Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) bwoay válasza ez_meg_emaz (#798) üzenetére


bwoay
nagyúr

Az iPodok kezelőszerve és a kezelőfelület szerintem kiváló.
Hozzám nem áll túl közel a koncepció, de maga a kivitelezés I. osztályú,
sokan ezt tartják a legcélravezetőbb megoldásnak.
Szóval minden szép és jó, egészen addig, amíg zsebre nem vágod.
Onnantól minden előnye átvált hátrányba. Sajnos az elképzelés az,
hogy az ember maga elé tartja a lejátszót, akár egy mobiltelefont,
és úgy lépked a számok között, állítja a hangerőt, stb.
Namost nálam az a jellemző, hogy a zsebben hordom,
és onnan csak akkor veszem elő, amikor muszáj.
Ezért voksolok én a joystickra.


PS: az általam említett lejátszókat nemigen tudod már megnézni,
mindkettő többéves, kifutott típus, még az iRiver aranykorából ;)

PS2: M6-nál nem működik az USB host dolog, volt egy ilyen ígéret,
aztán vagy külső kiegészítővel oldották meg, vagy az is csak a jövő zenéje,
ezt nem tudom pontosan.

[Szerkesztve]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#802) ttower válasza ttower (#683) üzenetére


ttower
aktív tag

UP #683



tudna valaki egy olyan lejátszót ajánlani ami megfelel a feltételeknek?

-viszonylag olcsó(max. 10-15k)
-tűrhetően szól
-ha lehet olvasson SD és MMC karikat(ez nem olyan fontos)
egy olyan kiegészítéssel hogy az aksisok előnyben

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#803) Mosómedve válasza Maszti (#797) üzenetére


Mosómedve
tag

A Nano természetesen mindenkinek vihető! Mivel IPod, ezért world-wide garancia van rá (külföldi darab, de ithon is van rá gari), azt viszont nem tom, hogy még érvényes-e v. lejárt...majd megkérdem.
De mégegyszer: önnek én ezt nem ajánlom!

(#804) febi


febi
tag

Sziasztok, vettem egy SANDISK m240-et, de sajnos nincs rajta rádió, mert a 3.2.8E firmware van rajta, de ha az amerikait felrakom akkor lesz rajta rádió :)
A SANDISK oldalán le lehet tölteni a Firmware update kis progit, de az azt mondja, hogy újjabb verzió van a lejátszón mint amit tudna ajánlani ezért nem is tudom frissíteni amerikaira :(
Van vkinek ötlete, hogyan tudnék rádiót varázsolni a lejátszómra?

(#805) Eqx


Eqx
csendes tag

Sziasztok,

Remélem nem gond, hogy ezt ide belövöm:
Stormblue A10 1GB 21hónap bolti garancia! (2008. 10. 16) Nem gagyi iPod másolat! Csomag tartalma: fülhallgató(sose használtam), usb töltőkábel, line- in kábel, szilikon tok, nyakpánt, telepítő CD. Kép és video nézési lehetőség (saját formátum, konvertáló program a CD-n), equalizer(5gyári, 1saját), TXT szövegfájlok olvasása, ID3Tag támogatás, rádió, felvétel rádióról, diktafon(hangra induló felvétel), felvétel külső forrásról. Méretek: 42x87.5x8mm Súly: 32g Karcmentes. FIX ár. 18.000HUF
czineg_kukac_gmail.com

(#806) rumos14


rumos14
nagyúr

most akkor nem hsz-enként, hanem ömlesztve reagálok.
először és mindenekelőtt: érdemes a topikban visszaolvasni, rákeresni bizonyos dolgokra, sokmindent kitárgyaltunk már, megtalálhatóak a válaszok, vélemények.

sztem senki sem mondta, hogy a Meizu M6 rosszul szól, sőt. én is és mások is inkább a koncepció és a kezelés praktikusságát állítottuk pengellérre.

Mosómedve:
''csak hobbiszinten megy a téma->1-2 GB-os flash-es'' -> bwoay és Adam az 1-2 gigás U3-ukkal csak hobbiszinten nyomják akkor? hogy ki mekkorát vesz, sokkal inkáb annak függvénye, hogy mennyire tudja, mit akar hallgatni a következő napokban, és milyen gyakran van pc mellett, hogy zenét cseréljen. csak zenére nekem mindig elég volt az 1 giga, erre rámegy ~10 album.
az Mpio-d szerintem bőven nem ér meg 25 egységet, ez van sajnos. ha 15-ért elmegy, nagy király vagy. ennyiért már empénégyet lehet kapni :DDD én eddig 95%-ban az aproneten adtam-vettem.
4-6 gb flash vs. HDD témában ''kb. 4-szer annyi ideig bírja'' -> ezt hogy érted? u.akkora kapacitású aksinál? mert sztem akkor sem. tény hogy a vinyót pörgetni kell, de nem folyamatosan, okos olvasási technológiákat találtak ki a gyártók. a nem éppen böszme 20/30 gigás Sony NW-HD5 pl. ~30 órát bírja egy töltéssel.
flash vs. HDD: H10-ben ugyebár minivinyó van, de erre a működés során semmi sem utal. gyorsan bootol, nincs kerregő hang, gyorsan lehet a számok közt lépkedni.
hoppá most jut eszembe: létezik az überritka és übercuki flash memóriás H10 jr., ami elvileg 35 órát megy egy töltéssel, mígy a ''normál'' H10 kb 12-t, szóval itt ha nem is a 4x, de 3x különbség fennáll.

Maszti:
nem érdemes a mW-okat hajkurászni. az iRiver H10-nél és a Sony-knál viszont célszerű kilockolni az EU-s hangerő limitet. az iAudio-k pedig mW-tól függetlenül brutál hangosak. ha pedig veszel egy cx300-at, a fél hangerő is sok lesz.
látom beindult a keresés, az általad kinézett lejátszókról, nagyon röviden: Philips: nem praktikus full tapipados kezelés, bugok, jól szól, sztem ne. Samsung: drága, nem? ennyiért vannak jobbak. Sandisk: olcsó és nagy kapacitású flash memós, nem kiemelkedő minőség. Sony: ha tetszik és nem igényled a ''bármivel másolhatok rá zenét'' funkciót, akkor sztem barátságos. Creative: nekem nem tetszik, körülményes másolás, ennyiért talán jobb a Sandisk. a listádból: vagy H10 vagy U3. meglepődtél? :) de tényleg szánj rá időd, menj el aegy MM-be/fukarba, nyomkodd meg.

ez_meg_emaz:
keress rá egy wmarci hsz-re, írj neki privit. sok sikert :DDD
Zen Vision M: ez egy más kategória, a fullsize iPod fő versentársa. a Creative hülyeségeit leszámítva sztem faszályos, elsőrangú video codec támogatással.

uff.

(#807) rumos14 válasza bwoay (#801) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem a kolléga a #798-ban a Sandisk ''e'' sorozatának kezelhetőségéről adott véleményt, nem a nano-ról, bár első olvasatra én is arra asszociáltam.

(#808) rumos14 válasza ttower (#802) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem keress egy használt Samsung U1-et

(#809) Fisha


Fisha
őstag

Voltam a mammutos edigitalban ''kiprobalni'' egy-ket lejatszot. Botrany, ami ott zajlik. Egyik lejatszot se lehet kiprobalni sehogyse, mert vagy be van csomagolva, vagy nincs rajta alapbol zene, vagy nincs feltoltve, vagy akarmi. A srac rogton mondta, hogy semmit se tud egyikrol se nezegessuk csak oket nyugodtan a kirakatban, meg ha van kedvunk akkor neten is keresgelhetunk roluk infot. Pfff. Tenyleg nem ertem, hogy ezekutan mi ertelme egyaltalan boltot fentartani, es miert nem csak neten lehet rendelni. Pont ugyanennyi info all ott is rendelkezesre, es legelabb nem kell utazgatni miatta. :(

Szoval a kerdes: tudtok olyan boltot, ahol normalisan ki lehet probalni a cuccokat. Ugy gondolom ha mar kiadok 40-50 rugot egy 1000 forintbol eloallitott termekert, akkor legalabb, mar hagy nyomgodhassam egy kicsiti mielott perkalok erte.

Meg ket kerdes:
1. Errol mi a velemenyetek: [link]
2. probalta mar valaki ezeket az usb-s vegu adaptereket amikkel halozatrol lehet tolteni a gepeket?

Elore is koszi a segitseget,
Fisha

(#810) rumos14 válasza Fisha (#809) üzenetére


rumos14
nagyúr

léccilécci olvass vissza kicsit! szépen kérlek.

(#811) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

''Sandisk: olcsó és nagy kapacitású flash memós, nem kiemelkedő minőség.''
Hát az én vélemyényem az hogy a minőségre nem lehet panasz a sandisk-nél.

''a listádból: vagy H10 vagy U3. meglepődtél? ''
:D :D :D :D :D :DDD

''keress rá egy wmarci hsz-re, írj neki privit. sok sikert''
Jah hát kösz. Keresek én az aktív tagok között de ha egyszer nem aktiv. Gyanus ez a mondat. :U Remélem jár ide még az illető, ha meg nem akkor kösz a semmit. ;)

''Creative: nekem nem tetszik, körülményes másolás.......a Creative hülyeségeit leszámítva sztem faszályos, elsőrangú video codec támogatással.''
Ez most akkor hogy is van? Most szerinted faszályos de neked nem tetszik, körülményes a másolás viszont elsőrangú video codec támogatása van? Vagy neked csak az a típus nem tetszik amit Maszti nézett de amugy szerinted jo a creative. Így értetted?
Bnőm nézett creative kütyüket. Creative-ot nem ismerem hogy lejátszoknál mien. Azért érdeklődtem. Amugy épp ipod nano-rol probálom lebeszélni. 30-35k körüli a keret.

''sztem a kolléga a #798-ban a Sandisk ''e'' sorozatának kezelhetőségéről adott véleményt, nem a nano-ról, bár első olvasatra én is arra asszociáltam.''
Akkor azért nem értettem miért kezd ipod-rol írni nekem bwoay :DDD
Elöször asztem véletlenül nyomta nekem a válasz gombot.
Bocs ha félreérthető voltam. :)

''1. Errol mi a velemenyetek: [link]''
Megvolt már a vélemény róla. És még az én hsz-emben is idézem az 1-2hsz-el ezelőtti rumos14 írást amiben benne van hogy: #798-ban a Sandisk ''e'' sorozatának kezelhetőségéről adott véleményt
Szal csak olvasni kell.

[Szerkesztve]

(#812) Maszti


Maszti
tag

Köszi a sok kis infoot;)

Akkor én kilövöm a Sandisket meg az IAudio-t, mivel annak kicsi memoja 50ropiért:S

Szoval 2választás marad: IRiver HT-10 vagy a fekete Ipod Nano 4gb! Ugyanis mindkettőt megkapom 40ért! De az ipod mellett elég sok minden szol: vékonyság,nagyság,suly, na meg flash memo!!!!

Szoval nem tudom, az IRiver mintha dupla méretű lenne a kis ipodhoz!

De senki nem ajánlja és mindenki az IRiver mellett van, lehet mégis csak IRiver lesz!
Nem vagyok szerelmes, meg elfogult az Ipoddal, csak ha ugyanannyiba kerül, és szinte fele akkora, mint a másik, nem logikus lenne az Ipod???

CSak kérdem:D

(#813) <Adamsky> válasza Maszti (#812) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''De senki nem ajánlja és mindenki az IRiver mellett van...''

Azért mert rossz helyen kérdezed. Menj át az ipod-os topic-ba. :D

[Szerkesztve]

(#814) bwoay válasza Maszti (#812) üzenetére


bwoay
nagyúr

A H10 jóval régebbi az iPod Nanonál, mág azokból az időkből származik,
amikor a flas memóriás lejátszók kapacitása max az 1 GB-ot érte el.
Tekintettel erre, nem túl fair a kettőt összehasonlítani,
hiszen azóta már vannak 8 GB-os flash lejátszók is,
amik értelemszerűen az összes merevlemezes lejátszónál kisebbek,
mág az iAudio 6-nál is.
Az pedig, hogy a többség az iRiver mellett teszi le a voksát,
részben valóban annak tudható be, hogy nem az iPod topicban vagyunk,
másfelől az iRiverek közül még az újabbak is kevesebb kompromisszumra
kényszerítik a felhasználót, nincs annyi kemény megkötés,
mint az Apple lejátszóinál, amiknél cserébe ráadásul
maximum az ún. iPod életérzés társulhat, érdemi tartalom nemigen.

más: H10 és H10 pure között jól emlékszem, hogy a rádió a különbség?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#815) bwoay


bwoay
nagyúr

Ezt még nem meséltem asszem:
egy ismerősömről (lány az illető) tudtam, hogy jóideje iPod minit használt.
Karácsony után hülyeségből kérdeztem tőle: na, mint hozott a Jézuska?
Erre nagy büszkén előszed valami Creative lejátszót.
Elkezdtem röhögni: erre cserélted le az iPod-ot?
(Meggyőződésem volt, hogy egy iPod a formája, kezelhetősége miatt
nagyon bejön a lányoknak, ráadásul ez a mini még olyan csajos színű is volt)
Válasz: hát persze, ez 100x jobb! Sokkal könnyebben kezelhető, mindent egyszerűbben érek el rajta, nem merül le minden 10 percben, és a kijelzője is színes (:D)

nemtom ebből mi a tanulság, de meglepődtem, az biztos.
természetesen fenntartásokkal fogadom továbbra is a Creative előnyeit
az iPoddal szemben.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#816) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#811) üzenetére


rumos14
nagyúr

Sandisk: szerintem általános minőség, hangminőség és dizájn tekintetében elmarad a kategória krémjeitől.
wmarci: legkönnyebben a PMP topikban találod meg. ugye így már menni fog?
Creative: a Vision:M video nézésre nagyon jó. viszont: adathordozásra gyakorlatilag alkalmatlan. fel kell osztani a 30 gigát média és adat részekre, ez utóbbit a lejátszó maga nem tudja kezelni, csak a Creative-féle Media Explorer látja, csak azzal tudsz rá/róla másolni (tehát nem jelenik meg mint külön meghajtó). ez számomra megbocsáthatatlan. nemtom hogy a kisebb Zen V-nél ez hoy van de nem vagyok optimista.

(#817) Maszti


Maszti
tag

Pont ezt mondtam, hogy nem fényezem az Apple-t, csak érdeklődöm, hogy ti ebben az árkategóriában mit vennétek a helyemben! És adott az IRiver, ami nagyobb és vinyos, meg a Nano flash-es 4gb-os! Vagy ha tudtok 50ezerért jobb vételt, akkor hallgatom!

Ez a nagy kérdés! So attol, hogy nem az Ipod topicban vagyunk, attol nem kell elfogultnak lenni! Kérdezem, hogy ti mit vennétek ennyiért! Melyiket választanátok! Gondolom ez nem a topictol függ, hogy ki mit venne, melyik lenne a jobb vétel! Ez ennyi, ez annyi, ez ezt tud, a másik azt, előnyök-hátrányok topictol függetlenül is megvannak!

[Szerkesztve]

(#818) Gene Simmons


Gene Simmons
csendes tag

Tessék mondok neked egy jobbat mind az iPod: [link].SAMSUNG YP-K5JAB 4gbos van benne rádió 1000 féle hangzás szóval szerintem sokkal jobban megéri mint az iPod és 50k körül van. Én a helyedbe ezt venném! ;)

Kiss FOREVER

(#819) wmarci válasza ez_meg_emaz (#811) üzenetére


wmarci
senior tag

Ha tényleg A2-öt akarsz rendelni Amerikából tudok segíteni. Én most vettem egyet. A2-ből 20GB-ost nem tok olcsón , de 30GB-ost igen :DDD . Ha ezt a linket megnézed akkor láthatod , hogy csak 314.99$=62.000Ft körülbelül. Én ennél az eladónál vettem. Shawn Park..grupare.A szállítás .a leggyorsabb, és a legdrágább. a Usps Express Mail az enyémet nem olcsón 48$-ért hozták Mo-ra.Először persze fel kell venni a kapcsolatot az eladóval..e-mail. Vámot nem kellett fizetni mert Gift vagyi s ajándékként jött az Áfa pedig 20%. Nekem 70.000Ft-ből kijött az egész.Az előzményekről ennyit.Ha van még kérdésed írjál.Szívesen válaszolok.[link] :DD

[Szerkesztve]

(#820) Maszti válasza Gene Simmons (#818) üzenetére


Maszti
tag

Utánanézek, de a link nem jo:)

Amugy az Apple-t és IRivert megkapom 40ért;)

[Szerkesztve]

(#821) Mosómedve válasza rumos14 (#806) üzenetére


Mosómedve
tag

A Flash-HDD kérdést te magad válaszoltad meg:
''hoppá most jut eszembe: létezik az überritka és übercuki flash memóriás H10 jr., ami elvileg 35 órát megy egy töltéssel, mígy a ''normál'' H10 kb 12-t, szóval itt ha nem is a 4x, de 3x különbség fennáll.''
De azt hiszem neked nem kell magyarázni, hogy a Flash-eseknél átlagban 40 óra körül mozog az aksi élettartam, míg a HDD-seknél 10 óra körül...az, hogy a Sony 30-at bír erősen ritkaságszámba megy...ennyi!
Más. Én az 1-2 GB-os flash-es alatt nem az Iaudio U3-ra gondoltam, hanem arra Telstar, XY, Finvclnwvnorwn kínai szarra, amit mindenhol utánaddobnak 10 rugóért, mert SAJNOS ismerjük el: ebből több van a kategóriájában mint az IAudio U3-sból v. neadjisten
IRiver ipf xy típusból...ez van...ennyire fontos nekünk a minőség... :W Tudom veszélyesek ezek az általánosítások...

Szóval ne is álmodjak 25-ről.... :O ...sajnos tudtam én, csak hátha...a remény hal meg utoljára... :P

Más. Érdekes ez a zsebbennyomogatós dolog...amíg az MPIO-t használtam, én is zsebben nyomogattam, de mióta megvan a H320-as még a számváltáshoz is hajlamos vok elővenni a belső kabátzsebből...pedig nyomógombos, nem tapipados ugyebár...egyszerűen annyira teccik a kijelzője és a menűje...muszály mindig látnom! :D

[Szerkesztve]

(#822) ez_meg_emaz válasza wmarci (#819) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Oooopsz. Véletlen ide írtam pü helyett. Bocsi.

[Szerkesztve]

(#823) Pat


Pat
tag

Hali! U3-at akkor csak Usb-n keresztül lehet tölteni? és mi van ha elutazok,és nuku számítógép... szívás? :F vagy mi :Y :W
végigolvasva a legutobbi 300! hozzászólást ez tűnik a legjobbnak, az elérhető kategóriában. de ez a töltés dolog idegesít.. pedig már meg is van hozzá a CX-300am :R

(#824) Maszti válasza Pat (#823) üzenetére


Maszti
tag

Szerintem, mint minden lejátszóhoz külön lehet ehhez is kapni pár ezer forintért hálozati töltöt! Szóval nyugi!:)

(#825) Maszti


Maszti
tag

Hát sajnos hiába olvasgatok itt orrba und szájba, még mindig nem tudok dönteni!

Bár az IRiver H10et kilőttem!
Maradt az Ipod Nano 4gb (40ezer), az IAudio U3 2gb (40ezer), Meizu M6 4gb (45ezer)!

A Sandisket nem merem bevállalni, habár nagyon kecsegtető az ára:O! Egyszer veszek, de akkor ütőset! Nincs kedvem havonta cserélni!

Tudom, hogy U3! U3, U3 és U3! De ennyi pénzért keveslem azt a 2gigát!4gigás 60ezer:S:S:S

Jahh, most találtam egy Sony NWA-1000 6gb-os lejátszót még fél év garival 38ért:) ---Vélemény e tiipusróól?

[Szerkesztve]

(#826) rumos14 válasza Mosómedve (#821) üzenetére


rumos14
nagyúr

''Flash-eseknél átlagban 40 óra körül mozog'' -> a 4-est cseréljük 1-re, a 0-t 5-re, és még akkor is alapvetően optimista lesz a hozzáállásunk.

(#827) rumos14 válasza Maszti (#825) üzenetére


rumos14
nagyúr

sony: hangzással nem lesz gond, a hozzáadott füles is ok. kinézetre nekem nem jön be, a kezelést ki kellene próbálni. a TotalCommanderes zenemásolás sem fog menni. viiszont 6 giga, és jól szól.

(#828) <Adamsky> válasza Pat (#823) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Létezik hozzá gyári hálózati töltő, de venni is lehet már ilyet külön is. Motorola telló töltővel állítólag szintén megy.

(#829) Mosómedve válasza Maszti (#825) üzenetére


Mosómedve
tag

Megkérdeztem: nincs rá garancia. Augusztusba kapta, de mivel külföldről KAPTA AJÁNDÉKBA a blokkot soha nem is látta...anélkül meg no garancia...pedig még 0.5 év garancia lenne rá...ez van. :(

A H320-asom is lehet tölteni mini USB-ről is és AC adapterről...jelntem kibróltam az egyik leányzó barátom PengeMoto-jának töltőjét és igen: a Motorola mini USB-s töltő jó inden ilyen kütyühöz. De miért is ne lenne jó? USB-nél a szabvány 5V, a polaritás és a csatlakozótípus adott, szvsz 100%, hogy minden mini USB-s dologhoz jó!

A flash-témához csak annyit, hogy az MPIO-mra 45 órát írtak és eből a mai napig nevetve elvisz 35 órát, pedig nem túl jó minőségű aksikat használtam és a 40-es hangerő-skálán többnyire 32-35 között futott...mivel más flash-esekre is 40 körüliek vannak írva, gondoltam ezt ott is tartani tudják...az általánosítás nem jött be...ismét! :O Behódolok Ruos nagyúr előtt... :R ... :D . Nem vitázom vele...
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#830) <Adamsky> válasza Mosómedve (#829) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''..MPIO-mra 45 órát írtak és eből a mai napig nevetve...''

Másról beszéltek! Rumos14 (beépített) akksis lejátszókra gondolt. És itt az átlag tényleg ez 15-20h. Elemesnél (AAA) pedig -- amiről Te beszélsz -- a 40h.

(#831) rumos14 válasza Mosómedve (#829) üzenetére


rumos14
nagyúr

hello, ahogy Adam is írja, a beépített aksisokra gondoltam, mostanában szinte csak ilyenekről értekeztünk. ha nem voltam egyértelmű, bocsi.

(#832) AmPeX válasza Pat (#823) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Igen, lehet hozzá venni töltőt, nem kell aggódni ;) sztem olcsóbban megúszod, ha motorola töltőt veszel, mintha a gyárit vennéd meg. Utángyárott kínaiakat inkább ne...

(#833) Mosómedve válasza rumos14 (#831) üzenetére


Mosómedve
tag

Whoaaaaa...és Katalin bírónő ítéletet hozott! :DDD
Maximálisan igazad van, számomra evidens volt, hogy AA/AAA-s aksis dolgokról beszélünk. Énis bocs! :DD

(#834) rumos14 válasza Mosómedve (#833) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem tudom eldönteni, hogy vicces akarsz-e lenni vagy piszkálódsz, de a lényeg az, hogy tisztáztuk a dolgot.

(#835) vili13 válasza <Adamsky> (#830) üzenetére


vili13
őstag

''Elemesnél (AAA) pedig -- amiről Te beszélsz -- a 40h.''

40h esetleg normál AA elemmel, AAA elemesek se nagyon mennek 15h-nál tovább.

(#836) Mosómedve válasza rumos14 (#834) üzenetére


Mosómedve
tag

Nem piszkálódok. Komolyan. Csak azon nevettem, hogy mennyire elbeszéltünk egymás mellett. Mindegy, hagyjuk mostmár.

(#837) <Adamsky> válasza vili13 (#835) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jogos! Kössz a korrekciót. AA-ra gondoltam a 40h-t.

(#838) Gene Simmons


Gene Simmons
csendes tag

Na most aztán végleg nem tudok tönteni, hogy melyiket vegyem meg. Kettőt választottam ki: Meizu E3C vagy pedig MPIO FY500. Ha valaki tudna segíteni azt meghálálnám. :R

Kiss FOREVER

(#839) bwoay válasza Gene Simmons (#838) üzenetére


bwoay
nagyúr

Meizu E3. Nem a ''C''

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#840) Gene Simmons válasza bwoay (#839) üzenetére


Gene Simmons
csendes tag

Mivan? ezt nem teljesen értem, van olyan, hogy Meizu E3 és meizu e3c.

Kiss FOREVER

(#841) Répi papagáj válasza Gene Simmons (#838) üzenetére


Répi papagáj
tag

Meizut vedd meg! ;)

A Kiss az nagyon zsír! :)

Metalklasszikus: Hypocrisy-Virus

(#842) Gene Simmons válasza Répi papagáj (#841) üzenetére


Gene Simmons
csendes tag

Oké kössz, még utána járok egyébként a KISS az tényleg zsír!

Kiss FOREVER

(#843) Mosómedve


Mosómedve
tag

Nézegettem ezeket a Meizu-kat. Most vettem észre, hogy ezek is tudnak WOW, SRS, TrueBass hangzásokat...megvették az IRiver-től a licenszeket? Tudtommal ezeket az IRiver találta ki... :P

Yeah, KISS Rulez!

[Szerkesztve]

(#844) Gene Simmons


Gene Simmons
csendes tag

Aha én is ezért nézegettem a meizut mert nálam a hangzás az első, de ugyhallottam, hogy az MPIO-nak is nagyon jó a hangja szóval ugyanaz az áruk és nem tudok dönteni. Egyébként engem nem érdekel, hgy szines a kijelzője csak bedobom a zsebembe azt megy a zene bona és egyébként a meizuknak jó a fülhallgatója mert azt tudom, hogy az MPIO-nak igen.

[Szerkesztve]

Kiss FOREVER

(#845) Gene Simmons


Gene Simmons
csendes tag

Bocs az előző az kérdés volt tehát a meizunak jó a fülhallgatója? Mert az MPIO-nak jó. És nem szeretnék még 3000 Forintot kiadni egy jó fülhallagatóra. Egyébként az 512 MB tipust nézem.

Kiss FOREVER

(#846) bwoay válasza Gene Simmons (#840) üzenetére


bwoay
nagyúr

igen, van, és ne a C-t vedd

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#847) rumos14 válasza Mosómedve (#843) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem az iRiver találta ki hanm ők: [link]
Samsungban is van, iStation-ben is van, sztem sokat nem dob a hangzáson, minőségileg.

szilveszterkor ment a vh1-on vmi rock legends műsor, egy ilyen all-star banda nyomta a god of thunder-t, yeahhhhh ;]

(#848) Mosómedve válasza rumos14 (#847) üzenetére


Mosómedve
tag

Igazad van, bocsi, én olvastam picit félre... :R

Ja, meg anno még Dreamcast-en volt egy ''horro-shooter'' game, ahol a KISS tagokkal lehetett nyomulni.
Közben az MP3 topic, lassan, titokban átalakul KISS-topic-ká...LOL... :DD :C

(#849) Gene Simmons válasza bwoay (#846) üzenetére


Gene Simmons
csendes tag

Bocs, hogy megkérdezem de miért akarsz lebeszélni a c-ről? Tekintve, hogy csak pár ezer forintal drágább ez logikusabbnak tűnik. Meg ez egy újabb kiadás tehát lehet, hogy kijavították azokat a hibákat amelyek a simában voltak.

[Szerkesztve]

Kiss FOREVER

(#850) mro


mro
csendes tag

sziasztok

nekem olyan lejatszora lenne szuksegem amin van vonalbement (esetleg ez szintezheto is) es mindemelett nem kabeles=pendrive

eddig egyet talaltam de nem tudni rola semmit esetleg valakinek van tapasztalata?

Epraizer MPS-720 (errol kellene info ha tud valaki pls)


szoba kerult meg a szintezesi lehetoseg miatt (de ezek nagyok):

Vosonic VP3320L
iAUDIO G3
iAUDIO U2

kosz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.