?

Néhol panaszkodtak, hogy a wf2s-el az áll környékéről nehezebben szedi le a szőrt. Ezt esetleg tapasztalta más is? vagy egyikkel sem könnyebb?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8310) Jenne válasza Nagya21 (#8308) üzenetére


Jenne
senior tag

[link]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8311) zsoltzsolt válasza Jenne (#8307) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A hirdetésben szereplő borotva nem munkahelyi ajándék, hanem szintén Trnd-es. Nem véletlenül nem írták, hogy se számla, se garipaípr, mert azt ugye a tesztelők nem kapnak. 55-ért volt a 7-es szintén a Jófogáson, de nem tudom, hogy megéri-e számla és garancia nélkül. Bár nem tudom mennyire hajlamosak elromlani, nekem még sose volt szervízelési gondom a körkésesekkel, két Philips és egy Remington.

Nagya 21 igen ez még jobb befektetés így :D

[ Szerkesztve ]

(#8312) Jenne válasza zsoltzsolt (#8311) üzenetére


Jenne
senior tag

De ezeket nem csak egy 6 hónapos tesztelésre adták ki? Fél év múlva meg vissza kell adni nem?
Akkor ezt hogyan adhatta el? :F

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8313) zsoltzsolt válasza Jenne (#8312) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem tudok róla, hogy vissza kéne adni, nem olvastam és írtak ilyet.
Elolvastam gyorsan a projekt elírást, nem említenek sehol ilyen információt, hogy vissza kéne juttatni, vagyis megkapjuk örökös használatra.

A hirdetésben lévőről csak sejtem, hogy ez is egy Trnd készülék, és persze nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8314) Chris82 válasza Jenne (#8312) üzenetére


Chris82
senior tag

Ez egy erősen használt borotva volt, látszik a késen. A kék színű kés teljesen le van kopva, és már ezüst színű.
Nekem is kopik.

(#8315) Jenne válasza Chris82 (#8314) üzenetére


Jenne
senior tag

Na most már itthonról...
Melyikre gondolsz pontosan?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8316) Chris82 válasza Jenne (#8315) üzenetére


Chris82
senior tag

Amit belinkeltél Series 9

(#8317) Jenne válasza Chris82 (#8316) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi.
Kicsit belém tetted a kételyt és gyorsan kibontottam a vadi új 70S csomagot. Edigitalban vettem. Hát nálam a teljesen új sem kék középen. Teszek be képet, a két kombipack egymás mellett. A bal oldali a teljesen új még sosem hasznát, a jobb oldali pedig a használt, lassan 14 hónapos.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8318) Chris82 válasza Jenne (#8317) üzenetére


Chris82
senior tag

Te olvasod is hogy mit írok???
Series 9ről beszélek. Ez 7-es

(#8319) Jenne válasza Chris82 (#8318) üzenetére


Jenne
senior tag

Igen olvastam melyikre írod, de gyorsan ránéztem az enyémre is. Gondoltam hátha ott is más színű a középső rész, de ennél a 70s-nél nem. Újkorában sem kék. :O

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8320) Chris82 válasza Jenne (#8319) üzenetére


Chris82
senior tag

A 9290-nél meg arany színű. :)
A series 7 sima kályhaezüst :D

(#8321) Jenne válasza Chris82 (#8320) üzenetére


Jenne
senior tag

A 9290-nél meg arany színű...
Mert titanium bevonatú az része, azért arany színű, az enyém meg csak sima ezüst színű, mert csak acél a titan helyett. :O
Kezdek gondolkozni, hogy kell egy 9209-es a mostani hetesem helyett, mert jobban szeretem az arany színt mint a kályha ezüstöt. :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8322) Chris82 válasza Jenne (#8321) üzenetére


Chris82
senior tag

Ezért már megéri lecserélni, más érzés egy ilyennel borotválkozni :)
A kék bevonat milyen egyébként?

(#8323) Jenne válasza Chris82 (#8322) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem tudom milyen lehet a kék bevonattal, mert az én 70S-em az originált csomagból kibontva is "csak" kályhaezüst színű ott középen. :O
Vagy lehet, hogy az edigitalban bóvli kínai utángyártottat adtak el nekem? :N
Most, hogy mondod, hogy más fíling egy ilyen arany színűvel a borotválkozás, hát belém költözött és nem hagy nyugodni azóta a gondolat, hogy lecserélem a hetest. Rámegyek a hirdető portálokra és gőzerővel kezdek keresni ezekből az új, bontatlan, garancia nélküli és nyeremény játékon nyert (így hirdetik) kilencesekből. Hátha lesz jó áron... :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8324) #88727040 válasza bogabi (#8304) üzenetére


#88727040
törölt tag

Pedig ez a fórum szinte azzal kezdődik, a hozzászólások elején, hogy Pana és Remington harmadannyi ár ua. szintű borotváért:

"

(#21) Den válasza Versus123 (#18) üzenetére

Új
Válasz
Privát
2005-01-17 14:12:54

egyikse. drága szar mind. vegyél panasonic vagy remington borotvát, semmivel nem rosszabbak viszot olcsóbbak, többet nem érnek ezek a fröccsöntött vackok."

"

(#80) Den válasza Digital (#79) üzenetére

Új
Válasz
Privát
2005-11-30 18:29:49

remingtont vegyél. olcsóbb és jobb mint a phillips. braunom nem volt azt nem tudom, de szvsz nem lehet annyival jobb amennyivel drágáb, mert a remington is majdnem tökéletes"

én még anno olvastam ezeket és bizony emlékszem rá, és a net sem felejt.

(#8325) #88727040


#88727040
törölt tag

százezreket én sem adnék egy borotváért (az más, ha olcsón hozzájutsz 9-es Braunhoz, Philipshez)

akinek nem jó a közép (3-as Braun, 3000 philips), vagy felső-közép kategória (5-ös, 7-es Braun, 5000-7000 philips),
annak nem is ajánlott a villanyborotva, de szerintem akkor lehet a borotválkozás sem, vagy elkényeztetett rinyálós,

hiszen úgy is lesznek olyanok, akik azt mondják, hogy a 9-es Braun sem jó, mert "nem annyira sima, mint a pengés" és különben is "irritál"

az biztos, hogy ezek fényévekkel jobbak az 1-es Brauntól, vagy a korai smirglis érzetet keltő Remingtonokhoz képest, és hosszú évtizedekig csak ilyen villanyborotvák voltak Amerikában is,
vagy maradt a körkéses,
és ennyi (illetve az igazi Gillette borotvák állítható dőlésszöggel)

bár vannak olyanok, akiknek a hagyományos penge jön be csak

[ Szerkesztve ]

(#8326) Jenne


Jenne
senior tag

Hát uraim ez a trnd-s teszt ez néhány a braun tesztre jelentkezett és kiválasztott emberkének jó hasznot fog hozni. Sajnálatos, hogy egyesek így gondolkoznak és vissza élnek ezzel. Vagy csak éppen élnek a lehetőséggel és a maguk hasznára fordítják.
Két órával ezelőtt próba képpen feltettem egy hirdetést azonos szöveggel két ismert hirdető portálra, hogy keresek Braun 9-es borotvát, újat, bontatlan csomagolásban. Azóta (alig telt el 2 óra) már négy ajánlat jött be, 70 ezer és 99 ezer közötti eladási áron. Mind a négy eladó aki jelentkezett, és eladná, azt írta, hogy nyereményjátékon nyerte...bla-bla-bla :DDD

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8327) zsoltzsolt válasza Jenne (#8326) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem is gáz, dehát nem ítélkezek nem tudom, hogy ki milyen helyzetben van. De mivel se számla, se garancia, szerintem féláron is sokért adják.

(#8328) Napfénysüti válasza Jenne (#8326) üzenetére

Ezt mondjuk kivédhették volna azzal ha a szerződésbe beleírták volna hogy x idő után vissza kell adni a borotvát vagy ki kell fizetni az árát.

Més que un club!

(#8329) Jenne válasza Napfénysüti (#8328) üzenetére


Jenne
senior tag

Pontosan ezért kérdeztem pár hsz.-el korábban, hogy ez a borotva teszt nem csak egy adott idő intervallumra szól, és utána vissza kell adni?
Köztünk szólva, így most hogy már tudni ezeknek az eladó "nyereményjátékon nyert" borotváknak az előéletét, már a bolti ár feléért sem venném meg. Egyébként sem vennék, mert tökéletesen megfelel nekem az/azok amiket most használok.
Minden esetre szomorú, hogy a tesztre jelentkezők közül jó néhányan erre utaztak, hogy ingyen megkapják a csúcskategóriás készüléket, tisztító állomással, meg minden tartozékával és utána azonnal eladják, pénzt keresve belőle. A hardveraprón is volt több is a napokban, de már azt hiszem csak egy vagy kettő hetes szériás maradt amit még hirdetnek, a többi hetes meg kilences az már elkelt.
Szomorú.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8330) zsoltzsolt válasza Jenne (#8329) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Teljesen igazad van. Én sem örültem, mikor megláttam az első hirdetéseket nov. 3-a után, hiszen akkor járt le a projekt időszak. Nem is értem mondjuk, 160 db borotvát dobtak így szét tesztelésre, azért az nem kevés pénz, mert ha kiszámoljuk a 80 db hetes és ugyanennyi 9-es széria árát, az már 7 számjegyes összeg (közel 20 milló).
Én meg mondjuk örülök nagyon neki, mert most épp nem erre szánok ennyi pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#8331) Jenne


Jenne
senior tag

Egy mondat még ehhez a Braun teszthez.
Ha van itt a fórumozók között olyan, aki most a kilencest teszteli, de a teszt előtt Braun hetest használt, ahhoz lenne egy kérésem. A heteshez képest mennyivel jobb a kilences? Itt nem a dizájnra gondolok főleg! Gondolom aki a hetest hosszabb ideig használta, már van tapasztalata arról, hogy mennyire alaposan borotvált az, ahhoz képest jobban siklik-e az arcon ez az újabb, alaposabban borotvál...stb. Bár a hetes széria is nagyon jó már de hátha még van valamennyi különbség hozzá képest a kilences javára. Ilyenekre lennék kíváncsi, ha valaki lesz majd aki megosztja itt a tapasztalatát.
Előre is köszönöm ha valaki/valakik beírnák ide.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8332) zsoltzsolt válasza Jenne (#8331) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Bemásolok név nélkül egy véleményt, leírást, hátha segít:

"Szeretnék veletek megosztani egy rövid összehasonlítást egy barátom segítségével, tapasztalatával a tulajdonában lévő Braun Series 7 790cc (ez egy régebbi gép, három éve vásárolta)és a tesztelésemre kapott BRAUN 9-9290CC WD között.
A barátom mindig áradozott a tulajdonában lévő borotváról, sok praktikus tulajdonságáról, gyorsaságáról. Amikor megtudtam, hogy bekerültem a tesztelők közé, azonnal kerestem és megbeszéltem vele, hogy cserélni fogunk pár napra és akkor véleményt tudok küldeni egy olyan embertől, aki már tapasztalt ebben a márkában.
Amikor átvittem hozzá feltöltve a gépet és kicsomagoltuk együtt, azonnal kézbe vette, forgatta, levette a szita részt, majd csinált egy gyors tesztet, kipróbálta. Csak száraz módban próbálta ki egyébként, amíg nála volt a gép. Amit azonnal megjegyzett, hogy mennyire letisztult és divatosabb lett a Design, ezt a dokkolóra is értette, hiszen kicsit laposabb, egyszerűbb és mintha stabilabb is lenne.
Egy hétre rá beszéltünk egy találkozót nálam, hogy jobban kivesézzük a gépet.
A legfontosabb dolog, amit megjegyzett azonnal, hogy pár napra rá elment és vett egy új szitát a saját gépéhez, mert azt hitte, hogy már nem vág rendesen, nem akarta elhinni azt a vágási időt, amivel most le tudta borotválni az arcát és még simább is lett.
A gyorsaságát és a simább arcbőrt Én is megerősíthetem összevetve a két gépet, tapasztaltam, de a feleségem is megjegyezte ugyanezt, amikor teszteltem a 9-es gépet.
A mostani gépét elajándékozta az öccsének és rendelt egyet az interneten keresztül 
Természetesen a csere előtt és után használtuk az alkoholos tisztító és fertőtlenítő dokkolót!
További szép, szőrtelen napot nektek!"

Vagy:

Korábban - több Braun típus után - kb. 6 éve Braun 7-es borotvát használok. Tesztelőként most a 9-es Sériát próbálhattam ki, nagy örömömre. Nagyon elégedett vagyok, és azt hiszem a 7-est most egy kicsit nyugdíjazom.

[ Szerkesztve ]

(#8333) Takika14


Takika14
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Borotva vásárlás előtt állok. Olyan Braun borotvát keresnék ami vízálló/mosható, száraz és habos/géles vágás is lehetséges vele és halózatról illetve akksiról is használható.

Aki hasonlót használ, tőle egy kis véleményt is szívesen fogadok.

Köszöntem! :R

OFF: Az oldal még mindig nem támogatja a tapatalk alkalmazást?

(#8334) mike1334 válasza Takika14 (#8333) üzenetére


mike1334
veterán

Olyan borotvát, ami vízálló/mosható és hálózatról is megy , nem fogsz találni, de cáfoljatok meg :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8335) Takika14 válasza mike1334 (#8334) üzenetére


Takika14
aktív tag

Igen erre a szöveg utólagos olvasásakor én is gondoltam, de mondom hátha. :))

Kinéztem egy Braun 3-3045WD készüléket, itt azt írja hogy egy töltéssel egy hétig használható, bár gondolom ez relatív, hogy ki milyen hosszan használja egy-egy borotválkozásnál de ilyen üzemidővel megbarátkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#8336) mike1334 válasza Takika14 (#8335) üzenetére


mike1334
veterán

Meg mondjuk egy keretet nem ártana tudni. A többiek is csak akkor tudnak ajánlani, ha tudják mennyit szánsz rá :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8337) Takika14


Takika14
aktív tag

30-40k között maximalizálnám a rá szánt összeget.

Azért lassan csak össze áll az elképzelés. :DD :R

(#8338) mike1334 válasza Takika14 (#8337) üzenetére


mike1334
veterán

Ott van pl a waterflex...nyilván nem olyan élmény, mint egy 9-es, de teszi a dolgát :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8339) Zoona válasza Takika14 (#8337) üzenetére


Zoona
aktív tag

Én is ebbe a kategóriában nézelődök.

Amit én kinéztem az a 3045wd, 3050cc és ajánlották még a waterflex 2s-t. Ezek közül fogok venni valamit. Azt mondták, hogy a wf2s-nek már 5-ös höz való szitája van.

Azt megkérdezném megint, hátha most tud rá válaszolni, hogy most Joy napok ideje alatt akció lesz a mediamarktban 20%. Mi érné meg jobban, egy 3050cc ugy kb 25-30ba vagy a wf2s megéri azt a felárat amivel többe kerül és jobb vétel lehet 35-ér?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8340) Takika14 válasza Zoona (#8339) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ezt a WF2s-t kidobja a google már 28 ezerért is. Vagy az valami kistestvére?

(#8341) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Milyen szakállvágót ajánlanátok mondjuk max 35-ért? Ami kritérium, h legyen hálózati és akkus is.köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#8342) Jenne


Jenne
senior tag

Ebből a Wateflexből van kék is meg fekete színű is
Egy hátrány van ha azt annak lehet nevezni, hogy ezeken (ha jól tudom) nincs akku töltöttségi kijelzés. De itt a fórumozók között van aki használ ilyen Waterflex borotvát, majd megerősíti vagy cáfolja ezt. De csak szigorúan akkuról működik!!! Érintésvédelmi szempontok miatt!

(#8339) Zoona
Szerintem inkább a Wateflex mint a hármas sorozatok valamelyike.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8343) mike1334 válasza Jenne (#8342) üzenetére


mike1334
veterán

Valóban nincs kijelző, a led piros lesz, ha merül, elvileg egy borotválkozásnyi idő van még akkor benne, mikor átvált. De nagyon sokáig bírja az akksi, és van benne gyorstöltő funkció (egy borotválkozást kihúz 10 perc töltéssel) asszem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8344) SPF


SPF
senior tag

Remington mb4560 szakallvagot hasznal valaki? Erdekelne a velemenye.

[link]

(#8345) Takika14 válasza mike1334 (#8343) üzenetére


Takika14
aktív tag

És hozzávetőlegesen mennyi idő az a nagyon sokáig?

(#8344) SPF: Nálam nem jó a linked.

[ Szerkesztve ]

(#8346) mike1334 válasza Takika14 (#8345) üzenetére


mike1334
veterán

Húúú...passz...én két naponta borotválkozok, olyan 5-8 perc alkalmanként, és két-három hetente töltöm...de nem tudom pontosan :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8347) Takika14 válasza mike1334 (#8346) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ó az egész baráti idő. Köszi. :) :R

(#8348) mike1334 válasza Takika14 (#8347) üzenetére


mike1334
veterán

Ja még annyi, hogy alapvetően szeretem, de az ádámcsutka környékén meg kell vele dolgozni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8349) Zoona válasza Jenne (#8342) üzenetére


Zoona
aktív tag

Kezdek meggyőzve lenni :D Lehet meg is rendelem akkor. Edigitalban 35

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8350) SPF válasza Takika14 (#8345) üzenetére


SPF
senior tag

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_remington-mb4560-touch-control-szakállvágó-1166900.html

Telefonrol csak igy sikerult most, bocsi...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.