Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) Prozac


Prozac
aktív tag

Azt hiszem megpróbálnám azzal kezdeni, hogy a nyomtató uninstall
Registry Cleaner
Aztán Internet és a legújabb driverek

És előlről a kézikönyv szerinti telepítést

''Fussatok bolondok...''

(#102) Mr-Pamacs válasza Prozac (#101) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Drivert nem lehet hozzá találni, teljesen uj rendszerre tettem volna fel a nyomtató driverjét.
Már az első telepítésnél is ujra indítatta a gépet.

(#103) Prozac válasza Mr-Pamacs (#102) üzenetére


Prozac
aktív tag

http://extranet.sagem.com/faxupdate/C5cpdriver/manual.html

[link]


Ezt próbáltad már?

''Fussatok bolondok...''

(#104) Odro


Odro
csendes tag

Hali! :R
A Kodak EasyShare printer dock plus series 3 nyomtatóba csak egy fajta fényképező jár??? :F :Y
Én ugy gondoltam hogy veszek egy Kodak EasyShare printer dock plus series 3 + Kodak EasyShare V 570 dual optikás gépet!!! :C :R :)) :DD
Szerintetek jó párositás??? :R :F
Igy kb. 150 ezer forint !
Előre is köszi!!

(#105) zolilaoce


zolilaoce
tag

Sziasztok!

HP5150-es nyomtatüm van, HP 6656 és HP6657-es patronnal működik.
Az eredeti patronokat most újratöltettem, de valami nem frankó. Amikor lekérem az aktuális tintaszintet, még mindig azt jelzi ki, hogy alig van benne és nagyon csúnyán nyomtat, pedig tényleg fel lett töltve és kalibráltam is az új patronokat?!
Mi lehet a hiba?

(#106) Prozac válasza zolilaoce (#105) üzenetére


Prozac
aktív tag

A minőségre nincs ötletem...

De a tintaszint kijelzés az ha jól tudom az a nyomtatófejben levő chip dolga. Ő meg nem tud róla, hogy tele lenne. Nem kizárt, hogy a mionőség is emiatt olyan...

''Fussatok bolondok...''

(#107) emitter válasza zolilaoce (#105) üzenetére


emitter
őstag

én csak fekete patront töltök után, a színessel valahogy mindig megjártam, meg az nem is fogy olyan gyorsan..
nekem lexmark cuccom van, az is gagyin jelzi a szintet utántöltéskor :( de amúgy sem érdekel, h mekkora a szint

minőségre: rendszeresen nyomtattál az utóbbi időben? nem lehet, h esetleg kicsit beszáradt/eltömítődött a nyomtatófej? mit jelent a csúnyán - színek rosszak, vagy más jellegű hiba? (nekem volt, h véletlenül összekevertem a színeket, elég érdekesen nyomtatott utána :D )

(#108) emitter


emitter
őstag

viszont nekem is lenne egy kérdésem nyomtató ügyben:
felmerült, h vennénk egy multifunkcis masinát, de sajna elég magasan vannak még az árak..
még ez a lexmark a legolcsóbb, kérdés, h milyen minőségű :F [link]
itt 20k, de máshol már láttam 15-ért

vagy pedig még ez tetszik, bár drágább - 20k: [link] és a patronok is drágábbak hozzá egy ezressel

várom a véleményeket! :)

(#109) Bali0


Bali0
csendes tag

Ha valakinek van ötlete színes, 30eFt körüli tintasugaras nyomtatóra, ami jó minőségű, az légyszi adjon egy tippet, mert nem találok semmi normális nyomtatót...

-A Canon az új chip-es patronjaival a fekete-fehér nyomtatás árát feltolta 15-20Ft/lapra, a teljes színes patron garnitúra is bele 10eFt. (Fekete 3eFt/150-200lap). Tehát a Canon jó márka+minőség, de chip nélkülit már nem árulnak, a chipesnek meg piszok drágák a nyomtatási költségei(IP1600,IP4200,IP5200), így őrültség ilyet venni, mert piszok drága a fenntartása...!

-Az Epsonnak nem látok semmilyen értelmes nyomtatóját, amit most árulnának, mondjuk van egy csomó utángyártott olcsó patronjuk, némelyik szintén chipes... :)

-A HP meg szintén a drága kategóriába tartozik, nem túl jó szoftverekkel. (habár van ''olcsó'' utángyártott patron hozzá, a minőségük persze szar, mert fejjel együtt utángyártott...)

Szóval nem találok olyan tintás színes ''megbízható'' nyomtatót, amit érdemes lenne megvenni, és viszonylag költséghatékony lenne a nyomtatás vele... (szumma nyomtató ára+festékkazetták ára+ minőség érték) Akinek van valami tippje szóljon! Ezek szerint leáldozott a színes tintás nyomtatóknak? ..a lézerek meg még piszok drágák... -5%-os ÁFA csökkentés, és olcsóbb lesz minden? :) HeHe...

(#110) rii


rii
nagyúr

A3-as színes nyomtatót kellene a munkahelyemre ajánlani.

kell, hogy
- gyors
- színes
- nem kell photo minőség
- napi kb 20-30 oldal A3-as
- tintasugaras
legyen


előre is köszi a segítséget!

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#111) rii válasza rii (#110) üzenetére


rii
nagyúr

szülgősz lenne :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#112) rii válasza rii (#111) üzenetére


rii
nagyúr

nadon ... O.o

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#113) rii válasza rii (#112) üzenetére


rii
nagyúr

médannáliszlobban ... ^.^

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#114) hipernick


hipernick
tag

A probléma a következő lenne: adva van egy compaq d330 számítógép amire a fent említett nyomtató usb-n keresztül van csatlakotatva. Kb. két héttel ezelőttig a nyomtatással semmi probléma sem volt minden ment rendesen, majd a számítógép usb controller hibaüzenetet írt ki, amit orvosoltam is, azonban ahogy később kiderült mégsem teljesen, mivel a nyomtatás már nem akart működni.
A számítógép usb drivere rendesen letörölve majd feltelepítve,
A nyomtató driverét is újra felraktam
Minden (látszólag) rendesen feltelepült a gép felismerte a nyomtatót stb..
Azonban amikor nyomtatnám a a nyomtatnivalót egyszerűen nem csinál semmit.
Még egy kis érdekesség hogy ha sima pendrive-ot dugok rá a gépre akkor az tökéletesen működik.
A nyomtató egy másik gépen szintén tökéletesen működik.
Ja és a gépre win2000 sp4 -es van feltelepítve (spec program miatt XP nem megfelelő).

Szóval erre problémámra keresek megoldást. Minden segítő hozzászólást szivesen veszek!

(#115) rii


rii
nagyúr

up

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#116) rii válasza rii (#115) üzenetére


rii
nagyúr

 

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#117) rii


rii
nagyúr

up

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#118) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

A kovetkezo kerdesem lenne:

Van egy szgep win98as oprendszerrel, rakotve egy HP 1100-as nyomtato

Halozaton keresztul nyomtatnanak ra WinXp alol. De nagyon lelassul az XP, ha felrakjak a drivert ra. Otlet mitol lehet ez? Ill mit lehetne tenni ellene?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#119) Bandus99 válasza Bandus99 (#118) üzenetére


Bandus99
őstag

WinXp topicban megoldodott a gondom koszonet

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#120) clayman


clayman
aktív tag

Up!

[Szerkesztve]

(#121) Tahi


Tahi
csendes tag

Segítségre lenne szükségem! Van egy Lexmark x1195-ös multifunkciós, tintasugaras nyomtatóm. A gyári patronok nem tölthetők. Arra lennék kiváncsi, hogy lehet-e ehhez a típushoz tölthető patront kapni, vagy meg lehet-e buherálni a gyári patronokat, hogy tölthessem. Ha lehet, milyen tintát használjak? Előre is kösz! :O

(#122) szicsu


szicsu
őstag

HI!

segítségre lenne szükségem:
van egy epson 600-l típusú nyomtatóm, ami vaalmi oknál fogva érdekesen adja ki a papírt.
Nagyon bekunkorodnak a sarkai, szerintem nagyon megmelegíti vagy valami ilyesmi....
mi lehet a gond?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#123) torogyuri


torogyuri
aktív tag

nekem Lexmark Z612-es nyomtatóm van szinte teli színes patronnal csak az a baj hogy nem használtam kb 2 hónapja most meg nem nyomtat semmit. Szoftveresen próbáltam mindent (fúvókák tisztítása stb..) de semmi eredmény :( . Mit lehet ezzel kezdeni? :F :F

(#124) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok! a napokban vettem egy canon pixma ip2200 nyomtatót, kérdésem lenne, hogy a fekete patront hogy kell feltölteni (ha egyáltalán lehet) az a gond hogy levettem róla a matricát , de alatta nem találok semmilyen lyukat ahova bedughatnám a fecskendőt...
lehet kénytelen laszek venni új patront, igaz barbár módszernek hangzik, de nem lehetne vhogy vmi lyukat fúrni rá?
Előre is köszönöm a válaszaitokat!!!

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#125) anymania


anymania
csendes tag

Szoasztok!Nagy segítségre lenne szükségem.HP PSC 1410-es nyomtatóm van,ami csikosan és kihagyásokkal nyomtat,sokszor foltosan,világosabban-sötétebben.A patron nincs beszáradva...nem tudom mi a gond.Ha tud valaki segíteni,kérem írjon.Mailt is ha lehet.Köszi előre is!!!!! :R

(#126) hatico


hatico
csendes tag

:F Hali!
Mit tudnátok mondani a HP PSC 2355 ről?
A patronjai 344 338. Lehet e tölteni avagy reszetelni?Köszi

(#127) Slampa válasza torogyuri (#123) üzenetére


Slampa
csendes tag

Venni hozzá új patront, meg a régit bevinni a kereskedésbe mert veszélyes hulladék:)
Hiába tisztítod, valszinü rendesen beszáradt.

''Meine Ehre heist Treue''

(#128) csikasz76


csikasz76
csendes tag

Sziasztok

Kaptam régen egy EPSON C43SX nyomtatót. Hozott a főnököm két új patront.
De nem működött vele. Fére raktam és egy évig porosodott. Most szereztem egy ugyanilyen nyomtatót. Kicseréltem a patronokat és elkezdett működni. De sajnos a fekete
szín csíkoz. Kb a nyolcadik tisztítás és 2 odal teljes fekete oldal nyomtatása után a piros led elkezdett villogni. Ez mit jelent? Kifogyott valamelyik patron? A tintaszintet nem mutatja. A karbantartás menüpontban van egy tintapatron cseréje gomb amit nem lehet kiválasztani. Pedig a gomb mellé ez van írva: A tintapatronok kicseréléséhez használja ezt a segédprogramot, ha a tinta még nem fogyott ki. Ezt a programot honnan lehet letőlteni?
Sajnos amióta villog nem tudok fúvókát tísztitani. De nyomtatni lehet.
Valaki már szedett ki myomtató fejet ebből a nyomtatóból, ha a fúvóka tisztítás men vezetett eredményre?

Csikasz

(#129) frankie!


frankie!
őstag

Nem tud valaki olyan programról, amivel be tudnám állítani XP alatt régi hp 710c nyomtatóm patronjait?
Mert nyomtatni ugyan lehet vele, de nem csináltak hozzá XP drivert, ezért sok funkcióról le kell mondani(pl.patron igazításról is). Nincs kedvem a 98-at föltenni ezért.

(#130) WOW27 válasza csikasz76 (#128) üzenetére


WOW27
tag

Innen szedd le a drivert,és más segítséget is találsz [link]!!
Azért nem tudsz tisztítani mert nem érzékeli a töltöttséget/nem mutatja/.
800 körül fekete,1300 körül színest is kapsz utángyártottat. :DDD

(#131) juliusc42


juliusc42
csendes tag

Multifunkcios nyomtatot szeretnek, olcsot, de hasznalhatot.

Ja es fo szempont hogy utantoltheto legyen a festekkazettaja, szoval semmi csipes trukkozes! Mert hosszu tavon igy lesz olcso!

Van meg1 szempont, jo lenne ha A/4 meretben szegely nelkul tudna nyomtatni.

A kovetkezo masinakat nezegettem:
Lexmar X1190
Canon PIXMA MP150
Canon PIXMA MP170
HP PSC 1410
HP PSC 1510
Epson DX 3850
Lexmark X3330

Szerintetek honnan lehet megtuni, hogy utan tudom-e tolteni ezeket?

Barmi infonak örülnék! Köszi.

(#132) deedee


deedee
őstag

hali!

canon s100-as nyomtatóhoz kellene telepítő lemez-másolat...Vagy ha nem túl nagy a progi,akkor mélben is nagyon jó lenne...Plíííz... :R :)

(#133) deedee


deedee
őstag

már megoldottam... :D

(#134) djyuri


djyuri
őstag

Szasztok!

szeretnék barátomnak egy kis helpet kérni a nyomtatójával kapcsolatban :R
Köszönöm :R
[link]

(#135) djyuri válasza djyuri (#134) üzenetére


djyuri
őstag

up :(

(#136) lillamaris


lillamaris
csendes tag

Sziasztok :) lenne egy kérdésem a canon smartbase mp390-es nyomtatóhoz hol találok olcsó nyomtatófejet? vagy hogyan tudom hatásosan kitisztítani? ha valakinek lenne ötlete nagyon megköszönném :C

(#137) Amonka


Amonka
csendes tag

Sziasztok. Foto nyomtatot szeretnek vasarolni. Ket model kozott vacilalok, az egyik az a Canon ip4200, a masik az Epson Stylus Photo r220. Azt szeretnem tudni, melyik nyomtato nyomtat szebben, jobb minosegben. Van valakinek tapasztalata, velemenye ezzel kapcsolatban?

(#138) HpTomi válasza anymania (#125) üzenetére


HpTomi
csendes tag

Próbáld meg új patronokkal. Ha így is adja a hibát lehet, hogy nagytakarításra szorul....

(#139) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lézernyomtatóba hol lehet újratöltőt kapni?

Konica Minolta PagePro 1350W-hez kéne, vagy toner kéne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#140) 5teve válasza Winner_hun (#139) üzenetére


5teve
senior tag

például : [link]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#141) HAYES


HAYES
csendes tag

Helló!

Hol tudom azt megnézni, hogy a nyomtatóval milyen dokumentumok lettek már kinyomtatva? A windows elmenti ezt magától, vagy van hozzá valami progi?

(#142) pingvin10


pingvin10
csendes tag

Sziasztok!

Hátha valakinek már akadt hasonló problémája....

A helyzet az, hogy van egy MInolta PagePRo 1250W lézernyomtatóm, tán most már lassan 3 éves is lesz,s a napokban probléma adódott vele. Nyomtatásnál erősön ''kopott'' volt a középső sáv. Abszolút nem vágom a nyomtatók világát, de felvetődött bennem, hogy tonercsere szükségeltetik. Viszont, ami furcsa, hogy azóta nem is veszi be a papírt. Ennyire intelligens lenne a szerkezet? Mert én úgy tudom, ilyenkor is be kéne vennie a papírt, s ''üresen nyomtatna''. Elképzelhető, hogy akkor más a hiba? Ezenkívül az is érdekelne, hogy egyeltalán hogy kell elképzelnem ezt a tonert? Mert több helyen olvastam tonertöltést vállaló szervízekről, kisker.-ekről...ezt egy ''laikus'' nem tudja elvégezni, ''házilag'' nem lehet megoldani? Érdemes eredeti, új tonert szerezni, vagy elegendő töltött, kompatibilis toner is? Bocs a sok hülye kérdésért, remélem, azért valaki útbaigazít.:)
Előre is köszönöm!

(#143) Wajk


Wajk
addikt

haj van egy kis gondom a Canon MP390-emmel, fejtisztítás, patroncsere megvolt..

de sajna ilyen hibát produkál....

[kép]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#144) Wajk válasza Winner_hun (#139) üzenetére


Wajk
addikt

épp most akarok hirdetni egy tonnert. van nekünk egy Minolta PagePro 1200W. sokáig hagytuk pihenni, pár hónapig, aztán most vettünk egy zsír új tonnert, mert mennt volna egy irodába (nem volt olcsó a toner), de behalt a pancser nyomtató panelje. így alkatrésznek, zsír új tonnerrel vagy csak a tonner ha nem kell a nyomtató de ki lesz dobva. ELADÓ ;)

nemtom jó-e a tiedbe csak gondoltam szólok...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#145) ANT válasza Wajk (#143) üzenetére


ANT
őstag

Üdv! Van a nyomtatódhoz telepítve vmi illesztőprogram? Mert abban kellene lennie ''Karbantartás'' menüpontnak, azon belül meg Nyomtatófej igazítás (Legalábbis nálam vannak ilyenek, Canon S820). Talán azt kellene lecsekkolni. Jól látom, még színeket se nyomtat? A Windows logónak pl. színesnek kéne lenni.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#146) Wajk válasza ANT (#145) üzenetére


Wajk
addikt

de nyomtat színt az nem gonmd, most grayscale-en van. karbantartás menüpontot néztem, mindegyiket végignyomkodtam, de gondolom aztán még állítgatni is kellett volna vavgy mi, de ilyen hibához karbantartót nem láttam, de majd leshotolom itt biztos okosabb emberek vannak nálam ezen a téren :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#147) ANT válasza Wajk (#146) üzenetére


ANT
őstag

''Nyomtatófej igazítás'' alatt be kell állítani minden tintaszínnél az optimális nyomtatást. Nyomtatsz egy tesztoldalt, ahol megjelennek ilyen tesztsávok, és neked egy skálán azt az értéket kell megadni színenként (asszem +5 és -5 között), ahol legkevésbé csíkos a kép. Ezt a beállítást végigcsináltad?

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#148) Wajk válasza ANT (#147) üzenetére


Wajk
addikt

nem, még nem egészen amúgy színekkel nincsen gond, csak a fekete csinálja ezt, nah majd kipróbálom ha hazaértem.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149) ANT válasza Wajk (#148) üzenetére


ANT
őstag

Ezt a beállítást a feketére is optimalizálni kell! Amúgy patroncsere előtt nem ilyen volt a nyomtatás minősége? Ugyanazt a patrontípust használtad végig? Amúgy nézegetem a belinkelt képet, és lehetséges, hogy valami mechanikai hiba lesz ott, nem? (Laptovábbítás vagy ilyesmi, mert el vannak kenődve a sorok.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#150) Wajk válasza ANT (#149) üzenetére


Wajk
addikt

volt egy patron, nyomtatás mindenok, aztán vettem egy új patront azzal ilyen volt azt hittem a patron a ludas, patroncsere, de ezzel is ugyan ezt produkálja.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.