Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) Pacino68 válasza Dolphine (#7700) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, ugyan ezt az emailt kaptam. Komolytalan webshopok ezek....

"A 22-es csapdája"

(#7702) Jenne válasza Dolphine (#7700) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Ment privát.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7703) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok

Villanyborotva után néznék,mert már beleuntam a pamacsos szappanos duplaélű borotválkozásba.
Régebben egy braun cruser kitudjamilyet használtam,és most a series 3 családdal szemezek.
Nincs túl erős és sűrű arcszőrzetem,érdekelne melyiket ajánljátok.

Szempontok
Ár,minél olcsóbb
Tartós használat hiba nélkül

Miben tér el a series 3 3020 a 3020s változattól?

Előre is köszi.

Ha ahció van akkor pl egy mm-es 3020 ára mennyire esik le?most 19999.-

Előre is köszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7704) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Aki vett aeg hr5626,5627 borotvát az írja le nekem a tapasztalatait legyen szíves.
6 és 7 közt csak a szín és a vízállóság az eltérés?
Köszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7705) Jenne válasza Bacusuz (#7704) üzenetére


Jenne
senior tag

AEG HR5626-osat szerintem nem vett senki, mert jelenleg nincs készleten a forgalmazóknál.
Majd úgy másfél-két hónap múlva kaphatsz erre a kérdésedre választ ha majd vesz valaki, mert kb. addigra lesz belőle a forgalmazóknál. (ha lesz...)
Szerintem a HR5627 meg már a kategóriájában túl drága, így azt nem hinném hogy vett volna valaki innen a fórumból.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7706) Pacino68 válasza Jenne (#7705) üzenetére


Pacino68
tag

Egy webshopban van raktáron, 8.490Ft-ért. :))

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#7707) Jenne válasza Pacino68 (#7706) üzenetére


Jenne
senior tag

Több helyen is van HR5627.
De HR5626-ost ócsón akarnak venni, pár ezerért. Annyiért meg hiánycikk.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7708) Pacino68 válasza Jenne (#7707) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, tudom. Már 2x megrendeltem én is(4E.), de a válasz az volt, hogy nem tudjuk beszerezni....

"A 22-es csapdája"

(#7709) Jenne válasza Pacino68 (#7708) üzenetére


Jenne
senior tag

Áruljátok már el, hogy miért ragaszkodtok ennyire ehhez az AEG-hez?
Ebben az árban és minőségben akár a Mülleres Clatronicot vagy éppen a LIDL-s Silvercrestet is lehetne venni.
De szerintem kidobott pénz lesz majd, de Ti tudjátok, a Ti pénzetek...

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7710) Dolphine válasza Jenne (#7709) üzenetére


Dolphine
addikt

Olyan sokan dicsérték, hogy számos nevesebb gyártó termékeinél jobb, kevésbé irritál és mellesleg nem drága, ezért próbálkoztunk. De úgy tűnik, hogy nem jön össze! :)

A LIDL-s termékkel az a baj, hogy csak idénytermék. Hetek óta nem láttam. Müller speciel nálunk nincs! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7711) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Elkövettem azt a hibát hogy az aeg hozzászólásaitokat nem olvastam el csak utolag.

Végül ma mm ben megvettem egy braun series 3 3020 -at.

Majd irok velemenyt.

Megtudtam szerbizbol hogy a sima es s valtozat kozt nincs kulonbseg.Azt mondtak meg hogy tartos termek,csak le ne ejtsem mert tonkre megy.

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7712) Pacino68 válasza Jenne (#7709) üzenetére


Pacino68
tag

Csak azért vettem volna meg, mert jókat írtak róla, ennyi pénzért kipróbálnám. Mach3-t használok, négy penge kerül majdnem ennyibe.

"A 22-es csapdája"

(#7713) Pacino68 válasza Bacusuz (#7711) üzenetére


Pacino68
tag

Várjuk a véleményed!

"A 22-es csapdája"

(#7714) adrian87


adrian87
tag

PT920-as 4000ft-ért nem lehet jobb semelyikőtöknek egy ilyen LIDLis helyett? Állványos és pajeszvágó is van rajta. :))

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#7715) Pacino68 válasza adrian87 (#7714) üzenetére


Pacino68
tag

Ez körkéses, ha jól látom. Régen volt egy Philips-em(15éve), de nem vált be. Ez a Lidl-s viszont jónak tűnik, lithiumos akksival, de gondolom ezt sem árulják most. 😕

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#7716) Jenne válasza Pacino68 (#7715) üzenetére


Jenne
senior tag

Ment privát.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7717) Jenne


Jenne
senior tag

Közben találtam ebből a Sivercrest borotvából eladó példányokat.
Ha valakit érdekel. [link]

Jó tanács: - ettől a borotvától túlzó elvárás ne legyen, nehogy nagyobb legyen a csalódás.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7718) Lawrence Z. válasza Dolphine (#7710) üzenetére


Lawrence Z.
újonc

Egyáltalán nem kidobott pénz!
Én egy elég részletes véleményt írtam róla,amit azóta is tartok!
Ár/érték arányban verhetetlen!
Én még szerencsés voltam,és olcsón jutottam hozzá.-szerintem az én véleményem miatt lett hiánycikk,de nem biztos... :)
Egy 2 pengés eldobható szintjét simán hozom vele,lényegesen kevesebb irritációval!
És most,hogy több töltésciklus után elérte az aksi a max kapacitását,már 8x tudok vele megborotválkozni 1 töltéssel!Pedig nem szoktam elkapkodni,8-10 perc/alkalom.
Megy aksiról is,hálózatról is+lemosható.Két vágóél+kontúrpenge+pajeszvágó.Melyik tudja még mindezeket 4300ft-ért?
Ahogy néztem az én véleményem után,már érkezett jó néhány,mindenki dicséri.
Amikor én vettem még csak 1 vélemény volt egy mondatban összefoglalva így szólt:"Semmivel sem rosszabb,mint a 38.000ft-os borotvám!" -én ennek hatására vettem meg.
Ha valakinek csak 3 hónapig bírja,már akkor sem kidobott pénz szerintem! :)

Én simán kipróbálnám a lidl-s borotvát is,szerintem az sem lehet olyan rossz.Sőt!Veszek is egyet,ha majd kapható lesz,már csak kíváncsiságból is!
Attól,hogy nem nagy márkák nevei vannak ráírva ezekre,még nem biztos,hogy olyan rosszak.Egy márkás cuccnál csak a név +50%felár... :D Aztán hosszútávon meg majd kiderül... Majd azt is megírom,ha megadta magát.

[ Szerkesztve ]

(#7719) Lawrence Z. válasza Lawrence Z. (#7718) üzenetére


Lawrence Z.
újonc

Az előzőt Jenne-nek szántam!Sorry!

(#7720) Jenne válasza Lawrence Z. (#7718) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Egy Braun vagy Philips sok évig hozza az elvárt teljesítményt. Egy ilyen olcsó kategóriás borotva az első pár hónapban biztosan jól működik, de aztán ott vége is a tudományának. És egy-egy készlet szita/kései sem fognak kitartani 18-24 hónapig. Ha fél évente kell hozzá venni kést/szitát ami megint csak minimum 3000 Ft körül lehet(ha kapni hozzá) és feltételezve, hogy évekig jó a borotva maga és fél évente szita csere, akkor így már nem is lesz olyan olcsó.
Ha meg csak 3-4 hónapot bírna, mint írod akkor (18 hónapot vegyünk) 4-5 borotva ára összeadva már megint csak drága.
Én így értettem, hogy kidobott pénz szerintem.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7721) Namelesske


Namelesske
addikt

Most rendeltem kínából lift and cut késeket meg egy 10B-t a braunhoz. Meglátjuk mire elég a gyárihoz képest. Az enyém már nagyon be van fakulva, a lift and cutos borotva késeit meg véletlenül tönkretettem egy rossz mozdulattal. :(

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7722) Jenne válasza Namelesske (#7721) üzenetére


Jenne
senior tag

Jó eséllyel utángyártottat fogsz kapni.
Ezekkel az a gond, hogy többnyire még a megmunkálás sem annyira precíz (miért is lenne) mint a gyári eredetieknél. Értem ez alatt például a szita mintázatát, lyukait. Azon felül még szinte biztos az is, hogy nem a 316L orvosi acélból készülnek. Így erősen kinéz egy lehetséges szép kis bőrirritáció is.
Bár ne legyen igazam.

Ismerősön rendelt egy fém óraszíjat az ebay-ről, szintén valami kínai cucc volt. Jó óccsó volt. Kinézetre még azt is mondhatni, hogy jól nézett ki. Viszont gyanúsan nehezebb volt mint kellett volna, szerintem.
Sosem volt fémallergiás, de az a fém óraszíj szép piros nyomot hagyott a csuklóján alig két hét használatot követően. Azóta sem használja. Az a fémszíj sem a 316L orvosi acélból készült az tuti.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7723) Perijon


Perijon
tag

Szevasztok!

Mi a véleményetek erről a Bic flex&easy-ről? Eddig Gillette Mach 3 Sensitive-t használtam, de most hozzájutottam 8 darab Gillette Fusion pengéhez. Nem meglepő, nem igazán sikerül egymáshoz csatolni a pengét a Sensitive "markolatához". :D Hol lehet találni olcsón ehhez való részt?

(#7724) Pacino68 válasza Perijon (#7723) üzenetére


Pacino68
tag

Ahogy nézem ebay-en sincs külön a markolat, csak US-ből arany áron. Lehet jobban jársz, ha itthon veszel egy 1fejest nyelestül. :DD

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#7725) Namelesske válasza Jenne (#7722) üzenetére


Namelesske
addikt

Tudom hogy nem lesz eredeti, de kíváncsi vagyok.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7726) Perijon válasza Pacino68 (#7724) üzenetére


Perijon
tag

Köszi, akkor marad az itthoni vásárlás. :D

(#7727) Jenne


Jenne
senior tag

Ma kora este felé voltam az Árkádban, és a DM-ben kölnit vettem. Ott láttam, hogy ma húsvét pénteki akcióban minden braun termék (borotva, silkepil, fogkefe...stb) 20-40 %-os árengedménnyel volt kapható. Volt a braun 3-asokból több fajta is kitéve. Egynek (a legolcsóbbnak) az árát jegyeztem meg, mert siettem is meg rengetegen is voltak a pénztárnál. A mai napon a braun series 3 3020-s 18990 Ft helyett 14590 Ft volt. Még kézbe is vettem mert ki voltak téve a borotvákból (is) bemutató darabok. Egész pofásan néz ki ez az új generációs braun 3-as az elődjéhez képest.
Szerintem messze jobb vétel lett volna mit azok az AEG-ek, még ha drágábbak is. Ezek legalább valóban borotvák is, és minőségben is borotvák.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7728) Bacusuz válasza Jenne (#7727) üzenetére


Bacusuz
őstag

Szupi.A héten vettem mm- en egy huszasért.
Az ideg megesz. :W

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#7729) Jenne válasza Bacusuz (#7728) üzenetére


Jenne
senior tag

Ilyen ünnepek előtt mindig szokott lenni valahol leárazás. Érdemes kivárni. Én véletlenül vettem észre, ha előbb tudok róla akkor beírtam volna a topikba.
Én csak locsoló kölniért mentem be, de végül vettem 2 db intelligencs Oral-Braun fogkefét. A kettő összesen volt ezzel az akciós árral 24.580 Ft, egyébként meg darabja 21.890 Ft.
Kölnit is vettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7730) hrvp


hrvp
aktív tag

Leírom én is a tapasztalataimat:
Az utóbbi pár évben nullás géppel illetve tripla pengés borotvával tolom le a hajamat illetve formázom a szakállam, már írtam korábban, hogy ez rendkívül sok időt igényel, ezért általában csak heti egyszer borotváltam a fejem, elég érzékeny bőrőm van, sokszor kipattogtam, bőrirritáció stb. az utóbbi két alkalommal sikerült elég szépen meg is vágnom magam.
Ezek után vettem ma egy Braun Series 3 3040s elektromos borotvát. Az első teszt egy ~3 napos borosta arcon és a fejemen, száraz nyírás.
Nagyon elégedett vagyok, eddig egy komoly rituálé volt leborotválni a fejem(hajam), ezzel pár perc alatt megvoltam még az első alkalom óvatoskodásával/bénázásával együtt is, nagyon szépen levitte mindenhol a szőrt, olyan sima lett szinte mintha frissen borotváltam volna és nincs bőr irritáció, nem tudom megvágni magam stb.
Kicsit tartottam tőle, hogy majd nem viszi le rendesen, maradnak majd szőrszálak, vagy baromi sokszor át kell rajta menni a géppel, de erről szó sincs. Nagyon örülök, rengeteg időt spórolok majd vele, nem muszáj a fürdőszobában locsálni a vizet, gyors/tiszta/alapos borotválkozás a penge hátrányai nélkül.

Szerk: plusz még annyival egészíteném ki, ahogy az elején írtam a legutóbbi alkalommal szépen megvágtam magam a tarkómon, most van ott egy elég nagy seb, ennek ellenére gyönyörűen levitte onnan is a hajam, pengével valószínűleg szépen levágtam volna a sebem és ismét vérfürdő lett volna a vége.

[ Szerkesztve ]

(#7731) Gergely0809 válasza hrvp (#7730) üzenetére


Gergely0809
tag

Jó ez a 3-as Braun, mondtam én mindig. Nekem van 2 is. Az egyik régi 5010 a másik 390. Hagytam 2 hetes körszakállat és kb 5 napos oldalt, alul nyírva. A 2 hetest a régi borotva levitte, nem használtam pajeszvágót, de azzal gyorsabb lett volna. Pajeszvágót a 390-en használom. Hosszú szőrre az 5010, aztán azon is átmegyek a 390-el. Bár az 5010 inkább 5-ösz széria lehet. Hagy itt-ott a 2 hetes borostán, de azt meg a 3-as leviszi. A végeredmény tök sima lesz, mint pengénél, de vissza húzva, azért itt-ott van némi érzete az elektromosnak. Lehet az a legdrágább készülék is.

[ Szerkesztve ]

Le2Max 3/64

(#7732) Baliclarus


Baliclarus
csendes tag

Sziasztok én egy Camry CR2915 borotvát néztem ki magamnak. Van valakinek valamilyen tapasztalata erről a készülékről???? HELP HELP !!!!!! :-)
Köszi
http://www.emag.hu/camry-korkeses-borotva-cr2915/pd/DB8D2YBBM/#new_reviews

http://www.emag.hu/camry-korkeses-borotva-cr2915/pd/DB8D2YBBM/#new_reviews

[ Szerkesztve ]

(#7733) Pacino68


Pacino68
tag

Kettő közül vacilálok: Braun Series3-390cc-4 vagy Braun Waterflex WF2s. Nem tudom melyik legyen? Árban kb.ugyan az 😎

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#7734) juc87


juc87
újonc

Sziasztok!
Én most vette egyet a Lidl-ből elég jónak tűnik csak azt nem tudom hogy hogyan kell lecserélni
a nyírófejet! Valaki tudna benne segíteni,hogy kell?! (IAN270712 cikkszámú ) :(((

(#7735) Phiotr


Phiotr
csendes tag

Sziasztok! Most ballag unokatestvérem, és szeretnék neki egy szakállvágót ajándékozni, gondoltam ez jó kis szimbolikus ajándék lenne. Kb 15 000 Ft-ot szánnék rá. Milyet érdemes ilyen árkategóriában venni?

(#7736) Toy002


Toy002
újonc

Sziasztok!
Szeretném eladni a borotvámat, érdekel valakit? Braun 9585

(#7737) tothmesz


tothmesz
csendes tag

Pénteken besétáltam egy DM-be, ahol a Braun cruZer6 beard&head szakáll- és hajvágó kiárusításban (1 db volt, kicsi szakadással a dobozon) 9499 Ft, ez szerintük 50% kedvezmény, de nyilván erdetileg fölé volt árazva a legtöbb webshop árának. A polcra volt írva, hogy DM-es pontok beváltásával 25% kedvezményre jogosító kupon kérhető férfi szépségapolási cikkekre. Gondoltam megpróbálom, hátha még lejjebb viszi a már akciós árat is. Azt mondta az eladó hölgy, hogy felhasználható. 7124 Ft, még a hülyének is megéri... Aztán a pénztárnál jött a meglepetés, van szülinapi ajándék 10% végösszegi kdvezményem, ami még ezt is lejjebb vitte 6412 Ft-ra :)

(#7738) Toy002 válasza Toy002 (#7736) üzenetére


Toy002
újonc

(#7739) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Melyek az ajánlott szakállnyírók manapság?
Maximum 15-ftig keresek jóféle szakállnyírót, lehetőleg akksisat.

(#7740) Jenne válasza Toy002 (#7738) üzenetére


Jenne
senior tag

Ezt nem itt kellene, mert itt egyébként is tilos az ilyen téma.
A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.

Itt kell eladást hirdetni

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7741) Toy002 válasza Jenne (#7740) üzenetére


Toy002
újonc

Elnézést, nem újra elolvasom a szabályzatot!
:W

(#7742) kiszi07


kiszi07
senior tag

Szerintetek mivel borotválkozzak ? Szakállvágó vagy borotva, melyik erősíti jobban ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#7743) zsoltzsolt válasza kiszi07 (#7742) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most a cél, hogy erősebb legyen vagy épp fordítva? :D

(#7744) kiszi07 válasza zsoltzsolt (#7743) üzenetére


kiszi07
senior tag

Erősebb legyen, a gén megvan sőt.. Mindenhol szőrös vagyok csak nem erős sajnos :/ Nekem a sima borotva picit irritálja a bőrömet.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#7745) Pacino68


Pacino68
tag

Szerintetek ez megbízható Webshop?
[link]

"A 22-es csapdája"

(#7746) Namelesske


Namelesske
addikt

Megjöttek a kések!

A B10-es Braun kés tökéletesen illeszkedik a borotvára és ismét olyan halk mint újkorában.
A Lift And Cut körkések is teljesen jól néznek ki, kicsit hangosabbak mint ami rajta volt, gondolom még kopni kell neki.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7747) Jenne válasza Namelesske (#7746) üzenetére


Jenne
senior tag

Vágnak is ezek a kések...? ;] :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7748) Namelesske válasza Jenne (#7747) üzenetére


Namelesske
addikt

Holnap tesztelem, mert túl kicsi volt a szakállam még : D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7749) Jenne válasza Namelesske (#7748) üzenetére


Jenne
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek, hogy Nálad hogy válik be a körkés.
Én (mert milyen a magyar ember, lényeg hogy ócsó legyen, a többi nem számít...)kb. 3 éve vettem egy utángyártott HQ9-es kés/szita készletet. Ebay-ről rendelve, szépen be is volt csomagolva mintha gyári lett volna. Még emlékszem az árára is, 11,90 $ volt plusz posta. És ez az amikor az óccsó lesz a drága.
Méretre passzolt is a borotvába, de vágni....az már nem volt az igazi. Nem vágta le olyan simára a borostákat mint a gyári, általam közel 2 éven át használt kések. Olyan volt az arcom borotválkozás után, mintha már legalább 4-5 órája borotválkoztam volna. Azon kívül meg még húzta a szőrszálakat. A negyedik borotválkozás után egy laza mozdulattal ment a kukába az egész. Vettem egy eredeti gyári készletet, azzal semmi gond nem volt.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7750) Pacino68 válasza Pacino68 (#7745) üzenetére


Pacino68
tag

Mindegy, elköltöttem a borotva árát, majd késöbb veszek. Megvárom a Braun próba akciót.

"A 22-es csapdája"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.