Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1201) hanka válasza TazLeacher (#1200) üzenetére


hanka
tag

Más ötlet nincs :( HP-hez nem nagyon értek :B

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1202) TazLeacher válasza hanka (#1201) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap már a falhoz akartam csapkodni. A lényeg, hogy a fax része működik. Csak minden indításnál cseszexik. Akkor maradt, hogy megpróbálok lemzt szerzeni. Remény van...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1203) KTU válasza TazLeacher (#1202) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem van ilyen lemezem!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1204) #41133696


#41133696
törölt tag

Megjött a Xerox Phaser 3117

Kérdés: az oldalán lévő főkapcsolóval éjszakára lekell kapcsolni vagy sem a lézernyomtatót ? Ti, hogy szoktátok csinálni?

(#1205) TazLeacher válasza KTU (#1203) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Először is köszi, DE:

Megoldottam!!!!! :C

Az volt a bibi, hogy telepítve van a gépre egy LaserJet 1018-as is.

Ez a szutyok meg ugyan abba a könyvtárba csomagolja ki az ideiglenes file-okat. Egy kicsit összeakadtak. Megváltoztattam az útvonalat, és símán felment!

Tegnap reggel 11 óra óta csesztetem. Most nagyon büszke vagyok magamra. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1206) szeva000 válasza #41133696 (#1204) üzenetére


szeva000
addikt

nekem az életben nem voltak kikapcsolva a nyomtatók.Készenlétbe rakja magát úgyis.

(#1207) KTU válasza #41133696 (#1204) üzenetére


KTU
addikt

Nálam van 1 6os villám+tulfesz + tudomisén mi ellen védő kapcsolós hosszabbító ebbe: gép, monitor, hangkeltő, aprító és még 1 kapcsolós hosszabbító amibe lézernyomi + scan.
mivel a gépet többet használom (naponta: reggel, koradélután, este) mint a nyomtatót hetente 2X, 3X ezért felesleges lenne a nyomtatónak naponta 3X felfűteni mikor nem is használom.
Ez szerintem igénybevétel kérdése.



jer1cho: Örülök neki :C

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1208) dikmen


dikmen
tag

Hello!
Úgy hallottam, hogy a chipes patronokat nem lehet utántöéteni.
Viszont találtam ezt: [link]
[link]
[link]
Most akkor mégis lehet, csak nem lesz tintaszint visszajelzés?

(#1209) KTU válasza dikmen (#1208) üzenetére


KTU
addikt

Ezek nem ''chipes patronok''
hanem fejes patronok!
chipes: epsonok, canon PGI 5bk,CLI8Y M C, .... de ezeket is lehet tölteni!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1210) dikmen válasza KTU (#1209) üzenetére


dikmen
tag

Akkor még jó, hogy nem vettem meg az eredeti/peach patronokat!

(#1211) KTU válasza dikmen (#1210) üzenetére


KTU
addikt

A régi epsonokat nullázni kell!
Az újabbakhoz még sajna nincs nullázó, ha jól tudom.
De ezekhez van olcsó utángyártott.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1212) #41133696


#41133696
törölt tag

Xerox 3117-el kapcsolatban pár kérdés: 64 bites XP-hez is ad a Xerox a honlapján keresztül drivert hozzá ;)
[link]
A dokumentációjában a GUIDE.PDF 4.7 A nyomtató karban tartása résznél, említi az üvegcsíkot, (LSU) ma raktam össze a nyomtatót, jól is müködik, úgyhogy e miatt nincs kedvem most kivenni a tonert, szóval mi ez az LSU, vagy másnéven üvegcsík ?

[link]

Xerox Phaser 3117 -hez van 64 bites XP driver, de azt nem tudja valaki, hogy a kezelő szoftver a 64 bites XP-hez a xerox oldalán elérhető e ? A CD-n 32 bites XP drivert találtam, és hát azt 64 biteshez...
a kezelőszoftver meg onnan települne. A kezelőszoftver alatt nem a drivert kell érteni, mert azt a xerox a honlapján közzétette, és szépen nyomtat is vele

Plussz kérdés. hogy honnan tudjátok, hogy mennyi kapacitás van még a tonerben? A vezérlőpultról lekért test page -ből?

[Szerkesztve]

(#1213) #41133696


#41133696
törölt tag

Két gép van itthon az egyik Anyukámé, erre 64 bites XP-t vásárolt, a másik pedig az enyém, arra 32 bites XP van vásárolva, a Xerox a 64 bites XP-re van csatlakoztatva/kötve, ahogy jobban tetszik. Szóval Router van a két gép között, és az lenne a kérdés, hogy ( ha a 64 bites XP-s gép bevan kapcsolva), akkor meglehet e osztani a Laser nyomtató a két gép között ?

(#1214) kukoricalee


kukoricalee
csendes tag

sziasztok !

Szeretnék a közeljövöben egy lézert vásárolni , mert szegény öreg minolta 1300w - m megadta magát :(
a nyomtató , amit szeretnék venni a következő paraméterekkel kéne hogy rendelkezen:
Lézer / elsősorban fekete , de jöhet színes is /
scanner funkció / nem árt ha van /
utántölthető toner !!!!!!
ha van , nem árt nagkapacitású toner / a régi minoltámban ez 6000 oldalt jelent /
havi nyomtatási menyniség : 1000-1500 oldal
árkategoria : másodlagos , de max 100-150 ezer

amit perpill kinéztem és ajánlottak az egy samsung scx 4521F

várom a véleményeket a fenti gépről , ajánlásokat valami másikról.


(#1215) #41133696


#41133696
törölt tag

Hogy tudjátok megnézni, hogy mennyi toner kapacitás van még hátra kb ? A Tintasugarasoknál ugye van színt mérő (általában) .

(#1216) tothbe válasza kukoricalee (#1214) üzenetére


tothbe
addikt

jó választás, ajánlani tudom csak. És nehogy hagyd magad hp-ra rábeszélni helyette.

By(e) Tothbe

(#1217) tothbe válasza #41133696 (#1215) üzenetére


tothbe
addikt

ezt általában a lézerekhez adott szoftver tudja kijelezni.(nem a driver, hanem a szoft). Vagy a nyomtatón konfigurációs oldalak valamelyikén ott kell, hogy legyen.

By(e) Tothbe

(#1218) #41133696 válasza tothbe (#1217) üzenetére


#41133696
törölt tag

A nyomtató vezérlőpanlejéről kinyomtatott test lapon van ''Total Page Count''.

http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=82860&st=2130#entry5132408

erre tudjátok a választ ?

(#1219) #41133696


#41133696
törölt tag

fenti [link]

(#1220) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv mindenkinek!

Lenne egy KonikaMinolta, fekete-fehér nyomtató. Ilyen nagyobb fajta. :D Az a gond vele,hogy nagyon nyiforog, amikor nyomja ki a papírt és rohadt meleg. (a papír is) Kicsit gondolom karbantartani kéne. Mit ajánlotok,hogy otthon magam megcsináljam?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1221) V.Stryker válasza V.Stryker (#1220) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, az kimaradt,hogy lézer-nyomtató.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1222) hanka válasza V.Stryker (#1220) üzenetére


hanka
tag

HEHE :D : ''...rohadt meleg. (a papír is)...'' mivel lézernyomtató :)

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1223) V.Stryker válasza hanka (#1222) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jól van na...és a nyikorgás mitől van?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1224) V.Stryker válasza V.Stryker (#1223) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, a pontos típus: Konica minolta PagePro 1300W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1225) hanka válasza V.Stryker (#1223) üzenetére


hanka
tag

Be kell zsírozni vagy olajozni...

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1226) pr0bi


pr0bi
senior tag

Hali ! Egy kis kiigazításra lenne szükségem.
Van egy ''komolyabb'' HP 3027 MFP lézernyomtató ami többek közt tud(na) emailt is küldeni az általa bescannelt dokumentumról is. A nyomtató hálózaton van , minden frankónk müködik kivéve az e-mail küldést. Saját smtp szerver nincs , routeren keresztül csatlakozok fel netre.
A nyomtató adminisztrációs beállításainál elvileg csak meg kéne adnom ISP smtp szerver címét és müködne a dolog, de valahogy nem sikerül. Alapvetően tudni érdemes, hogy csak ip címen keresztül tudja megtalálni a szervert nincs címforditása. A problémám ott van , hogy az enternetes mailszervereket megpingelve szépen jönnek mennek a csomagok de amikor beírom a pontos címet a nyomtatónak , majd tesztelem nem találja az átjárot.
Van ugyan azon a helyen egy t-online adsl elöfizetés is . Az ahoz tartozó smtp ip cím viszont jónak bizonyult tesztelés után is, elvileg minden rendben . Ezek után már a nyomtatórol próbálok e-mailt küldeni, de valami oknál fogva mindig visszadobja mondván sikertelen a küldés . Kipróbáltam még 1 ip címet de azzal is ugyan ez volt a probléma.
Kérdésem az lenne hogyan kéne beállítani ezt az egészet hogy müködjön? Hátha valaki csinált már ilyet, tuti én hagyok ki valamit . Nem tudom talán kéne az smtp hitelesítés is? Vagy pedig a másik t-onlineos adatokkal kéne kimennem netre alapbol , mivel annak a mailszerverét használom? Tanácsokat várok , köszi ! :R

(#1227) Sharrrrk


Sharrrrk
csendes tag

Helló!

A problémám a következő.
Van egy Epson DX5000-es készülékem és nem akarja elfogadni az utángyártott patronokat. Tudtok valamilyen megoldást erre a problémára?

Előre is köszi a segítséget!

Nagyon vigyáznom kell magamra, mert belõlem csak egy van! Mások többen vannak, õket könnyebb pótolni :-)

(#1228) hanka válasza Sharrrrk (#1227) üzenetére


hanka
tag

Valami más patron márkával próbálkozz...

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1229) Mr. Tuty


Mr. Tuty
csendes tag

Sziasztok!

Van egy elég idős HP deskJet 845c-m (tintasugaras) amennyit én használom (havonta max 8-10 oldal) arra eddig bőven megfelet, de sajnos mostanában előjött egy problémája :( ! Ami nem más, minthogy a nyomtató patronokat nem tudja megmozdítani (ezt írja ki hibaüzenetnek) ha nyomtatni akarok. Valójában eszeveszett sebességgel nekivágja a nyomtatópatronokat a kiindulási helyüktől távolabb eső szélének. Aztán nyekereg és ennyi kikapcsolom, aztán be és még mindíg próbálja ''kinyomni'' a patronokat a nyomtató oldalán.

Valaki megtudja mondani mi lehet a baj???


Vagy ha esetleg nem javítható, akkor tudnátok ajánlani vmi olcsóbb (20-30e) nyomtatót, ami színes és elfogadható a minőségre mind nyomtatásilag, mind élettartamilag! (Lehet lézeres, lehet tintasugaras is, nem tudom mostanában melyik a jobb...)

(#1230) tothbe válasza Mr. Tuty (#1229) üzenetére


tothbe
addikt

ha nem kell a szines, akkor vegyél egy olcsóbb, akár használt laser-t.
Ha meg kell, akkor a kis canon-ok vagy epson-ok között nézelödj tintasugarasban.

By(e) Tothbe

(#1231) Avicularia


Avicularia
veterán

sziasztok

szeretnék venni egy multifunkciós készüléket
melyiket érdemes venni,ami normálisan nyomtat,illetve szkennel,és nem túl drága az utántöltése?

(#1232) dikmen válasza Avicularia (#1231) üzenetére


dikmen
tag

Ha otthonra kell akkor Canon MP160.
Nekem bevált! ;)

(#1233) Avicularia válasza dikmen (#1232) üzenetére


Avicularia
veterán

ennél külön vannak a szinek?
egyébként 12K-ért láttam valamelyik nap a tescoban ezt a típust

epson 5000 vagy 5050-ről mi a véleményetek?

[Szerkesztve]

(#1234) hanka válasza Avicularia (#1233) üzenetére


hanka
tag

Epsn Stylus DX4000 ??? A tescoban most 12k. Ennyit a scanner megér. :))
Patronja szinenkénti. 1 patron bele 700.- körül mozog. Házi használatra tökéletes. :DD

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1235) Buvana válasza hanka (#1234) üzenetére


Buvana
aktív tag

Én most vettem ezt 2 napja (DX4000) és nagyon elégedett vagyok vele :))
Lecseréltem a régi HP710C-met, ég és föld, persze az már nagyon régi volt... szóval ez nekem most kánaán :C gyorsan szkennel, fénymásol (PC nélkül is) FF-ben, színesben, és a nyomatai is kiválóak nekem, csak ajánlani tudom!

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#1236) dikmen válasza Avicularia (#1233) üzenetére


dikmen
tag

Egybe vannak a színek.
Nekem eddig mindig olyan nyomtatóm volt amibe egy patronban vannak a színek, de nem zavart. Azért ne felejtsük el hogy a Canon pixma szerkenytűk fotónyomtatásra is kifejezetten alkalmasak! Én is velük csinálom a fotóinkat.

(#1237) Avicularia válasza dikmen (#1236) üzenetére


Avicularia
veterán

végülis Epson DX5050 lett belőle,most tesztelgetem
eddig meg vagyok vele elégedve,bár sok össtehasonlítási alapom nincs

(#1238) muveszur


muveszur
addikt

Hello! Keresek egy olyan progit, ami naplózza, hogy ki mikor menyyit, fekete-fehérte, vagy szinest. És ugy h ne kelljen létrhozni win. felhasználókat. Előre is köszi!

(#1239) hanka válasza muveszur (#1238) üzenetére


hanka
tag

Itt van a progi, amit kerestél: :C [link]

A kis segédeszköz használatával megtudhatjuk, hogy ki, mely nyomtatóval mit, mikor, mennyit nyomtatott. Az általa készített nyomtatási statisztika alapján könnyűszerrel kiszámolhatjuk, hogy egy patronnal mennyibe került a nyomtatás oldalankénti átlagos költsége, ami érdekes lehet nyomtatási beállításaink finomhangolásában...

Mod: És mindez magyar nyelven :)

[Szerkesztve]

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1240) muveszur válasza hanka (#1239) üzenetére


muveszur
addikt

Nagyon köszönöm!!!

(#1241) kukoricalee válasza tothbe (#1216) üzenetére


kukoricalee
csendes tag

esetleg van vaalmi véleményed a Minolta PagePro 1380MF készülékről ?

bárki írhat aki tud vaalmi jót vagy rosszat róla :)

köszi előre is ...

(#1242) Kurcy


Kurcy
tag

Sziasztok !


Segítséget szeretnék kérni tőletek !

Hol lehet venni legolcsóbban CANNON pixma ip 4200-as nyomtatóhoz eredeti patronokat :F :F


Várom a válaszokat ! ! :C

Üdv : Kurcy :)) :))

(#1243) hanka válasza Kurcy (#1242) üzenetére


hanka
tag

Többnyire mindenhol 2000.- körüli áron van +- 400ft.
De mért akarsz eredetit venni? :F Sok a pénzed :) vagy nem vagy megelégedve az utángyártottal? Vagy talán csak a chip miatt kell? :U

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#1244) Ancsmancs


Ancsmancs
csendes tag

Sziasztok! Remélem tud vki segíteni nekem. Szükségem lenne egy nyomtató telepítő prog-jára. Haveromnak eltűnt a cd-je és nem tudjuk használni mert időközben újra telepítettük a gépet.
Adatok:
HP laserjet 1020
Product no: q5911a
Serial no: cnckco1834
és még ez a szám volt a hátlapján, ez nem tudom mi: a005373
Ha tud vki légyszi segítsen mert nagyon fontos lenne.
Nagyon szépen köszönöm!
Ide küldjétek ha sikerül: ancsika783@freemail.hu

Szabados Anita

(#1245) KTU válasza Ancsmancs (#1244) üzenetére


KTU
addikt

Innen tudod letölteni [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1246) gcsabai


gcsabai
csendes tag

Sziasztok

Gondom támat egy Lexmark x5450-el, nemtudom rávenni hogy faxot fogadjon.Valaki segitsen nekem megoldani a problémát.
Elöre is köszi :W

gcsabai

(#1247) KTU


KTU
addikt

Epson DX5000 nyomtatóba ki milyen utángyártott patront használ?
már a 2. szériára írja hogy nem eredeti és nem is hajlandó nyomtatni
a fekete eredeti még benne de hogy 6db patron hibás legyen :F procolor ill. print-rite,
Köszönöm!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1248) Mosómedve


Mosómedve
tag

Én első körben még csak azon gondolkodom hogy érdemes-e multifunkciósat venni...szerintetek megbízható mondjuk egy Canon, HP cucc, vagy jobban járok ha külön veszek scanner-t és nyomtatót? Fax nem kell...szerintetek, tipp? :F

(#1249) daro válasza Mosómedve (#1248) üzenetére


daro
csendes tag

Hi!
Attól függ mire/milyen gyakran akarod használni!
Egyébként nekem a HP multikkal és általában véve a multikkal nincsenek jó tapasztalataim.
Ha nyomtató akkor viszont Canon!

üdv.

[Szerkesztve]

(#1250) Mosómedve válasza daro (#1249) üzenetére


Mosómedve
tag

Egyszerű itthoni használatra lenne használva...eddig nem volt szükségem rá, de most egyetem mellett már elkéne...90%-ban FF lenne (szöveg, grafikon, stb.) szal még a lézeresen is godolkodom...de akkor végülis Canon multival (MP 450 szintű cumóra gondoltam) nem nyúlok mellé?

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.