Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) Edge válasza simondr (#35900) üzenetére


Edge
veterán

hát az nem egészen ugyanaz... 1 másodpercig tauntol a ballista amikor leteszed(!) vs 100% taunt on hit, utóbbi kényelmesebb azért

nekem teljesen megfelelő amit a champ kitol damot, bármit lenyomok vele, de ki hogy érzi persze, ezért szubjektív ahogy mondod :)
volna még min maxolni a karimon ofc, de olyan iszonyat nagy exa mennyiséget nem feltétlen kell beletolni, ezzel a karival akármilyen durva mapot lenyomok, bármilyen content, guardianok egyebek tök8.

na persze mind hiába ha már megint meguntam a poet sajna... :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35902) Lokids válasza simondr (#35900) üzenetére


Lokids
addikt

50? Az én karimon van kb 5-6 ex cucc. Simán meglehet vele ölni bármelyik bosst. És elég gyors is.
Ok, hogy az elementalist többet sebez, de jóval könnyebben meg is hal.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35903) simondr válasza Edge (#35901) üzenetére


simondr
senior tag

"hát az nem egészen ugyanaz... 1 másodpercig tauntol a ballista amikor leteszed(!) vs 100% taunt on hit, utóbbi kényelmesebb azért"

Igen, de ne felejtsd el hogy az EA builddel ugy játszol hogy közben frenzyvel lövöldözöl, na most champnél ez szintén tauntol. Amúgy az 1mp taunt szerintem böven elég, nagyon gyorsan dobáltam a ballistákat, de nyilván playstyle függö.

"bármilyen content"
Hát azért kíváncsi lennék hogy megy le neked ezzel egy 6 modos Feared, vagy hogy tolod le az über bossokat. Vagy akár egy 100% delirium T16 mapot 5moddal.
Én egész jól kigyúrtam a saját EA-mat, Über shaper (aki az egyik legkönnyebb Über boss) ellen semmi esélyem nem volt...
Comeback_as_scion

#35902 Lokids
ugyanez, megnézném hogyan tolod le az über über eldert vagy az über sirust.
De lehet hogy ti mást gondoltok "bármelyik boss" alatt :)

(#35904) Lokids válasza simondr (#35903) üzenetére


Lokids
addikt

Mondjuk hozzátenném, hogy én ebben a ligában nem találkoztam csak az exarch és a world eater bossokkal. lvl85 nem gond. A többi bosshoz 1 darab fragment se jött szembe sehonnan. Még a conquerek se, pedig a fán ki van rakva a +30%-os drop. Ennek ellenére 0.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35905) Rayner válasza Lokids (#35904) üzenetére


Rayner
őstag

nyilván nem fragment droppon múlik egy uber verése :D

(#35906) Lokids válasza Rayner (#35905) üzenetére


Lokids
addikt

Ha nincs fragment, hogy jutsz el a bosshoz? o.O

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35907) Edge válasza simondr (#35903) üzenetére


Edge
veterán

nálam azt jelenti bármelyik amit eddig próbáltam :DDD
über jah egyiket se próbáltam, de sirus, guardianok, t16 100%-os delimap, simulacrum lvl29(igen 30 az már nem ment ez tény) megvolt, de mondom idő előtt meguntam a ligát, szal én tőlem már ne is várj bizonyítandó videket sry :)

lokids: vegyél fragmentet

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35908) simondr válasza Lokids (#35906) üzenetére


simondr
senior tag

nálunk a guildben több ember is SSF-ben játszik, mindenki eljutott oda hogy legyen shaper + elder fragmentje. Ezen kivül Kirac missionben is előfordul szép számmal, én nem toltam agyvérzésig a ligát és így is 8-10 fragment jött Kirac mapokból.

Ha nem SSF-ben játszol, akkor pedig ja, ahogy írják a többiek, fragmentet lehet venni.

(#35909) Lokids


Lokids
addikt

Már nem. Számomra is befejeződött a liga.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35910) pruzsi


pruzsi
őstag

Ide mit lehet tenni?

(#35911) San398 válasza pruzsi (#35910) üzenetére


San398
őstag

A 4 voidstone tárolható ott

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35912) simondr válasza Lokids (#35909) üzenetére


simondr
senior tag

ja, én is meguntam már a ligát.

Csak azért mikor ilyet irsz "Simán meglehet vele ölni bármelyik bosst." Akkor azt hiheti aki nem ismeri a buildet vagy új gamer, hogy tényleg bármelyik bosst le lehet vele ölni, ami persze nem igaz. Az hogy te leölted akivel te találkoztál, nem azt jelenti hogy ennyi boss van a gameben.

Kicsit olyan ez mint amikor valakinek van 2millio forintja és azt mondja hogy ennyiből bármilyen autót meg lehet venni. Ja, hát ha te csak 20+ éves opeleket és suzukikat ismersz, akkor igen, egyébként nem :DDD

(#35913) Lokids válasza simondr (#35912) üzenetére


Lokids
addikt

Abból indultam ki, hogy Pl: Zizz ugyanúgy EA-t tolta és simán leölt vele minden über bosst is.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35914) simondr válasza Lokids (#35913) üzenetére


simondr
senior tag

tudsz linkelni valami videót v twich clipet?
Csak mert bármi amit találtam Zizaran channeljén, és Über bosst öl, azt nem Explo arrow-val teszi (hanem detonate dead)

[ Szerkesztve ]

(#35915) Edge válasza simondr (#35914) üzenetére


Edge
veterán

nem tőlem kérted ugyan de íme:

Explosive Arrow Champion vs. Endgame Bosses by ziz

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35916) simondr válasza Edge (#35915) üzenetére


simondr
senior tag

hát igen, látod pont erről beszéltem. Ez a vid az előző ligából van, ahol még egy darab Über boss sem volt. Ezeket már nem tudja letolni az EA...

(#35917) Edge válasza simondr (#35916) üzenetére


Edge
veterán

jaa? jogos akkor már értem mire gondoltál.
lehet majd bepróbálom vmelyiket azért, majd meglátom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35918) Lokids válasza simondr (#35916) üzenetére


Lokids
addikt

De miért ne tudná? Elég tankos és minion buildként a ballista elvégzi a dolgát. Elég nagy sebzést okozva. Facetankolni meg senki nem képes a bossok képességeit.
Kétlem, hogy az elementalist ág annyival több sebzést okozna.
Bár kíváncsivá tettél. HA az occultistom átraknám elementre és átruháznám, lehet sokkal erősebb karit kapnék végül?
Bár ott meg kell oldani a 100% accuracyt, amiből jelenleg 0 van a builden.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35919) tibee77 válasza Lokids (#35918) üzenetére


tibee77
őstag

Tankossag fontos de dps meg inkabb ezeknel az uber bossoknal. Kezdjük ott, hogy 70%damage reduction van a bossokon, erre meg rajön hogy mindegyiknek 50% ele resistje van pl..nem tusom hany milla dps van a champnek de csak ez a ket tenyezö kb meg tizedeli a dps.emelle jön az, hogy sokkal rohadekabbak a bossok, gyorsabban tamadnak, agresszivabbak. Tenyleg kivancsi lennek egy champion ea ballista build videora uber bossok ellen. Marha sokaig tarthat a harc, ezalatt meg szetkaphatnak siman.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35920) simondr válasza Lokids (#35918) üzenetére


simondr
senior tag

Ezek a bossok úgy néznek ki hogy monsters take 70% less damage.
Na most ez EA-nál azt jelenti hogy a damaged ki van nyírva. Végtelen mennyiségben meg a tankos builded se fogja kiállni az elképesztő DOT damaget, amik ezek az über bossok generálnak...

"Kétlem, hogy az elementalist ág annyival több sebzést okozna."
Na most nézzük az elméletet:
Elementalist - convergence - 30% more damage
- mastermind of discord: -25% enemy ele res
- shaper of flames: 100% chance to ignite + 25% more ignite damage
- shaper of storms: 15% increased damage taken to enemies

Ennek közelébe se ér egyik másik ascendancy se. De ha gondolod, tedd fel egy champ-re ugyanazt a geart amit elementalistre és nézz rá POB-on.

Gyakorlat:

POE ninja adatbázis:

legtöbb EA damage:

elementalist: 6.7m DOT / sec
Champ: 1.3m DOT / sec

[ Szerkesztve ]

(#35921) drdoom


drdoom
csendes tag

Üdv!
Valaki ránézne erre: ziz től másoltam https://pastebin.com/qvzuLv1N
egekben a dps de t16 bossok szenvedősek nagyon akár egy sima fehér mapon is módosíók nélkül legalább 5 perc egy boss

(#35922) simondr válasza drdoom (#35921) üzenetére


simondr
senior tag

ha nyilvános a poe accountod, ott a karakteredre szivesen ránézek, POB-al most nem tudok mit kezdeni.

mod: az mit jelent hogy egekben a dps, de sok idö kell egy boss megöléséhez? Ez egy ellentmondás.

[ Szerkesztve ]

(#35923) drdoom


drdoom
csendes tag

Eredeti: https://pastebin.com/073XxTMF
Endgame Unnatural Instinct néven

Enyém most: https://pastebin.com/r8kcd1ts
Elemental Equilibrium nem volt aktív mert nem volt light vagy cold attackon illetve elemental profilerationt használtam az iginte prof helyett
de így is kb 0 a dmg hiába ír 30m -et

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/TheGrammaton/characters

(#35924) drdoom


drdoom
csendes tag

(#35925) LittleBoss67 válasza drdoom (#35924) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Nem igazán vagyok szakértő de flat fire sebzés sehol sem lehet tudtommal. Neked íjon és tegezen is van. Az EE pedig csak akkor múkodik faxán, ha van viszont itt-ott flat cold/lightning sebzés. Lehet vak vagyok, de egyiket se látok.
Ezek szóba kerültek itt az oldalon #35846-tól.
Hit chance 100 %, ignite 100 % kell legyen a többi zsozsó meg ízlés dolga.
Régebben még olyat is olvastam, hogy nem lehet a nyíl átmenő és visszapattanó sem.
De jönnek majd Tibi, Doki,Egde azt megerősít (vagy cáfol).

[ Szerkesztve ]

(#35926) pruzsi


pruzsi
őstag


Searing felülírja a minion dealt?

(#35927) Rayner válasza pruzsi (#35926) üzenetére


Rayner
őstag

Nem, nem is fogja mert ez már egy dupla influences item. Az searching csak non influence cuccra megy rá

(#35928) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#35925) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, átmenő (piercing) nem lehet, mert akkor nem rakja fel a buffot, a visszapattanóra (chain) viszont nem emlékszem, hogy lehet-e vagy sem.
És igen, ha van fire flat sebzésed, akkor megölöd az EE-t, ami elég nagy damage buffot ad(na).

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35929) yu4gi


yu4gi
kezdő

Estét !
Mageblood nélkül már nincs élet ?
____
Szeretnék valamilyen raidert indítani ,,, LS nem hoz lázba , valami tank kellene átnéztem sok buildot de nem találtam mondjuk ha 150 és körül kijön az egész az jó lenne. :))

(#35930) tibee77


tibee77
őstag

Ruetoo fele moltenstrike (asszem champ nem raider) az egy tank. Barmit lehozol vele es sok a dpse is.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35931) Drenadar


Drenadar
veterán

mage skeleton buildnél lehet a "sok" halál a spell block hiányára vezethető vissza... van arra praktikus és egyszerű módszer?
Manába nem fér be mondjuk a tempest shield, ha a zealotryt kiveszem miatta az nagyon sok -dmg lesz? :(

(#35932) Edge válasza Drenadar (#35931) üzenetére


Edge
veterán

Vagy szerezz be olyan cuccokat amin van chance suppress spell damage.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35933) freddirty válasza Drenadar (#35931) üzenetére


freddirty
senior tag

Nem játszom már egy ideje, de a scourge-ban épített jó tankos skelemage buildben magas az attack+spell block. Ideálisan 75%. Most standardon ránéztem és a karimon alapban elég kevés a block, de a mistress of sacrifice+bone offering ad kb 15-15%-ot, a tempest shield meg 26-ot. Összesen felbuffolva mapon ez 65-65%, ez kb. mindenre elég (wave30 simu), nagyon ritkán van halál, még ezekkel az elszabott rare mobokkal is. A karimon van 110 mana szabadon (bőven elég) és 5 aura. (zeal, deter, spider, defiance, tempest ) Szóval a megfelelő gearrel be kell férnie.

fred

(#35934) m.lala


m.lala
aktív tag

Relative egyszerű farmtippet hoztam, aki szeret picit szöszölni.
Ami kell hozzá T14+mapok +rusted expedition scarab. A fán ki kell rakni a pontokat feltolni a qualityt a mapon és go.
A cél nyilván a logbooks lv81+ plusz a hulló. Magam részéről Tujenből szedem ki az aprót, Gwennen meg hátha bedob egy övet.
Próbálgatom egész jó, de mint itt is mennyiség kell, akit esetleg érdekel itt a videó róla.
[link]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35935) Edge válasza m.lala (#35934) üzenetére


Edge
veterán

nemrossz, én a blightra mentem rá ebben a ligában sok exet a currencys node-okból szedtem ki, meg oilokból, igazából most az a helyzet kinek mi tetszik arra fejleszti az atlast és azt nyomja akkor kb mindegy miaz, mert kb. mindegyik jövedelmező tud lenni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35936) Rayner válasza Edge (#35935) üzenetére


Rayner
őstag

Ez pontosan így van, most ért oda a játék hogy kedved szerint farmolhatsz minden profitos. Persze van nulla befektetéssel és 5-10ex befektetéssel rendelkező farm de lényeg hogy 50-100map vagy 20-30 nagyobb bossfarm profitos

(#35937) m.lala válasza Edge (#35935) üzenetére


m.lala
aktív tag

Úúútálom a blightot valahogy nem adja, még a strongbox farmot nézegettem, drágább az önköltsége de egész finom azis.

más:
Kicsit kérdeznék, aki épített már coc-t.
Csak meg akarom érteni jól sejtem a játékban 100% a maximum crit chance vagyis ekkor minden ütés/skill becrittel? a multi pedig ezt szorozza fel ugye?
Na most a coc-nél ugye 100% a cyclone hit chance, ez alap, illletve ez a cél, ekkor talál be minden erre kell épiteni 100% critet, mert ami nem crites az nem is talál ugye?
És akkor még erre rákavar az az apróság hogy ha túl alacsony vagy túl nagy az atttack speed akkor meg valamiért a DPS is beesik
Olvasva reditten meg pl itt is kis alap coc build irja is hogy az attacknak hol kell lenni [link]
Make sure (based on ur pob) u have 100% Hit chance & Crit on ur cyclone, maintain 5.8-6.3APS (do not exceed, and do not go lower)
csak fura nekem, hogy minél gyorsabb a támadás annál jobbnak kéne lenni ehhez képest nem teljesen igy van.
Nagyjából jól értem?

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35938) Argh! válasza m.lala (#35937) üzenetére


Argh!
aktív tag

Van cooldown is, ha gyorsabban critelsz mint ahogy lejár a cooldown az nem számit.

(#35939) pruzsi


pruzsi
őstag

üdv!
https://pastebin.com/chLYkFss
ide miért tett thread of hope-ot? mert nem vesz fel semmit :D ha mégis kell mit vegyek fel?

(#35940) Argh! válasza pruzsi (#35939) üzenetére


Argh!
aktív tag

Szerintem:
Saboteur, Expeditious Munitions, Assassination. :K

(#35941) freddirty


freddirty
senior tag

végre sikerült a timeless jewel-ek algoritmusát visszafejteni. tehát már lehet tudni hogy az egyes seed értékek milyen passzívokat eredményeznek, illetve fordítva is van már alkalmazás (de még elég kezdetleges).
Alkalmazás:
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/vqkgs3/poe_timeless_jewel_finder_app_is_finally_ready_to/
Seedek web gui:
https://poedb.tw/us/TimelessJewel
Reméljük a ggg válaszlépésül nem fogja átírni az algoritmust valami másra. Idáig sem értettem mi értelme a jelenlegi jobbára használhatatlan rendszernek (hacsak nem a divine-ok elégetése a gazdaságban), most végre használhatóvá válik. /Nyilván akik sok melóval évek alatt az egyes seedek passzívjait táblákba írták majd az alapján divine-oltak azok szívnak, de az egy marginális kissebbség/

fred

(#35942) San398


San398
őstag

Elkezdtem használni a TFT Discord servert , lenne két kérdésem:
- Hogy tudok olyannak poe-ban irni aki nem írja ki a játékbeli elérhetőséget? (nincs kiírva az IGN, csak pl ennyi "just message me in game ( i dont check discord message)"
-Az üzenetet át szeretném húzni (Példa Béla) jelezve, hogy már tárgytalan azt hogy tehetem meg?

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35943) San398 válasza San398 (#35942) üzenetére


San398
őstag

Senki nem használja a Discord TFT-t vagy csak ezen funkciókat nem?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35944) Rayner válasza San398 (#35942) üzenetére


Rayner
őstag

Az első kérdésre roppant egyszerű a választ... továbblépsz a következőre :D
Nem tudom milyen témában keresel, de ha pl challenge service miatt akkor a /trade 820 csatorna jobb és olcsóbb mint a tft

második pedig hogy megnyitod a posztod szerkesztésre és kijelölöd a kívánt sort ekkor felugrik felette egy ki bubi ott tudsz módosítani

(#35945) San398 válasza Rayner (#35944) üzenetére


San398
őstag

Igen challenge service miatt mentem discord-ra, viszont amit én néztem minden drágább volt a /trade 820-on, Discord-on meg nagyobb a lehetőség, választék
A módosítást megnézem ha hazaérek munkából.
Köszi

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35946) Argh!


Argh!
aktív tag

[OMG] ... Ez már durva ... :Y

(#35947) tibee77 válasza Argh! (#35946) üzenetére


tibee77
őstag

Ujabb wardloop chest, nice. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35948) Lokids válasza Argh! (#35946) üzenetére


Lokids
addikt

Ezt hogy? Hogy kaphatott ennyi módosítót egy item?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35949) Ellia válasza Lokids (#35948) üzenetére


Ellia
addikt

Álltalában redditen nem engedik az ilyen postokat ki, ha nincs benne a hogy készült, de most nem találom benne.

Itt a reddit link hozzá.

(#35950) Argh!


Argh!
aktív tag

Visszanézed a twitchen biztos meglátod, de rengeteget ráköltött mire ilyen lett az tuti
[skcloudy]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.