Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) ez_meg_emaz válasza bwoay (#698) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Először is: nekem az m6 bejön. Nemtudom megmagyarázni miért. Talán megfogott a design de ez van, beleszerettem és kész. Sajna ienkor nehéz észérvekkel meggyőzni az embert. Amugy elhiszem hogy van nála jobb de nekem ez jön be. A design-on kívül valszeg az foghatott meg benne hogy franko 10 sávos EQ-ja van bár ez sokat nem számít csak szar fülesnél de nekem vhogy az EQ mindigis szívügyem volt. Meg még pár egyéb ien aproság ami így hogy van nagyon tetszik, pedig lehet nem lenne feltétlen szükséges.
Most sajna nem a bestbuy - (iaudio) vagy nemtudom most meik a legjobb ''ár/teljseítmény''(itt már inkább tudás és minőség a teljesítmény helyett) - jön be legjobban. Nálam ez ritka dolog, de ezeknél a lejátszoknál majdnem annyira hat az emberre a design mint a gépeknél a ház esetében, szvsz.
Mert egy videokarinál max örülök neki hogy szép de ott a design hidegen hagy, ott az ember a jo ár/telj arányra utazik abban a kategóriában amit a tárca enged. Itt is így kezdődött aztán ráakadtam erre és itt vége is lett ugylátszik.

Másodszor: Mire alapoznod a döntésed (m6 vs h10)? Te is érzelmekre mint én csak te fordítva? Már csak azért se az m6 mert utálod? :F
Mert a tárolokapapcitásban veri egyedül. :U Egyéni kérdés de nekem a design nagyon nem jött be a h10-nél.

[Szerkesztve]

(#702) rumos14 válasza Mosómedve (#667) üzenetére


rumos14
nagyúr

milyen PMP-t vetted a haver?
nekem iStation i2 van és audio-ban tényleg nincs ott a topon (mondjuk Sennheiser CX300-zal hallgatva nincs panasz...), de pl. a Cowon A2 zenehallgatásban is csúcs.

(#703) rumos14 válasza dzsizusz (#668) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem az ára nem annyira okés. 300-350 dolcsiért Amcsiban lehet kapni egy 30 gigás Archos 604-et. persze, ez nem flash memós, de a márkanév és a kapacitás miatt biztos hogy ez utóbbit választanám (vagy méginkább a Cowon A2-t).

ja és 4 óra videót tud az aksi? ez nagyon karcsú. pedig azt hinném hogy a flash memóról történő beolvasás lényegesen kevesebb kakaót igényel, nem kell felpörgetni sem.

szóval fasza hogy van flash memós PMP, de PMP-re kevés a 8 giga. Sandisk megtehetné, hogy 16 gigásat csinál, elég olcsón tudja beszerezni a memóriát (mivel ő gyártja).

(#704) rumos14 válasza Maszti (#672) üzenetére


rumos14
nagyúr

lehet hogy más is leírta, de az U3 lényegesen jobb mint a nano, és a cx300 lényegesen jobb mint az mx400.

(#705) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#675) üzenetére


rumos14
nagyúr

azért mert Amcsiban 299 helyi egység, nálunk nem 299*200= 60 ezer helyi egység lesz az ára. nézd csak meg az iPod-ok amerikai és itthoni árait.

(#706) rumos14 válasza Mosómedve (#678) üzenetére


rumos14
nagyúr

speciel a H10 és tapipados, de a jól kezelhető fajtából. én is ajánlom. én úgy beleszerettem anno :B

(#707) rumos14 válasza bwoay (#679) üzenetére


rumos14
nagyúr

[link] :) olyan nehéz megállnom, hogy ne vegyek egyet. ott a kísértés, de tudom, hogy nem szabad, nincs rá szükségem. nincs...... rá........ szükségem........ :DDD

[Szerkesztve]

(#708) rumos14 válasza Maszti (#685) üzenetére


rumos14
nagyúr

Maszti barátom! megveszed az U3-at (esetleg nézz körül a használtpiacon, néha szokott lenni majdnem új, jó áron), hozzá egy cx300-at, és garantáltan meglesz az orgazmus :DDD huh de rossz volt, ejj.

hogy vmi értelmeset is írjak, az N91 nem éppen olcsó. microdrive van benne, ami elég hamar lemeríti. a gombjai sem tetszenek nekem nagyon. ha amgy is vennél vmi csúcs okostelefont, akkor talán. jó fülessel jól fog szólni.

[Szerkesztve]

(#709) bwoay válasza rumos14 (#707) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerencsére most a konzolos korszakomat élem újra, és az xBox viszi a pénzt,
így valamivel könnyebb a megtartóztatás :D mondjuk 39-ért a használtat? hmmm...
ez elég tisztességtelen ajánlatnak tűnik.

Vili: hja, hát a gyűjteményemből elég sokminden hiányzik,
de nem állítom, hogy teljessé akarom tenni.
Így is minden szobában kallódik legalább egy mp3 lejátszó...

thx a linket mindkettőtöknek

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#710) ponti_ak válasza rumos14 (#708) üzenetére


ponti_ak
addikt

LoL :D
Már vártam hogy mikor lövi el ezt a poént valaki.. :DDD

MOD:
szevasz bwoay! M(e)izu? :D
1. ''minden szobában legalább egy..'' ..ezt tanúsítom.. :))

2. Mostanába' nem megyek Győr city-be, ne félj.. ;] :)


Hmmm..kicsit sok a smiley-m ma reggel... :U



[Szerkesztve]

(#711) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#688) üzenetére


rumos14
nagyúr

igen, a Meizu, és főleg az M6 esküdt ellensége vagyok. az iAudio fizet nekem azért, hogy minden fórumon lebeszéljem a gyanútlan fanatikus tagokat az egyéb márkák vásárlásáról.

ez persze nem igaz. leírtam n-szer hogy miért nem tartom praktikusnak az M6-ot, és Adam/bwoay is hasonló véleményen volt.

ha valaki beleszeret egy termékbe, nem kell őt lebeszélni arról, hiszen a szeretet boldoggá fogja tenni :DDD

(#712) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#691) üzenetére


rumos14
nagyúr

''ismerős szerzi be'' -> gondolom nincs gari. én ezt a kb. 50%-os eséllyel szétmáló ex sorozatnál nem vállalnám be.
sőt, cx300-at sem vennék gari nélkül, mert pár júzer már panaszkodott rá hogy az egyik fül bénázik, recseg, elhalkul.

[Szerkesztve]

(#713) ponti_ak válasza Maszti (#673) üzenetére


ponti_ak
addikt

''de most gondolkozom egy px 200-on''
Hmm, nekem van egy 1,5 éves használt, még fél évig garis px200-am...
Lehet, hogy eladom (attól függ, mennyit érne meg Neked..)

Ha érdekel, írj privit.

(#714) ponti_ak válasza rumos14 (#711) üzenetére


ponti_ak
addikt

az iAudio fizet nekem azért, hogy minden fórumon lebeszéljem a gyanútlan fanatikus tagokat az egyéb márkák vásárlásáról.

Hát már neked is...? :F :((( :D

OFF-off...:
szétmálló... bocs.. :B

(#715) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#693) üzenetére


rumos14
nagyúr

a H10-nél a tapipad csak a menüben föl-le lépkedésre és a hangerő állításra szolgál, amit lehet zseben keresztül is elvégezni. a play/pause/ff/rew funkciókra normális (értsd: benyomható) gombok vannak, igaz nem túl praktikus helyen.
30vmennyiért mekkora M6-ot tudsz beszerezni? gondolom nem 5 gigásat. ha jól emléxem az 1 gigás 40 körül mozog (használtan viszont egész jó áron adják a 2-4 gigásakat is).

(#716) rumos14 válasza vili13 (#700) üzenetére


rumos14
nagyúr

azért egy piros színűt nem biztos hogy megvennék. kicsit meredek :) asszem az atcomp-nál is csak ilyen színben volt most legutoljára.

(#717) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#701) üzenetére


rumos14
nagyúr

ha az M6-ba szerettél bele, azt kell megvenni! Alfa Romeo-t sem kizárólag racionális érvek alapján vesz az ember (sajnos nem én :O )
az pedig kicsit erős megfogalmazás, hogy bárki is utálná az M6-ot, vagy akármelyik másik lejátszót. egy darab fém/műanyag/elektronika kombinációt elég nehéz utálni.

(#718) rumos14 válasza ponti_ak (#710) üzenetére


rumos14
nagyúr

ponti, benned egy wmarci veszett el :D ;) :)) :DD :W stb...

(#719) rumos14


rumos14
nagyúr

b@szkikáim, őstag lettem. nem hőstag, őstag :D
na akkor gyúrunk, vazze?


[Szerkesztve]

(#720) rumos14 válasza bwoay (#709) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem tudom magamban tartani a kérdést, szóval a kezdeti - finoman szólva - nemtetszés után mi fogott meg annyira a H10-ben?

(#721) ponti_ak válasza rumos14 (#719) üzenetére


ponti_ak
addikt

grat :C

(#722) bwoay válasza ez_meg_emaz (#701) üzenetére


bwoay
nagyúr

Az M6 nagyon sok embernek bejön, szerintem kiugróan jó eladásokat is produkált.
Nálam addig tartott a varázsa, amíg élőben meg nem néztem, számomra csalódás volt.
Tegyük hozzá, hogy előtte marhára tetszett a többi Meizuval egyetemben,
ez az egyetlen, amiből kiábrándultam. A design jó, de (és ezzel valszeg az összes tulaj előtt elástam magam már rég) a kivitelezés szerintem nem az igazi,
(és nem iRiverhez vagy iAudiohoz viszonyítok, hanem a többi Meizuhoz)
A kezeléssel is vannak gondjaim: nem nyomódik el zsebben, nem az a baj,
hanem pl elég nehéz úgy számot léptetni, hangerőt állítani,
hogy nem veszed ki a zsebedből.

Volt E3-mam, és a menüje messze nem olyan letisztult/átgondolt,
mint az iAudioké, vagy az iRivereké. De ár/érték arányban nagyon jók ettől függetlenül!
Csak miután mindhárom gyártótól használtam legalább egy lejátszót,
tudom, hogy hozzám közelebb áll utóbbi kettő menüje, kezelése.
Ennyi.

Amúgy tárolókapacitásban a H10 úgy veri az M6-ot, hogy utóbbi flash memóriás,
a másik meg merevlemezes, ami ugye hátrány súly,
üzemidő, méret szempontjából, mégis azt venném ;)



[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#723) bwoay válasza rumos14 (#718) üzenetére


bwoay
nagyúr

muhhháháháhá, ekkora sértést! :DDD én hagynám szó nélkül!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#724) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok!
Szerintetek a piacon lehet ma olyan mp3 lejátszót kapni ami versenytársa lehet egy iPOD-nak? üdv. lakisoft

(#725) bwoay válasza rumos14 (#720) üzenetére


bwoay
nagyúr

állandóan ezzel buzerálsz :P
a nemtetszésem sosem a lejátszó küllemére vonatkozott,
hanem a korábbi szérákhoz képest megnyirbált funkciókra,
meg az iPod-ot követő irányvonalra,
mert a szememben ezt szimbolizálja a H10 (id3tag navigáció, touchpad)

amúgy vennék én akár iPod-ot is. Csak nem fogok :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#726) bwoay válasza rumos14 (#719) üzenetére


bwoay
nagyúr

azért a h betűért még nagyon keményen meg kell ám dolgozni ;)
a következő fokozat a matuzsálem, utána meg asszem a PH dinoszaurusz jön,
már alig várom...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#727) ponti_ak válasza bwoay (#723) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hmm... gondolkodtam rajta, hogy miként reagáljam le.... végülis bóknak vettem.. :D

Nade.. ne fessük a falra szerencsétlent, mert a végén még megjelenik.. :)

(#728) ponti_ak válasza bwoay (#725) üzenetére


ponti_ak
addikt

BtW iPod... Tegnapelőtt kipróbáltam egy nano-t.. (eredeti ááááámerikai - ismerősé.., 2GB-os fekete volt).

Szép. (...illetve jó karcos a fényes-fémes hátlapja, mert rendesen használt volt...)

Rátettem a cx300-at meg a px-et is, ahogy kell.. sajna csak Phil Collins volt rajta meg valami tucc-tucc, és nem tudtam rálökni semmi mást, hála az idióta Mac-es dugasznak.. :( (vagy fire-wire volt? :F ..nemtom... mindegy..)

Hmm.. jól szólt.
Tisztán (szerintem az iAudio-mnál nem jobban, bár nem sok időm volt próbálgatni), hangosan, szépen. De a G3-mat nem cserélném el érte..

Persze van benne 20-30 preset EQ, meg fénykép-nézegetés, satöbbi, kismillió menüpont (majd' elvesztem bennük) etc... Meg még kiba.... vékony, és kicsi, de akkor is...
Nekem nem kéne, mert a ''tapi-simi-körbe-körbe-izgatós menü/hangosítás/számba-bele-tekerés'' nemgyerebe nekem zsebben, meg hát az üzemidő, satöbbi...

Azér' jó volt kicsit nyomkorászni. :))

(#729) Mosómedve válasza lakisoft (#724) üzenetére


Mosómedve
tag

Hát, hogy is mondjam, hogy ne sértselek meg. Nézz körül: mi itt nem beszélünk IPod-okról...egyetlen oka van: szar! Finomabban kifejezve: amerikaiak gyártják amerikai piacra, nem európai embernek való. Mi igényesek vagyunk, vannak elvárásaink (rádió, diktafon, line-in, UMS, stb.) és nem is éri meg a pénzét...megmondom őszintén, nekem egyetlen dolog tetszik nagyon az IPod-ban, amit más gyártók is átvehetnének: az új Nano zöld színe :DD , az vmi gyönyörű, de minden más felejtős...szvsz...az IPod-nál itt csak jobbakat találsz...Ha konkrét IPod-versenytársat keresel: IRiver H10, IRiver H300-as széria, IRiver H100-as széria, IAudio X5, IAudio M5...szerintem ezek hasonló árban mozognak mint egy IPod és messze kenterbeverik az Apple termékét.

Ööö, megkérnék egy őstagot, hogy akkor nyissunk egy ''zene digitalizás'' topic-ot, mert nekem számtalan kérdésem van még, de azok már nem ide valóak... Én ujoncként még nem akarok topicot nyitogatni, mert lenyúzzák a modik az orcám... :C

Nem tudom haverom mien PMP-t vett, vmi kevésbé ismert márka, de felejtős szvsz...

A Meizu témában csak annyit, hogyha beleszerettél, akkor mi mondhatunk bármit...hallgass a szívedre :DD . Ha észérvek alapján akarsz dönteni, akkor fontold meg: video-t szeretnél inkább nézni v. zenét hallgatni...zenét akarsz hallgatni, felejtsd el a PMP-ket és a 3''-nál nagyobb kijelzőket...ha a video a fontos, akkor meg vegyél PMP-t, ennyi!

(#730) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#703) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''sztem az ára nem annyira okés. 300-350 dolcsiért.....(vagy méginkább a Cowon A2-t).''
A2??? :F Jol tudom hogy az A2 120k? Mert akkor ezzel aztán jol megmondtad. :D 300 dolcsi sok de 120k az már tényleg jobb ár. Ok végülis nem vagy elvakult iaudio-s ;]
Ez az Archos nem néz ki rosszul elentétben a h10-el de az mint mondtam és mondani is fogom egyéni dolog.

Nah akkor köv hsz. Amugy mindenki egymás után 10hsz-t ír akkor elég átláthatatlan meg mindig vissza kell nézni mire írta.

(#731) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#705) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Igaz is...(Ez olyan kommenthunter-kedső érzés egyenként válaszolni.. :((( )

(#732) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#706) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nah eztmár egybevonom. (Rossz a lelkiismeretem ha mindenre külön válaszolok.)

Nah te abba szerettél bele én ebbe. Jo hogy vinyos de aztán másba mibe? Most énis mondhatnám a magamét. És még igazam is lenne :P ;] Jah és nem szép. :P Csak hogy leglább ÉN egyedül kiálljak az m6 mellett. :)
''olyan nehéz megállnom, hogy ne vegyek egyet. ott a kísértés, de tudom, hogy nem szabad, nincs rá szükségem. nincs...... rá........ szükségem........''
Ismerős. Nekem se lenne rá feltétlen most szükségem. De előbb utobb kéne egy jobb nagyobb lejátszo ugyis, mostmég vhogy kitudom hozni nagynehzen a keretből. Erre jön a belső(nincs is rá szükségem) érzés mellé még az hogy ebben a topicban közutálatnak örvend az m6. Szal így nehéz.

[Szerkesztve]

(#733) ez_meg_emaz válasza bwoay (#709) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

mondjuk 39-ért a használtat? hmmm...
ez elég tisztességtelen ajánlatnak tűnik.


Egyetértek, kivételesen. :D (Csakhogy átmenjek ellendrukkerbe :P meg amugy is igaz.)

(#734) rumos14 válasza bwoay (#725) üzenetére


rumos14
nagyúr

az id3 tag navigáció ugye nem kötelező.
a touchpad edig nem a teljes vezérlésért felel a la iPod.

(#735) bwoay válasza rumos14 (#734) üzenetére


bwoay
nagyúr

tudom, de akkor is. szvsz egyértelmű, hogy ezekkel az Apple után mentek,
nem előtte, ahogy az korábban jellemző volt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#736) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#711) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Adam azért joval szolidabb és együttérzőbb tegyük hozzá. :U

ha valaki beleszeret egy termékbe, nem kell őt lebeszélni arról, hiszen a szeretet boldoggá fogja tenni
Nah ezaz amiről az előbb írtam. A szeretetemnek most veletek és a belső(nincs rá szükséged) késztetéssel is meg kell küzdeni. Így már önmagában nem elég ahhoz hogy egyértelműen tudja dönteni.
Valszeg az is segít hogy pl h10-ről beszéltek hogy jobb ami egyáltalán nem igaz csak annyiban hogy vinyos meg nagyobb. A vinyo előny persze de a többi..főleg az ÁRA! De mint írtátok egy iet nem azért vesz az ember elsősorban hogy video-t nézzen. mp3-omhoz meg hova kell 10-20-30gb? Aki minden zenéjét(azokat is ami szint soha nem hallgat) állandoan a pmp-n akar tárolni az vegyen. Nekem jo gépen + a dvdn. Onnan nem vok lusta átpakolni pár száz számot, ami BŐVEN elég.

(#737) rumos14 válasza ponti_ak (#728) üzenetére


rumos14
nagyúr

nővérem is kapott egy pink 4gigásat férjétől karácsonyra. én is nyomkodtam. én sem ''tértem meg''. bevallom, béna vagyok, de nekem ez a ''körbehúzogatom az ujjamat'' vezérlés nem tetszik.

(#738) rumos14 válasza lakisoft (#724) üzenetére


rumos14
nagyúr

ez egy jó kérdés. szerintem nincs versenytársa. illetve talán egy iPod nano klón a versenytársa lehet.

most komolyan, legalább egy kicsit olvass vissza! és az sem mindegy, hogy iPod shuffle, nano, vagy fullsize kategóriában gondolkodsz.

(#739) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#712) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Még nemtudom hogy van-e. De ha boltban venném a cx300-ast arra is csak szvatosság van. Aztán kérlek bizonyítsd be nekik hogy már akkor hibás volt amikor megvetted. :U
Szal akkor már mind1 hogy van-e rá szav vagy nincs. Mert a kettő szinte ugyaz magyarul egy nagy semmi. Amugymegy inkább essen szét mint elkezdjen recsegni. De még mindig ugy gondolom 5kért veszek cx300-at. de ha a sony szol olyan jol hát egy kis időre az a 3 nem sok.

(#740) rumos14 válasza Mosómedve (#729) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem szar.
nem amerikaiak gyártják (made in China).
az általad leírt funkciók igénylése miatt még nem lesz igényes egy felhasználó, hiszen ezeket szinte minden shenzeni nano klón is tudja.
topikot nyithatsz nyugodtan te is.
a PMP márkára kiváncsi lennék.

(#741) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#715) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

(még mindig ugy érzem ezzel összekeverjük a topikot rendesen de ha már mindenki így tesz nem leszek kihúzó.)
Hát az m6 is pont így müxik. ;) (Csak ez szebb :P :P csakazért is.)
30vmennyiért 1gb-osat mp3centrumbol majd jövöhéten talán infopatikán is látni fogod. Amugy külföldön - már vhol írták is - olcsobb lett az m6 (1-2hónapja asszem).

Szerk:
a PMP márkára kiváncsi lennék.
Szerintem ő a típusra gondolt.

[Szerkesztve]

(#742) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#730) üzenetére


rumos14
nagyúr

hoppá: [link] mégis igazam volt? és csak egy google szörcs kellett. különben is, wmarci is tudja (istenem, annyiszor eszembe jut :DDD ), hogy az A2 Amcsiban mennyivel olcsóbb.

a reggeli szófosásomért bocsi, kicsit félek hogy kapot egy figyelmeztetést. de sztem jobb hsz-enként külön reagálni, mint egyben.

(#743) rumos14 válasza bwoay (#735) üzenetére


rumos14
nagyúr

a történelmi hűség kedvéért az id3 navigációt a jó öreg Creative Labs találta ki, persze természetesen nem ők lettek vele igazán sikeresek.

(#744) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#717) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''az pedig kicsit erős megfogalmazás, hogy bárki is utálná az M6-ot, vagy akármelyik másik lejátszót. egy darab fém/műanyag/elektronika kombinációt elég nehéz utálni.''
Azért érezni lehet az ellenszenvet. Ez főleg akkor bosszanto amikor h10-ről beszéltek és hasonlítjátok az m6-hoz. 80k-s kat vs 30-40k-s kat. :F Meg 80ért annyival jobb hogy vinyos(tudom ezt már 100leírtam) a többiben meg rosszabb, vagy ugyanolyan mint az m6. Mégis a h10 az sokkal jobb. :U :U Hát ez az amiben érzek kis tulzást.

(#745) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#736) üzenetére


rumos14
nagyúr

csak nem bírom megállni, hogy ne reagáljak. semmi bajom nincs a Meizukkal úgy általában. amikor megjelentek talán 1,5 éve Mo-n, elsőre gagyi iAudio koppintásnak néztem (a koppintás része igaz is volt), de a véleményem megváltozott. relatíve olcsó, de jó minőségű termék benyomását keltik. az M6-ért külön dicséret hogy kihozták, van benne némi saját ötlet is, ami a kínai gyártókra manapság nem jellemző. egyedül a full tapipados vezérlést nem tartom praktikusnak, elfértek volna oda rendes gombok is. ha még kicsit jobb video codec támogatással is bírna, simán best buy kategóriába tenném.

(#746) ez_meg_emaz válasza bwoay (#722) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''Nálam addig tartott a varázsa, amíg élőben meg nem néztem, számomra csalódás volt.
Tegyük hozzá, hogy előtte marhára tetszett a többi Meizuval egyetemben,
ez az egyetlen, amiből kiábrándultam.''

Én pont így vagyok a sandisk-el. Eddig nagyon bejött de amikor megnéztem a sansa e-200-as szériát élőben pffúúúj. Soha többet olyat. Rossz rágondolni hogy venni akartam.

A design jó, de (és ezzel valszeg az összes tulaj előtt elástam magam már rég) a kivitelezés szerintem nem az igazi,
(és nem iRiverhez vagy iAudiohoz viszonyítok, hanem a többi Meizuhoz)
A kezeléssel is vannak gondjaim: nem nyomódik el zsebben, nem az a baj,
hanem pl elég nehéz úgy számot léptetni, hangerőt állítani,
hogy nem veszed ki a zsebedből.
Amugy kezelni nem lenne nehéz. De a zsbes dolog lehet megfutamit engem is. De ha ezzel így vagy akkor a h10 hogyhogy jobban bejön neked :F Ugyanez lenne vele a bajod.

rumos:
Kár hogy A2 2x annyiba kerül :O . Nem mintha 60ért nem lenne jó áron, de ugyse tudnám megvenni :((( .(bár a 20gb miatt megfontolando de mint írtam fölös olyan nagy tárolo csak ha videot is használsz annyit mint mp3-at) Pedig nagyon faja darab. Joy + nagy kijelző. Jo kis cucc lenne.

[Szerkesztve]

(#747) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#739) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezt sztem rosszul tudod. a gari nem azt jelenti, hogy csak akkor cserélik/javítják ingyen, ha már eleve hibásan vetted, hanem azt, hogy ha a gari időszaka alatt a rendeltetésszerű használat során meghibásodik a termék, akkor is.

(#748) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#747) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

;] Szövegértés 1.
Szavatosság. Tudod az mást jelent mint a garancia. :)

[Szerkesztve]

(#749) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#744) üzenetére


rumos14
nagyúr

megint pontosítanom kell az általad leírtakat: az 5 gigás H10 újonnan 50 alatt van, ennyiért 2 gigás M6-ot kapsz, jelenleg. persze tudom, a flash memó jóval drágább mint a vinyó.
azt senki nem írta le, hogy a H10 jobb mint az M6. pl. baromira nem egy kategóia a kettő. minivinyós zenelejátszó vs. flash memós mini-PMP. nekem és másoknak minőségibb terméknek tűnik a H10 + én még bele is szerettem, mint te az M6-ba. szerintem elégedett leszel vele, és ez a lényeg.
lehet hogy rosszul látom, ill. nem látom, de normális hangerő gombok és nem tapipados ff/rew gombok nincsenek az M6-on ugye?

(#750) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#748) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem nincs értelme a szavakon lovagolni. ha hivatalos úton veszel egy terméket, kapsz hozzá jótállást (ebbe lsz. ne köss bele. köszönöm.). ha a jótállás időszaka (ebbe se. köszi.) alatt rendeltetésszerű használat során meghibásodik, garanciális (ebbe se. köszi.) javításra vagy cserére vagy jogosult.

ja de abban igazad van, hogy nem vágom a szavatosság fogalmát. néztem is, amikor a philips szervíz aszongya, hogy az asztali dvd írom 1 évig garis, de 3 év a szavatosság. oszt mikor 1 éven túl elromlik, ingyen kicserélik újra.


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.