Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45901) Viszlát válasza emvy (#45883) üzenetére


Viszlát
addikt

Hááát, properrelesék business premium cucca szoftveresen igencsak egyszerűcske, iGO 2009-ben is okosabb volt már, nem tudom most hol járnak. Így az árát (vagy akár egy térképfrissítését is) nézve tényleg lehúzás szaga van kissé...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45902) fokukac válasza Tim82 (#45900) üzenetére


fokukac
nagyúr

de az még nem az enyém volt :-)
az egy pda volt, amihez kékfogon kellett volna csatlakoznia egy gps-modulnak, de az Istennek sem akarta...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45903) EQMontoya válasza NoLF (#45898) üzenetére


EQMontoya
veterán

Sokszor toltam én is így. Mostanság nagyon sokat navigálok viszont, mert a térképeken nincs rajta, hogy merre van dugó. :)

Budapest pedig jelenleg trafficinfo nélkül közlekedhetetlen.

Same rules apply!

(#45904) BlacKSouL válasza EQMontoya (#45888) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nnna, ma direkt leteszteltem. :)
Autós módban is, és gyalogos módban is megterveztem egy útvonalat, ami egy egyirányú utca kijövő oldala mellett ment el, és miután normál haladás után kicsit túlmentem rajta, és a pozíciójelölő pötty (nem a járműikon) is mutatta hogy haladok, megálltam, és visszafordultam be az egyirányúba szembe. Most kivételesen egyből befordult menetiránynak megfelelően, azonban továbbhaladva 20 métert miután észlelte hogy egyirányú, hirtelen csak annyit ismételt: újratervezés.... Azonban egyirányúból csak egyfelé lehet újratervezni, na ezen el is akadt, és miután makacsul ragaszkodott a megakadt újratervezés lemezhez, habár erre csak ez utalt, és az hogy minden irányinformációt elvett, hiába indultam el ismét a jó irányba (észrevettem a behajtani tilos táblát és "lefékeztem", kitolattam...) a nézeti irány immáron beragadt az egyirányú utcába szemből befelé (ahogy tegnap semmiáron nem akarta), és miután már 100 métert mentem ismét tovább a helyes úton, ő ugyan tovább mutatta helyesen a kék jelölővel, hogy éppen hol vagyok, a menetiránytól eltérően azonban az egyirányú utca tengelyébe beragadva, a helyes menetirányra merőleges nézetben ismételgette, hogy újratervezés...

Szóval elhiszem, hogy nem mutathatja live a menetirányt, de ez szerintem egy bug benne. Az egyirányú utcáktól lesokkol. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45905) EQMontoya válasza BlacKSouL (#45904) üzenetére


EQMontoya
veterán

Neked túl sok időd van. :D

Amúgy a NextGen kicsit félkész még, szóval simán lehet ilyesmi. Valszeg tényleg bug.

Same rules apply!

(#45906) concret_hp válasza EQMontoya (#45903) üzenetére


concret_hp
addikt

ez így ebben a formában nem igaz. csak a nagykörúton belülre ne menjél :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45907) tildy válasza emvy (#45890) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm, hasonloba belefutottam en is , aztan magayr account magyar sim megoldotta, de amugy nem engedte letolteni, mert location alapjan nem tetszett neki.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45908) BlacKSouL válasza EQMontoya (#45905) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ahogy öregszem én egyre kevésbé érzem soknak ;]

Ahan, akkor ezek szerint ez a mostani verzió, ez a Next-re épül? Vagy ez maga az? Ennyire nem követem (sajnos).

Mi anno vettünk egy Asus R700-t, AsusGo-val, ami ugyan már nem mai gyerek, és nem is az origin, de viccesen jól használható. Csak épp a támogatása szar. Ráhekkel...izé, megoldottam, hogy fasza domborzatot is mutasson, amit gyárilag nem tudott, és elég jó is lett, de valahogy akkortájt az utak kurvafürgén változtak. Emiatt eléggé elavult lett. Nagyon nem mertem nem támogatott irányba menni egy 70k-s készüléknél, ezért nem kevés pénzért vettünk rá térképfrissítést. Ami jelenleg már ha jól rémlik kicsit több, mint 2 éves. Nem nagyon szar, csak nem új. De vagyonok már nincsenek fölöslegben frissíteni. Rohadtul sajnálom, mert 70 ezerért minimum örökélet IDDT-t, vagy legalább IDDQD-t várna az ember....Ekkor kerültem kapcsolatba immár ingoványos talajon egy újabb verzióval, majd a primoval (szigorúan csak demonstrációs céllal, és kipróbálás miatt!) és mondhatom tetszett, csak a telefonom volt hozzá kevés. Próbáltam én mindent, de percekig sorolhatnám, hogy miben rosszabbak a többiek. Ezért voltam kíváncsi erre. És ezért kapacitáltam már hónapok óta exkollégát egy ingoványos megoldásért az új FHD kijelzőre, de erről nem beszélnék, amúgysem sikeres.

Minden kritikám építő szándékú. :D
Ja igen, eddig gyalog próbáltam csak, vagy 5 km/h-t mutatott, vagy semmit. Logban viszont kiírta, hogy mennyi az átlagsebesség, mennyi a max (8), tehát tudni tudja, de csak 5-önként mutatja? Ez nem jó. Mindazonáltal az adat nézetben a pontos sebességet mutatja, csak a navitérkép nézetben nem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45909) concret_hp


concret_hp
addikt

barátnőmék kaptak a cégnél lépésszámláló karbizbazt, meg hoyg csinálnak versenyt a cégnél meg stb. övé alapból nem működött, de 1 hét alatt kb. a fele besz@rt. na ügyes volt valaki? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45910) Pttypang válasza concret_hp (#45909) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez volt a verseny lenyege ? :D

Everybody lies.

(#45911) EQMontoya válasza concret_hp (#45906) üzenetére


EQMontoya
veterán

Meg Budára. :)
Nagykörúton belülre = nagykörútra se, annak forgalmasabb mellékutcáit is felejtsd el (pl. Podmaniczky), nagykörút budai folytatásán belülre se menj (tehát Kosztolányi, BAH csp., Déli, Moszkva, Margit híd félkörre, vagy ezen belülre).

Szóval van szar, bőven. :)

Bleki: ez már az, csak erősen kiherélve.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#45912) NoLF válasza BlacKSouL (#45899) üzenetére


NoLF
addikt

Sietni ugyan nem siettunk, igy 27 ora volt, ebbe belefert egy beer&burger is Bristol kozpontjaban, mikor vegre megerkeztunk.

A ket utastarsam meglehetosen elvezte az utat, nagyjabol en is, ambar ok vegig ittak en meg vezettem.

Ebben a 27 oraban ugye benne van a kolni kitero es a Calais-Dover kompjarat.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45913) Viszlát válasza NoLF (#45912) üzenetére


Viszlát
addikt

[link]
:P

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45914) concret_hp válasza Pttypang (#45910) üzenetére


concret_hp
addikt

nem, csak simán fillérb@szók voltak, gondolom vmi kínai sz@rt rendeltek. és nem ilyen kovács és tsa bt-ről van szó, elég sok toplistán ott van a hely.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45915) Pttypang válasza concret_hp (#45914) üzenetére


Pttypang
veterán

Arra gondoltam, hogy amikor elkezdtek szepen sorban hullani a keszulekek, akkor a verseny temaja igazodott az uj korulmenyekhez :)

Everybody lies.

(#45916) EQMontoya válasza Viszlát (#45913) üzenetére


EQMontoya
veterán

Aki 1:30pm-kor kocsiban ül, az ráér. :)

Same rules apply!

(#45917) concret_hp válasza Pttypang (#45915) üzenetére


concret_hp
addikt

jaaaa valahogy 1 hét után indult volna a verseny, szóval :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45918) Viszlát válasza EQMontoya (#45916) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, 22 órás út után nagyon nem siet már sehova az ember. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45919) EQMontoya válasza Viszlát (#45918) üzenetére


EQMontoya
veterán

Itthon vagy megint?

Same rules apply!

(#45920) Viszlát válasza EQMontoya (#45919) üzenetére


Viszlát
addikt

Voltam, most jöttem vissza.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45921) NoLF válasza Viszlát (#45913) üzenetére


NoLF
addikt

Na ja, nekem 7,2re jott ki anno 3 szemellyel telepakolva kolbasszal es palinkaval, a kompra fel konkretan ki kellett szallitani oket hogy egyaltalan fel tudjak menni ugy, hogy ne reszeljem szet az aljat :(((

A tempomat segitett :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45922) Viszlát válasza NoLF (#45921) üzenetére


Viszlát
addikt

"... telepakolva kolbasszal es palinkaval... "

Haha, tipikus. :) Tőlem is kérdezte már határőr, hogy mi ez a furcsa szag, csomagtartóban voltak a sütnivaló dolgok hűtődobozban, hátsó ülésen meg a füstölt finomságok. :))

A fogyasztáshoz: az nem rossz amúgy, de akkor nem nagyon tolhattad neki németben sem. Nálam ez az egyetlen dolog amibe abszolút nem tudok belekötni a bömös kapcsán, 2 tonna, 3 liter, 6 henger, németben sokszor limitig és ilyen átlagot hoz...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45923) EQMontoya válasza Viszlát (#45922) üzenetére


EQMontoya
veterán

Határozottan jól fogyasztanak a BMW dízelek. Mondjuk úgy, hogy nem a kúton fizeted meg a prémiumot. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#45924) Viszlát válasza EQMontoya (#45923) üzenetére


Viszlát
addikt

Az biztos, csakis garanciával voltam hajlandó rá, otthoni árakat nem nagyon vágom, de itt hihetetlen árak vannak. Hátsó fékbetét csere pl. ~400 font lett volna, besz*rás...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45925) fokukac válasza Viszlát (#45924) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát valamiből szegény blue collar worker-öknek is élniük kell... meg a főnöküknek is. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45926) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Szombat-vasárnap lanparty. Vasárnap délután 6-fél 7 körül hazaértem. Gyors munka, be a kocsiba, elvinni. Fél 10-re hazaértem. Fürdés, alvás.
Hétfőn 6-kor kelés, irány munkába. Este 7 után újra itthon, kaja, fürdés, alvás.
Kedd szintén 6-kor kelés. Reggeli, lanparty után gép összerakása aztán lehet menni dolgozni. Éjjlel fél 11-kor kész, irány sittért. Egyik ismerős hétfőn szólt hogy 5. kerületben lakásfelújítanak, lenne egy kis sitt amit el kéne szállítani. Kipakolták az utcára mire odaértünk, pár perc alatt bent a kocsiban, mehetünk is lerakni hozzá. Megvan, na akkor vissza Bp-re a 2. adagért. Fél 1-1 között kezdtük lehordani az 1. emeletről. Nem tudom mikor végeztünk, be a kocsiba aztán irány haza. Ma reggel 5-kor sikerült lefeküdni. Mobil lelő, vonalas telefon kihúz nehogy felébresszenek. Délben kelés, szemem még kívánja az alvást. Majd este, így már elleszek a nap hátralevő részében.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45927) gaborbol válasza Viszlát (#45924) üzenetére


gaborbol
őstag

BMW szalonoknak dolgoztam 7 evig. A dolgozoi parkolot erdemes volt megnezni :) Pedig szerelok, es ott a speci szerszam-diagnosztika, a tudas, a maximum kedvezmeny az alkatreszre... es megsem.
Kerdeztem toluk, hogy megis mi kerul 200K-ba egy olajcseren a 7-es BMW-n, azt mondtak, ha az ugyfelnek volt 40 millaja a kocsira akkor a 200K is lesz olajcserere, akkor meg miert ne.

[ Szerkesztve ]

(#45928) bobsys válasza gaborbol (#45927) üzenetére


bobsys
addikt

A szeriviz oradij attol fugg hanyas szeriaval gurulsz be :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#45929) gaborbol válasza bobsys (#45928) üzenetére


gaborbol
őstag

Egyebbkent igy volt anno, nem tudom hogy most is igy van-e, Kulon oradij volt a harmasig bezarolag, kulon az 5-os re, es kulon a 7-es re, de lehet, hogy meg a benzin meg dizel motor miatt is valtozott az oradij.

Viszont ami korrekt volt, az az, hogy a gyar elorita, hogy melyik munkafolyamat mennyi ideg tarthat. tehat egy egy oras melora, nem szmalazhattak ki 4 orat. Es azt hiszem 12 perces egysegekbe ment, nem ugy volt, hogy akkor szamoljuk egy orat.

[ Szerkesztve ]

(#45930) BlacKSouL válasza gaborbol (#45929) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez azért jó, mert nekem is kiszámláztak a Hondánál 12 percet a pollenszűrő cseréjére, arra a műveletre, amit én saját kezűleg 30 másodperc alatt tudok megcsinálni...és még csak nem is kértem.
Kesztyűtartó lenyit, oldalt benyom, teljesen leenged, pollenszűrő tálca kihúz, régi/új kivesz/betesz, tálca visszatol, kesztyűtartó felhajt.
Ehhez aztán kell a szakértelem, meg a szerelői képesítés.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45931) bobsys válasza gaborbol (#45929) üzenetére


bobsys
addikt

Par hete beszeltem egy sraccal aki Miamiban dolgozik a BMW szervizben es meg mindig igy van.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#45932) gaborbol válasza BlacKSouL (#45930) üzenetére


gaborbol
őstag

Legalabb nem egy orat szamlaztak ki es esetleg ki is csereltek nem csak kifizettettek veled.

Ez van sajna, a legremisztobb, az a szerelok fizetese es annak modja volt. (Legalabb is MO-on.) Annyira dobbenetesen alul voltak fizetve, hogy nem hittem el mennyit keresnek amikor mondtak.

Raadasul nem fix beren vannak, hanem az alapjan kapjak a fizut, hogy "mennyit dolgoztak".
Ha nincs eleg sok ugyfel, nem porog a szerviz, akkor mit csinal a szerelo, hogy ne haljon ehen?

Elkezd hibat keresni, meg olyan dolgokat csinalni a kocsin amit nem kertel. Aztan ahogy tellik az ido, van aki csibeszebbe valik,jon a ceges kocsi, leszed valamit a kocsin, szepen megpucolja visszarakja felveszi a raktarbol az uj alkatreszt, azt hazaviszi-eladja felaron, a vevonek meg kiszamlazzak szepen. Vagy ha mar teljesn troger, akkor mindegy ki az, ra sem nez a kocsira, csak kiszamlazza a melot meg az anyagot es ennyi.

A szerviz tulaj erdekelt benne, mert ezaltal no a bevetel, a masik reszrol meg bele o is bele van kenyszeritve a gyar alltal. A gyar sem szivbajos azt mondja itt van ez a 10-20.000 euros muszer, ezt ha nem veszed meg akkor nem lehetsz hivatalos szerviz. Egy esetleg let ev mulva megint jon a level, hogy itt a leguljabb muszer fizess megint.

[ Szerkesztve ]

(#45933) NoLF válasza Viszlát (#45922) üzenetére


NoLF
addikt

Egy 90es evek eleji konstrukcioju 1.6 126le szivo benzinmotortol es a hozza tartozo 4 sebesseges automatatol sztem igazan nem rossz :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45934) Viszlát válasza gaborbol (#45927) üzenetére


Viszlát
addikt

Hat ezert tortent az, hogy kicsereltem magam a fekbetetet. Kucsit guglizni kellett az elektromos kezifek miatt, de igy is megvolt kb ket ora alatt, ami az alkatresz arat levonva ugy 180 fontos orabert jelent, az meg nem olyan rossz. :)

NoLF: egyaltalan nem, csak annyit mereszeltem irni, hogy valszeg nem nagyon szaguldoztal. ;)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45935) NoLF válasza Viszlát (#45934) üzenetére


NoLF
addikt

Persze, ez igy van. Nemetben 140re volt allitva a tempomat, masutt 130ra. Itt is, aztan utana nem sokkal rajottem hogy itt 70mph a limit, ami azert nem 130 kmh :) de nem lett baj.

En a kombit vittem nemreg muszakira es a hatso futomuben kellett filleres alkatreszeket cserelni, 20 font volt az alkatresz, 227 a munkadij... Az auto meg er vagy 400at. Lol :)

Igy aztan a nemsoka esedekes olajcseret megcsinalom en, tokom fog arra a 15 percre 50 fontot adni valakinek...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45936) lenox


lenox
veterán

Vajon melyik a legolcsobb tablet, amit megvehet az ember a ket eves lanyanak, tehat mukodik, nem szarik be, de ha netan foldhoz vagna akkor nem kar erte? Mert most a nagyobbaktol veszi el a tabokat ('kerem a tablettat'), es nem adja vissza ('hagyjalbeken', 'nekemvanigazam'), de mondjuk azok helyett 30-40k-sat kene venni, ha legyakna, annal meg van sok olcsobb, ami neki jo. Leginkabb youtube-ozik meg rajzol rajta, szoval kb. minden hardver jo lehet, de akkor mar a sok gagyi kozul azt valasztanam, ami kevesebbszer szarik be, tovabb tart az akksi, es esetleg tobb ram van rajta, ebben a sorrendben.

(#45937) emvy válasza lenox (#45936) üzenetére


emvy
nagyúr

Te gyakran jarsz az USA-ban, miert nem veszel egy Fire HD Kids Editiont? Nem tudom, h jo-e, de szetverni nehez.

while (!sleep) sheep++;

(#45938) concret_hp válasza gaborbol (#45932) üzenetére


concret_hp
addikt

most mondjam azt hogy az én verdám is úgy van szervizelve, hogy barát barátja ott dolgozik, megnézik mi kell bele stb. aztán kint a parkolóban kifizetem, bent meg a műszakiztatást ami mindenhol ugyanannyi... úgy sejtem ha normális fizetésen lennének a dolgzók, akkor minden menne a számlába aztán csá, esetleg 1-2 dolgot megcsinálnának olcsóbban v mittomén. nyilván aki az utcáról esik be annál nem így van.

vidéken meg mondják otthon múltkor 1 hónapja van hirdetve bérszámfejtő pozi, nem jelentkezett rá senki az milyen? :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45939) fokukac


fokukac
nagyúr

hogy ez az acrobat reader DC mekkora egy fos... A pivot-ba állított képernyőmön a felét kitakarja egy jobboldali menü, ami amúgy üres, és nem tudom eltüntetni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45940) tildy válasza lenox (#45936) üzenetére


tildy
nagyúr

Hihetetlen lesz amit mondok, de nalunk kivetelesen egy 65 fontos lenovo tablet bevalt. :U a 65 font ugy jon ki, valami 95 fontos akcios ar volt , plusz 30 font cashback:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45941) emvy válasza tildy (#45940) üzenetére


emvy
nagyúr

Ennyi erovel nekem a 0 fontos iPad Air valt be, a ceg vett egyet :D

while (!sleep) sheep++;

(#45942) EQMontoya válasza emvy (#45941) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem egy Navon Explorer 3G a céges tabom, nem egy nagy cucc, de különösebb baj sincs vele.

Same rules apply!

(#45943) Tothgera30 válasza EQMontoya (#45942) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem használok tabot... ;] Trololol... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45944) emvy válasza EQMontoya (#45942) üzenetére


emvy
nagyúr

Valojaban nekem se valt be, kb. 4 honapja fekszik lemerulve valahol.

while (!sleep) sheep++;

(#45945) EQMontoya válasza Tothgera30 (#45943) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én sem használom napi szinten, van rajta iGO navigálni, ha külföldre megyünk, meg volt rajta némi zene/film hosszabb utakra.

Same rules apply!

(#45946) concret_hp


concret_hp
addikt

mekkora jó arc már ez a júpíszí, hétfőn ilyen levelet küldtek (20án)

"Tisztelt X Y!

2015.04.06-án érkezett megkeresése alapján tájékoztatjuk az alábbiakról.

Az Ön internet szolgáltatását 2015.05.05-ig bezárólag nem fogja érinteni tervezett karbantartás.

Minden további kérdésével kapcsolatban szívesen fogadjuk megkeresését a www.upc.hu/email oldalunkon, vagy a 1221-es számon.

Tisztelettel:"

végülis csak 2 hétig tartott... (az előre jelzett karbantartások döntő része nyilván a 6-20 közti időszak volt)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45947) concret_hp


concret_hp
addikt

ja ha már a vépowert ideírtam, téli nyári fogysztás különbségre mi a standard szerintetek? ugye más a gumi is + hideg motor. most pont 6 literes átlag jött ki 500km-n, télen meg 7 lityi alatt sehogy sem akart megállni, de a használat is más volt picit.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45948) tildy válasza emvy (#45941) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratulalok, hogy a ceged/munkahelyed altal vasarolt ipadedet sikerult osszehasonlitani egy amazonon barki altal megkaphato, alapbol akcios + cashbackes akcioban vasarolttol. Kersz csokit ?:)

Amugy meglepoen jo akcio volt hatvan fontert.

Amugy azert is hihetetlen, mert ismeritek a hozzaallasoma lenovohoz. De csak kellett szorszalhasogatnod, en meg nem ertekelem a humorod :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45949) BlacKSouL válasza concret_hp (#45947) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem (fedcomp szerint) a téli kb. 0,2-0,4 literrel jött ki többre rendszeresen, mint a nyári. Hosszabb utaknál kisebb, rövideknél nagyobb volt a különbség (ami nem csoda, hisz hidegben tovább "megy a szívató").
A nyárigumi 205/55R16, a téli keskenyebb, 195/60R15. A nyári 2,2 - 2,3-ra van fújva, a télit 2,4-en szeretem tartani. Azonos széles, azonos gördülési ellenállású gumival hasonló érték jöhetne ki, mert a jelenleg alkalmazott téli magasabb nyomása, és keskenyebb szélessége kompenzálja a lamelázottságból eredő nagyobb gördülési ellenállást.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45950) EQMontoya válasza concret_hp (#45947) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha sok a hidegindítás, akkor normális ekkora difi.

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.