Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) Lablovezel


Lablovezel
csendes újonc

Sziasztok!
Egyik percrol a masikra borzaszto lassura valtott a pc-m. (eros gep szoval az ebbol adodo hibak kizarva) 3 napja probalkozom hogy eletet vigyek be. Ha veletlenul be is bootol a windows, egy mappa megnyitasa negyed ora. Megneztem mindehol, de nem jelzett semilyen hibat. Persze az explorer folyamat leallt es ujraindult. Eszkozkezeloben is minden ok memoriaim is megvannak. Nem hasznalnak az ilyen CCleaner, internet szemet uritesek, toredezettsegmentesites, virusirtas megoldasok. (avast bootolas elotti irtast inditottam, de 24 ora alatt 6%ig jutott, ugyhogy ugy dontottem format c es ujra windows. (win7 ultimate 64bit, ez volt fent 2 evig) Persze formatalni sem birom es a windowst sem tudom felrakni. Van hogy a hard drive-jaimat nem talalja, hogy hova pakoljam a windowst. Jah es a win install cd-romrol is kb fel ora hogy egyatalan eljut a kerdesig hova tegyem a windowst (USBrol is). Az aggaszto az, hogy nem is kell windows hogy belassuljon szinte a reset utani inditastol kezdve lassu. (safe mode parancssorral fel ora) nyilvan a sata drivert sem tudom felrakni hogy lassa a hard drive-jaim. Felek a format c sem oladna meg a problemat. Lovesem nincs mit tudnek meg csinalni. Talan valami virus a biosban vagy boot virus, esetleg memoria hiba. Keves eselyt latok hogy a HDD ment gallyra. Lenyeg hogy barmivel probalkoznek nincs kedvem fel napot varni ra hogy megtudjam az sem mukodik. Nincs tobb otletem please segitsen valaki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.