Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Breki válasza Breki (#7506) üzenetére


Breki
veterán

Sziasztok, a januárban rendelt Braun 390c- borotvám pajeszvágója tegnap borotválkozás közben egyszer csak magától kiesett. Nem tapasztaltam illetve nem is látok semmi törésre utaló jelet, vissza tudom rakni, de nem marad meg a helyén a legkisebb mozgásra kiesik így használhatatlan.

Próbálok pár fényképet mutatni róla, elnézést a minőségért.

Kérdéseim a következők lennének.

1. Tapasztalt-e valaki hasonlót ennél a típusnál, vagy hasonló típusoknál?
2. Ilyen esetben szervizbe kell vinni, vagy visszaküldeni az eladónak?
3. Ezek a Braun-ok meddig garanciálisak?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8352) Jenne válasza Zoona (#8349) üzenetére


Jenne
senior tag

Azért még javaslom, hogy nézz szét előtte a Panasonic borotvák között is. Pár hsz.-el előbb írtam, hogy kipróbáltam egy ES-LT71-et és nagyon meglepett. Szerintem van olyan jó mint a Braun hetesem, de jóval olcsóbb nála.
Itt a Pana gyári oldala, talán részletesebbek a leírások a borotvákról.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8353) Jenne válasza Jenne (#8352) üzenetére


Jenne
senior tag

Törölve.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8354) DelArco


DelArco
aktív tag

Hello!

Ezek kozul valamelyikkel van valakinek tapasztalata? Nem tudom hogy megeri e az 1370-es a tobb penzt.
[link]
[link]

Koszi!

Youth hides the key to salvation

(#8355) Zoona válasza Jenne (#8352) üzenetére


Zoona
aktív tag

Már megrendeltem a Braunt, az általad mondott pana egy boltba talalhato, jo lesz az a wf2s:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8356) Jenne válasza Zoona (#8355) üzenetére


Jenne
senior tag

Nagyon úgy néz ki, hogy a következő rezgő késes borotvám majd egy Panasonic lesz, valahol a 40 ezres áron lévők közül. Miért nem megint Braun? Mert szerintem túl van pozicionálva az ára a többi márkához képest. Ezt a mostanit igen olcsón vettem némi szerencsével, de a bolti áráért biztosan nem vettem volna meg. Azért annyival nem jobbak a barunok, hogy dupla áron adják mondjuk egy Panasonichoz képest. És azért is mert ezek a 40 ezer körüli Panák is tudják hozni már azt a minőséget mint a mostani Braun hetesem de jóval olcsóbbak. Tapasztaltam. Dizájnban is szépek. Igaz ebben az árkategóriában még nincs hozzájuk tisztító állomás, de a Braunhoz is ritkán használom. 2-3 hetente teszem bele csak. Van ultrahangos tisztítóm, abban (miután kiöblítettem a 70S kombipackot forró csapvíz alatt) minden borotválkozás után beleteszem 5 percre egy gyűszűnyi mennyiségű folyékony szappannal. Tökéletesen kitisztítja. Van külön kiszerelésű 1 literes braun tisztító folyadékom, és abból egy széles szájú üvegben külön tárolok 2 dl-t és abban hetente egyszer megjáratom. De jó hozzá a Philips tisztító folyadéka is.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8357) Chris82 válasza Jenne (#8356) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem is volt Panasonic, de nem voltam annyira elájulva tőle, jobban bejön a Braun.

(#8358) Jenne válasza Chris82 (#8357) üzenetére


Jenne
senior tag

Én összesen két alkalommal használtam Panát Ebből természetesen nem lehet mélyre ható következtetést levonnom, csupán azt mondtam, hogy a barun hetesemhez képest és az alatt a két borotválkozás alatt megtapasztaltakkal, van annyira jó, hogy nem lenne igazán kompromisszum vagy vissza lépés ha legközelebb Panát vennék majd a braun hetes helyett, ha az egyszer elromlana.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8359) Jenne


Jenne
senior tag

Nem érdekel senkit óccsón, jó áron Braun Seris 9 9290 cc minden tartozékával együtt? Garancia nélkül természetesen. :DDD
Vaterkán is meg a jófogáson fent van megint két újabb friss és ropogós hirdetés belőlük. 100 k alatt kicsivel meg is lehet venni. :DDD Csupán és csak Új bolti árnak a 2/3-a árán. ;]
Ez nem reklám akart lenni csak újfent bosszant, hogy vannak ilyen emberek még mindig, akik üzletet csinálnak ilyenből. Aki meg becsületesen akarta tesztelni és örült volna ha hozzá jut egy ilyen prémium borotvához az az ilyenek miatt kiesett 160 tesztelőből.
Ezt nem magamra értem, mert nekem nem kell. Bőven megfelel a mostani amim van. Bár egy borotválkozás erejéig kipróbáltam volna egy kilencest, de semmi több.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8360) zsoltzsolt válasza Jenne (#8359) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ők most hogyan hirdetik? Nyeremény, ajándék?

(#8361) Jenne válasza zsoltzsolt (#8360) üzenetére


Jenne
senior tag

Igen. De ennél sokkal több hirdetés volt fenn (nagyjából 15-16 hirdetésre emlékszem) csak hamar-hamar elkapkodták a borotvákat. A hardveraprón is volt néhány hetes meg kilences eladó, de azok is gyorsan elkeltek.
[link]
[link]
[link]
[link]
Mindegyiknél levélben rákérdeztem és igen ezek a teszt borotvák.
A legalsó, negyedik linken lévő válaszát bemásolom rövidítve. Próbáltam kicsit alkudni... :DDD Szia! Igen ez a trnd teszt volt.... Nagyon jó a borotva, nekem tokeletes volt. ..De nekem inkabb a penz kell. Az ár már fix, ennel lejjebb nem adom el. Igaz nincs rajta garancia, de eppenhogy ki lett bontva annyira uj, max 4-szer hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8362) mike1334 válasza Jenne (#8361) üzenetére


mike1334
veterán

Remélem eljut a tesztelőcsapat fülébe is ez...ha én kapnék egy ilyen borotvát tuti nem adnám el. Ennyi pénzt az életbe nem fizetnék borotváért, de ha ingyen lenne, úgy már örülnék neki :DDD
Fene megette, pedig gondolkoztam rajta régebben, hogy beregisztrálok hátha kapok egyet én is...amúgy milyen szempont alapján választanak? Random vagy vannak kérdések?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8363) Napfénysüti válasza mike1334 (#8362) üzenetére

Valószínű eljut és akkor lehet többet nem is lesz ilyen "teszt" lehetőség. De már korábban írtam hogy bele kellett volna írniuk a szerződésbe hogy ezek nem örökre kerülnek ki a tesztelőkhöz hanem csak egy meghatározott idieig és utána vissza kellett volna adni nekik. A saját hülyeségük is sajnos hogy így alakult.

Més que un club!

(#8364) Jenne válasza mike1334 (#8362) üzenetére


Jenne
senior tag

trnd-projekt- jelentkezési kupon

(#8363) Napfénysüti
Vagy pedig úgy kiírni a tesztet, hogy a teszt időszak lejárta után két lehetőség közül választhatnak a tesztelők. Vagy visszaadják a borotvát sértetlenül, vagy ha megtartják akkor meg kell venniük-mondjuk 50%-os áron. De be kellett volna magukat biztosítani valahogy mert így eléggé amatőr megoldás lett a vége. Főleg, hogy ilyen igen drága, prémium kategóriás készülékekről van szó. Még a tesztre kiadott Braun hetesek (Braun Series 7 7899cc) is 100 ezer felett vannak bolti áron. A kilencesek meg 150 ezres magasságában. Szóval nem kevés összegről beszélünk, ha felszorozzuk még 160-al is.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8365) zsoltzsolt válasza Jenne (#8361) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, ez nagyon gáz. De hát ilyenkor szoktam mondani, hogy "hajrámagyarországhajrámagyarok".
Balkán ez még akárhogy is nézzük.

(#8362) mike1334
Kellett, hogy kapjál jelentkezési kupont, de ez még nem volt elég. Egy tesztet kellett kitölteni, ennek válaszai alapján döntötték el, hogy ki kerül be, vagyis nem sorsolással.

Én a 9-es kaptam, de mai napig örömmel használom!

[ Szerkesztve ]

(#8366) Zoona válasza Jenne (#8356) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ma jött meg a Braun wf2s, 30ezer volt kedvezménnyel :) első borotvám, remélem jó lesz :)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8367) Jenne válasza Zoona (#8366) üzenetére


Jenne
senior tag

Az nagyon jó ár volt érte. Melyik lett végül? A kék vagy a fekete? Remélem nem okoz csalódást, használd egészséggel. De kell 2-3 hét használat, hogy megszokja az arc bőröd, meg a kezed is mozdulatokat. Menni fog az. :K
Előtte pengéset használtál?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8368) mike1334 válasza Napfénysüti (#8363) üzenetére


mike1334
veterán

+ zsoltzsolt
+Jenne (köszi!)

Nincs azzal baj, hogy megkapják, akár ingyen is, de ki kellett volna kötni, hogy tilos továbbértékesíteni és ha lebuknak, akkor ki kell fizetniük a teljes árat...amúgy anno a waterflexnél ugyanez volt, akkor is elárasztották a netet a használt "ajándék" borotvák.

Következőleg rápróbálok, sztem pont ideális vagyok tesztelőnek (30 éves, Budapesti lakcím, jogász, szóval kell a sima arcbőr minden nap :DDD )

Zoona
Én is ott körül vettem az enyém tavaly tavasszal :) Ha a nyak alatti résszel nem vagy elégedett, akkor vegyél borotválkozás előtti arcszeszt (Barbon, vagy 400ft egy kis üveg, sokáig elég), tényleg sokat számít, kiemeli a szőrszálakat, sokkal simább a borotválkozás :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8369) Lami66 válasza Jenne (#8356) üzenetére


Lami66
őstag

Én már annak idején megmondtam, hogy a Braun a fasorban sincs a Pana borotvához képest [link]
...persze rögtön kaptam az ívet Braun fanoktól.
Aztán azért is megkaptam a magamét, mert sokkal innovatívabbnak mondtam a Panát a Braunhoz képest (lineáris motor, szonikus tisztítás, 3-4 soros vágórendszer stb), meg hogy kevesebb pénzért többet/jobbat ad a Pana.
Én azóta nagyszerüen elvagyok a Panával. Eddig hajtott a kíváncsiság újabb típusokat kipróbálni. De jelenlegi borotvámat (ami nem Braun) használva már abszolút nem tud érdekelni mit ad a Braun a 9xxx sorozatban majdnem egyhavi fizetésért.

[ Szerkesztve ]

(#8370) #88727040 válasza Breki (#8351) üzenetére


#88727040
törölt tag

Nekem volt ilyen (úgy látszik ez típushiba). :K

Pillanatragasztóval visszaragasztottam, azóta kifogástalanul működik. :DD

(#8371) olizatriznyá


olizatriznyá
tag

Kérnék egy kis segítséget Braun 7-est használóktól!
A történetem félig-meddig már leírtam korábban, de biztos nem olvasta (pláne jegyezte meg) mindenki. Szóval van nekem egy Tricontrol 4000-es borotvám, amit nagyon rég óta használtam megelégedéssel. Halk, erős, sokat bír az akksija és a nyírórész is. Láttam viszont piszok olcsón a vaterán egy series5 ContourPro (talán 560?)- at, és elcsábultam. Tisztítóállomás, billenőfej, stb :C . Írta az eladó, hogy valószínűleg cserélni kell a szitát, de amikor rákérdeztem,hogy lyukas-e, azt írta, hogy nem. A gép rendben megérkezett, de a 2 napos borostát úgy húzta, hogy nocsak. Ahogy forgatom, nézegetem, arra lettem figyelmes, hogy a két gép kése és szitája teljesen azonos(kivéve az 51S szinét és a series5 feliratot). Meg is cseréltem a fejeket, és akkor már vitt a ContourPro, de valahogy nincs benne akkora kraft. A Tricontrol az 51s fejjel is jól borotvál. Ráadásul a régi borotvám sokkal halkabb, ez az új ordít hozzá képest. 65db vs 78db-t mértem telefonnal. Vettem vadi új szitát és kést az S5-ösre, így nem rossz, de valahogy bennem hiányérzet van.
Itt jönne a kérdés: a 7-es sorozat milyen lehet? Nincs lehetőségem kipróbálni. Milyen lehet az S5-höz, netán a Tricontrolhoz viszonyítva erőben, és zajban, valamint tartósságban? Ezt az legutóbbit azért írtam, mert a Tricontrol még mindig úgy néz ki,mint az új, az S7 nél meg láttam, hogy a pajeszvágó is törik sokaknak, meg a billenőfej rögzítés is.

olizatriznyák

(#8372) Zoona válasza Jenne (#8367) üzenetére


Zoona
aktív tag

Igen az első elektromos borotvám szóval kíváncsi leszek. De már annyira untam, hogy a rohadt drága betétekre csak úgy ment el a pénz így kicsit számolgattam és nekifutottam az eletromos borotvának.
Ezért is lőttem be ezt az árkategóriát, mert ha nem jön be max nem bukok sokat, de remélem nem így lesz :)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8373) 4ron


4ron
senior tag

Kedves fórumtársak!

Sajnos annyira nem erős és egyenletes az arcszőrzetem, hogy részt vegyek például a "No shave November" akcióban, viszont így is heti kétszer ajánlatos borotválkoznom, hogy kinézzek valahogy.

Eddig elvoltam az eldobható borotvákkal, de nagyon gyorsan csökken a hatékonyságuk, gyakorlatilag 4 alkalom után. Ilyen helyzetben mit lenne érdemes használnom az eldobható helyett?

A BIC 300 forintos borotvája után valami olyanra vágyom, amivel könnyű simára borotválni az arcom és kényelmes is. Mivel nem követem a trendeket ezen a téren, a segítsetek kérném, mitévő legyek :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8374) Jenne válasza Zoona (#8372) üzenetére


Jenne
senior tag

Melyiket vetted? A kéket vagy a feketét?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8375) Zoona válasza Jenne (#8374) üzenetére


Zoona
aktív tag

Kéket :)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8376) Jenne


Jenne
senior tag

A trnd-s tesztelésekre kiadott Braun 9 9290cc és az (osztrák) 9090 cc között mi a különbség? A dobozán mindkettőnek numerikus számkijelzés látható, de ahogy nézegetem ezeket a 9290-es hirdetéseket, amelyikhez van pár fénykép is mellékelve, azokon a 9290-es borotvákon 5 vízszintes pálcika van egymás felett az akku kijelzésre és nem számok 1-9-ig.
Akkor most melyiken van numerikus számkijelzés 1-9-ig és melyiken azok a pálcikák? Vagy csak a dobozon van?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8377) Chris82 válasza Jenne (#8376) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem 9090 van, azon nincs számkijelzés, csak a dobozon

(#8378) Zoona válasza 4ron (#8373) üzenetére


Zoona
aktív tag

Milyen árban gondolkodsz?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8379) mike1334 válasza Jenne (#8374) üzenetére


mike1334
veterán

Van egyáltalán különbség? Én mikor vettem előtte rákerestem, de úgy emlékszem csak a szín a difi...

Más: Szakállvágónak (néha elég nekem a borosta, nem kell a simaság :DDD ) keresnék vmi, míg tart a kuponozás...

Ezeket néztem ki:
Remington MB4015
Remington MB4110
Remington MB4130
Philips QG3335/15
Esetleg még a Remington BHT300, bár ez nem kifejezetten borostanyíró...

Ezek közül melyiket érdemes megvenni? Rákerestem ezekre a fórumban, de ahogy nézem inkább csak a borotva rész pörög, a szakállvágó/testszőrnyíró rész nem nagyon pörög :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8380) 4ron válasza Zoona (#8378) üzenetére


4ron
senior tag

Tárgytalanná vált a dolog, vettem egy Gillette Fusion ProGlide Flexball típusú borotvát. Jól döntöttem vajon?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8381) Zoona válasza 4ron (#8380) üzenetére


Zoona
aktív tag

Én meguntam ezeket a pengét veszek borotvákat... 1-1.5 hónap alatt elment 2 penge nekem és a vége fele már érezni lehetett, hogy kopott volt :( És minden egyes pengevásárláskor úgy éreztem, hogy a fogamat húzzák érzéstelenítő nélkül :D

Most próbáltam ki egy elektromos borotvát, az első borotválkozás jól sikerült, szerintem szeretni fogom :)

Te meg majd meglátod magadnak, el leszel azzal is egy ideig, csak minden éven kiad valamit a Gilette és az alig innováció mellé simán kiadja az új pengét is mégdrágábban.... 4 ezer ft 2 pengéért sok.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#8382) 4ron válasza Zoona (#8381) üzenetére


4ron
senior tag

Az eldobható után előrelépésnek tűnik egyelőre :) 2 pengével 2500 forintért jutottam hozzá. Az eladó is azt ajánlotta, hogy inkább minden alkalommal vegyek új borotvát, mert úgy olcsóbban kijön, mintha pengét vennék.

Az általad említett elektromossal teljesen simára lehet borotválni az arcot? Mert nekem ez a legfőbb kritérium lenne. Nyitott vagyok bármire, csak legyen kényelmes. Valamiért a bajusz tájékon nagyon macerásan tudom csak tökéletesre borotválni minden alkalommal...

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8383) Jenne válasza Chris82 (#8377) üzenetére


Jenne
senior tag

Akkor vajon melyiken van numerikus 1-9-ig számkijelzés?

(#8382) aaron111
"...Valamiért a bajusz tájékon nagyon macerásan tudom csak tökéletesre borotválni minden alkalommal..."
A Braun pont ott a leghatékonyabb. Nálam legalább is. A bajusz részen pikk-pakk levágja.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8384) olizatriznyá válasza olizatriznyá (#8371) üzenetére


olizatriznyá
tag

Itt több a kérdés, mint a válasz :D

olizatriznyák

(#8385) zsoltzsolt válasza Jenne (#8376) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van különbség
Pl. titánium bevonat és az 5 elemből álló vágóegység, ami a 9090-né csak négytagú. Meg, mintha a 9090 nem lenne vízálló, szemben a 9290-nel, amit 5 méter mély vízbe is rakhatsz, vagyis könnyűbúvárkodás közben is lehet vele borotválkozni. Biztos van, akinél ez szempont :D
A 9-es számmal kapcsolatban. Kijelzi, de már csak akkor, amikor 10 percnél kevesebb akkuidő van hátra, mivel kétjegyű szám nem fér el a kijelzőn, persze ez csak tipp, de alapos szemrevételezés után a led kijelző képes egyjegyű számok kijelzésére.
Majd lemerítem, de mivel hetente egyszer rakom a tisztítóállomásba és akkor is töltöm, négy vonalka alá még sose ment. De teszek egy próbát meddig bírja az akksi, napi borotválkozás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#8386) Jenne válasza zsoltzsolt (#8385) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Ahogy én látom, mindegyikre 90S kombipack kell. Abból meg csak egyfajtát találtam. Van feketében is, az 90B de szitailag egyformák) Én négy tagúnak látom.
Kép alább.
Vízállónak vízálló kell legyen mindegyik. Szerintem. Az én hetesem is vízálló, bár nem próbáltam vele víz alatt borotválkozni. :DDD Viszont csapvíz alatt már sokszor mostam és bírja a gyűrődést. A Philips RQ1280-am az működik víz alatt is, mert jól leszigeteltem és kipróbáltam miután akkut cseréltem benne. 5 percet járattam a mosdóban víz alatt. Kiválóan bírta és azóta sincsen vele gondom.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8387) Chris82 válasza zsoltzsolt (#8385) üzenetére


Chris82
senior tag

A 9095 szintén száraz és vizes borotva, ha szeretne valaki a kádban is borotválkozni :F
Egyik sem jelez ki számot, ez csak a típust mutatja a dobozon.

[ Szerkesztve ]

(#8388) zsoltzsolt válasza Jenne (#8386) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen , én sem értem ezt az öt elemet, de hát ezt írja a kisokos :D

(#8389) Chris82 válasza Jenne (#8386) üzenetére


Chris82
senior tag

A 9290-hez nem a 90S vagy B való hanem a 92S vagy B.

Nem egyformák.

(#8390) mike1334 válasza olizatriznyá (#8384) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor tanul a gyerek, ha kérdez :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8391) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

ÁÁÁÁÁ, ez az öt elem, amire gondolnak:

(#8392) Chris82


Chris82
senior tag

(#8393) Jenne válasza Chris82 (#8389) üzenetére


Jenne
senior tag

Bocs, de azt hittem csak egyfajta van a kilencesekhez. A 90S/90B. Most már tudom, hogy van 92S is.
A 9090-en melyik van?

Más. Most voltam a Tescoban :DDD és éppen a borotva polcokat(is) rendezték. Eléggé üresek voltak jelenleg. Rákérdeztem, és állítólag hamarosan lesz Braun 9 9090 és 9095 is és mindkettő 70 ezer körüli áron. És még akár 10 havi részletre is majd. De ez majd csak nagyon a hónap vége felé vagy december elejétől. Ha lesz...
De egyébként most is már viszonylag jó áron kapható a series 9 9090. [link] Legalább van hozzá garancia és nem úgy mint a hirdetéseseknél.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8394) 4ron válasza Jenne (#8383) üzenetére


4ron
senior tag

Melyik borotváról van szó egyébként? Nem tervezek most beruházni drágábbra, de érdekelne, mi az, ami ilyen hatékony.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8395) Jenne válasza 4ron (#8394) üzenetére


Jenne
senior tag

Braun 7 amit használok. A bajusz részen vágja a leggyorsabban. A másik borotvám a Philips RQ1280 körkéses ott kicsit körülményesebb mint a Braun. Bár lehet, hogy csak a körkések alakja miatt, mert rezgős ott jobban felfekszik.
Kíváncsi leszek majd, hogy mikor kezdem azt érezni, hogy a 70S már kezd nem úgy vágni mint kellene és cserére szorul. Jelenleg még tökéletesen vág, az én erős és sűrű borostám valamint az eltelt 14 hónapos napi használat ellenére.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8396) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Kerestem a topicban, de nem találtam róla infót, hátha van aki azért ismeri a típust/sorozatot: Philips S5320/06 mennyire ajánlott modell? (ártól függetlenül) illetve ha nem jönne be milyen áron leht eladni?

Eddig cserélhető fejes manuális borotvákat (Wilkinson Quattro, Gilette Match 3) használtam, de érzékeny a bőröm és kipirosodik, 1-2 nap után kipattogzik.
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8397) Chris82 válasza Jenne (#8393) üzenetére


Chris82
senior tag

A 9090-hez a 90S való

(#8398) Jenne válasza Chris82 (#8397) üzenetére


Jenne
senior tag

Sejtettem. Lehet hogy jó rá/kompatibilis a 92S is.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8399) Jenne válasza Mercutio_ (#8396) üzenetére


Jenne
senior tag

Ezt nem ismerem, nem használtam de ahogy nézem egy HQ8-as mintázatú szita és kések vannak hozzá.
HQ8-as fejjel használtam Philipszet, de nem volt az igazi.
Ment privát.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#8400) Chris82 válasza Jenne (#8398) üzenetére


Chris82
senior tag

Én is azt néztem, hogy kompatibilis lehet a kettő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.