Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Jenne válasza Nagya21 (#7900) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Én két Philips szervizben is rákérdeztem erre az akku cserére (a központi szervizben és a helyi szervizben is) és mindkettőben azt mondták, hogy csak komplett nyéllel lehet cserélni, vezérlő elektronikával, akkuval ...stb, mert nem szétszedhetőek. 36 ezer forintért. :DDD
Olyan a gyártástechnológia, hogy nem csavarral rögzített, hanem gyárilag ragasztva van egymáshoz a kettő fél-fél nyél. Illetve hát szétszedhetőek ugyan, enyhe barmolással de utána már csak megint ragasztani lehetne a kettő részből álló fél-fél nyelet és közel nem garantált a vízállóság sem. Nem lesz újra tökéletes az illesztés. Szerintük. Szerviz ilyet nem vállal be.
Én a PT877-t viszem nyaraláskor magammal mert az csendes. Voltunk nem régen szállodában pár napot. Reggelente nagyon nagy volt a csend és ha én ott a braunnal borotválkoztam volna, biztosan feljött volna a rcepciós szólni, hogy ne zavarjam a szálloda nyugalmát. :DDD
Ezen "hibájától" eltekintve viszont nagyon-nagyon jó borotva és örülök, hogy sikerült akkor megvennem, pedig igen csak körkéses beállítottságú voltam. Tizen évekig csak körkésessel borotválkoztam előtte.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7902) Jenne válasza Nagya21 (#7896) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Hogy válik be a Braun?
Mérted már, hogy mennyi ideig megy el az akkuja egy feltöltéssel? Vagy még nem telt el annyi használat?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7903) Nagya21 válasza Jenne (#7902) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Ma borotválkoztam vele 5-ödször, idáig birja, a full kijelzés villog, sztem az 50 percet röhögve birja, és ez még csak az első feltöltés.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7904) Jenne válasza Nagya21 (#7903) üzenetére


Jenne
senior tag


A borotválkozási komfort az milyen vele?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7905) Jenne válasza Nagya21 (#7903) üzenetére


Jenne
senior tag

Egy fontos kérdés.
A Te Philips RQXXXX borotvádhoz is HQ8505 típusú hálózati adapter/töltő van?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7906) Nagya21 válasza Jenne (#7904) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Jó a komfort, csak a pajeszvágó van eltörve, azt még cserélnem kell, ja és qrva hangos, ezzel nem lehet stikában megborotválkozni :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7907) Nagya21 válasza Jenne (#7905) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Igen
Üdv

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7908) Jenne válasza Nagya21 (#7906) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi.
Egyik szomszédomnak Braun 1-es hálózatos borotvája van. Ahhoz hasonlítottam a múltkoriban, de szerintem az az 1-es az hangosabb. Mélyebb a hangja az igaz, mert alacsonyabb a rezgésszáma, de hallhatóan hangosabb a heteshez képest. 10-11 ezer rezgés/perc azért annak van már hangja. Volt a kezemben egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező Pana, az 14 ezret rezgett. Érdekes módon valamiért "vékonyabbnak" tűnt a hangja mint a Brauné (bár hangot nehéz így elmondani ), de ennek ellenére szerintem hangosabb volt, vagy hangosabbnak lehetett hallani mint a Braun hetest.
A Remingtonokról meg már ne is beszéljek. Na azok tényleg hangosak.
Én már megszoktam a hetesem hangját.

#7907 Nagya21
Köszi.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7909) Chris82 válasza Jenne (#7908) üzenetére


Chris82
senior tag

Milyen jól elbeszélgettek a borotvák lelki világáról, én csak olvasgatom. :)
Már én is megszoktam a 9es hangját, Philips halkabb, de gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

(#7910) Jenne


Jenne
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy meddig fog tartani és mikor kell majd cserélni a tisztítóállomásban a tisztító patront. Amíg nem volt ultrahangos tisztítóm, akkor kb. 20-25 tisztítást követően már nagyon beszürkült az egyébként azúr kék színű folyadék. Meg tele is volt kosszal. Pedig minden egyes borotválkozás után alaposan kimostam folyó csapvíz alatt a 70s szitát. És mégis.
Most minden borotválkozást követően megy a 70S kombipack az ultrahangosba, 5 perces tisztításra és 7-8 borotválkozást követően pedig a tisztítóállomásba. Most az előbb futott le/lett vége a tisztító patronnak az ötödik tisztítása, de még mindig szép kék színű a folyadék, mintha vadi új lenne, és alig látni benne koszt. :) Csak ha megrázogatom a patront akkor látni itt-ott kevés pici lebegő koszt benne.
Még anno ultrahangos tisztítás nélkül nem tartott ki fél évig egy patron nálam. Olyan 4-5 hónap volt max.
Most még kiszámolni sem tudom, hogy mikor kell majd cserélnem. Lehet, addigra már majd az alkohol része elpárolog belőle, de még mindig viszonylag tiszta marad a folyadék.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7911) Chris82 válasza Jenne (#7910) üzenetére


Chris82
senior tag

Azt vettem észre, hogy amikor már szürke a folyadék, az illata sem olyan jó citromos a szitának tisztítás után.

(#7912) Tanczi01


Tanczi01
tag

Sziasztok!
Valaki már próbálta a One blade-et? Youtube tele van vele. Itthon vajon árulják már valahol?

(#7913) andatti


andatti
senior tag

Szülinapra kaptam egy borotvát, Philips AT 751-et . Elvileg ma még vissza lehet vinni, kicseréltetni, de nem tudom, hogy van-e értelme... Elolvasva az adatlapját, láttam, hogy 8 órát tölt, illetve "szomorúan" láttam, hogy nincs rajta szakállvágó... A régim kb. 1-1,5 óra alatt feltöltött. Igaz ennek nem tudom az árát, az meg 30 rugó volt annó...
Ami a kérdésem, hogy hasonló árban van-e ennél jobb készülék-típus-márka... (Mivel ajándék volt, ennek nem tudom az árát és nem is kerestem rá lelki okokból...) A bolt sajnos kötött, mivel a tesco-ban lett véve...

(#7914) andatti válasza andatti (#7913) üzenetére


andatti
senior tag

jah, még 1, az se túl pozitív, hogy töltés közben nem lehet vele borotválkozni... (állítólag). Pedig a régivel úgy is lehetett és akkuról is...
Túl nagyok az igényeim, igaz?

(#7915) andatti


andatti
senior tag

Nem akarok szemetelni... bocsánat, hogy már a 3. hsz-em, de próbáltam (volna) tájékozódni közben (is)...

Melyik lenne az ajánlott kategória ezek közül?

Phillips PT 860
Phillips PT 866
Phillips PT 877

Phillips S5110
Phillips S5320
Phillips S5340

Esetleg
Phillips S5510
Phillips PT 920/18

Igaz, azt nem tudom, hogy a tesco-ban ezek közül mi kapható és azt sem, hogy ők mennyiért adták el az AT 751-et, amit ki akarok ugye cserélni...

Láttam írtátok, hogy a phillips-ek gyöngék... Háát, nekem nem volt gondom vele, nagyon sokat kibírt. Amikor braunt próbáltam az meg ott hagyta a felét és még szaggatott is. MOndjuk a halk működés sem volna hátrány, igaz nem elsődleges szempont...

Szóval várom a javaslatokat-tippeket...

(#7916) Nagya21 válasza andatti (#7915) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A tecsóban találsz s55xx sorozatot, ami nagyságrendekkel jobb mint az at751.
Sztem vidd vissza, és cseréld ki.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7917) andatti válasza Nagya21 (#7916) üzenetére


andatti
senior tag

Na, túl vagyok rajta... Az általad írt típus nem volt, csak 54000, vagy 56000/41-es, 1'000 Ft-os különbséggel. Végül az utóbbit választottam, és már használtam is. Mivel az utóbbi időben már visszaszoktam a hagyományos borotvára, a javasolt körkörös mozdulatokkal való borotválkozást lesz a nehéz megszokni, és így (szerintem) tovább is tart 1-1 borotválkozás... Felhasználói élményben nem érzek pluszt, hogy a régit a 20. ezt pedig a 21. században használom már és ez a legmodernebb. A legfurcsább pedig az, hogy a pajeszvágó nem ki/felpattintós, mint a régin, hanem külön egység, amit rá kell tenni.

(#7918) Jenne válasza Nagya21 (#7916) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Ezekkel az S55XX vagy S56xx sorozatokkal az a gondom - bár lehet hogy csak én vagyok így ezzel-, hogy sima egyszerű HQ8 kések vannak bennük csak más néven és más típus számon (SH50/50 Multi Precision), ezért csak ugyan azt a szintet tudják. Legalább tettek volna beléjük HQ9-es két soros késeket. Legalább...
Egy 3D-s késről már nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7919) Chris82 válasza andatti (#7917) üzenetére


Chris82
senior tag

Rezgőkésessel jobban jártál volna

(#7920) Nagya21 válasza Chris82 (#7919) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Braunt nem preferálta, ráfizetni nem akart sokat sztem ez volt a legjobb választás.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7921) Chris82 válasza Nagya21 (#7920) üzenetére


Chris82
senior tag

A legolcsóbb modellek nem nyújtanak jó teljesítményt és csalódás a vége. Ez igaz mindkét rendszerre.

(#7922) Nagya21 válasza Chris82 (#7921) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
S55xx nem a legolcsóbb, hanem a közepes kategória, a HQ8-as sorozatu pengéből kiindulva.(nekem is van HQ8-as pengével szerelt borotvám onnan tudom)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7923) Jenne válasza Nagya21 (#7922) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Szerintem jobban járt volna, és árban is nagyon hasonló lett volna, ha már rögtön elsőre ezek helyett egy PT920-ast vett volna. Azon alapból már HQ9-es kések vannak. Az árak tükrözik a minőséget is, akárki akármit is mond vagy az ellenkezőjét állítja.
Én próbáltam a HQ9-es késeket is anno az én PT920-asomon és érezhetően hatékonyabban és gyorsabban vágnak mint a HQ8-as. :)

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7924) Chris82 válasza Nagya21 (#7922) üzenetére


Chris82
senior tag

Azthiszem az én RQ1160-as Philips-emen is HQ8 volt. Akkor kezdtem újra pengét használni, mert egyáltalán nem szedte le a nyakamról.

Még jó hogy sikerült eladnom, és vennem egy normális Braun-t :)

(#7925) Jenne válasza Chris82 (#7924) üzenetére


Jenne
senior tag

Igen jól emlékszel.
RQ11-es fej van hozzá és azokban is HQ8-as mintázatú sziták/kések vannak. Mondjuk éppen nem vágnak rosszul, de már a HQ9 is minden képpen egy magasabb (ha nem is sokkal) kategória a HQ8-nál.
Több helyen olvasom, hogy ami már valóban jó eredményt ad és érdemes használni, az az RQ12-es 3D-s fej.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7926) Chris82 válasza Jenne (#7925) üzenetére


Chris82
senior tag

Akkor azt gondoltam 45 ezerért már jó Philips borotvát lehet venni

(#7927) Jenne válasza Chris82 (#7926) üzenetére


Jenne
senior tag

Lehet is csak meg kell nézni, hogy melyik késekkel van árulva. Mondjuk azt nem igazán értem, hogy az ilyen drága (legalább is magyar viszonylatban drága) és már inkább a felső közép kategóriába tartozó borotvákba a Philips miért még mindig a HQ8 szita/kés kombót erőlteti.
45 ezerért már kapni Braun ötöst is. :K

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7928) Chris82 válasza Jenne (#7927) üzenetére


Chris82
senior tag

Többet nem kísérletezgetek, maradok a Braunnál

(#7929) Jenne


Jenne
senior tag

Érdekes tapasztalattal gazdagodtam.
Az elmúlt tizen valahány évben csak körkéses filipszel borotválkoztam. Hozzászoktam. De minden borotválkozást követően megkívánta az arcom az After Shave-t. Ez volt addig a természetes nálam.
Most, amióta Braunnal borotválkozok (lassan egy éve lesz) azt veszem észre, hogy "elfelejtek" (nem szándékosan) borotválkozás utáni szeszt használni. Valahogy nem érzem, hogy kellene. Több nap elteltével jut csak eszembe, hogy nem kentem be magam, akkor gyorsan bepótolom, de nem igazán érzem hogy szükség lenne az utáni szeszre.
Talán ennyivel "finomabban" vagy inkább kíméletesebben vágnak a rezgőkésesek?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7930) bogabi válasza Jenne (#7929) üzenetére


bogabi
senior tag

Mióta megvan a 760-as Braun, azóta nem látott az arcom arcszeszt. Nem is hiányzik, pedig előtte -igaz, még pengét használva - kötelező volt.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#7931) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Minden Braun hangos?
Ez a Braun mennyire ajánlott?Jelenleg egy Braun 3710-esem van, tudom nem a legjobb, ezért is szeretnék váltani :R

(#7932) dances válasza #93966848 (#7931) üzenetére


dances
tag

A 3710 -esnél jóval halkabb.
Egy kis szösszenet róla.

Only the Good die young.

(#7933) Jenne válasza #93966848 (#7931) üzenetére


Jenne
senior tag

Ez relativ megítélés kérdése. Ha önmagában nézed és azt szoktad meg akkor nem gond. De egy Philips körkéses mellett már hangosabb. Én több mint tíz éven át körkéseseket használtam, azt szoktam meg ahhoz a hanghoz szoktam. Lassan egy éve Braun hetesre váltottam, első időkben szokatlan volt hogy jóval hangosabb mint a Philips, de már hozzászoktam a hangjához. Eleinte a feleségem is mindig megjegyezte, hogy milyen hangos, de most már Ő is hozzászokott és nem zavarja.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7934) sza.sa


sza.sa
tag

Sziasztok!

20-25 év eldobható borotva után, gondoltam kipróbálom az elektromos borotvát, kapóra jött az edigitalos akció, sok dilemma és olvasás után egy Braun 3040s mellett döntöttem. (grátiszban egy 32B fej, gondolom ez a gyárija). Series 5 jobban tetszett volna, de annyit már nem akartam kockáztatni...

Mondjuk anno egy orosz rezgőkéses? villanyborotvával kezdtem, szerettem nem volt vele gond, csak valamiért átáltam pengésre. Remélem be fog válni :)

sza.sa

(#7935) majszi80


majszi80
újonc

A megfelelő borotva mellett több dolgon is múlik, hogy ápolt legyen az arc(szőrzet). Most olvastam el ezt a cikket, és egyből úgy éreztem, hogy megosztom veletek is https://www.galaxy-cosmetics.com/a-legfontosabb-szakallapolasi-kellekek

Majszi

(#7936) Jenne


Jenne
senior tag

Philips RQ1280/18 elektronikája.
Holnap lesz megrendelve hozzá az új akku. (~ 2000 Ft ..) :DDD
Panel az akku felől nézve
és
a panel másik oldala.
Ez vezérli az intelligencs és piszok drága borotvát.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7937) Nagya21 válasza Jenne (#7936) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Mondtam, hogy cserélhető az akku, csak forrasztani kell.
Honnan rendelted??
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7938) Jenne válasza Nagya21 (#7937) üzenetére


Jenne
senior tag

Beadtam a helyi márka szervizbe hétfőn. Tegnap hívtak, hogy mégsem vállalja a műszerész a szétszedését mert fél, hogy megrepedhet a nyél amikor kezdi szétfeszíteni. Túl kockázatosnak tartja a szétszedést. Elhoztam és én itthon pecek alatt szétszedtem. Mivel a gyártósoron emberek rakták össze így szét is lehet szedni. Óvatosan, lassan, két lejárt banki hitelkártyát használtam a szétfeszítéshez nehogy valami keményebbel megsértsem. Nem volt egymáshoz ragasztva nyél két fél oldala, csak össze voltak pattintva. Jó passzentosan az igaz. Csak az elektronikát az akkuval védi egy műanyag burok, hasonló alakú mint egy kis koporsó. Majd amikor rakom össze akkor ezt körbe nyomom kevés szilikon-kaucsukkal, biztos ami biztos. Holnap viszem vissza a szervizbe ezt az egységet és ott rendelnek majd hozzá akkut és ott is cserélik ki. Én itthon nem vállalom be a forrasztást (nagyon remeg a kezem.. :DDD )
Remélem más hibája nem lesz. Ha megjavul az akku cserével akkor alulról közelítve a hat ezer forintot, lesz egy jó borotvám. Tartaléknak.
Ha meg mégsem akkor megpróbálom majd eladni az RQ12/60 fejet, ami csak anno a kipróbáláskor volt egyszer használva. Meg a tápegységét is meg a töltőállvány is áruba bocsájtom akkor.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7939) Nagya21 válasza Jenne (#7938) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem az akku jó volt, fel is töltött, csak a töltés végén az elektronika lehasalt, se kép se hang......
Úgykib@cctam a 9.ről, hogy öröm volt nézni.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7940) Jenne válasza Nagya21 (#7939) üzenetére


Jenne
senior tag

Nálam az akku tök halott. Ha pontos a műszerem akkor a 200mV-os méréshatárba állítva a multimétert, olyan 22-23 mV-ot mutatott. Ez egyenlő a nullával. Remélem az elektronika az nem hibás.
A márkaszervizben ma kiderült, hogy nem tudnak akkut rendelni mert nincs külön csak akku a nyilvántartásukban/katalógusukban. De egyébként meg eléggé bénák voltak, már majdnem ott tartottam, hogy ott hagyom Őket de úri ember lévén megvártam a végét.
Néhány perc netezés után hazaérve itt van raktáron. Fizikai méretben, feszültségben és amperben. (49mm hosszú,14 mm átmérő, 3,7 V Li-Ion és 850-1000 mA közötti kapacitás, mert három fajta van elvileg ebből, de hogy melyik van éppen most, pontosan majd hétfőn) Hétfőn délelőtt visszahívnak és megbeszéljük a részleteket. Posta satöbbi.
2300 Ft az akku, na meg majd a postai költség még. Jövő héten itt is lesz.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7941) Jenne válasza Jenne (#7940) üzenetére


Jenne
senior tag

Az előbb hívtak vissza, kérték a postázási adataimat mert hétfőn postázzák az akkut. Szerdán itt is lesz. Védőelektronikás 850 mA-es gyári akku. Ajánlottan 3000 Ft összesen.
Van a vaterán kínai noname védő elektronika nélküli 2000 mA-es is... :DDD

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7942) zozoka79


zozoka79
tag

Sziasztok mi a véleményetek erről a philipsHQ6927-ről? első elektromos borotvám lenne,többet nem igazán fogok rászánni.

(#7943) Nagya21 válasza zozoka79 (#7942) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Megbánod ha ezt veszed, és harcos szószólója leszel a "miért ne vegyünk villanyborotvát" csoportnak.
Gyüjtsél még hozzá, vagy vegyél használtan jobbat.
Ha a használt is érdekel, keress privátban.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7944) zozoka79 válasza Nagya21 (#7943) üzenetére


zozoka79
tag

Köszi,de miért? Azt láttam,hogy 8 órás a.töltési idő,hosszúnak tűnik,viszont az én szőröm nem.erős...)) használtrá nem gondoltam amúgy csak újra.))

(#7945) Jenne válasza zozoka79 (#7942) üzenetére


Jenne
senior tag

Nehogy megvedd!!!!
Ennyit nem ér meg. Mezei HQ56/50 kései/szitája van. Ha Philips borotva kell akkor minimum olyat nézz magadnak ami HQ8-as vagy HQ9-es késekkel van.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#7946) zozoka79 válasza Jenne (#7945) üzenetére


zozoka79
tag

Vágom.de sok leírásban egyáltalán nincs benne ,milyen kési vannak.tudsz javasolni ilyen késest? az se muszály ha nem philips,lehetne akár braun is hasonló árban.a halkabb működés a lényegesebb mintsem a vágás erősség.

(#7947) Nagya21 válasza zozoka79 (#7946) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Phil az s55xx, rq11-es sorozattól, Braun szintén az 5-ös sorozattól felfelé.(saját vélemény)
Egyesek szerint a Braun a 3-as sorozattól felfelé használható.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7948) zozoka79 válasza Nagya21 (#7947) üzenetére


zozoka79
tag

Köszöntem.

(#7949) gumisxxx


gumisxxx
tag

Üdv! Nem teljesen ide tartozik,de remélem nem gond,hogy kérdezek. Vettem 1 éve egy Philips BG2036/32 gépet. 3év gari van rá. Most kilyukadt a szitája,és a szervíz szerint ez nem garanciális hiba,ezért csak pénzért cseréleik ki.(4000ft) Nem nagy összeg,de nem ezt vártam a Philips-től,hogy 1év után lyukas lesz. Szerintetek érdemes a fogyasztóvédelmet meg említeni,vagy nem?

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#7950) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok,

Tudnátok nekem egy jobbfajta szakállnyírót ajánlani? Nem vagyok otthon ebben a témában. Eddig egy sima mezei hajnyíróval vágtam le (0-s gép) de barátnőm mindig nyaggat, hogy ne vágjam le olyan rövidre meg vegyek inkább egy szakállnyírót. Végül most beadtam a derekam és ezért fordultam hozzátok. Remélem tudtok valami jófélét ajánlani.
Előre is köszi!

Üdv,
Horvi

Hello darkness, my old friend...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.