Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) bwoay válasza rumos14 (#1200) üzenetére


bwoay
nagyúr

itt azért hozzátenném, hogy rengeteg usert láttam a fw-re panaszkodni,
és a legkomolyabb bug pont a kezelhetőséget érinti,
ugyanis ennek köszönhetően az irányok hajlamosak felcserélődni,
ezt követően szükséges a touchpad újrakalibrálása.
arról nincsenek információim, hogy időközben javítva lett-e ez a hiba
az aktuális fw-ben!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1202) bwoay válasza rumos14 (#1199) üzenetére


bwoay
nagyúr

nade én nem neveztelek fanboynak és a néhai lejátszódat sem ócsároltam.

továbbra is tartom, hogy amiket itt leírunk, annak legalább 95%-ának utána lehet járni ott,
ahonnan mi is szerezzük az információkat. biztos, hogy több ideig tart, és nem is arról van szó, hogy én ezt javaslom, hiszen pont azert jó a topic,
mert a témát illetően minden egy helyen van.
de ez annak tudható be, hogy sokan, akik aktívabban érdeklődünk,
megosztjuk a többiekkel, amit máshol olvastunk. én így látom.
a google-hoz természetesen nem ragaszkodom, azt csak úgy írtam,
a lényeg, hogy az interneten megvan az információ, csak meg kell keresni.
azért lássuk be, a legtöbb kérdés, amivel az újoncok zöme megkeres, olyan,
hogy sokszor akár a gyártó weboldalán is megtalálható.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1203) ez_meg_emaz válasza bwoay (#1201) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát nem lehet elégszer elmondani az is tuti. Énis olvastam már de jo hogy mondtad. Totál kiment a fejemből. Jah és mivel rumos mondta most elöször ezért neki is köszönöm nehogy őt kihagyjam. :)
Longhorn-nál a gombok miatt ez talán nem lenne gond(legalábbis szoftveresen csak nincs vele baj aztán kitudja) viszont ott meg a 9h elméleti lejátszási idő az gyér. Ha tényleg 9h lenne még talán elfogadhato lenne számomra.
Viszont egyre inkább kell a pénz minden másra. Jönnek szépen a gondok. Szal asszem anyagi megfontolásbol marad az 1gb-os meizu. Még 1x átnézem ujra az aprokat hátha azota van kb ennyiért használt 2gb-os garival. Vagy kevesebbért alighasznált 1gb-os garival. Mostmár sajna nemigen tudok válogatni. :(((
Tudom vehetnék sima mp3-at is. De akkor már inkább elkölteném másra a pénzt. Viszont zene meg kell utközbe mert már hiányzik. Meizu m6 jo lesz. Max ha jobb helyzetben leszek fél év mulva lecserélem.(Egyenlőre ez az álláspontom)

(#1204) rumos14 válasza bwoay (#1201) üzenetére


rumos14
nagyúr

a kezelhetőség alatt elsősorban a korai bugokra gondoltam, amit az újabb fw-ek valamelyest már javítottak.
a másik hsz-ed kapcsán, részemről utoljára: sztem a fórum elsősorban véleménycseréről, felhasználói tapasztalatok átadásáról szólna (ami egyben tanácsadás is a ''kezdőknek'' és vásárolni szándékozóknak). én pl. csak itt olvastam, hogy bizonyos iAudio-k 2 szám közt pattognak. persze ezt a fórumot is meg lehet találni google segítségével...

(#1205) Mosómedve


Mosómedve
tag

Ennyire haldoklik az MP3 ipar? :DDD
Na, akkor én írok. USB Host kábelt keresek a H320-asomhoz (egyik vége mini USB, a másik normál méretű USB HUB, lehetőleg minél rövidebb legyen a kábel hossza...), de -mint azt már megszokhatták a helyiek - Miskolcon nem lehet kapni ilyet. Érdeklődnék, hogy Pesten lehet-e (vagy ez spéci, nem szabvány, és csak az IRiver gyártja?) kapni, és ha igen, akkor mennyiért és hol?
Ilyesmit ne is keressek apró-hírdetésekben, igaz?

(#1206) rumos14 válasza Mosómedve (#1205) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem az iStation-höz adtak ilyet, elvileg ugye a tiédhez is járt volna. sztem tutira lehet kapni, guglival keress rá.

(#1207) bwoay válasza rumos14 (#1204) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem félreértesz: én annak kapcsán írtam ezt,
amikor a szokásos ''konvertálós Sony'' megjegyzésre reagáltad, hogy ne írjon le valótlant,
vagy nézzen utána. Viszont ő nem kerek perec kijelentette, csak annyit írt,
hogy ő így tudja. És szerintem ezen a ponton maximálisan egyet is értünk: ''a fórum elsősorban véleménycseréről, felhasználói tapasztalatok átadásáról szólna (ami egyben tanácsadás is a ''kezdőknek'' és vásárolni szándékozóknak)''. Vagyis ha valaki valamit rosszul tud, akkor nála járatosabb majd kijavítja.
Szóval szerintem nem megoldás azt mondani, hogy nézzen utána,
hiszen ez azért mégsem olyan, amit beírsz a keresőbe, és az első 5-ben kidobja a választ.
Ennyi erővel állandó jelleggel, bárkinek bármire írhatnánk,
hogy ''ott a google, nézz utána'', csak akkor mire való a fórum...
(mondjuk sok emberre ráférne egy google training, az is biztos)
Értem azt is, amit te mondasz, hogy így terjed a hülyeség,
valaki valótlant állít, aztán mindenkinek ez ragad meg a fejében,
de inkább írja be ide, hogy te helyesbíthesd, és akkor legalább ő képben lesz,
nem fogja elkezdeni terjeszteni még másik 3 fórumon. Én így látom.
és részemről is lezárva.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1208) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Vettem egy 4Gigás Meizu Mp6ost:DDD.. szerda körül kézbe is kaphatom remélem.
Jah az lenne a kérdésem amugy hogy mennyiért és milyen JAPÁN mp3 playert lehet kapni/szerezni vagy bármi.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1209) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Nah megvettem az m6-ost. Sajna pénztárcámhoz mérten csak 1gb-ost de ugy érzem jo vétel volt a méretet(1gb) leszámítva ami később még gondot jelenthet(egyenlőre csöppet sem gond).
Holnap amint lesz netem ismét, írok rola egy pár rövid sorocskát hogy én mit tapasztaltam eddig.
Most kicsit fáradt vok, éjjel diákmelo volt, délelőtt jegybeiratás aztán aludtam kb 3h-t. Szal most kicsit ko vok. Nah joccakát.

[Szerkesztve]

(#1210) dzsizusz


dzsizusz
csendes tag

tud valaki valamit a philips hdd1620/00 -ról?
a legpoblémásabb résznek a kezelés tűnik. hangminőségre se, tudom hogy mit várhatnék tőle. nekem ez egyenlőre a fekete ló.

(#1211) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1209) üzenetére


rumos14
nagyúr

hello, gratula, sok kellemes közös órát kívánok :) alaposan meggondoltad, utánaolvastál, utánakérdeztél, ahogy kell.
fekete vagy fehér?

(#1212) rumos14 válasza dzsizusz (#1210) üzenetére


rumos14
nagyúr

kb. 2 hete a nyugatvég MM-ban ki volt rakva, meg korábban is nyomkodtam már ilyet. hát... a kezelés nekem nem jön be. én ilyen huzogatós tapipadon eccerűen nem tudok precízen dolgozni. a kijelző sztem elég gyengusz, de mondjuk egy iRiver H10 sem jobb. elég kis felbontás, és a színek sem tetszettek nagyon. a mellette lévő Archos (asszem) 104 jobb volt. amit még olvastam: hangzás rendben van, a korai fw-ekkel bugzott rendesen, ezt csak kijavították azóta. ha beszélsz angolul, felhasználói tapasztalatok itt [link] és itt [link]

(#1213) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1211) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Köszi. Amugy bevallom azt a részét is élvezem a dolognak amikor utána kell néznem. Így egyszerre kellemes és hasznos is. :D


Nah akkor egy 'pár' sor a a meizu m6-rol:
Én egy fekete 1gb-os m6 (SP) tulaja vok. SP annyit tesz hogy nem toshiba hanem samsung kijelzője van. (Van erről 1 link(TP vs SP) a meizu club topicban ha vkit érdekel.)
Amikor először kapcsoltam be és probálgattam a tapipadot(itthon és a boltban is) nemigazán tudtam kezelni, ez csöppet idegesített. Aztán mikor nagyjábol megnéztem miket tud megmutattam tesomnak(először fogott tapipados lejátszot a kezében) Ő 1 perc alatt megszokta és lazán kezelte. Aztán megmutatta hogy ő hogyan csinálja és lám mostmár nekem is gyerekjáték irányítani. Nem nyomok félre stb.
Az első igazán feltűnő különbséget a rádioban vettem észre. Pontosabban az tűnt fel hogy mien szépen szol. Nekem a hifimen nem tud ien szépen szolni a rádio mint itt(vagy csak ott sokkal jobban kihallani a hibákat, nemtom) Lényeg hogy legtöbbször nagyon tisztán szol a rádio. Azért csak legtöbbször mert itt a panelban azért nem lehet mindenhol tökéletesen fogni az adokat. Ezután kezdtem el probálgatni a saját számaim hallgatni. Hát igen, szépen szolnak azok a gyári sennheiser fülesek. A mély nagyon szép. Bár ha tényleg nagyon hangosan hallgatom, akkor már torzít egy kicsit a mély(berecseg). De olyan hangosan szerintem ugyse fogom hallgatni. (De mivel lesz pénzem nemsoká veszek hozzá cx300-at majd. Nemárt ha van egy jobb fülesem.) A video része se rossz. Konvertáltam 2 klippet, jok lettek, csak az egyik mintha kicsit elscsuszott volna(kép és a hang) de ennek utána kell néznem sok embernek volt ien gondja meg lehet oldani.
Külön jo dolog még hogy tudja kezelni a könyvtárakat is és a tag-et is.
Élesben még nem vetettem be, lassan ennek is eljön majd az ideje. Akkor töbet tudok majd mondani rola.

A dirver cd-n viszont nem a leírásban(adtak külön magyar - infopatikás - leírást is.) szereplő VirtualDub nevű konertálo progi van, hanem egy egyszerű VideoConverter nevű kis program. Leírás nélkül is simán lehet vele videot konvertálni. (A kép/hang csuszásra asszem van egy linkem majd meglesem hogy hogy lehet megoldani). Az egyik videonak csuszott kb fél mp-et a hangja, de mivel klippről van szo alig látni hogy csuszik(lehet csak én érzem ugy). A video konverter progival be lehet állítani a felirat méretét, helyét stb-t.
Alábbi képeken láthato maga a progi és a settings része:[link] http://media.proxnet.hu/upload/20070127/14570011686.jpeg
Nemtom virtualdub mien progi volt de én ezzel egyenlőre megvok elégedve.

Negatív tapasztalataim egyenlőre nincsenek, majd időközben(élesben) biztos előjön 1-2 dolog, majd megemlítem. Max annyi hogy ezen ha egy teljes filmet kée végignéznem kiesne a szemem. Teljes filmet nem érdemes 2,4''-on nézni. Ahhoz már kell egy 3,5-4'' legalább. Láttam az a2-t is élőben. Nah azon lehet filmet nézni, de azt senki nem fogja zsebben hordani az is tuti.

Apropo. Elado azt mondta hogy a li akksikat is formázni kell, ugy hogy az első feltöltésnél 12órán keresztül kell tölteni. Nah de én azt nem vágom hogy ezt hogyan kéne csinálni amikor 3h után (leírás szerint) majd fullra feltöltödik és ha az akksi fel lett töltve magátol kikapcsol elvileg a cucc. :F

Kicsit sok lett ez a pár sor. :D

[Szerkesztve]

(#1214) Mosómedve válasza rumos14 (#1206) üzenetére


Mosómedve
tag

Mint már anno megbeszéltük nemegyszer - nem adtak hozzá Host kábelt. Használtan vettem, és csak USB adatkábelt kaptam hozzá. Se tokot, se audio-kábelt, se Host kábelt, se töltőt (ebből is voltak zűrök... :U ), se CD-t, se semmit. Mondjuk azóta ezek közül már csak a Hst kábelt hiányolom...
Más. Kerestem én, csak általában, ami a honlapokon fennvan, azoknak a fele sincs a boltokban...''majd telefonálunk ha érkezik raktárról''->#@{][+!%/=
Mind1. Találtam a pixmania-n, de egy 780 FT-os cuccért, nem fogok 2500 Ft-ot fizetni a szállítás miatt pluszban, szóval azt kérdezném - ti pestiek biztos tudjátok - helyileg melyik ker.-ben van-e ez a pixmania? Vagy egyáltalán lehet lehet tőlük személyesen vásárolni? :U

(#1215) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#1213) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

''SP annyit tesz hogy nem toshiba hanem samsung kijelzője van. (Van erről 1 link(TP vs SP) a meizu club topicban ha vkit érdekel.)''

Nah itt a [link] amiről beszéltem.

(#1216) dzsizusz válasza Mosómedve (#1214) üzenetére


dzsizusz
csendes tag

pixmania francia cég. onnan hozzák a cuccot. magyarországon biztos hogy nincs személyes átvétel, de szerintem máshol sincs. ez egy webbolt.

(#1217) AmPeX válasza ez_meg_emaz (#1213) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Ezt a formázós dolgot mostmár valahogy el kéne felejtetni az emberekkel. lithium akksit nem kell formázni. :(

(#1218) ez_meg_emaz válasza AmPeX (#1217) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jah amugy írni is akartam csak elfelejtettem. Énis pont ezt mondtam neki. Errő azt mondta hogy neki egy akksi szakértő vagy legalábbis ezekkel foglalkozo szakember mondta ezt.
Most mi az igazság? Nem mintha engedné a lejátszo magát 12h-n keresztül tölteni a korábban leírtak miatt. :)

[Szerkesztve]

(#1219) kalcy válasza ez_meg_emaz (#1213) üzenetére


kalcy
csendes tag

''Nem nyomok félre stb.''

Ebben ne legyél olyan biztos, még bármikor megtörténhet :DDD

(#1220) bianca3


bianca3
tag

Sziasztok, egy újonnan ajcsiba kapott mp3 (ill. mp4 is) - nem márkás - számokat tettem fel. És elkezdi lejátszani, de 10 másodperc után továbbugrik a következő számra. Ezt miért teszi szerintetek? Előre is köszi. Bia :)

(#1221) Batmause


Batmause
tag

Hali,
egy kérdésem lenne. Szokásosan, többiekhez hasonlóan kérdezném, hogy milyen lejátszót vegyek. Válaszokat előre is köszönöm! :R

Kitételek:
-minimum 1 gb-s legyen
-maximum 25 ezer Forint legyen
-minél jobb minőség

Meizu-n, Sony-n és hasonlóakon gondolkoztam, szerintetek mi lenne a lejobb?

(#1222) rumos14 válasza bianca3 (#1220) üzenetére


rumos14
nagyúr

normális esetben azt mondanám, hogy be van kapcsolva az intro (vagy vmi hasonló nevű) funkció, próbálj ilyesmit keresni. de az is lehet, hogy csak ennyit tud :)

(#1223) rumos14 válasza Batmause (#1221) üzenetére


rumos14
nagyúr

és az X5L-lel mi lesz?
igen, Meizu vagy Sony, attól függ melyik tetszik neked jobban. vagy ha szűk a keret, én meg szoktam nézni a használtpiacot is.

(#1224) Mosómedve válasza Batmause (#1221) üzenetére


Mosómedve
tag

Szerintem az opciók:
- Meizu E3
- Meizu X3
- MPIO FY 500 (1 GB - 19000 Ft)
- MPIO One (1 GB - 22 000 Ft)
- MPIO quartz (1 GB - 25 000 Ft- nagyon a határon van...)
- Vagy megveszed az én MPIO FG100-asomat (1 GB) Sennheiser mx400-as fülessel (olcsóbban adom mint a fentiek és semmi baja... :) ).

(#1225) <Adamsky> válasza bianca3 (#1220) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''...10 másodperc után továbbugrik...''

Ez minden számnál így van? Legyen az MP3, WMA ill. CBR vagy VBR kódolású?
Mert ha igen, akkor irány a bolt. Attól, hogy noname még a számot le kéne rendesen játszania.

Mondjuk az is lehet, amit rumos14 írt, hogy be van kapcsolva valamilyen intro mód.

[Szerkesztve]

(#1226) Mosómedve válasza <Adamsky> (#1225) üzenetére


Mosómedve
tag

Azért ez nagyon-nagyon csúnya bug lenne :W , inkább én is a bekapcsolva felejtett ''intro-mod''-ra gyanakszom... :U Használati útmutató elővesz -> végigböngész ''intro'' szó után ->
''intro'' szó megtalál -> lejátszó bekapcsol -> ''intro'' mód megkeres -> ''off''-ra állít -> örö' é' bódottá'

Egyébként ti valaha is használtátok ezt az intro-szarságot, szerintem baromira nincs értelme...ha az ember zenét hallgat, akkor úgyis legalább a 2/3-áig eljut a számon belül, ha meg most hallja elősször, az első 10 sec-ból úgysem tudja eldönteni, hogy ez most tetszik-e neki v. sem... :(((

(#1227) danyboy01


danyboy01
csendes tag

Sziasztok! Éppen mp3/mp4 lejátszó vásárlás előtt vagyok. Kinéztem egyet, de a gyártóról nem találtam adatokat. :F Az lenne a kérésem, hogy találkozott-e már valaki ezzel a kütyüvel!?
[kép]
Leírás itt [link] található

Az ár megfelelő és a tudása is az lenne a kütyünek... :D
A kérdés, hogy nem-e valami ''ólcsó húsnak híg a leve akció'' ez!? :F

[Szerkesztve]

(#1228) ez_meg_emaz válasza danyboy01 (#1227) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Én élőben nemsok lejátszot tartottam a kezemben eddig.(4-5félét) De neten sokfélét nézegettem már. Eddigi csekély tapasztalatom alapján szerintem reális lehet az ára, bár ez a márkanév számomra ismereletlen. Egy pmp-nek 2'' kiejlző nem nagy...sőt, aztán nemtudni hogy az akksi mennyit bír és nincs custom eq sem. Kicsit még igy is olcsonak tűnik de szerintem azért valamennyire reális lehet ezek tekintetében. Főleg ha az akksija keveset bír.
De amugy szépen néz ki.
Először azt hittem lemaradtam vmi jokis pmp-ről :D de csak utána láttam hogy számomra nem elég nagy a kijelzője és hát a márka sem igen ismert. Sőt hivatalos oldalt se találtam. De ha vki alaposabban körülnéz lehet megleli.

(#1229) ponti_ak válasza danyboy01 (#1227) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hmm.. az AVS gyártott már 1-2 mp3-lejtászót, de azokkal is elég sok gond volt HW és FW téren is.. szerintem ez sem lehet sokkal jobb... én nem nagyon kockáztatnék.

Nagyon fontos az a video-lejátszás? :U
Ennyiért vagy kicsit többért már jó középkategóriás, minőségi 1 gigás mp3-lejátszókat lehet kapni (Mpio, Meizu, Samsung, Sony...)

[Szerkesztve]

(#1230) danyboy01 válasza ponti_ak (#1229) üzenetére


danyboy01
csendes tag

Pontosan milyen hibákra gondolsz? :F :Y
személyes tapasztalat vagy a ''fórumlakók'' elmondásaiból tudod?
Mindenesetre köszi! :R
Gondoltam ez egy új márka csak én még nem ismerem... :B
Ha rosszak a tapasztalatok vele, akkor felejtős...a fene akar szervizbe járni mert éppen elromlott valamiért.... :(
Ha van vkinek tapasztalata AVS cuccokkal akkor az írjon!
Előre is köszi!

(#1231) bianca3 válasza <Adamsky> (#1225) üzenetére


bianca3
tag

Kedves Adamsky, sajnos igen minden kódolású számot csak 10 másodpercig hajlandó lejátszani. Amúgy concorde a márkája. A boltba csak 3 napig lehetett volna visszavinni és már két hete vársároltam. Úgyhogy irány a szervíz, de lehet, hogy csak béna vok és valóban vmi intro van bekapcsolva, de ilyen menüt nem találtam benne. hmmm

(#1232) ponti_ak válasza danyboy01 (#1230) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nem volt AVS-em, de hallotam itt a fórumon róluk. Keress rá az AVS kifejezésre, akár az előző topikokban is, szerintem van/volt pár embernek már ilyenje.. ;)

Hibák _lehetnek_ pl: a lejátszó lefagy, nem kapcsol ki/be, ''elfelejti'' a beállításokat, vagy éppen nem játssza le a file-t (amit pedig elvileg kellene neki).. Ezek NEM konkrét hibák voltak, csak példák.

Én még mindig azt mondom: ha lehet, akkor inkább csak az mp3-lejátszásra koncentrálj, és akkor nem tudsz nagyon mellényúlni az előbb említett márkák közül..

(#1233) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Már alig várom rumos kollega véleményét... :DDD

(#1234) Batmause válasza rumos14 (#1223) üzenetére


Batmause
tag

Nem nekem lesz, természetesen nekem marad az X5L!

Nem lenne az a pénz amiért megválnék kedvenc lejátszómtól! :)

(#1235) <Adamsky> válasza bianca3 (#1231) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''... igen minden kódolású számot csak 10 másodpercig hajlandó lejátszani...''

És ezt mióta csinálja? Mióta megvetted?
Egyébként az ilyen ''intro'' lejátszási módot arrafelé keresd, amerre a shuffle, repeat, dir, all (vagy valamilyen hasonló) lejátszási beállítások vannak.
Tényleg, leírás nincs a készülékhez? Abban benne kéne lennie.

(#1236) rumos14 válasza AmPeX (#1233) üzenetére


rumos14
nagyúr

neked mi a véleményed?

(#1237) blue1979


blue1979
csendes tag

Sziasztok !

Szóval szeretnék venni egy LG FM33S1K MP3/MP4 lejátszót. Valakinek van ilyen , vagy véleménye róla? Igaz , hogy lejátsza a DIVX formátumu filmeket is? Minden vélemény érdekel

(#1238) AmPeX válasza rumos14 (#1236) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Én nem vennék ilyet. (És most nagyon finom voltam.) :DDD

(#1239) blue1979


blue1979
csendes tag

Valaki? Vélemény?

(#1240) djtoomi


djtoomi
addikt

Hali!

Szerintetek melyiket vegyem(ár érték arányt is nézzétek.Nagyon sürgős lenne):

iPod Nano 1Gb fekete 27.000(használt sajna doboz nélkül)
MobiBlu Dah 1500i a kis kocka 512mb 22.500(nagyon jól néz ki hogy ilyen kicsi)
Meizu M6 1 gigás 34.900(ez sajna nagyon drága de mégis meizu)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1241) djtoomi válasza djtoomi (#1240) üzenetére


djtoomi
addikt

Jah és mégegy:
iAudio F2 Sennheiser CX300-al vadi új Infopatika-ból 32900-ért.Na melyik a legjobb?LÉci cálaszoljatok!!!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1242) djtoomi válasza djtoomi (#1241) üzenetére


djtoomi
addikt

Léci valaki!

Nagyon fontos lenne!És sürgős nagyon.Ma este fél 10-ig el kell döntsem.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1243) ez_meg_emaz válasza blue1979 (#1237) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát amit találtam rola aszerint nem játszik divx-et. Az akksija nagyon jol birja, 60h az nem semmi. Filmet szerintem nem érdemes nézni ekkora kijelzőkön. Szerintem min 3,5-4''-on érdemes 1 órás videokat tenni a lejátszora. Meg 1 gb amugyse egy filmnézegetős méret.
Custom eq ha jol láttam nincs benne. Amugymeg ha jol láttam tud mindent amit egy átlag mini pmp tudni szokott.

(#1244) atuci válasza bianca3 (#1231) üzenetére


atuci
senior tag

A menüben nics lehetőség _normal_ lejátszási módot állítani? Vagy már próbáltad?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#1245) rumos14 válasza blue1979 (#1237) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezek a ''mini PMP-k'' - vagy nevezzük őket inkább mp4 lejátszónak ;] - csak konvertálás után tudnak lejátszani bármilyen videót. tehát a felbontást lecsökkentik a lejátszó kijelzőjének szintjére, máshol hasznáhatatlan smv, amv, mtv, stb. ''codec'' segítségével.
jobb nem is belegondolni, hogy ezek mennyire hatékony codec-ek valójában
van egy üdítő kivétel, bár az kicsit más kategória, a Creative Zen Vision:M. lejátszik az divx-et, xvid-et, mpeg-et, wmv-t, bzonyos megkötésekkel.

(#1246) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1245) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Kifejtenéd bővebben? Azt akarod mondani hogy amit a konvertálo progival felteszek a gépemre codecek azok kártékonyak? Nekem pl k-lite-ot rakott a videoconverter progi mellé szal akkor aztmondod az is kártékony?

(#1247) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Vhol asszem ph-n olvastam.... a dalszövegeről írtak és volt egy tonna link. lrc kiterjesztésben kéne nekem dalszöveg. Vagy ha tudna vki vmi módot rá hogy hogyan csináljak lrc-t a txt-ből annak is örülnék.
(Bocs hogy ide írom de nincs aktív topicja. Egy dalszöveges van de oda mindenki dalszöveget illeszt be.)

(#1248) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1246) üzenetére


rumos14
nagyúr

hahhaahahahaha :DDD olvasd el még1x azt a sort :D

(#1249) atuci válasza ez_meg_emaz (#1246) üzenetére


atuci
senior tag

hatékony, nem kártékony :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#1250) djtoomi válasza djtoomi (#1240) üzenetére


djtoomi
addikt

hahó

valaki

annyiban más hogy az iAudio F2 nem sennheiserel 32.900 hanem anélkül és 29.990

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.