Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) #79621120


#79621120
törölt tag

Napok óta szemezek ezzel

(#8502) zsoltzsolt válasza #79621120 (#8501) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Na, ez csendes :D

(#8503) mike1334 válasza #79621120 (#8501) üzenetére


mike1334
veterán

Impozáns, de akkor már miért nem rendes "zsilett" pengés borotvával? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8504) #79621120 válasza mike1334 (#8503) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mint például ez ?

Köszönöm , de én kihagyom . Már rég nem élnék , ha ilyennel kellene borotválkoznom .

Vagy ilyennel :

(#8505) mike1334 válasza #79621120 (#8504) üzenetére


mike1334
veterán

Az első. Annyira nem gáz, 10-20 évvel ezelőttig nem is nagyon volt más..asszem :DDD De a második az már más tészta...annak én se mennék a közelébe :)
Amúgy az egyes versenyző sokkal olcsóbb, és sokkal jobb eredményt produkál, csak meg kell tanulni használni. Mmint ahhoz képest, amit először belinkeltél.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8506) #79621120


#79621120
törölt tag

Hidd el , én csak össze-vissza vagdosnám magam .

(#8507) mike1334 válasza #79621120 (#8506) üzenetére


mike1334
veterán

Te tudod :) de tényleg nem vészes...30 fokos szögben kell tartani és nem szabad rányomni, eleg a borotva súlya a borotválkozáshoz. Egyszer próbáld ki :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8508) #79621120 válasza mike1334 (#8507) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#8509) mike1334 válasza #79621120 (#8508) üzenetére


mike1334
veterán

Igen, csak arra figyelj, hogy ne borotváld a növési iránnyal szemben, mindig a növési irányba kell húzni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8510) #79621120 válasza mike1334 (#8509) üzenetére


#79621120
törölt tag

Értem .

(#8511) n00n


n00n
őstag

A 3-as széria tisztítójához használt folyadék használható a 7-es szériáshoz is? Mert van még pár bontatlan folyadékom. Plusz azt jól látom, hogy a 790-es csak a tisztítóban tölthető? Vagyis nem lehet közvetlen a borotvát a konnektorba dugni?

(Most változott a rendelés állapota összekészítés alattra, és dec 2-6 a várható szállítás. Már nagyon várom. :)

(#8512) Jenne válasza n00n (#8511) üzenetére


Jenne
senior tag

"...A 3-as széria tisztítójához használt folyadék használható a 7-es szériáshoz is?...
Igen. Az összes Braun töltő/tisztító állomáshoz használható a CCR2 patron.
Szerintem tölthető csak a töltő/tápegységével is. Az én hetesem, 760cc az tölthető csak töltőről is. Ott van a nyélen hátul alul a töltő csatlakozójának a kivezetése..

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8513) Jenne válasza n00n (#8511) üzenetére


Jenne
senior tag

[kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8514) n00n válasza Jenne (#8513) üzenetére


n00n
őstag

Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert egy review-ban, azt mondták, hogy nem lehet.

(#8515) Jenne válasza n00n (#8514) üzenetére


Jenne
senior tag

Mármint mit nem lehet? Tölteni csak töltőről vagy nem kompatibilis a ccr2?
Ha jól emlékszem amikor a MM-ban megnéztem kilences braunt, annak is volt csatlakozó aljat kialakítva a borotvanyél alján.
De ha esetleg még is csak a tisztítóállomásba helyezve lehetne tölteni az újabb heteseket, akkor sincs vész. Egyszerűen belerakod/beleállítod és kész. Nem kell bele tenni alul a tisztító patront, elég csak a borotva.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8516) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Használ itt valaki testszőr nyírót? Mik a tapasztalatok? Jól használhatóak?
A hónalj, ágyék környékét is simán nyírják?
A Philips testszőrnyíróval szemezgetek.

(#8517) n00n válasza Jenne (#8515) üzenetére


n00n
őstag

Töltőről tölteni. De azóta megnéztem és mindenhol azt írják, hogy lehet. Szerintem abban a videóban mondtak hülyeséget. Köszi. :)

(#8518) Jenne válasza n00n (#8517) üzenetére


Jenne
senior tag

Az egyik hirdetőportálon van fent Braun Series 7 7899cc (csak a fénykép erejéig kibontva) hirdetés.
Azon is van hátul a nyélen töltő csatlakozó. Megnyugodhatsz. :K
[kép]

Majd ha már néhány napot használtad a borotvát, írd be mi a tapasztalatod vele.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8519) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!
Hát mikor máskor, mint fekete péntek után pár nappal jutna eszembe, hogy jó lenne egy szakállvágó is...
Na, ha már így alakult, melyiket ajánlanátok? Az eMagnál még vannak akciós(abb) árak (aka. Őrült napok), és így elsőre ezt a kettőt néztem ki:
első
második
Kettő közül melyiket ajánljátok? Vagy egy másik gyártót/terméket? Vagy másik boltot? :D
Köszi! :R

(#8520) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, használ itt vki Philips 7-es vagy 9-es szériájú körkéses borotvát? Mi a tapasztalat vele? Az egyik rokonom szemezget valamelyikkel, év végéig cashback akció is van, eddig Gilette Proglide borotvát használ, sűrű, kemény arcszőrzet, nyaki tájékon eléggé érzékeny, gyakran piros, pattanásos, heti 2x borotválkozik. Ajánlott ilyen téren a körkéses vagy inkább a rezgős (Braun, Panasonic)? Vélemény? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8521) n00n válasza Jenne (#8518) üzenetére


n00n
őstag

Mindenképp beírom. A 390-cc4-et már, több, mint 4 éves használom, így abban is tudok majd véleményt írni, hogy mekkora a különbség a kettő között. Remélem, hogy látványos lesz. :)

(#8522) SPF válasza Taci (#8519) üzenetére


SPF
senior tag

En 3 hete a 2. Linken levot hasznalom, teljesen meg vagyok elegedve vele. Elotte egy regebbi remingtonom volt, azt minden hasznalat elott tolteni kellett, ezt pedig meg csak akkor toltottem, amikor megvettem.

(#8523) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Sziasztok,
Volt már szó itt a Philips S7310-ről , ami most a Shell-nél akciós 60e helyett 30e-ért. (gyakorlatilag minden boltban 50e amúgy, szóval a 60e itt parasztvakítás)
Az Auchan-kútnál a az S7370 akciós 50e helyett 34e-ért.
Akárhol nézem gyakorlatilag ugyanazt a specifikációt adja, meg rájuk, csak az egy teljesen kék, a másik meg kék-szürke. Nem találtam sehol leírást amúgy a Philips kretén modellszámozásáról sem. Valaki tudja mi a különbség?

(#8524) Jenne válasza n00n (#8521) üzenetére


Jenne
senior tag

Szerintem jelentős pozitív változást fogsz érzékelni.
Én használtam - a boltokban most kaphatóaknál egy sorozattal előbbi - braun ötöst is, de ahhoz képest is nagyon észrevehető, hogy mennyivel jobb a hetes braunom.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8525) Jenne


Jenne
senior tag

Üdv Urak!

Érdekel valakit egy nagyon keveset használt RQ12/50-es fej? Privátban keressetek, megegyezünk.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8526) olizatriznyá válasza Jenne (#8524) üzenetére


olizatriznyá
tag

Ezt én is igazolom. Pár napja írtam is.

olizatriznyák

(#8527) n00n válasza Devsey (#8492) üzenetére


n00n
őstag

Nekem most változott hétfőre (dec 5.) a szállítási dátum, eddig dec 2-6. volt. :) Reménykedtem, hogy a héten megjön, de ezek szerint nem. Nálad mi a helyzet?

(#8528) Gergely0809


Gergely0809
tag

Napra pontosan ma 4 hónapja, hogy ajándékba kaptam egy Mach 3 Power Sensitive-et, és ma is borotválkoztam vele. Ma már hagyott pár pöttyöt az arcomon. Eddig bírta a penge. Kb 60%-ban ezt használtam és 40-ben az elektromosat. Egész jól bírta. Szerintem még max 2-3 borotválkozás van benne és ennyi volt a penge. Lehet kipróbálom a biztonságit is újra. Kb 2000 körül volt egy Wilkinsonom, talán ha 3x borotválkoztam vele, de sikeres volt, még élek, de emlékszem nem volt egyszerű. Félre is tettem, azóta meg elveszett, pedig de jó lenne, ha meglenne. :)

[ Szerkesztve ]

Le2Max 3/64

(#8529) junior11 válasza Gergely0809 (#8528) üzenetére


junior11
veterán

Nekem a ProGlide pengék kb. 2-3 hónapot bírnak, heti 2 borotválkozással.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8530) Roy++ válasza adrian87 (#8050) üzenetére


Roy++
csendes tag

Udv mindenkinek!

Teljesen uj vagyok itt. Jo ideig keresgeltem, a megfelelo valaszt, típust de mind hiaba.

Amit szeretnek: villanyborotva, de tokeletes szamomra, 2-3 mm-es szort hagyjon. Jeleneleg van 2 tipusom de alkalmatlanok a feladatra. Fekvo szorszalat nem vagjak le normalisan stb..

Nincs felso hatar, a lenyeg hogy szepen tegye a dolgat.

Braun 9 9296cc-t neztem de ez nem alithato ugye? Sehol sem talalom pontosan.

Koszonom elore!

Szerk: bocs Adrian nem neked szantam a valaszt :)

[ Szerkesztve ]

BigFish-x

(#8531) mike1334 válasza Roy++ (#8530) üzenetére


mike1334
veterán

A villanyborotva teljesen alkalmatlan (ártól függetlenül) erre a célra, mert mindnél az a lényeg, hogy minél simábbra borotváljon. Ami neked kell az egy szakállvágó.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8532) Roy++ válasza mike1334 (#8531) üzenetére


Roy++
csendes tag

Koszonom viszont a problemam ugyanaz. Kefelni meg nem lehet mert kicsi ezek a gepek pedig nem "szedik" fel es az osszevisszasagrol nem is beszeltem.

Tehat ilyen iranyu megmunkalasra keresek egy vagy akar tobb gep tipust. :C

BigFish-x

(#8533) n00n válasza Roy++ (#8532) üzenetére


n00n
őstag

Mi az oka, hogy szeretnéd, ha két 2-3 mm-es szőr maradna?

(#8534) mike1334 válasza n00n (#8533) üzenetére


mike1334
veterán

Még abban a korban van, amikor azt hiszi, hogy a borosta férfias és nem igénytelen ;]
Na jó nem gonoszkodok...de azt vallom, hogy vagy borotválkozz vagy növessz szakállt. Nem mintha nem fordult volna meg már párszor a fejemben az ötlet, de mindig meggyőztem magam arról, hogy hülyeség ez a borosta (mondjuk a 2-3 mm hosszú meg külön fura már sztem.).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8535) Devsey válasza n00n (#8527) üzenetére


Devsey
tag

nekem 3-9 volt és dec 7 lett a vége, de haver azt mondta Mo-ra inkább későbbi időpontot írnak h biztosan megjöjjön hamarabb, szóval lehet itt lesz előbb, ugyanakkor black friday miatt lehet később :D

(#8536) Roy++ válasza n00n (#8533) üzenetére


Roy++
csendes tag

Miert kell ezt meg indkolnom? En egy eszkozt keresek. Nem azt kerdeztem vajon jol allna-e valamint hany evesen kinek mi a megfelelo.

Koszonom azert..

BigFish-x

(#8537) Jenne


Jenne
senior tag

Ez senkit nem érdekel? :O :)

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8538) mike1334 válasza Jenne (#8537) üzenetére


mike1334
veterán

Tilos a fórumon eladásra kínálni terméket, arra ott a hardverapró :P :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8539) Jenne válasza mike1334 (#8538) üzenetére


Jenne
senior tag

Tisztában vagyok a Szabályzattal... :P
Nem azt írtam ott, hogy eladó ... Csak azt kérdeztem, hogy érdekel-e valakit az a borotva részegység. És ha csak megmutatni szeretném annak aki még nem látott ilyet? ;]
Erre nem gondoltál? :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8540) mike1334 válasza Jenne (#8539) üzenetére


mike1334
veterán

"Privátban keressetek, megegyezünk." Nyilván abban egyeztek meg, hogy mikor mutatod meg. :P
Na jó, nem rontom a bizniszt :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8541) Jenne válasza mike1334 (#8540) üzenetére


Jenne
senior tag

Pontosan. :DDD
Egyébként a hardveraprón fent van a hirdetés, hogy a Szabályzattal ne menjek szembe. :K

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8542) bogabi válasza Jenne (#8539) üzenetére


bogabi
senior tag

Nem kötözködés, de ha tisztában vagy a szabályzattal, akkor miért itt hirdeted?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#8543) Jenne válasza bogabi (#8542) üzenetére


Jenne
senior tag

Akkor fussunk neki még egyszer. Nem hirdettem! Ott nem! Csupán megkérdeztem érdekel-e valakit. Olvasni olyat szót abban a hsz-ben hogy eladó? Szerintem nem. Hátha valaki még nem látott ilyet és meg szeretné nézni...Drágaságom lapozz át a hardverapróra ott megtalálod a hirdetést. Ott viszont tényleg hirdetem.
Részemről befejezve a téma...

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8544) bogabi válasza Jenne (#8543) üzenetére


bogabi
senior tag

Lovagolhatsz a szavakon. Drágaságom.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#8545) decsmor


decsmor
csendes tag

Sziasztok!

2 éves RQ1155-ös borotvámhoz szeretnék venni komplett csere fejet ( nem csak körkéseket).
Az RQ12-es fej jó hozzá?
Ha jó akkor tudja-e valaki, hogy RQ12/60 és az RQ12/70 között van különbség , vagy nincs.

(#8546) lehella


lehella
senior tag

Tegnap megkaptam a Braun CT2CC tisztítóállomásos borotvát, gyorsan lekapta a borostámat, valamit gondolom a hűsítő technónak köszönhetően egyáltalán nem pirosodott ki a nyakam utána, illetve ma reggelre sem :K Tegnap csináltam egy tisztítást, a borotva fej alól az összes szőrt eltüntette :Y Gondolom ez alúlra a tartályba távozott. Kérdésem, hogy a tisztítóállomáshoz milyen lötyit és honnan érdemes venni utántöltésre? Tisztít meg keni is a borotvát.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8547) n00n válasza Roy++ (#8536) üzenetére


n00n
őstag

Puszta kíváncsiság, semmi rossz szándék nem volt a kérdésem mögött. Eszközt sajnos nem tudok javasolni, mivel meg sem fordult még ilyesmi a fejemben, így nem is néztem utána. Bár szerintem az elektromos borotvák erre alkalmatlanok, ott nem lehet semmi ilyesmit állítani, hiszen a cél a teljesen szőrtelen arc.

(#8548) Roy++ válasza n00n (#8547) üzenetére


Roy++
csendes tag

Mertem feltetelezni hogy egy 400+ euros braunt legalabb minimalisan lehet allitani, varrialni de mivel nem vagyok benne ezt csak en felteteleztem. Nekem kifejezetten rosszul all ha nincs viszont hosszabban mar rendezetlennek tunik. Ennyi. :)

BigFish-x

(#8549) mike1334 válasza Roy++ (#8548) üzenetére


mike1334
veterán

De ez egy borotva...nem szakállvágó és nem is olyan, mint a cruzer, hogy mindkettő, de igazából egyik sem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8550) Roy++ válasza mike1334 (#8549) üzenetére


Roy++
csendes tag

Konyorgom itt nem lehet a kerdesre iranyulo valaszt megkapni? Felvilagisitottatok mar mire nem jo. De mi lenne a legalkalmasabb ra? Igen benne van a neveben szakallnyiro.. De melyik tipus? Miert? Kerem aki nem ismeri olyan tipust vagy oktatni akar az bele se kezdjen. Nem vagyok ra vevo. Nagyon szivesen elfogadom a segitseget a hozza ertoktol de aki csak azert ir mert unatkozik azzal en szemely szerint..ne is menjunk bele.

Koszonom elore

[ Szerkesztve ]

BigFish-x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.