Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34051) norbi1992 válasza Tim82 (#34045) üzenetére


norbi1992
tag

szerintem ha fel veszi megtud jó pár dolgot az illetőről

(#34052) Verus válasza Thrawn (#34042) üzenetére


Verus
senior tag

Nem kapcsolom ki, bármikor bármi történhet ami miatt el kell hogy tudjanak érni.

nygma: Esélyem sincs rá. Csörr és ennyi.

Bubu: Majd megpróbálom....

tildy: Nem fontosnak, csak sok idős van a családba és ha baj van menni kell.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#34053) Tim82 válasza FehérHolló (#34048) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor? Film. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34054) rarri válasza FehérHolló (#34037) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34055) nygma válasza Verus (#34052) üzenetére


nygma
addikt

Éjféli harang féle dolog... :DDD

Bubu: Tudnám is a számát... :U

(#34056) Tim82 válasza Bubu79 (#34050) üzenetére


Tim82
nagyúr

az ilyeneket üzenetrögzítőre veszi fel az ember, hogy minél kevesebben zavarják. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34057) Bubu79 válasza Tim82 (#34056) üzenetére


Bubu79
addikt

Hű de kiművelt vagy ;] :DDD Gyanús vagy Te nekem :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34058) Bubu79 válasza tildy (#34049) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor én is fontosnak érzem magam biztosan, mert soha nem kapcsolom ki én sem a telómat - van pár olyan ismerősöm, akiknek bármikor elérhető vagyok - mert csak...

Sorry az egymás utáni két postért, elnéztem az órát...

Tim82: Nem is rossz ötlet :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34059) Tim82 válasza Bubu79 (#34057) üzenetére


Tim82
nagyúr

á, nem, csak volt egy ismerősöm, aki (még a Doom I-II idején) felvett egy rakat hangot a játékból (úgy húsz másodpercnyit a sűrűjéből), aztán unott hangon közölte, hogy "Ez itt XY telefonja, kérem, a harmadik halálhörgés után hagyjon üzenetet!" :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34060) tildy válasza Bubu79 (#34058) üzenetére


tildy
nagyúr

Én sem szoktam kikapcsolni, de mostanában már nincs különösebb oka.Elfogytak az okok...

Régebben persze volt, amit mondtam.

Verus: az jó ha a cslaáddal ilyen jó a kapcsolat.
Nálunk idősek már nincsenek, akik fontosak azok meg... Azok se nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34061) Tim82 válasza tildy (#34060) üzenetére


Tim82
nagyúr

én se szoktam - ezért szoktam az évente egyszeri (kényszer)kikapcsolásnál elb*szni a PIN-kódot. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34062) Bubu79 válasza Tim82 (#34061) üzenetére


Bubu79
addikt

Lenne inkább eszed és kapcsolnád ki a PIN kérést a telefonban - nagyobb az esélye, hogy elfelejted a kódot, minthogy elhagyd/ellopják a telefonodat :P ;] :DDD

Tim82 #34064: Eztetet nem tudtam ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34063) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Látom a hívásszűrés funkciót itt senki nem ismeri, vagy a telefonja nem tudja... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34064) Tim82 válasza Bubu79 (#34062) üzenetére


Tim82
nagyúr

Régi Siemens ilyen finomságokat nem tud. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34065) tildy válasza Racecam (#34063) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy szűrsz ismeretlen számra?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34066) norbi1992 válasza Tim82 (#34061) üzenetére


norbi1992
tag

Régebben én is kapcsolgattam , de rájöttem , hogy egyszerübb rádugni a töltőre 2 naponta :DDD (3,5 napot bír már csak ki) , de egy 4 éves siemenstől többet nem is várok el , lehet dobálni , nem félek , hogy elhagyom / ellopják :DD

[ Szerkesztve ]

(#34067) Tim82 válasza norbi1992 (#34066) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem kifagyott - hívás közben - szombat este, ezért kellett. Egyébként tök ugyanezt csinálom. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34068) Racecam válasza tildy (#34065) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem azt szűrjük, hogy kit ne, hanem, hogy kit engedjen át. :U
Nem engedem át, csak a válogatott ismerősöket. Minden este így állítom be a telefonom, az éjszakai profil így van megcsinálva. Tudom, hogy ki a fontos. Ez nem árt az életben.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34069) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ki ez a lány? Ismerős, de nemtom honnan.. :F

Kicsit olyan mint Marion Cotillard..de szerintem nem ő

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34070) norbi1992 válasza Racecam (#34068) üzenetére


norbi1992
tag

Hát ilyen bonyolult funkciókat én nem találok :D

(#34071) Thrawn válasza Racecam (#34068) üzenetére


Thrawn
félisten

Na jó, de neked mindig a legzsírújabb atomprofi telefonod van :U

szerk: Kinyitottam...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34072) Tim82


Tim82
nagyúr

jó éjt, OFF-lakók!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34073) Racecam válasza Thrawn (#34071) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez nem igaz és elcseszted. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34074) nygma válasza Tim82 (#34072) üzenetére


nygma
addikt

Viszont!

Thrawn: N95 100 GB?... :DDD

(#34075) csapos2 válasza BlacKSouL (#34069) üzenetére


csapos2
addikt

Nem mondom meg!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#34076) Kidus válasza tildy (#34065) üzenetére


Kidus
őstag

Ugy hogy kinyomod a p*csaba.

Assuming Control

(#34077) Bubu79 válasza Tim82 (#34072) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó éjt Neked is :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34078) tildy válasza Kidus (#34076) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen , ez addig jó móka, míg nem rendszeres a "zaklatás". Egy idő után kicsit elege lesz az embernek belőle, vag pedig birkatürelme lehet...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34079) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

MEDEK ALUDNI! :)

Jóvolt a ma.. reggel kockulás egy kicsit, aztán bikiniben napozás Nonóval, majd edzős meghívásos kajálás 6 órán át, aztán kicsit... elvanás :U :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34080) Thrawn válasza Racecam (#34073) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem csesztem el, csak még nem fejeztem be :P

nygma: Ugyan, azért mert Finnországban lakik, még nem biztos, hogy Nokia-ja van :D

Jó éjt VoDi!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34081) Kidus válasza tildy (#34078) üzenetére


Kidus
őstag

Ha mar zaklatas, akkor megadod azokat a szamokat, amikrol engedelyezel hivast a telodra, es kesz.

Assuming Control

(#34082) nygma válasza Thrawn (#34080) üzenetére


nygma
addikt

Komáromban gyártják szerintem ezeket a telefonokat már..vagy csak előlapot meg ilyesmiket... :U

[ Szerkesztve ]

(#34083) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Úbazz, de fáradtak voltak a kommentezők [link] :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34084) Bubu79 válasza BlacKSouL (#34083) üzenetére


Bubu79
addikt

Az biztos, hogy komoly emberek voltak mind :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34085) nygma válasza BlacKSouL (#34083) üzenetére


nygma
addikt

Ez mi az Isten egyébként :F

(#34086) Racecam válasza Thrawn (#34080) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Haha.... :U
Egyébként jól tetted, bár már nem érdekli a kutyát sem...

Kidus: Ezt mondom én is. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34087) BlacKSouL válasza Bubu79 (#34084) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De ez is teccett ;]

nygma: nemtom... bálna megszopatta a cápát? :U

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34088) Thrawn válasza Racecam (#34086) üzenetére


Thrawn
félisten

:)
A fiad is itt kóbászol, ahelyett, hogy...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34089) Bubu79 válasza BlacKSouL (#34087) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem gyenge poén, az biztos :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34090) Thrawn válasza BlacKSouL (#34087) üzenetére


Thrawn
félisten

Firefox-al 403 jön be, IE7-el jó :F
Ki érti ezt?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34091) Racecam válasza Thrawn (#34088) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ahelyett, hogy a csajokat kergetné valahol?
Lehet, hogy minden zárva, vagy nem tudom...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34092) nygma válasza Thrawn (#34090) üzenetére


nygma
addikt

Nekem sem jön be.... :(

(#34093) Bubu79 válasza nygma (#34092) üzenetére


Bubu79
addikt

A static. -ot töröld vissza a címsávban és nyomj egy entert...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34094) nygma válasza Bubu79 (#34093) üzenetére


nygma
addikt

LoL megvan... :DDD

(#34095) Thrawn válasza nygma (#34092) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegyél fel IE Tab-ot a Firefox-hoz ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34096) nygma válasza Thrawn (#34095) üzenetére


nygma
addikt

Internet Explorerem van... ;)

Azért :R

(#34097) FehérHolló


FehérHolló
veterán

kombájn

Skynet is real. It's called Google.

(#34098) Thrawn válasza nygma (#34096) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor először a Firefox-ot tedd fel! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34099) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

érdekes nekem FF-ban simán jó volt :F

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34100) Thrawn válasza BlacKSouL (#34099) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet, hogy a FF3beta5 hülyesége csak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.