Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35851) Edge válasza pruzsi (#35847) üzenetére


Edge
veterán

heistben küldetéshez kell addig nem tűnik el inventory-ból amíg nem csinálod meg a questet.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35852) m.lala


m.lala
aktív tag

Srácok ez mi a tosz? [link]
Immunis vagyok az element ailmentre, mellé 100% curse red. még nincs frozen immun, de már vagy másodjára kapnak így körbe.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35853) brunnehilde válasza m.lala (#35852) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Üdv az archnemesis világában. :D Ezeknél a monstát kell likvidálni, ahogy az elektro emberkéknél is. Amig az él, addig marad a menekülés. Nálam a 8,5k life/ES-t shock imm mellett úgy kapják le, mintha nem is lenne. :)) Nem lenne velük baj, ki lehet őket kerülni, kivéve, ha nagy tömegben jelennek meg, mikor esélyed nincs reagálni rájuk. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35854) m.lala válasza brunnehilde (#35853) üzenetére


m.lala
aktív tag

Azé szeretem ezt a játékot mert sose tudod miben halsz meg, legalább nem egysikú. Menekültem volna csak beraktak egy bazi nagy kristályba Megoldottam növeltem az aoe-t. :U

Amugy hülyeséget irtam, mert a freeze immun megvan, de nem sokat segit ilyenkor. Bár a chillt, meg corrupted blood-ot utáltam a legjobban szoros a verseny.
Amugy el se hiszem nem tetted szóvá, hogy tendrilst tolok. ;]
Követem lelkesen a leirásod bár igyekszem spórolni, 6 linkkel, 3c lvl 21 tendrils, 20c duskdawn /nem 6link/, meg némi apró nem egészen 50c és megy T10-ig mindezt guardiannal.
Vettem egy Zahndethus' Cassock vértet ami blocknál aktivál egy concentrated ground-ot remekül passzolnak, de némi armorhiány miatt azért feküdgetek néha 8k perplill alapon.
Elégedett vagyok, addig erősítem mig kb T13-ig el nem érek. Aztán onnan szép lassan átépítem.
Jó lassan haladok, de ez a liga nekem most tényleg lazulós.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35855) TrollBalint válasza brunnehilde (#35853) üzenetére


TrollBalint
addikt

a lightning emberkéket nem tudom nézted-e, hogy oda dobja alád... ha egy helyben állsz huzamosabb ideig, akkor esélyed sincsen. Nagy tömegben esélyed sincsen. (pláne a csilli villi effektek mellett) :) (Imádom, egyszerűen imádom :DD)

m.lala: amit küldtél kép, azok a kristályok azt tudják, hogy lerakás után néhány másodpercre hozzád bound-olodnak (talán még egy kis fonal is látszik) és addig, az általad kiosztott sebzés 50%-t visszakapod :) Ha elég messzire szaladsz akkor megszakad ez kötelék (vagy lejár a néhány másodper)

Ilyen szempontból a tendrils (is) kapott egy láthatatlan nerfet, mert már nem lehet percekig állni egy helyben, hanem folyamat menni kell. Közben viszont nem tudsz castolni...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35856) dbius


dbius
veterán

Nem tudom milyen sextantrol van szó a videóban, de ki kéne próbálni: link

(#35857) brunnehilde válasza m.lala (#35854) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Bevallom, azt nem néztem milyen skillekkel mész. :P Abban a vértben nem látok semmi olyat, amiért olyan nagyon érdemes lenne használni. Ha a buildet követed és inq vagy, neki alapból van consec ground. ;)

Bálint: Jah, fárasztó néha, de ha a build már kimaxolt közeli állapotban van, elég gyorsan eltünteted azokat a tömegeket. ;] Ezért (is) jó a crest of desire. Nem kell pl "sokáig" channellingezni, hogy aktiváld az infusiont. Mondjuk én már staffnál is hanyagoltam, és ott is gyorsan váltottam crestre.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35858) Rayner


Rayner
őstag

kiégtem :D csináltam egy 200exes venom gyre championt minden sima boss 2 sec :D mavent úgy öli mint ha nem lenne hpja. sirus meg sajnálom második phaseben nem tudja letenni a 3 gyűrűt amiből ki kelle szaladni, sőt uber mavent is simán lenyomja dpsben, de valami iszonyat papír, 90k armor 92k evasion, 100 spellsupress 90% physdamred.... simu 30 mint kés a vajon de überek annyira teletaknyolják a mapot hogy képtelen vagyok lenyomni, pedig 100m+ dps...(elvileg)

[ Szerkesztve ]

(#35859) San398 válasza Rayner (#35858) üzenetére


San398
őstag

Adok 2ex-et a cucokért és tovább viszem a lángot :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35860) tibee77 válasza Rayner (#35858) üzenetére


tibee77
őstag

Nalam detto ugyanez volt, csak en a spectral throw verziot csinaltam meg. Hat amennyire szerette regen st-t annyira gagyinak erzem most a többi karimhoz kepest. Megyek is vissza cwdt-re, esküszöm ahhoz kepest minden kari gagyinak tünik. De bazz mire eladok mindent erröl.... Liga kezd haldokolni trade szempontbol vagy en nemtom. Dex stacker geart nemtom eladni. :( lehet amugy nekem is at kellett volna allnom venom gyre - re az jobb lett volna mapclear-re, mert konkretan az volt csak a gondom st-vel. Bazi gyors volt a kari mar 1600 dex-szel is. Az az attack speed modos chest nagyon komoly.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35861) Rayner válasza tibee77 (#35860) üzenetére


Rayner
őstag

még a végén fogok uberezni :D [link]
pont van egy 87es occultistom amit felhúztam az FR miatt

[ Szerkesztve ]

(#35862) tibee77 válasza Rayner (#35861) üzenetére


tibee77
őstag

Ezzel mar en is szemeztem. Ilyen 20 exböl többszaz millas dpst lehet kihozni. ;] de gonsolom a niche itemek arai felmentek azota hogy neztem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35863) freddirty válasza tibee77 (#35862) üzenetére


freddirty
senior tag

Azért nem olyan egyszerű minden mint ami abban a videóban van. Nem ligázom, de kíváncsiságképpen standardon összeraktam a karit. Mostanra viszont túl is adtam már a gearen (többért mint amennyiben volt, mert keresett lett).
Ahhoz, hogy tényleg oneshottolja übereket nagyon jó gear kell, van két POB is a videóhoz.
Nem olyan egyszerű a dolog. A kari papír alapból, bármi eltalálja már halt is, nincs speed, mind az 5 flaskahely kell a buildbe. Foglalt az összes gem slot, alternatív fegyóba tudsz bedobni phase run gemet.
A damage leadásához nem simán meghalni kell hanem kell egy kilencgombos combo: x,q,w,e,1,2,3,4,5. Csak olyan bosshoz jó ami nem fázisos. Tehát a két új überboss és ennyi. Mivel a castondeath vinné el a boss-t ezért eggyel kevesebb portalra van lehetőség ha lootolni is akarsz. Az über boss fight elején még 99% a damage reduction, kb. 8 másodperc kell, hogy 70%-ra lecsökkenjen. Na de azt túl is kell élni. Mondják is a videóban, hogy minél drágább a gear annál kevesebb ez a 8 mp. Tekintve, hogy lassú vagy, a bossok pedig offscreen simán lepukkantanak így nem 100% hogy meg tudod csinálni a fightot az 5 portallal.
Szóval tapasztalatnak/szórakozásnak jó volt összerakni a gear-t, végre valami újdonság, de nem egy nagy szám, szóval túl is adtam rajta. Várom továbbra is a következő ligákat, hátha lesz végre valami érdekes új skill/build amit fel lehet fejleszteni pöpec überkiller szintre amivel élvezetes a játék.

[ Szerkesztve ]

fred

(#35864) Rayner válasza freddirty (#35863) üzenetére


Rayner
őstag

Köszi a próbát! akkor lehet hanyagolom is :D
Azért feltettem egy Sirust a Venom Gyrevel, :D [link]

Kövi liga 100% hogy valami nagy skill rewamp lesz.

(#35865) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

EA build esetén a felszerelés egyetlen darabján sem lehet semmilyen elemental sebzés ?
Csak az elem.eq. miatt lehet minimális cold és/vagy lightning ?
Az Íjon még ilyen sem, vagyis saját "adds" sebzés sem ? Vagy az lehet? Mert vannak olcsóbb íjak amiken van pl. cold, vagy akár fire sebzés is.
Egyik leírás szerint (fordítóval) pl. nem lehet fire sebzés az íjon (sem).
Vagyis röviden az érdekelne, hogy mi lehet min és az milyen típusú és kb. milyen nagyságrendű.
Nekem első nekifutásra most egy 3-as bow némi as-el is megfelelne, csak kipróbálás céljából. Az nem túl fontos, hogy milyen egyéb szemét van rajta, de alapvetőleg ne csessze szét a build követelményét.
Persze ne csak a bow, de a többi sem.

[ Szerkesztve ]

(#35866) Lokids válasza LittleBoss67 (#35865) üzenetére


Lokids
addikt

Flat fire sehol se lehet.
A többi meg jó ha van.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35867) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#35865) üzenetére


TrollBalint
addikt

ahogy írták, csak flat fire nem lehet, de az sehol. Cold meg lightning az lehet bármi, akár több. Az elem. eq. ugye azt csinálja, hogy amilyen elemental damage-el megütőd, arra kap plusz resistance-t. Mivel az EA fire, így mikor robban, szépen rátesz + fire resistance-t, ezért kell valami más, ami meg leveszi :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35868) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Mindegyőtöknek köszönöm. Még annyit, hogy mi a legkisebb értéke íjon az AS-nek, ami még elfogadható. Ugye ezek short bow-k kb. 10% as-el (crafttal ez a max.) 1,67. Ez kezdetnek elég, hiszen van tree-n is kirakva valamennyi ?
Meg előző ilyen buildemben olyan is volt, "main hand chance hit" kötelező a 100% (bár úgy látom champion ezt tudja).

[ Szerkesztve ]

(#35869) Edge válasza LittleBoss67 (#35868) üzenetére


Edge
veterán

Champion utolsó ascendancyje enemies cannot evade hits-et ad vagyis nem kell semennyi accuracy sem a buildnek, de amíg azt az ascendancyt ki nem rakod addig viszont kell, magyarán über labig kelleni fog az accuracy utána már nem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35870) savior


savior
őstag

Helló.
Már rég nem játszottam, de most elgondolkodtam rajta.
Mikor indult a liga? Meg azt akarom kérdezni, hogy jó e a mostani?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#35871) savior


savior
őstag

Ez most megint olyan, mint 10 eve, amikor indult. Mar az elso palyakon esek-kelek. Inkabb hagyom is.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#35872) Ellia válasza savior (#35871) üzenetére


Ellia
addikt

Pár ligaval ez előtt nehezítették a játék elejét :)

Igazából nem nehéz, csak figyelni kell a tárgyakra, meg kihasznalni a vendor craftot.

(#35873) Rayner


Rayner
őstag

valszeg az archnemesis modokba van belekavarodva.

@savior valakitől kérj szintezős geart és akkor nem lesz gond :D

(#35874) m.lala válasza brunnehilde (#35857) üzenetére


m.lala
aktív tag

A vért+consecrated ground csak azért tetszett mert guardian vagyok és ingyé van neki, azóta lecseréltem.
Szóval nincs piz, de a sisakot megvettem, gondolom a duskdawn elég mig nem lesz pajzs egykezes kombó. Ezt a részt utálom a legjobban kb T10-12-ig jó vagyok, fogy az alc relative semmi a dropp, heist 1-2 c semmi értelmes, aproságokat nem szoktam farmolni. Az itt leirt farmtechnikákhoz meg erősebb kari, magasabb T kell, néznem kéne farm vidiket.
Mindegy megoldom, persze napi 1 óra játékkal ne is várjon csodát az ember. ;]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#35875) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#35868) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hogy miből mennyi a minimum elfogadható, megy úgy általában véve, "hogy lehet kimaxolni egy buildet" ehhez jobb, ha nem szólok hozzá. Brunnehilde a megmondhatója, mennyire jó vagyok vagy a már leírt buildek / skill tree-k értelmezésében és követésében :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35876) San398


San398
őstag

Akinek Explosive arrow champion buildje van nézzen már rá a karimra, hogy mit lehetne rajta változtatni a nagyobb sebzésért. [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35877) brunnehilde válasza m.lala (#35874) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Guardian és tendrils? ;] Dusk+Crest elég ütős kombó, annál jobb nem is kell. Pajzsra, ha erről váltasz, érezhetően visszaesik majd a dps, szóval előtte nem árt megvenni egy jobb/közepesebb geart. Ilyen napi 1-2 óra játékkal, alacsonyabb tier mapokon szerintem az essence farmolása a legjobb. Stabil bevétel, ha bead corrupted essencet, azt el lehet adni egyből, a többit meg gyűjteni bulkba. Mondjuk én "valamivel" többet játszom átlagban, de igy is azt farmolom, legutóbb 30exányit adtam el belőlük, de megint tuti van annyi. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35878) tibee77 válasza San398 (#35876) üzenetére


tibee77
őstag

Hat en nem ismerem a buildet nagyon, csak annyit tudok tenni, hogy belinkelen neked ninja-rol a legnagyobb dps-sel rendelkezö csokat. [link] ami szembetünik, hogy neki sokkal több jewel-je van, neked konkretan egy clustered sincs.Onnan is jön tuti sok dps.Most ilyeneket nem mondok, hogy szerezz be ugyanolyan bowot meg tegezt mert gondolom sokba kerülnek de a clustereket be kene szerezned, ezzel persze a fat is at kell alakitanod.Nala amu enchant miatt 2 curse is van, ergo az is több dps.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35879) TrollBalint válasza San398 (#35876) üzenetére


TrollBalint
addikt

az elemental damage enchant helyett egy AS növelő az íjra. Egy olyan íj, amin van Attack Speed. És úgy általában véve, az Attack Speed nálad nagyon sok dps-t tud jelenteni, mivel az EA úgy működik, hogy rálövöd valakire, akkor rárak valami layert (vagy minek hívja a wiki). És ezt minden egyes EA ráteszi. Ha lejár az időzítő, akkor az összes rajta lévő felrobban (és igazán ezzel sebzel) vagy pedig, ha a számuk eléri a 20-at. Minél gyorsabban és minél több ballistaval lövöd, annál hamarabb eléri a 20-at. Aztán kezdődik előről :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35880) Drenadar


Drenadar
veterán

[link]
nekem is segíthetnétek...
pl mennyire érdemes megtartani ezt a uniq cipőt a +1 skeleton miatt? jó lenne ha gyorsabb lenne a karakter pl, illetve a dex folyamatosan gond, és talán ha a cipőt lecserélném akkor értelmesebb gyűrűket tudnék venni.

Azóta amúgy sokkal jobb lett ez a build nekem, írtanak a csontik rendesen.

Wandot le kellene cserélnem valami hasonlóra amiben van minion dmg +50% minimum, csak hogy ez megér e 10+ Ex -et kb +6% total dmg?


Jaj még valami... a PoB nem tud mit kezdeni a spell echoval, nem számol vele... pedig gondolom a sebzés nő, ha többet sokkal többet lőnek...

másik: awakened spell echo... annak a +5% dupla sebzés része a csontikkal működne?

néztem az abysos minion jeweleket, hogy ha lenne bennük cast speed is alig +2% sebzést nyernék.

(#35881) Rayner


Rayner
őstag

nah ennyi volt a liga chall meglett 36 szárny meg nem érdekel... több karit nem látom értelmét meg úgy a ligának se. chill nyár augusztusig :D

(#35882) Win-T


Win-T
senior tag

A lightning tendrils buildben a lightning warp mennyire esszenciális? Képtelen vagyok vele menekülni gázos helyzetből, a flame dash nélkül úgy érzem magam mintha levágták volna az egyik lábam. Bukok valami fontosat ha inkább azt használom?

[ Szerkesztve ]

(#35883) TrollBalint válasza Win-T (#35882) üzenetére


TrollBalint
addikt

A warp csak a haladás miatt van bent, mert folyamat lehet vele viszonylag gyorsan haladni (főleg ha van mellette support gem), mint a leap-pel.
Menekülésre az nem igazán jó, arra valóban a flame dash a jobb választás. Nekem bent van mindkettő.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35884) brunnehilde válasza Win-T (#35882) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Érdekes, nekem "menekülésre" is teljesen jó, nem cserélném le flamere, ha fizetnének érte se. :P Kell hozzá a less duration, az alap, meg a minél több cast speed ennek is jót tesz, nem csak a tendrilsnek. Amúgy nem kötelező a használata, csak, mint ms van bent, nem aktivál semmit, szóval nyugodtan válthatsz bármi másra, ha neked jobban megfelel.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#35885) TrollBalint válasza brunnehilde (#35884) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem tudom hogy tudsz vele menekülni. Illetve, a menekülés neked mit jelent? Mert az, hogy egy csapat kutya elől futsz, az nem menekülés :D Az a menkülés, amikor ütnek, egyszerre 150-en, és onnan dash-elsz ki. Ezt warppal én még nem tudtam összehozni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35886) San398 válasza tibee77 (#35878) üzenetére


San398
őstag

Köszi, de ehhez sok-sok ex kell.Te tudod, hogy én meg szegény vagyok mint a Temple map egere XD
Köszi neked is TrollBalint .

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#35887) DjDanee87 válasza TrollBalint (#35885) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is flame dasht használok. Kipróbáltam a warpot de engem is csak lecsaptak a boss képességek mert nem volt elég gyors.

(#35888) Win-T válasza TrollBalint (#35885) üzenetére


Win-T
senior tag

Igen, pontosan ez az a helyzet amit sem tudok megoldani a warppal. De akkor marad a tüzes spuri. :)

(#35889) TrollBalint válasza Win-T (#35888) üzenetére


TrollBalint
addikt

és mit raksz a warp helyére? Mert nekem jelenleg bent van mindkettő. Flame dash-hez nem igazán kell plussz support, mivel úgy is gyűjtesz casting rate-t. Ráadásul az azonnal castolodik (legalábbis első alkalommal)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35890) Win-T válasza TrollBalint (#35889) üzenetére


Win-T
senior tag

Odáig még nem jutottam el, hogy ezen gondolkodjak. Egyelőre a faster cast van bent, mert olyan szedett-vedett a gearem, hogy elszégyellem magam ha ránézek.
És standardon ahogy nézem nem is lesz túl egyszerű upgrade-elni.

[ Szerkesztve ]

(#35891) Argh!


Argh!
aktív tag

[CWDT] buildhoz ért valaki? Kell hozzá [ez] a gyürü ugye, nézegettem más karaktereket, nekik 1 gyürüvel müködik a build, nekem csak kettövel hajlandó és nem értem az okát.

(#35892) tibee77 válasza Argh! (#35891) üzenetére


tibee77
őstag

ezt a videot nezd meg, mindent meg fogsz tudni. [link] ha nem erted meg ebböl akkor tudok esetleg segiteni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#35893) Argh! válasza tibee77 (#35892) üzenetére


Argh!
aktív tag

Köszi a linket, majd akkor kielemzem. Ennél öszetettebb buildot meg nem láttam :D

(#35894) simondr válasza San398 (#35876) üzenetére


simondr
senior tag

a ligát scion explo arrow-val kezdtem.
Röviden a tapasztalatok:
- ez egy dot build, ha nem elementalist vagy, nem lesz elég damaged. Elementalist node-ok nagyon erösek, semmi más nem tud versenyezni velük.
- Attack speed számit a legjobban. neked pl a kesztyüdön nincs semennyi.
- ami még nagy sebzést ad, az az ignite duration és "ignites you inflict deal damage X% faster
Ez elég kevés dolgon elérhető.
- cluster Jewelek amiket a fórumtárs is írt. De a lényeg: ne várj ezektől csodát. lásd 1. pont.
- nagyon sokat dob a builden az unnatural instinct. de a felszabaduló pontokat okosan kell, leginkább damage-re elosztani. de még 1x (sorry) ne várj ettől csodát. lásd 1. pont.
- malevolence használata segít, 20% more dam. ezt divine blessinggel szokták megoldani. elég kényelmetlen folyton nyomogatni.

Ha van még kérdésed, szólj nyugodtan

(#35895) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Konzolos segítség kellene.
Még sohasem fordult elő, hogy egy tárgyból több összejött eladásra, mint amennyi az alap stack.
Van kb. 600 db. 1-es rezonátorom. 10 darabjával is feltehetném, de egyszerre szabadulnék ha lehet, mert amúgy chaosokra kellene szabdalni az árat. Nem engedi (legalábbis nekem) beárazni, ha trade-re szánt tab-ba teszem, mert ott csak összeg/pénznem állítható, és oda tizesével teszi be ezeket. Ha az eredeti tárolóban hagyom, akkor az egész delve tab elérhető lesz, amit nem akarok, mert mondjuk csak rezonátorokat akarok eladni, fossilt nem.
A másik, ha az utóbbinál maradok, hogy a vevőnek se tudok egyszerre ennyit átadni, mert szerintem oda is csak 10 darabjával mehet és 6x4 = 240 darab fér.
Megoldás van?
Vegyek még új dedikált tabokat?
Nem próbáltam még az essence és currency plus helyeit, ahova lehet halmozni. De akkor akoz is elérhetőek. Emlékszem úgy 5 éve véletlenül bejelöltem, boldog-boldogtalan altot, fuse-t akart venni.

[ Szerkesztve ]

(#35896) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#35895) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is úgy csináltam essence és egyéb eladásoknál, hogy az adott tabot bejelöltem, és nem írtam rám azokért, amik nem voltak beárazva. (De ugye ez PC itt nagyobb a trade lefedettség). Ha egyszerre akarod beárazni, akkor csinálhatod azt, hogy
1: beraksz 10-et a trade tabodra és beírod, hogy 600/x, ahol az X az ár, amit összbe kérsz érte, a 600 meg ugye a db szám. De ebbe én mindig belezavarodok, ha így csinálod, utána keress rá magadra trade-n, hogy mit lát a másik mert én rendszerint pont fordítva írom, mint ahogy kellene :D
2. Megosztod a resonator tabot, viszont amit nem akarsz, hogy megjelenjen azt beállítod 'not index'-re (vagy valami hasonlóra) és akkor nem fogja kilistázni trade-n.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#35897) Argh! válasza LittleBoss67 (#35895) üzenetére


Argh!
aktív tag

[How to Sell PoE Currency Bulk] :K Gondolom konzolon is be lehet állitani. Ha nem akkor nem tudom.

(#35898) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

TrollBalint
Argh!

Köszönöm, utánanézek.

(#35899) Edge válasza simondr (#35894) üzenetére


Edge
veterán

Szvsz Champal is elég jó damot össze lehet szedni és nagy előnye mindenki mással szemben hogy tankos és a ballisták tauntolnak ergo nem téged ütnek a mobok, sokkal kényelmesebb vele a gameplay.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#35900) simondr válasza Edge (#35899) üzenetére


simondr
senior tag

"Szvsz Champal is elég jó damot össze lehet szedni"
Igen, hatalmas befektetéssel, brutál +3gem bow, dupla DOT multi és IAS tegez, 4es empower, massziv cluster és unnatural (50+ ex)
De egyébként a "jó dam" szubjektiv. Összeraktam egy int stacker wandert, ilyen damaget senki nem tud elérni explo arrow-val.

"ballisták tauntolnak"
Ez bárki számára elérhető, skill fán 1db pont, totem mastery alatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.