Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) Rayner válasza Edge (#35700) üzenetére


Rayner
őstag

alapból 22 fölé nem megyek nem éri meg de a challenge miatt kellene de 29nél összecsuktak még kellene defen finomítani +1 szint a +1 endurance chargehoz

(#35702) hajsza válasza Rayner (#35701) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ugye RF Inquisitor vagy? Az a build ennyire jó deliriumra?

Más téma: pár napja gondolkodtam azon, hogy a Rog craftolást össze lehetne kötni a fegyver-, ékszer- és páncél kombinátorokkal. Úgy látszik, hogy nem csak szerintem jó ötlet: Lolcohol - Rog profit crafting, featuring recombinators

[ Szerkesztve ]

(#35703) Rayner válasza hajsza (#35702) üzenetére


Rayner
őstag

meglett vele a wave 30, de 20-22ig nagyon könnyű, meg kell szokni hogy lassan öl de facetank kosis meg a haverja

(#35704) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Változott a Atlas skill tree? season kezdete előtt ki volt maxolva nekem standardon most meg azt akarja hogy kezdjem előről :))
*sima atlas nál ugyanígy egy map sem completed csak amiket most lenyomtam, eddig úgy volt teljesítek egyet akkor végig confirmálja hogy a többi is kész

[ Szerkesztve ]

(#35705) LittleBoss67 válasza Rayner (#35703) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Mivel pörgeted ki a fire damage-os cluster passzivokat, mert kb. 20 harvestes mapon a legjobb 1-1 passive volt. Még altozni is szerencsésebb. Próbáltam fire, attack, cast kb mindent, amit engedett. A többire szinte játék 3 passzivot tenni. (Igaz, nincs kedvem a legjobb tulajdonságokat pörgetni).

[ Szerkesztve ]

(#35706) Rayner válasza LittleBoss67 (#35705) üzenetére


Rayner
őstag

Mondjuk mert a fire dmg clustert épp fossilokkal kell pörgetni nem harvesten😀

(#35707) LittleBoss67 válasza Rayner (#35706) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Ez komoly? A hülye prismatic heart-on kívül semmit nem tudtam rá varázsolni. Pedig az előző ligában mintha ment volna?
Akkor miért tudok mondjuk bow attack-os jewelre pikpakk 3-at?
Vagy critical damagos-ra kettőt. Több is elment.
Bánya is kedvencem, de csak a 4-es resonatorokat vadászom.

[ Szerkesztve ]

(#35708) brunnehilde válasza pruzsi (#35704) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Változott igen, valószinű minden liga után lesz valami változás. Érdemes átnézni, mert kiraktam olyan pontot, hogy shaper ellen a legkisebb esélyem se volt. :P 70% less dmg...

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35709) Rayner válasza LittleBoss67 (#35707) üzenetére


Rayner
őstag

igen prismatic fossil-al simán vagy esben prismatic+metallic vagy prism+scorched
mindenképpen kell az elemental tag ami a prismaticon van és mellé tegyél valami kizáró fossilt. a kizárás fontos mert 2-3-4es resonatorral lényegesen lehet növelni a GODrollt de ugye ezek drágák de a végeredmény is 10+ ex (többek között a fire dmg cluster is emiatt ilyen drága)
amúgy ha megvan a cluster bemész craftofexile és megnézed a melyik rollnak milyen tagje van (elemental/damage/fire stb. ott van minden attributum mögött és azokat kell pörgetni)
pl bowos, shieldes clusterekre speed/attack/critical tag van az ugye sima ügy harvestből. a többi már komplikáltabb. van olyan amit csak fossillal tudsz van amit csak harvest de van ami mindkettő

[ Szerkesztve ]

(#35710) LittleBoss67 válasza Rayner (#35709) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszi. Jelenleg én is RF-et nyúzok, de itt (konzol) még a csizma is 4 ex volt. Öv egy szálse, amu 50 ex. Nincs olaj, nincs a tárgyakon módosítás, nem tudtam még crafting benchez kikényszeríteni fire damage-ignite combót. Van burninges sisakom, de csak lvl.16-os burning.
Vissza kellett tennem ruciba RF-et (6 link) és sisakba ment fire trap. Passzivról le fogom szedni az essence pontot, ne zavarjon mapozásnál, mert sokszor le se tudom verni az őrzőt. Egyébként nálam is delve és harvest eddig a prioritás. Delve-hez olcsó a scarab. Megfogadtam, hogy csak egy quad tabot tartok fenn üzletelni, és abba csak egy foglalatos tárgyak mehetnek. Mostmég gyenge vagyok. 1 hete tolom, de nálam kb 7 ex első napokban csúcs. Közben néhány tárgy a skeletonokhoz is kijött, bár Detonate Dead-t akarok elsősorban majd.

(#35711) Rayner válasza LittleBoss67 (#35710) üzenetére


Rayner
őstag

amu nem kell. én az új rekombinátorral olvasztottam egyet magamnak, így igaz nem fér be a purity of ice a +5% resivel de 85%on is vígan elvagyok de a dmg így 4.7m (dot)

(#35712) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Rám whisperelt egy fazon, hogy poe.ninja alapján talált meg és azt kérdezte milyen enchantot szeretnék majd a Crest sisakomra.

Mondtam hogy egyelőre nem terveztem enchantolni, mert gyűjtök Ashes amuletre. Igazából nem, csak fogalmam sincs hogyan megy ez és meg akartam itt előbb kérdezni tőletek. Ráadásul ha az endgame grind challengere rámegyek akkor úgyis kell laboznom nekem is.

de a kérdés: Ha bele is mennék ilyesmibe akkor én raknám fel az enchantot, vagy oda kéne adnom a sisakot? (utóbbitól paráznék azért)

(#35713) Rayner válasza DjDanee87 (#35712) üzenetére


Rayner
őstag

Ezzel ne foglalkozz, 1:100000hez hogy kijön ami neked kell labból, jobb ha enchantos sipkát veszel és lecraftolod. de ez megy tft-n ilyenkor odaadod neki ő meg futja a labokat aztán majd visszaadja ha kijön rá...

[ Szerkesztve ]

(#35714) tibee77 válasza DjDanee87 (#35712) üzenetére


tibee77
őstag

En mar sokszor fizettem tft-n enchant service-ert, megbizhato dolog (persze attol is függ ki csinalja, olyan kell akinek magas rangja van, az tuti nem ver at). De ez, hogy ninjan valaki radtalalt, ez nagyon shady :N persze lehet, hogy tenyleg valami jo szervizes de azok szerintem nem irogatnak ra emberekre, hogy nem akarnak-e encsat a fejesükre, eleg fura. :Y

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35715) Rayner válasza tibee77 (#35714) üzenetére


Rayner
őstag

a jó szervizesnek nincs szüksége "házalni" tftn megtalálják meg ott ugye van rankja... amúgy én is használom :D

(#35716) brunnehilde válasza DjDanee87 (#35712) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ugyanez a fazon irt rám is. :) Kérdezte milyen encsa kéne. Mondtam, és ennyiben maradtunk. Lehetséges, hogy futja a labokat és potenciális vevőket keres, akiknek majd el tudja adni a sisakot. Érdekes. Mondjuk előre biztos nem adnám oda neki, de ha értelmes áron kinál majd tendrilses crestet, azt megveszem. :P Piacon egyelőre nem látok ilyet, se dmg, se aoe.

UI: ja igen, cresttel azért egyszerű dolga van, mert ami gem a sisakban van, arra az encsára esélyes, hogy lesznek vevők.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35717) pruzsi válasza brunnehilde (#35708) üzenetére


pruzsi
őstag

Jaj ez a sok változás hiába van 7000+ órám benne már nem tudom követni abyss óta ,így csak ritkán veszek elő. Ez a játék egy külön életet igényel legalábbis napi 8 órát biztosan 😀. De azért még mindig simán mennek lvl83 felett a karaktereim

(#35718) Edge válasza Rayner (#35703) üzenetére


Edge
veterán

Gz, én még csak ma fogok piros mapokra érni, ez az ea champ nagy jóság eddig.
Brutál map clear brutál single target dps brutál ehp eddig nem találkoztam olyan contenttel amit nem vitt volna simán, überlabot lvl84en nyomtam le vele, izario jó ha 10secig élt :DDD lehet lab runner leszek ezzel.
Persze majd t16nál kiderül jobban mit bír de amit eddig hozott sztem az is sima lesz mert a tree kb végtelenségig skálazható ehp és dps szempontjából is és még csak cluster jool se kell ehhez.
Pl heist poén vele lepakolom ballistákat a nyíló ajtóba esélyük sincs :) És még csak azt se mondanám hogy drága a gearelődés persze a minmax az veszett drága ofc, de pl egy 3as bow ami a buildba must have 2exből megvolt. Szóval érdemes az ea champot kipróbálni nekem bejött. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35719) Lokids válasza Edge (#35718) üzenetére


Lokids
addikt

Én meg a sárga mapokon is szenvedtem a Skele mage-el. Pedig azt mondták a skelemage az egyik legerősebb build most. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35720) Rayner válasza Edge (#35718) üzenetére


Rayner
őstag

Nah akkor haladsz :) végén T16 már combosabb, mob statok ott valamiért jóval erősebbek. és főleg defensiveek szóval a nagy dps kell :D

(#35721) Rayner


Rayner
őstag

Hoztam nektek egy újabb profit szerzési lehetőséget. (tft kell hozzá mindenképp)

Alapja Heist bár nem mindenki szereti :)
Nem árt hozzá gyors kari és Gianna, Karst, Nenet job speed maxolása (+whakano-val)
Ez elsősorban már 2-3 hét után működik mikor felmegy a Div card ára 1c fölé.

Nem kell hozzá sok befektetés de a végén nagy a haszon, itt nem írok számot mert részben RNG, de mindenképpen nagy profit.
Ez több napos komplex farm szóval a csak a vége happy :D

Első körben be kell vásárolni 80+ perception contractokat. jellemzően 3-4c/db tftn bulkban.
Lehet venni deceptiont is de az drágább. nincs profit.
Elég ha fehéren hagyod csak simán le kell futni. Minden Div cardos és "?"-es ládát ki kell nyitni. pl 20 ilyen kontract 60-80c, ha lefutod a Div cardok 80-100 esik itt már ugye van profit+ egyéb chaos.
Elég sokat kell futni, de közben gyűlnek a blueprinthez szükséges rouge markok. és a wing revealhoz szükséges Gianna/whakao pontok.

Ebből viszonylag sokat kell futni és picit unalmas lehet.

Második rész ha van már tőke akkor jön a blueprint flip.
traden kell venni ezeket a gem bpket (leszűrtem a lényegest) [link]
jellemzően 20-30c között mozog. és elég könnyen lehet venni ezt a típust.
active live search legyen bekapcsolva.
addig kell ezt csinálni amíg tudsz venni kb 20db-t.
Itt ugye mind 4 winges tehát legtöbben ezt keresik.
át kell menni tftre és bulkban 35-40c be simán elmegy.

Akinek van mondjuk alap tőkéje csinálhatja csak a flipet is és abból vesz markert és bpt.

Addig kell csinálni míg ki nem jön tisztán saját 20 bp.

Ez picit lehet hosszabb idő akár 4-5 nap is de a végére van 20db teljesen kinyitott bp. gyakorlatilag ingyen. (azt a bpt is kell futni amit linkeltem)
ezután lefutod mind a 20at és mehet tradere a tonnányi alt gem.

Good luck! :D

(#35722) San398 válasza Rayner (#35721) üzenetére


San398
őstag

Ezt hiányoltam eddig ebből a fórumból, hogy valaki ilyen ötleteket osszon meg magyarul
Jöhetnek még ilyenek! :R
Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35723) Rayner


Rayner
őstag

annyi kiegészítés, hogy a gem bp-en csak a szárnyakat szabad feloldani, +szobákat és a közelebb lévő menekülő kijáratot nem szabad. ezek nyitása rontja az rngt arra hogy értékes gem legyen az utolsó szobában.
Mielőtt a bármelyik dobozt kinyitjátok nézzétek meg az összes gemet traden mennyit érnek.

(#35724) Rayner


Rayner
őstag

Nah példát szemléltetve kész lettem a 20 bpvel.
igaz magasabbról kezdtem, de ez lényegtelen.

1200c volt az alap currencym amivel kezdtem.
futottam jó sok perceptiont 50-60+, flippelgettem és még esett pár chaos és 10-20c-s divcard a stashekből, de lényegében 0-ra jöttem ki.
Nem volt kedvem letradelni a maradékot, még cc 700c-ért vettem rouge markereket.
így 500cről indulok, de mint látjátok ott van még 273 stacked deck (kb 450c) meg van még pár apró szóval a nálam lévő 20 gem bp "ingyen volt" kb 2-3 nap pár óra farm és pár óra tradelés.

amit lefutok és ami jön lesz a pure profit.

Még annyi, hogy alul az xp bár lvl95 -> 96 , 0%-ról indultam talán meglesz a lvlup. Brutál sok xp jön tehát karit húzni is jó

[ Szerkesztve ]

(#35725) Lokids válasza Rayner (#35723) üzenetére


Lokids
addikt

Mivan? Hogyérted, hogy rontja az rng-t? Nem full random milyen gemeket sorsol be a mapra?
Én ált.- a currency és a div card szobákat alapból kinyitom. + a közeli kijáratot.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35726) Rayner válasza Lokids (#35725) üzenetére


Rayner
őstag

De random, viszont ha a menekülő utat kinyitod akkor kisebb az esélye a ritka gemeknek.
Elég egyértelmű ha könnyebb nem jár jobb loot.
a többi szobát kinyitni meg marker pazarlás mivel annyival nem ad több currencyt, viszont ha nem nyitod ki akkor tudsz menni ugyanannyiból +2-3 gem bpt... ami azért kifizetődőbb lehet.

(#35727) Lokids válasza Rayner (#35726) üzenetére


Lokids
addikt

Akkor is furcsa nekem, hogy csökkenti a jó loot esélyét. Hiszen kifizeted a menekülő utat.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35728) DjDanee87 válasza Rayner (#35726) üzenetére


DjDanee87
addikt

Wow ez nekem új info volt. Azt hittem az extra kijárat csak gyorsít, nem gondoltam hogy rontja a lootot

(#35729) Rayner válasza DjDanee87 (#35728) üzenetére


Rayner
őstag

Pedig elég nyilvánvaló🤣

(#35730) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Amúgy aki kérdezte tőlünk whisperben hogy milyen skillt használunk az ma reggelre már rakott is ki 1-1 tendril dmg és aoe effect sisakot. Én vettem egyet, hátha később nem lesz. amikor ráírtam jött is egy "xd" válasz a whisperemre, mivel tegnap azt mondtam neki hogy gyűjtök ashes-re és még nem vennék sisakot :D

Megyek majd bossozni kicsit amint megvan a 97, úgyhogy a dmg-es enchantra ruháztam be.
Ezzel most így néz ki PoB [link]

[ Szerkesztve ]

(#35731) Rayner


Rayner
őstag

Nah este meg ma reggel lefutottam a 20 mapot.
sallangból kb 1 ex jött össze (fossil, chaos, meg ilyenek)
a gemek meg a lens pedig ennyi lett:

a 2 lens önmagában 10ex.
ezen kívül még nem nagyon számoltam össze de 3 db 5exes gem esett meg sok 1-2 ex a több 10-80c.

Ez nem tuti minden projectnél mindenkinek más az rng lehet több lehet kevesebb de látható hogy nagyon megéri futni.

pár ilyenből pedig megvan a 100exes build.

(#35732) DjDanee87


DjDanee87
addikt

brunnehilde

Biztos megéri a pajzsot használni duskdawn helyett Tendrilnél?
Vettem a fáradtságot és átpakolgattam PoB-ben a passzívokat, clustereket, skillgemeket és az itemeket hogy megnézzem mi történne ha most váltanék pajzsra. Ránézve többször én nem látok benne hibát, mégis POB annak ellenére hogy szerintem minden túlélés stat nőtt kevesebb effective HPt és max hit takent ír a pajzsra. Ráadásul ezen felül DPS is felére csökkenne POB szerint, ami azért nem kis különbség szerintem.
mi változna a váltással

Van ötleted mitől lehet a fura eHP eltérés, illetve neked is ennyire lecsökkent a DPSed a váltással?
PoB staff
PoB shield

(#35733) San398 válasza DjDanee87 (#35732) üzenetére


San398
őstag

DPS: A build leírásában is írja brunnehilde
"Alapból a shieldes verzióval jóval kisebb DPS-t lehet összehozni, mint pl a staffal,"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35734) Rayner


Rayner
őstag

Elment a 97%-a a cuccoknak ez lett a végeredmény, ha valaki kedvet kapott akkor a fenti módszerrel követheti a példát :)

(#35735) brunnehilde válasza DjDanee87 (#35732) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Biztos. :) Illetve ahogy a build leirásában is ott van, ha dps-t előnyben részesited a védelemmel szemben, akkor kimaxolhatod a staffos verziót is. A shieldesnél az elsődleges védelmet az aegis, a sok armour, és a 75/75-ös max block adja. Az a 2% replenish a lényege. Ha pluszos chaos resi van, akkor nagyon nehéz áthatolni ezen az ES védelmen, mert állandóan újratölti blokkolásnál. Ott a molten shell is, ami szintén profitál az extra armourból, bossoknál meg ellőhető a vaal verziója is.

Ami a dps különbségeket illeti. A build leirásában a staffos verzió egy budget verzió, ami nem használ crestet. Még a kimaxolt verzióba se raktam be. A crest alapból olyan 40-50%-al növelheti a staff dps-ét. Szóval ezt a megnövelt dps-t hasonlitod össze az amúgy is kisebb dps-el rendelkező shieldes verzióval. Egyébként az, hogy kevesebb a dps-ed, elsősorban azért van, mert nem követed a buildet rendesen. Itt az enyém, aktuálisan. Pár dolog azért még hiányzik, nincsenek alternativ gemek, enchantok (se cipő, se sisak), nincs wrathos watchers, és 21es divergent tendrils se, és költeni kell, hogy a banner is beférjen majd.

A fegyód, a chested rendben vannak, az amu is okés, de sokminden eltér a buildtől. Túl sok a resist, kevesebb az attribute, hiányzik a cwdt+molten, a tempest shield, és még sorolhatnám a különbségeket. :))

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35736) Edge válasza Rayner (#35734) üzenetére


Edge
veterán

szép :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35737) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Ááá ekkora mákot. Pont venni akartam Crest of Desire sisakot, gyűjtögetetek, erre felrak valaki egy majdnem perfekt rollost 50C-ért :)) Öröm és bódottá van :)

Köszi a pob linket brunnehilde. Az a 12M effective hit pool valós? Szinte halhatatlan?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#35738) brunnehilde válasza wiggen123 (#35737) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Gz a sisakhoz. :) Nincs mit. Az effective hit pool szerintem hülyeség, azért annyira nem jó a védelme. Persze lehetne még rá költeni, variálni, de az megint a dps rovására menne. :P Meg a mostani ligában óvatosan bánnék a "halhatatlan" jelzőkkel, simán össze lehet kombinálni olyan modokat, amik után egy mezei map boss is 1hitel. :O :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35739) belgast


belgast
csendes tag

Üdv!
Milyen top buildek vannak most, amik mindenre is jók? könnyi playstlye nagy dmg és very tanky,

(#35740) Lokids


Lokids
addikt

Weapon recombinátorral kapcsolatban lenne kérdésem.

Ha van egy alap base pl. lvl50 short bow 6L (PL porcupine) amire rápörgetek 1 db prefixet: +2 socketed bow. Majd mellé teszek egy bármilyen 1 socketes sárga bowot amin van 2 prefix amiből az egyik a +1 socketed gem, akkor mi lesz a végeredmény?
Mi az esélye, hogy az alap short bow 6L-t megtartja és arra pakolja össze a cuccokat?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35741) Edge válasza belgast (#35739) üzenetére


Edge
veterán

explosive arrow ballista champion pl.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35742) belgast válasza Edge (#35741) üzenetére


belgast
csendes tag

aha,ezt láttam zizaran és quinnél is.
ki most a fő boss? zana-val mi lett mert inaktív, atlas tree plan van esetleg vagy olyan rajta ami mindképpen érdemes kirakni vagy tuti hagyjam ki.
item filter mellett van még valami kiegészítő ami ajánlott? quen69 nál láttam egy felugró ablakot ami megmutatja hogy az item kb mennyit ér.

low tier mapokat meg lehet tekintnei valahol melyik nincs még kész? nekem csak a t8 felettieket mutatja az atlason bár régebben már végigvittem mindet de gondlom most valamiért újra le kell nyomnom őket :D

(#35743) San398


San398
őstag

Szerintem kellően utálja már sok ember ezt az Archnemesis beépítését a core game-be. Nyugodtan betehetnék az atlas skill fára, így aki akarja szívatni magát az bekapcsolhatja:
[link]

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35744) TrollBalint válasza Rayner (#35729) üzenetére


TrollBalint
addikt

az oké, hogy nyilvánvaló, de ez le is van írva valahova, vagy valami "bizonyíték" van erre? Mert attól, hogy ez a logikus, de nem vagyok benne biztos, hogy a GGG nem-e esetleg mégis némi könnyítésnek szánta. Mivel sokszor a bejárat melletti szobában van ez a plusz kijárat.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35745) Rayner válasza TrollBalint (#35744) üzenetére


Rayner
őstag

GGG részéről nincs ha jól tudom, valamelyik videóban volt erről teszt. Én pl már vagy 5 liga óta így futom. és mindig ilyen a reward

(#35746) TrollBalint válasza Rayner (#35745) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem ez a Youtube videó, meg az 5 ligás teszted elég is :) Mondjuk én csak akkor szoktam feloldani a plusz kijáratot, ha közel van a végéhez és kellően magas szintű a terület ahhoz, hogy ne legyen biztos, hogy kijövök :) De akkor ezentúl mindig az eredetin jövök ki :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35747) hajsza válasza belgast (#35742) üzenetére


hajsza
aktív tag

"Zana-val mi lett mert inaktív"

Zana követni akarta a trendeket, ezért férfivá operáltatta magát és most Kirac-nak hívják :)

(#35748) Rayner válasza TrollBalint (#35746) üzenetére


Rayner
őstag

Ma még futottam párat, meg elment egy 20exes amu gyors vettem is egy HH-t, elvileg csütörtökön jön a HH patch és remélem jó befektetés, ha nem akkor elégettem 45 exet :D

(#35749) brunnehilde válasza San398 (#35743) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ez jó. :DDD Egyébként tényleg van 3-4 mod, ami szintiszta szivatás. Az elektro emberkékből kettő nekem jön és annyi, lekapják a 8k life/ES-t, shock immunity mellett. Ugyanez a helyzet a magmás hülyeséggel és azokkal az elektromos totemekkel, vagy mi a francok azok. Ha tömegben jönnek elő, ráadásul még rád tesz valami ms debuffot is, sok esélyed nincs.... :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35750) TrollBalint válasza brunnehilde (#35749) üzenetére


TrollBalint
addikt

az elektromos emberkéket én is rühellem. Ugye rajta van valami "fos" a rare-n, vagy a mapon, hogy 1 hétig kell ott állnom, mire meghal. Az meg persze beleáll az arcomba és ahogy elindul a 10 ember, már ott is van nálam... :U
A másik amire gondolsz, az valami energy bomb vagy mi a szar, amit már az archnemesis-ben is rüheltem... (már ha a lila rombuszokra gondolsz :) )
Tegnap egyébként nem tudom mi volt, futottam 10+ mapot és hiába van kirakva a Strongbox az Atlas fán, kizárólag sima Strongbox-ok voltak, még Armoury-s sem, nem hogy operative, meg currency-s.... :U

Na igen, a ms debuffok... egyre több van a játékban belőle. Nem is tudom már ki írta korábban, talán Plazmacucci, hogy szinte kizárólag ezekkel lehet megszopatni a játékosokat és igaza van. Tényleg ezeket halmozzák egyre nagyobb számban...

De most nézem, jött valami 1.4 MB-os patch, majd ez meghozza a kánaánt :D

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.