Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Meignt problémám akadt a HP Deskjet D1360-as nyomtatómmal.
Új patron került bele, s nyomtatáskor bejön az ablak, hogy célszerű patronigazító nyomtatást végezni vele használat előtt.

Ok. De a harmadik ilyen oldal után elvesztettem a türelmemet... Mi a gyászért akarja folyton lefuttatni az igazítást?
Valahol be lehet állítani, hogy ne jöjjön figyelmeztető ablak ha felnyitom a gép fedelét? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#752) tothbe válasza D4rkm4n (#751) üzenetére


tothbe
addikt

Nos, kalibráló oldalt minden patroncsere után nyomtat, ez kikerülhetetlen. És sajnos a fedél felnyitását patroncserének veszi. Ez van, vegyél inkább Canon-t. ;]

By(e) Tothbe

(#753) D4rkm4n válasza tothbe (#752) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A notebookomhoz járt. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#754) tothbe válasza D4rkm4n (#753) üzenetére


tothbe
addikt

Mer kellett neked hp notbuk :P

By(e) Tothbe

(#755) D4rkm4n válasza tothbe (#754) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Albacomp noti. :D

Amúgy a fedélfelnyitást nem veszi patroncserének... A gond az, hogy valami miatt ''nem jegyzi meg'' hogy az igazítás egyszer már megtörtént... :F :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#756) armandusy


armandusy
tag

HEllo van egy epson rx620-am le tudná valaki írni hogy kell vele pontasan diát scannelni?!?!

Az a bajom hogy a 6 diából csak 3 dia jön be!

Köszönöm

(#757) Djuree


Djuree
félisten

Hello.

Van egy HP 710C nyomtatóm és olyan progi kellene amivel meg tudom nézni mennyi tintám van még.

Tud ilyet valaki :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#758) petyko98


petyko98
csendes tag

Hali! :) HP Officejet d155xi nyomtatót kaptam. :) Használt, de én még láttam nyomtatni a papa munkahelyén. DE !!! :W A hálózati adaptert nem adták vele! Tud valaki valami okosságot? :F petyko98@freemail.hu

[Szerkesztve]

(#759) D4rkm4n válasza petyko98 (#758) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Menj be a papa munkahelyére és kérd el hozzá az adaptert. :U :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#760) petyko98 válasza D4rkm4n (#759) üzenetére


petyko98
csendes tag

Jó ötlet! Nekem is eszembe juthatott volna...

No de félre tréfa: Nincs meg, már kerestük. Selejtezés volt, ezeket, meg 15-ös monitorokat lehetett elhozni. Már semmi sincs belőlük. Arra gondoltunk, hogy hátha van valakinek, valahol rossz nyomtatója, amelyiknek jó a tápja. Ilyesmi segítségre gondoltunk...

(#761) Djuree válasza petyko98 (#760) üzenetére


Djuree
félisten

Vagy csinálhatsz hozzá saját kezűleg is, nem nehéz, persze érteni kell az elektronikához valamennyire ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#762) D4rkm4n válasza petyko98 (#760) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem ha bemész egy márkaboltba / szervizbe, akkor biztosan tudsz hozzá venni.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#763) petyko98 válasza Djuree (#761) üzenetére


petyko98
csendes tag

31,8 V kimenő feszkóval és 3100 mA áramerővel nehéz nekem ilyet csinálni...

(#764) petyko98 válasza D4rkm4n (#762) üzenetére


petyko98
csendes tag

Ez lesz a jövő heti feladatom.

(#765) Djuree válasza petyko98 (#763) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen 3100 mA-t nem könnyű összehozni, próbálj meg venni hozzá a hivatalos szervízben

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#766) tothbe válasza Djuree (#757) üzenetére


tothbe
addikt

A hp driver progija a dja a legtöbb infot-t: teli, van még, majdnem üres, üres.
Kb. ennyit tudsz kihámozni belöle, többet ne is akarj, mert nem képes rá.

By(e) Tothbe

(#767) Djuree válasza tothbe (#766) üzenetére


Djuree
félisten

és honnan tudom ezt letölteni, mert a hp oldalán, csak egy fényképszerkesztő progit találtam...

pontos linket adj légyszi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#768) Gitros


Gitros
aktív tag

Nincs valakinek véletlen egy HP Laserjet 3330mfp-je:F

Nagyon kéne a gyári CD-je, mert ennek híján nincs scanner, csak másoló és nyomtató no meg a fax. HP oldaláról nem letölthető (...tiszta röhej!)

Uff Gitros voltam...

''Számítógéppel sokkal gyorsabban megoldjuk azokat a problémákat, amik a számítógép nélkül nem is léteznének.''

(#769) Newyorker


Newyorker
addikt

Üdv mindenkinek!

50.000 Ft-ért melyik multufunkciós nyomtatót ajánljátok?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#770) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok!Valami olcsó nyomtatót keresnék 20k körül.Néha nyomtatok szöveget,szines képekkel.Idáig Canon i350-em volt,de egyszer csak azt írta ki,hogy ''Nincs nyomtatófej a nyomtatóban''.Szervízben azt mondták,hogy ezt nem lehet javítani,csak cserélni,a fej meg 20k-ba kerül.Akkor már inkább veszek egy újat.Ezt 3 évig használtam,de szerintem még 400 oldalt se nyomtattam vele.Ha tudtok valami jó ajánlani,megköszönném.
Én az Epson Stylus D78-ra [link] gondoltam,állítólag sima papírra is szépen ''megfolyás'' nélkül nyomat.

(#771) szeva000 válasza copperhead (#770) üzenetére


szeva000
addikt

szerintem dobj hozzá pár ezret és vegyél egy IP4200-4300-at.

(#772) copperhead válasza szeva000 (#771) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! :) Rákerestem a Computer Bildnél győztes volt.[link]
Remélhetőleg nem csak a Canon ''hatására''.Remélhetőleg nem fog beszáradni a tinta,mert én elég keveset használom.



[Szerkesztve]

(#773) copperhead


copperhead
aktív tag

Ahogy látom ez fotónyomtató,ami nekem felesleges,valami olcsóbb Canon biztos jó lesz.

[Szerkesztve]

(#774) Jarod1


Jarod1
addikt

AZ MM-ben van 2700 pengőért 100 db-os 10x15-ös fotópapír, Próbálta már valaki? :F

(#775) Armando_19


Armando_19
őstag

Hi all!

Van 1 Hp DeskJet 5150 típusu nyomtatóm, és olyan problémám van vele, hogy a zsír új teli patront berakom, és folyamatosan villog, hogy üres...
Szerintetek a patron lehet a ludas?

Válaszolat Előre is köszönöm! :R :R

mod:elírtam a típust :C :C

[Szerkesztve]

(#776) tothbe válasza Armando_19 (#775) üzenetére


tothbe
addikt

Vagy a patron a hibás, vagy rosszul tetted bele vszleg.

By(e) Tothbe

(#777) Armando_19 válasza tothbe (#776) üzenetére


Armando_19
őstag

Thx ;)
Megpróbálok valahonnan szerezni másik patront azzal megnézni.

(#778) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok!Van egy HP DeskJet 510-es nyomtatóm.A problémám a következő.Nyomtatás közben a lap felénél egyszercsak elfogyott a tinta.Kivettem megnéztem a patron még félig van tintával.Hiába akarok nyomtatni egyszerűen nem jön ki belőle tinta.Próbálkoztam már tisztítással is,de nem vezetett eredményre.
Aki tud valami megoldást,hogy hogyan lehetne kifacsarni a maradék tintát belőle az jó lenne.
Köszönök minden segítséget.

(#779) tothbe válasza Zadia (#778) üzenetére


tothbe
addikt

azt irja, hogy elfogyott a tinta? Nem a másik patronból fogyott el? Nem utántöltött patron és nem chip-elték meg rendesen töltésnél?

By(e) Tothbe

(#780) Zadia válasza tothbe (#779) üzenetére


Zadia
senior tag

Szia!
Nem ír ki semmit.Rendesen nyomtatni akar ,a fej jár jobra-balra,de tinta nam jön ki belőle.
A patron nem utántöltött,hanem gyári és eléggé drága a kicsike.Ebbe a nyomtatóba csak egy patron van.

(#781) jenko


jenko
tag

Sziasztok, indokolnom kéne, hogy két nyomtató szerver (?) közül az egyik jobb:
HP Jetdirect en3700
és HP Jetdirect 300x közül az utóbbi tudtommal újabb. A HP lapjáról szereztem néhány paramétert az en3700-ról, mint
Flash memory: 4 MB
Standard memory: 8 MB
Processor speed: 125 Mhz
A 300x-ről semmit nem találtam, az official HP lapon sem. Valaki esetleg tud róla valamit?
kösz

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#782) tothbe válasza jenko (#781) üzenetére


tothbe
addikt

Nos, többekközt a legnagyobb különbség, hogy a 300x párhuzamos portos és régebbi, mig az en3700 usb2.0-s és az egyik legújabb hp print szerver.
szóval nem jól tudod, viszont párhuzamos nyomtatóhoz jobban jársz a 300x-el, mint egy en3700+konverterkábelllel, mert megbizhatóbb lesz.
usb-s lehetöség esetén viszont egyértelmüen jobb az en3700, nem is kicsit. (2mb helyett 8mb ram, 2 helyett 4 megás flash, stb)

By(e) Tothbe

(#783) jenko válasza tothbe (#782) üzenetére


jenko
tag

köszi, sokat segítettél :R

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#784) Zadia


Zadia
senior tag

Nem tudja senki mi lehet a baja a nyomtatónak? :F

(#785) tothbe válasza Zadia (#784) üzenetére


tothbe
addikt

Nos, vszleg a fej száradt be akkor. Viszont ha nem sikerül megpucolnod pl. alkohollal sem, az gáz, mert akkor a fejcsere ehhez a tiushoz már nem is lehetséges, tehát kuka lesz a dolog vége.

By(e) Tothbe

(#786) Zadia válasza tothbe (#785) üzenetére


Zadia
senior tag

Nyomtatás közben száradt volna be a fej?

(#787) SLYM


SLYM
veterán

tudtok nekem mondani egy ár/érték arányban nagyonjó színes lézernyomtatót?

(#788) Zadia válasza tothbe (#785) üzenetére


Zadia
senior tag

Nos.Mindent megpróbáltam és kitisztítottam alkohollal,de csak nem jön belőle tinta. :(
Pedig félig van!!!!!!!!!! :W :W :W

(#789) tothbe válasza Zadia (#786) üzenetére


tothbe
addikt

igen, visszaolvasva rendesen a hibádat ez igy elég fura. És nem lehet, hogy bekrepált a patron? Másikkal nem próbáltad?

By(e) Tothbe

(#790) Zadia válasza tothbe (#789) üzenetére


Zadia
senior tag

Sajna nem,mivel nincsen másik.Azt hiszem a jövő héten elviszem és megnézetem egy szervízben.

(#791) Jarod1 válasza Zadia (#788) üzenetére


Jarod1
addikt

Tedd meleg vízbe, nekem a régi nyomtatómnál bejött( csak az a részt mártogasd ahol jön ki a tinta.) ne az egész patront

(#792) Zadia válasza Jarod1 (#791) üzenetére


Zadia
senior tag

Kösszi kipróbálom.Veszteni úgyse fogok semmit.
Ha ez se segít akkor nem is viszem el szervízbe hanem megy az örök vadászmezőkre pihenni.Én meg előveszem régi 9tűs Citizen nyomtatómat aminek a hangja felér egy MTZ traktoréval,de az legalább nyomtat(ott...?)

(#793) Zadia válasza Jarod1 (#791) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem használ itt már se meleg se forró víz. :(
Viszont a Citizen nyomtatóm se nyomtat. :W
Pedig úgy raktam el,hogy jó volt.Igaz akkor még a Win 98 őrület tombolt. :R
Szerezhetek be valamilyen másik nyomit.

(#794) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok, kérdésem lenne:
Van 1 HP Photosmart 7450-es nyomtatóm, feltelepítem a drivert, látszólag minden rendben van, de amikor nyomtatnék, akkor kiírja, hogy kifogyott a lap, holott benne van, ilyen esetben mi lehet a probléma?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#795) tothbe válasza Tybee21 (#794) üzenetére


tothbe
addikt

lehet rosszul beigazitott papir, hibás optokoppler vagy kopott behúzógörgö.

By(e) Tothbe

(#796) Tybee21 válasza tothbe (#795) üzenetére


Tybee21
aktív tag

''hibás optokoppler'' ez meg micsoda?
igazából nem értem mi baja lehet, mert alig volt használva, ha azt mondom, hogy 100 oldal lehetett eddig vele nyomtatva, akkor is sokat mondok szerintem.

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#797) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Szóval, közben még próbálkoztam:
erőszakkal nyomtam a lapokat, mikor próbálta behúzni, s sikerült is vmi, de hát nem az igazi
1. lap: [link]
tesztoldal, 2 lapra nyomtatta, gondolom nagyjából látszik, meg még ezen kivül, mikor bevégezte a nyomtatást kidobott vagy + 3 üres lapot
2. lap: [link]
ez az órarendem, ezen ha jobban szemügyre veszed, lemaradt a táblázast jobb oldala, holott más nyomtató kinyomtatta, mert a dokumentumban benne van, tovább asszem ez után is kidobott 1 plusz lapot üresen, jah s még vmi, nem egyenesen nyomtat nem párhuzamos a táblázat a lap szélével, egyébként ez a végső megadás elötti lapokra is jellemző volt, hogy nem egyenes a nyomtatás...
szóval ennyi. eme tünetekből mire lehet következtetni, mi lehet a hiba?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#798) B-Rok25


B-Rok25
csendes tag

Hi!

Epson stylus c86-os nyomtatónál hogy lehet a hulladéktintatartályt resetelni?

(#799) Matrix2006


Matrix2006
csendes tag

Nekem Pixma IP1600-as nyomtatóm van. Azért, hogy a hulladék tintatartály ne teljen minden bekapcsoláskor a fejtisztítássa (és ne zabálja feleslegesen a tintát) nem kapcsolom ki. Viszont a papírt kiveszem és lehajtom a tetejét, hogy le menjen tele porral (jó tudom így is fog belemenni). Namost, ha nyomtatni akarok papír be és elkezd mocorogni, szerintem ugyan úgy mint bekapcsoláskor. Ilyenkor is fejet tisztít, vagy valami mással ügyködik?? :F Mert ha igen akkor nem érdemes bekapcsolva hagyni, mert akkor ugyanott vagyok és még áramot is fogyaszt.
Másik kérdésem, hogy az elején legalul középen van egy íves állítható kerék. Ez mire szolgál, mert a leírásában semmit nem szólnak róla! :F

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#800) SLYM


SLYM
veterán

mi számít egy nyomtatónál? úgyértem amikor az LCD monitoroknál kértem taqnácsot akkor ott úgy mondák, hogy 5 ms alatt jó, 700:1-es kontrasztarány felett jó a fénxerő eg mindegy mert úgyis leveszed. itt ha fekete-fehér, vagy színes lézernyomtatót akarok venni akkor mit kell nézni? köszi

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.