Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Maszti


Maszti
tag

Faxa, nincs kiskerben már egy hete 4gb-os nano és még mindig nem hozták a lejátszómat:(

Visszomondtam a pitsába!

A kérdés ujra adott:):D:)

4gb-os nano 40.000ért
4gb-os meizu m6 50.000ért vagy Sony NW-A1000 6gb-os 35.000ért????

Holnap veszem meg szubjektiv válaszokat gyorsba;););)

Tudom, hogy örültök nekem:D

(#1102) bwoay válasza Maszti (#1101) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem egyik sem,
de ha már ezek közül kell választani, én a Nanot venném ezek közül.
(én!!! a Nanot!!!)
az M6-ot semmiképpen.
nanoból viszont az 2-ik generációst érdemes, ha már van,
az meg nem ennyi...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1103) Maszti válasza bwoay (#1102) üzenetére


Maszti
tag

Mi a különbség a 2. generációs között??? Csak a külseje,nem? Vagyis annak is a hátlapja, ugye??? vagy rosszul tudom, légyszi javits ki!

Akkor mégis mit vennél? IRiver H10-et? De nem akarok merevlemezeset! Érted?

(#1104) <Adamsky> válasza Maszti (#1103) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nagyobb (asszem 24h-s üzemidő) és kevésbé sérülékeny külső. Bővebb infóért érdemes átnézni az iPOD topic-ba.

Egyébként hol kapsz te 50-ért M6-ot Mo.-n?

Én ennyi pénzért inkább egy 2 GB-s lejátszót vennék, mint egy (számomra) kompromisszumokkal teli 4GB-ost.

(#1105) penene válasza Mosómedve (#1097) üzenetére


penene
őstag

majd a cx... az a füledet is tisztítsa! :DDD

(#1106) bwoay válasza Maszti (#1103) üzenetére


bwoay
nagyúr

ok, én értem, hogy nem akarsz merevlemezest,
de akkor hogyan került a Sony az előző felsorolásba?
(a H10 csak az én hülyeségem, másnak még sosem ajánlottam szerintem,
nem is fogom)

Nano különbségek:

a külső meg az üzemidő, ahogy Adam is írja,
meg nagyobb fényerejű, jobb kijelző.

én amúgy U3-at vennék, megint, de te tök nem ilyen irányban keresel,
így miért is ajánlanám? Szerintem várd meg a Cowon D2-t.
ha MOST kell, akkor szerintem a Nano ezek közül.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1107) Patentcsávó


Patentcsávó
tag

Hi!


Az AUCHAN áruházban lehet kapni LAZER típusú mp3 lejátszót, erről valakinek lenne valami jó vagy rossz tapasztalata?
Vagy bármilyen hozzászólása amiért ajánlaná vagy sem!

Köszönom!

Majd én tudom...

(#1108) bwoay


bwoay
nagyúr

aki mostanában iPod nano utána kajtatott,
az legyen szíves árulja el nekem,
hogy találkozott-e a piros színű (product RED) változattal,
aminek a megvásárlásával az ember 10 dollárral járul hozzá
az AIDS elleni küzdelemhez Afrikában.
én úgy emlékszem, hogy valami web oldalon láttam,
hogy már az országban is megvásárolható,
de az apple.hu-n semmit nem találtam róla

[kép]

thx

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1109) rumos14 válasza Maszti (#1101) üzenetére


rumos14
nagyúr

honnan is szerzel 40-ért 4 gigás nanot?
én a sony mellett voksolok, bátraké a szerencse!
de azért csak el tudod dönteni, hogy kell-e színes kijelző 8nano, m6), amin akár még videjót is tudsz nézni (m6).

(#1110) rumos14 válasza bwoay (#1102) üzenetére


rumos14
nagyúr

''én a Nanot venném ezek közül'' -> sárga lap :DDD
naszóval most komolyan, irány a patika, és egy 2/4 gigás U3, hozzá 2k-ért cx300. oszt jónapot.

(#1111) Maszti


Maszti
tag

Ok, köszi

Van egy srác, mediamarktban vette 1hónapja, nem is volt használva,szinte bontatlan!
És holnap eladja nekem 40.000ért 2.generációs szürke 4gigás ipod nanot még 11ho garival!

Szerintem ennél jobb ajánlat nem nagyon van?


Apropo Iaudio F2?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1112) bwoay válasza rumos14 (#1110) üzenetére


bwoay
nagyúr

én a Nanot venném ezek közül, ezek közül, ezek közül

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1113) bwoay válasza Maszti (#1111) üzenetére


bwoay
nagyúr

nincs jobb ajánlat, amennyiben Nanot akarsz venni.
máskülönben van

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1114) vili13 válasza bwoay (#1108) üzenetére


vili13
őstag

pl. [link] (De azért csak szégyelld magad ha ipodot veszel, vagy vennél. Bármi közül. ;] )

(#1115) Maszti válasza bwoay (#1113) üzenetére


Maszti
tag

Hallgatlak, tényleg!

40.000ért milyen más jobb ajánlat van?

(#1116) dzsizusz válasza Maszti (#1101) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

Ezek ugye nem új lejátszók? Mert ha esetleg te tudsz új sony nw-a1000 az engem érdekelne ;)

(#1117) Maszti válasza dzsizusz (#1116) üzenetére


Maszti
tag

Pl. Az Apple új, 11hó garival
A sony amit néztem, az is pár hónapos, itthoni garanciával, karcmentesen! Ez mind apronetes, nézz szét!!!

(#1118) ez_meg_emaz válasza Maszti (#1101) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

50ért 4gb-os m6 csak használtan van, nem?
Én meg egy uj álláspontot képviselek. M6! :D
Amugy szivesen tesztelném a Longhorn-t is de a cég eléggé fiatal(még valszeg van mit fejlődnie) majd max ha előrukkolnak később vmi jobbal. Így m6-ot veszek aztán ha később lemegy a d2 ára(kb fél év) ami elég valoszinű - és épp lesz egy kis pénzem is - akkor váltok d2-re.
Én a helyedben várnék d2-re hamár van 50k-m.

[Szerkesztve]

(#1119) Maszti válasza ez_meg_emaz (#1118) üzenetére


Maszti
tag

Az van, hogy engem abszolúte nem érdekel a filmnézés! Semmilyen szinten, csakis zene-zene-zene! Na meg a méret és a minőség!

Mivel haveromnak is meg barátnőmnek is ipod nanojuk van, és sokat használom, semmi bajom vele! És ennél kisebb,vékonyabb és egyben könnyebb cucc nem igen van! És baszott durván szol!

Ezért vagyok rajta, de ha egy árban lenne az IAudio 4gigásával, akkor azt venném, mivel mindenki azt ajánlotta!

De mivel 40.000ért még nem találtam jobb vételt, ezért ragadok csak le az apple-nél!


Semmi más oka nincs, nem megrögzött nano-s fun vagyok, csak....Ez van, jelenleg!

Amúgy mondom!!! Apronet.hu- Nem, nem használt az m6, egy srác kiskeráron jut hozzá és ujonnan adja el őket! Nézz utána és hivd fel, de még nem jöttek meg a cucccok, csak leadta a rendelést! De vadi új, bontatlan!!! 50ért;)

[Szerkesztve]

(#1120) bwoay válasza Maszti (#1115) üzenetére


bwoay
nagyúr

mint lejátszó, maga a nano szerintem nem olyan jó ajánlat.
de ha nanot szeretnél, akkor ezt vedd meg, ennyiért nagyon olcsó valóban.
ami engem illet, én rumos véleményét osztom.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1121) Maszti válasza bwoay (#1120) üzenetére


Maszti
tag

De hiába U3, 2giga számomra kevés!!! És 60.000et már nem adok ki!Mert annyim nincs:(

Mondtad, hogy tudsz jobb ajánlatot ennyi pénzért(40.000-50.000közt)

Szivesen hallgatlak
Mégegyszer mondom, a 2gb nekem kevés!

[Szerkesztve]

(#1122) bwoay válasza vili13 (#1114) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát iPodok közül biztos, hogy Nanot vennék,
Nanok közül meg szerintem ezt a pirosat :D
thx amúgy, bár gyanús, hogy ennyire képben vagy ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1123) dzsizusz


dzsizusz
csendes tag

meglettek a vizsgáim, ugyhogy az össze szabad időmet a számomra tökéletes lejátszó keresésére fordíthatom ;]

visszatérve a vizsgákra mégegyszer elnézést kérek a multkori hozzászólásom miatt (eq-téma) csakhát nagy volt a nyomás. egyébként a véleményemet tartom, csak hát kicsit árnyaltabban is fogalmazhattam volna.

egyébként meg nem azt hiányoltam, hogy ezt válaszd, mert ez piros, és az sokkal szebb. Én arra gondoltam hogy ha valaki magát a típust nem ismeri a márkát viszont igen (Stormblue-ről volt szó), akkor nem nehéz tanácsot adni egy freedatával szemben. Természetes, hogy aki még nem is hallott valamiről, az ne adjon tanácsot. de nekem az előtte lévő hsz-ekből nem ez jött le.

egyébként úgy látom a január nem csak engem zavart össze és volt itt elég vita az új évben :O

remélem mostmár vissza fog állni minden a régi kerélvágásba.

amikor az archos rendelésről érdeklődtem nem a mm-ról volt szó, hanem a belinkelt archos hivatalos webshop-járól. mind1 arról azt hiszem letettem.

ha van valakinek egy tuti ötlete 40e körül (inkább alatta, mint fölötte) azt szivesen várom min.4gb. azt hiszem ezek a kritériumok elégé lecsökkenti a lehetőségeket.

(#1124) bwoay válasza Maszti (#1121) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem írtam, hogy jobbat tudok 40-ért.
vedd csak meg, aztán kiderül, mennyire vált be.
az biztos, hogy ha választanom kellene egy 8 GB-os nano
meg egy 2 GB-os U3 között, akkor nem kétséges, melyiket vinném
(lévén az utóbbit használom nap mint nap, és nekem bőven elég a tárhely)

és az U3-ért szívesen fizetnék többet is, nekem úgy is megérné.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1125) Maszti válasza dzsizusz (#1123) üzenetére


Maszti
tag

Sony, amit emlitettem aproneten vagy Sandisk

(#1126) Maszti válasza bwoay (#1124) üzenetére


Maszti
tag

Értem, akkor lehet megveszem az extred digital-ban részletre a 4gigás u3-at:D

De erre még alszom egyet!

(#1127) #97544192


#97544192
törölt tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem az MP3 lejátszómmal kapcsolatba!... Van nekem egy THD MP841 512MB-os MP3 lejátszóm, és amikor bedugom az USB-be, a cuccnál van egy MVIDEO mappa... Nos, abba beleraktam én már elég sok fajta videót, de egyiket se ismerte fel... Valaki tudna segíteni?, mert raknék rá ezt-azt! :( Zenékkel, és képekkel, egyebekkel nincs gond, csak a videóval... Lehet, h láma vagyok, kövezzetek meg, de légyszi segítsetek! Köszi!
Brad

(#1128) dzsizusz válasza Maszti (#1125) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

a sony az ha jól emlékszem világoskék, és az nem igazán jön be :F

(#1129) dzsizusz válasza ez_meg_emaz (#1047) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

longhorn m16
gondolom olvastad már ezt: [link]

azt írják hogy nem kell konvertálni a filmet, meg elhangzik egy bűvos 30fps-es szám is.
hát én mind a 2infot fenttartásokkal kezelem, de jó lenne ha megnéznéd (márcsak ha még mindig érdekel téged is) és elmondanád a véleményed, mert tényleg érdekes kis cucc.

SD/MMC storage: up to 4G ,plug and play (nem 2gb)

és nekem az oldal simán bejött, pedig csak 512-es az internet

(#1130) Mosómedve válasza #97544192 (#1127) üzenetére


Mosómedve
tag

Az agyamnak már kicsit késő van, hogy keresgéljek, meg lusta is vok :( , de több mint valószínű, hogy ha megnézed a lejátszód honlapját, akkor ott fel lesznek sorolva a kritériumok, hogy miknek kell az adott videonak megfelelnie (általában: kiterjesztés, FPS, hossz és felbontás...). Ha ezek vmelyikének nem felel meg, már nem fogja lejátszani. Valszeg egy progival át kell majd alakítgatnod a videokat...VirtualDub-ot tudom ajánlani... :R

(#1131) ez_meg_emaz válasza dzsizusz (#1129) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''SD/MMC storage: up to 4G ,plug and play (nem 2gb)''
Ezt hol nézted? :F
Amugy mp3centert énis megtaláltam már.(Onnan vennék ha vennék, de arra még gyurnom kéne anyagilag.)
Ott ez áll:SD/MMC kártyával bővíthető (32MB - 2GB)

Sokak szerint nem érné meg. Meg az akksi se olyan hu de jo. Kiprobálni nemtudom pedig szeretném nagyon. :O De azért nem fizetek hogy kiprobálhassam(idő+pénz lenne) (mert ahhoz fel kéne mennem pestre.) Elvétve lehet olvasni egy kis leírást pár tulajtol az mp3center hsz-einél. De sokat nem mondanak.
Nemtudom érdemes-e belevágni a dologba. Szerinted? Nagyon szimaptikus az m16 de a Longhorn fiatal('95) cég nemtudom mennyire megbízhato a lejátszojuk. Amugymeg biztonságtechnikai cuccokat gyárt.
Meizu m6 meg egy kevésbé sokoldalu lejátszo az m16-hoz képest viszont egy ismertebb márka, jobb akksi, tudni rola hogy hangzásügyileg sincs elveszve. Ma probáltam ki. Bejött, de a navigálást szoknom kell még.
Beszélnem kéne egy m16 tulajjal. :U

(#1132) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#1131) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

:W De hüle vok. Nem kell feltétlen tulaj(persze jo lenne találni akkoris egyet). Egyszerűen írok egy mailt mp3centernek, ők biztos tudnak válaszolni pár kérdésemre.

(#1133) Mosómedve válasza ez_meg_emaz (#1131) üzenetére


Mosómedve
tag

Hát igen, én is utánanéztem picit, és mit ne mondjak...1300 mAh...egy ilyen cuccosba legalább 2000-es kéne. Én még a 3 óra videonézést is megkérdőjelezném...az meg, hogy msot 2 film után tölteni kell (rosszabb esetben 1 hosszabb film... :F ).
A 4Gb-ot én sem tudom, hogy honnan szedted...az Mp3Center-en is csak 2 GB-ról van szó... :(
Szerintem akkor már inkább az M6...de nem tudom...megmondom őszintén, örülök, hogy nem nekem kell dönteni... :DDD

(#1134) dzsizusz válasza ez_meg_emaz (#1131) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

[link] itt néztem csak a product features-ről át kell lépni a technologyra és ott ír még egy két adatot. konkrétan hogy milyen avikat játszik le azt nem.

Érdekes lenne még a supportot megnézni, hogy mit tud nyújtani, de csak akkor rnged belépni ha regisztráltad a terméked :( cseles

Én egyelőre inkább nem venném meg mint igen
aztán meg holnap ha lesz kedvem esetleg átugrok körbenézek ebben a nagy center-ben, úgysincs messze, meg megnézem hátha a saturnba is adnak valamit ingyen :DDD

(#1135) dzsizusz


dzsizusz
csendes tag

olvasok :D
az 1300 is 1600 nak van írva a hivatalos honlapon :F

(#1136) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Nem szivesen terelem a szot mert most mindenki arrol beszél ami engem manapság foglalkoztat. De lesz m18 sőt elvileg talán már vhol van is. 4'', nagyobb felbontás, nagyobb akksi. Bár valszeg a fejlettebb jellemzők miatt nem nől nagyon a lejátszási idő. De ha jo áron lesz érdemes azt is meglesni.

(#1137) ez_meg_emaz válasza dzsizusz (#1134) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ha megnéznéd annak nagyon örülnék. :C (Egyedül vásárlás miatt szeretnék pesten lakni, amugy szeretek itt győrben) Remélem az sd karis dolognak utána tudsz nézni hamár ottvagy. Ha kezelné a 2gb-nál nagyobbat is az nem lenne rossz. Már csak az érdekelne hogy meddig huzza az akksi valojában. De ezt majd egy tulajtol megkérdem vagy talán mp3center tudja.

(#1138) ez_meg_emaz válasza dzsizusz (#1134) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

És azt hogyan csináltad mert én nemtudok átlépni. :F Emlékszem, ezt amikor elöször néztem az m16-ot itt akkoris kiprobáltam de semmi. Nem lehet rákattintani szövegre.

(#1139) dzsizusz válasza ez_meg_emaz (#1138) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

hát ha internet explorer-el próbáltátok akkor ott a hiba.
Tényleg rohadt lassan töltődik. én operát használok és ott simán lehet kattintani és gyorsan bejön az oldal :P

elküldtem pm-ben

[Szerkesztve]

(#1140) majom2 válasza Maszti (#1121) üzenetére


majom2
senior tag

...1 dolog amit tudnod kell mielőtt nano-t (vagy bármilyen más ipod-ot veszel)! az ipodok - szerencsére - nem könyvtárstruktúra hanem mp3 tag-ek alapján kezelik a zenéket. először nekem is egy picit fura volt, de már nem mennék vissza a könyvtárakhoz, az tuti.
tehát az mp3 tag-eket rendbe kell tenni ha egyébként nem lennének (van rá kismillió progi, igen nagy mennyiségű mp3-nál sem tart túl soká). cserébe kapsz egy sokkal rugalmasabb zene-kiválasztási mechanizmust, + olyan _szabványos_ extrákat mint pl a több lemez kezelése, album art, lyrics. meg olyan nem szabványosat mint a ''tetszési index''.

(#1141) bwoay válasza majom2 (#1140) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem meg pont ez a szívás, hogy rá vagy kényszerítve a tagelésre.
nálam az a legritkább, amikor rendben vannak a tag-ek,
viszont a file-neveket mindig pedánsan rendben tartom.
a lejátszóm meg navigál könyvtárszerkezet vagy tag alapján is,
mindenki úgy használhatja, ahogy számára a legjobb

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1142) majom2 válasza bwoay (#1141) üzenetére


majom2
senior tag

hát ha tudja a tag-et is meg a könyvtárat is az tényleg jo dolog.
ugyanakkor a tagek rendbetartása semmivel nem nagyobb munka mint filenevek karbantartása. amugy meglepődnél h egy ''akármekkora'' név- és könyvtárszinten rendbetartott mp3 gyüjteménynek milyen gyorsan és könnyen meg lehet csinálni a tag-gelését.
egyébként én is rendpárti vagyok, és éppen ezért szeretem a tag-eket. sokkal rendszerezettebben képes kezelni az adatokat - mind mennyiségi mind minőségi szempontból. én ezt soha nem éreztem kényszernek, inkább segítségnek.

(#1143) Maszti válasza majom2 (#1142) üzenetére


Maszti
tag

Persze, ezt is tudtam már. Mondom már egy ideje ezt használom én is csajom által és semmi gondom nincs vele!

Majd mesélhetnél az egyszerübb és gyorsabb tag rendberakásról. Van valami taktika vagy külön progi. Szivesen hallgatlak:D

(#1144) dzsizusz


dzsizusz
csendes tag

ha nincs rendben a tag akkor berakom windows media playerbe aztán megkeresi az album adatait. még borító is van :D persze csak ha megtalálja. tuti hogy nem ez a legjobb és leggyorsabb megoldás, de számomra ez a legprakitikusabb mivel alapból ezt a programot használom zenehallgatásra

(#1145) majom2


majom2
senior tag

az ipod nano és a gapless
(természetesen nem rockbox, hanem eredeti firmware-el)

a napokban felmerült a gapless, ugyh én is megnéztem mit lehet kihozni a nano-ból. vettem 2 tetszőleges mp3-at (A és B minta - mindkettő brutális ~220kbs VBR), kettévágtam őket és megnéztem mire megy velük a kis ipod. tök véletlenül találtam a zenékre bebillenthető ''gapless'' kapcsolót is - hamarosan kiderül mennyit is ér. a mérés folyamata: nano kimenetét bedigizve wav-editorral kielemezve, mindezt 2x hibák elkerülése végett.

szóval a gap a mérésem eredménye szerint:

A minta:
gapless kapcsoló nélkül: 0.065 sec
gapless kapcsolóval: 0.04 sec

B minta:
gapless kapcsoló nélkül: 0.06 sec
gapless kapcsolóval: 0.06 sec


[Szerkesztve]

(#1146) majom2 válasza Maszti (#1143) üzenetére


majom2
senior tag

ahogy én taggelek:

bedigizésre EAC-ot használok, ami alapból feltölti tag-ekkel

kész mp3-aknál pedig tag&rename-et ([link])
gyakorlatilag mindent tud. filenév alapján tud taggelni (vagy tag alapján filenevet készít), kötegelve (egyesével kiválaszva vagy könyvtáranként - alkönyvtárakban is) tud taggelni, netről is tud taginfókat szerezni ahogy az EAC (freedb.org rulz), meg hasonlók. az összes általam ismert tag-et támogatja (nem tudsz olyan infót amit bele ne tudna tenni - comment, lyrics, album art, mood :) stb, stb...), szóval szuper!

(#1147) majom2 válasza dzsizusz (#1144) üzenetére


majom2
senior tag

hmm... erről nem is hallottam még. érdekes... kösz az infót!

(#1148) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1131) üzenetére


rumos14
nagyúr

hello,
az nem baj, hogy fiatal a cég. nem hinném hogy az iAudio és az iRiver már 60-as években létezett volna.
az, hogy alapvetően biztonságtechnikai cég, sztem elgondolkodtató. vajon mennyire képzett technikusaik, mérnökeik vannak a zenelejátszók gyártása terén. mivel manapság már nem olyan hightech dolog egy mp3 lejátszó összerakása, bármelyik 10 főnél többet foglalkoztató kínai cég képes rá, és meg is teszi.
én ezt a longhornt csak akkor ajánlanám, hogy ha a videonézést fontosabb a zenehallgatásnál, és 2 órűnként konnektorközelben vagy.
ha a meizu m6 bejött neked, sztem már közel vagy a célhoz.

(#1149) rumos14 válasza majom2 (#1142) üzenetére


rumos14
nagyúr

én inkább a könyvtár alapján történő keresés híve vagyok, úgy is úgy tárolom a zenéimet, hogy 1 allbum 1 könyvtár. mondjuk más logikus módszert nem is tudnék elképzelni.
volt olyan pléjerem, ami tud könyvtár és tag alapján is keresni (iRiver H10), ott ez utóbbit használtam, de csak azért mert a browse-oláshoz 1-el több gombot kellett megnyomni :DDD
és volt olyanom is, ami cask tag alapján (Sony nw-hd5). itt azért értek kellemetlen meglepetések (tudom az én hibám), hogy a 8 éves mp3-aimnál pár számot elfelejtettem taggelni, azok mentek a sokatmondó unknown artist kategóriába. szintén nem tetszett, hogy a kisbnetűket és nagybetűket külön karakterként kezelte (Slayer és slayer külön artist) ill. hogy amit ilyen ruszki oldalakról töltöttem le, a barmok pl. az artist tag után hagytak egy pár spacet, így a Slayer és Slayer___ szintén más artist lett). ennyi.
tényleg ízlés kérdése, de fura, hogy pont a trehány és lusta amcsiknak a tag-es keresés jön be (ezt erőltették rájuk?).
tudom hogy nem muszáj használni, de ez a ''1-5 csillaggal pontozhatom a számokat'' mekkora egy felesleges fasság már. szar zenét eleve nem hallgatok, nem rakok fel a lejátszómra. vagy arra jó, hogy ha túl jó kedvem van, végighallgatom az összes általam szarként kategorizált számot? :D

(#1150) vati


vati
senior tag

MP3 lejátszók... melyiket?
- elég, ha zenét tud lejátszani, plusz csilivili nem kell. Hallgatni akarom nem nézegetni.
- SD-kártyával bővíthető, saját memória nem is kell (2 GB-os kártyám van több is)
- támogatja a könyvtárstruktúra navigálást + fájlnevek / mp3 tagek kiírását, röhejes limitek nélkül
- AA vagy AAA akkuval megy
- stabil, megbízható USB2 kapcsolat (pendrive funkció)
(- kulturált kivitel, nem egyszerhasználatos gombok, pöckök stb.)
- az ára álljon meg 20 eFt alatt. (csilivili nem kell)

Tudásban a PD-205 megfelelt volna, ha nem hulladék megbízhatatlan az USB-kapcsolata, ami ráadásul lassú is.
Az infopatika.hu-t, mp3center.hu-t nézegettem, de egyrészt nem találtam eddig (vagy túl nagy a választék), másrészt saját tapasztalat alapján nincs bizodalmam az online termékleírásokban: az előnytelen terméktulajdonságokat szeretik kifelejteni az adatlapokról. Szóval melyiket?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.