Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) San398 válasza Argh! (#35950) üzenetére


San398
őstag

Én neki se kezdenék ilyennek. Neki azért volt miből ilyet craftolni.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35952) brunnehilde válasza Argh! (#35946) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Wtf :DDD De nincs green socketja, nem is kéne. :O

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35953) forguet


forguet
senior tag

Sztetek Blightra mik a legjobb buildek?
Vmi totem v ballista totemre asszociálnék (nem DoT-osra), amivel nagy területet le lehet fedni és pierce-elni vagy chainelni tud. Esetleg lassítson is :)
Ice shot, ice spear, freezing pulse, tornado shot, ilyesmiken gondolkodom.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#35954) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Standardan keresnék valakit aki craftolna nekem gyűrűbe
Non-Channelling Skills have # to Total Mana Cost
:)

(#35955) Rayner válasza forguet (#35953) üzenetére


Rayner
őstag

bármilyen karival csinálok neked bármilyen blightot. nem a kari számít hanem a taktika ott.
itt van egy guide hozzá nem bonyolult. [link]

[ Szerkesztve ]

(#35956) dante3


dante3
addikt

[Augusztus 12.-re ígérik a 3.19-et]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35957) Rayner


Rayner
őstag

Eddig ez volt a leszarabb liga mióta játszom (3.14-től) egy hét után gyakorlatilag nem aktiváltam sehol🤣🤣

(#35958) Edge válasza Rayner (#35957) üzenetére


Edge
veterán

hamar baromi unalmassá vált számomra is hiába egy viszonylag op buildet vittem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35959) Rayner válasza Edge (#35958) üzenetére


Rayner
őstag

minden bizonnyal szinte semmi nem megy ebből core-ba. a mechanika megvalósítása katasztrófa volt. (mikor melyiket éppen hogyan nyomjad... felesleges.) az kellett volna hogy map elején választasz melyiket akarod és végig a pályán fent van ennyi. talán a recombinátorok valamilyen formában, mert az jó volt bár túl OP. ha vissza is kerül biztos lesznek megkötések.

(#35960) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Ez a liga eléggé sz.r volt szerintem nem is játszotam sokat még piros mapokig se jutottam el. Két karit vittem el Lv80+ ig, de vhogy nem fogott meg vagy szívott volna be a játék ahogy eddig.
Szerintem kiégtem, kövi ligába bele se fogok, kihagyom.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#35961) dante3


dante3
addikt

Ha már mindenki ennyire megszerette ezt a ligát, el ne felejtsétek, hogy 23:00-kor indul a gauntlet event! :DDD ;]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35962) m.lala


m.lala
aktív tag

Valaki segitsen mit b@szok el, mert már a hajamat tépem, eddig erősebb karikkal mentem, nem volt gond, hamar holt, de most most igy liga vége felé biztonságosan egy RF nél kötöttem ki.
Nincs is vele semmi gond, elfogadtam nem egy bosskiller, és sokat kell majd belepumpálnom ha szeretném hogy haladjon.
Nade ezt az The Eater of Worlds bosst nem tudom megölni....nem azért mert feszt összecsukja midneen skillel, hanem mert felmegy a levegőbe jön a sugár...utána jön egy egész aoe-s robbanás és 1 hit.... utána visszalogolok és szinte azonnal ujra azonnal megy fel sebezni nem tudom és ezt eljátszuk 6 szor....már 3 szor probáltam megölni néztem videót...valaki mondja már meg hova az anyámba álljak, hogy ne 1 hiteljen...
ezután a skill után jön az 1 hit: [link]

Armor 40k körül, resist 85/78/78 és inq, block 24%, chaos resi 28

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35963) gdevil válasza m.lala (#35962) üzenetére


gdevil
aktív tag

Ez az, ahol azt kell csinálni, hogy a golyókba bele kell lépdelni, amik majd szétpukkannak, sorban mindegyik és akkor nem csinál robbanást.
Remélem erre gondoltál.......

(#35964) m.lala válasza gdevil (#35963) üzenetére


m.lala
aktív tag

Hát ezt gyakorolni kell...igy is leütött 3 szor pedig ráálltam, de ezek szerint nem elég golyóra....de végül sikerült köszi. :R

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35965) Rayner


Rayner
őstag

Meg ahogy nézem a karid se jól van összerakva. fixen minden resistnek 85 minimum vagy 90% ha aegised van, chaost szintén 75-re. blockod nagyon kevés 70%-50% körül kell lennie.

(#35966) m.lala válasza Rayner (#35965) üzenetére


m.lala
aktív tag

Mindent elbactam, amit el lehet ebben a ligában mert nem tudtam eldönteni mit akarok igy semmivel nem haladtam amig toltam.
Akartam egy perma LL champet cyclonban szépen összreaktam pob-ban, a perma rész meg is lett, a 70m DPS-re természetszerüleg költeni kellett volna, de a LL kevés volt védelmileg, tendrilst meguntam, coc bladefall drága volt és nem hozta amit vártam aztán elkezdtem ezt, ez már rendben lesz.
Ez még a Crittias féle low budget. Ezután kezdem átépiteni, Melding of flesh máris dobna a resin de 2 exa.... és perpill összesen van 2. Chaos resi van ha cserélem a flasit jelenleg a phasinggal jobban haladok mert futkorálásnál jobb, bossokat nem is ölök mert szenvedés ennyi DPS-el- Heistezek gemre gyúrva, meg blueprint, most kezdem el termelni a lóvét az özön szenvedés után.
Szóval ot tartok mint egy jobb player 3 nap után. :DDD

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35967) Rayner válasza m.lala (#35966) üzenetére


Rayner
őstag

gyere ingame adok exet már ugyse játszok: Rax_afk_RF

[ Szerkesztve ]

(#35968) m.lala válasza Rayner (#35967) üzenetére


m.lala
aktív tag

Igazán kedves tőled de elveim vannak. :DDD
Ne halat adj, tanits meg halászni. ;]
Pár tippet elfogadok.

T14+1c-expedition scarab csak a burial medál db-ja 8c, exotic 5 már önmagában ezis jó plusz blueprint plusz apró.
T14 ugye duplázásra gyúrva 28 körre ez talán a legegyszerübb.
Heist gem-es blueprint sikerült kifognom egy 10 exás gemet még az elején de ez baromi ritka.
de bukóra nem jövök ki csak sokat pöcsölök mert nem tudom az árát.
Ami egyáltalán nem jött be essence farm..azokat corruptoltam amiket itt irtátok lehet pont te voltál, de alig jött ki belőle 2 értékes 10-15 c, a többit nemigen veszik 0.5 c be vannak kint kismillió....
Láda farm jó lehet célzottan.
Vettem célzottan craft alapanyagot(sapkát) és rekombinatorral egyesitettem hogy magasabb szintü legyen kb 50% eséllyel ez is bevált egész jó kis apró lett rajta.

Annyi a bajom hogy szétapróztam magam, de végülis mindegy mert ezt a ligát farmtanulásra használnám.

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35969) Rayner


Rayner
őstag

essence tuti profitos, nem kicsit nagyon, itt még páran csinálták utánam és volt profit. nyilván 50-100-200 mapot kell futni hozzá mert alatt nem éri meg.

(#35970) LittleBoss67 válasza m.lala (#35964) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Elsőre legyakott. 2.ra levittem, és simán jött, hogy futottam a golyókra.

(#35971) m.lala válasza Rayner (#35969) üzenetére


m.lala
aktív tag

Kéretik nem kiröhögni, de most néztem vidit róla 19.01.06-án irtam ide először és nemtudtam, hogy lehet upgadelni őket.....így már nincs több kérdésem, így már értem nagy tömegben miért jó. A tudás hatalom, ebben a játékban különösen. :U

LittleBoss67
Egyszer leszenvedtem én többet be nem megyek....nemtudom mit jelent a simán jött gondolom levitted simán. ;]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35972) TrollBalint válasza Rayner (#35959) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ma hajnalban olvastam, hogy de, belemegy a Core-ba, de nem most, még gondolkodnak milyen formában. A combinatorok maradnak, de a Sentinelek el fognak tűnni migrációkor és egyelőre a combinatorok úgy fognak működni, ahogy eddig. Ha kitalálják, hogy ültessék át a core-ba, akkor azt hiszem ezek működése is megváltozik, de előre fogják jelezni, ha valaki még így szeretné elhasználni őket.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35973) Rayner válasza TrollBalint (#35972) üzenetére


Rayner
őstag

tehát akkor nem kerül bele a coreba :D olyan lesz mint ultimátum :D

(#35974) TrollBalint válasza Rayner (#35973) üzenetére


TrollBalint
addikt

inkább úgy mondanám, hogy olyan lesz, mint a Pokemon liga. :) az is bekerült, csak időbe telt... gondolom ez is majd jövőre legkorábban. De azon se lepődnék meg, ha ezek egyszerre kerülnének be és megint mindent fenekestől felforgatnának :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35975) San398


San398
őstag

Tegnap este meglett a lvl70 a Zizaran féle Gauntlet ligában. Szerintem ment volna a 80 is de sajnos nincs több időm játszani. Próbálkozott még valaki?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35976) DjDanee87 válasza San398 (#35975) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én valahol 50 és 60 közt kerültem át standardre. Találkoztam azzal a tüzes kecske bossal a kampányban, aki egy idő után eltűnik és követened kell 2 töltőképernyővel. Na amikor átértem az uccsó fázisába a dolognak volt ott az a zöld szellem a boss mellett és meg is szállta. Utána simán lecsapott. :) Nem volt kedvem újrakezdeni.

Amúgy tetszett hogy most jóval könnyebb, mint az előző volt, csak nem volt kedvem PoEzni éppen. Előző gauntletkor lett volna de akkor meg nem tudtam átjutni a városba a partról, olyan nehéz volt Templarral a zombi boss.

(#35977) San398 válasza DjDanee87 (#35976) üzenetére


San398
őstag

Nálam Dominusnál vol a spirit, úgy voltam vele hogy akkor ez egy jel hogy hagyjam abba mára a játékot :) Másnap mentem tovább

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35978) dante3 válasza San398 (#35975) üzenetére


dante3
addikt

Act10 lvl68-nál járok, talán elérem a 70-et... :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35979) San398 válasza dante3 (#35978) üzenetére


San398
őstag

Hajrá! Én is act10-ben hagytam abba

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35980) tibee77


tibee77
őstag

Nekem is egesz jol ment addig mig beertem act1ben a rhoa-khoz. ;] ott is hagytam a francba, nem nekem valo ez. :N

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35981) dante3


dante3
addikt

Egyelőre lvl72, 3db t1 mapot letoltam, eléggé nehézkesen! Kellene gear, de kedvem az nincs grindelni. Lehet ez marad a vége :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35982) dante3


dante3
addikt

[Ez lett a vége] , sajnos t2-es mapon kaptam egy onehitet! Biztosan lehetett volna jobb is, cuccok sem voltak túl jók, és tuti vannak gondok a buildemmel is. Na mind1, hátha nyerünk valamit. :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35983) San398 válasza dante3 (#35982) üzenetére


San398
őstag

Grat neked! Oh bazz ha lett volna egy hat linkem már hol tartanék :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35984) dante3 válasza San398 (#35983) üzenetére


dante3
addikt

Köszi, 67-en esett a ruci, úgy szaladtam vissza érte, még jó, hogy nagyot durrant. Ha nem lenne a hangeffekt, akkor lehet elhagyom.... :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35985) dante3


dante3
addikt

[Ha szeretnétek egy ajándék mystery boxot] ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35986) DjDanee87 válasza dante3 (#35985) üzenetére


DjDanee87
addikt

(#35987) Rayner


Rayner
őstag

mit kell csinálni? nekem nem müxik :D

(#35988) dbius válasza Rayner (#35987) üzenetére


dbius
veterán

Én is most néztem, de már nincs több kulcsuk, így ennek az akciónak vége.

(#35989) Rayner válasza dbius (#35988) üzenetére


Rayner
őstag

igen közben sikerült és nekem is out of key...

mindegy elvileg holnap kapunk már valami infót 3.19-ről :D mert ez a liga nagyon karcsú volt :D

[ Szerkesztve ]

(#35990) San398 válasza DjDanee87 (#35986) üzenetére


San398
őstag

Ugyan ezt a fejes skint kaptam, végre nem valami hideout dekorációt

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35991) DjDanee87 válasza Rayner (#35989) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor elfogyott nap közben sajnos. Még reggel munkából redeemeltem a kulcsot telefonról, de ugye játékba belépni csak most tudtam kinyitni a ládát :P

[ Szerkesztve ]

(#35992) Lokids válasza DjDanee87 (#35986) üzenetére


Lokids
addikt

Én valami Mana Tank Back Attachment-et kaptam a karakter hátára :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35993) dante3


dante3
addikt

Tegnap találtam, egyből beszúrtam ide, de ez egy késői időpont volt sajnos.
Nekem ez a tüzes aura volt a ládában:

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35994) Patrick válasza Lokids (#35992) üzenetére


Patrick
addikt

Én is azt kaptam, vicces egy skin. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#35995) Tidal


Tidal
csendes tag

Nálam invalid key-t ír, erre van esetleg valami megoldás vagy ennyi volt? Mindenhogy próbáltam beírni, olyan van hogy használt kulcsot kapok? Bár akkor nem invalidot írna gondolom

(#35996) Argh! válasza Tidal (#35995) üzenetére


Argh!
aktív tag

Egérrel kijelölöd és másolás/beillesztés. Nem lehet elrontani se, még kulcs is van több mint 2000.

(#35997) Rayner


Rayner
őstag

akkor kaptak újakat mert tegnap elfogyott, most meglett nekem is és deathnoch bow mtx volt benne

(#35998) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

én ebben a percben redeemeltem, még 1400+ kulcsot írt, szóval próbálkozzatok.

(#35999) Mad_Wolf válasza Rayner (#35989) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

hát igen, sajnos ez a liga elég soványka volt, az előző archnemesishez képest, ahol annyit játszottam mint addig (és valószínűleg ezután) sose. Az nagyon jó volt, jó változtatásokkal, szinte 0 nerf, jó ligamechanika, volt lecsó mindenre. Itt meg felhúztam ugyan egy karit, de annyira unalmas volt hogy kb 3 hét után abba is hagytam. Most újra felhúztam egy coc nova-t, de még csak 68, és már nincs kedvem tovább farmolni :(
majd 3 hét múlva az új ligában. Szerintem ott is RF-et indítok, mert ennyire egyszerű karim rég volt, talán a csontimágus volt még ilyen, de az többet halt és jóval drágább volt. Azt csak a jó liga miatt tudtam addig elvinni ameddig jutott.

[ Szerkesztve ]

(#36000) TrollBalint válasza Mad_Wolf (#35999) üzenetére


TrollBalint
addikt

hasonlóan vagyok én is, valahogy ez a liga mechanika nem fogott meg, ehhez jött még, hgoy nehezebb is volt boldogulni ezzel a builddel, (meg úgy unblock mindennel). Teljesen el is vette a kedvemet, lehet a következő ligát is kihagyom. (De azért a fejleményeket megvárom, hátha :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.