Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83651) Studi válasza Jahno (#83648) üzenetére


Studi
addikt

Jah, duplasimes céges telefon a legjobbabb...

(#83652) Jahno válasza Studi (#83651) üzenetére


Jahno
őstag

Saját cuccaimra nem húzzanak céges szabályokat a kocsog üzemeltetők.

(#83653) Mercutio_ válasza gorgo (#83649) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a 4GB ram nem tudom elég lesz-e mindenre IS :U

Realme Shop-ban Black Days akció van még pár napig

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83654) gorgo


gorgo
őstag

Újabb szeg a rohamosan fogyatkozó demokrácia koporsójába: felfüggesztik a Jazzy adását. Egyenlőre csak fél napra. Óriási a bűne, ugyan az a tulajdonosa mint a Klasszik rádiónak. Meg persze független és tényszerű tájékoztatást ad, nem a propaganda maszlagot.
Megfogadtam, ha ez lesz, nem hagyom szó nélkül. A Jazzy a kedvenc adóm, ez a mocsok féreg fidesz banda sosem áll le. Egyre kevesebb kedvem van ebben a ganaj országban maradni. :(

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83655) Lassú Víz válasza gorgo (#83654) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha még valaki nem lenne benne az első héten elért 3,5 millió megtekintésben: Azt beszélik a városban

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#83656) |AP| válasza Lassú Víz (#83655) üzenetére


|AP|
veterán

ugyanez a téma, (szerintem) sokkal jobb zenével (bár jóval kevesebb megtekintéssel :) ): [link]
Sok átfedéssel a szövegben, azon sem lennék meglepve, ha részben innen inspirálódott volna Majka

(#83657) Studi válasza Lassú Víz (#83655) üzenetére


Studi
addikt

Jájj, írdodahogyMajka, őt elvből nem! :N

(#83658) Lassú Víz válasza Studi (#83657) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Pedig ez most nem rossz, itt egy kritika: https://index.hu/kultur/zene/2022/11/26/majoros-peter-majka-molnar-tamas-dal-tarsadalomkritika-rendszerkritika-elemzes/

Á. Studi... Elveink azért vannak, hogy feladjuk őket. Valakitől egyszer azt hallottam, hogy az elv olyan mint a fing. Az ember tartja ameddig bírja :DDD .

|AP|: Az a zene, nekem már túl vad, de elfogadom, hogy neked jobb. Szerencsére a szöveg elolvasható a klipp alatt, mert nem igazán sikerült kihámozni elsőre. Mégha innen inspiráldott is, tartalmasabb lett a mondanivalója. Persze a megoldást ő sem tudja, ahogy mi sem.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#83659) crey válasza Lassú Víz (#83658) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Előre bocsátom, nem vagyok Majka fan, de próbálom objektív módon vizsgálni a dolgot. És nem leszek népszerű ezekkel a gondolatokkal.

Ahogy felkapta a komplett "ellenzéki" véleményformáló elit (és a kevésbé elit) ezt a dalt az kicsit lesújtó. Úgy, hogy előtte ugyan ez a Majka világellenség volt amikor a külügyminiszterrel fotózkodott. De úgy ki van éhezve ez a réteg bármire ami odaszól, hogy tényleg paródiává válik, hogy bárki aki felkerül egy színpadra amin épp beszólnak a kormányzatnak, azt pajzson hordják körbe.

Lásd az elmúlt 12 év bármely megszólalóját, akiben a soha be nem következő "forradalom" zászlóvivőjét vízionálják (Milla tüntetések, Tanítanék tanárai, fekete ruhás nővér, etc..

Ha megnézi valaki a kommenteket a dal alatt, szerintem ez is egy látlelet a társadalomról.

"Milyen bátrak vagytok!"
"Mennyire üt ez a mondanivaló!"
"Köszönöm mindazok nevében, akik értik a szöveg üzenetét és mélységét!"

És sorolhatnám.

Költői Kérdések sora következik.

oda mond-e igazán valakinek, esetleg olyannak aki számít? Nem igazán.

Beleszáll-e a jelenlegi kormányzatba, vagy maszatol egy kicsit - és szétken mindenfelé? Hát inkább az utóbbi. Patika mérlegen kimért ide is, oda is mond - kicsiket - és 1,5 évvel az eset után a már nem téma Szájerbe, vagy épp a Semjén vadászkiállításába, Jakabba, húshoz nem jutó komcsikba.

Tényleg annyira mély ez a szöveg? Tényleg üt? Tényleg társadalom kritika? Szerintem a a Szilas patak medre mélyebb, de nah.
Ha ez társadalomkritika, akkor hol van belőle a tükör? Jah, hogy azt nem akarja 3,5 millió ember meghallgatni, hogy nézz a tükörbe, az ország miattad ilyen.... Értem én.

Tényleg bátor a TV2 fizetés listáján lévő celeb? Azon lehet vitatkozni hogy meddig kell ősellenzékinek lenni úgy hogy ne keress zsetont, de ahogy Ákosnál is, talán Majkánál is fel lehet tenni a kérdést, hogy állami kondérból etetve valaki hogy lesz forradalmár (és nem gondolom hogy Majka forradalmár akart ezzel a dallal lenni)? - tényleg túlgondolni sem érdemes ezt az egészet.

Minél hamarabb ébred fel az ellenzéki közvélemény, hogy saját magukat verik át, annál gyorsabban térünk vissza valami normálishoz. Csak mondjuk ehhez hard resetre lenne szükség - és nem ezzel az ellenzéknek nevezett gittegylettel.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#83661) Freddy76 válasza crey (#83659) üzenetére


Freddy76
addikt

Nagyjából ezt gondolom én is. Nincs ebben semmi bátor, semmi forradalmi, feltételezem a klip előtt a gazdái a szöveget is jóváhagyták. Abban különösen egyetértek, hogy amíg a NER kondérból kap enni, addig nem hitelesek a forradalmár pózok...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#83662) .mf válasza Lassú Víz (#83658) üzenetére


.mf
veterán

"Pedig ez most nem rossz"

A Majka? Erről az "ízlések és pofonok, melyiket kéred előbb?" beszólás jut eszembe, bocsi :DDD
Az egy tipikus bulvár trash-celeb, kétbites népszerűségkurva. Mint egy tóthgabi, csak most éppen máshova nyalt - csakhogy előtte meg fideszes körökben is mozgott.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83663) Mercutio_ válasza crey (#83659) üzenetére


Mercutio_
félisten

+1 :K

kis adalék

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83664) gorgo válasza crey (#83659) üzenetére


gorgo
őstag

Igen, sajnos nagyon igaz, az igazi ellenzék által hagyott légüres térben gyakorlatilag a képviselet nélkül maradt ellenzéki gondolkodású tömegek bármire, azonnal rákapnak.

És azzal is egyet értek, hogy Majka kicsit olyan lehet, mint anno Hofi. Már bocsánat, nem a színvonalra gondolok, hanem, hogy valszeg tényleg jóvá van hagyva a szövege. Tervezetten eresztik le a gőzt, nehogy még valami durvához kelljen folyamodni egy elszabadult tanárok melletti demonstrációt követően.

Régen még röhögtem volna egy ilyen interjún, de ma inkább már sírok. És nem kevés ilyen szaladozik vidéken, 2 bites szellemi zsellér, aki kajálja a kormánypropagandát. A helyezet kilátástalanságát az adja, hogyha EU elzárja a pénzt, de tényleg, akkor se valószínű, hogy érdemben megváltozik a helyzet, mert a vidéken alternatív valóságban élőket még könnyebb lesz Brüsszel ellen mozgósítani, és nekik már kvázi mindegy, hogy ennyire szarul élnek vagy kicsit még szarabbul. Ellenben a még leledző középosztály megkezdi a hozzájuk a lezárkózást.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83665) Ear001 válasza crey (#83659) üzenetére


Ear001
addikt

Felkapta a véleményformáló ellenzéki elit? Egy napig volt hír itt-ott.

(#83666) Studi válasza Lassú Víz (#83658) üzenetére


Studi
addikt

Vannak, akiknek a véleménye akkor sem érdekel, ha az egyezik az enyémmel. Majka épp ilyen. A zenei stílusa sem ál közel hozzám, a körítés pedig kifejezetten visszataszító számomra. Egyáltalán nem hiteles. Elhiszem, hogy most jól odamondott, biztos bele fogok futni valahol a rádióban, tévében, de őt saját szándékból nem fogom meghallgatni. :)

(#83667) crey válasza Ear001 (#83665) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Egy hete pörög mindenhol. Telex, HVG, Magyar Hang, erről szólt rengeteg műsor (Öt, Kötöttfogás, Haromharmad podcast, etc).

De. Nagyot megy és fel is van kapva.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#83668) crey


crey
MODERÁTOR

Na sikeresen megöltem a topikot?

Megjártam múlt héten Prágát. Még mindig szerelem :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#83669) Freddy76 válasza crey (#83668) üzenetére


Freddy76
addikt

Én kint is maradtam volna. Asszony már tud csehül, a gyerek gyorsan megtanul, és ott talán még lesz tanár, mire gimnáziumba megy...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#83670) werttzui válasza Freddy76 (#83669) üzenetére


werttzui
őstag

😁 Most mi a bajod ezzel a szép országgal ? ...:))

PENTAX

(#83671) Freddy76 válasza werttzui (#83670) üzenetére


Freddy76
addikt

Semmi, tulajdonképpen határvadász még lehet a gyerekből...

És, ha jobban belegondolok, gimnáziumba is járhat. Csak éppen tanár nem lesz, meg 19 fok sem...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#83672) crey válasza Freddy76 (#83669) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Voltak olyan kósza gondolataim, hogy mire 40 leszek szeretnék 4 nyelven beszélni. Ebből kettő megvan, és nekiálltam a németnek, de bakker nem az én világom.

A viccen kívül a cseh is rajta volt a listán, mint negyedik.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#83673) gorgo válasza werttzui (#83670) üzenetére


gorgo
őstag

Hogy cigány dzsínót idézzem: "túl sok itt a köcsög" :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83674) werttzui válasza gorgo (#83673) üzenetére


werttzui
őstag

Népművészeti edény! Ki kell akasztani a konyha falára. :D Esetleg pózna? :D

PENTAX

(#83675) Mr.Csizmás válasza crey (#83672) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig a német igazi mérnöki nyelv, az egész grammatik elfér kb. 15 oldal A4-es lapon a kivételekkel együtt, onnantól csak a ragozást és szókincset kell tudni.
---------------------
kezdek kiégni nagyon a szakmából, szeretem a közlekedést, de nem ebből fogok megélni magyarországon, úgyhogy fél éve ráfeküdtem a német intenzív napi tanulásra. :(

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83676) rbalint88 válasza Mr.Csizmás (#83675) üzenetére


rbalint88
addikt

:DDD

es olyan szep szavaik vannak, pl Schmetterling

(#83677) .mf válasza crey (#83672) üzenetére


.mf
veterán

Ha nagyon nem áll rá az agyad, akkor keress másikat helyette :) De szerintem csak tolni és szokni kell. Meg kell találni, hogy a szokáshoz mi működik a legjobban: "háttérzajként" betenni adott nyelvű műsor, csak hogy menjen a füledbe, nézni filmeket adott nyelven felirattal majd anélkül, olvasni valami egyszerű nyelvezetű és szókincsű könyvet (gyerek- és ifjúsági regények)...

Én 5 nyelv (HU/EN/DE/FR/JP) után tavasszal elkezdtem az olaszt is, mert miért ne - pedig 15-20 éve, amikor franciát tanultam, még úgy gondoltam, hogy az újlatin nyelvekre kevésbé áll rá az agyam, a germán nyelvekre inkább, könnyebb lenne valami skandináv nyelvet tanulnom (és amikor jártam arra, a szövegekből egész sokat ki is tudtam silabizálni). És most mégis, francia-tudással egész könnyen jöttek az olasz alapjai.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83678) gorgo válasza .mf (#83677) üzenetére


gorgo
őstag

Angol és francia után max 2 sör, és TUDSZ olaszul, ezt nem mondták neked??? :DDD Minek tanulni ??? :F

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83679) Jahno válasza gorgo (#83678) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, nekem azért kell 8 sör + 4 feles, hogy bármit megértsek és még 4-5 konkrétabb ital, hogy beszéljem is. Ez akkor volt jó, mikor szerencsére dán kolléga csak 1 sör + 2 Tátra teát bírt, mert olyan lassan itta, hogy az nekem 3 sör és tea volt, utána meg még két haladóbb arccal kellett kocsmába mennem.

(#83680) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#83675) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak... :DDD
Valahogy nekem is karcolja a fülem a német :B (énekes csajok és milf-ek nyilván kivételek :D )

.mf: 5 nyelv után egy újabb már csak átképzés :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#83681) .mf válasza gorgo (#83678) üzenetére


.mf
veterán

Igazából csak a helyes kéztartást és vele gesztikulációt kell megtanulni az olaszhoz :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83682) Novics válasza Freddy76 (#83669) üzenetére


Novics
senior tag

Pont a napokban jutott nekem is eszembe Csehország. Tavasz óta egyre gyakrabban fordul meg a fejünkben, hogy lépni kellene innét. Szóba került Írország is, de Bali elmondása - meg fb csoportos tapasztalatok szerint is - kétségbeejtő a lakhatási helyzet, még sok pénzért se nagyon kap az ember albérletet.
Most a fő csapásirány Perth, WA. Napfény, óceán, mindenféle furcsa állat. De nem nagyon lehet csak úgy kiugrani körbenézni, albérletet, munkát vadászni. Hobartba szívesebben mennék, de Perth-ben vannak kontaktjai a feleségemnek az ottani magyat közösségben.

Nagyon érzem azt, hogy mennék innét, de ezzel szemben azt tapasztalom, hogy nincsa kapacitás jelenleg az ezzel kapcsolatos előkészületekkel foglalkozni. Elriaszt a sok macera, ami az itteni - jelenleg kényelmes - életünk felszámolásával járna.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#83683) Byk01 válasza .mf (#83681) üzenetére


Byk01
senior tag

Röhögni fogtok, de az asszony emleget egy videót, amin megtiltották egy olasz pasinak, hogy kivegye a kezét a zsebéből, és a fickó nem tudott megszólalni.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#83684) Byk01 válasza Jahno (#83679) üzenetére


Byk01
senior tag

A dánok már eleve úgy beszélnek, mint ha be lennének rúgva :D (a norvégok diplomatikusan csak úgy mondják, hogy mint ha krumpli lenne a szájukban :) )

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#83685) .mf válasza Byk01 (#83683) üzenetére


.mf
veterán

:))
Azt hittem, ez csak a viccben van így:
Elfogják az olasz békefenntartót, napokig vallatják, de egy szót sem szól. Pár nap múlva kiszabadítják, majd kitüntetik bátorságáért, mert semmit sem mondott el.
- Én, bátor? - kérdezi hevesen gesztikulálva az olasz - Elmondtam volna nekik mindent, csak össze voltak kötözve a kezeim

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83686) gorgo


gorgo
őstag

Srácok, 327 nap munkanélkülség után hétfőtől dolgozom! :K
Igaz, az új helyen a fizum kissé gyengébb (a régi nettómat kapom bruttónak) de eme gyönyörűséges év után még ennek is örülök...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83687) gorgo


gorgo
őstag

Ja, az megvan, hogy ma délután 11.kerületben az összes kúton elfogyott a benzin? (ismerős panaszolta)
Kedden én is 30 perc alatt tudtam megtankolni. Zsír. Nemsokára jön a jegyrendszer! Ársapkás termékek már csak jegyre. Hasít a nemzetgazdaság!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83688) gorgo


gorgo
őstag

szar zene az nincs hozzá

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#83689) .mf válasza gorgo (#83686) üzenetére


.mf
veterán

"Srácok, 327 nap munkanélkülség után hétfőtől dolgozom!"

Hajrá, remélem kitart a jókedv :)

"Igaz, az új helyen a fizum kissé gyengébb"

Ismerős - első munkahely, ahol egyetem mellett kezdtem el dolgozni, annyira beindult a cég, hogy nem akartak tanulmányi szabadságra elengedni, hogy a diplomát befejezzem - akkor felmondtam, 2008-as válság mélypontján, és hiába volt már utána meg a Közgáz/BCE diplomám, egy év volt, mire újra munkát kaptam, kevesebb fizuért.

"Ja, az megvan, hogy ma délután 11.kerületben az összes kúton elfogyott a benzin?"

Kéne ársapkát kötni a problémákra, hátha azok is így fogynának el :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83690) rbalint88 válasza gorgo (#83686) üzenetére


rbalint88
addikt

Grat, hajra!

Regi netto= uj brutto, plusz az inflacio, azaz gyakorlatilag fel penzert mentel el valahova a regihez kepest :(

Csak majdnem minden kuton, hazafele az m1/m7 bevezeton az omv-nel sikerult tankolnom a reggeli 3 lyukra futas utan. (m1/m7 kifele mol, budaorsi tesco shell, repuloteri ut mol)

(#83691) madgie válasza gorgo (#83687) üzenetére


madgie
titán

Kisvárdán kb február óta nem lehet tankolni, mostanában különösen bolondokháza van, óriási, utakon álló sorok, türelmetlen qrvaanyázók... miközben ha 20-30 km-t odébb mennének, ott tök nyugiban meg lehet tankolni. De itt minden egyes nap telerakják a tankot, akkor is, ha két liter mentek ki belőle, mert "mi van, ha holnap már nem lesz benzin?".

Mindig tudtam, hogy bornyú' vidékre születtem, na de hogy ennyire...

(#83692) Byk01 válasza madgie (#83691) üzenetére


Byk01
senior tag

Meg elfogytak az ukrán ingázók :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#83693) crey


crey
MODERÁTOR

Ezt kérés nélkül terjesztem (Zizi helyett), mert nagyon úgy tűnik hogy a látlelet amiről beszéltünk a múlt héten, az itt is tetten érhető.
Majka videó nagyot megy, és látják 3,5 millióan, ezt a videót meg 5 nap alatt 500-an.

Igen, tudom. 1,5 óra, unalom, nem egy TikTok videó, se egy klipp. De talán érdemes végighallgatni, mert a Holoda 12 évet húzott le mint MOL-os vezető, és lehet hogy ért hozzá valamicskét.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#83694) Varoz válasza crey (#83693) üzenetére


Varoz
őstag

Jó de ezt ki nézi? Nem lehet összehasonlítani a kettőt.
Semmit se jelent, hogy csak 500-an látták. Maximum azt, hogy ilyen közvetítést a kutya sem néz.
Biztos jókat mond és ért hozzá, de én se biztos, hogy meg fogom nézni.
A feltöltő összes videója Polgár kormányzatáról szól. Persze, hogy senki se nézi.
Ha a TC rakja fel vagy The VR podcast, akkor egyből látná mindenki, pedig utóbbi 2 óra vagy több szokott lenni. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#83695) Varoz válasza crey (#83693) üzenetére


Varoz
őstag

Tényleg jó egyébként, nagyjából azt részletezte szakszerűen, amit évek óta mondok én is, meg tudom is. Viszont a nép nem.
Jó lenne ha tudnák, érdemes lenne ilyen információkat terjeszteni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#83696) .mf válasza crey (#83693) üzenetére


.mf
veterán

Jókat mond, de kevesen néznek megy egy ilyen hosszú anyagot - egy-egy részéből kéne egy párperces összefoglaló, az talán több embernek fér bele. Bár amilyen apátia van ebben az országban... Most értem haza a tanár-tüntetésről, és bár volt párezer ember, de ahhoz képest, hogy közvéleménykutatások szerint még a fidesz-szavazók közül is mennyien egyetértenek vele, illetve, hogy hány ember érintett (a tanulók szüleire gondolok elsősorban), ahhoz képest szégyen ez a kis szám. Akik nem állnak ki magukért, saját érdekeikért, még ha csak egy olyan kicsi tett is, hogy elmennek egy tüntetésre, azok továbbra is elnyomva, kihasználva lesznek. Gyáva népnek nincs hazája.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#83697) Lassú Víz válasza crey (#83693) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Friderikusz podcast szintén Holoda Attilával. Ezt látták 973 ezren, és hasonlóan tartalmas, bár nem annyira szórakoztató mint az előadás volt. Sajnos az ilyen műsorok csak neten elérhetők, és ott annyi a könnyebben fogyasztható tartalom, hogy ez a 973 ezer is csodaszámba megy. De legalább nincs mindenki elhülyülve aki itt maradt. Az egyik munkatársam nagyon fideszes. Az LNG-ben azt látja, hogy most majd Amerikának leszünk kiszolgáltatva az oroszok helyett, nem pedig a kiszolgáltatottság felszámolását, ahogy Holoda elmagyarázta. És lehetetlen meggyőzni...

De hogy offoljak is egy kicsit, az Óbuda Fotóklub Egyesület kiállítása tegnap nyílt meg az óbudai Fő téren található Esernyősben. Ha valaki kilátogat egy kis forralt borért vagy korizni az adventi programokra, akkor ugorjatok be oda is, tudtommal ingyenes a megtekintése.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#83698) Mr.Csizmás válasza Lassú Víz (#83697) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nyírták ki a DAB+ digitális rádiózást? nehogymár tőlük független országos elérésű média legyen. jutubot meg nem tilthatják nemzeti hostból, mert akkor népfelkelés lenne, hogy nincs kis grofó/dzsimi/meg a többi népzene.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83699) Jahno válasza Mr.Csizmás (#83698) üzenetére


Jahno
őstag

Miért nyírták ki? Én elmúlt 10+ évben összesen egy embert láttam akinek digit vevője volt. Később az is belátta, hogy hülye beruházásra sikerült ennyiért. Később vett egy netes online dobozt, az legalább drága, de szerintem is atom jó. Nem merem azt mondani, hogy nagyobb méretben igény van rá.

(#83700) madgie válasza Jahno (#83699) üzenetére


madgie
titán

Egy embert láttál? Szinte minden újabb autóban DAB-képes gyári multimédia-egység van, sőt, kedves hazánk, Abszurdisztán is előírja, hogy az itthon forgalomba helyezett új autókban kötelező a DAB+... miközben magát a digitális műsorszórást már a rendelet előtt lekapcsoltatták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.