Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1551) gardener válasza demars (#1550) üzenetére


gardener
senior tag

Nekem olyankor csinált mikor nem volt rendesen helyén a Yellow patron,mert véletlen kolleganő fekete patron cserekor kipattintotta a pöckét a Yellow-nak.

Sztem vagy nincs rendesen a helyén vagy elkoszolódott-beszáradt a sárga fúfókája.

Ez esetben a nyomtatófejet kellene megpucolni. Rosszabbik esetben csere.

(#1552) demars válasza gardener (#1551) üzenetére


demars
addikt

yellow (sárga) patron nekem egyben vannak a színesek! egy patronban van a 3 alapszín piros kék sárga
kb egy órája töltötem tele őket
fura is volt, h a sárga az sokat bevett, de a kék és pirosba alig ment bele pár csepp, s tele is lettek!
mondjuk pár színes szöveget nyomtattam csak ki vele, ki sem fogyhatott volna!
Lehet h csak meg kellene igazítanom a patront?

Köszi a választ!
Üdv: demars

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#1553) bcsabib


bcsabib
csendes tag

üdv mindenkinek.

szükségem lenne egy kis segítségre. canon ip1500-as nyomtató tintatartálya megtelt és :W nem nyomtat. van valami házilagos megoldás?
előre is köszi.

cs.

(#1554) KTU válasza bcsabib (#1553) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem nincs házilagos megoldás :(
valamelyik canon service kb 1500ft

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1555) Jarod1 válasza demars (#1550) üzenetére


Jarod1
addikt

A haveromnak is ugzanez volt csak neki a kékkel, prólta hátha patron xar, a fejet is áztatta
hogy a fuvókák tisztuljanak...nem jött be,,ip1500-asa va egyébként

(#1556) szeva000 válasza bcsabib (#1553) üzenetére


szeva000
addikt

Van megoldás,ha kell küldök egy ip1500 service tools-t.de ha nem megy vele,én nem magyarázgatom mit,hogyan.esetleg a jövő héten érek rá jobban.keress meg priviben majd,ha kell.

(#1557) demars válasza Jarod1 (#1555) üzenetére


demars
addikt

tehát akkor patron csere??? :F

:W
bakker pedig most nyomtam tele a sárgát is... :O

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#1558) Jarod1 válasza demars (#1557) üzenetére


Jarod1
addikt

nem, a patroncsere nem jött be.. tisztitás se.. :(

(#1559) Boryszka


Boryszka
tag

Üdv!
Én a mai napon vettem egy SAMSUNG ML2010-es nyomtatót, és baromira szépen és gyorsan nyomtat, nincs vele semmi gond! Nyomtatás közben 50-60 dB a zajszint, készenléti módban pedig úgy 30-40 dB! Ez engem egy kicsit idegesít! Nem sok ez? Igaz, hogy csak 5 percig muzsikál így, de akkor is idegesítő! Ez normális zajszint? Minden lézernyomtatónak ilyen hangja van? Eddig még csak tintasugaras nyomtatóim voltak, és azok nagyon halkan dolgoztak! :)

BL

(#1560) bcsabib válasza szeva000 (#1556) üzenetére


bcsabib
csendes tag

szuper lenne, ha át tudod küldeni. nagyon köszi előre is.

cs.

:C

(#1561) szeva000 válasza bcsabib (#1560) üzenetére


szeva000
addikt

elment:)

(#1562) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdvözletek!

Nos lenne egy kérdésem remélem jó helyre írok. Szóval adott egy iroda pár pc-vel (5-6db)
Van egy nagy nyomtatójuk amihez alapjáraton lehet több gépet hozzácsatolni hogy mindegyik használhassa. De ez csak fekete fehéret tud nyomtatni. Van egy másik nyomtatójuk ami kisebb de tud színesben is. Viszont ebbe csak 1 db usbt lehet bedugni. Eddig úgy használták hogy egy gépet rákötöttek és a többi gép azon a gépen keresztül használta a nyomtatót. Csakhogy ez olyankor rossz ha az adott gép nincs bekapcsolva mert akkor senki más nem tudja használni a nyomtatót.
Nos lehet erre a problémára az a megoldás pl hogy vesznek vmi usb hubot vagy mit amiben beledubnak minden gépből egy usb-t és aztán a hubot tolják rá a nyomtatóra? Nem fog ez semmiylen hibához vezetni? Vagy ha igen hogy lehetne megoldani?
Előre is köszi a válaszokat! :R

Youth hides the key to salvation

(#1563) gardener válasza DelArco (#1562) üzenetére


gardener
senior tag

Megoldás egy usb-s printerserver.

Ha jobbat akartok akkor lecserélitek egy Canon MX700ra. Ebben benne van a printerserver is.
Ráadásul ez egy multifunkciós. ÉÉÉsss hálózatban tudtok scanelni is bármelyik gépről!

Nekünk ilyen van. Nagyon bevált. Persze ha kicsi a költségvetés akkor marad az usb-s printerserver.

Mindkét estetben Pc nálkül bárki elérheti az eszközt.

(#1564) ludla


ludla
őstag

Sziasztok. A Canon IP1500-as nyomtatóm ki írta hogy nem sokára megtelik a tinta tartály, van srvice tool progim csak nem tudom hogyan kell használni aki tudja a megoldást írhatna. Köszi

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#1565) gardener válasza ludla (#1564) üzenetére


gardener
senior tag

esetleg kérj segítséget itt.

[ Szerkesztve ]

(#1566) szeva000


szeva000
addikt

na mégegyszer,mielőtt még kérdeznek:

Canon PIXMA IP1000, IP 1500
Waste Ink Counter Reset.
Step 1: Manual for Service mode
1. Turn off the printer. And disconnect the printer cable.
2. Press and hold the POWER button, turn on the printer.
3. The indicator (L.E.D.) should be green.
4. Press and release the RESUME button , the indicator (L.E.D.) should be orange.
5. Press and release the RESUME button again, the indicator (L.E.D.) should be green.
6. Release both buttons.

step 2 : Software for Permanant

1. Reconnect the printer cable.
2.Open General Tools software and select (USB PORT)
3 .Choose (SET DESTINATION 1) And it should be reset.

(#1567) DelArco válasza gardener (#1563) üzenetére


DelArco
aktív tag

Köszönöm szépen! :R
Nemtom mennyi pénzük van tőlem csak tanácsot kértek de sztem jó lesz nekik talán a printserveres megoldás is. Ha mégsem akkor majd vesznek egy ilyen canon gépet.
Mégegyszer köszi a segítséget! :R

Youth hides the key to salvation

(#1568) demars válasza Jarod1 (#1558) üzenetére


demars
addikt

akkor??? Fekete nyomtata rendesen! színesnél meg csak a sárga fúvóka van beszáradva, elvileg egy patroncsere megoldja nem?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#1569) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom a HP DeskJet 5740-s nyomtatómmal, Vista alatt.
Nem nyomtatja ki a koordinátarendszereket, mi lehet a gond?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#1570) gardener válasza Spidee (#1569) üzenetére


gardener
senior tag

Biztos nyomtató gond?
Milyen software-el akarnál nyomtatni? Excel?

(#1571) Spidee válasza gardener (#1570) üzenetére


Spidee
senior tag

World-be.
Olyan mintha ha a vonalakat nem akarná nyomtatni, tört vonalat se nyomtatja ki. :((

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#1572) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!
Kaptam egy Canon IP3500 Nyomtató, összeraktam installáltam, de nem nyomtat fekete betűket word-ben, ha másra állítom a betűk szinét azt nyomtatja.
Viszont ha képet nyomtatok akkor megvan a fekete szín.(Nem word-ből)
Kinyomtatam a fúvóka ellenőrző mintát és innen is hiányzik a fekete, de nem csak a vonal hanem az egész sáv, mintha nem lenne benne a patron.
Tippeket, ötleteket várok, ha tényleg rossz akkor még 3 napon belül vagyok.
Driverfrissítés megvolt.
Előre is köszi!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1573) gardener válasza Czimby (#1572) üzenetére


gardener
senior tag

Wordben a fekete nyomtatása fekete patronból megy. Kép nyomtatásánál valószínű a többi színből keveri ki a feketét. Nézd meg,hogy a patron a helyén van e rendesen, esetleg a fejet is vedd ki,nézd meg nincs-e piszok az érintkezőkön! Patronon is nézd meg,hogy a tetejéről rendesen letépte-e a cimkét! Csinálj egy fejtisztítást a karbantartás menüből. Ha ez sem segít ,akkor gyorsba vissza! egyenlőre több ötletem nincs.

(#1574) gardener válasza Spidee (#1571) üzenetére


gardener
senior tag

Én a word-re tippelnék inkább. Csinálj a grafikonról egy screenshotot és azt próbáld meg kinyomtatni. Biztosra venném,hogy úgy kinyomtatja. Ha igen nézd meg a word beállításait!
grafikonok nyomtatása vagy háttérképek nyomattása... rémlik, hogy ezeket ki-be lehet kapcsolni.

(#1575) Czimby válasza gardener (#1573) üzenetére


Czimby
addikt

Hello!

Köszi a választ!
Patron a helyén van(világít meg be is kattant)
A fejet már megmozgattam többször is.
A patront én bontottam ki, nem maradt rajta cimke, meg anyag is van benne.
Egy sima fejtisztítást már csináltam, még van egy komolyabb fajta azt is kipróbálom.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1576) Spidee válasza gardener (#1574) üzenetére


Spidee
senior tag

Szia!

Köszi a segitséget.
Közben megoldódott, leszedtem az egész Office-t és raktam fel másikat, és most megy minden rendesen, ugyhogy tényleg tuti a world-el volt a gond.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#1577) sunyifing


sunyifing
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy a Canon MP 220 multifunkciós tintasugaras nyomtatóba milyen patronok jók? A PG-40=16ml CL-41=12ml PG-37=11ml CL-38=9ml biztosan jók de szeretnék bele venni PG-50=22ml és CL-51=21ml patronokat mert most a gyári legkissebbek vannak benne de a szines máris kifogyóban van.
Az a kérdésem hogy bele lehet-e tenni a PG-50 és CL-51 patronokat?
Ha valaki tud segíiteni az nagyon jó lenne!!!! :R

(#1578) szeva000 válasza sunyifing (#1577) üzenetére


szeva000
addikt

bele lehet tenni

(#1579) KTU válasza sunyifing (#1577) üzenetére


KTU
addikt

bele lehet tenni de nyomtatni nem valószinű hogy tudsz vele :D
ezek jók bele:
Fekete: 219 oldal (PG-37), 329 oldal (PG-40), színes: 207 oldal (CL-38), 312 oldal (CL-41)

sajna direktbe nem lehet linkelni az oldalt de a canon oldalán ez van
Multifunkciós készülékek
Tintasugaras készülékek katt, 2. termék

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1580) KTU


KTU
addikt

dos-ból lehet-e nyomtatni a következő készülékekkel?
arra lennék kiváncsi ki használta dos-os nyomtatásra a következő nyomtatók valamelyikét?

Samsung 2010PR, Samsung ML-2010, Samsung ML-2510P, Xerox Phaser 3117, Samsung ML-2010,

:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1582) szeva000 válasza KTU (#1580) üzenetére


szeva000
addikt

A 2010-el nem ment,de szerintem a 2510 is halott ügy,mivel már az elődök sem akartak(1750) dos alól nyomtatni.Csak az üres lapot nyomta az is:)
A kyocera legalább megy:)

(#1583) szeva000 válasza sunyifing (#1577) üzenetére


szeva000
addikt

na....KTU-ra halgass:)

(#1584) KTU válasza szeva000 (#1582) üzenetére


KTU
addikt

Köszönöm :R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1585) ez_meg_emaz válasza Bermi (#1534) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hi, nemrég kaptam egy cannon mp140-es multifunkcios nyomtatot. Épp kérdezni akartam de látom vki már felvetette a problémát. Akkor ezekszerint nincs hozzá utángyártott patron?* Csak eredetit tudok venni hozzá ha elfogy?? 5k szines, 3k fekete ez elég soknak tünik nekem, igaz eredeti de akkoris. Soha nem volt még nyomtatom és nem is foglalkoztam a kérdéssel eddig, ezért nemtom hogy mennek a dolgok meg hol lehet olcson venni hozzá patront. Olvasgattam kicsit itt (csak 5 percet) és amit még nem értek hogy ezek az utánygyártott patronok hogy "müködnek". Vmien chipekröl is volt szo meg hogy felismeri-e a nyomtato vagy nem. Vhol van erröl vmi leirás hogy tudjak tájékozodni picit?

Megköszönném ha vki legalább az elsö* kérdésemre válaszolna. Köszi.

(#1586) ez_meg_emaz válasza KTU (#1579) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nézegettem amit irtál. (Nem olyan vok aki csak kérdez de nem olvas) Láttam hasonlo készülékröl van szo csak ujabb. Megis néztem a cannon oldalát de 140-es az szépen eltünt. Van 130-as 150-es ..... de 140 nincs. Mondjuk a manualt szerintem megkaptam cd-n szal azt valszeg ugyis megtom nézni ha van benne vmi fontos. De igazábol engem a legolcsobb megoldás érdekel patron ügyben.

(#1587) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hirtelen nagyon kihalt ez a topic. :F

(#1588) KTU válasza ez_meg_emaz (#1586) üzenetére


KTU
addikt

ennél a nyomtatónál leg olcsóbb ha töltöd, kicsit vacakol mivel üresnek látja a patront, de van rá megoldás, ha kell átküldöm

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1589) ez_meg_emaz válasza KTU (#1588) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát megköszönném. ;) De legelöször vmi link kéne erröl a töltés dologrol. Nekem az egész nyomtatos dolog uj(utángyártott patron, chip, meg egyebek). Szal a manuális patron töltés meg aztán abszolut. Csak hogy tudjam mibe kezdek azzal ha töltögetni akarom. Nem akarom elrontani és ezért szeretek utánaolvasni mindennek. De mivel nem is terveztem nyomtatot csak kaptam egyet nemigazán tudom hol tudnék pontos és megbizhato infokat kapni ien és ehhez hasonlo témákban.

(#1590) mencser válasza szeva000 (#1556) üzenetére


mencser
csendes tag

Szia!!Szeretném,ha nekemis elküldenéd a megoldás kulcsát,amielőtt darabokra szedem a nyomtatóm!Köszönöm szépen a segítség :W ed!!!!

(#1591) szeva000 válasza mencser (#1590) üzenetére


szeva000
addikt

ottvan a 1566-ban:D

(#1592) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Van egy őslény (5-6 éves) HP3820-as nyomtatóm ami az egyik pillanatról a másikra "megadta magát" ....

Ha nyomtatni akarok, kis "nyöszörgés" után kiírja, hogy a nyomtató patronok elakadtak és nem nyomtat.
Hibaelhárításnak esetleges papirelakadást javasol, hogy nézzem meg, de az nincs.

Még egy infó: ha felnyítom a nyomtató tetejét, a fent leírt nyöszörgés után nem jönnek középre a patronok, hanem a burkolat alatt maradnak.

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy lehetne a hibát megszüntetni, esetleg nagyon ólcson hol lehetne javítatni, mivel két vadi új fekete és színes patron van benne?

:U

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1593) pufi-1


pufi-1
csendes tag

Üdv Mindenkinek.
Canon MP-180-as nyomtatóm tintapatronjait utántöltöttem de azt írja ki hogy üresek és cserélni kell,és nem nyomtat.Van valami megoldás vagy tényleg csak az új.Segítsetek.

(#1594) Chili7


Chili7
őstag

Hello!

Van nekem egy HP PSC 2355 "all-in-one" nyomtatóm.
Elkezdett rakoncátlankodni a nyomtató része, és hát úgy alakult, hogy idegességemben rávertemegy k nagyot a tetejére. Szépen szét is tört az üveg ami a scanner részében van.

Kérdésem az, hogy milyen lehetőségeim vannak:

1. Kiszórom az üveget és vágatok bele egy másikat? > és működik
2. szervíz, akik valami spec. üveget tesznek bele+egyebek?
3. Új scanner vásárlása?

köszi

(#1595) Vajga


Vajga
tag

Sziasztok!
Olyan nyomtatót keresek, ami tud scannelni is, és cd/dvd-re is tud nyomtatni!
ami még fontos lenne:
ne 50000ft legyen
olcsó legyen bele a patron
takarékos legyen! (ugyanis most vettem egy epson dx4450-et, de nagyon zabálja a tintát! főleg ha kikapcsolom, majd 2 nap múlva bekapcsolom, eltűnik belőle a tinta fele!!! szerintetek mi lehet a baja? v ez ilyen sz@r?
előre is köszönöm segítségeteket :R

(#1596) Dr. COPY. válasza Chili7 (#1594) üzenetére


Dr. COPY.
tag

Ejnye-bejnye szegény gép! De nincs semmi probléma simán vágatsz egy üveget és jó lesz. A méretekre (szélesség, hosszúság és VASTAGSÁG) viszont figyelj oda. Ja és az üvegszilánkokat a kocsi (amiben a megvilágító lámpa van) útjából az utolsó darabig távolítsd el.

www.drcopy.hu

[ Szerkesztve ]

(#1597) lezso87 válasza pufi-1 (#1593) üzenetére


lezso87
csendes tag

hi!

Nekem is ez volt a gond, csak nekem ip1800 asom van. De még a szöveg után kiírja h ha kiakarod kapcsolni a nyomtatószint ellenőrzőt akkor nyomd hosszan a kiadó gombot vagy valami ilyesmi. nekem ez oldotta meg.
:)) :Y

lezso87

(#1598) lezso87


lezso87
csendes tag

van egy hp psc 1315 multufunkciós nyomtatóm amiből kitört egy darabka(gondolom a lapadagolóból) mert ha beveszi a papírt bennakad a közepén vagy többet húz be.
Költséges lenne a javítása? Vagy honnan szerezzek hozzá alkatrészt?

köszi :R :(

lezso87

(#1599) vgergo


vgergo
aktív tag

Nekem olyan problémám van, hogy a Canon i560-os nyomtatom a következő hibaüzenetet írja ki(és természetesen nem is hajlandó nyomtatni):
Operator error.
Press printer's RESUME button.
If this doesn't clear the error, cancel printing and turn the printer off and then back on.

Mi lehet a baj?

Előre is köszi a segítséget.

(#1600) k.ricsi


k.ricsi
csendes tag

Sziasztok!nekem egy olyan probléma lépet fel a gépen hogy most vettem egy telefont és rácsatlakoztatam az usb-t és a cserélhető lemezre katintok akor azt irja ki hogy helyezze be a cd-t de már töbszzör is behelyeztem és nem a j be olvassa be segítsetek lécives!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.