Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) Edge válasza Lokids (#35740) üzenetére


Edge
veterán

Pray to te rng god.
Semmi sem fix hogy átmegy a végső itemre, illetve ez nem teljesen igaz ha mind a 2 itemen ugyanaz van akkor a kombinált item is ugyanaz lesz, tehátsemmit nem vesz el ez a folyamat, így tehát csak úgy növelheted annak esélyét hogy a végeredmény jó legyen ha mind a 2 itemen csökkented a nem kívánatos statokat, illetve növeled azokét amik kellenek. 6linket szeretnéd hogy megmaradjon? Akkor mind a 2 bow 6linkes legyen amit össze kombinálsz.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35752) San398 válasza brunnehilde (#35749) üzenetére


San398
őstag

Kellett vagy 15 perc mire megszerkesztettem a képet de igaznak is gondolom. Fel is tettem egy patch notes témába hátha értékelik a GGG-nél és megfogadják :DDD [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35753) Rayner


Rayner
őstag

Egy újabb farmot hoztam :D Essence + Breach (ez kell a challenge-hez is)

Alapja T13 Atoll map (nem kell nagyobb mindet megad ezen a szinten, viszont gyengébb mobok -->gyorsabb farm)

A mapokkal nem kell semmit csinálni tökéletes a sima fehér
Emitten az atlas passzív hozzá : [link]

Legyen minden kirakva Essence a prior tehár a Kiracnál kérni kell 3c/run map pedig 2c/db.

Semmi extra végtelenül egyszerű a dolog bemész körbefutod kijössz. Bosst nem kell ölni, T13-on nem ad kb semmit.

Aki szöszmötölni szeretne mehet T16 is de az 5-6c/db és úgy drága a mutatvány. ilyenkor mellé lehet tolni a két új boss valamelyikét, 50-60-70 map lefutása max 1-2 óra.

Nagyon durván adja az Essenceket.
Amiket mindenképpen corruptolni kell az a !!!!!Misery, Envy, Dread, Scorn!!!!! ezek dobhatják a speckó essencet : Essence of Hysteria, Insanity, Horror és Delirium
Ezek közül a Horror 25c/db körül van.

Hajrá :)

(#35754) hajsza válasza Lokids (#35740) üzenetére


hajsza
aktív tag

"Weapon recombinátorral kapcsolatban lenne kérdésem. ..."

Nem tudom, hogy találsz-e választ a kérdésedre, de tegnap és ma is jött ki egy recombinatorokkal foglalkozó videó sigog-tól. A mai kifejezetten az amulettekről szólt, de a tegnapi általánosságban mondta el, hogy hogyan működnek a rekombinátorok.

Tegnapi: POE 3.18 - Recombinator Secrets Discovered - How These OP Crafts Work, In Depth - Path Of Exile
Mai: POE 3.18 - Recombinator Crafting - Best Way To Make +2 Amulets & Why It's Optimal - Path Of Exile

A tegnapiban egy Reddit post is megemlítésre került, esetleg azt is érdemes lehet átolvasnod.

(#35755) hajsza válasza Rayner (#35753) üzenetére


hajsza
aktív tag

Köszönjük a rendkívül hasznos tippeket. Ahogy néztem a metamorph catalistok is jó célpontok lehetnek (POE ninja catalyst árak), erről mi a véleményed? Főleg dupla vagy tripla bossos térképeken lehet jó, az extra boss szervek miatt, a City Square például erre a célra is alkalmas lehet.

(#35756) Rayner válasza hajsza (#35755) üzenetére


Rayner
őstag

Nincs mit, csak azért írom le mert ezt játszom és aki követi annak lesz 200exes karija. vagy currencyje. Metamorpfot nem próbáltam, mivel a challenge nagyon egyszerű és könnyű így mire rá készülsz meg is vagy, nem látom értelmét foglalkozni vele mikor van más többet ígénylő és ahhoz próbálok farmot kialakítani. Tapasztalatom szerint metamorfból nem jön annyi currency mint egy essenceből. ráadásul az a 5c mint legnagyobbnak az ára nevetséges.
Nem szabad ilyen kis vackokkal foglalkozni mert elveszi a nagyobb értékű farmoktól az időt.

2-2 óra essence és meta között több 100c profit különbség van essence javára.

[ Szerkesztve ]

(#35757) gdevil


gdevil
aktív tag

Srácok, mikor kapom meg az első Voidstone-t? Nem emlékszem a múlt ligában mikor adta.
115/115 map kész.

(#35758) San398 válasza gdevil (#35757) üzenetére


San398
őstag

Itt megnézheted milyenek vannak és melyik boss dobja: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35759) gdevil válasza San398 (#35758) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi!

(#35760) TrollBalint válasza Rayner (#35756) üzenetére


TrollBalint
addikt

akkor jól értem, hogy az essence-ből nem craftolsz, hanem eladásra termeled?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35761) Rayner válasza TrollBalint (#35760) üzenetére


Rayner
őstag

igen, eladok mindent, felupgradelem a legnagyobbra és megy trade. ha craftra kell valami essence akkor célzottan azt veszek

(#35762) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Valaki át tudná ezt gyurni https://pastebin.com/ue9u3MPc
mai élhető verzióra?

(#35763) Rayner válasza pruzsi (#35762) üzenetére


Rayner
őstag

Itt nézz körül : [link]

(#35764) Drenadar


Drenadar
veterán

Sziasztok... skeleton mage buildet viszek a sentinelben.
sokszor haltam ezért haver javasolta hogy az offeringnél cseréljem le a soulsot bone -ra.
ezzel a művelettel szerintetek mennyi dmg-t veszítenek a csontik? (értelemszerűen nekik a bone offering nem nagyon érdekes, de az én karakteremnek meg segít túlélni)

(#35765) Rayner válasza Drenadar (#35764) üzenetére


Rayner
őstag

A Bone offering kellene hogy bent legyen alapból. Ez ad AS-t a mageeknek + kapnak block-ot. Mivel nehezebben halnak értelemszerűen tovább élnek nagyobb AS ---> több dmg. Ez akkor lényeg mikor behívod a skele armyt és lesz 40+ skeletonod bossokon.

De látni kellene a builded mert ha sokat halsz lehet máshol van a hiba

[ Szerkesztve ]

(#35766) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Hopszi.Esett egy ashes amulett. Bár erősen megy le az ára. Itt kb. 30 exa.

(#35767) San398


San398
őstag

Megjött az új patch: [link] Pár változás sentinelnél. Meg a Headhunter-nél 20s helyett 60s a rare monster tulajdonság (tegnap óta duplája is lett a HH ára)
Az archnemezis-hez még mindig körömszakadtáig ragaszkodnak, csoda lenne ha bennmaradna a játékban liga után is.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35768) Drenadar válasza Rayner (#35765) üzenetére


Drenadar
veterán

már nem tudom hogy tudom linkelni a kis béna karakterem :)

tudtommal a bone offeroing spell damaget ad a minionoknak (most a skeleton mage az attackol vagy varázsol? :D )

"Grants Minions 0.5% increased Cast Speed"

(#35769) dbius válasza Drenadar (#35768) üzenetére


dbius
veterán

A skeleton mage varázsol/castol, nekik nagyon jól jön a bone offering quality által adott + cast speed (ezt dobja meg nagyon egy jó rollal rendelkező ashes amulett).

(#35770) Drenadar válasza dbius (#35769) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor a dexterityt valahogy máshogy kell megoldani :) de nézem ezt az amulettet nem ismerek sok mindent még :D
ok szóval van valakinek kölcsön 50 exaltedje? :D

[ Szerkesztve ]

(#35771) brunnehilde válasza San398 (#35767) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Szuper, megérte várni a doctor eladásával. :P Úgy tűnik, most elárasztották a piacot azok, akik nyerészkedni akartak és vissza is esett újra az ára (délelőtt még 80exa volt, most már 70 alatt).

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35772) Rayner válasza brunnehilde (#35771) üzenetére


Rayner
őstag

90exért adtam rögtön reggel, 38ért vettem :D

(#35773) Drenadar válasza Rayner (#35772) üzenetére


Drenadar
veterán

hogyan lehet exet farmolni? :) ezeket a heistokat meg blueprinteket érdemes tolni?

a sentinelekre érdemes figyelni? én csak elhasználom őket azt cserélgetem

én csóró is vagyok alig 92es vagyok, és alig van 2 ex + 300 c

(#35774) Lokids válasza Rayner (#35772) üzenetére


Lokids
addikt

Ehh. Én meg most kaptam meg az első exámat a ligában. (játékostól, droppolni még nem droppolt)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35775) Drenadar válasza Lokids (#35774) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem egy droppolt... meg találtam egy enlightent és meglepődve tapasztaltam hogy 2 ex felett mennek :D

(#35776) Rayner válasza Lokids (#35774) üzenetére


Rayner
őstag

Ebben a ligában én sem kaptam pure droppot, de nem is érdekel. Nem szabad erre várni :D

Exet sehogy nem lehet farmolni, minden egyéb currencyt, mechanikát lehet.
Nincs biztos recept csak technika. Ha visszaolvasol már kb 3 farm megoldást írtam le.

Esetleg a topic gazda kiteheti az összefoglalóba ha lehetséges és akkor bárki meg tudja nézni

(#35777) Lokids válasza Rayner (#35776) üzenetére


Lokids
addikt

Ha tudnék biztonságosan annyit csinálni, akkro leehtne, de eddig 1 blueprintet se tudnék kirakni, hogy lefussam.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35778) Rayner válasza Lokids (#35777) üzenetére


Rayner
őstag

Ha nincs keret akkor kezd az essence farmot az filléres befektetés, de amúgy ha áttúrnám a stashed tuti lenne ott 2-3-4 exnyi cucc amit bele lehetne tolni egy 50 mapos essence farmba

(#35779) Lokids válasza Rayner (#35778) üzenetére


Lokids
addikt

Na azt kétlem :D De essence be van állítva az Atlason. Csak nem nagyon van map amin lehetne menni. Meg én az essenceket nem adom el.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35780) Rayner válasza Lokids (#35779) üzenetére


Rayner
őstag

Ember 2 napja írtam le mit kell csinálni :D :D :D :D ha csak úgy be van állítva az nem jó semmire :D

(#35781) Drenadar


Drenadar
veterán

én elöször essencekre mentem de nagyon meguntam hogy volt hogy brutálisan erős volt a szörny és nem tudtam leverni csak x halál árán...

(#35782) Drenadar válasza Rayner (#35780) üzenetére


Drenadar
veterán

visszatekertem, majd rápróbálok csak kell majd sok olyan orb hogy az atlast visszavonjam :)

(#35783) Rayner válasza Drenadar (#35781) üzenetére


Rayner
őstag

T13-as Atoll mapot kell futni, ha az sem megy akkor ott a kariddal nagy bajok vannak.

(#35784) Rayner válasza Lokids (#35779) üzenetére


Rayner
őstag

Amúgy ha nem titkos, csak kíváncsiságból linkelhetnél néhány tabot milyen cuccaid vannak.
Pl scarab/fragment/delve. :D megmondom hogy gazdag vagy :D

(#35785) Lokids válasza Rayner (#35784) üzenetére


Lokids
addikt

Nem titkos, de nem tudom hogyan kell :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35786) Lokids válasza Rayner (#35784) üzenetére


Lokids
addikt

Megvan. Itt a Karakterem.

Addigis itt egy currency tab:
[kép]

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35787) Drenadar válasza Rayner (#35783) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet igen van :D

van hogy rányomok 1-2-3 sentinelt és egyszer csak meghal a kari úgy hogy fel se fogom mi történt. Chaos resist nincs és a hp is csak összesen 5000 körül


[link] így kell linkelni? de így a stash tabek nem látszódnak

[ Szerkesztve ]

(#35788) Rayner válasza Drenadar (#35787) üzenetére


Rayner
őstag

Mondjuk az a skelemage nagyon lowbudget. és nincs is jól összerakva.

itt egy starter olcsó skelemage : [link] én ezzel kezdtem előző ligában

(#35789) pruzsi


pruzsi
őstag

Hi!
Lenne pár kérdésem:
https://www.poe-vault.com/guides/physical-golem-necromancer-pob-passive-skill-tree-gem-links#end-game-pob-passive-skill-tree

Helmet-be miért tett 5 gemet amikor csak 4-et lehet :D sz.tem az arrogance kuka
Weapon 2nd Bladefallnak milyen jelentősége van?
AnimateGuardianhoz nem írt geart mit az ajánlott
---
Raise Spectre Arena Master elvileg Drox mapokon van jelenleg hogy lehet őt előcsalni?
---
Low area mobok low spectrek lesznek még mindíg , Desecrateval spawnoljam be őket lvl 86 felett?
vagy már nincs ilyen.

(#35790) dbius válasza pruzsi (#35789) üzenetére


dbius
veterán

Spectre szintje már a gem lvl szintjétől függ. Ahogy nő a gem lvl úgy nő a spectrek szintje. Desecrate gem maradhat nyugodtan lvl 1, nem kell szintezni, csak ha a builded sebzése a spawnolt corpse lvl-től függ (pl detonate Dead)

(#35791) Argh!


Argh!
aktív tag

Juj, ezt a buildot nézzétek :Y [link]

(#35792) Rayner


Rayner
őstag

hétvégén Mystery box akció van, költöttem 5 pontot egy petre azért elég nagy malacot adott :)

(#35793) Edge válasza Rayner (#35792) üzenetére


Edge
veterán

detto :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35794) Rayner


Rayner
őstag

Valaki adhatna egy érdekes buildet, nem találok semmi izgalmasat, jól el lett cseszve ez a liga hogy nem nyúltak a skillekhez...

(#35795) Drenadar válasza Rayner (#35788) üzenetére


Drenadar
veterán

ne hari a hülye kérdésért de nálam ez csak egy karakter halmaz hogy lesz ebből build?

tényleg érdekelne hogy lehet optimálisra megcsinálni a buildet, mert nekem bejön...

(#35796) Rayner válasza Drenadar (#35795) üzenetére


Rayner
őstag

PC vagy konzolon játszol? PCn akkor le kell töltened és feltenned ezt: [link]
ez a poe karakter tervezője, ebbe kell importálni azt az URL-t amit küldtem.

(#35797) m.lala válasza Rayner (#35794) üzenetére


m.lala
aktív tag

Nagy bolondja vagyok a COC-nak.
Ez egy Guardian jó def bár a 1.5m DPS nem túl acélos pob-ban, semmi vállalhatatlan már már filléres leszámítva az awa coc-t. [link]

Ez meg egy COC forbidden rite occu..durva def nagy DPS, van benne kihivás...mondjuk nem neked :DDD [link]

esetleg valami cwdt build [link]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35798) Drenadar


Drenadar
veterán

hogyan lesz az atoll mapból T13? faouredbe kell tenni és imádkozni hogy essen? vagy mi a trükk? :)

(#35799) Rayner válasza m.lala (#35797) üzenetére


Rayner
őstag

Forbidden Rite lesz elsőre, nem válik be akkor a 2. az ice spear CoC. Nem tudom eldönteni, majd endgamebe meglátom. Visszavettem egy HHt közben, és mivel nem volt még sose HH buildem, így köré fogom építeni. Nem tudok mást és kedvem sincs 🤣 de egy bitang CoC mindig is érdekelt.

(#35800) m.lala válasza Rayner (#35799) üzenetére


m.lala
aktív tag

Örülök, ha tudtam ötetlet adni. Én a LL champet elengedtem, nem mintha ratyi lenne, de újra fellángolt a COC vágy....nekem COC bladefall, mert nagyon tetszik a skill, plusz az a sanda gyanúm az a 1.5 m DPS tőrönként értendő nézve vidiket elég pusztitó az is és mivel Guardian, a defre nem lesz panaszom.
Fast AF-nek van sok beteg COC ice spear vidije, de az az occu elég csúnya mert a defe is gusztustalan.
Majd ird már le, hogy kb mennyiből tudtad végül összerakni. ;]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.