Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#9701) Dell XPS válasza balázs xp4e (#9696) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem tudok másikról, nézd meg légy szíves még egyszer:

Üdv, Dell XPS

(#9702) ThomasMan5


ThomasMan5
csendes tag

Üdvözlet!
Fél éves Dell Inspiron 7520 notebook-om kezdte el ezt pár napja:
Kép:

Akkor van ez ha hosszabb időre kikapcsolom ( pl. éjszakára ), másnap reggel kattog 5-6 ot és ez a kép fogad. 2-3 újraindítás után megy minden gond nélkül, sőt ha simán újraindítom akkor is indul gond nélkül, csak ha több időre kikapcsolom akkor van ez. Valami ötlet? Tanács? Hátha csak vmi kis probléma és megúszom szervíz nélkül :(
Előre is köszi!

(#9703) Vicoo válasza s3toraph (#9700) üzenetére


Vicoo
senior tag

katt

A lili megformázza, csak be kell tallózni a letöltött lemezképet, majd ő elvégzi az egész elkészítését, utána meg már csak a pendriveról kell bootolni, a live módot választani és kész vagy.

(#9704) s3toraph válasza Vicoo (#9703) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi! :R Ki fogom próbálni, csak hétvégén már nem lesz rá időm. Ebben a live CD-ben egyébként van vírusirtó?
Most sikerült visszaraknom a lap win mentésemet, de érdekes módon csak azt ami még nincs "utólag aktiválva". A másik kettő ami aktivált, azokat nem tudta visszarakni, kb. a művelet felénél mindig i/o hiba, nem tudta írni a lemezt... szóval most letöltök első körben egy HDS a notira, ma ennyi időm van még ezzel foglalkozni. Aztán majd vasárnap-hétfőn a live CD, meg vírusölőböl még nem tudom mit... :F

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9705) gyvince válasza kreten67 (#9681) üzenetére


gyvince
senior tag

szia hadd kérdezek még valamit :)

ez: http://www.laptopalkatreszek.hu/asus/f5/4062-dc_tapaljzat_15_5_2_5mm-dc_tapaljzat

és ez: http://www.laptopalkatreszek.hu/oem/dc_jack/15667-dc_tapaljzat_15_5_full_shield_2_5mm-dc_tapaljzat

mind a kettő 5 pines..ezt már meg beszéltük hogy nekem az kell de ez a Full Shieldes jobb mint a sima? :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#9706) NEMO1968


NEMO1968
őstag

Sziasztok!
Erre[link] tudna valaki valamit mondani?
Annyit tennék hozzá,hogy azóta jópárszor bekapcsoltam már a masinát,és nem jelentkezett a hiba.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9707) kreten67 válasza gyvince (#9705) üzenetére


kreten67
senior tag

Gyárilag az a full verzió van benne.

(#9708) kreten67 válasza NEMO1968 (#9706) üzenetére


kreten67
senior tag

Szia.
Szerintem az LCD-panel környezetében van a hiba vagy a szalagkábel csatlakozása kontaktos.
És nagy valószínűséggel hamarosan ismét jelentkezni fog!

(#9709) szitu19 válasza kreten67 (#9708) üzenetére


szitu19
csendes tag

sziasztok! lenne egy kérdésem, van egy acer aspire 5536 g -m és az egyik nap használat közben kékhalál és az óta nincs kép,windows betölt hallom a hangját de kép nincs,tehát valami a videó kártyával lesz tud rá valaki valamilyen megoldást? vagy valami olcsó szervízt? előre is köszi :R

Isten hozott!,Ördög vigyen!

(#9710) kreten67 válasza szitu19 (#9709) üzenetére


kreten67
senior tag

Ha a windows betölt mert hallod a hangját ,akkor nem elsősorban vga a hibás.
Bár a ATi Mobil RadeOn HD4570 szereti elhagyni magát.
Külső monitoron próbáltad már?
Hol laksz?

(#9711) szitu19 válasza kreten67 (#9710) üzenetére


szitu19
csendes tag

gyál,és külső monitorn se semmi se hdmi se semmi.

Isten hozott!,Ördög vigyen!

(#9712) gyvince válasza kreten67 (#9707) üzenetére


gyvince
senior tag

akkor azt rendelem köszönöm! :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#9713) kreten67 válasza szitu19 (#9711) üzenetére


kreten67
senior tag

Én f27 kollégát javasolnám ,bár ő sem Pesten praktizál hanem Székesfehérváron.

(#9714) marsenal


marsenal
csendes tag

Üdv!
Adott egy 1 éves Packard Bell laptop. Ma történt, hogy videót néztem rajta a neten, mikor észrevettem, hogy kijelző felső részének kb felénél egy vízszintes, nagyon vékony, szürke vonal van (mindkét odlalán a széléig megy). Hiába indítottam újra, nem tűnt el (rögtön bekapcsoláskor feltűnik a vonal). Rákapcsoltam TV-re, ott nincs a vonal, szóval gondolom nem videókártya a hibás. Utánaolvastam, hasonló esetre angol fórumon szervízt, ill. szétszerelést javasoltak (nem biztos h ugyan az a hiba, de lehet). Szervízben már volt egyszer, most nem lenne kedvem elküldeni megint, szétszedni nem merem...Persze ha nincs már marad a szervíz, ingyenes...Valami tipp? Ha kell küldök képet.
Üdv

(#9715) kreten67 válasza marsenal (#9714) üzenetére


kreten67
senior tag

Kinéz a gépednek egy LCD csere!
Ha a képernyőt a két szélénél ellentétes irányba óvatosan csavargatod deformálod ,reagál rá valamit?

(#9716) marsenal válasza kreten67 (#9715) üzenetére


marsenal
csendes tag

Próbáltam amit mondtál, de nem vettem észre változást. Akkor marad a szervíz?

(#9717) kreten67 válasza marsenal (#9716) üzenetére


kreten67
senior tag

Azért erre az lcd cserére nem kell egy lehúzós márkaszerviz.
Ha csak az lcd szart be ,ami valószínű ,akkor 20.000ft-bol meg lehet úszni egy 15,6-os LED lcd cserét!(ha miskolci lennél akkor biztos)

(#9718) s3toraph válasza Vicoo (#9695) üzenetére


s3toraph
senior tag

Megvagyok a live bebottolással. Ubuntuban hogy tudom megnézni a HDD állapotát?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9719) Vicoo válasza s3toraph (#9718) üzenetére


Vicoo
senior tag

;)

(#9720) s3toraph válasza Vicoo (#9719) üzenetére


s3toraph
senior tag

Megkérdezem ott , mert nem találom a fórumban sem és googleval sem.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9721) marsenal válasza kreten67 (#9717) üzenetére


marsenal
csendes tag

Nem gond, garancia még áll rá, szóval ingyen kicserélik...legalábbis remélem, elvileg az aksin kívül mindenre garancia van.
Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#9722) dudas96


dudas96
csendes tag

sziasztok

olyan gondom lene hogy dèlelőt mèg jò volt a laptopom alvò àllapotba tettem a laptopot és utàna csak egy sötèt kèpernyő jelent meg előttem nem jött be semmi sem a kèpernyőn a bekapcsolò gomb vilàgìtot mint ahogy mindig is szokott a wifi gomb csak narancssàrgàn maradt mintha nem kapcsolna be a hűtès megy bene és a beviteli eszközöket nem èszleli a tìpusa hp g62 nem tudjàtok mi lehet a baja???? :W

(#9723) kreten67 válasza dudas96 (#9722) üzenetére


kreten67
senior tag

Szia.
A tünet arra utal hogy a vga chip elfáradt a nagy melegben.
Sajnos az ATI Mobility Radeon HD 4250 Graphics hajlamos erre ,a Hp notikban, sajnos.
Azért nem árt alaposabban átvizsgáltatni a gépet egy arra alkalmas szervizessel,mert van néhány egyszerűbb hiba ,ami szintén tud ilyet produkálni,pl: a ddr ramokat egyesével felváltva tesztelni mindkét foglalatban stb.
Külső monitoron van kép?

[ Szerkesztve ]

(#9724) Trevi


Trevi
tag

Sziasztok!
Egy Toshiba laptop satellite L40-14H típusú laptopot kaptam, unokatesómtól,nem gyári töltővel ami elég gyengus 70W-os. Az lenne a kérdésem mivel nem ad képet a laptop, és semmire se reagál valószínű, hogy a töltő nyírhatta ki a videokártyát?

Választ előre is köszönöm!

(#9725) caterman


caterman
csendes tag

Hali mindenkinek. Egy Fujitsu Lifebook E8110 tip. öregecske gép olyat produkál hogy enyhe nyomásra a billentyűzet alatt bárhol hozzáérek azonnal kikapcsol. Vissza tudom kapcsolni be is tölt de ha picit megnyomom a touchpad körül a burkolatot újra megáll azonnal. Találkozott már valaki ilyennel?

(#9726) mobileman válasza caterman (#9725) üzenetére


mobileman
aktív tag

Sima ügy, kezd mozgolódni egy chip a touchpad alatt..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#9727) caterman válasza mobileman (#9726) üzenetére


caterman
csendes tag

Akkor ez kuka? Gondolom a javítás annyi lenne mint a gép értéke :(( :((

(#9728) XtremLor


XtremLor
őstag

Udv kellene egy kis segitseg nekem is.

Ismet Fujitsu Lifebook itt is:)
Ismerosom kert meg hogy nezzek ra a gepere, amikor betolt a gep a kep elmosodott mar biosnal is, akkor lattam ilyet amikor a gpu volt hibas, de itt 1-2 reset utan helyreall az egesz :D
Valakinek otlet mi lehet a gond? lcd szalagkabel ugrott be, de jo lenne konkretizalni a dolgokat mi lehet :K
pro-kontra...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9729) NEMO1968 válasza XtremLor (#9728) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Minden indításnál ilyen,vagy csak egyszeri alkalom volt?
A szalagkábel hiba valszeg megmaradt volna,nem múlik el.
Megtennéd,hogy valamilyen úton-módon mérsz egy GPU hőfokot?
A túlmelegedés okozhat ilyen kockásodást,és azért szűnt meg,mert közben hűlt kicsit.
Ez még nem jelenti azt,hogy kinyiffant a GPU,de ha meleg és így hagyod,közel járhatsz hozzá.
Ezenkívül megpróbálhatsz monitort is rákötni,ott milyen.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9730) XtremLor válasza NEMO1968 (#9729) üzenetére


XtremLor
őstag

A gepet helyre raktam delutan, igy mar el is vittek :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9731) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok! A laptopom a következőt csinálja (MSI CR610): áramra van dugva, akksi kint, bekapcsolom, és fekete képernyő fogad, elindul a gép, de a biosig nem jut el, csak hallom, hogy megy. Tesztjelleggel kikapcsoltam, majd újra be, és ekkor sincs képem. Viszont! Ha kihúzom az áramból és ezzel teljesen áramtalanítom a gépet, majd visszadugom, azonnal indul, 5ből 5ször. Ez mitől lehet? Most lett szétszedve, kitakarítva, minden alkatrész kivéve, visszarakva.

A választ előre is köszönöm!

(#9732) Hurutka


Hurutka
csendes tag

Szevasztok!
A napokban vásároltam egy Samsung NP370R5V laptopot. freeDOS volt rajta, optika nem volt benne , úgy gondoltam h akkor marad az USB-s win 7 telepítés. BIOSban át is állítottam h USBről bootoljon és ez a szöveg várt:"All boot optoins are tired. Press <F2> key to enter Setup or any other keys for next boot loop iteration."
Újra bementem a BIOSba és átnéztem megint a Boot fület:
Ezek voltak h
-Boot Device Priority - itt vagy a merevlemezt választom vagy Disabled
-Touch Pad Mouse
-Seruce Boot - itt ha Disabled-re megyek akkor lehet választani h CSM vagy UEFI OS vagy mindkettő( én a mind 2 hagytam
-Internal LAN
-Smart Battery Calibration

Próbáltam több beállítási verziót de semmi, más Win 7eket is. Esetleg valami ötlet?
Előre is köszönöm.

"Aki magától idéz, az egy gyökér" /Hurutka/

(#9733) Vicoo válasza Hurutka (#9732) üzenetére


Vicoo
senior tag

Ez?

(#9734) Hurutka válasza Vicoo (#9733) üzenetére


Hurutka
csendes tag

Sajna ez sem jó. Ha a F9et nyomogatom gép indításkor akkor ismét a BIOS jön be , a BOOT priority meg tök üres :/

"Aki magától idéz, az egy gyökér" /Hurutka/

(#9735) kreten67


kreten67
senior tag

Hello.
15,6 -os noti ledes lcd- kijelzőn a videojel megvan ,de a háttérvilágítás nem indul be.
A noti biztosan jó,a 40pines lcd kábelen feljön a 19v. tápfesz,de a ledsor felé már csak 3,5volt megy ki a panelról.
Az lcd típusa : lg lp156wh2 ( http://www.laptop-adapter-fan.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=62_64&products_id=1627 )

Próbálta már valaki ezt a hibát sikeresen javítani?

(#9736) soboka


soboka
csendes tag

Sziasztok!

Nemrégiben vettem egy Lenovo Thinkpad Edge E535 laptopot és furcsa vibráló grafika van, leginkább a fények és az árnyékoknál, film nézés közben semmi baja. Feltettem a lenovo oldaláról is a drivereket és még az amd oldaláról is probáltam a legfrissebb drivert feltenni, de akkor is ugyan ez a probléma. Valaki tud erre megoldást?
Ami van a laptopban:
Proceszor: AMD A8 4500
Videokártya: AMD 7670M+7640g
RAM: 4GB
Windows 8 op rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#9737) Hurutka válasza Hurutka (#9732) üzenetére


Hurutka
csendes tag

Találtam megoldást a problémámra! Ha valakinek hasonló problémája volt akkor itt a megoldás!

Samsung laptopokon való BOOT-olási lehetőség:

A probléma megoldásához be kell lépni a BIOS rendszerbe. Bekapcsolás után az F2-es gomb lenyomásával.

Lépjünk az "Advanced" fülre, majd a "Fast BIOS" opciót állítsuk: "Disabled" státuszra.

Ezt követően jobbra nyíl lenyomásával és lépjünk a "BOOT" fülre.

Ezen az oldalon keressük meg a "Secure boot" opciót és állítsuk: "Disabled" státuszra.

Majd ugyanezen az oldalon, közvetlenül az előző beállítás alatt az "OS mode selection" opciót állítsuk: "UEFI and CSM OS" státuszra.

Ezek után lépjünk az "Exit" fülre és a "Exit Saving Changes" opcióval újraindíthatjuk a gépet.

Amennyiben már nincs szükségünk a boot-olás során külső meghajtó használatára, akkor a BIOS-ba való ismételt belépéssel, az "Exit" fülön belül a "Load Setup Defaults"-ra kattintva mindent visszaállíthatunk.

FONTOS! A fent leírt beállítások esetén a gép bekapcsolódási ideje nagysegrendekkel megnő! Ez nem tekinthető

Kicsit buta voltam mivel nem egyből a samsung hivatalon oldán kerestem megoldást a problémámra.

"Aki magától idéz, az egy gyökér" /Hurutka/

(#9738) mr. w.


mr. w.
csendes tag

Tisztelt pH Tagok,

az alabbi a problemam:
-laptoprol (clevo p170hm gtx560 vga win7x64 angol) HDMI-n keresztul ment a kep a monitorra (nec 2690) jominosegu kabellal (hdmi>dvi).
-tegnap projektort akartam kotni a laptop HDMI portjara egy elosztoval (passziv splitter)
a monitor is ravolt kotve meg a projektor is es PIROS ZSIZSI lepte el a monitort. (persze egybol szethuztam)
-projektor nem adott kepet (searching hdmi source...)
-ocsem pnasonic lcd-jen kiprobaltam ott is piros zsizsi (alatta a desktop lathato) v fekete kep.

kulon-kulon leteszteltem es ennyit tudok biztosra:
-monitor mindket dvi bemenete mukodik (laptoprol dvi-dvi atkotessel tokeletes)
-projektor is mukodik (laptop dvi>projektor hdmi)

-nvidia drivert uninstallaltam (tobbfele modon/csokkentet modbol/registry manual takaritasa) ujra pakoltam a legujabbat (320.45) ettol fuggetlenul a monitornak TV felbontasokat jelenitett meg csak az NV panelja. (720p 1080 stb... nemvolt 1920x1200 meg ilyenek)
-hdmi-yo programmal is probalkoztam (fekete kep helyett jott a piros cuccos desktop)
-guglit vegigneztem a temaban de nemvezetett eredmenyre egy megoldas sem onnan.

KERDESEM: komoly szoftveres hibat(oprendszerben driverben?) okozhatott e az eloszto vagy a projektor hdmi kabelja (1.4es hispeed kabel 5m-es) VAGY elkepzelheto hogy a VGA hdmi portjat hazavagta ez a felallas?

ha van otletetek kerem osszatok meg velem

szep napot mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

"Lorem Ipsum..."

(#9739) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Üdvözletem!

Van nekem egy IBM r40 es laptopom és a következőket produkáltam:
Először egy napon a rajta lévő windows 7 nem akart bebootolni, csak a logo-t villogtatta, a windows helyreállító nem bírta helyrerakni, ezért úgy döntöttem hogy újratelepítem.
Külső formázóval próbáltam formázni, az a műveletet késznek jelezte, de valójában semmit se csinált, a windows telepítő nem töltött be a meghajtók kiválasztásáig ezek után én lefuttattam egy hdd ellenőrző programot, az pedig I/O hibát dobott ki. Kicseréltem a HDD-t egy másikra és azzal már működött, az ibm be lévő HDD valószínűleg totál kár.
Pár nap múlva kidobott ha jól emlékszem egy error 39 es hibaüzenetet a gép és azóta csak az ibm logo-t hajlandó mutatni, még a biosig se tudok eljutni.

A kérdésem a következő lenne, mi a baja?
Javítható e?
És legfőképpen érdemes e a javítását megfizetni, nem e többe kerül a javítás mint amennyit ér a gép:) ?

A segítséget előre is köszönöm!

(#9740) Zaied válasza mr. w. (#9738) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Bűn HDMI-n csatlakoztatni szerintem bárhova is azt a szuper monitort:)
Ha van dvi és hdmi is a gépeden miért kötötted elosztóra?
Azt próbáltad már hogy az elosztód rossz e?

[ Szerkesztve ]

(#9741) mr. w. válasza Zaied (#9740) üzenetére


mr. w.
csendes tag

a monitoron csak 2dvi 1vga van es mivel egyszerubb volt a dvi-hdmi kabel hasznalata (vekonyabb) ezert azzal hasznaltam ;-) de jominosegu a kabel, es leteszteltuk mas cuccal is. az elosztot... nos azt ezekutan inkabb mar nemeroltetnem.
jelenleg a dvi(-dvi) portra van kotve a moncsi nincs szin/elesseg kulonbseg es ugyanugy atkapcsol mint a hdmi csak nagy bumpszli (arnyekolt) ;-)

r40 laposnal nemlehet h vmi hutes miatti chipset hiba okozna az elhalalozasokat? esetleg erintkezes... (bar az r40re nem epp ez jellemzo...) kerdezd meg KillHates kollegat, enis hozza vinnem a vga-t javitani mihelyst szerzek egy masik mxm3-ast...

"Lorem Ipsum..."

(#9742) geomisi


geomisi
csendes tag

Sziasztok!

Remélem, hogy jó fórumba írok...
Szóval van nálam egy Lenovo G580 laptop (most karácsony fele lett vásárolva).
Windows 8 van rajta, de nem indul el egyszerűen, az üdvözlő szöveget még kiírja, meg hogy melyik fiókot akarom választani, meg melyik kötetet (4-es vagy 5-ös), de utána semmi! Próbáltam persze formázni és tenni rá egy másik rendszert (win 7-et), a boot sorrendet is beállítottam a bios-ban, de semmi! Hiába van az első helyen a dvd meghajtó egyszerűen nem indul a település sem win7-el, sem pedig xp-vel.
Ilyenkor most mi lehet a baj?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdv,
geomisi

(#9743) Baboka


Baboka
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne a barátnőm laptopjának (Lenovo G580) hogy rádugtuk TV-re HDMI-vel és tök jól működött azonban alvó állapotban lehúztuk róla és azóta nem ad ki semmi hangot a gép csak ha visszadugjuk HDMI-vel a tv-re. Se hangfallal se a laptop speakerekkel nem megy.

Win 7 64bit van rajta és már újrahúztam az összes hanggal kapcsolatos drivert (mikrofon, hang, chipset) és nem megy.

Kérlek ajánljatok valami megoldást erre.

Köszi! :)

(#9744) Askformore válasza Baboka (#9743) üzenetére


Askformore
senior tag

TV-re dugva, vezérlőpult->hang, és válaszd ki alapértelmezettnek a laptop hangszórót. Vagy ha nem megy, én erre felé nézelődnék.

(#9745) Zaied válasza mr. w. (#9741) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Nekem az eizo monitor elég furcsákat művelt ha nem csúcsminőségű átalakítóval használtam, de a gyári dvi dvi az igazi szerintem és a hdmi nem igazán jó, nem véletlen nincs az ilyen monitorokon hdmi csatlakozó...
Értem, hát lehet nem reszkíroznám meg, de én arra gyanakodnék első sorban.

Első sorban én is erre gondoltam és ez esetben szerintem nem is éri meg javítani, csak netezni használatlan:)
Köszi az info-t megkeresem az illetőt.

(#9746) Baboka válasza Askformore (#9744) üzenetére


Baboka
tag

az a gond hogy megint rádugva kiválasztom alapként a TV-t és akkor ad ki hangot, aztán kiválasztom hogy a lapos adja a hangot és semmi, lehúzva sem ad hangot.

valami más tipp?

(#9747) pataka válasza pataka (#9483) üzenetére


pataka
csendes tag

Csak visszajelzek, hogy utóbb kiderült, a hűtővel volt baj, a gáz elillant, azt mondta a szervíz. Azóta a telepítésre még nem volt időm (szervíz, nyaralás, stb), de a BIOS-ba lépve korlátlan ideig teszteltem, és nem volt újraundulás, mint azelőtt. Üdvözlet!

(#9748) Meklod


Meklod
tag

Sziasztok!
Adott egy Clevo p150hm noti,aminek az utángyártott töltőjének az adapter része terhelés alatt nagyon felforrósodik (kezem nem állja...) és egy idő után elkezd "ciripelni/sisteregni" (jobb szó nem jutott eszembe :) ) Ha abbahagyom a játékot,akkor a hang is abbamarad,tehát egyértelmű,hogy terhelés alatt van valami baj vele! A csatlakozónál viszont nem forró,tehát szerintem nem a laptoppal van probléma! Arra gondoltam még,hogy lehet "kicsi" az adapter a notihoz vagy szerintetek mi lehet a hiba??
Adapter:

Noti hátulja:

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9749) Impressa válasza Meklod (#9748) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Jòl gondolod, nem nagyon tetszik az adapternek ez a terhelès, bàr ez a jelensèg mindegyik laposnàl előfordulhat nagyobb terhelèsnèl. Az eredi töltő adatait jò volna tudni, de a kèpek alapjàn szenved a töltő. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9750) Meklod


Meklod
tag

Az eredeti töltő adatai:
Input 100-240V ~ 2.5A 50-60Hz
Output: 19V - 9.47A

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.