Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) joysefke válasza Atesz 666 (#12000) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Miért nem akkor veszed meg frissen amikor ténylegesen szükséged lesz rá?
Ezekből a standard méretű akksikból van ellátás, nem fog kifutni. Másrészt nem tudhatod, hogy a borotvád vagy a benne levő akksi hal meg előbb..

[ Szerkesztve ]

(#12002) Atesz 666 válasza joysefke (#12001) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Miért nem akkor veszed meg frissen amikor ténylegesen szükséged lesz rá?
Ezekből a standard méretű akksikból van ellátás, nem fog kifutni. Másrészt nem tudhatod, hogy a borotvád vagy a benne levő akksi hal meg előbb.."

Üdv.

-Az igaz.
-Viszont én meg szeretek biztosra menni.
-Mi van akkor ha teszemfel 3-4 év múlva már nem lehet kapni ugyan ezt a típusú akkumulátort + ennél biztos nem lesz olcsóbb.
-Nem szeretném pont az miatt kidobni a készüléket mert már nem lehet hozzá aksit kapni.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#12003) Chaser válasza Atesz 666 (#12002) üzenetére


Chaser
titán

Akkor az lesz h veszel.egy.ukat, de mint mondtad standard ceruza akku, lesz az.meg par evig, egyebkent nem us biztos h csak ni-mh jo belejuk, tipusfuggo is lehet, max egy kis elektronikat kell melle dobni, ha mar ugyis szet kell hozza barmolni oly mindegy
Lehet az ni-mh is ugyanugy megdoglik az allastol, de azt nem tudom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12004) Jenne válasza Atesz 666 (#12002) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Neked a borotvádba Braun Akkumulátor(67030923) kell. Ennek a fizikai külső méretei:Akku hossza: 55mm ( a két érintkezővel együtt)/ Átmérő: 14mm
A normál AA méretű akku méretei: hossza: 48 mm/ Átmérő: 12 mm
Nem egyeznek a méretek. De vélhetően a teljesítmény adatok sem...
De szerintem lehet, hogy mikorra eljönne az akku cser, addigra megy tönkre a meghajtóegység/motor is. Akkor meg már...
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12005) Chaser válasza Jenne (#12004) üzenetére


Chaser
titán

Hoppsz, ha csak.kuldore hasonlitanak akkor.elnezest
Na igy biztos nem foglalkozom cserevel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12006) Jenne válasza Chaser (#12005) üzenetére


Jenne
senior tag

Itt nézz körül. [link]
[link]

Közben nézegettem a youtubon például egy braun serise 9 akku cserét. na azt már biztosan nem vállalnám be itthon.Hetes braunban cseréltem akkut, az nem akkora meló.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12007) Atesz 666 válasza Chaser (#12003) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Akkor az lesz h veszel.egy.ukat, de mint mondtad standard ceruza akku, lesz az.meg par evig, egyebkent nem us biztos h csak ni-mh jo belejuk, tipusfuggo is lehet, max egy kis elektronikat kell melle dobni, ha mar ugyis szet kell hozza barmolni oly mindegy
Lehet az ni-mh is ugyanugy megdoglik az allastol, de azt nem tudom"

-Én tuti 100,hogy nem fogom szétszedni erre ott van a márka szerviz ez az ő dolguk.
-Mondom ezt úgy,hogy láttam pár 100 szétszedős videót a YouTube-on szóval ha neki ülnék biztos sikerülne nekem is.
-Váltottam pár emailt a szervizzel akku csere ügyben és azt a választ kaptam,hogy a MiMH akkut 7000 Ft ért cserélik.
-A másik borotvámban a Braun CT 2s ben viszont Li-ion akku van ahhoz meg az elektronika miatt az egész egységet cserélni kellene az akku cserénél. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#12008) Jenne válasza Atesz 666 (#12007) üzenetére


Jenne
senior tag

Az még "olcsó" ... :K
Az én Philips borotvámhoz (RQ1280/16) az akkucsere az potom 38394 HUF. :DDD
Egybe van építve a ház és megbonthatatlan. Maradandó sérülés nélkül. Így csak a komplett csere lehetséges.

Ilyen a nyél

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12009) Chaser válasza Jenne (#12006) üzenetére


Chaser
titán

Lusta vagyok en ezekhez ( : a regit megkapja.mas, en meg veszek egy ujat

Szerk:
Muerte
Ha 7e uj akkukkal es munkadijjal az olcso, 16-7e-ert viszont ott az 5070, nalam az fog nyerni, semmi nem garantalja h kicserelik az akkut aztan 3 honap mulva nem kakukkol a regi:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12010) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Szakállas társak próbált már valaki Brisk szakállolajat?

(#12011) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Braun BT5070 13770 HUF a bestmarkt oldalan.
Nem ismerem az uzletet, csak aki most vasarolna ilyet, annak jo vetel!

(#12012) Chaser válasza zolikaDB (#12011) üzenetére


Chaser
titán

Előrendelhető
Személyes átvétel szaküzletünkben
Várhatóan 2019.02.07-én átveheti!

most nézem, egész közel van hozzám, lehet megrendelek egyet, bár nem számítok rá, h lesz belőle valami:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12013) aicon válasza zolikaDB (#12011) üzenetére


aicon
senior tag

Ez nem gyanúsan olcsó?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12014) Szilágyi84 válasza aicon (#12013) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

De az viszont én már vásároltam onnan rendelve jóval olcsóbban mint máshol és gond nélkül hozták.

[ Szerkesztve ]

(#12015) nyikszi válasza aicon (#12013) üzenetére


nyikszi
őstag

Ez a hardverker új neve, nincs velük gond, teljesen megbízható cég. Nyugodtan lehet rendelni tőlük. már párszor én is vettem ezt-azt tőlük, mindig rendben volt minden.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#12016) Chaser válasza nyikszi (#12015) üzenetére


Chaser
titán

Emaileknel lattam h hardverker, meg is rendeltem, meglassuk'
Koszonom a tippet! - annak aki adta -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12017) zolikaDB válasza Chaser (#12016) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R

(#12018) Jenne


Jenne
senior tag

Akkor még nyugodtan alhatok egy ideig és ne aggódjak, hogy kezd haldokolni a borotvámban az akku. :) [kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12019) Chaser válasza Jenne (#12018) üzenetére


Chaser
titán

Ha nem letezne cellazarlat akkor jah, aludhatnal nyugodtan ( : ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12020) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok! Valakinek van esetleg valami tapasztalata hogy van - e nagy különbség a körkéses Phillips series 5000, 7000 valamint a 9000 elektromos borotvák hatásosági fokozata között. Most egy 5000 - est használok de ha jobban vág illetve jobban vigyázz a bőrre egy 7000 vagy 9000 - es akkor lecserélném.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#12021) Jenne


Jenne
senior tag

Közben azon gondolkodom, hogy amit most használok RQ12/70(RQ12+) fej vajon kompatibilis-e a legújabb SH98/70-es fejjel? Azaz passzol-e bele az RQ1280 borotvámba?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12022) #86564352 válasza Jenne (#12021) üzenetére


#86564352
törölt tag

SH fej nem passzol RQ borotvához.

(#12023) Jenne válasza #86564352 (#12022) üzenetére


Jenne
senior tag

Ez nagyon jó hír számomra... :K
Mert egyébként igen csak drága az az SH fej és nem veszek. :N

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12024) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy borotvára olyan 25.000 Ft-ot szánnék rá ha lehetséges az elvárásom. :)
Szerencsére nem nagyon vagyok szőrös, és nem is nagyon erős a szőrzetem.
Naponta vagy kétnaponta borotválkozok mert eléggé zavar. Egy olcsó Orion 3 körkéses gépem van, de közel nem olyan sima az arcom utána mint ha borotválkoznék. Vasárnaponként pedig sima penge az esedékes. Sajnos rendes pengével pedig nem tudok sűrűn borotválkozni mert megsérti(pörsenés) lesz az arcom.

Mit tudnátok ajánlani ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12025) Atesz 666 válasza Directors (#12024) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Szükségem lenne egy borotvára olyan 25.000 Ft-ot szánnék rá ha lehetséges az elvárásom. :)
Mit tudnátok ajánlani ?"

Üdv.

-Szerintem nézd meg ezeket.

[link]
[link] :U :F

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#12026) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok vacuum szakállvágót/hajvágot használ valaki? Milyen a gép mennyire hatékony?

(#12027) Kutykurutty7 válasza Szilágyi84 (#12026) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Szia!

Én egy Remingtont (MB6550) használok 3 hónapja és nagyon szeretem. Itt is többször kérdezgettem, hogy van-e valakinek vákuumos szakállvágóval kapcsolatban tapasztalata (érdemes-e megvenni), de nem kaptam érdemleges választ. Novemberben, amikor nagyon akciós volt egy helyen, akkor beruháztam egy ilyen kütyüre.

Én mindenféle feltét nélkül használom a szélesebb fejjel, eredetileg is 1-2-3 napos borostára és nálam nagyon hatékonyan működik az elszívó funkció, gyakorlatilag nem szór el szőrszálat. Jó darabig még az tartott vissza a vásárlástól, hogy a vélemények között sok panaszt olvastam, hogy nem hatékony a vákuum funkció. Szerencsére ebben pozitívan csalódtam, de az is lehet, hogy én használom ennyire ügyesen! :) Feltét nélkül kb. 1 napos borosta méretet eredményez, de ezzel is teljesen elégedett vagyok, mert bíztam benne, hogy ennyit fog tudni és ez is volt a célom. Ha teljesen síma arcot akarok, akkor használom a Braun elektromos borotvámat. A szakállvágóra 3+1 év garancia van. Negatívumként említhetem, hogy (gondolom a vákuum funkció miatt is) elég hangos és nekem az az érzésem, hogy nem fog kibírni szétesés nélkül 2 évet sem, pláne nem 4-et... de erre van a garancia.

Most látom, hogy hajvágót is kérdezel. Ez szerintem nem alkalmas a haj vágására egyrészt valószínűleg a hosszabb hajszálakat már nem szívná be a vákuumos rész, másrészt a szakállvágó használat közbeni pozíciója is számít és fejjel lefelé tarva biztosan sokkal több borostát/szőrszálat hagy elszórni.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#12028) Kutykurutty7 válasza Kutykurutty7 (#12027) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Bocsánat, elírtam a típusszámot! :R
Az enyém nem MB6550-es, hanem MB6850-es.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#12029) Directors válasza Atesz 666 (#12025) üzenetére


Directors
senior tag

Szimpatikus, köszönöm a segítségedet! :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12030) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sziasztok!

Erős szőrzetű szakállamhoz keresek szakállvágot, 20k körül, nagyon indokolt esetben 30.000Ft-ig bezárólag. Lehetőleg hazai beszerzés érdekelne a garancia miatt.
Egyszerűen karbantartható, megbízható eszközre lenne szükségem.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#12031) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Két hónapja használok egy Braun Bt5070-et. Igaz, nem tudom mihez viszonyítani, de szerintem 10/10, maximálisan kiszolgál:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#12032) Dhampir válasza DrDobos (#12031) üzenetére


Dhampir
félisten

Hajra is beveted?

(#12033) Szilágyi84 válasza Dhampir (#12032) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hajra is tökéletes mondjuk viszonyításom nekem sincs.

(#12034) DrDobos válasza Dhampir (#12032) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem, hajra nem. De szerintem a szakállam elég erős

Samsung Galaxy A55 5G

(#12035) Dhampir válasza DrDobos (#12034) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#12033) Szilágyi84

Értem, köszi. :)

(#12036) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

Egy Braun 5030s borotvát használok és egy borotváékozás után úgy tettem le, hogy a trimmer része ki volt tolva. Körülbelül két nappal később mikor újra használtam a trimmer része már nem működött. A kérdésem, hogy nem szabad így tárolni és ezért romlott el vagy nincs összefüggés? Német Amazonról rendeltem, még nem néztem utána, hogy a gari itthon is érvényes-e. Ha volt már valakinek hasonló problémája, annak sikerült megjavíttatnia?

Üdv,
Robi

(#12037) #94529552 válasza r0b1 (#12036) üzenetére


#94529552
törölt tag

Attól nem megy tönkre, én is úgy szoktam tisztítás után szárítani a borotvát. Írj az amazonnak a hiba miatt, szerintem elég korrektek a garis problémák kezelésében, meg ezzel semmit nem vesztesz, hogy megkérdezed őket.

(#12038) #86564352 válasza r0b1 (#12036) üzenetére


#86564352
törölt tag

Szerintem nincs összefüggés, én is kitolva szárítom több mint két éve. Írhatsz egyből a Kisgépnek (hivatalos hazai Braun szerviz) mi a helyzet, mutatod a számlát és hogyan tovább.

(#12039) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!
Súlyos kijelentést teszek...
A Braun LI-Ion akkujában, ami a 7-esben és 9-esben is van, de még az újabb ötösökben is ez van már, ebben szerintem nincsen védőelektronika amelynek a feladata lenne a borotválkozás alatt és a töltés alatt figyelni az akku feszültséget és megengedett mértékig történő kisütésnél, vagy töltésnél lekapcsolni az akkut fogyasztó(borotva) felé.
Szomorú tapasztalat lett a fiam 9-esénél és 12 ezer forintos kiadás mondatja ezt velem. :O

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12040) zsoltzsolt válasza Jenne (#12039) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Konkrétan mi történt?

(#12041) Jenne válasza zsoltzsolt (#12040) üzenetére


Jenne
senior tag

Hosszú...
A 9-es braunon ugye a kijelzőn öt kis pálcika mutatja a töltöttségi szintet, az utolsó 9 percet meg már számkijelzés is. A fiam használ ilyen borotvát és eddig ha elérte az utolsó kettő vagy már csak egy pálcikát a töltöttségi kijelzés, akkor mindig feltette töltésre. Utoljára, úgy adódott, hogy elfelejtette és már a visszaszámolást mutatta a kijelző, 9 perctől visszaszámolva. Na mindegy, ha eléri a nullát akkor majd úgy is lekapcsol. Le is kapcsolt, de érdekesen tette. A lekapcsolás folyamata kábé 4-5 másodpercig tartott. Ez alatt a pár másodperc alatt a teljes rezgés számról szépen lassult és lassult és lassult majdnem nullára, de előtte gyorsan le is lett kapcsolva. Tehát nem úgy állt le a borotva, hogy működés közben, egyik pillanatról a másikra lekapcsolt. (Az én filipszem az rq1280-as az így áll meg ha az akkufesz. elérte a lekacsolási feszültség értéket. Valahogy így korrekt és így is kell)
No miután a braun ilyen érdekesen állt le, mintha nem is Li-Ion akku benne hanem Ni-MH akku, mert azok viselkednek így, persze fel lett téve töltésre rögtön azonnal. Töltést felvette, kijelzője mutatta is, de sokkal melegebb volt a töltő mint addig szokott. Szinte forró. Viszont a borotva nyele is érezhetően elég erősen felmelegedett, ami előtte sosem volt.
Tudom, hogy a Li-Ion akkuk halála ha lemerítik teljesen. Éppen ezért beépítve egy védelmi elektronika.
A töltés után jött a gond. Már csak kábé 15-16 percet bírt az akku, ami addig előtte könnyedén hozta az 65-70 perces működést. A további 4-5 feltöltés után is már csak ennyit bírt az akku, így nagyon kinézett egy szervizelés. A borotva az 2017 szeptemberi vásárlás, azaz már lejárt az 1 év garancia, de nem ez miatt halt be az akkuja az biztos. Még évekig bírnia kellett volna!
Kisgép szervizbe el lett küldve, megjavították/akkut cseréltek pontosabban. Telefonon beszéltem velük, mialatt ott volt a készülék, szerencsére azzal a műszerésszel sikerült beszélnem akinél a borotva volt javításon. Azt mondta, hogy egy szoftver ellenőrzést azért végeztek, biztos ami biztos, azzal nem volt gond, de ezeket az akkukat nem szabad a borotvában úgy használni, hogy addig menjenek amíg le nem áll a készülék! Na most hallottam egy új dolgot ezekről a csúcs braunokról. Nem szabad annyi ideig használni, leállásig használni, lemeríteni az akkut, mert az nagyban árt vagy éppen tönkre is tehet egy ilyen akkut. No erre kicsit vitába keveredtünk, mert rákérdeztem, hogy az ilyen Li-Ion akkukban a védőelektronika az pontosan azért van beépítve, hogy lekapcsolja a fogyasztót ha az akku feszültsége elérte a beállított lekapcsolási szintet. Pár perc vita után sem jutottunk közös nevezőre... :(
Szerviz szerint a lekapcsolást és ezzel egy időben az akku feszültségszintet is a borotva elektronikája/szoftvere figyeli és az intézkedik ha kell. Ez dicséretes dolog , de valahogy sántít nekem...
Példának felhoztam az én Philips RQ1280-as borotvámat. de kár volt...Újabb vita lett csak belőle köztem és a műszerész között.
Nos ezért bátorkodtam kijelenteni, hogy a braun 5-7-9-es borotváiban lévő Li-Ion akkukban szerintem nincsen beépített védelmi elektronika!
Na röviden ennyi, remélem nem untattam senkit ezzel.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#12042) atua válasza Szilágyi84 (#12026) üzenetére


atua
aktív tag

[link]

Továbbra is él a véleményem.

(#12043) zsoltzsolt válasza Jenne (#12041) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ!
Az enyém kb2 és fél éves (2016 októberi), mintha egyszer hagytam volna lemerülni majdnem teljesen, 1 perclehetett talán. De szerencsére ezt nem tapasztaltam.
De ezek után pláne figyelek, hogy .ilyen ne fordulhasson elő.
Mondjuk hetente töltöm, addig egy vonal megy le.

[ Szerkesztve ]

(#12044) Lami66 válasza Jenne (#12041) üzenetére


Lami66
őstag

Érdekes, mert ezek szerint én szó szerint gyilkolom a borotvám akkuját. Ugyanis addig használom ameddig teljesen leáll. Igen, az utolsó 10 másodpercig ugyanúgy működik, aztán másodpercek alatt lelassul és megáll. Nálam ez heti rendszerességgel megtörténik immár négy éve, és nem érzem, hogy döglődne az akku.

(#12045) #86564352


#86564352
törölt tag

Feltöltöm, használom, amikor csipog feltöltöm. Egyébként a figyelmeztetés után is egy borotválkozás belefér. (2+ éve vett Braun 5030)

[ Szerkesztve ]

(#12046) #94529552 válasza Jenne (#12039) üzenetére


#94529552
törölt tag

Érdemes lenne a Braunt megkérdezni erről a védelemről.

Más: megpróbáltam becserkészni a Remington F9200-at, amit itt ajánlottál, de sajnos nem jött össze. Ugyan a telefonban azt mondta a hirdető, hogy küldjem SMS-ben az adataimat, és postázza is, de átvert. Több üzenet, és hívás után 3 hét múlva jelentkezett, hogy nem tudja küldeni, de hogy miért, arra nem válaszolt. Talán utánam jelentkezett valami ismerőse, akinek eladta, az meg most hirdeti 15k-ért. Sajnos a jófogáson nem lehet az ilyen átveréseket jelenteni, vagy az eladót minősíteni.

Ezután viszont hirtelen szükségem lett egy másik borotvára(mert az aldis borotva szitája kilyukadt 7 hónaposan :( ), és a jófogáson találtam 2k-ért egy a hirdetés szerint új késsel és szitával árult, és több éve nem használt Panasonic ESRT31-et, amit gyorsan meg is kaptam. Alapos tisztogatás, szárítás és olajozás után használatba vettem, és teljesen elégedett vagyok vele, és olyan mintha új lenne. Übereli a Cruzert és az Aldis borotvát is, és sokkal hamarabb végzek vele.
De a leglényegesebb, hogy a Panával nem pirosodik ki a borotválkozástól egyes helyeken az arcbőr, a másik kettővel voltak ilyen problámák, még hámsérülést is okoztak. NiMh-s, de 40-45 percig bírja, (pedig minimum 4-5 éves lehet legalább), ezáltal 2 borotválkozás egy töltéssel, pedig csak 3-4 naponta borotválkozom, így ez szerintem kiváló teljesítmény. :R

[ Szerkesztve ]

(#12047) Nagya21 válasza #94529552 (#12046) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A Pana az Pana, hátmég ha komolyabb lenne...….
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#12048) #94529552 válasza Nagya21 (#12047) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát nekem ez is jóval komolyabb az előzőeknél. Remélem sokáig fog majd szolgálni. Ehhez még a szita is tűrhető áron van, majd beszerzek hozzá tartalékba egyet. Volt egy új Braun Serie 5 amit előtte kinéztem 23k-ért, de arról lecsúsztam, de már nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#12049) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok ismét. Korábban ajánlottátok a braun 5-ös sorozatot, kezdő "villanyborotvás" részére. Nézegettem, de nem igazán mertem beruházni 25K+-all, lévén még sosem volt villanyborotvám.
Viszont gondolkodás nélkül (10K vol szállítással) kéz alól, de bontatlanul, vadi újonnan vettem egy Panasonic Es-LT71s borotvát.
Ha valakinek van ilyen borotvája lécci tájékoztasson mit kell róla tudnom?

(#12050) Fixmiki


Fixmiki
tag

Sziasztok, pana tisztító egységébe lehet univerzális tisztító folyadékot tenni? A leírás szerint braun kazetták után töltésére való, vajon a Panasonic is kompatibilis tisztító folyadékot használ? Ha valakit esetleg érdekel egy Braun 9290CC szép állapotú borotva a hardveraprón megtalálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.