Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) Jenne válasza vasi89 (#7149) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Esetleg EZ is lehet egy lehetőség.
Most találtam rá az előbb.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7152) vasi89 válasza Jenne (#7151) üzenetére


vasi89
addikt

Csak kérdés h hol próbálta ki :DDD

Na de most felmerül a kérdés ami eddig is volt, melyik a jobb a 3 körkéses vagy ez a fajta?

(#7153) zsoltzsolt válasza vasi89 (#7152) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ízlés dolga 😊 Mondjuk én személy szerint nem vennék borotvából használtat. Én azért szoktam rá már közel húsz éve a körkésesre, mert strapabíróbb mint a szita, de ez talán már nincs is így. De megmaradtam a körkésesnél, hűséges típus vagyok 😁

[ Szerkesztve ]

(#7154) Bali27 válasza zsoltzsolt (#7153) üzenetére


Bali27
addikt

Szitással az orr alatt, és biz. helyeken hatékonyabban le lehet szedni..
IGaz most a 12-es fej van a Philipsembe és összehasonlithatatlanul jobb mint a 11-es, de az orr alatt akkor is necces maradt.

(#7155) zsoltzsolt válasza Bali27 (#7154) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ige, ez igaz. Ez előnye a szitásoknak.

(#7156) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok,

szakállnyírót szeretnék venni, semmi komoly kritérium nincs, hálózatról működő kellene (lehet mellette akksis de működjön 220 -ról is), és a cél a pár napos borosta szinten tartása :)
mit érdemes venni? köszönöm

üdv

(#7157) drpele


drpele
senior tag

Sziasztok!
Braun 760cc vagy 790cc borotvát szeretnék vásárolni, s elég vonzó árakat látni külföldi oldalakon. Tud valaki megbízható EU-s webshopot (vám miatt), amit érdemes számításba venni?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#7158) mike1334 válasza drpele (#7157) üzenetére


mike1334
veterán

Most tényleg azon a 2.5%-on aggódsz? :D A szó, amit keresel az az áfa :))
November 27-én Black Friday, én várnék addig, hátha...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7159) ViragL válasza drpele (#7157) üzenetére


ViragL
tag

A MM webshopjában vasárnapig 20% kedvezmény van a Braun borotvákra, úgy láttam az általad keresett típusok egyike sincs, de lehet érdemes szétnézni.

[ Szerkesztve ]

(#7160) mickemoto válasza ViragL (#7159) üzenetére


mickemoto
őstag

Ha ezt két nappal hamarabb tudom. :W

(#7161) BullZeye


BullZeye
veterán

Nem sok hasznos infó van Braun borotváknál a különbségekről.

Pl itt van 740WD és 740WD, az olcsóbbikhoz adnak egy szitát...akkor miben jobb a drágább?

740wd szitával kb 61k lenne kuponnal, na most árgépen 760cc amihez van tisztító 65k-tól indul, szóóval valaki tud valami érdemi információt, hogy melyik a jó? :)

Ahogy olvasom a 7-es szériánál nincs különbség, mindnél ugyanaz a szita van, de valami miatt van 2x annyiba kerülő termék is. Hülyeségre fölöslegesen pénzt nem dobálnék ki, szóval melyik a legjobb ezek közül, amiért még érdemes pénzt kiadni? Mindenképpen 7-es szériát szeretnék.

(#7162) mickemoto válasza BullZeye (#7161) üzenetére


mickemoto
őstag

48-ért 720-as kuponnal.Sajnos épp ma hozta meg a futár, csak 60-ba.Ha tudtam volna tegnapelőtt az akcióról. :Y Egyébként jól vágja a szakállt, de a régi Flex Integral-om sem vág rosszabbul, csak a 720-as erősebb, de alaposnak nem alaposabb szerintem.

(#7163) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Braun 320-S4 és 3-3020 között van bármi különbség? Leírás alapján nem látok, és pontosan ugyanannyiba kerülnek.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#7164) ElGatto válasza ViragL (#7159) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Basszus ez nagyon jó!!!
Waterflex nincs, de most egy BRAUN COOLTEC CT2S gépen gondolkodom...

Mit gondoltok így akcióban simán megéri 33K ért nem?

(#7165) d@minator válasza ElGatto (#7164) üzenetére


d@minator
addikt

Ha 15 percig akarsz borotválkozni. :D [link]

(#7166) mike1334 válasza ElGatto (#7164) üzenetére


mike1334
veterán

Itt a fórumon azt írták egy időben, hogy a cooltech technológia csak parasztvakítás...anno nagyon sok pozitív értékelés lepte el a netet, mert ezt is sok embernek odaadták ingyér', csak írni kellett róla pár szót fórumon, árukeresőn vagy boltok honlapján a hozzászólásoknál..de keress rá itt, biztos van objektívabb vélemény is :)

d@minator: hű az már veszélyes, ennyi idő alatt lefagy az ember arca...:D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7167) ElGatto válasza d@minator (#7165) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Ez a videó nem túl meggyőző :C
Valamitől mégis majdnem egy 10-essel többe kerül.

(#7168) mickemoto válasza d@minator (#7165) üzenetére


mickemoto
őstag

Nem sok értelme van annak a videonak.Eleve akkora szakállt nem érdemes meghagyni mert azt már csak penge viszi rendesen.Elektromos borotvák sűrűbb borotválkozáshoz valók.
Amúgy szerintem is csak marketing ez a húsítő fricsőr, annak ellenére mondom egyébként hogy próbálni nem próbáltam.

(#7169) mike1334 válasza mickemoto (#7168) üzenetére


mike1334
veterán

Hát nem tudom, nekem a wf ennél nagyobbat is levisz..ez olyan 3 napos borosta nálam..4-5 napig még nem okoz gondot, de olyan 7 nap körül már inkább átmegyek előtte a pajeszvágóval :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7170) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

5 éves Remington MB910-es borotvám akksija haldoklik, az elem cseréjével bajlódok jelenleg, de erősen gondolkodom hogy ennyi idő után beruházhatnék egy újra.

Hetente 1-2x letolom 6 mm-es hosszon az arcszőrőmet, a megbízható minőségen és a vállalható akkunk kívül más igényem nincs. Két típust néztem, az egyik a Remington MB4030, a másik a Philips QT4015. Vajon megéri a Philips a többletet, vajon hosszabb élettartamú lesz az akkuja? A Remington kuponnal nagyon baráti áron van a MM-ban...

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#7171) clava01


clava01
tag

Sziasztok Braun 3 300 asrol velemyek?
Illetve erről Braun Series 3 380?

Köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#7172) BullZeye válasza mickemoto (#7162) üzenetére


BullZeye
veterán

megrendeltem 740 WD-t, mert ha minden igaz az wet and dry, és zuhany alatt is lehet használni. Na meg jobban tetszik a színe :)

(#7173) Nagya21 válasza Bali27 (#7154) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
De csak azért, mert a fej körüli müanyag vastag, nehéz hozzáférni.
A HQ8894-esen jóval vékonyabb, ott nincs problema
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7174) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Bakker most tanácstalan vagyok...

Ha 35 - ös keretből Waterflexet vagy cooltech2 közül kéne választanotok ti melyiket vennétek?
Mi a különbség a nyírófej között?
Valóban a W2F jobban vág mint a hűsítős?

Az itteni hozzászólások és a websoposak között tényleg inkább reklám és promó szagúakat olvasok...

(#7175) mickemoto válasza BullZeye (#7172) üzenetére


mickemoto
őstag

Jó vétel az is, pláne úgy hogy kapsz hozzá tartalék kazettát.A színben nem sok eltérés van viszont a zuhany alatti használatot nem tudom a 720-as miért nem tud, mivel mosni meg mosható. :U

ElGatto:

Én a waterfexet venném.A cool fejegysége az alap series borotvákra hasonlít, a water pedig a közép,felső kategóriás series-ekre.

[ Szerkesztve ]

(#7176) mike1334 válasza ElGatto (#7174) üzenetére


mike1334
veterán

+1 a waterflexre :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7177) Namelesske válasza ElGatto (#7174) üzenetére


Namelesske
addikt

Waterflex

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7178) ElGatto


ElGatto
aktív tag

mickemoto, mike1334, Namelesske

Köszi ennyire egybehangzó vélemények után a Waterflexet választom. :DD

(#7179) zozor76


zozor76
tag

Jó reggelt!
Mikor kezd haldokolni a lassan 9éves gép? Hétvégén :D Már hálózatról is elég lassan forgna akések, meg-meg akadoznak üresjáratban is.
Pilips RQ1185
Ezzel a tisztítóval ellátott masina tartalmaz belevaló tisztító folyadékot, vagy azt még be kell szerezni hozzá? Valamint az S5130 és S5420 között van valami nagy különbség az árukon kívül?

[ Szerkesztve ]

(#7180) d@minator válasza ElGatto (#7174) üzenetére


d@minator
addikt

A videók és képek alapján a CoolTec ugyanaz a fejegység, mint a 3-mas széria. A Waterflec (WF )pedig régi 5-ös széria. A szitában a lyukak alakzata is más.
Ennek ellenére a WF sem vág jobban (szárazon sem), mint a 3-mas széria de nekem élvezetesebb a habos borotválkozás, mint szárazon tologatni.

Aztán a WF-fel újra meg kellett tanulni borotválkozni, mert egyrészt a 3-mas borotvámnak egyenes a feje, a WF feje meg döntött. Másrészt a 3-massal szárazon nemegyszer bal kézzel is rásegítettem, kifeszítettem az arcbőrt. Nedves borotválkozásnál ez elég nehéz mivel csúszik a habtól a bőr.
Szóval azt sem tudom így ajánlani, hogy rendelj weben aztán élj az elállási joggal ha nem tetszik, mert sajnos tanulni kell.
Szerintem ha szárazon akarsz borotválkozni és fontos a hűsítő akkor Cooltec ha nedvesen akkor WF. De ha meg nem fontos a hűsítő és száraz borotválkozást akarsz akkor meg elég egy 3-mas széria, mert ugyanaz, mint a Cooltec (Bár a jófogáson annyiért új 5-ös széria is van.)

(#7181) mike1334 válasza d@minator (#7180) üzenetére


mike1334
veterán

Borotváknál nincs a netes rendelés esetén lévő elállási jog higiéniás okok miatt.

Viszont évente 1-2x van 100 napos visszavásárlási garancia, ha nem sürgős én megvárnám.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7182) mickemoto válasza d@minator (#7180) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem is egyenes fejű a régi flex integral borotvám, de az új billenős fejűvel nemhogy tanulni nem kellett de még egyszerűbb is a borotválkozás, mivel automatikusan rááll merőlegesen az arcvonalra.
Habost nem próbáltam sose, ahhoz nem tudok nyilatkozni.

(#7183) hape60


hape60
aktív tag

A 3-as sorozat WD-s tagjaihoz mit szólsz? Azok is tudják a nedves (habos) borotválást, a fejükön a szita jobbra-balra tud dülöngélni, és olcsóbb, mint a WF. Pl: 3045WD 26000Ft, WF 35000Ft Edigitalnál.

(#7184) d@minator válasza mickemoto (#7182) üzenetére


d@minator
addikt

Egyszerűbb de azért fura volt jó pár napig, hogy nem merőlegesen kell tartani és a fogása is más. A WF kerekdedebb (henger) míg a 340-es kétoldalt lapított henger.

(#7181) mike1334: Elég szomorú, mert pont ez a termék az amit kipróbálás útján lehetne eldönteni, hogy megfelelő e a specifikációk ismerete kevés. Na meg teljesen nem is alkalmasak arra amire kitalálták. 1938 óta ugyanaz a működési elv. Semmi forradalmi. :)

(#7185) mike1334 válasza d@minator (#7184) üzenetére


mike1334
veterán

Ezért van a 100 napos visszavételi lehetőség :) Braun is, Philips is szokott ilyet csinálni. Amúgy érthető, hiszen Te sem szívesen használnád valaki után a borotvát...tehát minimum szita cserével lehetne újra árulni, de még a penge is kérdéses...már ha egyáltalán külön van, mint pl a wf-nél, Amúgy az csak arra van, hogy mivel nem a boltban veszed nincs lehetőséged megnézni, megnyomkodni (telefonból kiindulva), így otthon próbálod ki először, Persze ezt a szabályt itthon kicsit máshogy értelmezik, mint az eu többi országában, de én teljesen megértem, én se vonnám meg a vállam, hogy mindegy jó lesz ez, majd veszek pár hónap múlva másat..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7186) d@minator válasza mike1334 (#7185) üzenetére


d@minator
addikt

"hiszen Te sem szívesen használnád valaki után a borotvát..." - Azért egy párszor használt 9-es vagy 7-es szériánál féláron már elgondolkodnék. :D

(#7187) mike1334 válasza d@minator (#7186) üzenetére


mike1334
veterán

Oké azért az kicsit más :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7188) egykori válasza mickemoto (#7182) üzenetére


egykori
őstag

Maximálisan egyetértek veled, jómagam is nem túl régen használok egy ilyen kialakítású borotvát (Panasonic ES-LF51). Nagyon kézre álló! :K

(#7189) mickemoto válasza egykori (#7188) üzenetére


mickemoto
őstag

Igen, sokkal kényelmesebb a fogása mint a régi lapos borotvámnak.Ez és a sokkal erősebb akkumulátor ami mindenképpen indokolhatja a cserét egy régi gépről.A nyírórendszer tényleg nem sokat javult, de ha valami jól működik azon sokat nem kell variálni. A 15 éves konstrukció ellenére a régi Braun Flex-em ugyanolyan alaposan vág mint az új, csak legfeljebb nem öt perc vele a borotválkozás hanem hét.
Ugyanakkor cseppet sem bántam meg hogy újítottam.

(#7190) Jenne


Jenne
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!

Aki borotvát szeretett volna mostanában venni remélem élt a tegnapi lehetőséggel. Müller szombat a Müller drogériákban (20% kedvezmény minden ott kapható termékre). Mindenre! A múlt héten egész héten minden termékük alapból 5 % kedvezménnyel volt megvásárolható, így ez már 25 %. Nézegettem a Braunokat amelyek egyébként picivel olcsóbbak náluk még akciók nélkül is akár az Euronics vagy MM boltjaihoz képest. Egy braun series 7 760 CC az 5%-os akciós árával csak 54.990 Ft volt és erre jött a 20 % Müller szombati akció. Kiszámolható hogy mennyibe került. Na és a hab a tortán, hogy csütörtökön, pénteken és szombaton JOY napok is voltak és a JOY kupon 20 % kedvezményre jogosít! Müllerben is érvényes volt, de például az edigitalban is beváltható volt vagy MM-ban is. Edigitalban volt ami alapból már 40 % kedvezményes volt. Volt is sorban állás. Müllerben a feleségem közel három órát töltött el, ebből bő másfél óra a pénztári sorban állás volt.
Vett valaki borotvát?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7191) mickemoto válasza Jenne (#7190) üzenetére


mickemoto
őstag

Jó reggelt!

Ehhez már délután van.Inkább tegnap kellett volna szólnod vagy még előtte.

(#7192) zsoltzsolt válasza Jenne (#7190) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Összeadódtak a kedvezmények??

(#7193) Jenne válasza mickemoto (#7191) üzenetére


Jenne
senior tag

Bocsi de én úgy gondolom, hogy aki venni akart/kar vagy ilyen szándéka volt/van az keresgél és figyeli az aktuális ajánlatokat. Meg egyébként is, még a TV-ből is a JOY napok reklámja folyt már egy hete.

#7192) zsoltzsolt

Látod ezt nem tudom, de mintha igen de nem mindenre. Volt olyan amit a feleségem az eredeti árához képest majdnem fele áron vett meg (gondolom ez lehetett a 40%-os), de volt amit csak a 20%-al sikerült megvenni. Most legalább bevásároltunk karácsonyra ajándékokból. Legalább is a drágábbakat megvettük most akciósan.
Én szombaton az edigitalban 40%-os engedménnyel vettem két csomag CCR2-es tisztítópatront, most a kettőt összesen (azaz négyet mert kettő patron van egy csomagban) potom 4788 Ft-ért, valamint egy Braun 70S combipackot szintén potom 4794 Ft-ért. De kint állt a sor a bolt előtt és közel egy óra várakozás volt amíg bejutottam. Majd ott bent még egy bő fél óra, de ráértem ...volt időm. A Samsung összes telefonja például 30 %-os akciós volt.Sokan ilyeneket vettek előttem meg LED TV-t és ezért is ment lassabban a sor mert kipróbálás, gar jegy kitöltés ...stb. Mondjuk egy Samsung LED TV amit éppen előttem vettek át, és ami egyébként akció nélküli áron 180.000 Ft annál a 30% kedvezmény már szép megtakarítás.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7194) zsoltzsolt válasza Jenne (#7193) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ, hát akkor szerencsés voltál, meg még jó páran.😊

(#7195) Jenne válasza zsoltzsolt (#7194) üzenetére


Jenne
senior tag

Borotvát azt nem vettem mert az már megvan pár hónapja. Ahhoz vettem a tisztító patronokat és a tartalék szitát.
Egy szerencsétlen mozdulattal leamortizáltam(összetörtem) az előző Philips PT920-as borotvámat és egy ideig a tartalékot használtam helyette.( PT730-as). Ez továbbra is marad a tartaléknak.
Jó az ha van egy tartalék borotva, ha még alacsonyabb tudású is, de van amihez lehet nyúlni ha szükség lenne rá. Meg aztán alig négyezerért vettem újonnan, komplett csomagban minden tartozékával együtt a vaterkáról még anno. Ráadásul még személyes átvétel is volt, így még postaköltséget sem kellett fizetnem.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7196) #78032384


#78032384
törölt tag

Használ valaki idei Philips modellt? Vajon mennyi különbség lehet a korábbi RQ sorozatokhoz képest? Pl. ez S5600 a hülye azért nem vagyok webshopban 40 ezer. S5420 30 ezer. A Philips honlapján megnéztem az összehasonlítást, de nem lettem sokkal okosabb nekem egyforma mindkettő. És akkor ezek hogyan viszonyulnak a régi RQ sorozathoz? Ha jól értem az RQ1250 2013-ban felsőkategóriás Series 9 volt, most az S5600 a Series 5 középkategóriás. 40-50 ezer közt van pár S5XX és S7XX modell, nehéz kiigazodni. Számít még a kategória előny és a kifutó 2 éves modellt érdemes vagy inkább már az idén piacra dobott típust?

(#7197) Bali27 válasza #78032384 (#7196) üzenetére


Bali27
addikt

Nemtom :D
Én RQ11-ről váltottam Rq12-re és ég és föld a különbség.

(#7198) #35104512 válasza #35104512 (#7156) üzenetére


#35104512
törölt tag

magamnak válaszolva, pár nap keresgélés után erre a kettőre jutottam:

Remington MB4030
Philips QT4015

esetleg javaslat, ellenjavaslat egyik-másik ellen/mellett? árban gyakorlatilag ugyanaz, melyiket érdemesebb? köszönöm

(#7199) erik365 válasza #35104512 (#7198) üzenetére


erik365
aktív tag

A philips sokkal finomabban állítható, szerintem.

1.4 T-jet M32

(#7200) ElGatto válasza d@minator (#7180) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hali!

Még nem vettem meg egyiket sem...
A gond az, hogy még nem is volt elektromos borotvám tehát nem tudom, hogy szárazon vagy nedvesen lesz jobb.
Én élőben úgy láttam, hogy a WF-nek egyenes a szitája nem mozog, hanem az egész "fej" része mozog. A 3 - asoknak mintha a 3 külön pengéje / szitája mozogna.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.