Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) szeva000 válasza GuCo. (#1497) üzenetére


szeva000
addikt

egyértelműen akkor az 510-es

(#1502) KTU válasza Marcsa25 (#1496) üzenetére


KTU
addikt

ha teljesen új gyári patronokkal, is problémázik és garanciás, vidd vissza ahol vetted ők elküldik a HP-nak ha hibásnak találják cserélik.
ja és ne hagyd magad annak a boltnak kell intéznie a garit ahol vetted, nem küldözgethetnek!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1503) KTU válasza tothm (#1495) üzenetére


KTU
addikt

Csak
Epson Stylus CX3200 nyomtatód lehet nem DX ha a számokat jól írtad?
amúgy 40 41 patronokkal működik ha nem hagyod beszáradni jól működik olcsó utángyártott patronokkal.
Ja és minden héten nyomtatás bár ez szinte minden nyomtatóra vonatkozik különösen a külön-fejes tipusokra mivel elég drága mulatság a fej csere! olcsóbb nyomtatót venni.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1504) KTU válasza karol32 (#1494) üzenetére


KTU
addikt

driver letöltés így mennie kell

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1505) KrAt


KrAt
veterán

Skacok van egy elég nagy problémám..

Nagyon kéne még ma a nyomtató, egy borítót akarok kinyomizni, de szar. Azt csinálja (fekete alapú a borító) hogy az első kb fél centi vastag csíkot szépen feketén kinyomizza, majd minden egyes "papírtolás" uán elkezd "gondolkodni" fél mp-et, és egyre halványabban nyomtat a fekete.. Végül semmit nem nyomtat.. De ha szöveget nyomizok, akkormeg jó..

Mi lehet a baj? Elég fontos lenne :O

Előre is köszi: Atesz

Jaigen: HP PSC1510 multifunkciós nyomi, eredeti patronok, és még van benne :)

[ Szerkesztve ]

(#1506) KrAt válasza KrAt (#1505) üzenetére


KrAt
veterán

Nem tudtam már szerkeszteni az előzőt, de:

Csinálhatja ezt attól, mert lelóg a margóról? :U

(#1507) GuCo. válasza KTU (#1500) üzenetére


GuCo.
tag

És ez a gép mit tud nyomtatásban, mondjuk az IP4300-ashoz képest?
Most nézegettem még az Epson Stylus DX6000 vagy az Epson Stylus DX8400, ezekről mi a véleményed?

(#1508) KTU válasza GuCo. (#1507) üzenetére


KTU
addikt

Az MP510 az IP4300-ashoz képest, szerintem hasonló a nyomtatás minősége ugyan avval a patronokkal működnek. de ez nem jeleinti azt hogy ugyan az a két nyomtatóba a fej.

Epson Stylus DX6000 vagy az Epson Stylus DX8400
szerintem hasonló a nyomtatás minősége ugyan avval a patronokkal működnek. de ez nem jeleinti azt hogy ugyan az a két nyomtatóba a fej. 8400-on lcd kijelző így több rajta a kábítás mivel én nem nyomtatnék soha közvetlen mem. kártyáról bár a másik is tud kártyát olvasni, 2 közül az olcsóbbat választanám.

CANON vagy EPSON: CANON, a patronok miatt mert az EPSONNAL lehetnek gondok az utángyártott patronok miatt, nem biztos hogy új chippest kapsz mindenhól

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1509) KTU válasza KrAt (#1506) üzenetére


KTU
addikt

tipikus patron kifogyás jele, azt hogy a nyomtató mit mutat nem mérvadó
lehet még szöveget tudsz vele nyomtatni de a képnél a sór elajén 1-2 cm-re kifogy a tintautánpótlás, lentebb a sorok rövidülnek, gondolom.
ja és gyárilag az oriás 336-os fekete patront adták vele ami 5ml, na ettől ne várjunk sokat

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1510) GuCo. válasza KTU (#1508) üzenetére


GuCo.
tag

Köszi a részletes leírást. :R
Akkor szerintem maradok a Canon-nál, az jobbnak tűnik.

(#1511) Lejszi


Lejszi
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Van egy HP 3520-as és egy HP 3320-as nyomtatóm.
HP c8728 és HP c8727 -es fekete ill. szines partonok mennek bele.

Kérdésem az lenne, hogy ezek a partonok tölthetőek-e vagy sem?

várom a választ aki tudja, thx :R

(#1512) Lejszi


Lejszi
senior tag

Ő lenne amúgy a színes parton:

[link]

(#1513) lsc válasza Lejszi (#1511) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerintem a feketét lehet , az InkTec HPI-0005D jelzésű dobozán rajta is van a két nyomtató típusa .

Az élet kegyetlen .

(#1514) Lejszi válasza lsc (#1513) üzenetére


Lejszi
senior tag

Köszi a választ. Megpróbálkozom akkor a feltöltetéssel.

Aki tudja mi a helyzet a szinessel az jelezze :)

(#1515) KTU válasza Lejszi (#1514) üzenetére


KTU
addikt

mind két patron tölthető de előtte érdemes papírzsepire rányomni a fejet ad-e nyomatot
feketénél kettő feketecsík
színesnél 3 csík piros, sárga, kék
ha nem folyamatos a csík, kevés hiányzik belőle nedves papírzsepivel megtörölni a feketét rá is lehet állítani, a színeset nem mivel összefolyhatnak a színek
akkor érdemes töltéssel próbálkozni
folyt. köv.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1516) KTU válasza Lejszi (#1514) üzenetére


KTU
addikt

Feketébe belenyomod a tetején lévő 5 lyuk közül valamelyikbe a tűt és nyomsz bele 10-13ml fekete tintát, csak ne a fej felőli részbe nyomd hanem a hátsó részébe ahol nincs elektronika
A színesnél azt javaslom, mivel nem lehet tudni melyik be mennyi festék maradt, szedd le a kék színű patrontetőt és úgy nyomd bele a fecskendővel a tintát a szivacsszerű anyagba hogy csak annyi legyen benne amennyit felszív, ezután rakd vissza a patrontetejét és rögzítsd ragasztószalaggal.
A lyukakon kersztül is lehet tölteni de általában túltöltik az emberek és összefolynak a színek és el lehet dobni a patront.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1517) borg315


borg315
aktív tag

hello all!

en is multifunkcios vasarlasa elott allok, a szokasos kerdest tennem fel, DE nemileg modositva :)

sz'al ahogy utanaolvastam a dolgoknak, 2 lehetosegem van:

"A" TERV: canon mp510/mp520 25-30 eft + utangyartott patron fillerekert + tervezett idokozonkent "A hulladéktinta gyűjtője megtelt" maintenance ~4 eft (nem akarok turkalni a nyomtatoban).

"B" TERV: barmilyen olcso multifunkcios ~15 eft + mivel nincs utangyartott patron, igy eredeti patron ~2x4 eft-ert + on-demand maintenance.

van egy olyan erzesem, h mind2vel kb. u.ott vagyok.. :s foleg mivel 1 ev a gari, utana meg gondolom a dragabb is szet akar esni.

szerintetek melyiket szeressem? :) viszonylag keveset nyomtatnek (heti par oldal, esetelnkent par tucat).

(#1518) KTU válasza borg315 (#1517) üzenetére


KTU
addikt

"A" TERV szerintem jobb mivel mire megtellik a hulladéktinta gyűjtője nagyon sok patront kell cserélned ez még mindig gazdaságosabb.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1519) szeva000 válasza borg315 (#1517) üzenetére


szeva000
addikt

Egyértelműen az MP510/520 és nem is fog széthullani 1év múlva.Igaz én MP530-ból gyilkolok 3-at,de azokkal 2éve semmi gond,pedig nagyon sokat mentek már.

(#1520) szilko


szilko
csendes tag

Tanácsot szeretnék kérni azal kapcsolatban, hogy van egy IP5000 nyomtatóm és a dvd tálcát nem húzza be, csak ha kézzel tolom. Mi lehet a probléma?

(#1521) jandijapi


jandijapi
csendes tag

Sziasztok
Szeretném tanulmányozni a nyomtatók villogó hibakódjait, de nem tudok hozzá sehogy. Aki tudja, hogy honnan lehet le tölteni, meg köszönném. :R

(#1522) Marcsa25 válasza KTU (#1502) üzenetére


Marcsa25
csendes tag

Köszönöm a tippet, de sajnos már nem garanciás. Írtam a HP - nek is egy e-mailt mire azt javasolták frduljak szakszervízhez.
...De nem szivesen fietnék ki több tízezer forintot, ha nem muszály.

Mégegyszer köszi :))

Marcsa

Marcsa

(#1523) KTU válasza Marcsa25 (#1522) üzenetére


KTU
addikt

akkor új nyomtató vásárlással talán jobban jársz, vígyázat vannak kerülendő tipusok

rossz nyomtatóra visszatérve, szavatosság még vonatkozik rá ha garjegy számla megvan,
tájékozódj az aláírásomban szereplő linken

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1524) ML320 válasza szilko (#1520) üzenetére


ML320
aktív tag

Első körben próbálj szerezni egy tálcát - csak kipróbálás szintjére. Az iP3xxx/4xxx/5xxx széria egységeset használ. Lehet, hogy a tálca, vagy azon valami sérült/hiányzik, és ezért nem érzékeli.
Volt esetem egy 4000-sel, ott a fém bizbaz hiányzott a tálcáról.

Ember tervez, Isten perverz...

(#1525) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

dvözlök mindenkit!!!

Szeretném valaki tanácsát kikérni abban, hogy a brother nyomtatók milyenek, és hogy lehet e hozzá kapni után gyártott patront, vagy hogy egyáltalán használható e bele. Amit kinéztem az egy Brother DCP540.
Ha valaki tud segíteni nagyon meg köszönném. De ha tud valaki olyan multi gépet ami nem túl drága és ami a lényeg olcsó legyen bele a patron, akkor nagyon meg köszönném ha leírná!!!!!!!!!!!!! :))

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1526) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

És ami még mellette szól az az, hogy 3 év gari van hozzájuk!

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1527) szeva000 válasza BorosiBrigi (#1526) üzenetére


szeva000
addikt

3év gar,ha ereedeti patronnal használod,ha nem....akkor 1sem:)
Ha kiszámolod azt,hogy 3év alatt mennyi gyári téntát vágsz bele,akkor 10nyomtatót vehetsz annak az árán.
Tehát el kell döntened,hogy mi a jobb neked.Én inkább canont vennék(MP510-520),azokba olcsó a tinta,kapható sok helyen.(Nekem már az ink-mate tintával visszajött 2-3db MP530 ára,ha ezt nézem,akkor régen megérte megtölteni a patront)

(#1528) KTU válasza BorosiBrigi (#1525) üzenetére


KTU
addikt

amúgy van hozzá utángyártott patron olcsón de én még nem láttam olyan Brother nyomtatót ami bírta volna 3 évig, 2. évben általában meghalnak, nem is tudom hogy vállalnak 3év garit

jól mondja szeva000 koléga utángyártott patron ugrik a gari 3 év gart így lehet vállalni :C

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1529) BorosiBrigi válasza KTU (#1528) üzenetére


BorosiBrigi
csendes tag

Köszönöm a segítséget!
Még azt szeretném tudni, hogy a Canon MP 520-as hoz a PGI 5 és az LCI 8 patron való? Csak hogy nehogy rosszat nézzek hozzá. :B

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1530) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

Vagy először érdemes eredetit venni? És az MP 520-hoz is chip-es patron kell?
A Foto Market-ban ki néztem egy ilyen multit 30000 Ft-ért. De nem tudom mivel kezdjek. Eredeti, vagy utángyártott patronnal.

[ Szerkesztve ]

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1531) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

Mi az az usb nyomtató kábel? Mert azt nem adnak hozzá, hanem külön meg kell venni. És tartozék 4 külön álló festékkazetta. Most akkor adnak hozzá egy készlet festéket is?
Azért vannak ilyen hülye kérdéseim, mert lányom születés napjára akarom megvenni a gépet és szeretném, ha minden meg lenne hozzá, hogy egyből tudja használni. Vidéken lakunk és itt nem olyan egyszerű beszerezni a cuccokat.

köszönöm!

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1532) szeva000 válasza BorosiBrigi (#1531) üzenetére


szeva000
addikt

Ne aggódj,adnak hozzá patront egy usb2.0-ás kábelt meg veszel bármely számtekboltban párszáz forintért.Aztán már te döntöd el,hogy gyári patronokat fogsz használni vagy utángyártottat(ilyenkor chipet átkell rakni a másik patronra),esetleg töltöd őket.Én pl töltöm,de csak normális tintát szabad használni,mert a nyomtatófej bánhatja

(#1533) KTU válasza BorosiBrigi (#1531) üzenetére


KTU
addikt

usb nyomtató kábelt azt külön kell venned, anélkül nem tudsz nyomtatni, ha lehet 2.0-at de általában már csak ilyen van, pár 100ft-ba kerül, 4 db patron jár hozzá, ha kezd fogyni akkor vegyél utángyártott patront mivel a chippet át kell rakni az eredetiről, ill. papír 80gr/m2 , már hoztak új nyomtatót vissza hogy gyűri a papírt mint kiderült valami vékony géppapírra akartak nyomtatni hát nem sikerült, ja esetleg fotopapír ha akartok fotot nyomtatni

szeva000 koléga megelőzött

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1534) Bermi


Bermi
aktív tag

sziasztok!

a lehető legolcsóbb multi nyomtatom keresem, amihez tudok vásárolni utángyártott patron.

az canon mp 5-ös sorozathoz jó áron vannak az utángyártottak, de az alapgép túl drága az mp140 jó áron van, de nem találtam utángyártottat.

van valami köztes megoldás?

thx :R

F1.....

(#1535) PEPE85


PEPE85
senior tag

Hellosztok, manapság lézer vagy tintasugaras nyomtatót érdemes venni 30k-s értékhatárig? Csak fekete fehér szöveg nyomtatásra lenne használva.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#1536) Chili7 válasza PEPE85 (#1535) üzenetére


Chili7
őstag

Fekete-fehérre inkább lézer. Gyorsabb, és tovább tart a festék! Szerintem.

(#1537) KTU válasza PEPE85 (#1535) üzenetére


KTU
addikt

természetesen fekete lézer nyomtató
Samsung ML-2010P, Xerox Phaser 3117, Samsung ML-2010, Samsung 2010PR, Samsung ML-1610,
e 2 márkát ajánlom, olcsó és strpabíró nyomtatók és ami nem mellékes találsz hozzá viszonylag olcsón utángyártott tonert vagy töltetheted!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1538) KTU válasza Bermi (#1534) üzenetére


KTU
addikt

esetleg EPSON, tizenpárezer ft körűl lehet kapni
most már van hozzá új generációs utángyártott patron aminek a chipjét talán elfogadja a nyomtató (711, 712, 713, 714,)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1539) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

Szeva000 és KTU nagyon köszönöm a segítséget!

:K

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1540) KTU válasza BorosiBrigi (#1539) üzenetére


KTU
addikt

nincs mit :R

meg van a nyomtató?

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1541) BorosiBrigi válasza KTU (#1540) üzenetére


BorosiBrigi
csendes tag

Most rendelem meg a Foto Market web áruházában. 30000 Ft és ingyenes házhoz szállítás. Ez jó ár érte?

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1542) szeva000 válasza BorosiBrigi (#1541) üzenetére


szeva000
addikt

szerintem elég jó ár,amúgy ráadásul normális cég.Legalábbis még nekem nem volt velük vitám.

(#1543) KTU válasza BorosiBrigi (#1541) üzenetére


KTU
addikt

jó választás,
árban és a cég is,
szerintem is

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1544) BorosiBrigi


BorosiBrigi
csendes tag

300 Ft-ért adnak hozzá Koling USB A/B nyomtató kábelt. Ezt rendeljek hozzá? Kell hozzá?

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1545) szeva000 válasza BorosiBrigi (#1544) üzenetére


szeva000
addikt

kell hát,de nézd meg,gogy milyen hosszúságú kell kb.5m-nél lehetőleg ne legyen több és ha van USB2.0 legyen,de nem lesz az 1.1-el sem bajod
Coolink az:)

[ Szerkesztve ]

(#1546) BorosiBrigi válasza szeva000 (#1545) üzenetére


BorosiBrigi
csendes tag

1.8m és tényleg úgy van írva, hogy kolink. 2.0-ás. Okés akkor azt is rendelek hozzá!

;)

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1547) Bermi válasza KTU (#1538) üzenetére


Bermi
aktív tag

köszönöm :R , ha jól látom ez patron sorozat a dx4000-esekbe való, valóban jó ára van. utánaolvasok

F1.....

(#1548) BorosiBrigi válasza szeva000 (#1532) üzenetére


BorosiBrigi
csendes tag

Szeva000 azt írtad, hogy te töltöd a patronodat. Meg mondanád, hogy milyen festéket veszel? Vagy, hogy az CLI 8 és PGI 5-höz milyen festéket javasolsz? Láttam refill márkájút. Az jó?
Az utángyártott patronra azt íták, hogy a chip áttétele után nem biztos, hogy rendesen fog működni a nyomtató.

Omnia tulaj!......A kezdetektől..........

(#1549) szeva000 válasza BorosiBrigi (#1548) üzenetére


szeva000
addikt

ment 1privi.Javaslom ne tömd tele mindenféle lommal,mert egy nyomtatófej bánhatja,ami kb15rugó.Nekem még chip cserénél sosem volt gondom,de én is láttam már olyat,hogy egyszerűen csere után annyi lett neki

[ Szerkesztve ]

(#1550) demars


demars
addikt

Hello mindenkinek!

Kicsit beszáradt nyomtatópatronomat kipucoltam (langyos vízzel, óvatosan), pucolás után tesztoldalt nyomtattam s ekkor vettem észre, h a sárga szín hiányzik! Feltöltöttem, de most se nyomtat sárgát! Egyáltalán nem nyomtat amikor sárgára állítom át a betűszínt (illetve nyomtat csak üres papírt dob ki) !
Mitől lehet ez? Van e erre megoldás!
Ha valaki tud segíteni, megköszönném!
Nyomtató Canon IP1300

Üdv: demars

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.