Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) Drótszamár válasza Icewind (#898) üzenetére


Drótszamár
őstag

Őööö az én epsonom jelenleg egy 4 vagy 5m-es usb kábelen lóg, és 2 hete scanneltem be vele 300 oldalt...
Gyárilag nem volt hozzá kábel, uh külön vettem, és csak ekkora volt. Sima szabvány usb kábel.

A webcamomat egyszer 2 hosszabbító (passzív, tehát csak kábel) után (összesen 9m) kötöttem, és ment rendesen. A pendrive innen már nem működöt, 5m-ről még gond nélkül ment. Gondolom eszköz függő a dolog.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#902) rdi válasza Drótszamár (#897) üzenetére


rdi
veterán

próbáld ki, hogy celluxal leragasztod a színes patron hátoldalán az érzékelőket és úgy helyezed be a nyomtatóba.

Fej! Tor! Potroh!

(#903) Drótszamár válasza rdi (#902) üzenetére


Drótszamár
őstag

Köszi.

Sajna ennél inteligensebb :O

Csak tudnám akkor minek van 4 patron? Ezzel az erővel lehetne egybe az egész.

Komolyan mondom keresek egy márkaképviseletet, és egyik éjszaka beledobom az egészet a kirakatba. :W

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#904) harry válasza szeva000 (#900) üzenetére


harry
veterán

Ettől függetlenül nálam nem ment. Azthiszem 10m-el estem neki, ott problémás volt, és erre írta tothbe, hogy nézzem meg 1,5m-el. [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#905) tothbe válasza Drótszamár (#901) üzenetére


tothbe
addikt

Nos, valóban eszközfüggő a dolog. De Epson esetén többször nem megy, mint megy.

By(e) Tothbe

(#906) Icewind


Icewind
aktív tag

Na nézelődtem még egy kicsit.
Hát elsősorban Canonban gondolkodok(pláne ha azok tényleg mennek 5méterres kábellal is).
Továbbra is fontos a tinta ára(elsősorban fekete! - szövegek), és viszonylag jó minőségű fotók készítése. A scanner jól jön, de nem feltétel. Viszont mindenképp mennie kell 5 méteres kábellel!!!
5 gépet néztem ki, ár szerint sorrendben:

Canon Pixma MP180 [link]
hát ebben minden benne van ami nekem kell, és a legolcsóbb. Miben szenvedek hiányt ha ezt venném? :F

Canon Pixma iP4300 [link]
Az ára közepes, nincs scanner, de elég magas a dpi.

Epson Stylus Photo R265 [link]
Ebbe sincs scanner, de van cdre nyomtatás, ami nem egy rossz dolog. Gondolom mivel nincs scanner, nem gond ennek se az 5M-es kábel.

Canon Pixma MP510 [link]
Van scanner, meg minden finomság, csak kicsit drága...

Canon Pixma iP5300 [link]
Hát ez a legdrágább... de ennél is magas a dpi. bár scanner sincs. egy ilyen pl mért éri meg? :F

Na szóval ezekről kérnék véleményt, nem csak azt hogy ''ez a fasza ezt vedd'', hanem hogy miért.
Mennyit számít hogy egyik/másiknal jóval magasabb a dpi? :F
Mégegyszer mondom, csak olyan gép jöhet szóba, ami megy 5 méteres kábellel :U

Thx előre is :R

Ice

[Szerkesztve]

(#907) Icewind válasza Icewind (#906) üzenetére


Icewind
aktív tag

Próbáltam azóta okosodni.

Epsont kiejtettem, mert csak a cd nyomtatás keltette fel benne a figyelmem, de látom az a Canon IP sorozatban is van.
IP4300 VS IP5300 hát nemtudom, így első ránézésre nem éri meg a 10rongy árkülönbséget, szal inkább 4300...
MP180 VS MP510 ... dp ugyanaz, scanner van... Az MP510be van szines LCD, kétoldalas nyomtatás, és valamivel gyorsabb is... nos ha ezek számomra teljesen érdektelenek, akkor megéri nekem az olcsóbb MP180? Vagy képminőség rosszabb esetleg?

Tehát most azt kéne eldöntenem hogy MP vagy IP sorozat, az egyikbe van scanner, a másikba van cd nyomtatás + a dpiből kiindulva(duplája) szebb képeket nyomtat...

Tinta ár szempontjából melyik sorozattal jövök ki jobban?
Remélem mindkettő megy 5méteres kábellel.
Az IP sorozat nyomtat annyival szebb képeket, hogy megérje feláldozni a scannert?
És ha mégis az MP mellett döntök, akkor a felsorolt különbségeken kívül van még valami előnye az 510nek?

köszi :R

(#908) Icewind válasza Icewind (#907) üzenetére


Icewind
aktív tag

Azt sem egészen vágom, hogy a fenti hozzászolások alapján(harry & szeva) az MP180 nem megy 1,5 méternél hosszabb kábellel, az MP510 viszont igen? :F

(#909) harry válasza Icewind (#908) üzenetére


harry
veterán

Nem tudom miért, de 5m-el nálam nem megy a lapolvasás, csak nyomtatás.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#910) szeva000 válasza Icewind (#908) üzenetére


szeva000
addikt

:) nálam semmi gond az 5m-es USB2-es kábellel,de nem értam azt sem,hogy tényleg vannak olyan dolgok amik nem mennek,pl a HP-k sem szeressék a hosszú USB-t

(#911) szeva000 válasza Icewind (#907) üzenetére


szeva000
addikt

Na ne hasonlíts már össze gy MP180-at egy MP510-el :DDD
Viccnek is rossz.Az 510 szkennere klasszisokkal jobb,mit a 180-é,sőt a tintatartályokról nem is beszélve.4db van benne.ezt ugattam már valamelyik nap is,hogy amivel többet adsz érte,azt meg is spórolod gyorsan a tintán.
Egyébként nem nyomtat szebb képet az IPsorozat mint az MP510...sőőőt.
De ha IP-t veszel,bőven elég a 4300,nagyon jó kis nyomtató az is.

(#912) Icewind válasza szeva000 (#911) üzenetére


Icewind
aktív tag

Gondolod nem nyomtat szebb képet az IP?
Akkor minek a dupla annyi dpi? :F valamilyen jelentősége csak van :U

(#913) Icewind


Icewind
aktív tag

mellesleg a canonok is olyan ostobák hogy fekete szöveg nyomtatásához az összes színt használják vagy itt már nincs ilyen problem?

(#914) Icewind


Icewind
aktív tag

up

(#915) Zolika84


Zolika84
csendes tag

Szeretnék érdeklődni,hogy nekem van egy HP 8050-es photosmart nyomtatóm és bele tudom-e rakni a HP 22-es 3 színű és 21-es fekete patront,vagy csak a fotó nyomtatóra való patront tudom használni?Persze ezekkel a patronokkal nem fotót szeretnék nyomtatni.Előre is kösz.

(#916) szucsi


szucsi
őstag

ide is beszpemmelem:

Sziasztok!

A képen látható lézerprinter (K-M 1400W) tonerkazetta festékport felhordó hengerén jól láthatóan [link] van három csík. Ez természetesen a nyomtatott oldalakon szép fehéren virít. Megnéztem a dob zöld hengerét, először azt gondoltam azon van kosz, de nem. Puha filccel letörölgettem a dob görgőjét meg a festékhengert is, eredmény semmi. Két okból lenne szerencsés, ha nem kellene cserélni:

1) A tonerben 60% por van, tehát több mint a fele benne van még
2) Egy új toner testvérek közt is harminc (!!!) rugó ehhez e géphez.

Gondolom, kosz okozhatja, bár elég elképzelhetetlen, hogy a kosz a papírról a zöld görgőn meg a festékhordón keresztül bemásszon a tonerbe, mindkét görgőt kosztisztító görgő védi.

Mondjatok valami bíztatót.

(#917) heltay


heltay
csendes tag

Hali! Érdeklődnék, hogy milyen laser megoldású nyomtató fénymásoló szerkentyűt tudtok ajánlani. Most egy sima patronos hp van, ami nagyon nagyon jó, de kellene a laser. Néztem a hpnál ezt: M1005 MFP. Esetleg vmi vélemény, vagy ilyesmi?
Köszi!

(#918) szucsi válasza szucsi (#916) üzenetére


szucsi
őstag

megcsináltam. hogy az utókor is gazdagodjon, leírom, hogy hogyan.

A toner festékporos hengere és a ház között mindkét oldalon van kb egy fénymásolópapírnyi rés. Na oda beapplikáltam mindkét oldalról kb 5cm mélyen egy A4-es papír sarkát, és néhányszor végighúztam benne. Fertelmes fekete porgombócokat kotortam ki belőle, alul-fölük 3-4szer kellett megismételni a műveletet ahhoz, hogy teljesen eltűnjenek a csíkok a nyomtatásról. Most gyakorlatilag olyan mint új korában.

köszönet a Konica-Minolta telefonos hibaelhárítójának!

(#919) mzeperx


mzeperx
tag

Mit ajánlanátok színes lézernyomtatónak, ha elsőrendű szempont az olcsó (gazdaságos) nyomtatás, magyarán a nagykapacitású (20.000 oldal és nem 2000), könnyen beszerezhető, tölthető toner, és egyéb kopóalkatrészek. Nézegettem a HP-ket, és eléggé elképedtem a tonerek ár/kapacitás arányán, ami számomra a vicc kategória. De akkor mi a jó alternatíva? Esetleg használtat is vennék ha a trend a 100 oldalas kapacitásúak felé megy és a jelenlegi repertoárban nincs jó vétel. Elsőssorban a feketének kéne nagynak lennie, de a színes megléte is fontos. Akinek tapasztalata van, kérem ossza meg :R

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#920) salaxx


salaxx
tag

Hi mindenki!
Tintasugaras nyomtato (nincs ekezetem:S) vasarlasa van elökeszületben es legyszi ha valakinek vmi nagyon bevalt mostanaban vagy tapaszataltok alapjan vmit erösen ajanl (felteve hogy vmi popularisabb beszerezhetö cucc) azt legyszi irja ide nekem. Nem akarok telehetetlennek tünni de jo lenne ha kb 20-25 ezerben megallna brutto es hogy könnyen beszerezhetö legyen hozza a az utanpotlas patron. Semmi extra dologra nem kell...inkabb irodai hasznalatra...de arra hosszabb tavra.

Köszi elöre is...varom a javaslatokat,

(#921) csemberlen válasza salaxx (#920) üzenetére


csemberlen
őstag

Irodába tintást???
Havi hány oldalt szeretnétek nyomtatni Fekete/szinesben?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#922) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Van egy hp business inkjet 1100 nyomtatom. Nem mukodik. Vettem hozza kabelt, 5000 forintos usb lofaszt, persze azzal sem. Nem mukodik ''sima'' kabellel sem. Azt irja, hogy az lcp1 port (vagy milyen, emlekeimbol meritkezem) nincs engedelyezve, es hogy fakkjam meg. Nyomtatnank mar elegge, de kurvara nem megy, es elegem van az egeszbol. Hivjam ki a hp doki bacsikat?

Szereted az állatokat?

(#923) Olcsi


Olcsi
senior tag

Eladó egy lexmark z601-es nyomtató feltöltött patronnal. A készülék kb 2 éves és teljesen jó állapotban van! Ár megegyezés szerint! Érdeklődni privát üzenetben vagy az olcsiii@gmail.com mailcímen!

(#924) mitibi


mitibi
csendes tag

Sziasztok!
Brother 4820C-s multifunkcionális nyomtatóval találkozott már valaki.
Segítségeteket kérném,a következőben:nem tudom beállítani,hogy lássam a bejövő hívás számát(az is lehet hogy gép alapból nem is tudja,de nem találok semmi infót).
Köszönöm!

(#925) HpTomi válasza Zolika84 (#915) üzenetére


HpTomi
csendes tag

Hello Zolika84!
a Photosmart 8050-be a 339-es fekete és 343-as színes patronokat tudod beletenni illetve a 100-as szürkét, 21, 22 nem jó bele

(#926) csutkaa


csutkaa
senior tag

Sziasztok!
szerintetek jóó lesz ez a nyomtató???
[link]
vagy ha nem :DDD akkor mit ajánlotok olyan 50.000ft-ig
köxi! :R

(#927) wyl


wyl
csendes tag

Sziasztok!
Van egy HP deskjet 5100 nyomtatóm, de nem akar működni a laptopra csatlakoztatva.
A nyomtató és az USB kábel jó, mert kipróbáltam egy asztali gépre simán lehetett a cd-s szoftverrel telepíteni. A laptopnak van 4 USB-je és mindegyiket kipróbáltam úgy hogy bedugtam az USB-be egy bluetoothot és kijelezte a gép az új hardvert. A nyomtatót viszont nem jelzi vissza, hogy új hardver van a gépen. A windows hardver telepítőbe sajna nem szerepel ez a nyomtatótípús, de szerepel a listán a sima HP deskjetet, amit telepítettem is róla és azzal müködik a nyomtató, azonban az a gond, hogy csak fekete fehéret lehet vele nyomtatni.
Előre is köszönöm a problémámra a segítséget.

(#928) dragi77 válasza mzeperx (#919) üzenetére


dragi77
csendes tag

Szia!

NÉzd mega kyocera színes lézereit. Mi feketének si kyocerákat használunk, olcsóa fentartásuk és nagyon strapabíró szerkezetetek. 30 db ot nyuzunik belőle a cégnél töbségük 2-3 éves és tonneren kívűl semmi.

http://www.kyocera.hu/

(#929) HpTomi válasza Icewind (#886) üzenetére


HpTomi
csendes tag

Ha HP PhotoSmart D5160-ba viszonylag olcsó a kellékanyag (339 bk,344 color patron). Ha elromlik a márkaszervizek drágán javítják. (27e)

A HP Business InkJet 1000-be még olcsóbb a festék, viszont itt színenként kell cserélni a festéket és 15e oldalanként fejeket. Nagy terhelhetőség, könnyen javítható. (33e)

HP Business OfficeJet Pro K550 hasonló jellemzők mint a BI 1000. (20e)

USB-s csatlakozásúak, hosszabbítóval vagy USB HUB-bal meg tudod oldani.

(#930) tothbe válasza wyl (#927) üzenetére


tothbe
addikt

1. A nyomtatót nem szabad feldugni addig, mig a telepitöje nem kéri, hogy most dugd össze, különben rosszul megy fel, és az életben nem rakod helyre ismét több órányi registry bizergálás nélkül.
2. az usb lehet inkompatibilis, pl. a notin csak 1.1-es usb van a nyomtató meg 2.0-s.
3. sima hp deskjet driverrel is kéne tudnod szineset nyomni, vszleg be van száradva a szines patronja, vagy nagyon elállitottad már azt a gépet a próbálkozásokkal.

By(e) Tothbe

(#931) tothbe válasza csutkaa (#926) üzenetére


tothbe
addikt

igen, ez jó, de ez nem nyomtató, hanem multifunkciós nyomtató/szkenner,stb.

By(e) Tothbe

(#932) wyl válasza tothbe (#930) üzenetére


wyl
csendes tag

Szia!
A nyomtató volt már korábban erre a laptopra telepítve és akkor jól működött. Azóta elég sok idő telt már el és a vinyó is formázva volt.A telepítéskor addig nem csatlakoztattam, amíg nem kérte, de ezután semmi sem történik, csak az az ablak látható, melyen az a felirat, hogy ''új nyomtató telepítése'' Az asztali PC-n működik a szines nyomtatás is, tehát nem a patronnal van a gond.
Elvileg amikor az usb-re csatolok valamit, és újraindítom a gépet, akkor jelezni kellene , hogy új hardver van csatlakoztatva, de ennél semmi ilyen nincs.
Fogalmam sincs hol lehet a gubanc, de enyhén szólva bosszantó :DD

(#933) wwhy


wwhy
veterán

Tudna vki segíteni abban, hogy ha a nyomtató szoftwere nem támogatja a kinyomtatott oldalak számának megtetkintését, ezt hogy lehet megoldani :F (xerox 3117). Nagyon megköszönném :R

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#934) toxa


toxa
csendes tag

Sziasztok!
Na szoval az alapfelallas az, hogy ki kellene nyomtassak 6 drb kb 100 oldalas konyvet, amelyekben szep szamban vannak szines kepek is. Mivel mindegyikbol csak 80 drb kell, azaz osszesen 480 darab egy nyomdaban sem allnak szoba velem...ezert gondoltam, alternativakent a szines lezerre.
Azoktol, akik mar hasznaltak ilyen masinat, kerdeznek par dolgot
Bocsi elore is, de nekem meg nem nagyon volt dolgom ilyennel, szoval lehet butasag, de...
1.
a tonner leirasanal (HP nyomtatokat neztem meg), azt irja, hogy egy patronnal,mondjuk, 2000 oldalt nyomok ki 5%-os lefedettseggel.
Namarmost egy nyomtatoban van egy fekete meg 3 szines patron, az osszesen annyi mint 4X2000=8000 oldal? (termeszetesen ez csak hozzavatoleges, ha az egyik szinbol tobbet hasznalok, akkor hamarabb kifogyik ez ok, de optimalis esetben, egyenlo felhasznalasnal ennyit tudok nyomtatni?)
2.
A masik kerdesem az, hogy hogy a bubanatban szamitom ki, hogy mekkora a lefedettseg az oldalon???? Teszem azt ha tele van irva az oldal (A4) es van rajta egy szines kep, 5X10 cm, akkor az mekkora lefedettseget jelent?
Szoval egy ilyen oldalt veve alapul mennyit tudok kinomtatni a negy patronnal? Persze csak hozzavetoleges erteket kerdezek, de nagy segitseg lenne, mert a rendelkezesemre allo penzosszeg erosen veges ... es ha igy sem tudom megoldani, akkor nyakig leszek a kakaban...:(
Koszi elore is, ha valakinek van tapasztalata, akkor kerem valaszoljon, esetleg, ha nem vagyok tul szemtelen, egy mailt is irhatna..:)
Koszi elore is mindenkinek!!!

(#935) tothbe válasza toxa (#934) üzenetére


tothbe
addikt

1. Ha csak 1-1 szinnel nyomsz mindent, akkor igaz ez. Ha normálisan nyomtatsz, mint mindenki, akkor kb. 2000 szines oldalt és emellé 1000-1500 feketét tudsz nyomtatni egy garnitúrával.
2. Ez egy átlagosan teleirt oldalnak felel meg ábrák és egyebek nélkül csak szöveggel.

By(e) Tothbe

(#936) toxa válasza tothbe (#935) üzenetére


toxa
csendes tag

Koszi!
Akkor azt hiszem szaglaszom inkabb nyomdak utan, mert igy nagyon gazos a dolog...:(

(#937) ISZOLE


ISZOLE
senior tag

Próbált már valaki Canon CP-510 (vagy rokonai) nyomtatót Kodak papírral használni?
Amennyire a neten föltalálható képekről eldönthető ugyanúgy néz ki a két tonerkazetta.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#938) ISZOLE válasza ISZOLE (#937) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Senki?

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#939) Netti19


Netti19
csendes tag

Sziasztok!

Van egy HP Photosmart 7200 nyomtatóm. Nem akar sehogysem Word, Jegyzettömb és Wordpad dokumentumot nyomtatni.
Amikor megnyitom a Word fájlt és nyomtatni akarom:
Fájl/Nyomtatás a nyomtató állapotához azt írja, hogy Inaktív.
Egyébként ppst, Acrobat readert nyomtat!
Segítsetek légyszi!
Sürgős!
Köszi!

(#940) Levi123


Levi123
senior tag

sziasztok

Gondoltam be kéne újítani valami jó kis nyomtatót...

Igény: szkennerrel egyben legyen tehát multifunkciós.

Milyet érdemes venni? Lézer nyomtatóban van ilyen olcsóbb árkategóriában?
Milyen tipusok a jól beváltak?
Fenntartási költsége most melyiknek kisebb a tintasugarasnak vagy a lézernek?
Lehet lézer nyomtató mellett kellene döntenem.. (abból elég a fekete)

Levi

(#941) ISZOLE válasza ISZOLE (#937) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Hátha ma erre jár valaki....

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#942) ruszky


ruszky
csendes tag

lenne egy olyan problémám,hogy van egy hp officejet 5110-es multim.most raktam bele a zsír új patronokat és kiírja németül azt a hibaüzenetet,hogy Klappe öffnen, Blockierung des patronenwagens beheben ung Eingabe drücken. na most az oké hogy mit is jelent nagyjából ,de hogy mit kell csinálni pontosan,mert csak villog az a piros pont és nem lehet nyomtatni vele! nemrég lett megnézetve hozzáértővel és ő nem talált benne hibát,de akkor a tököm se tudja mér írja ki ezt! segítségeteket előre is kössze.

(#943) ISZOLE válasza ruszky (#942) üzenetére


ISZOLE
senior tag

A szöveg szerint ugyebár nyisd ki a fedelet, szüntesd meg a patronkocsi blokkolását aztán enter. Szerintem valami fogja a nyomtatófejet.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#944) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Oprendszer: Win Vista Business x86
Nyomtató: HP LaserJet 1018
Probléma: Nem találok sehol drivert, és anélkül nehéz nyomtatni.
Megoldásra tett kísérletek: HP honlap tüzetes átkutatása | HP supportnak elkeseredett levél írása, mert már 3 hónapja nagy pofával oda van írva a kezdőlapjukra, hogy ők bizony felkészültek a Vista érkezésére | Vista beépített driverek végignyálazása.
Jutalom a probléma megoldásáért: a hálám

Valaki talált már esetleg ilyesféle drivert, vagy teljesen reménytelen a helyzet? A nyomtató 5 hónapos, és nem ilyesmi miatt szeretném lecserélni...

Skynet is real. It's called Google.

(#945) Macilaci457 válasza FehérHolló (#944) üzenetére


Macilaci457
őstag

Product Name
HP LaserJet 1018

Windows Vista Support
Your product will be supported soon 3

Click here to recieve e-mail updates from HP when a solution is available. [link]

NOTE: If your printer currently uses either a PCL5, PCL6 or PostScript XP driver, you may download the current XP driver from HP to provide printing functionality. Windows Vista printing is very similar to Windows XP and most print drivers supported in XP environment for LaserJet printers may also work in the Windows Vista operating system.

(#946) FehérHolló válasza Macilaci457 (#945) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mintha 3 hónapja ezt írnák. :)

Régi (XP-s) drivert már próbáltam, sikertelenül. Telepítés közben kifagy a nyomtató keresésénél.

Reménykedek, hogy a HP supportos bácsi/néni tud majd ajánlani legalább egy béta drivert.

Köszi a segítséget neked is!

Skynet is real. It's called Google.

(#947) Balux


Balux
tag

sziasztok

Ajánljatok nekem lécci egy nyomtatót.
Csak fekete szöveget szeretnék nyomtatni,
és fontos hogy minimál pénzből megússzam.
Tehát patron is a gép is legyen olcsó, nem kell semmi spira.
Nincs kedvem fejest ugrani most a nyomtatós tesztekbe,
aki tudja mi a bestbuy lécci informáljatok!!
(használt is jöhet)

persze az sem baj ha szineset is tud +2k ért vagy ilyesmi...


Jaa bocsi most látom van
milyen nyomtatót vegyek topik

ugyhogy inkább ott teszem fel a kérdést,
de nem sértődök meg ha itt is kiokítotok!!

[Szerkesztve]

(#948) wwhy válasza Balux (#947) üzenetére


wwhy
veterán

vedd meg tőlem a Canon IP1600-at :R olcsón adom, feketének tökéletes, a tinta sem drága hozza, és nem utolsósorban tud szép színeset is nyomtatni, akár fotópapírra. :R

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#949) Balux válasza wwhy (#948) üzenetére


Balux
tag

Ahogy ezt ideírtad, az a z érzésem, h van valami hátulütője a dologna :)
küldd privibe a részleteket!

(#950) bcsabib


bcsabib
csendes tag

sziasztok


van egy kérdésem. egy canon ip2200-as nyomtatónak megtelt a tintatartálya, persze csak a nyomtató szerint. hogyan lehet nullázni a nyomtatót?
előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.