Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34401) Dylen válasza NoLF (#34391) üzenetére


Dylen
aktív tag

:Y
Jobb ha én is felkészülök az ilyenekre. :(((

Bubu: bérlet...:)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#34402) Bubu79 válasza Dylen (#34401) üzenetére


Bubu79
addikt

Márminthogy autó műszakiztatásra, vagy bérlet mizériára? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34403) Xpod válasza Tim82 (#34399) üzenetére


Xpod
addikt

A baj az, hogy tegnap annyi minden előkerült, hogy igazából, csak szavak, szó kapcsolatok amik megmaradtak. És most, hogy egyedül vagyok itthon, és áttudnám gondolni, eltudnám rendezgetni a dolgokat magamban ahhoz kevés dolgora emlékszek, nem tudok objektív lenni. (Pedig általában sikerülni szokott.)

A témát inkább ott folytatnám.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#34404) Tim82 válasza Xpod (#34403) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én nem folytatom - nem látok bele. Csak jelezni akartam, hogy nem tűnik annyira elkeserítőnek a helyzet - a kívülálló szemszögéből.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34405) Xpod válasza Tim82 (#34404) üzenetére


Xpod
addikt

Köszönöm.

Lehet csak én látom ennyire tragikusnak, érdekes módon a barátnőm is valahogy vidámabb volt, mint én.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#34406) (Kolombusz) válasza VoDaFoNe (#34385) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én meg azért keltem fel kilenckor, mert a biosz tanárnőnk berendelt mindenkit fél 11-re.
Nem tudjuk miért, mit akar, lehet, egy eligazítást a pénteki érettségihez, vagy nemtom.

(#34407) Verus válasza Racecam (#34400) üzenetére


Verus
senior tag

Milyen bünti? :F

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#34408) Bubu79 válasza Verus (#34407) üzenetére


Bubu79
addikt

Alighanem dolgozik a Mikulás ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34409) Racecam válasza Verus (#34407) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szia Tündérke! :)

Dolgozós. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34410) Verus válasza Racecam (#34409) üzenetére


Verus
senior tag

Szia Mikubá! :)

Hát az sem mindig bünti. Nézőpont kérdése ;)

Bubu: Pedig pont a múltkor mondta el, hogy hülyeség hogy a Mikulás évközbe is dolgozik. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#34411) NoLF


NoLF
addikt

éhes vagyok :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34412) Mawyx válasza NoLF (#34411) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34413) Bubu79 válasza Verus (#34410) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig melózik - valahol azt is kifejtette, hogy mit is csinál év közben.

De csak a húsvéti nyuszit találtam meg videon - az ő programja kicsit riasztónak tűnt nekem :D

Éhes Banda: Irány a konyha, falás ezerrel ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34414) Tim82 válasza Mawyx (#34412) üzenetére


Tim82
nagyúr

mert szemet forgattok, ahelyett, hogy ennétek. :P

léptem melóba, szép napot Mindenkinek! (©, ® & ™ by rarri, Inc. All rights reserved - unauthorized duplication is forbidden and punished by instant headshot. ;] )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34415) Xpod


Xpod
addikt

Én is éhes vagyok, de nem érzem úgy, hogy bírnék is enni. Reggelire is csak 1 kis szelet pirítóst tudtam leeröltetni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#34416) Bubu79 válasza Xpod (#34415) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, ez érthető most... Valamit azért még próbálj meg Magadhoz venni és ne feledkezz meg folyadékról sem...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34417) NoLF válasza Tim82 (#34414) üzenetére


NoLF
addikt

punished by? szerintem nem by, mert így úgy tűnik hoyg az Instant Headshot egy kegyetlen személy :) punish sy for sg, de hogy mivel...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34418) Racecam válasza Verus (#34410) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt nem modntam, hogy nem dolgozom, csak azt, hogy nem ugyanazt. Most inkognitóban vagyok, másodállásban. :) Évi egy nap melóból még a miku sem él meg.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34419) 1010


1010
őstag

szép napot off népe

(#34420) NoLF válasza Bubu79 (#34413) üzenetére


NoLF
addikt

hoztak palacsintát, vettem egyet :)

mod: nem, nem igazán vagyok oda az édes dolgokért, így füstölt sajtos-tejfölöst vettem, nagyon jó volt :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34421) Bubu79 válasza NoLF (#34420) üzenetére


Bubu79
addikt

Helyes - remélem csokis, vagy nutellás :)

Na szépen vagyunk :U Báár - az sem lehet rossz ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34422) FehérHolló válasza NoLF (#34417) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem egy with teljesen megfelelne a célnak.

Skynet is real. It's called Google.

(#34423) lipi67 válasza tildy (#34388) üzenetére


lipi67
veterán

Lenne tippem..(Itt egy kva madár sincs úgy2 napja..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#34424) NoLF válasza FehérHolló (#34422) üzenetére


NoLF
addikt

én is erre gondoltam, bár lehet hoyg ez csak a magyar gondolkodásmód miatt van. nem találtam rá vonatkozó érdemi információt, igaz nem is kerestem nagyon.

szinte mindig mindenkinek én ajánlom a guglit de most eszembe se jutott :D sztakin néztem meg és nem leltem semmit, de a gugli sokkat egyszerűbb :) :R

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34425) FehérHolló válasza NoLF (#34424) üzenetére


FehérHolló
veterán

Legegyszerűbb módja az ellenőrzésnek: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#34426) tiv83us


tiv83us
veterán

Mind a ketto helyes, csak mind a kettot masra hasznaljak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34427) tildy válasza lipi67 (#34423) üzenetére


tildy
nagyúr

PEdig a madarak mindenhol jól érzik magukat. Vagy nem?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34428) lipi67 válasza tildy (#34427) üzenetére


lipi67
veterán

Ezt Neked kell tudnod..Spec.én 2 napja se madarat,se napot nem láttam.Hol a hiba????????????(hol volt..)
Voltak pillanatok,mikor azt hittem,igen,mindenütt..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#34429) tiv83us válasza tildy (#34427) üzenetére


tiv83us
veterán

Rakj be egy dogkesejut a melyhutobe es kiderul ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34430) lipi67 válasza tildy (#34427) üzenetére


lipi67
veterán

A baj ott kezdődik,ha nem tudod eldönteni,hogy az a madár egy kis megszeppent veréb,egy turbékoló galamb,vagy egy rideg büszke sas.. Fészket rak,vagy vándormadár...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#34431) tildy válasza lipi67 (#34430) üzenetére


tildy
nagyúr

Mind egyszerre. Skizoid egy madár lehet :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34432) lipi67 válasza tildy (#34431) üzenetére


lipi67
veterán

Ez válasz volt,s nem kérdés .Gondolom..A baj az,hogy nem csak a madár ilyen,én is..Igaz?Bár már néha lövésem sincs,h ki vok,de a madarat ismerem...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#34433) frame>24


frame>24
addikt

mikor tegnap olvastam a BAMA-ban, aszittem ez csak vmi vicc...
érdemes megnézni a bal oldali listát! :DDD
(érdekes irányokat vesz manapság a marketing)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#34434) 1010


1010
őstag

én nem todum mi van ezen a fórumon de sok embernek a garncia fétise
állandóan az megy,hogy a feltört másolt lopott cuccaira hogy lehet érvényesíteni a garanciát
meg valami beteges módón kielemzik,hogy mennyiért hol hány év(tized)grancia van

(#34435) nike_


nike_
addikt

Sziasztok, hazaértem. Bár már rég, ide még csak most jutottam el.

(#34436) Bash


Bash
őstag

Nem is tudom mit csinálnék az ilyen emberrel. :(

http://bashtravel.com/

(#34437) ladybug válasza Bash (#34436) üzenetére


ladybug
őstag

Tudod, ami a fontosabb. Elég szomorú... :(

Nolf: Múltkor is vmi ilyet vettél. Tudod, mit próbálj ki egyszer ha módod van rá? A spagettiszószos palacsintát sajttal megszórva.
Sipi majd mesél egyszer róla, ha erre jár.

De a hortobágyi húsos is isteni finom.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#34438) NoLF válasza frame>24 (#34433) üzenetére


NoLF
addikt

hát ez fasza! :DDD

Bash: én sörbe folytanám...

ladybug: ja ilyet vettem, ezt egy ilyen palacsintákkal házaló lány hozza ide, s kb standard a kínálat, úgyhogy nem nagyon tudok válogatni, van ízes, túrós, vaníliás, nutellás, meg ez a füstölt sajtos-tejfölös, meg volt most egy újdonság, virlisvel töltött, rántott palacsinta.
az általad említetted sztem majd kipróbálom otthon egyszer :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34439) nike_ válasza Bash (#34436) üzenetére


nike_
addikt

Juj, ez már beteges imádat! :DDD

(#34440) Thrawn


Thrawn
félisten

Ajajj, közeledik a Főhuszár! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34441) Janoska26 válasza Thrawn (#34440) üzenetére


Janoska26
addikt

hol? :U

(#34442) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Flikk kiásta a fél vakondtúrást:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34443) Thrawn válasza Janoska26 (#34441) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem találkoztál vele? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34444) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

hűűű milyen képek vannak itt:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34445) Janoska26 válasza Thrawn (#34443) üzenetére


Janoska26
addikt

asszem elment sörér :DD

(#34446) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Vettem még egy laptopot, úgyhogy most egy hónapig két emberre három gép jut. :DDD
Aztán majd megkapják a nagyszülők. Még egy wifi routert kéne szerezni nekik is.

(#34447) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

na mennyit változtam? :DDD [link]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34448) Xpod válasza VoDaFoNe (#34447) üzenetére


Xpod
addikt

Szellemileg? ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#34449) nike_ válasza VoDaFoNe (#34447) üzenetére


nike_
addikt

Sokat :)

(#34450) neduddki válasza VoDaFoNe (#34447) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

semmit buntetik mond a ket allapotot:- )))

udv

neduddki

p.s. bocsssssssss

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.