Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#10901) mobileman válasza PPolip (#10899) üzenetére


mobileman
aktív tag

Szerintem megtort tapkabel..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10902) PPolip válasza mobileman (#10901) üzenetére


PPolip
csendes tag

ok ,köszi a választ ,vizsgálgatom.

(#10903) NEMO1968 válasza mobileman (#10901) üzenetére


NEMO1968
őstag

Másik topicban is kérdezte,másik töltővel sem töltött neki.
PPolip
Próbálj meg szerezni egy másik,hozzá való töltőt.
Csinálj egy SM-bus resetet(akksi ki,táp ki,esetleg BIOS elem is ki,bekapcs gombot nyomod 1 percig,táp be,gép bekapcs)
Lehet hogy a gépben bizonytalankodik a csatlakozó aljzat.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#10904) Dealer


Dealer
tag

Sziasztok!
A gépem egy Asus K53TA, és van egy nagyon érdekes hibája ami a billentyűzethez köthető szerintem.

A jelenség:
Windows 7 és 8 rendszereknél random időközönként mintha beragadna a az ablak fókusz. Tehát próbálok a tálcáról felnyitni másik ablakot az felugrik, aztán egy pillanat alatt vissza az előzőre. Windows 8-on pedig egyszerűen nem jön elő a jobb oldali "kiúsztatható" menü ha odaviszem az egeret. Ez addig tart amíg nem restartolok.

Nagy nehezen rájöttem hogyha ilyen állapotba kerül a gép, ha hosszan lenyomom az FN billentyűt akkor ez megszűnik egy időre.

+ ha bekapcsolom a numerikus padot, akkor ugyanígy bizonyos időközönként elkezd végtelen mennyiségű ötöst beírni az aktív szövegmezőbe. :D (Kiszedtem a gombot, átvizsgáltam, nincs beragadva, nincs szennyeződés sem)

Valaki tapasztalt már hasonlót?
Billentyűzet cserén kívül orvosolható lehet a hiba?

(#10905) sziada5925


sziada5925
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy egy alaplap monitorra kötve jól működik, a saját kijelzőjén viszont csak zöld képet ad, akkor az alaplapi vga hiba, vagy "csak" szalagkábel probléma? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Ádám

(#10906) NEMO1968 válasza sziada5925 (#10905) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Szalagkábel vagy kijelző.
Nagyon kicsi eséllyel GPU,de azért az is előfordulhat.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#10907) sziada5925 válasza NEMO1968 (#10906) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Köszönöm.
Az a helyzet, hogy találtam egy ilyen hibát produkáló gépet és abból nekem szükségem lenne az alaplapra, csak így nem merem megvenni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Ádám

(#10908) Impressa válasza formula01 (#10890) üzenetére


Impressa
őstag

Kérdezz rá a Sentinel szakértőjénél itt: [link]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10909) NEMO1968 válasza Dealer (#10904) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Próbáld ki egy USB billentyűzettel is.
Ha tudod(mered)szétkapni kicsit(és már nem garis)akkor lehetőleg lehúzva a bill.szalagkábelét.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#10910) Dealer válasza NEMO1968 (#10909) üzenetére


Dealer
tag

Ezt csinálja USB billentyűvel is, de akkor megpróbálom majd úgyis hogy kiiktatom a beépítettet.

(#10911) NEMO1968 válasza Dealer (#10910) üzenetére


NEMO1968
őstag

Az jó lesz,mert van ahol belekavar ha rajta hagyod,vannak típusok,ahol nem.
Ha simán USB-ről jó,akkor nézz egy bill.-t,de előtte inkább próbálni kéne,mert nem biztos hogy az a baj.
Vagy szervizbe viszed,ahol valszeg van bill. is,és rendesen be tudják vizsgálni az alaplapot is.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#10912) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu Siemens AMILO Pi 3525-ös gépem.

Rég nem használtam, csak most szerettem volna, de...

Ha bekapcsolom, akkor hallom, hogy az ODD (ami üres) felpörög, a hdd-t is hallani, a power on LED világít, de más nem történik.
Nem csippan, sípol semmi; a képernyő sötét, sőt a DVI-ra kötött monitor is sötét. Boot-nak nem láttam jelét.
A kikapcsoló gombra nem reagál, de a gép automatikusan leáll egy, körülbelül 30 másodperc múlva.

Kivettem a RAM-ot (mind az egy modult), nincs változás. Átraktam a másik slot-ba, nincs változás.

A kondik jóknak tűnnek, sőt úgy néz ki, hogy a spéci, strapabíró típusúak.

Valami ötlet, hogy mit nézzek meg? Szeretném magam megjavítani a gépet, ha lehet.
Előre is köszönöm a segítséget.

piadex2

ps: A laptop hdd-jét beraktam egy asztaliba (eSATA), és látom, hogy kb. 50GB foglalt. nézem, hogy hol van 50 GB. sehol. a "felhasználók" mappa kb. 1,7GB a "windows" 20GB, és van még kb. kb. 3 mappa összesen 6GB-val. nem értem, hogy hogyan jön ki akkor az 50GB. Miért mutat a windows 7 50GB-s foglaltságot? Amikor max 30GB van mindennel együtt. Amúgy Vista volt a gépen.

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#10913) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg nem tudja valaki, hogy egy Asus EEEPC X101-ben lévő hűtőventi kompatibilis-e valamelyik másik netbookban lévő cuccal? Ez a pontos típusa a gépnek: Asus eee pc x101-blk005

Köszi!

(#10914) mobileman válasza Sanyaman (#10913) üzenetére


mobileman
aktív tag

Csak azonos típussal kompatibilis..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10915) mobileman válasza piadex2 (#10912) üzenetére


mobileman
aktív tag

Első körben ismervén a típushibát, chiphibás lesz a gép.. Ha az, akkor azt magadnak nem fogod tudni javítani..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10916) Impressa válasza Sanyaman (#10913) üzenetére


Impressa
őstag

Közben megelőzött a Mester. :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10917) izsob


izsob
tag

Sziasztok, hiba a következő, tapipad bal egérgombja kattanásra nem veszi a jelet, csak ha kicsit rányomok erősebben. Elengedte a forrsztás az egyik lábát? Egy samsung gép a beteg.

(#10918) mobileman válasza izsob (#10917) üzenetére


mobileman
aktív tag

Inkább a mikrókapcsoló öregedett el, vagy kontaktos..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10919) Toncsiii93


Toncsiii93
tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne van egy Lenovo g580 laptopom. Windows 8.1 el használom. Minden indításnál megáll a "lenovo boot logonál" és megfagy. kb 15x újraindítom és véletlen szerűen bebootol a windows. Windows 7 nél is jelentkezett ez a probléma. Driverei fent vannak.

[ Szerkesztve ]

(#10920) mobileman válasza Toncsiii93 (#10919) üzenetére


mobileman
aktív tag

Telepítéskor hiba mentesen feltelepült, nem volt közben kék halál?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10921) Toncsiii93 válasza mobileman (#10920) üzenetére


Toncsiii93
tag

Igen. De néha pár napig jó majd megint szar.

(#10922) G R 3 G


G R 3 G
tag

Üdv!

Vennem kellene új akkumlátort egy ASUS K42JV-be. Jelenleg egy 4400mAh-s gyári akksi van benne, ami már több, mint 3,5 éves.

Lényeg a lényeg, fontos lenne a hosszabb üzemidő, így nagyobb kapacitásúak után néztem. Tudom, nem ajánlott ebay-en vásárolni, de ott nézelődök leginkább, mert van választék olcsóbban, ami szintén fontos tényező.

A problémám az, hogy elvileg van ezzel a típussal kompatibilis akku, ami 5200mAh-s és van 6600mAh-s is.
A kérdésem végül az volna, hogy pl. a 6600-ashoz 14,4-14,8V van írva, de a gyárim 10,8-11,1V-os - feltételezem a cellák száma miatt nagyobb a feszültség - és a kérdésem az lenne, hogy hogy lehet kompatibilis, hogy ha a feszültség nem egyezik? A laptop tudná kezelni mindkettőt? Nem találtam erről információt, de ha használható, gondolom akkor érzékeli, hogy milyen feszültségű akksi van benne.

(Előre bocs, ha nagyon hülyének nézek ki :B :)) )

[ Szerkesztve ]

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#10923) piadex2 válasza mobileman (#10915) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

Új alaplapot kell magyarul szereznem? (mert gondolom, a chipset-re gondoltál (pl: az északi hídra))
tudom, hogy létezik chipcsere, de az 30.000 Ft körül van, ugye?
szerinted mennyit érhet egy ilyen alaplap használtan (mennyit érdemes max adni)?
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

piadex2

mod:
ps: amúgy az ismert típushiba itt mi? (rossz a hűtés és chipset halál vagy mi?)

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#10924) mobileman válasza piadex2 (#10923) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nem feltétlenül kell új alaplap, első körben pl. nálunk is meg lehet próbálni a javítását! Pénztárca függő a dolog, van csere és van újragolyózás opció is.

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10925) piadex2 válasza mobileman (#10924) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

mennyi lenne?

p.

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#10926) mobileman válasza piadex2 (#10925) üzenetére


mobileman
aktív tag

Aláírásomban megtalálod az elérhetőségünket, telefonon meg tudjuk beszélni, munkaidőben!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10927) piadex2 válasza mobileman (#10926) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

kösz. csak egy kérdés:
javítás után egy 6-8 hónapig még jó lesz? vagy mi a tapasztalat, meddig jó egy ilyen alaplap?
kösz.

p.

ps: ez kérdés amúgy nem csak a kedves kollégának szól, hanem mindenkinek: hogy mennyi idő után lesz ez a készülék "alaplapos"? mi a tapasztalat, hogy meddig bírja ez a típus?
kösz előre is a választ. nagyon.

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#10928) mobileman válasza G R 3 G (#10922) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ami az ebay-t illeti, ott ajánlott, leginkább megbízható ( sok pozitívval rendelkezik) eladótól venni, a magasabb mAh, nem károsítja a gépet, hanem hosszabb üzemidőt fog adni, több cella is van benne, mint a kevesebb cellával és alacsonyabb mAh értékkel rendelkező akkukban.

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10929) Anakin007 válasza piadex2 (#10927) üzenetére


Anakin007
aktív tag

Szia!

Nem akarlak lelombozni, de szerintem jobban jársz egy új lappal, az amilo széria amúgy is rossz, ahogy van, többek között a finoman szólva hibás hűtésük miatt.
Egy barátom Amilo PA15xx -es hulladéka csinálta 2 éve ugyanezt, mint neked. Bevitte egy elég komoly helyre a pannónia utcába, de elhajtották. Korrektek voltak: előre megmondták, hogy semmilyen FuSi gépet nem vállalnak, akármi baja is van, mert javíthatatlan, max. kijelzőt vagy bill.-t cserélnek, szal ami level-1-2 -be belefér és slussz, "fekete listás". Tényleg komoly cég, kb. 1 tucat ember dolgozik ott több, egyenként sokmilliós gépekkel, szóval nem egy "garázscég". Korrektek, nem úgy, mint itt néhányan sajnos. Segíteni próbáltam, beküldtem egy itteni, PH!-s, "profi bga műhelyes meg bga gépes csillagrombolót is újragolyózom" szakikhoz, akiket ímmel-ámmal ismertem már és normálisnak tűntek korábban, meg aztán tényleg nem ma kezdték (direkt nem írok nick-et v. cégnevet, most is praktizálnak). Végülis megcsinálták, újra golyózták és jó is lett, a munkájuk minőségével tényleg semmi gond, az én pár vackomat is szépen megcsinálták korábban. Csakhogy. Kereken 2 hét múlva egyszer szólt a barátom, hogy lefagyott a vista. Kikapcs, és megint u.a., mint korábban, csak reset-elget, kép nincs. Írtam a mailt, hogy figyi már, ez van. Erre visszakaptam az infót, hogy valószínűleg tönkre ment a chip, cserélni kell. A reball vmi 12 v. 13e volt, a chip 10e + 2 hét és nem tudom már, mennyi munkadíj. Szóval alaphangon kb. 25e-be állt volna meg a gép, ami működőképesen ért akkor kb. 30-35-öt.
Bepipultam, felhívtam egy srácot (szintén PH!-s de ő csak hobbiból bga-zik, nagyon nem is hirdeti magát és bp-i), hogy nála mibe kerülne a javítás, mert vissza nem vitetem szegény cimborámmal, az tuti. Nem mondtam elsőre semmit az előzményekről (csak kíváncsiságból), csak hogy van egy ilyenem és szar. Erre ő kapásból, már telefonon felvilágosított, hogy ezt a tipust csak chip-cserével vállalná ha volt golyózva, ha nem, mert Nvidia 7600GO lakik a gépben, ami köztudott a laptopszakik körében, hogy mind szériahibás, 8400 v. 8600-as szériával együtt, ami 2010 előtti és reball esetén jó ha 1 hónapot megy még, ha egyáltalán beindul. Vagy jövőbelátó vagy nagyon korrekt, döntsd el. :)
Hogy miért nem eleve őt kerestem? Egyetemre járt még akkor és volt, hogy hetekig nem vette fel a telefont se, mert pl. ZH-ra készült, ráadásul nekünk Bp átellentétes végén lakik és csak 2-3e -el olcsóbb nála a reball, mint a fent említetteknél (ill. talán akkor még nem is volt cégük, úgy rémlik, akkoriban még egyedül csinálta a szaki, később állt össze egy másik mesterrel és csináltak céget).
Volt azóta tavaly még egy afférom, egy Asus-al. A "jós" srácot épp nem tudtam elérni (szinte szokás szerint), meg közben eltelt kb. 1 év a FuSi óta, gondoltam, megpróbálom a fentieket, mivel a munka minőségével nem volt gond, hátha.... Elvittem, megcsinálták 13-ért, északi híd reball meg volt vmi a vga-val. Ment is, elhozataltól számítva 2 hét és 2 v. 3 napig, megtudom nézni, megvannak még a privik. Nem tudom, előbb röhögtem és aztán fejelgettem a falat v. fordítva, de ez történt! Felhívtam a pannónia utcát, hogy ez van, mit lehet tenni. Erre kiderült, hogy spec. ez az asus széria is fekete listás, eleve nem vállalják, de valószínűleg északi hidas és ha az tönkremegy, követi hamar a déli is.
Ekkor fogtam az íbéjt, kemény 6USD -ért + 8USD szállítási ktg-ért rendeltem északi hidat (SIS-es szutyok) és kicseréltem magamnak egy általános ólmos hőprofillal (én is bga-zok többek között, csak nem notikat). Láss csodát, beindult! :) Még vagy már alig 3 hónap telt el azóta, de még mindig jó, pedig napi használatban van...
Szóval SZERINTEM csak nagyon átmeneti megoldás a reball, ha tutira akarsz menni, kérj chip cserét (újat, nem egy másik szarból kibontottat!)!

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#10930) Anakin007 válasza Toncsiii93 (#10919) üzenetére


Anakin007
aktív tag

Lehet, "csak" a HDD pusztulgat, tegyél bele próbából egy másik HDD-t, akármit is ír esetleg a sentinel vagy esetleg hdd nélkül teszteld. Van egyLenovo SL500 -am csinálja ugyanezt, néha a hdd nem tud felállni és csak fogja a buszt. A noti meg csak vár, még a hdd-led se világít folyamatosan! Tök véletlenül derült ki, amikor átraktam egy régebbi thinkpad-ba a hdd-t. Igaz, nálam legtöbbször csak nem talál op.rendszert, alt+ctrl+del 2-3 alkalommal és simán felbootol :) hdsentinel szerint minden rendben..
Ha nálad nem jött be, szedj ki egyenként mindent, amit kilehet, odd, wifi, egyik majd másik ram. Ha nem nyert, szerviz.
Apropo: nincs még gari arra a gépre?

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#10931) nimmy001


nimmy001
csendes tag

Sziasztok,

Nem tudom, ez-e a legmegfelelőbb hely, ha nem jó helyre írom, szóljatok.
Van egy makrós, közös használatra megosztott excel táblázatunk, amit általában 4 gép használ, 2 asztali PC, 1 laptop és 1 netbook. A netbook nem használ más fájlokat, csak ezt, és ez a gép mozgásban van, wifiről csatlakozik a hálózatra (nem mindenhol egyformán erős a térerő, van, ahol meg is szakad), a többi gép fix.
Azt vettük észre, hogy amikor a netbook belép a fájlba, akkor a többi gépen megjelenik egy hibaüzenet, hogy "A fájl zárolva van." nem tudnak menteni, kilépni, amíg valaki kívülről ki nem dob mindenkit, akkor viszont random mennyiségű több-kevesebb adat elvész, de mindenképp újra be kell írni az elvesztett sorokat. Win7 van a gépeken, oprendszer váltásra nincs lehetőség, vírusirtó van minden gépen, és folyamatosan működik, ezt lecserélni sincs lehetőségünk, központilag van meghatározva, beállítva, nem mi döntünk.
Nagyon úgy tűnik, hogy a netbook okozza a zavart, mert ha azt kiiktatjuk, rendesen tudunk dolgozni, de hogy oldhatnánk meg? Mi lehet a gond? A munkamenet könnyítése miatt lenne igény egy mozgó kisgépre is, de persze nem így, hogy megszakítja a munkát.

(#10932) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Lenne egy erdekes problemam a lenovo g500-asom dvga-javal (8570m).

A directx 9-es jatekokban extrem kicsi az fps, mindegy milyen grafikai beallitason. Amiket probaltam: call of duty 2,4, Left 4 Dead 2, Counter Strike: Global Offensive. Cod4-nel pl menuben volt max. 21 fps az eger szakadozva mozgott, palya betoltese utan a fraps konstans 1 fpst irt egy ilyen hibauzenet kisereteben. [link]
Ezutan csak feladatkezelobol tudtam nagy nehezen bezarni a jatekot, mert a gepet is egy kicsit megfagyasztotta.
Ezzel szemben igpvel gond nelkul fut 80-90 fps kozott.
Hardveres problemat azert vetnem el, mert a nem dx9-es jatekokkal semmi baja pl. Unreal Tournament 2004.
A gepen windows 8.1 fut a drivereket meg a lenovo oldalarol toltottem le, az intel igpt meg frissitettem intel aktualis driverevel. Amd-nel meg ez nem megy, mert a valthato grafika tobbnyire csak a laptop gyartojatol szarmazo driverben van.

Kerdesem, hogy hogyan orvosolhato a jelenseg? Mert egyelore a dvga hasznalhatatlan.

Elore is koszi!

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#10933) Toncsiii93 válasza Anakin007 (#10930) üzenetére


Toncsiii93
tag

Köszi a válaszod! De van még garancia. HDD SENTINEL szerint maxos.

(#10934) Anakin007 válasza nimmy001 (#10931) üzenetére


Anakin007
aktív tag

Szia!
Valóban nem ez a legmegfelelőbb hely, vannak erre spec. topikok, de első körben a netbookon kapcsolnám ki legalább próbából a víruskergetőt, hátha az lock-olja, ha úgy van beállítva, a makrovírusok miatt.
Ha ugyanaz az office van minden gépen és csont ugyanúgy is vannak belőve, más magyarázatot nem tudok így hirtelen.

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#10935) Anakin007 válasza Toncsiii93 (#10933) üzenetére


Anakin007
aktív tag

Igen, nekem is ezt írja, pedig ma 3x kellett restartolnom a kis lenovomat, mire talált op. rendszert :P Jó, nálam másodlagos gép, nem érdekel, egy asus-t nyomok minden nap, abba meg jó a vinyó, de napi használat estén biztos, h rég megtanult volna repülni az egész noti, szóval megértelek, hogy idegesít. Viszont ha garis, hozzá ne nyúlj semmihez! Nyomás vissza a boltba!

Ha Isten létezne, hinnék benne.

(#10936) nimmy001 válasza Anakin007 (#10934) üzenetére


nimmy001
csendes tag

A víruskeresőt nem kapcsolhatjuk ki.
Nem volt ötletem, hol kérdezhetném meg, csak akkor rossz, ha ez a gép belép abba a fájlba, de akkor az összes többi gépet is bezavarja, ami ezzel a közös fájllal dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#10937) Dexar007 válasza Dexar007 (#10776) üzenetére


Dexar007
veterán

Kicsereltek a kijelzot. :)

Lenovo haztol hazig szolgaltatast vettem igenybe.Januar 16-an vittek el a gepet,es a mai napon (28-an) hoztak vissza. Nem kerdeztek semmit,azonnal csereltek. :)

Give me your cum,bull!

(#10938) nimmy001 válasza Anakin007 (#10934) üzenetére


nimmy001
csendes tag

Új infó, ha a netbook fix helyre le van téve, tehát nem mozdítják el, akkor nem csinál galibát. Állítólag kb. 10 éves matuzsálem ez a kis gép.

(#10939) Tuncated


Tuncated
csendes tag

Üdv tud valaki valami infót Aspire E1 571 notesz telepítés után nem butol csak ujra indul .
Bios beállítás???

ESC lenyomva lóderrel elindul a w7 hdd ép memó 100%

(#10940) draco31


draco31
veterán

Hello!

Mitől lehet ez a hiba? ASUS L8400L. Van amikor egész nap megy rendesen, van amikor 10 perc után ilyen lesz a kép. Aztán készenlétbe küldöm, és van amikor felélesztés után jó lesz, van amikor csak az újraindítás segít. Egyértelmű VGA hiba, de kicsit pontosabban esetleg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10941) izsob válasza izsob (#10917) üzenetére


izsob
tag

A kapcsolóval volt a baj. Kicseréltem most már műkszik :D

(#10942) roliedi


roliedi
újonc

lenovo 20157 x86-based pc
egyes gombok nem mennek,kb a fel billentyu
a rendszer ugy irja ki h megfeleloe mukodik.mit csinaljak?
mar felszedtem a gombokat de nincs por alatta,kiporszivoztam.
segitseget kerek. :O

(#10943) ati012 válasza roliedi (#10942) üzenetére


ati012
senior tag

Cseréld ki vagy használj usb billentyűt. :)

(#10944) Dell XPS válasza roliedi (#10942) üzenetére


Dell XPS
veterán

nem elég hatékony a porszívó... billentyűzet csere sajnos, és szerviz.

Üdv, Dell XPS

(#10945) SzaboZE válasza draco31 (#10940) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez displaykábel hiba is lehet. Ilyen a kép pl akkor, ha nagyfelbontású kijelzőhöz kisebb felbontásúhoz való kábelt használsz.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#10946) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!

Lenovo G580-as nem mindig szokott elindulni, csak a Lenovo feliratig jut, ráadásul még a BIOS sem jön fel. Habár ha megnyomom a gombját kiírja hogy BIOS megnyitása, de nem jut tovább. Eközben a venti is hamar felpörög szinte maximum fordulatszámra. Kb 30-60 percig kell be- és kikapcsolgatnom, hogy végre elinduljon a Windows is. Ez mitől lehet? Ezt szervizben mennyi idő alatt tudnák megcsinálni? Munkaeszköz a gépem, úgyhogy sokáig nem tudnék megválni tőle.

4 8 15 16 23 42

(#10947) mobileman válasza tonyrulez (#10946) üzenetére


mobileman
aktív tag

Erről mintha lett már volna szó pár sorral lejjebb..
Hasonló a hiba..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10948) tonyrulez válasza mobileman (#10947) üzenetére


tonyrulez
őstag

Upsz, bocsi, nem gondoltam volna hogy ez ilyen gyakori probléma.

4 8 15 16 23 42

(#10949) mobileman válasza tonyrulez (#10948) üzenetére


mobileman
aktív tag

Úgy néz ki, hogy ez valami típushiba..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#10950) holapito


holapito
tag

Emberek van egy ACER notebokom a kiejlzőjével viszont történt valami a kép látható napfény mellett ugyanis nincs fényereje a kijelzőnek ez valami csatlakozási hiba vagy teljes kijelzőt kell cserélni vagy mi van ilyenkor ?
(bele lett rúgva)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.