Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#9651) terencehill2 válasza Impressa (#9648) üzenetére


terencehill2
csendes tag

Köszönöm szépen a választ! Már rendelem is! :D :R

(#9652) BLorant


BLorant
csendes tag

Hello!
Barátnőm néhány napja vett új laptopot. (Dell 7720 Intel wireless-N 2230 as wifivel)
Ha felcsatlakozik a routerre(D-Link DI-524) és torrenten tölt, a wifi ledob mindenkit néhány másodpercig. Ha kábellel van rákötve akkor is. Illetve ha wifivel csatlakozik 80 mbps helyett 7-8-at kap. A régebbi géppel nemvoltak ilyen problémák. Valakinek valami ötlet?
(torrenten a letöltési szálakat próbáltam már korlátozni, felraktam egy újabb illetve régebbi drivert is illetve másik torrent klienst egyik sem segített)

(#9653) norgetroll válasza norgetroll (#9618) üzenetére


norgetroll
csendes tag

1 hete elvitték a Lenovo gépemet, gondoltam odacsörgök, hogy miújság, mire az ügyfélszolis közölte velem, hogy leállították a javítást, mert ügyfél által okozott kárnak tűnik. Kérdezem, hogy egy ügyfél hogy ronthat el egy vinyót? nem válaszolt, csak mekegett, és mondta, hogy még egyszer fogják tesztelni, meg küldenek képeket. Képeket? mégis miről? akadozó vinyóról? Kezd elgurulni a gyógyszerem, de tényleg. Erre kérdezi tőlem, hogy külső sérülés nem volt? Mondom dehogy, tökéletes állapotban küldtem el a gépemet, hungarocellbe bújtatva, plusz még újságpapírokat is gyömöszöltem bele. Kezdek félni.

(#9654) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Tudom hogy nem is hiba ami miatt írok de tudom hogy itt tuti kapok választ.
Eladtam a T61 9300as lenovomat. A vevő szeretne hozzá driver lemezt. Honnan tudnám beszerezni? Néztem a lenovo honlapját a driver szekciót de ott van vagy 30 féle t61-es, hogy tudnám beazonosítani a konkrét típus?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9655) TommyNagz válasza bull84ghia (#9654) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Alján nincs matrica a konkrét típussal?

encapsulation dot1q

(#9656) bull84ghia válasza TommyNagz (#9655) üzenetére


bull84ghia
őstag

Csak annyi hogy t61 lenovo :(

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9657) TommyNagz válasza bull84ghia (#9656) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Akkor egyenként ki kell keresni minden hardvert, és a hozzá tartozó drivert az oldalról.

encapsulation dot1q

(#9658) bull84ghia válasza TommyNagz (#9657) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi majd lesz valami.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9659) Akos93


Akos93
tag

Sziasztok

Egy olyan problémával találkoztam, hogy egy Asus K53 SV gépre fel lett téve win8, és azóta az usb 3 működik, de a 2db usb 2 nem megy, viszont áram van benne, tehát pl telót tölt, de egeret, pendirve-ot semmit nem ismer fel. Ez mitől lehet? vagy mi lehet a baj?

(#9660) OTika válasza Dell XPS (#9643) üzenetére


OTika
aktív tag

Köszi, most leadtam tesztelésre :D
Remélem jó lesz.

(#9661) NEMO1968 válasza bull84ghia (#9658) üzenetére


NEMO1968
őstag

Elvitték már a gépet?
Jobban jársz,ha az-Eszközkezelő-Tulajdonságok-Részletek-Hardverazonosító alapján egyenként keresgélsz hozzá.
Nekem egy Lenovo 3000 N200-nál bejött.
Esetleg EVEREST-el alaplap neve azonosítója után nézel driverpackot.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9662) TommyNagz válasza NEMO1968 (#9661) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Aida

encapsulation dot1q

(#9663) NEMO1968 válasza TommyNagz (#9662) üzenetére


NEMO1968
őstag

Köszi,de mióta AIDA?
Le vagyok pár sorral maradva?
Mondjuk legutóbb ezt találtam[link] .
Ez sem rossz.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9664) TommyNagz válasza NEMO1968 (#9663) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Elég rég óta :)

Még én is everestezem állandóan. Jobb lenne az Aida, mert újabb, nekem a legutolsó Everest csomó mindent nem írt ki, ami nem csoda, hiszen jó pár évvel újabb gépen futtattam, mint az adott verzió volt.

encapsulation dot1q

(#9665) bull84ghia válasza NEMO1968 (#9661) üzenetére


bull84ghia
őstag

Persze már több egy hónapja csak újra akarja telepíteni. Bár sztem a driver lemez nélkül is gond nélkül menne.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9666) NEMO1968 válasza bull84ghia (#9665) üzenetére


NEMO1968
őstag

Az attól függ mit akar rátenni.
A WIN 7-el tényleg nem szokott gond lenni,de azért lehetséges,hogy nem ismer fel valamit.
Más kérdés,hogy gondos gazda azonnal ír egy driver CD-t(vagy legalább a gépre menti valahova),mert ki tudja meddig lesznek fent a neten az adott típus driverei,azonkívül az újrahúzás is egyszerűbb és gyorsabb,ha kéznél van minden,nem pedig órákig kell a NET.-et túrni minden alkalommal.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9667) ntami2


ntami2
csendes tag

Sziasztok! Kellene némi segítség. Van egy laptopom, valamit elállítottam a meghajtónál, bootmgr jelnik meg bekapcsolásnál, de nemtudok belépni a bios vagy a boot menüben, és nem tudom átállítani az elsődleges boot eszközt. Már csináltam win7boot pendriveot, de nem reagál. Samsung series 5535U3C

Négyesi Tamás

(#9668) gepzene


gepzene
csendes tag

Rejtélyes VAIO melegedés folytatódik... VGN-NS10L, pár napja cseréltem benne cpu hűtőbordát (a régiben nyilvánvalóan rossz volt a hőcső, ebben teszteltem, jó, és úgy is viselkedik persze), és ugyanúgy meg-megfagy, csak ritkábban. A fagyás CPU hőmérséklettel nem korrelál, 3d (játék) nem fagyasztja ki, terheletlenül is beáll néha, youtube teljes képernyős kifagyást követő reboot után azonal újrajátszva a videót sikerült megismételni, később ugyanígy nem sikerült megfagyasztani, sok-sok videót megnéztem gond nélkül fullscreenben, kisebb és nagyobb felbontásút egyaránt... Aztán most kivittem a kánikulába, és pár másodperc nem fullscreen youtube videó lejátszástól jött is a szokásos megfagyás. Maga a fagyás totális, nincs mozgás, hangpuffer ismétlődik és csak powergomb működik, meg a cpu hűtő felpörög kb közepes fordulatszámra szép fokozatosan (nem hagytam sokáig kikapcsolás nélkül ilyenkor...)

További néhány adalék: az intel gma csip hűtőbordája egy rusnya alumíniumlap, amiről egy 1mm vastag, repedezett, gumiszerű, halvány vöröses színű, hővezetőnek szánt valamit távolítottam el, mielőtt rendes pasztát kapott (az 1mm-t a hosszú füleknek köszönhetően ki tudtam nullázni, szárazon összenézve, sokszor korrigálva, és szépen fekszik a helyén). A proci is biztos, hogy meg-megmelegedett párszor, de nem attól fagyott: a vastag réztalp fölötti szellő eleget hűtött rajta full terhelésen, full ventilátor-fordulat mellett is a hűvös szobában. Igazából az új hűtővel csak annyi a különbség, hogy nem közelíti a 90 fokot, stabil max 85-öt tart stress paranccsal (linux), és végre lassan melegszik, gyorsan hűl, nem pedig fordítva.

Mivel HDD nincs benne, és csak egy másik notiból tudok kölcsönvenni egyet, ráadásul gondolom oprendszer telepítéshez igazán hűs szoba kell majd, még halogatom a windowssal kipróbálást. Eddig legtöbbet slax futott rajta pendriveról, meg viszonylag sokat látott külső vincsiről Linux Mint 13 Maya edition (ubuntu 12.04 származék), és épp a linux+vaio=random fagyás kombóban gondolkodva és erre keresgetve jutottam arra, hogy kipróbálom jó öreg 10.04-es Ubuntuval is, livecdvel. 6 órát bírt, így utólag visszagondolva eléggé hűvös szobában. Még szerencse, hogy nem voltam türelmesebb, és kár, hogy nem vittem ki a melegbe hamarabb! :)

Szóval:
Mi lehet hibás vagy melegedős? Hogyhogy pont a flash videó kapja el a "lényegét"? Tegyek egy újabb 4000Ft-os próbát cpu cserével is? Milyen teszte(ke)t ajánlanátok lefuttatni?
Specifikációk: http://www.sony.co.uk/support/en/product/VGN-NS10L_S/specifications

[ Szerkesztve ]

(#9669) mobileman válasza bull84ghia (#9658) üzenetére


mobileman
aktív tag

Semmi szükség egyenként a drivert leszedni, felesleges is, ott van a Lenovo System Update, azt kell feltenni, és az minden szükséges drivert feltelepít! Egyenkénti telepítésről még nem hallottam ennél a típusnál!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#9670) bull84ghia válasza mobileman (#9669) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam sem volt gond amikor telepítettem, de az új tulaj vetette fel ezt a kérdés/kérést.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9671) ntami2


ntami2
csendes tag

Sziasztok! Kellene némi segítség. Van egy laptopom, valamit elállítottam a meghajtónál, bootmgr jelnik meg bekapcsolásnál, de nemtudok belépni a bios vagy a boot menüben, és nem tudom átállítani az elsődleges boot eszközt. Már csináltam win7boot pendriveot, de nem reagál. Samsung series 5535U3C

Négyesi Tamás

(#9672) vidda1603


vidda1603
csendes tag

Sziasztok!
Dell notebook esetén a "2000-0333" hibakód mit jelent, és van-e rá valami megoldás?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#9673) mobileman válasza bull84ghia (#9670) üzenetére


mobileman
aktív tag

El kell mondani neki, hogy ezeknél a Lenovoknál már nincs holmi driverezés, hanem 1 driver tesz fel mindent géptől függően..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#9674) Tinky válasza vidda1603 (#9672) üzenetére


Tinky
tag

Szia.

Google 1. találata [link]

2000-0333 Graphics test timed out

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#9675) gepzene válasza gepzene (#9668) üzenetére


gepzene
csendes tag

Melegedős vaio fejlemény: nincs az az isten, hogy felmenjenek windowsra a frissítések ebben a melegben... Hozzá se érek, töltögeti le a frissítéseket, és idővel ahogy visszanézek rá, nem moccan az animáció, és persze az egér se, és semmi reakció ctrl+alt+delre se. Csak a hosszan power gomb. Lehet, hogy chipset? Vagy van egyáltalán esély rá, hogy a sokat melegedett proci miatt van ez? Mármint amikor a proci 60 fok alatt van, de a külső hőmérséklet minimum olyan 30 fok, akkor beáll, míg jó 25 alatti szobahőmérsékleten üzemeltetve a burn-in tesztes maximális 85 fokon tartósan pirítva se áll be soha... Nincsenek vga-artifact jelenségek se, és el lehet torcsozni fullhd-ben vele akármeddig, csak legyen körbe hűvös... :W Egyedül dögmelegben youtube-ozással lehet biztosan kifagyasztani pár másodperc alatt.

(#9676) Muerte válasza gepzene (#9675) üzenetére


Muerte
addikt

Légmentes zacskóba tedd be a hűtőbe kicsit a gépet is meg a tápot is ;] aztán mikor kiveszed install... közben meg fújasd asztali ventillátorral a szellőzőket.Ha nagyon lepárásodna akkor inkább hagyjad,mondjuk ha egyből kapni fogja a hideg levegőt nem volna szabad neki.

(#9677) balázs xp4e


balázs xp4e
tag

Valaki tud segíteni?
A laptopomat amikor bekapcsolom minden led világít és van egy halk zúgás,de azonkívül semmi a monitor se a ventilátor se kapcsol be nem indul el a gép. :O :W

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#9678) Dell XPS válasza balázs xp4e (#9677) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Nem tudom mennyire lesz segítség, de nagyon valószínű, hogy szervizben kellene vinned a gépezetet a leírásod alapján. - Milyen típusú a laptop?

Üdv, Dell XPS

(#9679) gyvince


gyvince
senior tag

sziasztok! kérdezni szeretnék van egy: Asus X50SL úgy tudom hogy az alaplapja ugyan az szinte mint a F5SL-é....kérdésem a következő...:

ezt a DC tápaljzatot vegyem meg http://www.laptopalkatreszek.hu/asus/f5/4062-dc_tapaljzat_15_5_2_5mm-dc_tapaljzat

vagy ezt amin van valami full shield.. http://www.laptopalkatreszek.hu/oem/dc_jack/15668-dc_tapaljzat_15_4_full_shield_2_5mm-dc_tapaljzat

sajnos nem tudom le forrasztani és meg nézni milyen van rajta gyárilag de elvileg ezek is gyáriak...aki ért hozzá azoktól kérdezem előre is köszönöm!!

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#9680) balázs xp4e válasza Dell XPS (#9678) üzenetére


balázs xp4e
tag

Már nincs rá gari :O
A fajtája compaq evo n610c :)

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#9681) kreten67 válasza gyvince (#9679) üzenetére


kreten67
senior tag

Az első az 5 pines a neked való,tegnap cseréltem egy ilyet.
Csak óvatosan a forrasztással a pozitív lábához közel van néhány smd.

[ Szerkesztve ]

(#9682) Vicoo válasza ntami2 (#9671) üzenetére


Vicoo
senior tag

Bekapcsoláskor próbáld azt hogy nyomod az F4-et, míg meg nem jelenik a rendszerviszaállítás, onnan egy nem teljes rendszervisszaállítást csinálj, hátha.

(#9683) allen001


allen001
csendes tag

Sziasztok.

Biztos valahol a fórumban találnék megoldást rá..de elég sűrgös is lenne..meg 14 óra meló után már nincs agyam sem hozzá.

A probléma a következő. Samsung np370r5v notebookra akarnék felrakni win7et. Mivel ugye nincs optikai meghajtó benne...így maradt az usbről való telepítés. Hozzáteszem van a géphez egy usb-s dvd-olvasó(amihez van telepítő cd...bár a logikáját nem értem. no mind1 :) ) ugye erről a meghajtóról nem ismeri fel a bootot. Biosban sem tudok semmit kiválasztani, hogy miről bootoljon. Valakinek ötlet esetleg? :)

(#9684) Vicoo válasza allen001 (#9683) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hát pedig a BIOSban ott a lehetőség USB boothoz. Boot menüpont, Boot Device Priority , és a kurzorral legyen első az USB. De ha előtelepített Win8 van rajta, akkor nem biztos hogy menni fog.

(#9685) kreten67 válasza allen001 (#9683) üzenetére


kreten67
senior tag

Engem is megszívatott ez a probléma.
A megoldás az, hogy csak az egyik usb aljzatról bootol,ha jól emlékszem a baloldalon.
Majd irj vissza ha ez volt a megoldás nálad is!

(#9686) Dell XPS válasza balázs xp4e (#9680) üzenetére


Dell XPS
veterán

Akkor itt más alternatíva lesz alaplaphiba esetén..

Üdv, Dell XPS

(#9687) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Remélem nem OFF, S. O. S. ezért ide is beírom.

Van öcsémnek egy samsung notija (NP300E5Z-S01HU, 15,6", B940, 4GB, 500GB, geforce go 315M, win7 x64 ult. hun). Rendszer nélkül vásárolt gép, win7 van rajta. Egy olyan gondom van vele, hogy kb. 3 havonta összecsokizza magát a windows, de ezt úgy, hogy az életben nem tudom többet feltámasztani! :Y Múltkor is újra kellett raknom, még a partícomentés (paragon) sem működött - amit pláne nem értem, miért! A dolog úgy kezdődik, hogy befagy a gép, aztén ha kikapcsolod és be, akkor már nem tölt be a win, csak feket képernyő. Ez volt múltkor. Most meg, ha bekapcsolom, normál indítás, vagy javítás (csökkentett módot fel sem ajánlja). Ha normál javítás nélkülit választok, akkor is a javítás indúl el, ami csak tölt-tölt-tölt fél óra múlva is, sehova nem halad. Múlkor felb@szott, újraraktam a C-t, ráküldtem egymás után újratelepítgetésekke és lefrissítve vagy 7 vírusirtót (avira, MSE, panda cloud, avast, avg, eset, stb.) és 3 malware/spyeare irtót (malwarebytes is), és semmit nem találtak a vinyón! Szóval nem értem mi okozza! Kb. egy hónapja ezért hálón átmentettem mindent róla a PC-mre, ledúrtem a vinyót, újrapartícionáltam, teljes formáztam, tehát fullosan megcsináltam, erre 1 órája megint lehalt. És nem csinál semmit csak a javítás megy végtelenítve. Légy szíves segítsen aki tud, bármi tanács, tlet jól jön, mert már nagyon ki vagyok ettől a jelenségtől... :((( :((( :(((

Volt egyszer egy olyan kb. fél éve, hogy penyón vittem át a kimentéseket a gépemre a notirol mikor lehalt (asszem újraraktam a C-t és úgy). Na akkor 2 nap múlva az én gépem is lehalt hasonló módon. Akkor küldtem végig azt a rengeteg víruskeresőt (a PC-n is), és malwarre irtót, és sehol semmi. Szóval mi a rák lehet ez? Hardveres hiba? Már nem tudok mire gondolni.

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9688) balázs xp4e


balázs xp4e
tag

Igaz nem notebook hiba, de nem találtam jobb topicot.
Mivel a laptopom behalt :O bele akarom tenni a merevlemezét egy asztali gépbe. De nemtudom milyen csatlakozó lehet a merevlemezen. Valaki tudja? :F
Kép

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#9689) Dell XPS válasza balázs xp4e (#9688) üzenetére


Dell XPS
veterán

IDE", nincs adapter előtte?

Üdv, Dell XPS

(#9690) Impressa válasza s3toraph (#9687) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Most így hirtelen nézz rá HD Sentinellel van-e vmi probléma a HDD-vel. 4.40-es verziót tedd fel. Aztán meglátjuk milyen eredményt hoz.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9691) s3toraph válasza Impressa (#9690) üzenetére


s3toraph
senior tag

Oké, de nem bootol be a windows... szóval hogy csináljam? Sajnos nincs semmi live cd-m, van penyóról bootollós rendszerem. Telepítőlemezem van csak. Rescus disk-jeim sincsenek. Csökkentett mód talán, de nem tudom hogy érem el. Ja meg van F8, csak egyből kell nyomni mert túlugorja. Na akkor hát ha ez betölt, és megy a HDS.

Szerk.: Csökkentett mód simán, vagy hálózattal próbáltam, egyik sem indul, megint csak az indítási javítás jön be.... :W

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9692) Impressa válasza s3toraph (#9691) üzenetére


Impressa
őstag

Adatmeghajtóként sem tudod áttenni az asztali gépedbe? Gondolom Bios-ba be tudsz lépni, és ott látod a HDD jelenlétét gondolom. Telepítőlemezzel is tudsz hibajavítást végezni, ha hajlandó rá egyáltalán.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9693) s3toraph válasza Impressa (#9692) üzenetére


s3toraph
senior tag

Bios-ban látja. Telepítőlemezes javítást hogyan? Berakom és mit nyomok?
A noti még garis, de 2 csavar fogja a takarópanelt, ami alatt van a hdd és a ram slotok. Szóval gondolom kivehetem garvesztés nélkül.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9694) gyvince válasza kreten67 (#9681) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszönöm!! nem én fogom csinálni én nem merném :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#9695) Vicoo válasza s3toraph (#9693) üzenetére


Vicoo
senior tag

Nekm az a gyanús hogy a tiéd is meghalt miután adatot vittél át rá. Mégiscsak valami kártevő lesz, még akkor is ha nem fogta meg semmi. Hardveres hibát nem igazán tudsz másolni ugyanis. Viszont ha van pendriveod, akkor csinálj egy Ubuntu liveot rá, a Lili usb creator progival, bootolj róla live módba, és ott meg tudod nézni a hdd állapotát. Így nem kell szétbontanod.

(#9696) balázs xp4e válasza Dell XPS (#9689) üzenetére


balázs xp4e
tag

Nincs adapter előtte. De ahogy én néztem az IDE csatlakozó az két sima tű sor. Ez egy másik fajtája?

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#9697) s3toraph válasza Vicoo (#9695) üzenetére


s3toraph
senior tag

Igen nekem is gyanús volt, csak azért az durva hogy semmi nem talál semmit lefrissítve teljes kereséssel sem, mert mindkét gépben mikor bekövetkezett a baj, csak a rendszert raktam újra, adatpartíciókhoz nem nyúltam és rendben voltak utána, írtók nem jeleztek. Sőt azóta többször másoltam a két gép között adatot oda vissza pendrive-on, semmi probléma nem volt. Az enyémmel azóta sincs gond, de a noti rendszeresen lehal ugyanígy látszólag minden ok nélkül. Mindig netezés közben, FB mindig nyitva volt de nem tudnám megmondani hogy onnan szedné-e össze öcsém. Most annyi volt hogy chrom-ban váltott két lap között és szétfagyott, semmire nem reagált, egér is megfagyott, kinyomta, visszakapcsolta és már nem bootolt be. A kártevőt elkerülendő, azóta kimenteni úgy szoktam hogy utp kábellel összekötom és filezilla szerver kliens felállásban ftp-n keresztül másolom át az adatokat.
Azóta próbáltam a win7 telepítő lemezével helyre rakni, de az sem tudja a javítással megoldani, próbáltam még a win lemezével korábbi rendszer visszaállítási pontra visszaállíni, de azt sem csinálta meg, csak tölt-tölt de semmi. Mindkét esetben vártam 30 percet, gondolom ennyi idő alatt azért valamire kellene haladnia...

Ehhez a módszerhez be tudnád linkelni a megfelelő live cd-t honnan szedjem le, és egy kicsit részletesebben leírni mit csináljak? Nem volt még szerencsém hozzá. Pendrive az fat32-ben legyen? Vagy a Lili megformázza magának?

Addig egy kaspersky rescue disk-el akarom megpróbálni, leszedem a pendrive-os verziót.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9698) s3toraph válasza s3toraph (#9697) üzenetére


s3toraph
senior tag

Kasperskynél ezt írja ki, mit tegyek?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9699) s3toraph válasza s3toraph (#9698) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nyomtam egy skip-et, erre felmountolást végzett, meg írta hogy nincs elég hely valaminek - asszem a saját futásához (?) - és átrakta magát a ramba (?)... nem értettem... minden esetre betöltött, de a file manager nem látott semmit a vinyóbol, ezért kiléptem, kikapcsoltam, majd újra be, és most win7 lemezről elidítottam a chkdsk /F-et, a boot partícion ami az a 100MB, nem talált hibát, a C-n viszont megállt a 2/3 lépés 65%-nál (indexek ellenőrzése) és nem mozdul onnan 20 perce... :W

Ötletek? :O

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9700) s3toraph válasza s3toraph (#9699) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nem fagyott le, csak k lassan dolgozik, de gond van vele, kb. 5 percenként ennyit ír ki:
"Hiba javítása a(z) 123288 fájl $I30 indexében"
De nem javítja ki, újra és újra ezt írja ki, eddig 4-szer. Ilyenkor mi van? Le lehet állítani valahogy?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.