Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) SPF válasza csucsotke (#8646) üzenetére


SPF
senior tag

4015, nem írtam el :)

(#8652) SPF


SPF
senior tag

Ha esetleg valakit erdekel egy egyszer sem hasznalt Remington XR1330, garanciaval, irjon.

(#8653) Fizikus2


Fizikus2
újonc

Sziasztok! Én mindenképpen a Philips-et választanám. De ez csak az én véleményem. Egy kicsit offtopic, de hátha: nemrég hallottam az INSIGHT professzionális termékeiről, vannak kifejezetten férfiak számára szakállápoló termékek és kiegészítők. Elég jónak tűnnek a termékek, de nemtudom, megrendeljem-e. Esetleg valaki használta már őket? Vélemény? A válaszokat előre is köszi. :) http://shop.insightprofessional.hu/ferfi-kozmetikumok/

(#8654) zsoltzsolt válasza #88727040 (#8650) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, 1370, szeretem még mindig, nagyon jó borotva. Az előnyök, amiket írtál azok is igen számottevőek.

(#8655) blackrat


blackrat
csendes tag

Köszönöm szépen a véleményeket, amik meggyőztek, hogy a Remington is labdába rúg.
Mindenképpen rezgőkésesre esett a választásom több tesztet elolvasva.

A következő kérdés, hogy az alábbi két típus közül melyik lenne a jobb választás a tapasztalatok alapján:

1. BRAUN WATERFLEX WF2s

2. Remington XF8505 Capture Cut

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#8656) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A Remington MB4125 jónak számít borostanyírásban? Minél rövidebb borostát szeretnék, és árban szimpatikus.

(#8657) lexter00


lexter00
őstag

Lidl-s borotvát használok már évek óta nekem bevált 20db borotva+egy nyél van a csomagban kb 1300 ft nem drága mert sokáig elég [link]

Szerintetek ez a penge jó lenne a nyélhez? [link]

(#8658) Radam90


Radam90
újonc

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Panasonic ES-LV65-S803-al?

Amazonon van 135 euróért villámakcióban.
https://www.amazon.de/dp/B00EENPUI6/ref=gbph_tit_s-4_c655_25fcf9de?pf_rd_p=21adc800-a8c2-497c-91a2-65005b7cc655&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=F2K1ZDEM4J8SSZKTY847

(#8659) Breki válasza lexter00 (#8657) üzenetére


Breki
veterán

Úgy tartják, hogy az Aldi-s sokkal jobb borotva mint a Lidl-s

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8660) korn válasza blackrat (#8647) üzenetére


korn
aktív tag

Most vettem az Öregemnek egy Remington pf7400-ast lecserélendő a régi Braun series 1-est.
Első próba után kerek szemekkel jött ki a fürdőszobából, és nem győzte dícsérni.
Magamnak megy egy F5800-ast vettem, kiváló. Talán egy kicsit hangos, de nagyon gyorsan végzek vele, és alaposan borotvál. A régi körkéses philips-emnél 2-szer gyorsabban végzek vele, és még alaposabban is borotvál.
Persze itt az is adhatja a nagy különbséget hogy az egyik új, a másik elég régi, használt készülék.

(#8661) peti85 válasza Termi16 (#8638) üzenetére


peti85
senior tag

Én ugyan ilyen Philips S9031-el leptem meg magamat Karácsonyra, csak még SmartCelan tisztító állomás is van hozzá. Alkalmi vétel volt, eBay aukcióban vettem Angliából kb. 30.000 Forintért. Nincs meg a doboza, de amúgy teljesen új, bemutató darab.
Azt kell mondanom, hogy tényleg nagyon alapos és nagyon kíméletes. Próbáltam szárazon és ma vizesen is. Talán vizesen még rövidebbre vág. Csak akkor érzem a borostát, ha száliránnyal ellentétesen húzom végig a kezem az arcomon és akkor is nagyon minimálisan. Sajnos az én szőröm elég gyorsan nő, eddig minden nap borotválkoztam a régi alsó kategóriás, most már 10 éves Philipsemmel (HQ5812), majd meglátjuk hogy az újat milyen gyakran kell használnom.
Nemrégiben vettünk nagypapámnak egy Philips PT710-et. Az 10.000 Ft volt és szerintem nem csak árához képest jó. Az is igazodik az arc formájához és elég szépen borotvál. Azt kell mondanom, hogy a bolti árakat figyelembe véve a PT710 sokkal jobban megéri. Persze, minden szempontból jobb az S9031, de nem annyival mint az árkülönbségből következne. Ha elég a száraz borotválkozási lehetőség, nem kell vezeték nélküli, akkumulátoros üzem, akkor szerintem nem kell drágább borotva.
Félre értés ne essék, egyáltalán nem bántam meg az S9031-et, sőt, de 70-80.000-et biztos nem adnék érte.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#8662) xlaxix


xlaxix
tag

Sziasztok!

Először is apámnak szeretnék venni egy hajvágógépet, mert ami most van neki az valami olcsóbb elemmel működő Remington és már nem szuperál valami faszán. :D
Az alábbit néztem ki neki:
Moser 1406-0458
Szerintetek ez megfelelő lenne?

Másodsorban pedig magamnak szeretnék egy szakállvágógépet kb. 10 ezres árkategóriában.
Eddig ezeket néztem:
Philips QG3330
Philips QG3340
Ezek megfelelnének vagy tudtok helyette jobbat ajánlani ebben az árkategóriában?

Előre is köszi a segítségért! :)

[ Szerkesztve ]

(#8663) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Haj és szakállvágó használatát tervezem váltani körkéses borotvára, alkalomadtán Gilette fusion is játszik, de a gyorsabb megoldást jobban csípem.
Kinéztem egy 15e-s kategóriát Philipsek közül, de azt mondta az értékesítő, hogy 35e alatt felejtős mindegyik, ha jót akarok 35 rá legalább..
Örülnék, ha nem csak akkumulátorról lehetne üzemeltetni.
Arra még nem gondoltam, hogy ha körkéses borotvát veszek az mennyire irritálja a bőrt..
Remington xr1390 típussal kezdtem szemezgetni 30e már elérhető (itthon), esetleg ez jó választás vagy a Philips borotvák kíméletesebbek megbízhatóbbak?
Philips S5400/26 40 körül
PHILIPS S5150/26 ez is 40 körül
PHILIPS RQ 1145/16 30 körül
esetleg ez: PHILIPS S5340/06 30 körül

A lélektani határ már a 30 volt, de ha annyival jobb a 40-es kategória akkor inkább beleteszem még.

Esetleg a másik változat, hogy újra egy szakáll vágó és rendszeres borosta, az úgy is olcsóbb ;]
Épp feladta a szakállvágó fej a géphez, így valamit vennem kell, csak azt nem tudom melyik irányba..

Olvastam a remingtonról rosszat is, de a sok olvasás a leg rosszabb az mindig teljesen elbizonytalanítja az embert..

(#8664) ANDROID??? válasza xlaxix (#8662) üzenetére


ANDROID???
addikt

A 3340 típus elvileg csak akkuról használható, talán a 3330 szintén így működik.

[ Szerkesztve ]

(#8665) peti85 válasza ANDROID??? (#8663) üzenetére


peti85
senior tag

Én a helyedben ezt venném: [link]
Persze a garnak utánakérdeznék, hogy hova szól.

Én mindig Philips körkéseset használtam, így másról véleményt nem tudok mondani, de meg se fordult a fejembe hogy kipróbáljak mást. A rezgőkésesek nagyon hangosak és ismerősök tapasztalatai szerint sűrűbben kell szitát cserélni.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#8666) Lami66 válasza Radam90 (#8658) üzenetére


Lami66
őstag

Messze a legjobb borotva azok közül amiket eddig használtam....azért az árért szinte ajándék. Ha nem vetted meg, akkor sajnálhatod.

(#8667) ANDROID??? válasza peti85 (#8665) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szitás kiesik alapból, azt nem írtam bele..
Ez árban nem rossz, csak kérdéses mennyire új, mert el nem megyek érte személyesen oda az tuti.. :)

(#8668) Jenne válasza ANDROID??? (#8667) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Nem akarlak lebeszélni erről, de ebben az RQ1145-ben a sima HQ8-as mintázatú kések/szita van. Ilyen késekkel volt nekem borotvám, egy PT870-es de nem volt az igazi. Ennél egy fokkal jobb hatékonyságú már a HQ9-es szita/kés és az van már például a PT920-ban is. Nekem mindkettő fajta kés csalódás volt, de a mostani borotvám amiben már RQ12+ fej van az szerintem és számomra nagyon jó. Igaz ezek boltban vásárolva már nem olcsó borotvák. Én úgy vettem egy újat (RQ1280), hogy az a fiókban állt másfél évet, mert csak megvették de nem lett használva és a hosszú állásban csontra lemerült a Li-Ion akkuja, így akku cserére szorult. Igen olcsón vettem meg ez miatt, négy számjegyes összegért. Akkut cseréltem benne (3 ezerért beszerezhető a gyári akku) és azóta tökéletes. 90 percet tud akkuról egy töltéssel.
Ha már ilyen ár kategóriában gondolkozol akkor olyat próbálj meg venni amiben 3D-s fej van. (RQ 12+)
Volt a Shellnél valami akció ilyesmi borotvákból, és hasonló áron, ha él még azt is érdemes megnézni.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8669) Jenne válasza Jenne (#8668) üzenetére


Jenne
senior tag

Töltésen...
Ha lemegy nullára a visszaszámláló idő, még akkor is van utána 8-10 percre való működés az akkuban, mielőtt lekapcsolna. :K
Órával is mértem és pontosan számolja a perceket. A borotva kijelzőjén minden eltelt 1 perc az valós, pontos, nem számol vissza tévesen.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8670) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Elektromos borotva választásában kérném a segítségeteket, eddig körkéses verziót használtam Philips HS8020 és elődeit, más márkát nem próbáltam még. Ennek a borotvának napjainkban melyik verzió felel meg? Ritkán szoktam a zuhany alatt borotválkozni, de azért a legyen mérsékelten vízálló.

kb. 50.e-ig jó érzéssel töltene el a választás, de ha létezik valami kihagyhatatlan abban az esetben maximum 100e adok érte.
Series 5-7 is nézegettem, de szinte mindegyikhez ugyanazokat írják.

(#8671) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A szakáll egyengetővel van tapasztalat, hogy mennyire használható?

(S5600/41 vagy S7510/41)

(#8672) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Napi borotválkozáshoz keresek gépet.
Elég érzékeny bőröm van.
A kérdésem az volna, hogy a Braun Series 9 9290CC-t vagy a Panasonic ES-LV95-K-t válasszam?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#8673) zsoltzsolt válasza Kerio (#8672) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Panasonicot nem ismerem, de a 9290 nagyon is ajánlott érzékeny bőrre.

(#8674) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ránéztem az aliexpressre Szerintetek ez a Povos vállalható lehet?

(#8675) Kutykurutty7 válasza Dzsolo (#8674) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Az első véleményt író ('Feedback' alatt) feltett három fényképet a dobozról.
A csomagolása hihetetlenül gagyi, ez alapján én úgy gondolom, hogy maga a borotva(utánzat?) sem lehet sokkal igényesebb. :((

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#8676) Breki válasza Kutykurutty7 (#8675) üzenetére


Breki
veterán

Semmi gond nincs azzal, be van csomagolva a szállításhoz.

Povos ahogy itt is írták korábban kint nagyon jó márkának számít. kb mint itt a Braun

"POVOS: A legjobbra értékelt borotva az Aliexpressen. Lenyűgöző értékelésekkel, ez a legtöbbet eladó borotva. Legfrissebb technológiával készült és nincs szükség kábelekre a töltéshez, hogy párat felsoroljak a hihetetlen jellemzői közül. 2 Színben elérhető, jellemzője, hogy LED technológiának köszönhetően mutatja, hogy hány százalékon áll az akksi és a hármas forgó penge ami eléri az arcod összes pontját. Ha csak egyet javasolhatnék ez lenne az! J"

Csak ugye áfa meg vám............

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8677) sutyi^ válasza dangerzone (#8644) üzenetére


sutyi^
senior tag

Edwin Jagger DE89
Merkur 34C

Drótkefe arcszörzet esetén érdemes Feather pengével tamadni.

Ha nagyon bele akarsz mélyülni, akkor érdemes valami jobb fajta borotvapamacsot és szappant is beújítani.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#8678) Namelesske


Namelesske
addikt

Két év szolgálat után lecseréltem a Braun Cruzer 5 Face-t.

Miért?

A forgathatós széles/precíziós trimer fél év után egyre hangosabb lett, majd egyszer csak leesett a borotváról.

Nagyon gyenge minőségű és alultervezett volt a műanyag hegesztés amit használtak pillanatragasztó még ma is tartja...

A széles trimer amivel borostát lehetne ápolni teljes mértékben elveszítette az élét, 4-5 napos borostát 20 percig kell vele gereblyézni mire borotválható hosszra vágja.

A hozzá kapott széles trimerhez járó állítható fej szétesett, szintén a gyenge műanyag hegesztés miatt. A rozsdamentes laprugó egyik pöcke letört és nem tartotta meg többé a fejet, megragasztottam azt is és idáig bírta letört a másik tartó is. Nagyjából ez is félévesen történt. Ahogy olvastam más is járt így.

A gyári fő vágófej simán kibírja a garantált 18 hónapot, ha betartod az utasításokat. Cseréltem a megadott idő után mert eltűnt a csillogása, és nehezebben csúszott.

Elhanyagolt szőrzettel (értsd több mint 3 nap) kínlódás vele a borotválkozás, egyszerűen 1 fej trimmer nélkül kevés, Series 3 alatt nem érdemes ilyen típusú borotvát venni. Maga technológia elég hangos, egyre jobban zavart már a végére.

Az akkumulátor? Mostanában már heti kétszer kell tölteni, és magától lemerül a dobozában. Nem vészes, de már érezhetően nem stimmel vele valami.

Mire?

Egy Philips S5400/06 AquaTouch borotvára.

Vettem korábban egy filléres HQ6920 borotvát, és nagyon magával ragadott a körkéses feeling. Felmentem a Philips honlapjára és megvettem a most futó aktuális közepes modellt ami épp ez volt.

HQ8-as utódja van rajta (Multi Precision), nem is nagy szám, de egészen irreálisan drága kategóriáig erőlteti a Philips ezeket a fejeket, így gondoltam adok neki egy esélyt. A HQ5 fejekkel is nagyon megvoltam elégedve, ez annál jóval kíméletesebb és nedvesen rendkívül élvezetes használni.

Vágási minőségben nem éri el teljesen a belépő rezgőkéses Braun simaságát! Igaz újra kell tanulnom borotválkozni, de akárhogy próbáltam eddig, inkább csak vörösebb lett az arcom mintsem simább.

Elhanyagolt szőrzeten még nem próbáltam, de azt várom, hogy reggelire megegye a Braun-t. Trimer nélkül is 3-5 perc alatt megborotváljon, cserében nem lesz már annyira babapopsi. (Valamit-Valamiért)

Mindenképp Smart Click-es borotvát akartam Li-Ion akkumulátorral. Van hozzá egy felcsatolható trimer, amit csak eldobok és rendelek Kínából másikat amikor tönkremegy.

Eszméletlenül tetszik a kijelző rendszer, emlékeztet mikor kell lemosni, mikor kell a fejet cserélni, és az akkumulátor státuszáról is több infót ad mint a korábbi borotvám.

Előnyök:

- Li-Ion akkumulátor
- SmartClick miatt rengeteg kiegészítő kapható
- 5 irányba mozgó kések
- Cserélhető trimer
- Halk működés
- Utazózár
- Karbantartási jelzések
- Többszintű töltés és akkumulátor jelzések
- Teljes vízállóság
- AquaTouch Wet&Dry
- Könnyebb tisztítani

Hátrányok:

- Nem borotvál olyan simára mint a rezgőkéses Braun
- A töltő kábele gubancolódik
- Fekete zongoralakkos kijelző rendkívül könnyen karcolódik
- Gumis bevonat nem tűnik olyan strapabírónak
- Kevésbé tűnik annyira masszívnak
- Kábelről nem használható

Ezeket végig gondolva, vehettem volna egy Braun Series 3 borotvát is, de ezt választottam mert halkabb és kevésbé összetett a vágórendszere.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#8679) Kutykurutty7 válasza Breki (#8676) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, láttam én is, hogy elég jókat írnak néhány helyen. Azt is láttam, ahonnan idézel. Ez a http://hogyanrendelj.hu egyébként egy aliexpress dolgait hirdető blog, meglehetősen igénytelen kivitelezésben. Én is szoktam kínai webshop-okból rendelni és általános, hogy az itt megjelenő véleményeknek túl sok közük nincs a valós értékelésekhez (finoman fogalmaztam), így ezekre hagyatkozni nem lehet.

Nekem mégsem lenne ehhez a borotvához bizalmam. Ne csak a legelső képet nézd, hanem a másodikat és a harmadikat is. Egy, saját állításuk szerint 'hájtek' borotvát nem tudom elképzelni, hogy ennyire primitív kartonformába rakjanak, mint amit a fényképen is látni. Meg merem kockáztatni, hogy a borotváról készült hivatalos fényképek is erős Photoshop után kerültek ki. Kicci kínai kollégák képesek akármire... :D

Ettől függetlenül, ha valaki ilyet rendel, kívánom neki, hogy elégedett legyen és kíváncsi vagyok, mi vele a gyakorlati tapasztalat.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#8680) Breki válasza Kutykurutty7 (#8679) üzenetére


Breki
veterán

Gearbest Povos borotva értékelések öt csillag, mindegyik ajánlja

[link]

Factory Global részletes bemutató

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8681) Kutykurutty7 válasza Breki (#8680) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A Gearbest-et jól ismerem, pont az ilyen kínai webshop-ok értékeléseire gondoltam, hogy teljesen hiteltelenek. Érdekes módon, minden kínai gagyinak 4 és 5 pontos az értékelése... aki akarja elhiszi. Én nem. Írom ezt úgy, hogy rendeltem már a Gearbest-ről is olyan terméket, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Nem az itt található értékelések alapján kell tájékozódni.

Akinek ehhez a POVOS borotvához van bizalma, egészségére! Nekem nem lenne... és ez volt a kérdés. Részemről a témát itt le is zárom.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#8682) Jenne


Jenne
senior tag

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8683) Chris82 válasza Jenne (#8682) üzenetére


Chris82
senior tag

B.U.É.K!!! :))

(#8684) modflow


modflow
veterán

Megvettem a Shell akciójában a Philips S7310 borotvát.

Még sosem volt elektromos borotvám. Kipróbáltam és az első véleményez az az, hogy ez kuka... valami játékborotva.

Én csinálok valamit rosszul, vagy hogyan kell elektromos borotvát használni?
Egy pengés borotvával sima az arcom, de ezzel közel sem az. :(
Valami nagyon nem oké. Szárazon próbáltam eddig csak.

(#8685) korn válasza modflow (#8684) üzenetére


korn
aktív tag

Mi a baj pontosan? Nem vágja le eléggé, vagy nehezen vágja szenvedősen lassan?

(#8686) modflow válasza korn (#8685) üzenetére


modflow
veterán

Nem vágja le csak nagyjából, itt ott.
Nincs szenvedős hangja, fel van töltve rendesen.

(#8687) korn válasza modflow (#8686) üzenetére


korn
aktív tag

Hány napos borostát próbáltál vele?

(#8688) modflow válasza korn (#8687) üzenetére


modflow
veterán

Két naposat. Többnyire 2 naponta szoktam borotválkozni.

(#8689) korn válasza modflow (#8688) üzenetére


korn
aktív tag

Akkor passz. Azt gondoltam, hogy túl nagy szőrt akartál vágni.

(#8690) korn


korn
aktív tag

Nézegettem utazós borotvát, amit nem sajnálnék, ha eltűnne, vagy akármi. Erre találtam egy ilyet:
http://www.ebay.com/itm/Remington-MSC140-CAMO-Dual-Flex-Foil-Shaver-MSC-140-/222205871647?hash=item33bc80861f:g:nxwAAOSwaB5XooXv

Ez a camo minta elég giccses, de ennyiért nem tudtam ellenállni. :)

(#8691) zsoltzsolt válasza korn (#8690) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez elemmel működik?

(#8692) korn válasza zsoltzsolt (#8691) üzenetére


korn
aktív tag

2xAA elem, nimh akksival is megy elvileg

(#8693) Radam90 válasza Lami66 (#8666) üzenetére


Radam90
újonc

Köszi a választ, sajnos nem vettem meg, de hátha lesz még hasonló akció. Miket használtál eddig?

A Braun 9090cc-t néztem, az kb. 180 euró körül van akciósan. Esetleg van valami tapasztalat, hogy az jobb-e valamivel?

(#8694) Chris82 válasza modflow (#8688) üzenetére


Chris82
senior tag

Philips egy játékszer sajnos

(#8695) Kerio válasza Radam90 (#8693) üzenetére


Kerio
őstag

Hol kerül ennyibe?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#8696) Chris82 válasza Radam90 (#8693) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem 9090 van. Tökéletes :)

(#8697) Radam90 válasza Kerio (#8695) üzenetére


Radam90
újonc

Amazonon villámakcióban volt valamelyik nap. Amennyire látom az akciók ismétlődnek (legalábbis az elmúlt egy hétben ismétlődtek), szóval érdemes figyelni mikor épp akciós.

(#8698) modflow válasza Chris82 (#8694) üzenetére


modflow
veterán

Most mit tudok tenni?
Kifizettem akciósan 31.000 Ft-ot érte és használhatatlan...
Ez azért durva..

(#8699) Kerio válasza Radam90 (#8697) üzenetére


Kerio
őstag

Köszi! Figyelem akkor.. :R

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#8700) Jenne válasza modflow (#8698) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Ahogy nézem a Te borotvádon is azonos mintázatúak a sziták mint az enyémen. Ezek meg már igen csak jól vágnak. SH70/50 és RQ12+
Én használok Braun hetest is és napi szinten kell (sajnos) borotválkoznom, mert - hasonlattal élve - drótkefe sűrűségű és eléggé kemény a borostám. Itt már írtam régebben többször is, hogy én a végeredményt tekintve nem igazán veszek észre különbséget a braunom és a filipsz között. Egy valamiben tartom jobbnak a Filipszemet a Braunnál, az pedig az, hogy nagyon csendes. Egyébként és szerintem azonos a vágási végeredmény. Legalább is nálam.
Szerintem csak szoknod kell az új borotvát. A technikát is, hogy hogyan tartsd és az arcbőrödnek is szoknia kell.
Próbáld meg, hogy picit de csak enyhe nyomással rányomod az arcodra a borotvát amikor használod és körkörösen mozgatod. Egy adott területen többször is át kell menni, elsőre nem fogja lehozni. Próbáld gyakorolni, szerintem menni fog majd. Nálam anno a pengésről a villanyosra való átálláshoz nagyjából 3 hét kellett.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.