Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66101) madgie válasza j.bravo (#66094) üzenetére


madgie
titán

LG okostévénk nincs, Samsung van, arra minden sz*rról ki lehet lőni a YT képét (mobilról, asztali gépről, tabletről). Gondolom az LG is ilyen.

(#66102) Balinov válasza madgie (#66101) üzenetére


Balinov
félisten

Miracast, wifi direct legyen benne, aztán lovod ki a képet minden droidrol, 4.4 felett. Vagy egy chromecast

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66103) j.bravo válasza madgie (#66101) üzenetére


j.bravo
addikt

'szittem magában a tévében van YT kliens. El vagyok tévedve teljesen?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#66104) Balinov válasza j.bravo (#66103) üzenetére


Balinov
félisten

Lg, webos yt, Netflix app Kiváló, smooth, dlna része is teljesen jó.

Nekünk is weobses, ips lg smart van

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66105) Freddy76


Freddy76
addikt

Most függetlenül a pártállástól, nesztek, itt a jövőtök: ez Aleister elméletét támasztja alá...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66106) madgie válasza j.bravo (#66103) üzenetére


madgie
titán

Persze, azzal megy ki.

Freddy: olyan Isten nincs, hogy ezt végignézzem.

[ Szerkesztve ]

(#66107) Balinov válasza Freddy76 (#66105) üzenetére


Balinov
félisten

15mp-ig birtam, 1 kampany, 2000 kampany, kaptuk es kertuk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66108) Freddy76 válasza madgie (#66106) üzenetére


Freddy76
addikt

Kevesebb, mint három perc. Vonatkoztass el attól, hogy milyen tévé kérdez milyen pártot, csak nézd, hogy milyen képességekkel gondolták úgy fiatalok, hogy ki kell állni a sajtó elé. Sírva röhögős, három percet megér.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66109) Balinov válasza Freddy76 (#66108) üzenetére


Balinov
félisten

A sajto ele allas meg ok,Matisz papa sem ellenkezett interju ellen anno... engem az ilyeszt meg, hogy ezek komolyan gondoljak,hogy namostmi itten politizalunk es 1-2 parlamenti cikluson belul ezek kepviselok is lehetnek. Na az a riaszto!

szerk:

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66110) aleister válasza Freddy76 (#66105) üzenetére


aleister
veterán

Láttam már ezt a riportott a készítése után nem sokkal. A végén már majdnem megsajnáltam őket. Annyira átsüt az egészről, hogy betanult mondatokat szajkóznak átgondolás és saját vélemény nélkül.
Remélem sosem jutnak felelős pozícióba!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#66111) madgie válasza aleister (#66110) üzenetére


madgie
titán

Ó, dehogynem, felénk van bőven példa erre.

(#66112) *Ropi* válasza j.bravo (#66103) üzenetére


*Ropi*
félisten

A TV-k YT kliensei egy részének 1-2 hónap múlva megszűnik a licenszelt támogatottsága. Én is meglepődtem, hogy a TV egyszer csak kiírta.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#66113) j.bravo válasza Balinov (#66104) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi! Mazsinak is!
Ropi, neked milyen TV nyögte be a licenclejárást?

A prad.de-n nem találtam infót az ezen modellekbe épített panelekrol (tn/va/ips). Hol máshol lehet megnézni?
Vagy ez mind tn?

Whatever.

(#66114) Fandango


Fandango
veterán

Topiklakók!

Ha van 2 balesetbiztosításom, akkor baj esetén mindkét biztosító fizet?

(#66115) *Ropi* válasza j.bravo (#66113) üzenetére


*Ropi*
félisten

Samsung UE40ES6100. A magánvéleményem, hogy érdemesebb egy buta de jó képminőségű TV-t venni és rádugni egy laptopra, ami az okosító funkciókat hozzáadja.

A TFTCentralon szerintem megtalálod.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#66116) Freddy76 válasza Fandango (#66114) üzenetére


Freddy76
addikt

És erre most megadom azt a választ, ami a polgári jogi ügyvédi praxisok egyik alapköve:

Az attól függ, hogy mi van a szerződésben.

Remélem, segítettem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66117) Fandango válasza Freddy76 (#66116) üzenetére


Fandango
veterán

Tudtam, hogy a topik ügyvédjére lehet számítani! :))

(#66118) Freddy76 válasza Fandango (#66117) üzenetére


Freddy76
addikt

Amúgy elvileg igen. Biztosítási jogban ismert a túlbiztosítás fogalma, ami tiltott. Ha pl. van egy képed, ami ér egymilliót, és te kötsz rá egy biztosítást 1,5 millióért, akkor túlbiztosítottad, és a biztosító csak az értékig fizet. Ez persze lehet sokkal bonyolultabb is, ha több biztosítónál vagy, vagy ha több biztosítónál vagy, de mindnél alulbiztosítva, stb. Bonyolult, amint múltkor is írtam, a biztosítási matek igen összetett valami.

Viszont élet- és egészségjellegű biztosításoknál nem értelmezhető a túlbiztosítás (vö.: mennyit ér egy törött láb?), elvileg lehet több biztosításod párhuzamosan. Viszont sok biztosító ilyenkor is kizárja a többes biztosítást az ÁSZF-ben. Ezért kell megnézni, hogy mit írnak.

A neved, címed megírnád? A számlához kellene.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66119) Fandango válasza Freddy76 (#66118) üzenetére


Fandango
veterán

Topik kedvezmény van? :DDD

(#66120) Freddy76 válasza Fandango (#66119) üzenetére


Freddy76
addikt

Igen, +20%. :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66121) Ear001 válasza Freddy76 (#66108) üzenetére


Ear001
addikt

Ezt hívják kontraszelekciónak, ami remek fokmérője, hogy mennyire felülről megmondós a politikai csoportosulás, amihez tartozik. Igazi toposztali a riport, a kérdések is, hm, izgalmasak innen nézve.

(#66122) madgie válasza Freddy76 (#66105) üzenetére


madgie
titán

Megnéztem, bászki, ez a legújabb polgárjenő, csak csoportosan.

(#66123) Byk01 válasza Freddy76 (#66108) üzenetére


Byk01
senior tag

Biztos velem van a baj, de az ilyeneken én csak sírni tudok, röhögni nem.És azt bele sem veszem, hogy a jövő politikusáról lehet szó, nem pedig átlagmariról, aki szajkózza, amit az általa preferált sajtótermékekből hallott/olvasott. (tipikus a "Mivel tudja bizonyítani" kérdésre a válasz, hogy "tény", mert nem meri azt mondani, hogy a Nagy Vezető ezt mondta)

Szóval az ilyen "önégetők helyett inkább egy kis NSFW: OO TE :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#66124) Freddy76 válasza Byk01 (#66123) üzenetére


Freddy76
addikt

Jól van, akkor beszéljünk inkább egy közös magyar sikerről: Klein Dávid immár hivatalosan is az Ember, Aki a Legtöbbször Nem Ment Fel az Everestre.

Ha valami, a kitartása igazán díjazandó. És a bátorsága is: minden évben kreál egy óriási médiahájpot, támogatókat szerez, elindul, aztán nem megy fel. Majd jövőre megint.

Félreértés ne essék, nyilvánvalóan elképesztő sportember, olyan teljesítménnyel, amelynek a töredékéről nem álmodnhatok soha, de ha valami ennyire látványosan nem megy :N

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66125) Studi válasza Freddy76 (#66124) üzenetére


Studi
addikt

És akkor előbb-utóbb valósággá válig a régi klasszikus, hogy addig jár a korsó a kútra...

Nem irigylem azokat, akik minden ilyen útjánál hazavárják. Tudom, hogy neki ez az élet, ez az önmegvalósítás, de az én szememben ez puszán f@szság. Mint sportteljesítmény valóban emberfeletti, de attól még f@szság. Nem értem, hogy unatkozhatnak annyira az emberek, hogy ennyire változatos módon szeretnék feldobni a talpuk, de egészségükre. Ők legalább nem visznek magukkal másokat, mint a közúti részeg/beszívott/idióta száguldozók.

(#66126) Real_Necro válasza Balinov (#66099) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez még teljesen jónak tűnik így képről, szép aszfaltozott... nem úgy, mint amerre mi jártunk Corfun: [link]

Ott mondjuk a gps minden kis szar utat figyelembe vesz. Ezért is igényeltünk másodszorra terepjárót, annak nem akadály... :)

Anno Igo-val volt több kalandos túránk, pl Egerszalókról indultunk volna hazafele, de a legrövidebb út volt beállítva, így az erdőn keresztül vitt a navi, ahol őzzel és nyúllal is találkoztunk, majd kilyukadtunk a Visontai erőmű lábánál... Anno Badacsonyban is bejártuk így a borvidéket, köztük az egy utcás falukat is.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#66127) zool1 válasza Real_Necro (#66126) üzenetére


zool1
őstag

Én is jártam így, de arról nem a navi tehet, hanem USER ERROR....! ;)

(#66128) Studi válasza Real_Necro (#66126) üzenetére


Studi
addikt

Alapbeállításként a HERE is rávisz a burkolat nélküli utakra. :Y Kikapcsoltam, jó lett. De mostanában már bőven megelégszem a google maps-szel, mindenhova odavitt, egész jól mutatta a házszámokat is, és szólt a nagyobb dugókról.

(#66129) Real_Necro válasza Studi (#66128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Naja, beállítás kérdése. Waze-t is meg kellett szokni, mert sajnos a vonatközlekedéssel nem tud számolni, így pl korábban Helikopter lakópark fele sokszor elvitt, aztán ácsorogtam Vaslónál a vonatokra várva...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#66130) m3ss válasza Studi (#66125) üzenetére


m3ss
veterán

"de attól még f@szság. Nem értem, hogy unatkozhatnak annyira az emberek, hogy ennyire változatos módon szeretnék feldobni a talpuk, de egészségükre."
naja, csaladtagjaikat en se irigylem...:) de miert kellene mindenkinek ugyanolyannak lennie..sztem eleg unalmas lenne a vilag ha 10bol10 ember irodaban ucsorogne. kellenek ezek az emberek. en becsulom meg nagyra tartom a hegymaszokat, keresik a hataraikat minden teren, elkepzelni sem nagyon tudom milyen kemeny lehet ez mentalisan meg fizikailag is. aztan az az elmeny, hangulat, kornyezet ami egy ilyen helyen fogad, az sem lehet semmi. tuti nem kapod meg sehol mashol.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#66131) Studi válasza m3ss (#66130) üzenetére


Studi
addikt

Persze. Menjen. Lehetőleg az életének abban a szakaszában, amikor gyerekek még nem várják otthon.
Lehet, hogy emiatt a hír miatt vagyok most egy kicsit jobban kiélezve a hegymászókra. Mert ez a két fiatal biztos nem az osztálytársaktól hallotta, hogy de jó mászni. És igen, fantasztikus helyeken járhattak. Csak épp az életről maradtak le vélhetően hegymászó szüleiknek köszönhetően.

(#66132) m3ss válasza Studi (#66131) üzenetére


m3ss
veterán

mondjuk ez tenyleg beteg, mit keres 12 eves gyerek 7e meter magasan? es meg itt nem is annyira igaz, mint a legtobb sportra manapsag, hogyha nem kezded el 5 evesen akkor nem lesznek komoly eredmenyeid tehetseg ide v oda.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#66133) Lassú Víz válasza Studi (#66131) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A medve mellé fel lehet venni a lavinát is a nem játék kategóriába. Aztán ezek az emberek és családtagjai elvárják, hogy legyen hegyi mentő, aki azért kockáztatja az életét, hogy hátha le tudja még hozni élve. Pedig a mentésben dolgozóknak is van családjuk otthon, meg ők maguktól fel nem mentek volna ilyen vészjelzés esetén.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#66134) spanyoll válasza Freddy76 (#66124) üzenetére


spanyoll
addikt

Erről hofi jutott eszembe: "hallottátok? fa nándor újra elindul. csak most már gyalog"

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#66135) Novics válasza Lassú Víz (#66133) üzenetére


Novics
senior tag

Na igen, maximális szintű lavinariasztás mellett felmenni...
Amúgy tényleg elég kemény tud lenni, bár én leginkább a hideg miatt szoktam anyázni. Nem napközben, mert az nem érdekel, de az, hogy masszív minuszban kell sátrat állítani, amikor alig érzed az ujjaidat, meg elvégezni az ügyes bajos dolgaidat - egy jót nem tudsz szarni, mert befagy a segged -, reggel kimászni a finom meleg hálózsákból, belelépni a hideg bakancsba... na ez a része nagyon durva! De amúgy órási élmény szembeszállni a természet erejével, és helytállni. (Persze csak ésszel, tudni kell, hogy van a határ, amit már nem szabad átlépni.)

A Retyezát amúgy szerintem a legszebb hegység Romániában.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#66136) m3ss válasza Novics (#66135) üzenetére


m3ss
veterán

retyezat engem is vonz mar regota. nincs valami apartmanhaz ahonnan abszolvalhato tavolsagban (10-15km seta) vannak szep helyek? azt hallottam hogy ez inkabb vadkempingezos, turavezetos tortenet...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#66137) Balinov válasza Freddy76 (#66124) üzenetére


Balinov
félisten

jelzi,hogy mennyire suru volt a het...

aztán a két filmes serpával-t siman felreolvastam aztán a két filmes spermával-nak :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66138) Balinov válasza Real_Necro (#66126) üzenetére


Balinov
félisten

eletem egyik legrazosabb keskenyutja itt volt de Korfu se gyenge! Kivancsi leszek tenerifen az IX35el milyen zergebaszo helyekre jutunk el:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66139) Freddy76 válasza m3ss (#66130) üzenetére


Freddy76
addikt

Van egy ismerősöm, aki magashegyi mászó, rendszeresen mászik, neki a "terepe" az 5-7 ezres csúcsok, egyszer volt valamelyik éppen hogy nyolcezres csúcson. Szerinte a mászók jelentős része nem a képességeinek megfelelően mászik. 8000 méter felett az életedért küzdesz, ott csak akkor tudsz bármit csinálni, ha maximális a tudásod, reflex-ösztön szinten vannak benned a túléléshez szükséges technikák (pl. igyál, vagy hova lépj), mert gondolkozni nem tudsz. És 8500 méteren nem annyira szar, mint 8100 méteren, hanem sokkal szarabb. Klein Dávid egyértelműen kivételes teljesítményre képes, de az Everest nincs benne. Persze, mindig lehet a körülményekre fogni, de két éve pl. optimálisak voltak a körülmények, mégsem jutott fel. Ennek ellenére neki fog menni tizedszer is, meg még addig fog próbálkozni, amíg nem fogy el a pénz, vagy meg nem hal, vagy valami szerencse révén fel nem jut.

Amúgy ez az ismerős (magyar származású olasz amúgy) azt mondta, hogy szerinte Erős Zsolt sem a képességei szerint mászott. Nem tartott be alapvető szabályokat, makacs volt, és nem vett tudomást a határairól sem (pl. csakazértsem aludt sátorban, csakazértsem vitt magával annyi vizet, amennyi indokolt lett volna).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#66140) Real_Necro válasza Balinov (#66138) üzenetére


Real_Necro
veterán

404 hiba

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#66141) Balinov válasza Real_Necro (#66140) üzenetére


Balinov
félisten

bocses, privat galeria, inkab felteszem ide direktbe

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66142) m3ss válasza Freddy76 (#66139) üzenetére


m3ss
veterán

ja erdekes, lehet a klein ebben jo, hogy tudja hol vannak a hatarai. ami ott fent nem lehet egyszeru. kulonben mar lehet nem is elne..mondjuk lehet emiatt sosem lesz annyira sikeres.

asszem erosseknek nem is fert volna bele ennyi sikertelen kiserlet, vagy legalabbis mindig arrol panaszkodtak, hogy nehez osszehozni a szponzorokat. es ha nincs meg a szponzori zaszlo a csucson, fenykepek, meg media visszhang akkor koszonik szepen..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#66143) Real_Necro válasza Balinov (#66141) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez már kellemetes. :) Itt van még egy vidi, amit anno csináltam, 50mp-től látszik az út is: [link].

Van egy frankó felvételem egy durvább szakaszról is, csak nem dolgoztam fel...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#66144) Balinov válasza Real_Necro (#66143) üzenetére


Balinov
félisten

emlekszem erre a vidijora, franko!

barhova megyunk, ha kocsi is van mi mindig szeretunk lebotorkalni a foutrol, kis foldutak, semmibe iranyulo keskeny betonsavok, altalaban mindig azok a legjobb helyek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#66145) Lassú Víz válasza Novics (#66135) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"De amúgy órási élmény szembeszállni a természet erejével, és helytállni."

Lehet benne valami. Én is roppant boldog vagyok amikor a Római partról feltekerek az északi vasúti összekötő hídon lévő bringaútra. :D

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#66146) *Ropi* válasza Novics (#66135) üzenetére


*Ropi*
félisten

Eperkutyus és Kleroo megmászták a Retyezátot (vagy legalábbis egy darabon, a tavakig) már 1-2x.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#66147) Byk01 válasza Lassú Víz (#66145) üzenetére


Byk01
senior tag

Én meg akkor, amikor átérek a (bármelyik) hídon :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#66148) Real_Necro válasza Balinov (#66144) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt még megmutatom, aztán nem nosztalgiázok tovább, mert vár egy jó lángos.

Élmény volt itt is autózni. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#66149) Novics válasza Lassú Víz (#66145) üzenetére


Novics
senior tag

Én is ezt mondom. Tisztában kell lenni a határokkal. Nyilván neked most ez a határ, amit még ép ésszel, és felelőséggel tudsz feszegetni, és nem a János-hegy.

*Ropi* Mi is voltunk már ott, de a törzsgárdával egybehangzóan az a véleményünk, hogy a ReGoCs volt a legjobb túra. (Retyezát-Godján-Cserna)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#66150) *Ropi* válasza Novics (#66149) üzenetére


*Ropi*
félisten

Átlagember vagy Ironman szempontból? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.