Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40014) Real_Necro válasza rbalint88 (#40011) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még mindig olyan érzésem van, mintha úgy lennének felsorolva ezek a dolgok részemre, mintha nem lennék velük tisztában. Családi házban vidéken nőttem fel (18 éves koromig), volt állattartás (disznó, kacsa, liba, tyúk, még kecske is), tenyésztettem nyulakat is, kapáltam kukoricát, saraboltam szőlőt, ültettem krumplit, gondoztam fólia sátorban paprikát, méhészkedtem, gyűjtöttem kaktuszokat... közben felhúztunk újabb családi házakat is, meg bővítettük a meglévőt... Nekem ez mind nem újdonság és tökéletesen tisztában vagyok vele.
Szüleimnek 1600m2-es telken van a házuk, még csak nem is sík egyenes, tudom mit jelent füvet nyírni benzinessel, fűkaszával... sőt, kaszálni és sarabolni is tudok. ja igen, van egy qrvanagy cserépkályha is meg vegyestüzelésű kazán, tudom mit jelent fát vágni, akár körfűrészel, akár láncossal, akár fejszével... sőt, csak fiú testvérem van, így a takarítást meg a főzést is ismerem... na jó nem folytatom, nyugodtan parasztozzatok le... :DDD

Egyébként anyósék Pátyon laknak, onnan bejutni naponta Örsig... na neeeem akarom magam szivatni a dugóban állással. A környék sem olcsó, így ki is esett...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.