Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) jattila40


jattila40
tag

Tekjesen tájékozatlan vagyok az MP3 lejátszók világában, de most szeretnék venni egyet. A kérdéseim a következők: Legyen jó hangminősége, legyen 30e ft. alatt, és mindenféle driver nélkül legyen használható pen drive gyanánt. Melyik felel meg ? Ezenkívül szeretném erősítőre kötni, ez hogyan oldható meg, ha egyáltalán? Ha már feltették ezeket a kérdéseket elnézést, de nincs időm végig böngészni a fórumot. Az erősítőre kötés lényeges lenne, nem tudom van-e olyan lejátszó, amelynek van line out kimenete?

(#1052) csokis26


csokis26
csendes tag

Hello Mindenkinek!

Lenne egy olyan problémám, hogy az új Meizu MP3 M6-os (SP) készülékembe kettő hibát véltem felfedezni.

1. Egyáltalán nem jó a mikrofonja. Semmi hangot nem vesz fel, csak egy nagyon mély búgó hang hallható egyfolytában, ha visszajátszom a felvételt.Akár a lejátszón, akár a számítógépen játszom vissza.

2. Egyre gyakrabban csinálja azt, hogy a kijelzője ''behülyül'' és csak 2-3 újraindítás után lesz normális. Azonban ezt teljesen változóan csinálja. Van úgy, hogy pár napig semmi baja nincs, de van úgy hogy egy nap alatt 5-6-szor is előjön.
Kép 1:[link]
Kép 2:[link]

A készülék amúgy egy hónapos, szóval nem egy régi darab.
Kettéosztja a kijelzőt, és a jobb oldali része olvashatatlan, amint a képen is látszik.

Ugye ezek nem normális dolgok?
Mivel ugye úgytudom 3 napon belül cserélik csak, utána javítják úgy általánosságban a műszaki cuccokat. Ezt most akkor javítani fogják már csak nekem? Mert azért nem szeretnék egy olyan készüléket használni, amiben már két dolgot is cseréltek ki. Egy hónap alatt.

Ja meg ugye a kijelzővel ezt a hibát azért nem mindig csinálja, bár ha rájön akkor valamikor elég sűrűn. De ugye majd ha megnézik akkor egyszersem fogja ezt produkálni, mert ez így szokott lenni.
Szóval mit tegyek vele?


(#1053) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1050) üzenetére


rumos14
nagyúr

ok, akkor vedd meg, konvertálgasd a filmeket, vagy sikerül vagy nem. ha igen, a konvertálás okozta minőségveszteséget majd kitűnően látni fogod a 3,5 incsen.
cserélgesd a kártyákat, igazi SD zsugabubus leszel. garantált, hogy 1-2-t el is fogsz veszteni.
töltögesd sűrűn, mert az elméletben 9 óra az a gyakorlatban 6 lesz. videónál meg 2,5-3.
mindez csak az én véleményem, ha te meg tudtad győzni magad, akkor ok, legalább egy újabb márkáról fogunk hallani elsőkézből tapasztalatokat.
ja, tegye fel a kezét aki hallott már longhorn márkáról. link [link] a weboldal fél óra alatt töltődött be.

(#1054) trassher


trassher
addikt

hi
épp mp3 player vásárlása előtt állok és ki is néztem egy két darabot de nem sokat írnak róluk és én se vok egy nagy guru a témában.
ezek lennének a jelöltek:
MPIO FY900 [link]
MPIO FY500 [link]
Sony NW-E003
[link]
lényeg hogy árához képest szépen szóljon és ne kelljen 2 óránként tölteni. a Sony-t már hallottam élőben, annak elég szép hangja volt de a többi cucc is érdekelne. a válaszokért előre is thx :R

Redmi Note 7

(#1055) Mosómedve válasza rumos14 (#1053) üzenetére


Mosómedve
tag

Na azért a Rumos kollégával nem mindenben értek egyet. Én speciel 2''-on és 10 FPS-en is folyamatosnak látom a videokat, pedig BMX/extrém bringás filmeket nézek, ahol azért van pörgés...jó, nem mondom, néha picit ''szellemképes'' a 10 FPS, miatt, de ez 15-20 körül tisztán foyékonnyá válik. A 2''-tól pedig sokkal rosszabat vártam, egész szép...
Más. Emberek, azért azt ne felejtsük már el, hogy nem csak 2 GB-os SD van, könyörgöm veszel egy 5/10 GB-osat, oszt szevasz...arról meg ne is beszéljünk, hogy ez a jövőben csak nőni fog...tehát sztem veszel két db 10 GB-os kártyát, oszt te leszel a császár, bőven elég lesz...
A többiben viszont egyet értek Rumossal: Longhorn...gyanús, hogy senki nem ismeri...külföldi oldalakon sincs róla vélemény? A 9 órát tényleg nem fogja tartani, de ha tényleg minden nap tudod tölteni, akkor próbálkozz meg vele. Sztem a lejátszó kritikus pontja, hogy gyakorlatilag no-name...de ha valahol pozitív kritikákat találsz róla, akkor uccu neki...A filmkonvertálás pedig elég orosz-rulett alapon megy, még néha a gyári konvertáló-program sem tökéletes...de azért valszeg a filmek 60-70 %-át át fogod tudni konvertálni...

[Szerkesztve]

(#1056) rumos14 válasza jattila40 (#1051) üzenetére


rumos14
nagyúr

nincs időd utánaolvasni, de nekünk legyen időnk neked választ adni? ezt gondold végig kicsit.
de ha leírod, hogy mekkora kapacitásút akarsz, az közelebb visz a kérdés megoldásához.

(#1057) rumos14 válasza Mosómedve (#1055) üzenetére


rumos14
nagyúr

de ez a 2 gigásnál nagyobb karikat nem fogja felismerni mert az már SDHC szabvány.
10 fps, hááát...

(#1058) Mosómedve válasza jattila40 (#1051) üzenetére


Mosómedve
tag

Kedves jattila40,
amit te keresel azt úgy hívják, hogy UMS (USB Mass Storage), ezek azok, amiket minden gép driver nélkül felismer, mint 1 pendrive-ot. Emiatt sajnos elég sok márka fennakad nálad a rostán (pl.: Sony), mert azok ezt nem tudják.
Legyen Line-out kimenete? Tudtommal minden MP3 lejátszónak van line-out kimenet, ide dugjuk a füles jack-jét...de ebbe nyugodtan dughatod te az erősítő jack-jét is...van 1-2 típus, ami a ''nemszabványos jack'' miatt szintén fennakad a rostán (pl.: Iriver S10), de ennek az átlag MP3-ak 99%-a megfelel. Van 1-2 típus, amin a füles csatlakozója mellet van külön Line-out nyílás is (pl.: Iriver H300-asok és H100-asok), de ezek általában SOKKAL többe kerülnek mint 30 000... :( .
Jó hangminőség? Akkor az alábbi márkák honlapját böngészd végig: IRiver, Iaudio, MPIO, Creative Lab, Meizu (ez egyben rangsor is az én szubjektív véleményem szerint!), és olyanokat keress, amire arják, hogy UMS-os (lásd.: fenn)...ha a fentiek közül választasz, nem fogsz mellényúlni... :R

(#1059) Mosómedve válasza rumos14 (#1057) üzenetére


Mosómedve
tag

Mondjuk azt nem tudtam, hogy azokat nem ismeri fel, de sztem akkor sem rossz megoldás ez az SD kártyás dolog, csak sajnos, nem gyártottak még normális SD kártyás lejátszót...
10 FPS...komolyan jó...ha lenne kamerám csinálnék róla video-t...szerintem ez már az élvezhető kategória, jó nem fogom rajta a kedvec filmeimet nézni, de rajzfilmekre, extrém-sport-videokra, poén-videokra (amik engem érdekelnek) ideális... gondolom 3,5''-on mégszebb, nomeg az nem 10 FPS-t tud... :U

(#1060) Mosómedve válasza trassher (#1054) üzenetére


Mosómedve
tag

Én az MPIO-k közül választanék...méghozzá az FY900-asat (a kettő szinte ua.-zt tudja, de a 900-as überbrutálúl néz ki a negatív kijelzőjével, meg a fekete házzal... :DD ). Mondjuk annak nézz utána, hogy a 900-as is tud-e WAV-ot lejátszani, mert nem írják, de sztem tud (elég gyanús lenne, ha WAV-ban rögzítene rádióról, de nem tudná lejátszani... ;) ).
Annyit tudnod, kell az MPIO-król, hogy halkak lesznek, de ha felraksz rájuk egy amerikai fimrware-t (kb. 5 perces művelet és pofonegyszerű), akkor már normális hangerejük lesz... :C
Szal én az FY900-asra tippelnék az adati alapján, de nézz szét, hogy mien véleménnyel vannak róla, akik ilyet használnak...


Csokis 26! Sztem próbálkozz a szervízzel, mert ez nem normális...meg fogják neked csinálni szó nélkül... :)

[Szerkesztve]

(#1061) jattila40 válasza Mosómedve (#1058) üzenetére


jattila40
tag

Köszi szépen a választ, sokat segítettél. Azt nem tudtam, hogy a fülhallgató kimeneten keresztül erősítőre is lehet kapcsolni, ehhez ezek szerint egy megfelelő átalakító kábel szükséges csak, ugye? Nekem kb. magától értetődőnek tűnt volna, hogy egy ilyen eszköz pen driveként is használható, de az ediggi hozzászólásokból azért gyanús volt a dolog. Jó, hogy ez is tisztázódott. Ezek alapján a Meizu E3 tűnik megfelelő választásnak, remélem ez is UMS.

(#1062) Mosómedve válasza jattila40 (#1061) üzenetére


Mosómedve
tag

Szerintem jó döntés az E3-as, csak valaki mondta, hogy az E3-at kell venni, nem pedig az E3c-t! Már nem emlékszem miért... :(
Igen, ez használható pednrive-ként. Én is rádugom néha a házimozira a lejtszóm. Egyszerűen csak egy olyan kábelre van szükséged, aminek az egyik vége szabvány jack (3.5-ös, ez megy a lejátszóba), a másik végén pedig ketté van bontva a jobb és bal csatorna (ez megy az erősítőbe)...ekkor örö' é' bódottá' !!! :DDD

(#1063) trassher válasza Mosómedve (#1060) üzenetére


trassher
addikt

köszi a választ. nekem is a 900-as tetszett a legjobban és az ára is nagyon baráti. azóta találtam egy másik cucot (szintén MPIO :D ) [link] róla olvastam tesztet is és szerintem ezt veszem. árban minimális külömbség de a One aksis és a teszt alapján elég sokat is tud. [link]

Redmi Note 7

(#1064) csokis26 válasza Mosómedve (#1060) üzenetére


csokis26
csendes tag

Köszi szépen a választ, holnap intézkedem

(#1065) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

valaki 1044-es hszemre??

Nagyon megköszönném.

Üdv

(#1066) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1053) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Figy. Konvertálni kell máshol is ha az ember nem költ 100k-t. Akkormeg mi a bajod? Meizu lesz vagy ez. (Meizu-nál amugy működik. ;) ) Szal mind2-nél konvertálni kell. De nehogymá megsértődj mert ezt akarom venni. ;] Ha meizu bővithető lenne akkor valszeg azt venném.
Aszzem én normálisan álltam a véleményedhez. De ugy is állhatnék hozzá ahogy te. De az asszem nem vezetne sehová.
Ha a weboldalárol ítélsz meg egy lejátszot akkor jobb ha nem adsz tanácsokat másoknak. Ez ua mint a könyvnél.<<
Amugy a meizu oldala is fél ora alatt jön be.(Nem a netem miatt.)
Nem azt kérdeztem ismételten hogy Te neked tetszik-e. Mert az engem nemnagyon érdekel.

Magyarul amit írtál: nem egy ismert márka. Ezért valoszinüleg nem jo minőség. ERRE voltam kiváncsi. De ha vki más is szeretne hozzászolni akkor szivesen fogadom véleményét(nem a lejátszorol hanem a márkájárol)
Kösz a korrekt hozzáállást rumos. ;)

(#1067) ez_meg_emaz válasza Mosómedve (#1059) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Legalább vannak hidegvérű emberek is itt a forumban. Igaz ami igaz 2gb-ig kezel sd karikat.
10fps tényleg jo? Amugy én főleg klippeket néznék ha videorol van szo. Filmet 2,4''-on..háát..nemtom. Amikor elöször hallottam az ötletet már akkoris elég érdekes volt(főleg 2'' alatt). Szerintem necces ien picibe bár majd meglátom ha m6-ot veszek. Hát mivel eddigse nagyon ismertem a márkákat rendesen azért kérdeztem hátha vki tudja. És lám megvan a győztesünk első normális válasz kategoriában. Grat mosomedve te így is eltudtad mondani hogy nemigen ismert a longhorn márka. Bár szerintem ez lenne az alap hogy így írjuk le de hát nem lehet mindenki tökéletes. :U

(#1068) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!
Karácsonykor vettem egy (húmitis?), jah igen egy Sandisk E-130-at az extreme digitalba. Rá egy hétre be is szart, go szerviz, egy hét szervizelés után megállípították, hogy nem tudják megjavítani levásárolhatom az árát (19e)

a következő cuccosokat néztem ki a helyére:

- Philips HDD 050 1GB

- Samsung Yepp U2RXB 512MB fekete MP3-lejátszó

- Iriver T20 512MB

Szerintetek melyiket válasszam?

u.i.:
(szeretem a basszust, és pl az előző sandisknak a basszusa nekem nem felelt meg, de végülis mind1...)

(#1069) Mosómedve válasza trassher (#1063) üzenetére


Mosómedve
tag

Valóban, és a HWSW egy megbízható lap (amit mondanak az úgy is van), de arra azért figyelj, hogy a beépített aksi inkább hátrány, mint előny. Azért, mert általában kevesebbet bírnak, mint az AAA/AA-k és ha kifárad az aksi csak szervízben tudják neked cserélni. Jó, ez már csak kukacoskodás, mert ebben a kategóriában, már évekig bírják az aksik és valszeg nem lesz vele gond...áldásom rá, jó vétel lesz...bár a video-lejátszó tudását úgysem fogod kihasználni 1 GB mellett...de emellett jó cucc! :C
Aztán ha megvan, kérek róla egy személyes tesztet ide, a topicba. Mennyiért és mekkorát néztél?

(#1070) Mosómedve válasza misirulez (#1068) üzenetére


Mosómedve
tag

Ezek közül szerintem az IRiver messze lekörözi a másik kettőt. Miért érzem úgy, hogy ezzel nem fognak velem vitázni? :DDD
Tuti vétel az uccsó! ;)

(#1071) Mosómedve


Mosómedve
tag

#1044-esre:
Ilyen téren szerintem csak a szervíz tud neked segíteni...mégha találnál is hozzá kábelt, nem ajánlanám, hogy te próbáld meg beforrasztani a helyére, főleg nem egy többsoros szalagkábelt, macerás...és ugrott a garancia is... :(

(#1072) Mosómedve válasza ez_meg_emaz (#1067) üzenetére


Mosómedve
tag

Azért nem kell nekem sem szobrot állítani! :D
Ja, én 2''-on nézegetek néha videot 10 FPS-el és ebből arra tudok következtetni, hogy egy átlag usernek a 3'' és 15 FPS már élvezhető, folyékony video...de sztem ezek a mini-PMP-k, mint az M6 és Longhorn inkább 3,5''-t és 15-20 FPS-t tudnak, javítsatok ki ha tévednék...

(#1073) trassher válasza Mosómedve (#1069) üzenetére


trassher
addikt

az mp3center.hu-ról fogom rendelni amint újra lesz egy kis pénzem mivel ost vettem TFT monitort. az ára 21.900 de épp raktáron sincs náluk.[link]
amint megjön majd írok egy kis leírást hogy mit is tud élesben. már csak egy fülest kell néznem és jó is lesz :)

Redmi Note 7

(#1074) misirulez válasza Mosómedve (#1070) üzenetére


misirulez
senior tag

Állítólag az Irivernek gyenge a basszusa, igaz ez?

(#1075) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Akik a gyenge basszustól félnek, vegyenek cx300 at. Iszonyatosan eltúlzott mélyekkel áldották meg, alig bírom korrigálni. ;]

(#1076) Mosómedve válasza misirulez (#1074) üzenetére


Mosómedve
tag

NEM! :D

(#1077) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1066) üzenetére


rumos14
nagyúr

na ''figy''. kérdezted, hogy van-e vélemény X lejátszóról. én leírtam a véleményemet, hogy nem tetszik. ezután azt írod, hogy ''Nem azt kérdeztem ismételten hogy Te neked tetszik-e. Mert az engem nemnagyon érdekel.'' keménynek kemény vagy, de nem lehet hogy a logikai fonalat elveszítetted útközben?

(#1078) <Adamsky> válasza misirulez (#1074) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Abban, hogy egy lejátszót hallgatva milyennek érzed annak basszusát szvsz. sokkal nagyobb szerepe van a használt fej vagy fülhallgatónak, mint magának a készüléknek.

Szóval ha erős basszust akarsz, akkor nem kerülheted el egy jó füles beszerzését.

(#1079) Mosómedve válasza rumos14 (#1077) üzenetére


Mosómedve
tag

Ajánlom az urak figyelmébe:
[link] :DDD :DD :))

Más. Szétvágtam egy OGG számot 2 részre...elősször meghallgattam a normál/gyári firmware-en: első rész vége->1 sec szünet->katt->indul a második rész
RockBox (megmondom őszintén ugyanazt vártam...): első rész....első rész...csak szól, csak szól...basszus nem vettem észer mikor váltott...visszatekerés...megint meghallgatom a váltást, közben figyelek is, keresem a szünetet, nézem a képernyőt mikor kéne a szünetnek lennie, de semmi...igen uraim, örömmel jelnthetem be, hogy sikerült! Működik a gapless a RockBox-on!!! ;] :C

[Szerkesztve]

(#1080) rumos14 válasza Mosómedve (#1079) üzenetére


rumos14
nagyúr

hmm... sztem az a retardált, hogy te ilyen embereken viccelődsz :((( ha mondjuk egy testvéred down kóros lenne, vszleg ütnél egy ilyen ''poén'' miatt. nem, ne aggódj, nincs ilyen testvérem, ismerősöm.

(#1081) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1077) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Kemény? Te el vagy tévedve. Ez nem a hogyan kössünk bele a másikba topik. Szal ezt a 'kulturált' stílust mellőzd mert kezd elegem lenni belőle. Normális viselkedés alap lenne. ;) Mint ahogy eddigis az volt. (Személyes bajokat nem itt kell kiélni) Van hogy az embernek nem tetszik vmi vagy szerinte az igy meg ugy nem helyes, de le lehet írni normálisan is. Ha nem megy akkor nem írod le ennyire egyszerű. Az első ezzel kapcsolatos hsz-ed normális volt bár ott se csak plusz info-t írtál hanem személyeset is, de mondtam hogy nem gond, elfogadom a véleményed és köszönöm a hozzászolást.(Mindent szo szerint értettem, nem ironikusan vagy gunyosan)
Erre válaszoltam is normálisan, nem ugy mint te másodszor. Ezért nem értelek.
Ezután jött még 1 'neked nem tetszik' hozzászolás ami eléggé olyan stílusban írodott amire nem szolgáltam rá. Meg amugy se kérdeztem személyes véleményed mert azzal - a pmp topicbol - már tisztában voltam.

Csak hogy tiszában legyél TE hol vesztetted el a logikai fonalat:
Ezeket kérdeztem:
''Beírom hátha van aki a pmp topicba nem nézeget, de tud vmi plusz infot mondani nekem.(magyarul olyat ami nincs fenn minden weboldalon - miden hínél ott volt pár alapinfo de mind hiányos volt)
Longhorn m16-rol lenne szo. Érintő képernyős a kicsike? ... Másik hogy vki tud vmit erről a Longhorn márkárol? Ez vmi gagyi márka vagy jo cuccokat csinál? Van-e olyan jo mint a meizu?''
Nemtudom te hol látsz olyat hogy mi a véleményed a lejátszorol. :F

[Szerkesztve]

(#1082) bwoay válasza rumos14 (#1077) üzenetére


bwoay
nagyúr

na végre nem csak nekem jut ki a jóból...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1083) ez_meg_emaz válasza bwoay (#1082) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

pm

[Szerkesztve]

(#1084) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Mostaztánmár kusslegyen Bázzeg!!! :DDD

(#1085) rumos14 válasza ez_meg_emaz (#1081) üzenetére


rumos14
nagyúr

ok, részemről lezártam, megbántani nem akartam, csak véleményt leírtam, bár tudom, nem kérdezted... bár egy fórum, és ez a topik is, elsősorban arról szól, hogy leírjuk a véleményünket.
tényleg örülnék neki ha megvennéd, mert azt, hogy de szuper az iAudio, már hallottuk 100x, de erről a márkáról még nem tudunk semmit.

(#1086) bwoay válasza Mosómedve (#1079) üzenetére


bwoay
nagyúr

borzasztóan jó, tartalmas kép, és borzasztóan tapló szöveg,
amin egyébként önmagában még el is röhögcsélek,
pedig leírva is rendkívül buta, de ezzel a fotóval párosítani túlmegy a jó ízlés határán.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1087) bwoay válasza AmPeX (#1084) üzenetére


bwoay
nagyúr

11'000 kultúrált HSZ után épp itt az ideje, hogy átszerveződjünk kocsmává :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1088) ez_meg_emaz válasza rumos14 (#1085) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

jaj ez is pü akart lenni :D

[Szerkesztve]

(#1089) AmPeX


AmPeX
aktív tag

A #1084 es hsz emet kérem nem figyelmen kívül hagyni. Köszönöm. :R

Nagyszerű.

[Szerkesztve]

(#1090) rumos14 válasza bwoay (#1087) üzenetére


rumos14
nagyúr

jajja, round two... fight! ugye mindenki rá volt kattanva '92-ben a street fighter ii-re a játéktermekben?

(#1091) AmPeX válasza rumos14 (#1090) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Én mortaloztam. ehh

Node ne offoljuk szíjjel a topikot...

(#1092) bwoay válasza rumos14 (#1090) üzenetére


bwoay
nagyúr

részemről is Mortal Kombat, jelenleg meg Dead or Alive 4,
de tényleg ONTOPIC, mielőtt a karhatalom kényszerít rá.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1093) misirulez válasza <Adamsky> (#1078) üzenetére


misirulez
senior tag

na igen..gyorsan elmesélek egy történetet:

karácsony előttig egy sima régi sz@r, horozhato cd lejátszó+koss the plugom volt. nagyon meg voltam elégedve a kombinációval iszonyatjó telt basszust kaptam. össz két baj volt..nagy volt a cd lejátszó, nem fért el zsebben+ a koss 20 perc használat után nyomta a fülecskémet.

aztán jött a váltás:
sandisk e130+ a hozzá kapott ''agybadugós'' fejhallgató. Először rettentően dobozosnak tűnt a basszusa, kb olyan volt a baszsus mint amikor ilyen cigányok bömböltetik a zenét a kocsiban és te kivülről hallod a basszust...pontosabban nem a baszsust hallod hanem azt ahogy a basszus rázza a karosszériát és az ad egy érdekes hangot...utána kipróbáltam ugyanezt a lejátszót Koss the pluginnal és pontosan ugyanez volt a tapasztalat.

PEDIG, kimondóttan dícsérték a sandisk basszusát. Utána hálistenek csak úgy beszart a lejátszó és garancia miatt levásárolhatom az árát, az extremedigitalban (asszem 19..mind1 lényegtelen plussz egy-két ezer belefér)

namármost ezért keresek most olyan lejátszót aminek TÉNYLEG van basszusa,
és gondolom alap, és említenem sem kell, hogy a lejátszóhoz természetesen egyből vásárolni fogok majd egy mdr-ex81 sony fülhallgatót. (azért nem sennheiser cx300-at mert a bal fülemből szépen fokozatosan kicsúszik, utána kipottyan és rettentő idegesítő, viszont a sonynak van egy ilyen kis fülpánt félesége ami GONDOLOM benntartja.)

(#1094) <Adamsky> válasza misirulez (#1093) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

No, igen. Előfordúlhat ez is, amit Te írtál, de azért erre mégis kissebb az esély. Mondjuk világéletemben iAudio és iRiver lejátszóim voltak csak szóval nem tudom, hogy milyen lehet a Sandisk basszusa.

Szóval pontosítanék! Az azonos kategóriában lévő lejátszók hangzásánál már sokkal többet számít egy jó füles.

''...cx300-at mert a bal fülemből szépen fokozatosan kicsúszik, utána kipottyan...''

A ''Plug''-al nem volt ilyen gondod? Nekem az unokatesóm vett ilyet, és másnap vissza is vittem, mert neki álandóan kiesett a füléből.

Csak mondjuk mig a ''Plug''-nak ilyen kupos az a szilikon-gumi, addig a CX-300-nak tök olyan, mint az MDR-EX81/70/71-nek.
... és a beszámolók alapján a CX-300 jobban muzsikál, mint az EX70/71.

(#1095) AmPeX válasza misirulez (#1093) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Nekem volt e130 om, és faszán szólt, szerintem a tiédnek lehetett valami baja, pláne ha be is szart hamarosan... cx300 al hallgattam... A sonynak igen kevés mélye van a cx hez képest, jój gondold meg, mielőtt megveszed. Mellesleg ha jól kipucolod a füled, tuti h nem esik ki. a titok, hogy minden reggel 2 pálcikát el kell használni, hogy ne csúszós, hanem tapadós legyen a füled lyuka :D Ha pedig a kábel súlyától esik ki, akkor szerezz egy csipeszt, és csiptesd rá a gallérodra a vezetéket.

(#1096) penene válasza AmPeX (#1095) üzenetére


penene
őstag

Igen, de a fülzsír egészséges, nem véletlenül van! :DDD

(#1097) Mosómedve válasza penene (#1096) üzenetére


Mosómedve
tag

Egyébként ezen nevettek, de tényleg igaz...Ha a füledet túl gyakran tisztítod, akkor nem lesz olyan ellenálló, könnyebben begyulladhat, stb. :Y
A redardáltosért sorry (tényleg kicsit erős volt... :F ), én a mondandóját akartam hangsúlyozni, hogy abban lehetne már hagyni a vérontást és arról beszélni, amiről a topic valójában szó! :(((
Kicsit szétcsúszott a topic, sok az off-olás, flood-olás, stb...
Lehet nyitni kéne egy ''dühöngő'' topic-ot...lol... :DD
Misirulez, mondtam neked, hogy az IRiver basszusában nem fox csalódni...ha 5000 Ft-nál többet szánsz fülesre, akkor egyenesen császár lesz...tecceni fog... :))

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1098) Balázs_a_laz válasza Mosómedve (#1071) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Ez a bajom,kértem tőlük árajánlatot,de nem írtak vissza azóta se.
A forrasztást meg tudnám oldani, apám ilyenekkel is foglalkozik.
De se választ nem kapok a szervítől az alkatrészre,se pedig árajánlatot a javításra:(

(#1099) Maszti


Maszti
tag

Jól láttam,hogy az infopatikán a cx-300 2000Ft-ba kerül most akciósan????

(#1100) ponti_ak válasza Maszti (#1099) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szvsz igen, 1 feltétellel: iAudio U3 vagy F2 lejátszót kell venned...

Különben 10k.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.