Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48600) Bavid válasza Ijk (#48599) üzenetére


Bavid
senior tag

Tudom, csak azért írtam hogy nem is az a probléma, hogy nem vonzódok hozzá vagy hasonló. Ez a nagy kérdés: mitől leszel szerelmes? Mert ez a lány tényleg kb. mindenben tökéletes, viselkedésben is (nagyszájú, vicces, visszaszólogat ha kell (én ezt szeretem :U ), ugyanakkor értelmes, ha kell tudok vele komolyan beszélni, nem féltékenykedik, nem lóg rajtam, oda megyek ahova és amikor csak akarok, nem zavarja ha egy buliba nem vele foglalkozok) és ugye kinézetben is.

Tehát normális esetben ilyenkor lennék szerelmes.
De véleményem szerint, túl könnyű volt az egész, nekem kell a kihívás, egy kis "vadászat" a csajért, küzdeni, hajtani (jó azért ne túl sokáig kelljen ;] ) de itt ez nem volt, amikor 1. találkoztunk kicsit beszélgettem vele és ennyi elég volt, egyáltalán nem is mozdultam rá, előző nap egy nagyon durva buliban voltam, szóval csak lazítani mentem a haverokkal a házibuliba, és ezek után egyértelműen kiderült, hogy össze akar jönni velem, és tényleg, mesélte, hogy annyira örült hogy elhívtam.. :F Ha egy olyan lány lenne, aki nem népszerű, nincs rengeteg barátja, nem akarja minden 2. férfi ismerőse megdugni, akkor érthető lenne, de így.. Jó én se vagyok rossz party :C de azért akkor is kicsit meglepő.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.