Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Riko88


Riko88
csendes tag

Sziasztok!
Windows 10re frissítettem a laptopomat,de állandóan bad_system_config_info hibával indul a Windowsba nem is tudom belépni....Gépet alaphelyzetbe valami hiba miatt nem tudom rakni.Pendrivéről próbálnám ujra rakni a Windowst,telepítő elindul,de azt írja hogy indítsam ujra a laptopot hogy rendesen induljon a Windows és utana dugjam vissza a pendrivet.Ez megtörténik Csakhát nem indul rendes nálam hiszen bad_system_config_info hiba következik be állandóan...Valaki valami megoldást hogy legalább ujra tudjam rakni a win 10-et?

(#31652) IstvánLászló válasza Riko88 (#31651) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A Windows 10 topikot tudom ajánlani ott kérdezd meg és kapsz korrekt választ biztosan. :) :K
A lényeg mindenkinek vannak gondjai vele.

Itt a fórumon főleg hardveres hibák a téma és annak behatárolása.

A Bruttó ára: 34.990-től 58.500-ba kerül és nem is mondanám olcsónak, majdnem meg is vettem de inkább a w7 64bit-et választom Bruttó ára: 49.990-be kerül.
Az árakat csak tájékoztatónak szántam, lényeg ha lesz pénzem is rá akkor meg is veszem....

Remélem segítettem válaszommal.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31653) Frenky89


Frenky89
őstag

Tünetek:
- minden előzetes jel nélkül leáll a gép (mintha áramszünet lenne)
- ezután a power gombra nem reagál
- csak áramtalanítás után lehet újra bekapcsolni
- event log-ban természetesen ott van az "Event 41, Kernel-Power" esemény

Ez mi a szösz lehet?

[ Szerkesztve ]

(#31654) berzebub válasza Frenky89 (#31653) üzenetére


berzebub
aktív tag

Én első körben megvizsgálnám a tápot, ha nem garis akkor belűről is, aztán az alaplapon a kondik és környékük vizsgálata. Mennyire rendszeres? Terhelés alatt vagy alapjáraton? Vagy teljesen random?

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#31655) Frenky89 válasza berzebub (#31654) üzenetére


Frenky89
őstag

Eddig kétszer csinálta:
- a tegnapi esetben épp egy VMware guest OS betöltődése után nem sokkal (+ egy PuTTy és egy Chrome volt még megnyitva),
- pár napja meg egy Excel-t nyitottam meg éppen (+ szintén egy chrome volt nyitva még) - viszont ekkor nem leállt hanem újraindult és POST után kiírta, hogy valami Surge Protection aktiválódott...

Szóval nekem inkább randomnak tűnik.

(#31656) RedCactus válasza Frenky89 (#31655) üzenetére


RedCactus
senior tag

Még az is lehet, hogy valami zárlatot okoz valahol és azért vág le a tápegység. (Surge protection=Túlfeszültség-védelem)

(#31657) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok!
A probléma egyszerű,bekapcsoláskor egy kis zúgás(vagy valami hasonló) és a gép nem indul.Amit tudni kell a jelenségről,a proci ventillátora,a videokártya,illetve az alaplap is látszólag elindul rá egy 1-2 mp-re a gép leáll és elkezdi az egészet elölről,csak ártamtalanítással lehet leállítani.A gép adatai:
Intel Core I7-4770k proci
R9 290x Vidikari
Msi Z87-G45 alaplap
THERMALTAKE Smart SP-850 tápegység
Ami még ide tartozik,hogy a gép bizonyos időközönként játék közben vagy power saving modba kapcsolt vagy szimplán újraindult.Ez volt,hogy hónapokig eltűnt,volt,hogy egy nap többször is:tegnap aztán lefagyott a rendszer, azóta nem indul.
Személy szerint a táp-ra gondolok(vagy legalábbis remélem,azt a legegyszerűbb lecserélni),de hátha valaki tud valami okosat mondani.Megfelelő alkatrészek nincsenek,amikkel tudok cserélgetni,de a proci integrált videokártyája miatt,a videokártyát meg tudom nézni,illetve a tápot is esetleg belehet rakni egy másik gépbe,már ha az úgy szabályos.
Válaszokat,tanácsokat előre is köszönöm.

(#31658) viki6900


viki6900
csendes újonc

Sziasztok egy kis segítség kéne proci bővítésbe vagyok meg is vettem
van egy Asrock 990fx Extreme3 alaplap most egy amd phenom II x4 3500mhz proci van benne 32gb 1866mhz rammal ez így tökéletesen üzemel.
Na most procit cseréltem Amd fx8350 8mag 4000mhz beleraktam de nem kapcsol a monitorom ki írja no signal ventik pörögnek
az lehet hogy az előző proci az x4.es csak 8mb cash a 8 magvas meg 16mb cash és ezért nem indul?vagy mi lehet a biost is frissítettem 1.7-ről 1.9re
JA a video kari::Gigabyte GTX960 4GB GDDR5
GV-N960G1 GAMING-4GD és a táp chiftek 700watt

Ha meg sikerül indítani a biosnál lefagy

(#31659) IstvánLászló válasza Frenky89 (#31655) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Szia! Frenky89
A gépedet vírusirtóval vizsgáld át, szerintem vírus-gyanús az újraindulás miatt, mert van vírus ami eszt produkálja...

(#31657) Wellin9

A tápod csatijait ellenőrizd is le, szerintem érintkezés hiba van....

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31660) IstvánLászló válasza viki6900 (#31658) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A proci bővítése alaplapod support oldalát nézd meg.....

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31661) viki6900 válasza IstvánLászló (#31660) üzenetére


viki6900
csendes újonc

Helo megnéztem támogatja azért vettem meg de semmi.
de a proci suportnál meg 1.5-ös biost ír én meg az 1.9est raktam fel. ez baj?

[ Szerkesztve ]

(#31662) Vakegérke válasza viki6900 (#31661) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos, hogy nem baj. A frissítések nem elvesznek, hanem hozzáadnak a lehetőségekhez.

Elnézést, hogy közbekotyogtam. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31663) viki6900 válasza Vakegérke (#31662) üzenetére


viki6900
csendes újonc

oké köszi de semmi nem ad életjelet de ha véletlen elindul bios befagy utána megint semmi.szerintem holnap megy vissza gariba.

(#31664) berzebub válasza Frenky89 (#31655) üzenetére


berzebub
aktív tag

Még ha nem tulfeszvédelmes elosztót használsz az is lehet baj, nekem volt már ilyen.

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#31665) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Mostanában kezdte el a gépem, hogy játék közben egyszer csak ki majd ismét bekapcsol. A gépem Asus P8 Z77-V, I5 3570K alapon, 16Gb DDR3, GTX760 2GB, Win7. Nincs tuningolva.
A system log-ból nem sok derül ki, csak hogy az előző leállás váratlan volt meg ilyenek.

Mi lehet ez, talán túlmelegedés?

[ Szerkesztve ]

(#31666) Vakegérke válasza viki6900 (#31663) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán korai, de megkérdem: hol tartasz a garanciával, esetleg cserével?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31667) Balathruin válasza chatran (#31665) üzenetére


Balathruin
veterán

Tápegység pontos típusa kellene, az is okozhatja.

(#31668) chatran válasza Balathruin (#31667) üzenetére


chatran
őstag

Hm, valamilyen 550w-os Chieftec. A gépet most nem tudom megbontani, előtúrom az e-mail-t a rendelésről.
Egyébként az Aida szerint, nincs túlmelegedés. Kb fél órát játszottam és gyorsan kiléptem, hogy megnézzem a hőmérsékleteket, de nem volt extrém.

[ Szerkesztve ]

(#31669) viki6900 válasza Vakegérke (#31666) üzenetére


viki6900
csendes újonc

Szia még sehol 2 napot írtak hogy jönnek érte és elviszik (futárt küldenek)

(#31670) chatran válasza chatran (#31668) üzenetére


chatran
őstag

Na megnéztem, egy 2012 júniusában vásárolt Chieftec CTG-500-80P a tápom.
Ezzel lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#31671) proximus1987


proximus1987
csendes tag

Hali

Érdekes hibajelenséget tapasztalok. A gép elsöre ritkán indul utánna powergombal lelövöm és megmozgatom a videókártyát utánna megmozdul a szekér, Néha semmi néha villog a kép. Amire gondolok az az hogy az alaplapon szar a csati és nem érintkezik a vga nál de nemtom,

A gép
alaplap:gigabyte Ep45 ds3r
proci: xenon L5420
ram: 4x2Gb csx ddr2 800mhz
vga hd5850
hdd: wd500gb és wd 3Tb

mi lehet a gáz kb 2 hete produkálja a költözés óta addig semmi baja nem volt

(#31672) kace


kace
csendes tag

Sziasztok!

i5 6600k+ Mugen 4 hűtő
msi z170A pc mate
2*8GB DDR4 Corsair Vengeance 3000Mhz
Sapphire r9 nano
Chieftec 650W 14pcs modulális táp
250GB Samsung Evo 850 SSD
2TB Seagate HDD
UltraHD 4k 49" LG TV a "monitor"
1hete vásárolt gép, minden új kivéve a tápot, ami kb 3-4 éves

Win7 sp1 x64-en teszteltem először, gta5 5-10 perc játék után forcerestartol a gép csakúgy menet közbe, semmi hibaüzenet vagy lagg. Fallout 4 szintén, 5-6 próba után (driverek cseréje stb.) meguntam és tettem fel WIN 10 Pro x64-et formattal persze. Helyzet változatlan. Ultra grafikán volt tesztelve mind2 1920*1080-ba. 4k felbontásban ultrán azonnal újraindul ahogy betöltené a képet. Én tápra gyanakszok, de pedig elvileg tudnia kéne, csak lehet öreg? FurMark 4k felbontásba 8x MSAA-val 74 fok max. 10percig tesztelve, nem indult újra, Videókártya talán jó :) másik dolog a RAM lehet, 3-as 4-es slotba vannak mert az 1-2 foglalt a mugen miatt :)

Bármi ötlet, tanács jól jönne

(#31673) bagolyszkij


bagolyszkij
újonc

sziasztok!
nekem is hasonló a problémám, és egy kis szakmai segítséget szeretnék kérni!
szinte új (egy éves) Lenovo Y50-70 laptopról lenne szó, néha, nagyjából hetente kétszer
bekapcsolom, win7 betölt, és nagyjából azonnal le is áll. Előfordul akkor is ha csak altatom,
de minden esetben gép indításakor, ha már elindult, akkor soha nem áll le (pedig gyűröm ezerrel
munkaeszköznek használom). Ebből egyértelműen látszik, hogy nem a melegedés az oka.
Technikai paraméterek:
Lenovo Y50-70
intel core i7-4710hq cpu @ 2.5ghz
16 gb ddr5 ram (ebből 8 eredetileg gépben, 8 üzletben vásárláskor bővítve)
intel hd graphics 4600
nvidia geforce gtx860m
samsung ssd
win7 64bit
lefuttattam ezer féle ellenőrző progit, elviekben minden rendben van. én a tápra gyanakszom, de inkább szoftveres vagyok, mint hardwares, szóval csak tipp.
van még egy év márkaszervízes garanciám, de az egyrészt 15 nap minimum (nem igazán tudok létezni munkaeszköz nélkül), másrészt ha náluk éppen nem produkálja a hibát akkor csak az időmet pazaroltam.
mit javasoltok, eléggé szomorú vagyok emiatt... :(
hálás köszi ha tudtok segíteni
bagoly

[ Szerkesztve ]

(#31674) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, az egyik családtag pc-je elszállt itthon, és nem mernék laikusan belefogni.
Szóval a helyzet: Windows alatt bent volt a képernyővédő, majd amikor az egérhez lett nyúlva az egész gép úgy ahogy van újraindult, de azóta (és minden próbálkozásnál is) csak a piros Hdd led villog a gépházon, és semmi nem történik. Elszállt a merevlemez tán? Ilyenkor mire lehet gyanakodni egyáltalán? Alaplap, cpu? (Táp gondolom nem hisz se nem füstölt, nem volt égett szag, meg gondolom akkor el sem indulna.!?)

Előre is köszi!

Do you see the white shadow?

(#31675) nzsolt77


nzsolt77
tag

szeretnék egy kis segitséget kérni.mostanába egyre többször leáll és nehezen indul ujra a gépem.mint ha nem lenneelég áram.kb 3 éve játszok netezek vele eddig minden oké volt.
bekapcsolo gomb és vezetéke okozhat esetleg olyan zárlatot menetközbe ami miatt leál a gép? tulmelegedés nincs sehol.

(#31676) nzsolt77


nzsolt77
tag

már meg csináltam a bekapcsolo gomb hibáját és most már indul is rendesen.de viszont,kb 10-05 perc mulva leáll.és vajon ez mitöl lehet?? tud valaki segiteni ebbe?

[ Szerkesztve ]

(#31677) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Sziasztok!

Tegnap szétszedtem a gépem, bekapcsoltam, minden rendben volt, majd bármit indítottam el leállt szinte azonnal, így gondoltan adok neki egy leállítás+indítás kombót. Igen ám, de ezután csak az van, hogy windows logó alatt karikázik, utána pedig fekete képernyő. Ha az egeret megmozgatom, akkor megjelenik a kurzor, de csak töltöget, más tartalom nem jelenik meg. Automatikus hibaelhárítás nem oldja meg, StrTrail fájl is semmitmondó, mert abban azt írja, hogy sikeresen elindult az egész. Merevlemez okés, boot cd alól indítva minden látszik. Chkdsk volt, javított néhány dolgot, de semmi változás.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#31678) RedCactus válasza gyurkikrisz (#31677) üzenetére


RedCactus
senior tag

Lehet, hogy rosszul raktad össze vagy valami kimozdult a helyéről. pl. HDD-ket máshova raktad.

(#31679) nzsolt77 válasza nzsolt77 (#31676) üzenetére


nzsolt77
tag

ma 45 percet ment oszt leált. csak nem jo valami
:W

(#31680) IstvánLászló válasza nzsolt77 (#31679) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A tápod is lehet ludas de te szinte semmi infót nem írtál gépedről, így hogyan segítsek én és más kollégáim?
Ez nem lotto hogy találgatni kell...

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31681) nzsolt77 válasza IstvánLászló (#31680) üzenetére


nzsolt77
tag

CPU típusa QuadCore AMD Athlon II X4 635, 2900 MHz
Videokártya AMD Radeon HD 7770
Lemezes meghajtó SAMSUNG HD502IJ SCSI Disk Device (500 GB,
Optikai meghajtó PIONEER DVD-Rw
DIMM2: Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM
DIMM1: Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM
ASUS SONAR DG AUDIOO DEVICE
Be Quiet E5-550W

(#31682) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

A tápos topikban ajánlották, hogy futtassak le egy Furmark-ot, és egy Linx-et. Ezeket milyen beállításokkal, mennyi ideig futtassam, hogy kiderüljön, ha probléma van a táppal?

A konfigom: Core I5 3570K alapon, Asus P8Z77-V, 4x4GB 1333 DDR3, GTX760 2GB, Samsung 830, HDD: 750GB és 160GB, Windows7, Chieftec CTG-500-80P

(#31683) IstvánLászló válasza nzsolt77 (#31681) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A tápod: Be Quiet E5-550W itt a belseje, bizony ludas lehet mert, ma gáped 45 percet ment és leált..
A kép itt van a tápod belseje ilyen...

A lényeg három kondenzátort jelöltembe a képen aszt cserélni kell, mert különben viheti az egész gépedet...

Remélem segítettem ezzel neked... :)

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31684) nzsolt77 válasza IstvánLászló (#31683) üzenetére


nzsolt77
tag

lehet inkább veszek egy tápot. bár tegnap sürün leált,ma kétszer egyszer 20 perc,,aztán a bekapcsolo gombot ujra forrasztottam,de az se tökéletes sajnos,de utánna ujra bekapcsoltam és kb 2 orája megy megint.
lehet a bekapcsolo gomb is a ludas?

(#31685) Vakegérke válasza nzsolt77 (#31684) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha problémás a gomb, cseréld meg a vezetékét a reset gombéval. Hamar kiderül az igazság.
Ami meg a tápot illeti, tényleg nem ártana azt a három kondenzátort megnézni. Ha púpos, és/vagy barna a teteje, akkor bizony cserélni kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31686) IstvánLászló válasza nzsolt77 (#31684) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Értem tehát forrasztottál már, ezzel nincsen semmi probléma.
A bekapcsoló gombot újra forrasztottad műszerrel mérjél is rá kapcsolgatás közben de gépedet húzd is ki a 220-ból.

Tényleg igazad van (#31685) Vakegérke , amit mondasz nem lehetetlen, ezért nálad a nagy piros pont.
Köszi a besegítésedért. :) :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31687) nzsolt77


nzsolt77
tag

de az a gomb nem lett tökéletes .kétszer két szál van, az egy kék egy zöld vak ráforrasztva két pici kondira, a másik kettö fehér meg egy szálra össze forrasztva.az a két párositás megy bele egy hdd kábelbe.innen kapja az áramot.de valamiért még sem tökéletes.lehet hogy az a két kis kondi rossz,? elnézést ha érthetetlennnek tünik amit irtam de hogyan irjam másképp?

(#31688) nzsolt77


nzsolt77
tag

olyat csinál inditáskor hogy kicsit pörög a proci venti,aztán megál ujra kapcs,jobban forog de megáll. sokadjára elindul.aztán szépen megy minden.

(#31689) IstvánLászló válasza nzsolt77 (#31688) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A táp biztosan ludas lehet, ahogyan el is mondtad mostan most az előbb.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31690) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok! Sajnos egyik bekapcsolasrol a masikra ugy dontott az asztali gepem hogy nem indul hiaba nyomogatom a bekapcs gombot semmi nem tortenik. Reszletes konfiguracio az adatlapomon. Mi lehet a problema?

(#31691) Vakegérke válasza mclaren777 (#31690) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

A bekapcsológomb kábelét húzd le a csatlakozóról, és valami fémmel, mondjuk ollóval, vagy csavarhúzóval egy pillanatra kösd össze az két tüskét, amelyekről lehúztad. Ha indul a gép, már meg is van a hunyó. A javításig, vagy gomb cseréig a tüskékre átdughatod a reset csatlakozóját, így a reset gombbal tudod bekapcsolni a géped.
Ha mégsem indul a gép, akkor nézd meg, hogy a 20+4 tűs tápcsatlakozó rendesen a helyén van-e.
Esetleg még az lehet, hogy a tápba menő csatlakozó nincs rendesen benyomva a helyére, kilazult.

Szerk: A konnektorban van áram?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31692) chatran válasza chatran (#31682) üzenetére


chatran
őstag

UP. Erre valami ötlet?

(#31693) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Alapórajelen használt Prime stabil (Blend és Small fft is) gépnél mi okozhatja azt, hogy néha bekapcsoláskor a Win7 teljes betöltése után egyszerűen kikapcsol a gépem?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#31694) Prosectura2


Prosectura2
tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi eligazodni, hogy mi történt!

A meglévő ssd-m szerettem volna kicserélni egy másikra, legalábbis próbaképpen. Eddig egy OCZ Agility 3 60GB volt a rendszerlemez, ehelyett szerettem volna kipróbálni egy OCZ Vertex 4 64GB lemezt. Mivel a win újrahúzását nem szerettem volna, megpróbálkoztam a teljes lemez klónozásával. Ehhez a clonezilla legfrissebb, 2.4.5-ös változatát használtam, pendriveról bebootolva klónoztam a teljes lemezt. Mivel természetesen ekkor is még a régi Agility 3 volt beállítva, mint bootlemez, simán újraindítottam a gépet. El is indult, minden oké. Kikapcsoltam, lehúztam a régi ssd-t, hogy az újabbról bootoljon be, de nem indult el (bootlmanagert nem talált), persze a boot arról történt elvileg. Ekkor lehúztam az újat, visszadugtam a régit, de erről sem indult el, pedig arról csak másoltam, elvileg változatlannak kellett volna lenni. A win telepítő helyreállítási funkciójával próbálkoztam, nem tudta megoldani. Végül úgy sikerült elindítanom, hogy az újabb ssd-ről be tudtam bootolni a helyreállítást használva. Az újról most megy, a régiről nem.

Mi történt a régi ssd-vel, amiről elvileg csak másoltam az adatokat, miért nem tudok arról bebootolni???

(#31695) nagypoko


nagypoko
újonc

Sziasztok! Vettem pár hete 1 új gépet amit én szereltem össze és komolyabb játékoknál, vagy 5 perc stresszteszt után újra indul a gép de csak fekete képernyő van. Kikapcsolom a tápot és vissza akkor rendesen elindul. Miért lehet ez? CPU AMD FX-8350 Alaplap ASRock 970 Extreme3 R2.0 videókari Gigabyte R9 390 Kingstor hyperx 2x8gb ram Táp (ami gyanús) Keep out fx850 meg 1 ssd meg 2 winchester de nem hiszem hogy ez a gond ez az egész 1 Zalman r9 Plus házban van 7 ventivel. Minden alap órajelen megy nem hajtok túl semmit! Előre is köszönöm!

(#31696) elfelejtette válasza nagypoko (#31695) üzenetére


elfelejtette
veterán

Azért a <20k ár egy 850-es tápért kicsit gyanús lehetett volna, a minőségi tápokból ennyiért fele ekkora(?) teljesítményűt kapsz, bár azok lehet többet tudnak, mint a tiéd... Nem véletlenül azok az ajánlottak.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#31697) RVR400 válasza nagypoko (#31695) üzenetére


RVR400
veterán

Az a lap alapórajelen is karcsú a 8350-eshez. Persze ez még nem zárja ki a tápegység hibáját.

(#31698) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok lenne egy kis problémám a gépemmel pár hete több alkalommal is (teljesen váratlanul) kifagy a gépem és ujraindul (esemény naplóban :karnel power hiba de semmi más csak ennyit ír)Eddig még csak online filmnézés köznen fordult elő (több óra játéknál is tökéletesen működik )és ez is általában az indavideónál, és csak Full hd felbontásban legalább is eddig, egyszer csak szurke képernyő amin fuggőleges sötétszurke csikok vannak és búg a hangszóró ézután pár másodpercel ujraindulás és utána minden jól működik! Hűtés problémáim nincsenek a proci max 55 a kártya max 53 fokos volt max terhelésen! Windowst már többször is ujraraktam és más más verziókat is!friss vga driver chipset driver stb, de semmi nem segitett!
Gépem: x4 750 k,
msi a78-e45(1 éves, friss bios)
Corsair vegance 8 giga(1 éves)
Asus 7750
Fsp hexa 400+ (fél éves)
Remélem tudtok segiteni, ötleteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#31699) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Szomszédom egybe lenovo gépe produkált olyat, hogy a képernyőn a kijelzés felcsúszott vagy másfél centit, alul fekete sáv van, ott nincs kép. Hogy lehetne visszahozni, visszahúzni? Mivel egybegép, a monitornak nincs külön menüje, gombjai, az intel grafikai programban pedig nem találtam erre megoldást, hogy lehetne "húzogatni" a képet. Vagy csak nem találtam meg? Win 7 van rajta.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31700) nagypoko


nagypoko
újonc

Akkor milyen márkájút kéne vennem és hány wattosat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.