Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) TexT-BoY válasza djtoomi (#1347) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Ez gyors halál volt!:D Sajnálom, remélem az enyém nem igy végzi.. ebül szerzett joszág ebül vész el. :(

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1352) roonie


roonie
csendes tag

Az oké, hogy futás közben nem lehet, de a busz az???mondom, elég jók az utak, szal csak minimális kocogás a buszon, azt még gondolom bírja!? :F
Másrészt nekem kell a 30 giga, és nemzavar a nagyság, főleg ha Ipod videoról van szó :))

(#1353) djtoomi válasza AmPeX (#1349) üzenetére


djtoomi
addikt

Visszavették azért irtam hogy megválok tőle.Visszavette a bolt.De nem akartam ujra ilyet venni nehogy megint összetörjem.De imádtam.Egyszerűen ennél jobbat nem is ismerek. :O :O :O :O :( :O :O :O :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1354) roonie válasza roonie (#1352) üzenetére


roonie
csendes tag

Ja és mégegy, leejteni szinte biztos nemfogom, merthogy vigyázni fogok rá mint a szemem fényére!!! Szóval lényeg a lényeg, engem ezek a HDD-s hátrányok nemigazán érintenének az előny meg azért ottvan és az meg kéne! Szóval lehet, hogy ezért meglesz a véleményed rólam :DD , de valószínű ilyet fogok venni.

Köszönöm a válaszokat :R

(#1355) syab19


syab19
tag

Meizu-n kívül valaki nem tud ajánlani valami Mp3 playert?
(max. 30k, fm rádió és legalább 10órás akksi) :R

(#1356) Grass válasza djtoomi (#1347) üzenetére


Grass
aktív tag

''zsebben nem is lehetett jól használni tapigombok miatt''
ezt hogy érted? :S

[Szerkesztve]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1357) roonie válasza syab19 (#1355) üzenetére


roonie
csendes tag

szerintem ez egy jó cucc, havernak volt ilyen, nagyon elégedett volt!

[link]

(#1358) djtoomi válasza Grass (#1356) üzenetére


djtoomi
addikt

Úgy értem hogy nagyon érzékenyek az érintésérzékeny részei és számléptetés helyett vagy kiléptem a menübe,vagy hangerőt állitottam vagy beletekrtem a számba de 20-ból egyszer sikerült a kivánt opciót eltalálni.Kézben persze semmi probléma nem volt mert ugy nagyon jó.Ennél igényesebb lejátszót nem ismerek.Pedig szomszédomak régóta van 80 gigás iPod video-ja de annak a minősége sehol nincsehhez az én szememben. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1359) djtoomi válasza roonie (#1357) üzenetére


djtoomi
addikt

Ennél jobb 30-ért az 1 gigás Meizu M6

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1360) syab19


syab19
tag

Köszönöm a segítséget mindenkitől! :R
ha van még valakinek 5lete szívesen fogadom, hétfőn megyek konzultálni :R :D

(#1361) bwoay válasza djtoomi (#1359) üzenetére


bwoay
nagyúr

ugyan nem!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1362) rumos14 válasza djtoomi (#1347) üzenetére


rumos14
nagyúr

neked volt valaha hdd-s lejátszód? futás közben is nyugodtan lehet hallgatni, hidd el, eléggé ki vannak ezek találva. nagyonlóbálnod kell, nagyon hosszú ideig, hogy esélyed legyen hibát okozni. leejteni persze nem szabad, de ha ki van kapcsolva, az olvasófej nem jár, emiatt sem kell aggódni. látod, a te Meizud is ha vinyós lett volna, nem amiatt vágtad volna gallyra. súly az adott, valaki vagy elviseli, vagy nem. seek zaj: a legutolsó sony-mnál szinte egyáltalán nem volt, a számok váltásánál, tekerésnél semmi vinyóra utaló jel nem volt. zenére nekem is bőven elég az 1 giga, a többi adathordozásra kell(ett).

(#1363) rumos14 válasza syab19 (#1346) üzenetére


rumos14
nagyúr

hát ha nagyon kell a video lejátszás, akkor tényleg a meizu m6 az, amit mernék ajánlani, ha 30k-ból kigyün.

(#1364) Mosómedve válasza rumos14 (#1344) üzenetére


Mosómedve
tag

Jaja, már keresem is DjToomi elérhetőségei alapján, hogy hol lakik. És ha megtalálom, megbúbolom a H320-assal. :DDD Vigyázz, Toomi, láttad a videoban, hogy milyen sokat kibír... :))
Komolyra fordítva a szót, anno 2 éve még én is Flash-eset kerestem, mert féltem a HDD-től, akkoriban még nem volt ennyire ismert...azóta a rendszerről láttam, hogy tökéletesen kiforrott, tehát bevállaltam...és nem csalódtam. Egyébként a HDD-s cumók számváltáskor beolvassák a cache-ba a számot, szal ha nem egy 120 perces Drum and bass mixről van szó, akkor szám közben akár az apokalipszis is megérkezhet, mert ugyanolyan, mint a flash-es...szám közben nem fut a merevlemez...másrészről ne felejtsük el, hogy ezek UMS-ok. Nekem azért jól jön a 20 GB. Egy 15 GB mindig stabilan tele van zenével (ehhez hónapokig nem is kell nyúlni), a maradék 5 GB-ban pedig filmeket/képeket/egyebet hozok/viszek haverokhoz. És nekem ez fontos, mert eddig mindig DVD-ket kellett írogatni, de azt mindenki tudja, h mennyi idő...én már nem állnék vissza Flash-re. :U

(#1365) Grass


Grass
aktív tag

Ma valószínűleg megrendelem rumos kolléga javaslatára ezt [link] a lejátszót. Ha netán valaki ebben az árban tud olyat, ami ezt veri, akkor azt megkérném, hogy egy linkel dobjon meg. :R

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1366) roonie


roonie
csendes tag

wááá....
Mégiscsak új kérdés merült fel bennem! Creative Zen Vision:M vagy Ipod Video? :Y

(#1367) syab19 válasza rumos14 (#1363) üzenetére


syab19
tag

És ha nem lenne fontos a videolejátszás? Akkor mit ajánlanál? :R

(#1368) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Mp3 lejátszót szeretne csajom venni 20k körüli árban újonnan. Lehetőleg jó hangminőségű minimum 1gb de inkább nagyobb tárolási kapacitással, videókat, txt-t játssza le és rádió is legyen benne. Ajánljatok vmit pls!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1369) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

freedata megbízható? kukkantsatok ide pls : [link]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#1370) AmPeX válasza L!NK->Q3 (#1369) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Inkább idd el azt a 20 ezret, jobban jársz vele...

(#1371) djtoomi válasza L!NK->Q3 (#1368) üzenetére


djtoomi
addikt

Egy Meizu M3-ast ajánlok az 1 gigás 21.900 és nagyon jó cucc.Kérdezz itt meg bárkit a fórumról mindenki azt mondja hogy télleg jó cucc. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1372) bwoay válasza AmPeX (#1370) üzenetére


bwoay
nagyúr

muhháháhá, valami hasonlóra gondoltam én is

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1373) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Az a baj, hogy 20 ból nemigen lehet minőségi, videolejáttszásra alkalmas eszközt kapni. Ha egy 10 essel többet szán rá az ember már ottvan az M6, de alatta inkább csak zenére való cuccok vannak, pl a sony, samsung es meizu lejatszok. El kell dönteni, hogy mi szamit jobban, a minoseg dragabber, vagy a csillivilli design, minel tobb funkcio, stb, amik vagy bugosak, vagy jol müködnek, de a szervizzal altalaban bajok vannak az also kategorias lejatszoknal...(es altalaban el is romlanak hamar)

(#1374) Grass válasza Grass (#1365) üzenetére


Grass
aktív tag

Tudja valaki merre lehetne keresni valami védőtököt ehhez a lejátszóhoz? [link]
Előre is köszönöm.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1375) ez_meg_emaz válasza djtoomi (#1358) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nah akkor én ezt most gyorsan azonnal ittésmost cáfolnám. Nekem napok alatt sikerült megszoknom és amikor számot akarok váltani nadrágon keresztül lazán tudok váltani. Hangerő állításhoz elő kell vennem azért a lejátszot de számléptetéshez nem. A touchpad-hoz meg 1 nap alatt hozzászoktam hála tesomnak aki egyből vágta hogyan lehet könnyen kezelni a kicsikét. Szal én megvok elégedve max nem ártana ha nem 2-300mb szabad helyem lenne hanem mondjuk még 1 gb. De ugyérzem nagyon jol jártam ezzel az m6-al. Mostanában lesz hozzá cx300 nagyon kiv vok.
Sajnálom hogy betörted a kijelzőt. Peched volt. A zsebedben tört el?

(#1376) syab19 válasza L!NK->Q3 (#1368) üzenetére


syab19
tag

Sajnos nálam is lecsökkent a pénzmag 20ra.
Szvsz belevágok egy freedatába, de ha elromlik hamarabb mint szeretném akkor asszem dádá lesz, és ráveszem a jobb minőségűre. :DDD

(#1377) rumos14 válasza Grass (#1365) üzenetére


rumos14
nagyúr

remélem nem bánod meg :B élmnybeszámolót várunk majd.

(#1378) rumos14 válasza syab19 (#1367) üzenetére


rumos14
nagyúr

iAudio, Meizu, Samsumg, Sony.

(#1379) rumos14 válasza Grass (#1374) üzenetére


rumos14
nagyúr

ha találsz is védőtokot, az a gond ezekkel, hogy ha benne van, nem tudod kezelni a lejátszót.

(#1380) rumos14 válasza syab19 (#1376) üzenetére


rumos14
nagyúr

szerintem kíméld meg a frídatát a dádától, és magad az idegességtől.

(#1381) djtoomi válasza syab19 (#1376) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Azt mindenképp feljtsd el!!!VAgy egy Meizu X3 az 1 gigás pont 20 vagy egy Meizu E3 ami 21900.Mindkettő egygigás,minőségi,és jól is szól.A freedata 1 gigás de nem minőségi és nem is szól jól :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1382) syab19


syab19
tag

Az idegességet télleg meg szeretném spórolni.
Remélem sikerül, sajnos nem rajtam múlik, de remény hal meg utoljára, hacsak nem visz el előbb egy infarktus :DDD
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
remélem még fogok élni és be tudok számolni mi lett belőle végül :D

(#1383) Grass válasza rumos14 (#1380) üzenetére


Grass
aktív tag

A Samsung YP-Z5F és YP-Z5FA közt van különbség? :F

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1384) rumos14 válasza Grass (#1383) üzenetére


rumos14
nagyúr

figyu, Mo-n sztem a következő két variációt lehet kapni: Z5FQB és Z5FA. az előbbi fekete, a másik ezüst színű. a Samsung honlap [link] szerint a fekete 2 gigás, az ezüst 4 gigás. a depo ennek némileg ellentmond [link], mindekttő 4 gigás, és mindkettőben van rádió. sztem hivogasd fel a boltokat, és tedd próbára a tudásukat :) ja és ha megveszed, ragaszkodj hozzá, hogy mutassák meg, van-e benne rádió, mert a Samsung néha trükközik, hogy van, de alapból nem érhető el, a szervíz elővarázsolja, stb.

(#1385) Mosómedve


Mosómedve
tag

Akik szoktak playlist-eket tölteni a lejátszójukra, azoktól kérdem, hogy mire kell figyelni. Most próbálgattam, 1 playlist-et töltöttem fel, de azt nem tudtam használni :( ...mondjuk valszeg azért mert nem az ID3 Tag-eket használtam a playlist-ben, hanem a ''filename''-t. Lehetett ez a probléma forrása? Amúgy Winamp-os .m3u-ról van szó terészetesen.

(#1386) syab19 válasza syab19 (#1382) üzenetére


syab19
tag

Gyors beszámoló, hála nektek sikerült rávennem egy Sony E003F-re.
Remélem ennek a fülese tűrhető, mert arra már nem maradt pénz :DDD
Jól néz ki a lejátszó, nekem is megtetszett :)
Asszem ennyi hirtelen a lényeg, esetleg a későbbiekben talán tudok bővebbet nyilatkozni ha a kezem ügyébe kerül.
Addig is köszönöm a helpet még1x! :R

(#1387) <Adamsky> válasza Mosómedve (#1385) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

1. Nézzd meg a manual-t.

2. Asszem a H-3xx-nek nem kell külön playlist könyvtárba másolni az m3u-kat, szóval célszerű az adott könyvtárban hagyni a zene mellett. Ügyelj arra, hogy az m3u-kban lévő hivatkozások relatív hivatkozások legyenek. Ja, és az m3u-ba file nevek kellenek, nem pedig ID3 Tag-ek (az is lehet, de a lényeg a file név).

pl:

101-marco_borsato_-_rood.mp3
102-james_morrison_-_you_give_me_something.mp3
103-sergio_mendes_-_mas_que_nada.mp3
104-shakira_-_hips_dont_lie.mp3

...vagy (itt már ID3 Tag-ek is vannak):

#EXTM3U
#EXTINF:190,Marilyn Manson - Rock Is Dead
01 Marilyn Manson - Rock is Dead.mp3
#EXTINF:241,Propellerheads - Spybreak!
02 Propellerheads - Spybreak.mp3

[Szerkesztve]

(#1388) curtis2


curtis2
tag

Sziasztok, FM transmittert keresek, de nem a szivargyujtóba dugós tipusút!
Akinek lenne, privizzen, plíz! Köszi,

curtis

(#1389) bwoay válasza curtis2 (#1388) üzenetére


bwoay
nagyúr

mp3centrum.hu-n láttam egy szimpatikus típust, elemről megy,
(de mintha szivargyújtóról is lehetne üzemeltetni)
LCD kijlezős, normálisan néz ki, 6 rugó

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1390) Mosómedve válasza <Adamsky> (#1387) üzenetére


Mosómedve
tag

Igen, a playlist-et bárhol felismeri a cucc, ezzel nincs gond.
A playlist beállítása alatt úgy értettem, hogy a Opciók->Beállítások->Címek->Fejlett Címformázás-nál az alapértelmezettet átállítottam erre: %filename%. Szóval lehet ez a gond?
Ha te ugyanerről beszéltél, akkor bocs!

(#1391) Aleks


Aleks
csendes tag

Sziasztok,
A dilemám mp3-as mobil (SE w810i) (60e) vagy márkásabb mp3 lejátszó (40e) :F

A mobil előnyei:
- rádiója talán jobb (ami mp3as lejátszóban lévő rádiót hallottam már: a főfalun kívül és mászkálás közben használhatatlan volt)
- 1 készülék->1aksi (amit a telefon miatt szorgalmasan újratöltögetek amúgy is), nem nézek ki úgy mint egy Mars szonda a 70-es években a sok kütyüvel (ilyenkor télen nem gáz, de nyáron már nincs olyan sok zsebem)
- a cég valószínüleg létezni fog pár év múlva is (mondjuk ez talán a márkás mp3 gyártókról is elmondható)->lesz hozzá esetleg új aksi ha kell
- fényképezőgép (tudom hogy nem profi de alkalmi fotókhoz nekem elég) + egyéb mobilos technikák
a mobil hátrányai:
-lejátszási idő ->minden este tölteni kell mondjuk ez nekem nem akkora nagy probléma
-svájci bicska effekt: mindenre jó de semmire se igazán

mp3 lejátszó előnyei:
-célhardver: illene jobbnak lenni (a cég ebből él :) )
-hosszabb lejátszási idő
mp3 lejátszó hátrányai:
-kisebb gyártó cég->megszűnhet->elveszik a garancia és pótalkatrész lehetőség

szóval azt kérdezném hogy a mobilokban lévő mp3 lejátszók (különösen SE w810i) és rádiók milyen minőségűek az mp3 lejátszókhoz képest. Igy látatlanban a gagyi és ''rendes'' (gondolok itt a 30-40ezer/1GB kategóriára) közé tippelném. Ha valakinek van tapasztalata mindkettővel legyen szíves írjon.
UI: bocsi ha kicsit hosszú lett

Amiből lekvárt lehet csinálni abból pálinkát is!

(#1392) ponti_ak válasza Aleks (#1391) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
Szerintem válaszd a külön mp3-lejátszót, meg valami olcsóbb, de megbízható telót, jobban jársz. 1 hónapja próbáltam elhitetni magammal, hogy az E50-es Nokia lesz olyan jó, mint az iAudio G3-mas.. nem sikerült.
Sok-sok fehérzaj, gyenge EQ, a hangerő csak 10-es skálán állítható, dobozhang (nem a gyári Nokia headset-tel, hanem jófajta Sennheiser fülessel is.. :( plusz még valamelyest nehézkes kezelés, és hamar merülő akksi... ezek voltak a negatívumok. A pozitívum szinte tényleg csak az, hogy 1 db kütyü volt a zsebemben. Nem győzött meg.

Az is igaz, hogy az iAudio-t az (egyik) legjobbnak tartom (és még sokan errefelé) az mp3-lejátszók között, de ha már egyébként is képes/hajlandó relatíve sokat költeni az ember ilyen célra, akkor már jó, ha tényleg minőségi zenét kap..

A telefon meg legyen csak telefon... (oké, esetleg kicsit fényképező is... a SE 810i-t is pont ismerem valamennyire, és fotózásban tényleg az egyik legjobb - szintén a ketegóriájában, persze, ugye..)

Röviden ennyi a véleményem/tapasztalataim, másnak lehet hogy nem ez az álláspontja, de nekem ez...
Üdv.

[Szerkesztve]

(#1393) <Adamsky> válasza Aleks (#1391) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint ponti_ak-nak. Nekem a munkatarsam w800-as tellóját sikerült kipróbálnom (saját CX-300-as fülesemmel). Az első kellemetlen tapasztalat a magas alapzaj volt. Persze-persze az in-ear fülesek az ilyen zajokat jobban előhozzák mint hagyományos társaik, de ez akkor is sok volt.
A zene egyébként úgy összességében szépen szólt rajta, de valahogy kevésbé éreztem dinamikusnak. És most itt nem feltétlen a basszusra gondolok...
A hangerő növelésével is egyre fogyott belőle a szufla. A közép-magas hangok túlságosan előtérbe kerültek (ezen mondjuk lehet az eq-val lehetett volna javítani), és a mélyek sem voltak olyan tiszták, mint alacsonyabb hangerőn.
Szumma-szummárom: 5-ös skálán olyan gyenge 4-es. Lehet rajta zenét hallgatni, így egyéni igényektől függően jó alternatíva lehet.

A lényeg tehát, hogy ki kell próbálni ezt is és egy komolyabb MP3 lejátszót.

(#1394) rumos14 válasza Aleks (#1391) üzenetére


rumos14
nagyúr

én most kicsit az ellenvéleményt fogalmazom meg (pontival és Adammel szemben).

az általad leírtakból nekem az sejlik, hogy te inkább a W810i felé húzol, és ha nem vagy ''vérprofi zenehallgató'', akkor sztem elégedett leszel vele. munkába/suliba menet fél órákat hallgatni, erre tökéletesen megfelel.

ha jól vágom, új telót úgyis vennél, és tudásban nemigen adnád a w810 szintje alá, tehát 60k körüli összeget erre úgyis elköltenél. hát ha már úgyis megveszed, használd is ki a tudását. kapsz hozzá egy egész jó kis fülest is, ha vennél mondjuk egy iAudio-t, a fülesre újjab zséket kellene költened. összességében úgy gondolom, hogy a W810 már bőven megüti a használható szintet (vonatkozik ez a fényképezőjére is), ebben talán ponti E50-je felett van.

amúgy kb. 1 éve én is dilemmáztam, hogy jó lenne egy W810-et venni, de amennyibe került, azért vettem egy használt telefonos pda-t, amivel természetesen zenét is lehet hallgatni.

(#1395) user01 válasza Aleks (#1391) üzenetére


user01
aktív tag

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy nagy valószínűséggel a telefont (a jelenlegi trendnek megfelelően) elég hamar le fogod cserélni, viszont egy jó mp3 lejátszót sokáig használhatsz.

(#1396) Aleks


Aleks
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat. :R
Valóban munkába járás közben meg néha vonatozáshoz kellene. Munka közben meg esetleg rádiót hallgatni, ha megunom a saját zenét. (Az internet korlátozva van a munkahelyi gépen, de mp3-at lehet hallgatni legalábbis még.) szóval nem lennék ''hardcore user''.
A telefon a rádió miatt merült fel, eredetileg az mp3 lejátszótkat nézegettem. Ami tapasztalatom volt ugyanis mp3-as lejátszó rádiójával az az hogy gyakorlatilag használhatatlan (mondjuk ez egy noname cucc volt pár éve).

Ami telefonvásárlást illeti nem váltogatom a telefonomat gyakran, a mostani is 2 és fél éves és azért lett véve, mert rokonnak odaadtam a régit. Csak elgondolkoztam amikor láttam a mostani telefonokkal készült képeket, pár éve még simán parasztvakítás volt a fényképezőgép a telefonba, de most már alkalmi szinten használható. Persze a helyzet hasonló a svájci bicska vs csavarhúzó+vadásztőr szituhoz.

Summázva, egyelőre a teló fele hajlok inkább.
Esetleg ha az mp3 lejátszókkal rádiókal kapcsolatos tapasztalatokról tudna valaki írni azt még megköszönném.

[Szerkesztve]

Amiből lekvárt lehet csinálni abból pálinkát is!

(#1397) ponti_ak válasza Aleks (#1396) üzenetére


ponti_ak
addikt

Saját tapasztalat: 6610i Nokia rádiója érzékenyeb volt, mint a mostani iAudio G3-é. Nem sokkal, de jobb volt...
De szvsz ne csak ez döntsön... én továbbra is a külön mp3-lejátszóra szavazok (ha számít..:) )

(#1398) csokis26


csokis26
csendes tag

Sziasztok!

Előzmények: 1052-es hozzászólás

Na kissé mérges vagyok az Infopatikára! Kezdődött ott, hogy hetekig nem jeleztek, majd egyszer felhívtam őket, hogy mi van a kütyüvel. Erre azt mondják: kész van és ma vagy holnap küldik is. Ha nem telefonálok esetleg, akkor eszükbe sem jut kiküldeni? :F
Ja mellesleg a ''mai és holnapi'' kiküldés egy hétig tartott!!!! :W

Ugye kettő hibája volt: mikrofon és kijelző. A mikrofon tök rendben is van. A kijelzője ugyanolyan szar, mint volt!!!! Nem csináltak vele semmit!!! :O :O :O
Én elhiszem, hogy bekapcsolták egyszer-kétszer és jó volt, de könyörgöm elküdtem nekik a képeket róla e-mailben, hogy szar!!!!! Szóval csere nem lett, persze aki szándékosan tönkreteszi a készülékét, ami jó, mert nem tud elolvasni egy fél oldalnyi szöveget, hogy hogyan kell frissíteni a szoftverét és a TP-re SP-s szoftvert tesz rá vagy fordítva, annak meg szó nélkül cserélik!!!!!!! Ez számomra felháborító!!!!! :W :W
Most visszaküldték a rossz M6-omat!!!!
Ja és a visszaszállításról ők gondoskodnak, de az odaküldés 1900Ft-ba került!!!!

Most megint küldjem vissza és bekapcsolják kétszer, aztmondják jó, és visszaküldik????
Azért a fotó szerintem elég bizonyíték!!!

A Samsung T8-asom is hibás volt, annak is valami kontakthibája volt, hol jó volt hol nem, de a szervizes szó nélkül kiállította a csereutalványt, pedig akkor sem jelentkezett a hiba, de elhitte!!!!! Na ez garancia!!!
Még jó hogy megtartottam és nem adtam el a Samsungot. Amúgy nem vitatom, hogy a Meizu jobb videóra (már akinek jó a kijelzője), de a T8-as zenében sokkal jobb, össze sem lehet hasonlítani a kettőt, igaz kétszer annyiba került, mint ez! De a T8-as hangja sokkal jobb!

De segítsetek már!!! Mi a szart kezdjek ezzel? Tudtam hogy ez lesz, hogy bekapcsolják, pont nem jelentkezik ez a dolog, majd jónak nyilvánítják!!!! :W :W

Tanulság: maradok a Samsungnál és soha többet Meizut! Egy eszköz, melynek két hibája is van?? :( :(
De ezt már valahogy megkéne mentenem és kicseréltetni.





[Szerkesztve]

(#1399) rumos14 válasza user01 (#1395) üzenetére


rumos14
nagyúr

ha le is cseréli a telóját, az új vszleg legalább olyan jó zenelejátszási képességekkel fog rendelkezni, mint az előző.

(#1400) rumos14 válasza csokis26 (#1398) üzenetére


rumos14
nagyúr

Dél-Korea - Kína: 1-0 :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.