Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) 0Li válasza Rayner (#35100) üzenetére


0Li
aktív tag

Azon a szinten van a kari, hogy már nem számít a dps. Mindegy hogy 100 vagy 200m. Nem is költök már rá :D
Egyébként sztem 20-30exből simán el lehet kezdeni.

(#35102) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jól van számomra meghalt ez a játék. 3.15 óta játszhatatlan, nem lehet semmit megvalósítani benne, van 15 működő build. Ha ebbe az irányba halad tovább nem is fog később sem érdekelni. Most elbúcsúzom egy időre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35103) la_cc válasza Plazmacucci (#35102) üzenetére


la_cc
addikt

Hagyj ki te is 1-2 szezont, utána megjön a kedved.

Én 2-t hagytam ki és 3 hét alatt, így is meguntam és kipörgettem mindent kb.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35104) Plazmacucci válasza la_cc (#35103) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35105) Rayner


Rayner
őstag

nah ez is pipa... géppuskalábú ha másra nem is de erre 1000% megfelelt :D

(#35106) 0Li válasza Rayner (#35105) üzenetére


0Li
aktív tag

Nekem még kettő hiányzik a 38-hoz. Érdekes módon az endgame grinds hamarabb meglesz mint a másik 3.

(#35107) Rayner válasza 0Li (#35106) üzenetére


Rayner
őstag

szerintem nekem még a 40 is meglesz csak sima játékkal :) nem sok kell hozzájuk, viszont szombaton kezdtem csinálni a fenti flickerrel és húszon valamennyi volt meg addig. maradékra meg összerakok még a liga vége felé valamit aztán azzal meglesz

(#35108) Rayner


Rayner
őstag

challenge alatt összejött 11 maven orb, gondoltam lefutom még meló vége előtt..első kör...

Annak fényében gusztustalan, hogy előtte csináltam maven farmot 70-80 körből nem adott ilyen nagyot

(#35109) brunnehilde válasza Rayner (#35108) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Lehet, hogy gusztustalan, de az gizi. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35110) Lokids válasza Rayner (#35108) üzenetére


Lokids
addikt

Mi a náthás f.szom az az orb of conflict?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35111) la_cc válasza Lokids (#35110) üzenetére


la_cc
addikt

Poedb

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35112) Rayner válasza Lokids (#35110) üzenetére


Rayner
őstag

Lényege hogy teszel fel két új implicitet pl kesztyűre. currencyből asszem tier 5 amit max fel tudsz tenni. ez azt csinálja hogy az egyiket random növeli a másikat csökkenti, így lehet a tier 5 ből tier 6.

(#35113) Rayner


Rayner
őstag

valakinek nincs egy sion lvling buildje? megakadtam lvl61en és oneshot vagyok nem tudok vele tovább menni

(#35114) 0Li válasza Rayner (#35113) üzenetére


0Li
aktív tag

hollow palm-al szoktak fejlődni. youtube-on van guide is hozzá blackmamba által.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35115) Rayner válasza 0Li (#35114) üzenetére


Rayner
őstag

köszi, mindjárt jobb a helyzet :D

(#35116) hajsza


hajsza
aktív tag

Sziasztok! Riktán írok ide, többnyire csak olvasok és tanulok Tőletek. Mivel itt egy segítőkész társaság jött össze, ezért már régebben elhatároztam, hogy ha esik valami értékes, akkor itt ajánlom fel először megvételre, ráadásul némi árengedménnyel. Most esett először említésre méltó valami: egy mirror shard. Az Awakened POE Trade szerint 18 exa az ára, láttam párat 17,7-ért feltéve, én 17-et kérek érte itt. Ha valakit érdekel, akkor a karakterem neve Arnraiona, este 8 körül szinte biztosan fenn leszek legalább 1-2 órát.

(#35117) Rayner válasza hajsza (#35116) üzenetére


Rayner
őstag

18ért tedd ki elviszik egy perc alatt és geareld fel a karid :C

(#35118) hajsza válasza Rayner (#35117) üzenetére


hajsza
aktív tag

Holnap reggelig azért még áll az ajánlatom, utána felteszem a trade-re.

(#35119) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok. Crafting helpet kernek.
Van egy 6L rare short bow-m. Osszesen van rajta 2 prefix, +1 to all socketed skill gems es +2 to all socketed bow gems.
Mi a legolcsobb modja h rategyek attack speed modifiert es minion attack speed modifiert is?

Van ennel a 2 modszernel jobb?
1. Harvest crafttal add speed modifier, 1 ex (es akkor nem is biztos h attack speed lesz mert lehet projectile speed is) utana benchen minion speed aprobol.
2. Up to 3 crafted mods a crafting benchen, 2ex, es akkor siman rarakosgathatom a 2 suffixet aprobol.

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#35120) la_cc válasza forguet (#35119) üzenetére


la_cc
addikt

Craftofexile-on simulate és ott meg tudod nézni szerintem.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35121) forguet válasza la_cc (#35120) üzenetére


forguet
senior tag

Koszi, nezem.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#35122) Rayner válasza 0Li (#35098) üzenetére


Rayner
őstag

Összeraktam a buildet (úgyahogy még nem teljes és lvl72) sikerült beindítani a loop-ot ez megvan ha kimegyek mapra simán végigviszem mert ölök és kapok flaska chargeot az Olrothnak. viszont ha elfogy a mob illetve megállok egyhelyben nem generálódik annyi flask charge hogy a flaska fenn maradjon így instant megölöm magam. :D erre mi lehet a megoldás?

(#35123) tibee77 válasza Rayner (#35122) üzenetére


tibee77
őstag

Raixor nevü srac csomo videot tett fel a build müködeseröl, azokat nezd vegig. Annyi mindent lehet elszurni, hogy tenyleg erdemes többször megnezni ezeket. En is ezt a buildet akarom csinalni, csak addig nem akartam mig nincs meg minden a csillio dps gearhez. Van 1-2 cuc amit probaltam magamnak craftolni, haaat.. Hajam tepem neha. Az öv peldaul egy rohadek. Lattam ra egy elmeletileg olcso technikat de nekem az istenert se adja.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35124) Rayner válasza tibee77 (#35123) üzenetére


Rayner
őstag

cirka 60 exem ment el most de megvan végül megvettem az övet 18exért :D 6exet pörgettem el craftra és nem adta. így most lvl77 vagyok megvan a loop és a flaska...easy T16 majd este levelingezek tovább

(#35125) tibee77 válasza Rayner (#35124) üzenetére


tibee77
őstag

Mar vagy 140 ex belement es meg nincs meg minden.Wardos cuccok eleg dragan mennek.az öv igen...szopok vele en is meg mindig, nekem is az lesz, megveszem a legolcsobb stygiant jo rollokkal, olyan 20 exbe talan összejön.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35126) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

3.17 Lightning Tendrils
Variáltam még egy kicsit, beleöltem pár exát, és kész lett. Messze túlszárnyalta az előzetes elképzeléseimet, nagyon op a buffolt tendrils. :P Meglett a lvl99 is, mapozás szépen termel, visz mindent. :)) Itt az aktuális pob, bossokhoz. Cullinggal és storm branddel együtt 22,5m DPS. ;]
YTB-hoz ért valaki? Feltöltöttem vidiket, de, ha megnyitom normál méretben új oldalon, nálam nem indul el. Ráadásul a régebbi vidik se. Itt a link egy gyors mino killhez, ráleshetnétek, hogy nálatok megy-e?! :R

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35127) TrollBalint válasza brunnehilde (#35126) üzenetére


TrollBalint
addikt

Simán lejátszotta. Néha nekem is szokott olyat a youtube. Meghallgatok egy zenét, benyomom, hogy újra játsza le, és akkor csak teker. Ha átkattintok másik fülre, már játsza is... :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35128) Rayner válasza tibee77 (#35125) üzenetére


Rayner
őstag

Valszeg a vége ott lesz nálam is... vagy még több. eddig azt raktam csak össze hogy működjön a loop meg a flaska és ne legyen instant öngyilkos :D se dmg se cluster semmi nincs kidolgozva, majd lvl95 környékén. kicsit azért büszke vagyok magamra hogy lvl77-re sikerült farmképesre hozni :D

(#35129) la_cc válasza brunnehilde (#35126) üzenetére


la_cc
addikt

Egy full map clear-t nem tolnál fel scarab-bal, sextant-tal, minden jóval megjuice-olt T16 map-on?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35130) brunnehilde válasza la_cc (#35129) üzenetére


brunnehilde
senior tag

No problemo. Corrupted 130%-os t16 strand map. Sextantok, scarabok, influence. Lootot nem szedtem, minél rövidebb vidit akartam, mert ezzel a nettel feltölteni agyrém. Ja, nekem továbbra sem játssza le. Minden más vidi gond nélkül elindul, csak a sajátjaimat pörgeti, aztán kiir egy hibaüzit.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35131) Lokids válasza brunnehilde (#35130) üzenetére


Lokids
addikt

Azt hittem egy ilyen skillhez az elementalist jobban passzol. De gondolom a resist pen miatt lett ez.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35132) brunnehilde válasza Lokids (#35131) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Elementalist semmiképp. Void batterys power chargeos occultist az már igen. :P Viszont néztem buildeket ninján és nem látom okát, mitől lenne jobb, vagy mitől érné meg a váltás. Nincs jobb dps, nincs jobb aoe, vagy védelem. Most nem akarom azt irni, hogy nem érték el azt a dps-t, amit összehoztam, mert nem ástam bele magam annyira, de még erre is rá tudnék tenni, ha annihilating staffra váltanék (amit nem fogok, mert újra kéne épiteni a resistek miatt a buildet). :P Talán az ms jobb ott (mármint witchnél), de épp most raktam be mapozásra egy rotgutot, ami abban is komoly lökést adott.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35133) Lokids válasza brunnehilde (#35132) üzenetére


Lokids
addikt

És miért 2H staff? Mit ad, amitől jobb, mint a mások által használt pálca + pajzs?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35134) la_cc válasza brunnehilde (#35130) üzenetére


la_cc
addikt

Te ez elég jól néz ki. :D Szép munka!

Valahogy furák a hangjaid az enyémekhez képest. Nem zavar ez a sok "zaj"? ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#35135) brunnehilde válasza Lokids (#35133) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Próbálgattam wand/sceptre + pajzs verziót is, de közel se volt ennyi dps. Staffra a passzivon szerintem jobb lehetőségek vannak, elérhetőbbek is. Duskdawn tökéletes választás. :)) Esetleg ahogy irtam, a még durvább dps-ért az új staff, de nem csak ez az előnye. Staffal a support Storm Brand lehet 5-6 linkes, befér mellé minden olyan gem, ami önmagában nem elég jó tendrilshez, de jó buffokat ad (power charge, innervate, arcane surge, az explodehoz az ice bite + prolif kombó, meg persze bossok ellen a culling). :P

la_cc: Kösz. :R Hangot és képet elnézni. Valami ingyenes képrögzitőm van, torzitja a hangot. Igaz, hozzátesz az is, hogy egy win frissités után nem tudtam a gépre felrakni rendes audio drivert, de élőben közel se ilyen rossz. :B

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35136) Lokids válasza brunnehilde (#35135) üzenetére


Lokids
addikt

Amúgy mi az ami drága a buildedben?
Szívesen kipróbálnám, dehogy nem kezdek egy új karit felszintezni az is biztos :P.
GGG igazán megoldhatná már a gyors szintezést.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35137) brunnehilde válasza Lokids (#35136) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Cipőt leszámitva Igazából nincs benne semmi olyan "extrém" drága. Az volt 20exa, de egy tailwindes, lifeos, resisteset már negyed ennyiért is lehet venni. Bodyt 10-ért vettem, az mondjuk sokat dob a builden, bottled volt 8.5, de azt mapozásra nem is használom, manuálisan csak a komolyabb monstáknál lövöm el, többi gear meg, ha jól emlékszem, mind 5exáig volt.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35138) Rayner válasza 0Li (#35114) üzenetére


Rayner
őstag

Abban tudsz segíteni, hogy a stormraider passzív skillt miért teszik a clusterre? mivel nem tudom értelmezni a szükségességét mivel shockot nem látom mi adna

(#35139) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

van valami zoomzoom mapper build amit mondjuk 10-15 exből el lehet kezdeni, és simán visz t14-16 mapokat?
boss kill nem izgat, arra van már sabotrap meg skelemage, de azok annyira lassúak, 8-10 perc egy map.
Valami gyorsabbat keresnék, és itt a hangsúly tényleg a gyorsaságon van, jó lenne 2-3 perc egy ashen woodra pl.
elkezdtem a path of matt-féle tornado shot raidert, de sok rosszat írnak róla, így csak 3 órát bukok :D

[ Szerkesztve ]

(#35140) Pitymaszter válasza Mad_Wolf (#35139) üzenetére


Pitymaszter
tag

Én a Lightning strike Raidert ajánlanám neked, bár a 15 ex elég sovány hozzá, de kezdésnek elég. Megosztom az én karimat [POB linkjét] ha érdekel. Locsoltam rá pár exet a legnagyobb költségem az AWA multistrike support gem ami 23 ex volt. Az itemek amiket látsz az self craft eredményei. Amúgy sima multistrike-al is simán működik a build én úgy toltam sokáig T16-os mapoknál.
A build nagyon takarítja a mapokat!!! Bossok sem problémák. Egy hibája van ha vmi betalál akkor az nagyon tud fájni... De dolgozom azon hogy kiküszöbölődjem a védelmet úgy hogy minimális dps veszteségem legyen (új fenyó- tripla elemental attackos - kell akkor el tudom hagyni az Angert és Grace-t betudom rakni.)

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#35141) Mad_Wolf válasza Pitymaszter (#35140) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Köszi, ránézek, így hogy van egy közel 40-es rangerem.
Ruetoo CF buildjét próbálta esetleg valaki? elég gyorsnak tűnik ez is.

(#35142) gdevil válasza Mad_Wolf (#35139) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én egy Winter Orb occultistot fogok igy kezdeni, most van 10 exem, még párat farmolok hozzá. 2db Void Battery, Brotherhood amulet mandatory ,ezek most jó olcsók.
Ami kissé drágább, az a Body armor spell crittel, meg frenzy charge on hittel, meg elusive cipő kell neki. De ahogy néztem 10-15- exből inditható.

(#35143) Lokids válasza gdevil (#35142) üzenetére


Lokids
addikt

Én meg azon gondolkodom, hogy át rakom a slayert CF glad-ra. A cyclone skill oké, lehet vele haladni, de valami mindig 1 hitel 93-ról nem tudok szintet lépni. :( . Több sebzést tudok szerezni, de nagyon tankosabb nem lesz. CF-et meg még úgysem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35144) Mad_Wolf válasza gdevil (#35142) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Jaja olvastam hogy az is speedy gonzales. Lightning strike lett végül is, esoro buildjét fogom követni aztán majd meglátjuk. Van még death aura occultist vagy a worb amit esetleg megnézek ha nem jön be a LS.

(#35145) Mad_Wolf válasza Pitymaszter (#35140) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

köszi a tippet, most értem el a mapokat, nagyjából ilyen buildre gondoltam. Gyors, tankos, pont amire szükségem van. Elkezdem szintezni, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Farrul, gull betárazva, már csak a resistet kellene megoldani valahogy :D

(#35146) Rayner


Rayner
őstag

Kivácsi leszek mikor vágják innen is ki az oroszokat :F

[ Szerkesztve ]

(#35147) Pitymaszter válasza Mad_Wolf (#35145) üzenetére


Pitymaszter
tag

Nincsmit, örülök, hogy bejött build. Én nagyon élvezem vele a játékot.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#35148) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok.

Én már a harmadik buildet koptatom ebben a ligában.
Kezdtem egy cyclone slayerrel, de t16 mapokon eléggé elkezdett feküdni és masszívan kellett volna bele invesztálni (én meg nagyon keveset játszom és nincs masszív currencym), ezért váltottam a Brunne féle lightning tendrils inquisitorra, és végül ugyanott, t16 környékén elkezdtem nem komfortosan érezni magam cheap gearben a folyamatos halálozás miatt.

Ezért rászántam magam megint egy rerollra, és megnéztem, hogy mik vannak a SSFHC ladder tetején...így jött az Explosive Arrow Champion...ami a legerősebb filléres build amit valaha játszottam.

Eddig max 2 ex ment bele, és még rengeteg lehetőség van fejlesztésre, enlighten, unnatural instinct, helmet enchant, kesztyű minion AS craft, amulet anointment watchtowerszel, treen kirakni még life meg acrimony node-okat, flaskok is csak be vannak hányva...

De már most is nagyon jó a QOL...tök jó a DPS érzetre, és nem halok egyáltalán T16 durván szétjuice-olt map bossok meg essence monsták ellen sem, köszönhetően az armour, evasion, spell suppression, fortify, illetve totem taunt layereknek köszönhetően.

Itt tartok most, ha esetleg vkit érdekel, és nagyon ajánlom kipróbálásra.
Ha ezt nem nerfelik szét kövi ligakezdésre, akkor azt is ezzel nyomom :)

[pastebin]

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#35149) TrollBalint válasza forguet (#35148) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez jó build, én is ezzel kezdtem, és ez eddig a legtankosabb buildem. Némileg más írányba mentem el, mint Te, de kb. 90%-ban hasonló :)

A sebzésétől nem vagyok elájulva, sem a mechanikától (hogy nem sebez igazán egyből, hanem kell kicsi idő mire elkezd robbanni) de élvezetes vele játszani.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35150) gdevil válasza forguet (#35148) üzenetére


gdevil
aktív tag

Hasonló a szitum...... :)
Én kezdtem az RF inqusitorral, ami tetszett is, meg kezdésnek marha jól haladtam vele.
De aztán (ahogy lenni szokott) T16-on már a boss damage fogyott el és a 45k armor, meg a nagy life regen ellenére bizony már be-be csúsztak az egyshotok.

Másodiknak jött egy kis DD Ignite Necro, ami már jó volt magas szinteken is, tankos is, viszont a damage már kevés volt az endgame bossok ellen.

Úgyhogy gondoltam egy merészet és az RF Inquisitoromat átrolloltam egy EA Hieróra.

És milyen jól is tettem! Budget (talált) gearrel, meg közel sem erős bow-val, gyakorlatilag mindent megöl, és tankos is kellően. Persze Mavennél és Sirusnál még nem voltam.... :) de a guardianok, meg a conquerorok sima liba.
AMikor átraktam a tree-pontokat, meg feltettem egy 6Link +1 Socketed gemes, budget short bow-t, már 2.5 milla (Ignite) Sirus dps-t mutatott a pob. Ilyennel én még nem találkoztam.
És nem kell Cluster setup sem bele. Ami fontos, hogy össze kell szedni a 100% Spell suppressiont is gear-ből, hogy ne haljon.
Könnyen összejön vele az 5k life is, mivel a tree is olyan, hogy tele van life, evasion node-okkal.

Ha valaki esetleg nem találja a helyét (vagy a buildjét) most a játékban, akkor szívből ajánlom.
Én is ódzkodtam eleinte a totemezéstől, hogy majd unalmas hogy pakolászni kell a totemeket, de mivel időnként lődözni kell a Frenzyvel is, így olyan mintha én ölném a mobokat...... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.