Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) rumos14 válasza nofi (#1839) üzenetére


rumos14
nagyúr

akkor nézd meg azokat a márkákat, amiket írtam. írd le, hogy melyik típus tetzsik konkrétan, arról esetleg tudok véleményt alkotni.

(#1852) rumos14 válasza REDeath (#1850) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem nem lehet megállapítani erről a 2 lejátszóról, hogy melyik szól jobban, mert minkét márka alapvetően minőségi, egyikkel sem fogsz befürödni.

van fülhallgatós topik, nem olyan nehéz megtalálni.

(#1853) nofi válasza rumos14 (#1851) üzenetére


nofi
őstag

Átnézegettem, beleértve a logoutos samsung tesztedet is, és az sajna az ára miatt ki is esik :O
Sony NW-E003 egész pofás, ellenben nem sokat hallottam róla, hogy szól, vagy ilyesmi. A fő kérdés eddig az, hogy Meizu E3, vagy érdemesebb kiadni vmivel többet egy G3ért, ami állítólag jobban szól és ''enyhénszólva'' tovább bírja

Xbox GT: nozsolt

(#1854) Il Dottore


Il Dottore
tag

Szevasztok,

Csajomnak vennék min. 1gb-s mp3-ast a meglévő sennheiser hd 202 mellé, pendrive és rádió funkcióval 30 körülig, videózni nem fog vele és kocogni sem. ;)
Minél többet bírja. (nem tudom melyik jobb: akkus vagy elemes)

Melyik a legjobb vétel ezen paraméterek alapján?

Relatíve sürgős, köszi előre!



[Szerkesztve]

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#1855) ponti_ak


ponti_ak
addikt

[link] :DDD

Il Dottore: pár napja belinkeltem a Samsung elemes lejátszóit, meg egy akksis U2-t is, amik szerintem jó árban vannak (olvass vissza kicsit.. ;)). Ööö.. mondjuk azokban asszem pont nincsen rádió... :U

Hmm, akkor marad iAudio G3, vagy U2, innen: [link], csak nem tudom, hogy ezek közül melyik hajtja ki a 202-est...

Vagy ha belefér (1 gb 34k), akkor U3, az biztos elviszi, és szintén csodaszépen szól.



[Szerkesztve]

(#1856) <Adamsky> válasza Il Dottore (#1854) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egy HD-202-t érdemes megtámogatni valamilyen jó lejátszóval. Én (és szerintem itt a
PH!-n sokan mások is) az iAudio G3-at ajánlanám (1GB - 24900, 2GB - 31900) a nagyon
jó ár/teljesítmény viszony miatt. Ja, a valós üzemidő olyan 30h körül alakul asszem 1db
ceruza elemmel.

Egyébként mennyire számít az asszonynál a ''design''?

(#1857) Il Dottore válasza <Adamsky> (#1856) üzenetére


Il Dottore
tag

Kösz a reakciódat.

Hát szarul azért ne nézzen ki:

Amúgy végigolvastam a topicot és ezek merültek fel:

G3, U2, U3, Mpio Fy900, Zen V 2Gb, Meizu E3, Samsung YP-Z5FZ.

Ezek közül melyiknek legjobb az ár/érték aránya (pendrive, rádió, usb 2.0, hosszú tartam)?


Kösz.

Ps: a G3 befogadja a sennheiser hd 202-t?

[Szerkesztve]

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#1858) <Adamsky> válasza Il Dottore (#1857) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem véletlen írtam a G3-at. Ha megnézed, akkor -- szűken ugyan -- de még a 2GB-s is kijön a költségvetésből. Az egyetlen ''gond'' vele, hogy esetleg nem elég ''cool'' (monochrome kijelző, fehér műanyag ház). Ettől függetlenül szvsz. most az egyik legjobb ár/érték arányú lejátszó.

Szubjektíve az U2/U3 talán szebb, de ezek akksis lejátszók (és kevesebbet is bírnak egy feltöltéssel)

Azt is végig kell gondolni, hogy akksi vagy elem (mármint beépített vagy sem).
Ha az asszony sokat van gép közelben, akkor talán az akksi, mert arra bármikor rá tud tölteni.

Az U3 nagyobb kimenő teljesítménye talán jobban meghajtja a HD-202-t de szerintem a G3 2x13mW-je is elég kéne, hogy legyen (extrém eseteket kivéve).

Aztán ott van még a T2, ami sem nem elemes, se nem bírja sokáig, cserébe viszont nagyon ''cool'' ''nyaklánc'' lejátszó.

[Szerkesztve]

(#1859) pityulee™ válasza <Adamsky> (#1858) üzenetére


pityulee™
tag

huhh, a T2 sztem nem kúl, hanem Rettentő Ronda. Rusnyább lejátszót még nem csinált a cowon.
bár nekem a G3 sem teccik, de az még mindig világszépe a t2-höz képest
...sztem

(#1860) matyiGo


matyiGo
aktív tag

''most akkor mi van ezzel a mW és ezzel a dBvel? :F :F :F :U ''

Mostanában sokat vacakoltam, milyen mp3 lejátszót újítsak. Végül egy iaudio 5 lett :C , ami tényleg nagyszerűen szól. Míg kutattam hogy melyikre essen a választásom sokszor felmerült a mW és a dB kérdése és megmondom őszintén én még most se tudtam rájönni arra hogy tulajdon képen mit is számít mondjuk az ha egy mp3nak 18 vagy 30mW a kimeneti teljesítménye :U :F . Sokak szerint marketing kérdés de a legtöbben úgy tartják hogy a hangerő meg a basszus… aztán ezekre jönnek azok a kontra vélemények hogy ők hangosabbnak érezték mondjuk a 18mW iRivert mint az U3ast ami ugyebár 30mW vagy a 13mW-os G3 és az U3 között. Én laikusként úgy vélem, hogy ez nagyon kis részben teljesítmény és nagyon nagy részben reklám. :B (+az ifp190 csak 90dB-s volt és mégsem érzékelek külömbséget az iAudionál pedig az 95dB)

Jó lenne ha valami hozzáértő eloszlatná ezeket a fellegeket és írna pár sort ezekről a dolgokról, hogy tulajdonképpen mi az a mW vagy a dB…stb , miért számítanak és miért nem, miért érdemes koncentrálni ezekre a paraméterekre… stb. :F :R :R :R :R

Egyébként egy másik dolog a rádió kérdése az mp3 lejátszókba, miért van az hogy nincs hatással rájuk az eq :( , nagyon ratyi rádiót hallgatni így. A régi ifp190 lejátszóm az első pár fw.-vel még zsír volt, gyönyörű basszusokkal, viszont az iaudio5-nél kétlem, hogy ilyen hangzás mellet még hasznát fogom, venne a rádiónak. :((( :O

(#1861) matyiGo válasza Il Dottore (#1854) üzenetére


matyiGo
aktív tag

egyébként én egy hd 202essel hajtom az iaudio5 (2*13mW pont mint a G3) és gyönyörűen viszi. kipróbáltam az infopatikában az U3-at a hd202essel és lényegi különbséget nem tapasztaltam, úgyhogy nyugodtan vedd a G3-t, jó lesz. :C

(#1862) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Erről mi a véleményetek, találkozott-e már vki ilyennel használta-e: [link] :F

(#1863) rumos14 válasza nofi (#1853) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem megéri a plusz zsét a G3, azzal eccerűen nem járhatsz rosszul.

(#1864) matyiGo válasza Beerwolf (#1862) üzenetére


matyiGo
aktív tag

Nem az igazi, mármint a szoftverjük haldoklós és a márkásabbak, mint az iaudio tisztábban szólnak valahogy simább a hangzáskép, bár hangerőre nincs nagy eltérés és ha nem vagy ''vájt fülű'' akkor elhanyagolható a hangzás képi különbség, kő kemény basszusa van ezeknek is, le kell hogy hervasszam a díszes márkás társaságot. Én egy Telstar UFM-661 hasonlítottam össze az iaudio 5 el és egy ifp190 vel. Gondolom ez a lejátszó sem tér el túlságosan az UFM-661-től mármint hardware szinten. (bár mondjuk az a 6mW elég gyenguskának tűnik, de mint az említettem előző hozzászólásaimban nem lehetünk biztosak abban hogy ez mit is jelent pl. az Telstar UFM-661 elvileg 5mW fülenként :DDD és mégis alig tér el teljesítményben az iaudiotól, éppen csak a hangzáskép gyengébb -nagyon picit-)

Amit még tudni kell ezekről az mp3 lejátszókról, hogy gagyi a szoftverjük vagyis ha nagyon sokáig vacakolsz a beállításokkal el kezd hülye dolgokat csinálni, ilyenkor újra kell indítani. Ezekívül ha túl nagy hangerőre teszed elkezd torzítani főleg a basszusoknál, nem mintha ez az iaudio5 re nem lenne igaz. (persze nem minden beállításnál) ;] egyébként mindenkinek akinek nincs fölös 25k-juk tudom ajánlani Telstar UFM-661-t (nincs ráírva hogy telstar, megjegyzem azért mert az csak ''cimkézi'' és aránylag jól szól csak jó füles kell hozzá, nem mintha az iaudiohoz nem ;] )

(#1865) Beerwolf válasza Beerwolf (#1862) üzenetére


Beerwolf
senior tag

aki használt ilyet annak 1Gb-os volt, van-e? Mert elvileg a többi 2,4,8 GB-os az hackelt és tulajdonképpen használhatatlan a maradék memória felület, mert csak softveresen annyi...

(#1866) ponti_ak válasza Beerwolf (#1865) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
az mp4-tulajok leginkább itt találhatók: [link] Szvsz teljesen noname a cucc, így egyrészt kicsi az esély rá, hogy találsz olyan embert, aki _pontosan_ ilyet használ, másrészt abszolút zsákbamacska a dolog.

Szoftveres memória felületről még nem hallottam. :(

A személyes véleményem az, hogy NE vegyél ilyet , hacsak nincs ablakon kidobnivaló 8.500 Ft-od. Ha tudományos célra kell, (mert pl tanulmányt írsz az mp4-lejátszónak nevezett ipari hulladékokból), vagy csak felvágni szeretnél egy egyértelműen gyagyival mű-ipod-dal, az más.

Ha jó minőségű zenét akarsz hallgatni egy megbízható, tartós, egyszerűen kezelhető lejátszón, akkor gyűjts még 1 kis pénzt, és olvass vissza 1 kicsit. ;) Ajánlottak: Samsung, Meizu, esetleg MPIO, vagy Creative

Ha pedig tényleg nincs 10k-nál több erre, akkor valami (jobb esetben még garanciális) használt. Szerintem.

üdv.

[Szerkesztve]

(#1867) Predator666


Predator666
aktív tag

Üdv, most láttam egy hirdetést ahol egy MPIO MG100 -at kínálnak eladásra. Van valakinek valami véleménye róla? 20k környékén esetleg valami jobb ötlet lehet? Ha veszek mp3 lejátszót akkor tuti veszek egy sennheiser cx300-at, szóval jó lenne a frankó hang, a másik meg, hogy nagy tárhelye legyen. Ennek ugye 4giga a tárhelye, de a teljesítméyne megfelelő?

Jaés, nem kell se színes kijelző, se video, csak épp nem nagyon értek hozzájuk.

Előre is köszi.

Preda

[Szerkesztve]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1868) Predator666 válasza Predator666 (#1867) üzenetére


Predator666
aktív tag

Na még egy kiegészítés :D
10 óra vagy afelett legyen a lejátszási idő.
Valójában rábökhetnék egyre, csak amekkora szerencse szokott ilyen esetekben kísérni... :D

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1869) ponti_ak válasza Predator666 (#1868) üzenetére


ponti_ak
addikt

Az MPIO-k nem rosszak, sőt.. Minőségben inkább a felső(közép) kategóriát képviselik szvsz. 4 gigásat újonnan 20k-ért nem nagyon kapsz, bár ha nincs már rá gari, akkor van benne rizikó, szóval csak óvatosan. A cx300 ettől függetlenül jó döntés.

ui: az aláírásodat nem helyeslem. :( Nem ismerlek, és semmi közöm hozzá, de szerintem cseréld le. Viccnek nagyon otromba és durva, ha pedig nem az, akkor nagyon sajnálom, de én akkor sem tenném be szignónak.

üdv.

[Szerkesztve]

(#1870) rumos14 válasza Predator666 (#1868) üzenetére


rumos14
nagyúr

az Mpio nagyon já ár/érték arányú lejátszókat készít. nekem mondjuk külsőre nem jön be ez az mg100, de ha neked igen, akkor vedd meg nyugodtan. újonnan 27k a 4 gigás, itt [link] nézz itt körül, olvashatsz felhasználói véleményeket is.

(#1871) as_Rock


as_Rock
őstag

Sziasztok!
Minél kisebb/könnyebb megbízható lejátszót keresek, minél olcsóbban (tudom paradoxon:) )
Jó az SD-vel bővíthető is, a lényeg, hogy melóba jövet-menet és bicajozáshoz használható legyen, és persze kezelje a könyvtárszerekezetet normálisan.
Az se baj, ha van benne rádió és nem baj ha nem nagy márka, úgyse 5-10ezres fülessel fogom használni.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1872) Pampolini


Pampolini
csendes tag

Sziasztok

Barátnőmnek keresnék ajándékba valamiféle mp3 lejátszót pár évvel ezelött kapott tőlem egy DIVA LIGHT-ot de ez akkor nagy hiba vol a részemről. Sem kapacitása sem szoftvere nem hozta a tőle elvártakat. Sajnos többszöri szervizelés után is állandó lefagyásssal küszködünk és 128mb valahogy semmire nem elég. Mivel heti 8 órákat utazik vonaton gondoltam ismét meglepném de most valami használhatóbbal. Nagy igények nincsenek minimum 1gb memóriával rendelkezzen megbízható egyszerű mp3 lejátszó legyen és hát leányzónak lesz az alap hogy a szine fehér :) összegben 20k++ környéke.

Köszönöm :R a segítséget!

(#1873) ponti_ak válasza Pampolini (#1872) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
Ezeket 1 hete írtam, de még mindig érvényes...
[link]
illetve [link]

;)

(#1874) ReZge


ReZge
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon keresem a megfelelő mp3 lejátszótkb. 30k-t tudnék rászánni amivel eddig szemezgettem az egy G3 és egy pár meizu is megtetszett és iriverben is gondolkodom. Elkezdtem olvasgatni ezt a fórumot és úgy tünt nem hülyeségek az ilyen irányú terveim, de aztán egy hozzászólás, hogy is mondjam szöget ütött a fejemben[link]
[link] hasonló kérdések merültek fel bennem is, de az különösen meglepett hogy egy iaudo esetleg torzíthat, nem lehet hogy csak rossz a srác iaudio 5 lejátszója vagy tényleg torzít és hangerőben sincs nagy eltérés? :F ... mert akkor inkább nincs kedvem iaudiora :F kolteni inkább egy mpio-t vagy valami olcsót veszek, egyébként egy h10es irivert már volt alkalmam egy hétig használni az nagyon ott volt dehát erre sajna nincs keret, meg nekem túl nagy... szov? akkor most ''mi van ezzel a mW''vel? és tényleg ennyire nincs külömbség lejátszó és lejátszó között teljesítményben? :R :R

[Szerkesztve]

(#1875) bwoay válasza matyiGo (#1860) üzenetére


bwoay
nagyúr

(ReZgének is szól)

azért azt tisztázni kellene, hogy a mW az ugyan kimeneti teljesítmény,
de amit dB-el jelölnek a lejátszóknál, az nem hangerő (hangnyomás),
hanem jel/zaj viszony. 90 és 95 dB közti különbség meg nem olyasmi,
amit átlagember, vagy akárki meg tud különböztetni hallásra,
pláne fülhallgatóval, szóval ezzel nem is érdemes foglalkozni.

mW dolog: ha valakinek füldugóval (persze valami jobb fajtát feltételezve)
nem elég a 12 mW teljesítmény,
az szvsz nyugodtan kezdjen el aggódni a hallása vagy az elmeállapota miatt.
a nagyobb teljesítményt nem azért reklámozzák a gyártók,
hogy még jobban lehessen üvöltetni a zenét,
hanem hogy a nagyobb impedanciájó fejhallgatókhoz is elegendő legyen a kraft.

egyébként a 18 mW-os iRiverem továbbra is hangosabb,
mint a papíron 30 mW-os U3, de ezzel nem érdemes foglalkozni,
csak érdekességként említettem, amit viszont már meg is bántam.

[Szerkesztve]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1876) vili13 válasza ReZge (#1874) üzenetére


vili13
őstag

Szinte teljesen mindegy egy lejátszó kimenő teljesítménye, egy átlag fülhallgató meghajtásához 5-6mW is bőven elegendő. Nagyobb fejhallgatókhoz kellhet több is, de nekem a G3 13mW-ja még mindenhez elég volt...
A torzítás pedig normális körülmények között nem elsősorban a lejátszón múlik. Maximális hangerőn persze mindegyik torzítani fog, de a füles jellemzően már sokkal hamarabb, különösen erős basszuskiemelés mellett. (Kínai gagyira ez nem vonatkozik, azok alapszolgáltatásként zajosak és torzítanak.)

(#1877) vili13 válasza bwoay (#1875) üzenetére


vili13
őstag

''90 és 95 dB közti különbség meg nem olyasmi, amit átlagember, vagy akárki meg tud különböztetni hallásra''

Jaj, dehogynem. Szvsz fanatikusabb vájtfülűek már kevesebbért is ölni tudnának! :) Ha pedig ki akarod hangosítani (valami normálisabb rendszeren), még többet számíthat.

(#1878) bwoay válasza vili13 (#1877) üzenetére


bwoay
nagyúr

direkt úgy fogalmaztam, hogy ''átlagember, vagy akárki''.
a vájtfülű high-enderek nem akárkik :D ők egészen más megítélés alá esnek.
nem beszélve azzal, hogy nem foglalkoznak ilyen lejátszókkal ;)

na mindegy, átfogalmazom a korrektség érdekében:
...amit átlagember fülhallgatóval meg tud különböztetni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1879) ReZge


ReZge
csendes tag

nagyon köszönöm a válaszokat! még egy kérdésem volna
van most olyan mp3 lejátszó a piacon aminek ez eqja htással van a rádióra? :U

(#1880) <Adamsky> válasza ReZge (#1879) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''...aminek ez eqja htással van a rádióra?''

Mintha a Meizu M6 ilyen lenne.

(#1881) Pampolini válasza ponti_ak (#1873) üzenetére


Pampolini
csendes tag

Köszi szépen körbenézek az általad megadott linkeken, remélem másodszorra nem hibázok!

(#1882) rumos14 válasza ReZge (#1879) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem úgy dereng, hogy ez minden Meizu-nál így van.

(#1883) rumos14 válasza Pampolini (#1872) üzenetére


rumos14
nagyúr

az iAudio G3-at neked, nektek találták ki. valami hobb füles azért nem árt hozzá.

(#1884) bwoay válasza rumos14 (#1882) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig nem

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1885) Predator666 válasza ponti_ak (#1869) üzenetére


Predator666
aktív tag

igazad van ''csak'' 2 gigás, de nettoárért is megéri, ha valóban új. Szerintem.
Köszi az infot, köszi rumosnak is.
Lecserélem az aaláírásomat.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1886) ponti_ak válasza Predator666 (#1885) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ok. Sok sikert, szerintem is jó lesz. (ha valóban új, 2gigás)
Szívesen, és én is kösz. :)

(#1887) ReZge válasza <Adamsky> (#1880) üzenetére


ReZge
csendes tag

wow! :C :C nagyon zsírnak tűnik ez a kis m6-os és ár érték arányban is megálja a helyét, így elsőre negyon tetszik, még utánna olvasgatok egy keveset, kössz a tippet!! viszont kicsit túl érzékenynek tűnik nem biztos hogy jót tesz neki a magnézium por ;] , márpedig azzal minden mp3 lejátszómnak meg kell barátkozni, de azért nagyon tetszik, max szerválok hozzá valami strapás tokot. :C

(#1888) eddie17


eddie17
addikt

Hali mindenki!
Mit mondtok a Samsung K3-ra? Megéri? Nekem nagyon tetszik. És kb mennyibe fáj egy jobb helyen egy 2 gigás? Eddig a legolcsobb 35rugóért volt.

(#1889) rumos14 válasza eddie17 (#1888) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem személy szerint nem tetszik az a lejátszó. a kijelzője pixeles, az érintőgomboknak ''hála'' a kezelés is inkább trendi mint praktikus. a lejátszó felülete pedig jobban begyűjti az ujjlenyomatokat mint bámelyik helyszínelő.
amúgy alapvetően jó helyen keresgélsz, mert a T9 (lásd a logout-os tesztemet) nekem nagyon bejött, és a Z5 is kellemes (bár a kiejlző ott is pixeles kicsit).
szerk: a 2 gigás Z5-öt a nem éppen olcsó árairól ismert photohall 30k alatt adja.

[Szerkesztve]

(#1890) KillDon


KillDon
tag

Eladó! [link]

(#1891) eddie17 válasza rumos14 (#1889) üzenetére


eddie17
addikt

Az annyira nem számít hogy pixeles, nem nézegetem, hanem hallgatom:)
Olvastam a tesztedet, amikor felraktad, nem rossz kis cucc, de gondolom jó borsos ára van.
Nem tudtam melyik az a Z5, de amint megláttam a képét egyből leesett. Ezt ajánlottam havernak, mert a photohallba csak 30 guriga. Nem tudom... Akkor Z5 legyen inkább? az is tetszik.

(#1892) rumos14 válasza eddie17 (#1891) üzenetére


rumos14
nagyúr

én az érintős vezérlés miatt elfelejteném a K3-at, a zseben keresztüli nyomkodást lehetetlenné teszi. a Z5 egy nagyon kiforrott lejátszó. A T9 drágább, őszintén szólva nem tudom mennyivel.

(#1893) eddie17 válasza rumos14 (#1892) üzenetére


eddie17
addikt

Azt hiszem elmegyek, és megtapizom a Z5-öt. Ha élőben is tetszik, akkor beruházok egyre.
Füles terén van valami jó ajánlatod?:)

(#1894) AmPeX válasza eddie17 (#1893) üzenetére


AmPeX
aktív tag

cx300, még mindig. :)

(#1895) eddie17 válasza AmPeX (#1894) üzenetére


eddie17
addikt

Annak aztán van ára:)
Koss the plug vagy micsoda is jól szól nem?

(#1896) bwoay válasza eddie17 (#1895) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem. de élettartam garanciával adják ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1897) ponti_ak válasza bwoay (#1896) üzenetére


ponti_ak
addikt

Na ja, valamit valamiért... :D

(#1898) rumos14 válasza eddie17 (#1895) üzenetére


rumos14
nagyúr

hangzásban sokkal többet nyújt a cx300, mint amennyivel drágább. tapasztalatból mondom.

(#1899) AmPeX válasza eddie17 (#1895) üzenetére


AmPeX
aktív tag

plug: dobozhang, még a cx nél is eltúlzottabb mélyek, közép kása, magas nulla. röviden.

(#1900) eddie17


eddie17
addikt

Kösz mindenkinek a választ, akkor marad a cx300:) Ha minden szépen és jól megy akkor holnap meglesz a Samu z5-öm. Persze a német írásbeli után :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.