Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) #88727040 válasza atua (#7847) üzenetére


#88727040
törölt tag

Hálózatról borotválkozva mindig erősebben megy a motor (kevesebb irritációval). Ki lehet próbálni konnektorba bedugva, majd kihúzva. Más a hangja.

Gondolom ki lehet próbálni, akár töltőállványba bedugott, vagy onnan kivett állapotban is.

Nem is szívesen használok olyan borotvát, amit nem lehet hálózatról is üzemelni.

Az akkumulátor esetleg áramszünet esetére jó, vagy olyan helyen, ahol nincs konnektor.

(#7852) Pacino68


Pacino68
tag

Szerintetek, ha ősszel megint lesz Braun 100 napos akció, elötte kicsit felviszik az árakat? Tavaly még nem figyeltem 😎

"A 22-es csapdája"

(#7853) kriszti@n válasza Chaser (#7636) üzenetére


kriszti@n
tag

nekem BaByliss E847E van 1.5 éve,és tökéletes

(#7854) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

2 éve vásároltam egy Philips RQ1251/80 borotvát. Na most 2 évente ajánlott cserélni a fejet, viszont én nem vettem észre semmi változást hogy rosszabbul vágná vagy bármi ilyesmi, szóval fölösleges lecserélni. A gyártó csak azért ajánlja 2 évente hogy kb. annyi idő alatt megy ki az éle (ami ezek szerint hülyeség), vagy van más oka is neki?

Amúgy van hozzá tisztítóállomásom 2 hetente tisztítom azzal, hozzá való folyadékkal, szóval valószínű hogy a pengének jót tesz az ilyen tisztítás is.

iPhone 13 Pro Max

(#7855) Nagya21 válasza jozsi252 (#7854) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Én most cseréltem le 5 év után.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7856) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
A Phil HQ8895-es borotvámon megdeglettek a kések (8 év után nem meglepő), a bekapcsoló gomb gumija szétmállot (körömheggyel bekapcsolható, de oda a vizállóság), a késtartó ház lötyögös.
Az akksija még mindég 90 perc üzemidőt mutat!!!! (nagyjából tudja is)
Drágállom hozzá a gyári 8-11k késárakat.(állapotához képest)

Ezért nekiálltam böngészni a használtakat, és ezt találtam: Braun 9585: használt Braun pulsonic 9585-öt tisztítóállomással 7k-ért, nagyon kiváncsi vagyok rá, ha a szita-kés jó akkor csak tisztító folyadékot kell hozzá vennem, hétfőn postázzák.
Volt Flex Integral borotvám, de azon a ház-bekapcsoló müanyagok eccerüen szézmállotak, remélem ez jobb lesz, az akksi az eladó szerint jó, majd meglátjuk.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7857) Jenne válasza Nagya21 (#7856) üzenetére


Jenne
senior tag

Mi van a Philips RQ11xx borotváddal? Váltottál rezgőre... ?:DDD Azzal mi lesz?
ITT elég jó áron vehetsz a braunodhoz 70S combipackot ha kellene mégis.
Én is itt vettem egy tartalékot.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7858) #88727040 válasza Nagya21 (#7855) üzenetére


#88727040
törölt tag

Igen más oka van neki: nevezetesen, hogy gerjessze a fogyasztást.

Nyugaton, ahol butábbak az emberek és több pénzük van, ezt bekajálják és cserélik, a gyártónak meg van haszna belőle.

Nekem a Braunom 8 éve megvan és nem cseréltem még kést rajta.

De nem is nagyon akarok, mert kezdek visszatérni a pengés borotválkozáshoz (olcsó, kétpengés Gillette), mert rájöttem, hogy nekem az kíméletesebb és jobb eredményt ad, mint akármelyik hiper-szuper villanyborotva.

[ Szerkesztve ]

(#7859) Nagya21 válasza Jenne (#7857) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Itthon használom az RQ11-es 12-es fejjel, a HQ8895-öst benn a cégnél.
De mivel a Braun tisztítóállomásos, valszeg az marad itthon, és az RQ11/12-es megy a céghez.
Kösz a tippet, a kazettához.
Üdv Nagya
UI: RQ11-es nyelet akartam venni, de mire a cégtől hazaértem levették mindkét hirdetést......... :W

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7860) Jenne válasza Nagya21 (#7859) üzenetére


Jenne
senior tag

Kíváncsian várom majd a véleményedet arról a braunról.
Nekem egy PT877 van másod borotvának itthon. Meg ha elutazok akkor is inkább ezt viszem magammal. Azért ezt, mert lényegesebb csendesebb mint a rezgőkéses braun. :DDD
És könnyebb a tisztítása borotválkozások után.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7861) BullZeye


BullZeye
veterán

Van valami Media Marktos akció most? Faternak szülinapra akarok venni egy Braun 7 series borotvát.

(#7862) Jenne válasza BullZeye (#7861) üzenetére


Jenne
senior tag

Most volt éppen a rádióban egy reklám, hogy a MM-ben van egy felállított kapu amire kapura lehet lőni/rugni labdával. Szerencsés esetben 5-10-15-20%-os bónusz kupont adnak, és az bármire beváltható az MM-ben.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7863) atua válasza #88727040 (#7851) üzenetére


atua
aktív tag

Nem vagyunk egyformák... ;)

"Nekem a Braunom 8 éve megvan és nem cseréltem még kést rajta."

Egyébként nem lehet, hogy ezért ragaszkodsz a hálózathoz? 8 éves aksi, 8 éves késekkel...

(#7864) #88727040 válasza atua (#7863) üzenetére


#88727040
törölt tag

Nem lehet. Újkorában is ez volt a helyzet.
Akksiról soha nrm lesz olyan erős egy borotva sem, mint 220-ról.
Másnak is ez a tapasztalata. Olvass csak vissza a fórumon

Egyébként fenntartom azt is, hogy 1-es Braun is jó.
Óvatosan kell használni, épphogy hozzáérinteni az archoz. Nem pedig neki esni, mint egy vadállat.

A 8 éves késhez meg annyit,hogy simára borotválja az arcomról drótkefe szőrömet és csak kefével tisztítom.

Nem érnek tízezreket ezek a bototvák.

Azért sem cserélek késeket, mert olcsóbb egy Remington bototva (3800 Ft akciósan), mint a Braun kés (7000 Ft).

Úgyhogy csakis olcsó, de márkás gépet veszek, ha itt az ideje.

Amúgy meg van3-as Braunom is tartalékba, (szigorúan hálózatról használva).

Nem bolondultam meg , hogy tízszer-hússzor annyit fizessek ugyanazért a végeredményért. 7-es Braun (80 ezerért).

Ez pengés borotvára is igaz.

Gillette 2: 350Ft
Fújjjzson lóxar meg:6-7000 Ft.

Oszt ugyanaz az eredmény. Ugyanaz a kíméletesség.

PUNKTUM kispofám. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#7865) szunyika


szunyika
tag

Sziasztok,

Nem gondoltam hogy valaha is fogok ilyen témában kérdezni, de ha egyszer van lehetőség rá...

A lényeg hogy van nekem egy Gillette Mach 3-as borotvám, szerintem már vagy 7-8 éve :)
Meg is vagyok vele elégedve, nincs is vele semmi bajom azon kívül, hogy nagyon drága a borotvabetét hozzá.
Próbáltam a kínából rendelhető után gyártottat, de az inkább a fakíroknak való :)

Kérdésem, hogy hol lehet jó áron - eredeti, vagy ahhoz közeli minőségű borotvabetétet vásárolni a mach 3-hoz, vagy milyen ehhez hasonló borotva van aminek a fenntartási költsége nem ilyen magas?

Köszönettel - a szőrös arcú :)

(#7866) atua válasza #88727040 (#7864) üzenetére


atua
aktív tag

"Akksiról soha nrm lesz olyan erős egy borotva sem, mint 220-ról.
Másnak is ez a tapasztalata. Olvass csak vissza a fórumon"

Sosem állítottam az ellenkezőjét. Viszont nagy valószínűség szerint egy 8 éves aksi sem olyan, mint egy új. Sőt, lehet új korában sem volt olyan, mint egy mostani.

És csak ismételni tudom magam, szerencsére nem vagyunk egyformák... :DD

Kispofám...

(#7867) Pacino68 válasza szunyika (#7865) üzenetére


Pacino68
tag

Lehet ez eredeti? 8db 4700Ft [link] 😎

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#7868) szunyika válasza Pacino68 (#7867) üzenetére


szunyika
tag

Én nem tudom, azért mert drága nem biztos hogy eredeti :)

(#7869) Pacino68 válasza szunyika (#7868) üzenetére


Pacino68
tag

Szerintem pont, hogy nem drága. Itthon 4-et kapsz kb. 3800Ft-ét.

"A 22-es csapdája"

(#7870) csibor


csibor
őstag

Vett valaki Lidl borotvát mostanában? Érdekelne a véleménye. Picit visszaolvastam, de nem tudom erről volt szó, vagy valamelyik másikról.

(#7871) Breki válasza szunyika (#7865) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7872) szunyika válasza Breki (#7871) üzenetére


szunyika
tag

a linkek egy része már nem működik sajnos, de azért köszönöm
amúgy a mach3-HD fej az gondolom kompatibilis a mach3 alvázzal, igaz?

(#7873) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy szerintetek a Kemei márka mennyire megbízható? Kínából rendelnék egy egyszerű kis borotvát, főleg testszőr nyírásra, de persze ha már van, az arcszőr nyírást is kipróbálnám elektromos borotvával (mivel eddig pengéset használtam mindig). Konkrétan ezt a tipust szemeltem ki: KEMEI 2016
De ha van jobb ajánlat ebben az árkategóriában akkor nyugodtan mondjátok. :) Mint mondtam nem kell csúcs minőségű cucc, de azt sem szeretném ha úgy járnék mint pár éve amikor életemben először kipróbáltam egy Lidl-ben vásárolt elektromos borotvát és konkrétan nem vágta hanem tépte az arcszőröm,mivel a pengék meg akadtak az erős arcszőrömtől. :U

-Norbi-

(#7874) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Na megjött a Braun 9585.
7k szállítással annyit megért. :DD
Amit vártam tudja, szépen borotvál, aksija deglett, valszeg egy borotválkozást kibír ( 5.5k egy új akksi), a pajeszvágó lityi lötyi, sztem vmi hiányzik onnan(7k egy új egység), a szita-kés egység jó, vettem mosófolyadékot, az is múkoggy.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7875) Gergely0809 válasza Norby86 (#7873) üzenetére


Gergely0809
tag

10 dolláros borotva. Ettől ne várj csodát, a LIDL-s borotva nem hinném, hogy rosszabb lenne. Ezeket inkább ne vedd meg, főleg erős arcszőrzetre, de másmilyenre sem ajánlanám. Ha már rezgőkéses, akkor minimum Braun 3-as széria, az talán nem okoz csalódást, ezek csak játéknak valók. Meg tanulópénznek.

Más.

Nos kilukadt a 3-as Braunom szitája, kb pont másfél éves. Még nem para, csak az egyik apró lyuk lett hajszálnyival nagyobb a hálóból, de lassan vehetek újat. Remélem jó lassan :)

Le2Max 3/64

(#7876) Gergely0809 válasza #88727040 (#7864) üzenetére


Gergely0809
tag

Bocs, hogy duplázok, de ezt most olvastam a 8 éves Braun. Nekem van régebbi is és a kései nem lettek cserélve, de hogy a szita 8 évig kibírja, azt nem hiszem el, nem hinném, hogy öntöttvasból készült volna, 8 év az nevetséges, egy alufólia vastagságú szitánál, vagy hívhatjuk fóliának is. A kések meg nem hinném, hogy 8 év alatt nem kopnak annyit, hogy érezhető legyen egy újhoz képest.

Ez badarság, megint egy megmondó, aki szerint a Series 1-es simán olyan, mint az S-7.

Ezek a kopó alkatrészek nem örök életűek.
Van akinek 1.5-2 évente cserélnie kell, van aki kihúzza velük tovább is, mert pihe szakállal van megáldva, de a 8 év :D

nevetséges.

persze az eldobható 2 pengés olcsóbb. sokkal, mert nem egyszerre fizeted ki. ezzel én is egyet értek.

Písz!

Le2Max 3/64

(#7877) Norby86 válasza Gergely0809 (#7875) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi a választ! Valahol a fórumon a google-ba keresve nekem még tegnap felvillant egy hozzászólás miszerint ez a márka amit linkeltem, kínában olyan mint itthon a Braun, vagy éppen a Phillips. Ezt a hozzászólást azután találtam miután ide beírtam, de már nem tudom pontosan ki mondta ezt. De most megkerestem...[link] Szóval még egy-két hozzászólást megvárok, aztán meglátjuk mi lesz. :)

-Norbi-

(#7878) atua válasza Norby86 (#7877) üzenetére


atua
aktív tag

Nem valószínű, hogy bárkinek is van tapasztalata vele. Ha eléggé vállakozó kedvű vagy és nem vág földhöz az a 10 dollár, ha esetleg nem válik be, akkor vágj be. Legalább lesz vele tapsztalat. :)

(#7879) Chris82 válasza Norby86 (#7877) üzenetére


Chris82
senior tag

Miért akarsz ilyen kínai márkát venni? Szerintem a legjobb itt venni, mert a garancia érvényesíthető és pótalkatrész is lesz hozzá.
De te tudod.......
Vagy Braun vagy Panasonic a biztos, szerintem.... Philips nekem nem jött be.
Ne spórolj az arcoddal :)

(#7880) Norby86 válasza Chris82 (#7879) üzenetére


Norby86
őstag

Két dolog miatt gondoltam hogy kínából venném. Az egyik az olcsóság, bár ez relatív, mert olcsón lehet jót kifogni és rosszat is, ugyanezt drágán is. A másik hogy nekem 80% inkább testszőr nyírásra kéne, pl. hónalj, meg egyéb ahol szükséges. Arcra van pengésem, és csak átfutott az agyamon hogy ha netán jó arcra is akkor arra is használnám az egyéb szőrzet nyírása mellett. :) De ez nem mérvadó egyenlőre hogy az arcomra is jó legyen. Viszont azt már tegnap megtudtam hosszas olvasgatás után hogy a körkéses jobb borotva, mint a rezgőkéses. Szóval inkább körkésest vennék akkor ilyen 3-4 ezres kategóriában, mint ezt amit először kinéztem.

-Norbi-

(#7881) Gergely0809 válasza Norby86 (#7880) üzenetére


Gergely0809
tag

"Viszont azt már tegnap megtudtam hosszas olvasgatás után hogy a körkéses jobb borotva, mint a rezgőkéses."

Ezt a marhaságot honnan szedted? :DDD :W

Le2Max 3/64

(#7882) Chris82 válasza Norby86 (#7880) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem pont a körkéses nem vált be, Baunnal kezdtem, most visszatértem újra, mert a többiben csalódtam.

(#7883) Pacino68 válasza Gergely0809 (#7881) üzenetére


Pacino68
tag

Nekem is 20 éve körkéses volt, de sajnos nem vált be. Azóta pengézek(Mach3), majd ősszel ha lesz Braun akció kipróbálok egy rezgőst, ha beválik marad, ha nem visszaküldöm 😎

"A 22-es csapdája"

(#7884) Norby86 válasza Gergely0809 (#7881) üzenetére


Norby86
őstag

Google-ba beírtam hogy "körkéses vagy rezgőkéses borotva" és a fórumokat elkezdtem nézegetni. Aztán bele olvastam a Hoxa fórumba is, és egy-két komment megragadta a figyelmem.
"Én elhasználtam vagy 6 rezgőkésest idáig, mindegyik úgy megy tönkre szép lassan, hogy nem vágja, hanem tépi a szőrt egy idő után...ami reggel 6 óra körül nagyon üdítő dolog tud lenni félálomban borotválkozva.
A körkéses viszont önmagát élezi mechanikájából fakadóan, ezért is van már meg lassan 12 éve ugyanaz a borotvám. Minden héten azóta kétszer, vagy többször használom. Philips."
Persze tudom, ott is megoszlanak a vélemények, csupán elsőre az jött le nekem hogy a körkéses a jobb és a rezgő a rosszabb. :) De akkor majd rezgőkésest nézek. (Igazából én sem tudom nekem melyik lenne ideális) Ha jól emlékszem a régi Lidl-ben vásárolt is körkéses volt és csak tépte a borostám amikor kipróbáltam, azt akkor sebesen el is adtam rögtön.

-Norbi-

(#7885) SPF


SPF
senior tag

Hajvágó rövid ideig helyettesítheti a szakállvágót? A szakállvágóm szervizbe kellene adnom, és nagyon kedvezményesen tudnék szerezni egy hajvágót...

(#7886) Chris82 válasza Norby86 (#7884) üzenetére


Chris82
senior tag

Próbálj ki egy series 3as vagy a feletti Braunt, szerintem olcsóval nem érdemes kezdeni mert csak elveszi a kedved a villanyborotvától

(#7887) Gergely0809 válasza SPF (#7885) üzenetére


Gergely0809
tag

Szerintem simán, amennyiben az általad kívánt hosszúságúra nyír a gép. Én lusta napjaimon a borotvám pajeszvágójával szoktam átmenni, a kb 5 napos borostán, ami hagy kb 1-2 naposat és megvan 2 perc alatt. Igaz kicsit kaparós élmény, de ha lusta vagyok és nem akarom simára lehúzni, akkor bevállalom. Néha ki lehet bírni még így is, a hajvágó gondolom azért kíméletesebb a vezető miatt. Pajeszvágónál nincs vezető :)

Le2Max 3/64

(#7888) #79621120


#79621120
törölt tag

(#7889) #88727040 válasza Gergely0809 (#7876) üzenetére


#88727040
törölt tag

Pedig 8 éves a braun szita.
Lehet azert tart ki, mert rendszeresen tisztitom es csak max 2 (azaz KETTO) napos szort vagok vele.

A tobbsegnek azert lyukad ki a szita mert allat modra akar levagni egyhetes szort.

Amugy meg nem fogom a kedvedert kicserelni, mert nem huz, nem tep.

Valoban az 1-es braun is ugyanugy borotval, mint 7-es. Nincs erdemi kulonbseg koztuk csak arban

Evtizedekig csak 1braun volt megse rinyaltak az emberek, mert a pengeshez kepest sokkal jobb volt,csak ovatosan kell hasznalni

[ Szerkesztve ]

(#7891) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali!
Most vettem a veszprémi lomin egy Braun series 5-öst 1800cáé :DD :DD
Teljesen jó, az lesz az igazi, ha az akkuja csereszabatos lesz a series 7essel.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7892) Nagya21 válasza Norby86 (#7884) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Na akkor pro-kontra körkéses-forgókéses:

Phil:halkabb,nem vágja el a képed a kiszakadó szita, önélező, nem kell kenni olajjal, sokáig kitart a kés.
Nem borotvál olyan simára, mint a szitás.

Braun: simábbra borotvál
Hangosabb,ha szerencsétlen vagy végigszántja képedet a szita, kenegetni kell(ha nincs tisztító állomásod) .

Egyébként meg kinek mi jön be jobban.
A fent leirtak a 4-6 éves csúcskészülékekre állnak fent, és saját tapasztalat.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7893) dances


dances
tag

Üdv!

Szeretném megosztani a tapasztalataimat egy Braun 3020s típusú borotváról, amit pár hete vettem abban a reményben, hogy méltó utódja legyen a most kb 10 éves, és még mindig (bár elég hangosan) működő elődnek, egy Braun 3710 -nek.

Mivel a 3020 -ason 2 kés és egy trimmelő van, amik ráadásul mind külön-külön tudnak mozogni, ezért úgy gondoltam, hogy az elődnél jobbnak kell lennie.

Nos, az igazság az, hogy valóban kevésbé irritálja a bőrömet, egyáltalán nem pirosodik ki tőle, szerintem ez amiatt van, hogy mivel a kései tudnak mozogni, nem lehet annyira "rányomni" az ember arcára, egyáltalán nem karistolja össze a képemet.
Hamarabb is végeztem a borotválkozással, mert kevesebbszer kellet végigmennem egy-egy területen.

Azonban:
az erősebb szőröket egyszerűen nem tudja teljesen tőben levágni (szemben a 3710 -essel), azokat kb fél mm -es hosszban meghagyja, emiatt félig-meddig borostásnak nézek ki közvetlenül borotválkozás után.
illetve lehet, hogy ez csak nekem fura, de a fej (a szita és a kések) egy egységet képeznek, együtt jönnek le a borotváról, nem lehet őket különválasztani (ráadásul csak simán rá van pattintva a fej a borotvára, nem kiengedőgombos megoldással), mint a 3710 -esnél, hogy rendesen ki lehessen kefélni a kések pengéi közül a rárakódott hámdarabokat.

Tehát összegezve az én véleményem:
arckímélőbben, de nem elég alaposan lehet vele borotválkozni
illetve közel sem tűnik olyan tartós konstrukciónak, mint az elődje

Only the Good die young.

(#7894) Chris82 válasza dances (#7893) üzenetére


Chris82
senior tag

Lehet jobban jártál volna, ha felújítod a régi borotvát új késekkel és szitával. A régi flex integral-om is még mindig jó, igaz már csak hálózatról.

(#7895) dances válasza Chris82 (#7894) üzenetére


dances
tag

18 havonta természetesen új kés-szita duót kap a 3710 -es, de már csak utángyártottat kapok hozzá.
A kora miatt azonban már eléggé hangos működés közben és attól félek, hogy a motorja esetleg egyszer csak váratlanul megadja magát.

Only the Good die young.

(#7896) Nagya21 válasza Nagya21 (#7874) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Szerdán megjött a Braun 9585-höz az akku(4k+szállítás).
Behelyez, feltölt (cca 1 óra), 3 borotválkozáson már túl vagyunk eddig O.K. :C :C :C :C
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7897) Jenne válasza Nagya21 (#7896) üzenetére


Jenne
senior tag

Az én hetesemnél kb. 68-70 percnél kezd jelezni a piros 20%-os töltöttség jelzés, addig szép zölden égnek a százalékok. Amikor már csak 20% van benne ilyenkor is van benne még biztonságosan két borotválkozásra való nafta. Nálam 20-22 perc két borotválkozási idő és 90 percet elmegy akkuról a hetesem. Kipróbáltam, többször is, de még ilyenkor sem állt le vagy lassult volna a rezgés szám. Szóval kajak benne az akku, pedig lassan egy éves lesz a gép. Gyárilag "csak" 50 perc használatot írnak egy-egy feltöltéssel.
Mondjuk a tartalék filipszem (PT877) is könnyedén elmegy egy-egy feltöltéssel 80-85 percet. Gyárilag itt is 50 perc van megadva.
Az akkut honnan rendelted hozzá?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7898) Nagya21 válasza Jenne (#7897) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Akku
Ezen csak 3szegmens van : full, med, low.
Ha beválik akkor rendelek egy pajeszvágót is hozzá.
A régi phillipsem a 6-7éves 8894-es még mindig 107 percet ír ki akkuidőnek.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7899) Jenne válasza Nagya21 (#7898) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi.

Adódik a kérdés, hogy az a nyavajás filipsz az RQ 11xx/ RQ 12xx sorozataihoz miért nem így oldotta meg az akku beillesztését, egy esetleges akku csere miatt. Csak komplett nyéllel együtt lehet cserélni az egyébként néhány ezer forintos akkut. :O
--------
Így néhány borotválkozás után mik az első tapasztalatok? Borotválkozási komfortra gondolok ...stb.
Csak mert van itt olyan aki állítja, hogy ezek sem jobbak mint az Series 1 sorozat.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7900) Nagya21 válasza Jenne (#7899) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Ki lehet cserélni az RQ borotvákban is az akkut, csak forrasztani kell.

A Braun 9585 hangos, de nagyon jól borotvál hála a nagy rezgésnek.
A Braun 5 550 amit 1800cáé vettem a piacon közel sem borotvál olyan gyorsan, alaposan
Az RQ12-es fej is nagyon jó, de a braun 9585 simábbra visz, de a földszinten is hallják ha nekiállok borotválkozni (9.-en lakok) :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.