Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) cekkk válasza BullZeye (#7449) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm!

Kipróbálom.

(#7452) Namelesske


Namelesske
addikt

Arra jutottam, hogy szeretnék magamnak egy körkéses borotvát is venni, csak azért mondom ezt, mert hátha van valakinek valami elfekvő darab otthon amit csak kerülget és elpasszolná nekem. Ismerkedési célokra kellene főleg. Philips vagy Remington érdekel legfőképp, természetesen pofátlanul olcsón. :DDD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7453) Namelesske válasza PRDZsolesz (#7450) üzenetére


Namelesske
addikt

Minden használat után érdemes forróvízzel leöblíteni, majd hagyni kell megszáradni a kazettát és utána ismét bevethető. Hetente egyszer pedig szappanos vízzel érdemes kimosni a vágórendszert, majd egy csepp varrógép / műszer olajat kell rakni a pengékre. Nem szabad túlzásba se vinni az olajozást, mert nagyon megnehezíti a használat utáni öblítést, és hamarabb romlik a teljesítmény a makacsul ragadó kosztól, meg persze irritáló is lehet.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7454) PRDZsolesz válasza Namelesske (#7453) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Értem, köszi szépen a választ! Ezt az egy cseppet szó szerint kell érteni? :F

(#7455) BullZeye válasza Namelesske (#7453) üzenetére


BullZeye
veterán

Van valami márka műszerolajból ami kiemelkedően jót tesz neki? Azt tudom, hogy WD40 tönkreteszi :D

(#7456) fergyoka


fergyoka
csendes újonc

Szép estét.
Még nem volt villany borotvám de szeretnék egyet. Borosta nyírásra milyet ajánlotok? Nem akarok több 10ezreket kiadni elsőre érte.

(#7457) mike1334 válasza fergyoka (#7456) üzenetére


mike1334
veterán

Mindegyikkel lehet borostát lenyírni, hiszen erre való a borotva. ;]
De ha jól sejtem, akkor a borosta, mint végeredmény elérése lenne a cél, amire pedig a villanyborotvák (többsége) alkalmatlan. Erre a célra a szakállvágó szolgál. Ott vannak a cruzerek pl. amik elvileg mindkettőt tudják, de ez hamis reményeket szül, érdemes célszerszámot venni, szóval el kell dönteni, hogy csupasz vagy borosta, és ennek megfelelően keresni.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7458) #88727040 válasza fergyoka (#7456) üzenetére


#88727040
törölt tag

Ez azért nem teljesen így van, ahogy az előttem szóló elmondta.

Borostanyírásra elég a villanyborotva pajeszvágó része is. Erre pedig 1-es Braun simán jó. 10 körül meg lehet kapni.
Én is így csinálom mostanában.
Nekem ilyen szempontból szerencsém van, mert ha meg is borotválkozom, egy-másfél nap múlva már eléggé szőrös vagyok.

Döbbenet, mennyire sokan vannak, akik nem is tudják, hogy kell használni a pajeszvágót, és hogy mi az?

Sokan csak a szita résszel esnek neki az 5-10-28 napos borostának, szakállnak.
Arra is jó a pajeszvágó, hogy a nyaki részen a szitával le nem borotvált részeket rövidebbre vágja, amelyet aztán már leborotvál a szita is.
Ehelyett neki esnek még hagyományos borotvával is és azzal kaszabolják magukat.

[ Szerkesztve ]

(#7459) #88727040 válasza fergyoka (#7456) üzenetére


#88727040
törölt tag

Én a fanszőrzetem, hónalj-és mellkas szőrzetemet is pajeszvágóval vágom néhány naponta.

Nem pattogok ki lent sem. Igaz, hogy nem sima, de ápolt.

(#7460) #88727040 válasza cekkk (#7446) üzenetére


#88727040
törölt tag

Így van, habbal elég nagy ökörség villanyborotvát használni. Fából vaskarika.

Inkább villanyborotválkozás előtti arcszeszt (pre-shave) használj.

DM,Rossmann: Barbon
Müller: Tobacco és Pitralon márkák vannak.

(#7461) mike1334 válasza #88727040 (#7458) üzenetére


mike1334
veterán

A pajeszvágó egy hosszúságot tud, és nem kifejezetten borostásra nyírásra van, hanem meglepő tudom, de a pájesznál használni. Illetve tényleg igaz, hogy lehet vele rövidíteni borotválkozás előtt a szőrt, én is szoktam. De mindig csak borostát nyírni vele sztem hülyeség, nem arra tallták ki, kényelmetlenebb, mint egy szakállvágó, és felesleges is, ha csak a borostás kinézet a cél. A preshavek jók, én is használok, de időnként habbal használom a villanyborotvát és sokkal jobb eredményt ad, szóval az se felesleges funkció max van aki nem használja...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7462) bundli


bundli
tag

Na megjött a Braun Waterflex Wf2s borotvám. Az észrevételeim:

Pozitívum:

- Series 1-hez képest eléggé ég és föld. Ez tényleg vág. Viszont szokni kell, hogy tényleg mindig merőlegesen használjam, mert akkor viszi a legjobban. Ma egy 3 napos szőrrel kínáltam meg, amit a másikkal csak pajesznyíró része vitt, a sima egyáltalán. Ez úgy vitte mint a vaj, bár tény, hogy nem volt elég 1x átmenni rajta, de ez volt a legkisebb baj.

Azért itt ott érezni, hogy még nem sima, legközelebb alaposabb leszek, de semmi baj nincs vele. Kérdés meddig lesz ilyen éles/hatékony.

Negatívum:

- Ha kicsit sűrűbb és hosszabb részhez ér akkor lehet, hogy elkezd tépni, de nem is olyan helyzetekre van tervezve, ott először célszerű a pajesznyíróval végigmenni.

- Nem adtak hozzá olajat, mikor azt írta a leírás, hogy azzal kellene kezelni. :F

Kérdések:

- Ki hogyan tisztítja/ápolja az ilyen és ehhez hasonló borotvákat? A teljes fejet leszedetiek, vagy csak kipattintjátok és úgy mossátok át?

- Ki milyen preshavet/aftershavet használ?

:R

(#7463) mike1334 válasza bundli (#7462) üzenetére


mike1334
veterán

Üdv a klubban :)

1. Én minden hasznlat után kipattintom félig a fejet, majd bekapcsolom, így kihullik a nagyja a szőrnek. Aztán forró vizet engedek rá, majd leveszem a szitát, azon is forró vizet engedek át, majd a késeken is. Megrázogatom, plusz bekapcsolom, hogy az is lerázza róla a vizet. Aztán kiteszem vhova száradni.
Hetene egyszer ugyanez, csak előtte szappanos vízben megjáratom egy fél percig, és úgy öblitem le. Ha megszáradt átfújom braun tisztító spray-jel. Ezt pár boltban lehet kapni, én az AV-nál vettem, de van braun műszerolaj is, következőleg azt veszek sztem.

2. Preshavenek Barbont, van kifejezetten villanyborotvához. Elég erős az illata, borotvlkozás után is meg szokott maradni, cserébe olcsó, mondjuk én az illatát is szeretem. És sokkal jobban leszedi a borotva a szőrt vele. Aftershavet nem használok, vmilyen hidratáló balzsamom van, nekem bejött.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7464) Gergely0809 válasza bundli (#7462) üzenetére


Gergely0809
tag

Én csak beteszem az állomásba, na jó nem, az enyém kazettás, és minden használat után elmosm csap alatt, leszedve a kazettát.
Aftershave: A DM-ben vettem Balea balzsamot, az enyém szagtalan, de van illatos is, ezt kb havonta használom, nem igazán szükséges nekem. De ez egy jófajta after, én is itt bukkantam rá a fórumon. Olcsó is.
Preshevnek én is megvettem a Barbont, de nem használom, nekem nem jött be.

Le2Max 3/64

(#7465) Namelesske válasza PRDZsolesz (#7454) üzenetére


Namelesske
addikt

A könyve is egy cseppet ír vágófejenként. :D De majd hallani fogod a különbséget úgyis és tudni fogod mikor elég. [Én így szoktam...]

(#7455) BullZeye:

Ami kiemelkedően jót tesz, az a gyári vagy azzal megegyező olaj természetesen. Én Columbus műszerolajat használok, 300 forint és a borotva teljes élettartamára elég.
A videóban meg egy H1-es élelmiszeriparban használt olajsprayt használtam.

(#7458) pelé 1970

Én is így gondoltam, de amikor kipróbáltam egy komolyabb hajnyírót mint borostavágó egyből kiábrándultam a Braun-om szakállvágójából, pedig az kifejezetten szakáll formázásra szánt széria. (Cruzer)

(#7462) bundli

Barbon Pre-Shave villanyborotválkozás előtti arcszesz, és így tartom karban: [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7466) BullZeye válasza Namelesske (#7465) üzenetére


BullZeye
veterán

Honnan lehet beszerezni?

(#7467) Namelesske válasza BullZeye (#7466) üzenetére


Namelesske
addikt

Barkácsbolt, Varrással kapcsolatos boltok, Háztartás-Vegyi boltok, Internet.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7468) carpediem007


carpediem007
tag

Van aki Remington XR1390 borotvát használ? Lenne pár kérdésem ☺ Szeretnék vásárolni.

(#7469) zsoltzsolt válasza carpediem007 (#7468) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem XR1370 vagy az 1390 spéci dolgai érdekelnek?

(#7470) carpediem007 válasza zsoltzsolt (#7469) üzenetére


carpediem007
tag

Nem tudom hogy a két borotva típus menyiben különbözik.

Másik kérdésem lenne nem tudom az eligazodni a Philips borotvák között.

Q11 es van 30 ért is és 40 ért is van 5ös széria. Hogy jöttek ezek a fejlődésben? 7 es széria és a Q12 között mi a különbség?

Remington 1390 és egy Philips Q11, Q12 között nagy a különbség?

Köszönöm :))

(#7471) zsoltzsolt válasza carpediem007 (#7470) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem a kettő ugyanaz, csask az 1390-hez vannak különböző kütyük
Tulajdonképpen csak ebben különböznek:
Külön vágófej hozzá illeszthető vezetőfésű toldattal az arcszőrzet sokoldalú formázásáért:
- 0.4mm (vezetőfésű toldat használata nélkül)
- 2 - 6mm (toldattal)
Ha ezek nem kellenek, akkor 1370-est vegyél.
A többi tulajdonság, stb ugyanaz. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele.

(#7472) Nagya21 válasza carpediem007 (#7470) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A 7310-as szériától felfele a fej megegyezik az RQ12xx fejekkel.ööö illetve nagyon nagyon hasonlít hozzá, az rq12-es fejeknél a közepe felé még vannak + pötty nyílások.
A 5000-es széria a RQ11xx fejekkel kompatibilis.
A remington feje(mozgásilag) nagyon hasonlít az RQ 12-es fejekre.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7473) ooooA6


ooooA6
csendes tag

Sziasztok.

Most tervezem, hogy vásárolok valami elfogadható szakállvágásra alkalmas hajvágót, vagy borotvát.
Kinéztem magamnak 3 típust, ha valakinek van tapasztalata bármelyikkel kérem írja meg a véleményét. Köszi előre is!

Remington PG6070
Babyliss X-10
Babyliss 836XE

BenQ W1070 + Nvidia Shield TV 2017 + LG-BH4030S + Pioneer BDR-209DBK

(#7474) g4besz válasza #88727040 (#7438) üzenetére


g4besz
tag

Ezzel én is így vagyok. Nekem egy waterflex-em van, karácsonyra kaptam.

(#7475) w.miki


w.miki
veterán

Szerintetek a kínai klón borotvák mennyire jók?
Próbált már valaki ilyet?
Kemei 5D, Jinding 3D

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7476) Namelesske válasza w.miki (#7475) üzenetére


Namelesske
addikt

Ezekből egyedül a Povos amit szívesen kipróbálnék. Bár ők inkább már konkurensek, mint sem másológyár.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7477) Nagya21 válasza Namelesske (#7476) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ojnye de szépen koppintják a Phxxxps borotvákat...........
Lehet ugyanazon a gyártósoron készülnek.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7478) mzso válasza w.miki (#7475) üzenetére


mzso
veterán

Valami jó fólia típusú koppintást nem láttál?

(#7479) mzso


mzso
veterán

Egyébként egy olcsó fólia típusú bepróbálásán gondolkodom. (Valami drágával kísérletezni nem látom értelmét)

Egy POVOS PS2203-t pl próbált már valaki? Úgy látom Braun koppintás a szita:

(#7480) Zola007


Zola007
veterán

Sziasztok

Van egy Philips 5812 borotvám, amit csak alkalmanként használok, de szerintem lassan már cserések lesznek a fejek.

Honnan tudom megállapítani, hogy mennyire kopottak és mikor kell őket cserélni? :F
Egyszer láttam valami ábrát róla, de nem találom :( ű

HQ4+ fejek mennek bele, néztem ebayen 7,5 dollárért (2200 Ft) van a koppintás 3db-os szett.
Ezek nagyon gagyik?

Aki ilyet használ, honnan szerzi be?
Normális minőséget szeretnék, de a gyári többe kerül bele mint anno az egész borotva, ami azért elég vicces. :(((

Gondolkodom azon is, hogy lecserélem a borotvát egy másikra, érzékenyebb bőrre mit érdemes mostanság venni mondjuk 20e alatt?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#7481) Namelesske válasza Zola007 (#7480) üzenetére


Namelesske
addikt

Érzékeny bőrre inkább rezgőkéses borotvát érdemes venni. 20 000 Ft alatt SZVSZ a Panasonic gyártja a legjobbakat. A Braun-tól talán a Series 3 (Más kiadásban: Cruzer 6 Clean Shave) amit megvehetsz, nagyon jó borotva az is. Esetleg WaterFlex vagy korábbi elfekvő Series 5 is akad néha ilyen árban. Azok kicsit elegánsabbak és kevésbé vaskosak mint a Series 3.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7482) BullZeye


BullZeye
veterán

Series 7-nél mit kell tennem, hogy úgy mozogjon a feje mint az első nap? Vettem ma varrógépolajat, szépen kentem 1-2 cseppet a pengékre, meg mivel eléggé betokosodott 1 hónap alatt a nyakánál, és nem akar úgy mozogni mint új korában, ezért csppentettem oda is, na azóta még nyikorog is, nem csak akadozik. Milyen anyagtól lesz megint légies és könnyed a mozgása?

(#7483) Namelesske válasza BullZeye (#7482) üzenetére


Namelesske
addikt

Ki volt takarítva kenés előtt? Vagy tisztítóállomásos a borotvád, mert akkor felesleges az olaj.

Én megpróbálnám kijáratni mosogatószeres meleg vízben, addig mosatnám, járatnám míg nem jön ki belőle semmi. Utána hagynám csontra megszáradni, megnézném úgy is mit produkál, majd jöhet egy nagyon nagyon nagyon kicsi csepp olaj minden pengére.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7484) janes1976


janes1976
őstag

Nekem Braun Waterflex van és nagyon érzékeny a bőröm, de 1 dekát nem irritálja. ;)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#7485) Beri78 válasza BullZeye (#7482) üzenetére


Beri78
őstag

Hasonlóan járnék el mint Namelesske
Nekem már 2 éve megvan, de még mindig mintha új lenne....nálam nincs ilyen jelenség.
(heti 2-3 használat, minden használat után sima vízben elmosva a penge, kisöpörve a gép, 2-3 hetente tisztítóállomásozás)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7486) Breki


Breki
veterán

Az lehetséges, hogy a 350 és a 390 ára között ilyen kis különbség van?

Máshol kb 9-10.000 forint-ot látok

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7487) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

3,5 év után, csak vettem egy új fejet a Braun 790-esemhez. Azt kell, hogy mondjam, hogy igencsak ideje volt már a cserének. Tényleg érdemes lehet 1,5-2 évente beújítani, mint ahogy a gyártó is javasolja. Évi 4k-ból le van tudva a borotválkozás... :) Ja mégse, a tisztító folyadék miatt 5,5k, de még ígyis kevesebb, mintha Mach 3 borotvahab kombóval szenvednék.

[ Szerkesztve ]

(#7488) Jenne válasza SOAD19 (#7487) üzenetére


Jenne
senior tag

Ilyenkor, ha már kopottabb a fej azt nem lehet észrevenni, vagy nem figyelmeztető jel, hogy tovább tart a borotválkozási idő és már nem is annyira simára viszi le a kés?
Csak kérdezem.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7489) mickemoto válasza SOAD19 (#7487) üzenetére


mickemoto
őstag

Azért a 790-es sem volt ingyen gondolom.Évi 15k-ból azért szerintem biztos kijön a mach3+hab, így pedig kell legalább 7-8 év mire megtérül egy 790-es.De a lényeg hogy idővel megtérül,nem is beszélve a használatból fakadó előnyökről ha már az anyagikon túlléptünk.

(#7490) SOAD19 válasza Jenne (#7488) üzenetére


SOAD19
addikt

Persze, érezhető már, hogy csereérett, csak mindig másra kell a pénz, mindig tologattam a vételt. Bár, csak így csere után érezhető igazán, hogy mennyi a különbség egy régi és egy új között. De a másfél év leteltekor a készülék is jelezte a kijelzőjén, hogy cseréljek.

(#7491) SOAD19 válasza mickemoto (#7489) üzenetére


SOAD19
addikt

Tény, hogy nem volt olcsó, de teljesen megérte nekem a vételt. Nem azért vettem, hogy spóroljak idővel vele, hanem azért, mert a hagyományos pengés borotválkozást nem bírta a bőröm. Kínszenvedés volt minden borotválkozás, a bőröm állandóan irritált volt. Nekem, kis túlzással megváltás volt, hogy váltottam. Azóta nem tortúra a borotválkozás

(#7492) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Régebben írta itt valaki, hogy Remington XR1370-es borotvát használ.
Tőle kérdezem hogy mik a tapasztalatok. Előtte milyen borotvát használt, hogy tudjam mihez viszonyítani a véleményét.
Félre értések végett nem nekem kell, hanem egy barátom kérdezett tőlem erről a borotváról, de semmit nem tudtam mondani róla.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7493) zsoltzsolt válasza Jenne (#7492) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem van április óta ilyenem. Bevált, szeretem, korábban két körkéses Philipsem volt, mintha HQ9070 lett volna, ahhoz képest azért nagy ugrás. Gyorsan tölt, halk, jól és alaposan vág, kíméletes, ergonomikus, szép és férias darab. Eddig nekem bevált. Keress rá itt a topikban, írtunk, írtam már róla. Pl. a töltőállványt néhányan nem értik hogyan kell használni, arról fénykép is lett csatolva. Ár/érték arány szerintem jó.

(#7494) Jenne válasza zsoltzsolt (#7493) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi a választ.
Ennél a Remingtonnál a szitákat/késeket hogyan tisztítod csap alatt folyóvízzel? Úgy értem, hogy ennél is felpattintható a szitakeret amiben a kések vannak? Mint a Philipszeknél? Én csak a Philipsz megoldását ismerem mert olyanom volt egy jó ideig.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7495) zsoltzsolt válasza Jenne (#7494) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Na, ez az egy része, ami nem annyira tetszik nekem. Ez nem felpattintós, hanem le :D Jobb tetszett a Philips megoldása. De simán lepattintom és leöblítem meleg víz alatt. Meg időnként használok borotválkozás előtti arcszeszt, Barbont, ami a bennne lévő olajtartalam miatt jó hatással van a borotvára, ill. a pengékre is. Sőt sokszor nemcsak az arcomra teszek a Barbon preshaveből, hanem csepegtetek mindegyik szitára belőle és úgy kezdem el a borotválkozást :D érdemes kipróbálni, nagyon hüsítő úgy bortoválkozni :)

(#7496) Jenne válasza zsoltzsolt (#7495) üzenetére


Jenne
senior tag

Lepattintós? Ezt nem teljesen értem. Nem lehet a tisztításhoz felhajtani a szitakeretet a késekkel együtt? És szétszedni úgy mint a Philipsznél azt lehet? Külön a szitától a késeket? Egy képet tudnál majd betenni, hogy hogyan is néz ez ki?
Mert ha ilyen egyszerűn bonyolult akkor lebeszélem az illetőt róla és inkább egy közép kategóriás Philipszet javasolok majd Neki.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7497) zsoltzsolt válasza Jenne (#7496) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Dehogy bonyolult ☺ csak mikor a Philipsnél kinyitja az ember, akkor egy zsanér-szerűvel csatlakozik, ennél meg egyszerűen leveszed, nincs zsanér. Ezt a fejrészt, amiben a körkések i vannak, öblítem le. Ebből még külön kivehetőek a körkések.

(#7498) gezatata


gezatata
aktív tag

sziasztok
egy RQ12 fejet szeretnék rendelni. De mikor beírom a keresőbe több típus is bejön belőle.
Melyik a legjobb választás?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#7499) zsoltzsolt válasza Jenne (#7496) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

No, találtam jó összehasonlítós képet.
A baloldali a Remington, aminél levehető egyben, a jobboldali a felpattintós, vagyis nem le :D

Miután levettem, így öblítem le. Azt a kék micsodát kiemelve kivehetők a körkések és a sziták, ha alaposabb tisztiítás, olajozás szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#7500) Jenne válasza zsoltzsolt (#7499) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszönöm. :R
A jobboldali képen az a felpattintós az melyik borotva? Az is Remington?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.