Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) maajsz válasza Eastman (#7100) üzenetére


maajsz
senior tag

Igen jó megoldás lenne, csak túl kíváncsi voltam milyen is ez fajta vezérlés, így darabokra szedtem :) Ahogy kivettem ebben motorola chip volt a szabályzó ill a ludas, hát ez sem a régi már, anno jókat csinált pedig. Mind1 a konklúzió megmaradt, csak sima analóg szabályzósat szabad venni.

(#7102) artiny


artiny
őstag

Helotok

ajandekba szeretnek apumnak szakalvago/borotvát/borostásra-nyirot kb. 30 000 Ft korul.

MIt ajanlatok amivel ezeket mind lehet 2in1 :D , erosebb szakál (piszkos szoke/barna)

(#7103) Richard


Richard
őstag

Sziasztok!

Kb 1 hónapja cseréltem le a körkéses Philips borotvámat egy Braun 5090CC-re. Csak azt nem tudom miért nem előbb tettem meg ezt a lépést! Hihetetlen mennyivel jobb a Braunnal a borotválkozás! Egyáltalán nem irritálja a bőröm, és mindenhol tökéletesen simára borotvál! Igaz kellett egy kis idő mire rájöttem miként kell tartani, hogy a nyakamon is mindenhol leszedje a szőrt :)

Annyit tudni kell, hogy erős, göndör és sűrű arcszőrzetem van. A sima borotva szóba sem jöhet, mert másnapra teljesen kipattogok tőle. (A Braunnal semmi irritáció nincs, és persze benőtt szőr sem) A Philips sajnos nem tudott megküzdeni a nyakamon a szőrrel, valamint sokkal többször kellett minden felületen áthúzni és akkor sem volt 100% -os.

A borotva erős, 2 naponta borotválkozom, de a 3 napos borostát is simán viszi. Igaz ekkor már minimálisan lehet hallani, hogy jobban dolgozik a motor. A tisztító rendszer használata nagyon egyszerű és higiénikus. Borotválkozás után leveszem a pengéket, kirázom, kicsit kikotrom a kefével a fejben benne maradt szőrt, a többit pedig elvégzi a "dokkoló".

Aki esetleg ilyenen gondolkozik, nem fogja megbánni abban biztos vagyok. Végre egy borotva amivel élvezet borotválkozni és nem pattogok ki tőle másnapra!!

(#7104) #88727040


#88727040
törölt tag

Akinek esetleg irritálná a bőrét a villanyborotva, kenje be az arcát borotválkozás előtt arcszesszel.
Valószínűleg jobban kiemeli a szőrt és csökkenti a súrlódást.
Nem muszáj kifejezetten villanyborotválkozás előtti arcszeszt használni. Én pl. Denim Black-kel kentem be az arcom borotválkozás előtt és sokkal simább, irritációmentesebb eredményt kaptam.

Sima 1-es és 3-as Braunom van. Nekem is jobban beváltak, mint a körkéses Philips.

(#7105) Namelesske válasza Richard (#7103) üzenetére


Namelesske
addikt

Milyen típusú körkésesed volt? Lehet csak szimplán a nagyobb kategória miatt jobb a Braun. De ha valami komoly cucc, akkor "hozta a papírformát", gondolkodom egy Philipsen mostanság azért kérdem :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7106) Richard válasza Namelesske (#7105) üzenetére


Richard
őstag

Philips RQ1185 volt előtte.

(#7107) Jenne


Jenne
senior tag

Urak!

Ha valakit érdekel egy Philips Jet Clean System/CRP155/01 akkor privátban keressen. Megegyezünk.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7108) Namelesske válasza Richard (#7106) üzenetére


Namelesske
addikt

Pedig a már nem szar papíron. :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7109) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Milyen szakál és szőrzetnyíró (esetleg haj) most az ajánlott? Minél olcsóbb érdekelne.
Vagy vegyek egy fejet a Philips 1250-emhez?
Köszi

(#7110) klepto válasza Richard (#7103) üzenetére


klepto
addikt

Szia!

Én majd arra leszek kíváncsi, hogy a szita mennyit fog kibírni.
A szitás nekem is jobban tetszik, de a sziták olyan drágák, hogy nem merem bevállalni... :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7111) Jenne válasza klepto (#7110) üzenetére


Jenne
senior tag

Másfél évet biztosan fog bírni. Egyébként meg nem is olyan drágák a sziták.
Szerintem. A Philipszhez drágább egy szett. Tízezer felett vannak.
Az ötös braun sorozathoz például >> [link]
Vagy a hetesekhez >>[link]

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7112) klepto válasza Jenne (#7111) üzenetére


klepto
addikt

Amikor nekem volt szitás borotvám, akkor a viszonylag drága Braunom szitája cirka 6-7 hónapot bírt ki, és akkor is hasonló áru volt a szita hozzá (a fizetésem meg cirka 20.000.-Ft); ellenben a Philipsem körkései 5-6 évet is kibírtak.
Pár éve Remingtont próbáltam ki; marha jól vágott, de annak meg 2 hónapot bírt ki a szitája, és nem csak nálam, hanem a nagybátyámnál is, aki az én unszolásomra, és dicséretemre vette meg a Remingtont.
Most Remington körkésest nyúzok, immár fél éve, és a második darabot koptatom; garanciális csere után.
Az első marha tépősen vágott, ez most jobb, de ennek meg a feje jár le :DDD
Ez előtt egy RQ1145-ös borotvám volt, aminek meg a késrögzítő műanyag tartót fogó pöcke (1mm-es darab) tört le, de ott a "bolt" nem tudta cserélni, és visszaadta az árát (Raiders Digest!). Hogy miért nem szervízbe küldtem? Mert a Raiders vállalta rá a garanciát, és ők mondták, hogy küldik a futárt érte :)
Egyébként a Philips is marhára tépett, de miután rájöttem, hogy borotva habbal is lehet használni, az sokat dobott a komforton, és sokat javított a simaságon is a száraz használathoz képest.
Szóval eddig mindegyik villany borotvának volt valami hibája, de pengét meg nem akarok használni, mivel mióta apa lettem, nem fogtam igazi borotvát a kezembe :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7113) zsoltzsolt válasza klepto (#7112) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Milyen Remingtonod van?

(#7114) d@minator válasza klepto (#7110) üzenetére


d@minator
addikt

Napi borotválkozással 4-6 év. Aztán lehet, hogy egy gyorsan járó 7-es széria ennél kevesebbet tud.

(#7115) Yager01


Yager01
senior tag

Szerintetek melyik a jobb választás? Philips QG3340 szett vagy QT4015? 10 körül keresek borosta vágó gépet de sokkolt a nagy választék :)

(#7116) klepto válasza zsoltzsolt (#7113) üzenetére


klepto
addikt

Remington HyperFlex Pro , vagyis az egykori csúcsmodell (ma már van ennél egy még drágább modell is) :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7117) zsoltzsolt válasza klepto (#7116) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, nekem is pont ez van, s nekem is féléve 😁

(#7118) zsoltzsolt válasza klepto (#7116) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lejár a feje? Tudsz egy képet erről csatolni?

(#7119) klepto válasza zsoltzsolt (#7118) üzenetére


klepto
addikt

Nem, nem tudok, de tulajdonképpen amikor le akarom venni a fejről a késeket, hogy elpucoljam borotválkozás után, akkor nem az a felső rész jön le, hanem az egész fej a szárról. Az egyik pöcök, ami a fejet rögzíti a borotva testhez, valószínűleg az gyengébben tart, és emiatt jár le könnyebben, mint a kések.
Persze ezt addig nem küldöm vissza, amíg borotválkozás közben le nem esik a feje a legkisebb nyomásra; de ha megtörténik, akkor ez is meg vissza garanciába :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7120) zsoltzsolt válasza klepto (#7119) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az egész fejet le lehet venni egyben? Az miért jó?

(#7121) Bali27 válasza klepto (#7112) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem is Rq 1145-öm volt.. Most vettem rá 12-es fejete.. Ég és föld..
Sima száraz borotválkozásnál is közel tökéletesre szedi, kevesebb idő alatt int a 11-es fejjel.

(#7122) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

berregtetősből hol kezdődik a normális kategóriájú cucc forintban? sima arcbőr legyen a végeredmény.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7123) lkksioskdl3 válasza Gergely0809 (#7018) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szia!

Említetted, hogy multifunkcionálisat ne.
A Remington PG6045 annak számít?

Előre is köszönöm! És Bocsánat az offért! :R

Üdv.:
Lkk

(#7124) Bicskás


Bicskás
tag

Szépjóestét kedves topiklakók !
Érdeklődni szeretnék, hogy a Philips ( Philishave, ha tetszik ) HQ4830 borotvám körkései élezhetőek e vagy csak cserélhetőek ?
A választ előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Oreyus

(#7125) BullZeye


BullZeye
veterán

Mikortól szokott lenni a 90 napos karácsonyi próbáld ki, és hozd vissza ha nem jön be akció? November elejétől? Vagy csak december?

(#7126) Namelesske válasza Bicskás (#7124) üzenetére


Namelesske
addikt

Meglehet próbálni, de nem fogja sokáig húzni. [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7127) Gergely0809 válasza lkksioskdl3 (#7123) üzenetére


Gergely0809
tag

Igen ez pont olyan.

Le2Max 3/64

(#7128) hcs57


hcs57
őstag

A Lidlben most akciós villanyborotvát vett valaki? Mi a tapasztalat? [link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#7129) Bali27 válasza Namelesske (#7126) üzenetére


Bali27
addikt

:D nagyon komoly :D

(#7130) Gergely0809 válasza hcs57 (#7128) üzenetére


Gergely0809
tag

Csávókámnak olyan szőrös a keze, mint egy majomnak. :DDD

Le2Max 3/64

(#7131) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!
Régi Remington mb4010 típusú szakállvágóm helyett szeretnék egy újat.
Van valami ajánlott vétel 20.000Ft alatt lehetőleg?
Ma néztem egy Babyliss 845e típusú gépet, azok mennyire megbízhatóak?

Előre is köszönöm a segítséget.

1.4 T-jet M32

(#7132) Bali27 válasza Gergely0809 (#7130) üzenetére


Bali27
addikt

Nem hiányozhat minden mai férfiből a tesztoszteron. :K

(#7133) erik365 válasza erik365 (#7131) üzenetére


erik365
aktív tag

Kialakult bennem nagyjából egy kép.
A következő 4 gépet néztem ki:
Philips BT5200/15
Philips QT4015/16
Babyliss E845E/846
Babyliss BAE865E
E 4 közül melyik volna a jobb választás?
Arra használnám igazából, hogy hetente 1x letoljam a szőröm, 1mm körülire, semmi extra.

1.4 T-jet M32

(#7134) egykori válasza hcs57 (#7128) üzenetére


egykori
őstag

Ajánlom figyelmedbe a #6882 hsz-m 2. bekezdését.

Ha már megszólaltam, a Panasonic borotvám igen jól vizsgázott az elmúlt időben, kétségkívül ez a legjobb (és legdrágább is) az eddigiek közül. Tényleg elégedett vagyok. Persze hozzá kell tenni, hogy nekem a Braunból eddig az 1-es szériából voltak borotváim.

[ Szerkesztve ]

(#7135) hape60


hape60
aktív tag

Vacillálok a Waterflex és az S3 3040.WD között. Kb egy az áruk, zuhany alatt nem fogok borotválkozni, a habbal való borotválkozás viszont érdekel. Mit javasoltok, melyik legyen??

(#7136) Namelesske válasza hape60 (#7135) üzenetére


Namelesske
addikt

WF

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7137) mickemoto


mickemoto
őstag

Braunos 5-ös illetve 7-es szériát használókat kérdezem.Van olyan modell ezek között amit lehet hálózatról és akkuról is használni szárazon borotválkozva?
Köszönöm.

(#7138) mickemoto


mickemoto
őstag

Ahogy néztem amelyik wet&dry-t tud az csak akksiról használható. Jól gondolom?

(#7139) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hi, egy ideje szemezek a braun waterflex wf2-vel, de tegnap megnézegettem és elbizonytalanodtam.

A 3-as szériának tök jól mozognak a "pengéi" az a 3 vágó felület, a wf2-nek pedig csak a "feje" mozog egyben...

Mi a véleményetek melyik a használhatóbb? A cél a wet&dry funkció 30 ezer huf-ból.

Köszi

(#7140) zozor76


zozor76
tag

Üdv!
Ha 2 borotva közül kellene választani:
Philips S5130/06 series 5000
Philips S728/17 2 in 1
melyik lenne a jobb? A 3 körkéses, vagy jó a 2 is?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7141) mike1334 válasza ElGatto (#7139) üzenetére


mike1334
veterán

Én csak waterflexet használtam (használok), így erről tudok nyilatkozni. Habbal sokkal jobb élményt nyújt a borotválkozás, simább lesz az arcom. Ha rendesen odafigyelek egész szépen leszedi szárazon is, persze vannak problémás helyek (ádámcsutka és társai), ahol nem tökéletes. Viszont nem tudom elindult e már a próbaidőszak, ilyenkor szokott lenni. Ilyenkor hazai boltban megveszed, használod, és ha nem tetszik visszaküldöd postán egy pesti címre és visszaadják a pénzed. Általában novembertől januárig tart ez az akció...vedd meg valamelyiket (vagy mindkettőt) és ha ne tetszik küld vissza.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7142) ElGatto válasza mike1334 (#7141) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hú ez a próbaidőszak nagyon jól hangzik, utánanézek.
Viszont annak örülök, hogy te elégedett vagy vele így bátrabban veszem meg, hogy ajánlod a terméket. :)

(#7143) zozor76 válasza zozor76 (#7140) üzenetére


zozor76
tag

Még beleesett a képbe e 2:
Philips RQ 1145
Philips S5420

Egy Philips HQ 6695-öt váltana. :)

[ Szerkesztve ]

(#7144) mike1334 válasza ElGatto (#7142) üzenetére


mike1334
veterán

Annyi azért kell hozzá, hogy kicsit csalódott voltam a pengés borotválkozás után, de attól meg mindig kipattogtam szóval valamit valamiért..plusz nem akartam 50et adni a series 7-ért, így kompromisszumos megoldás, de kényelmes és annyit megért :)

Amúgy idén már volt...ami fura mert mindig karácsony környékén van, de hátha lesz újra :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7145) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hupsz...
Remélem lesz most karácsonykor ilyen promo.

(#7146) vasi89


vasi89
addikt

Hello!

Valami normális borotvát szeretnék már végre venni viszont max 25öt szánnék rá de ha olcsóbban is van tűrhető akkor az sem gond :DDD Nagy igényem nincsenek sőt durva arcszőrzetem sem, csak szimplán lusta vagyok és a sima borotvát szeretném kiváltani. Tudnátok ajánlani valamit?

köszi!

(#7147) zsoltzsolt válasza vasi89 (#7146) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#7148) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

(#7149) vasi89 válasza zsoltzsolt (#7148) üzenetére


vasi89
addikt

köszi a tippet, akkor azért 25 körül is lehet jót kapni :R

(#7150) zsoltzsolt válasza vasi89 (#7149) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Már több mint féléve megvan,panasz semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.