Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Mosómedve válasza sirdani (#349) üzenetére


Mosómedve
tag

Hát, még nem láttam, nem tudom milyen állapotban van, de alapos vizsgálatnak vetem majd alá, mert elég sok pénzről van szó...
Arra gondoltam, hogy kipróbálom az összes funkcióját minden működik-e (hangfelvétel, fm tuner, equalizerek, hangzások, hangerő, képnézegetés, felvételek, gombok, lejátszási módok....stb. mind az x milliót végignyomkodom), megkérem a srácot, hogy mind a 20 gb-ot vágja tele képpel, zenével és minden részébe bele-bele hallgatok, megnézem, nehogy a vinyójával legyen vmi zűr...és ha mindeközben (ezt olyan órás használatnak saccolom) nem fogyott feltűnően sok az aksijából, akkor gondolom az sincs nagyon kifullasztva... Természetesen a zene minőségét és hangerejét is kipróbálom a saját és az ő fülesével is...Végül pedig átnézem a felületét tüzetesen, nincs-e magkarcolva, repedve valahol a borítás...ennél nem tudtam átfogóbb vizsgálatot kitalálni :D ....tudtok még vmit, amire figyelnem kéne?

Az meg nem kérdés, hogy megéri-e. Mert ugyanettől a gyártótól ha újat veszek, ennyi pénzért csak 5 GB-osat tudok (ez 20 GB-os) és arról nem is beszélek, hogy ez kb. 4-szer annyit tud.....nomeg a ''kúl-faktor'' is jóval magasabb..... ;]

[Szerkesztve]

(#352) Csöves válasza bwoay (#350) üzenetére


Csöves
senior tag

Hálás köszönet :R
Másol mint a barom :D

Aquila non captat muscas.

(#353) bwoay válasza Csöves (#352) üzenetére


bwoay
nagyúr

;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#354) rumos14 válasza Mosómedve (#351) üzenetére


rumos14
nagyúr

szóval egy 20gigás H10-et vennél?
hátrány az 5 gigással szemben, hogy beépített akisja van, nem cserélhető. viszont asszem 1,5 helyett 1,8 colos a kijelzője.

[Szerkesztve]

(#355) becso13


becso13
aktív tag

A topic olvasgatása és tesztek nézegetése után szert tettem egy Meizu M6-os lejátszóra. Meg vagyok vele elégedve. Szerintem nagyon szép maga a lejátszó, ez a fekete verzió nekem különösen tetszik. A hangja pedig huh nagyon szépen szól. A kijelző kristálytiszta képet ad és elég nagy is. Nekem körülbelül 18-20 óra hallgatás után merült le először, kicsit kevesebb mint 2 óraig töltötte az USB. Nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem nem fognak előjönni hibák hosszabb használat alatt se, mindenkinek ajánlom.

[Szerkesztve]

(#356) Mosómedve válasza rumos14 (#354) üzenetére


Mosómedve
tag

... :B ...nem H320 lenne az... :DD ...., de egyenlőre nagyon a levegőben lóg a dolog, mert gyanúsan olcsó (féláron adja), körbejárom én ezt rendesen. Ugyanakkor azt sem hiszem, hogy túl nagy sumák lenne a dologban, mert ha jól emlékszem még van rá garancia is, tehát ha van is baja, azt kijavítatthataom még a megvétel előtt (neki sem kerül semmibe).
Öööö, erről jut eszembe, a H320-asnak ugyebár nem kivehető az aksija? Ha esetleg azzal lenne vmi zűr...mennyibe kerül egy ilyen 1300 mAh-s Lithium-Polymer akkumulátor ??? Ha más baja nincs, lehet h érdemes kicserélni....Amúgy a beígért 16 órából mennyit bír? 10-et tud?

(#357) <Adamsky> válasza Mosómedve (#356) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mennyiért kapod? 40-50e?

(#358) Mosómedve válasza <Adamsky> (#357) üzenetére


Mosómedve
tag

Elősször 55-ért kínálta, most 50-ért, de sztem le tudom alkudni 45-re, mert ő vmilyen sennheiser fülest akar hozzá adni, nekem viszont van már egy sennheiser mx70-esem, tehát vhogy le kéne beszélni róla h fülest adjon hozzá....de durván megéri ennyiért nem?
Sajnos félek, h vmi nem klappol....de majd kiderül....

(#359) <Adamsky> válasza Mosómedve (#358) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ennyit szerintem megér. Nálam korábban volt egy-két napig egy H340 és egy X5, de utóbbi nekem sokkal jobban tetszett. Viszont ennyiért amennyiért kapod -- ha minden OK -- akkor szvsz. megéri. Ha teheted, akkor vigyél magaddal egy notit, hogy le tudd ellenőrizni a HDD-jét. Ha nincs külsérelmi nyom, a hangzással minden O.K. és a vinyó is jó, akkor már csak az akksi lehet a gázos. Az jó ötlet, hogy telepakoltatod a vinyót vele, de az is jó lenne, ha sikerülni ''kiboxolni'', hogy amennyiben 24h-n belül kiderül, hogy az akksi cellahibás, akkor vissza az egész. Ha nem, akkor még ott a gari...

(#360) Intelligencs

Karácsonyra mp3 lejátszót akartam venni húgomnak. Gondoltam - mivel már megjártam 1X egy iDakkal - biztosra megyek, veszek egy G3-ast, nekem is olyan van, bevált darab. Meglepetés: G3 a világon, de legalábbis MO-n nincs, és nem is lesz. Fasza. Mi van még olcsó és jó? Némi olvasgatás után Meizu E3 maradt, azonban a boltban (Korner Audió) mondták, hogy jött valami MobiBlu US2, kb. egy árban vannak, de ez vadiúj, meg kafa, meg minden. No, meg is néztem, és mivel tetszetős volt, és a hangja sem tűnt rossznak, megvettem.

Itthon egy napon keresztül nyomkodtam, és azt kell mondjam, nagyon korrekt kis lejátszó. 30 ropiért sztem jobb vétel volt, mintha egy Meizu-t vettem volna, legalábbis remélem... :DDD

[link]

[link]

The Amiga, Born a Champion

(#361) djtoomi


djtoomi
addikt

Hali valaki tud ajánlani valami MP3 lejátszót max 10.000 értékben?Mindegy hogy használt vagy nem elég 256 mega memória is.Füles veszek hozzá majd szal az nem kell.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#362) Mosómedve válasza <Adamsky> (#359) üzenetére


Mosómedve
tag

Köszi a tippeket! Bár notebooko-om van, de nem igazán vinném fel Pestre (én miskolci vok), inkább megdumálom a sráccal, hogy nála hagy nyomjuk már tele a vinyóját. Ja, evidens, hogy végigmustrálom a külsejét...nem hiszem, hogy belemenne az egynapos visszavásárlási garanciába. Én inkább arra gondoltam, hogyha mondjuk az akkumulátor kijelző kb. 10 ''rublikás'' és 1 óra használat után nem fogyott belőle több, mint 1, akkor sztem szvsz nyugodt lehetek. Inkább az a baj, hogy asszem olvastam vmi külföldi tesztet, ahol írták, hogy vmi 5 rublikás. Ebben az esetben viszont elvárom, hgy 1 óra használat után 1 rublika se menjen le....sztem ez reális....
Amúgy ha csak ez az 1 bibi van rajta, akkor lazán kicseréltetem az aksit garanciával, nem igaz? Amúgy csak kíváncsiságból: mennyibe fáj egy 1300mAh-es aksi?

(#363) rumos14 válasza Mosómedve (#356) üzenetére


rumos14
nagyúr

huh, az brutál kis darab, mondjuk méretre is...
vszleg azért adja ennyiért az illető, mert ennél többért nem volt jelentkező... az ár sztem reális.
az aksi tudtommal nem kivehető. ami gáz még iRiver-eknél, az a nem létező mo-i szervíz (erről volt szó korábban) tehát egy aksicsere nem lenne eccerű.
ha van benned némi kisérletező kedv, a H300-as sorozathoz létezik a rockbox firmware, most nemtom konktétan miket tud, de érdemes lecsekkolni.

(#364) djtoomi


djtoomi
addikt

hahó valaki léci 361-re!!!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#365) rumos14 válasza djtoomi (#364) üzenetére


rumos14
nagyúr

ajánlom az itteni apróhirdetéseket és az apronetet.

(#366) Jarod1 válasza djtoomi (#361) üzenetére


Jarod1
addikt

Easy Mp3 lejátszó 10900 ért vettem az assszony pajtinak. edigital.hu- 10 rugo felett ingyen kiszallitas, 512-es Radio, diktafon, Felvetel radiorol, elalvaskapcsolo, billcsizár. :DD

(#367) djtoomi válasza Jarod1 (#366) üzenetére


djtoomi
addikt

tudsz küldeni egy pontos linket?jól hangzik

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#368) Mosómedve válasza rumos14 (#363) üzenetére


Mosómedve
tag

Nem is tudtam, hogy a h300-hoz is van RockBox. A H10-es RockBox-áról sok videot láttam a Yuetube-on, de ugyebár amennyi előnye van, annyi hátránya is (számtalan bugról volt video)...úgyhogy, ha a 300-asokhoz is hasonló a rockbox, akkor lehet kihagyom....
Na, erről az Iriver szervízelésről még nem is hallottam...lehet azért, mert nem igazán kell őket szervízelni... :C
Azt akarod mondani, hogy nagyon lassú a szervízelés? Mennyi 2-3 hét?

(#369) sirdani válasza djtoomi (#367) üzenetére


sirdani
tag

[link]
[link]
[link]

www.profitalouzlet.com

(#370) sirdani válasza djtoomi (#364) üzenetére


sirdani
tag

Hadd ajánljak egy videós lejátszót is 11.990 Ft-ért:
[kép]
[link]

www.profitalouzlet.com

(#371) djtoomi válasza sirdani (#369) üzenetére


djtoomi
addikt

köszi a linkeket.az első szimpatikus.ha már itt vagyok van valakinek vélemyéne a lenco xemio 111-el kapcsolatban?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#372) djtoomi válasza sirdani (#370) üzenetére


djtoomi
addikt

húhh ez a videós egész korrekt.kár hogy nincsen rá most kess.akkor gyűjtök és cx 300 meg ez a videós lessz

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#373) ponti_ak válasza Mosómedve (#368) üzenetére


ponti_ak
addikt

Azt akarod mondani, hogy nagyon lassú a szervízelés? Mennyi 2-3 hét?
Ja. Vagy inkább 1-2 hónap...! :Y ;] :D Kérdezd bwoay kollégát...

(#374) <Adamsky> válasza Mosómedve (#362) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... 4 rublikás. Itt [link] van egy-két kép amit én lőttem még akkoriban mikor a H340 nálam járt. Úgy volt, teszt is lesz, de végül csak a képek maradtak. :D
Az iRiver topicban benne van, hogy melyik cég foglalkozik ma Magyarországon iRiver szervízeléssel. Korábban az Infopatika volt ez, de ma már asszem nem ők foglalkoznak vele. Szóval egy telefon és megtudod, hogy mennyi az annyi...

(#375) ponti_ak válasza djtoomi (#372) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
szerintem meg ennyi pénzért inkább keress valami jó minőségű (garis) használtat.

Mire használnád egyébként ezt a videós lejátszót? Reklámfilmeket néznél rajta, vagy esetleg klipeket? ...miután fél óra alatt átkonvertáltad őket a megfelelő formátumra?... 256 Mb tárhelyen... szerintem _ahhoz_ ez kevés lesz..

Ha az (is) fontos szempont, hogy a többiek lássák, hogy videós a player, akkor tényleg jó, mert kicsit hasonlít az iPod-ra (közelről már egyébként biztosan nem..), DE ha inkább jó hangminőséget, könnyen kezelhető menüt, esetleg megbízható működést szeretnél, akkor nagyobb eséllyel indulsz, ha inkább egy Samsung, Creative vagy MPIO márka mellett döntesz.

Szerintem.
Félre ne érts, nem akarlak teljesen lebeszélni erről a ''termékről'', de jól gondold át mire van szükséged. Valamint inkább gyűjts még egy kicsit, és szánj rá 5-6ezerrel többet (vagy pl a fülhallgató árát), és vegyél egy olyat, amiben örömöd lesz, és nem csak kínlódás.

A cx300-tól meg ne várj csodákat, ha szar a hangminősége egy lejátszónak, azon nem fog segíteni az sem, legfeljebb felerősíti pl. a fehérzajt..

ui: most olvasom az extreme oldalán, hogy ''nem volt vele gondom amég rá nem jöttem hogy nem jo bele a normális fülhalgato mert kisebb dugos kell bele!''.

Nna azért ez már gáz. Nem szabvány jack-dugós a fülhallgató-csatlakozója??? Lassan 2007-et írunk, azt hittem ez aztán már tényleg alap dolog... Úgy tűnik mégsem az.. Ehh :(


[Szerkesztve]

(#376) djtoomi válasza ponti_ak (#375) üzenetére


djtoomi
addikt

na ezt nem olvastam.oks meggyőztél.a cx300-at mindenképp megveszem hozzá de hol találok használtat olcsón?itt nem igazán látok ph-n.segitesz?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#377) ponti_ak válasza djtoomi (#376) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ok, megpróbálok segíteni 1 picit..
(..annak örülök hogy a cx-ből nem engedsz, jól teszed.. :) )

Nnos... az apróhirdetések között egészen részletes szűrőfeltételeket is be tudsz állítani, pl: [link]

Van itt 14-ért 1gigás Samsung U1x.. igaz, hogy gari nélküli, de jó kis player, a hugomé 1 éve megy gond nélkül.. Ja, mondjuk rádió az nincs benne..
Vagy 12-ért az 512megás Creative MuVo.. De ha már Crative, akkor Interspar... (nem röhög! :D) Komolyan mondom, a múlt héten láttam 16k-ért vadiúj 512-es MuVo-kat náluk! (nem tudom, hogy van-e még, de lehet..)

Sok sikert! ;)

[Szerkesztve]

(#378) djtoomi válasza ponti_ak (#377) üzenetére


djtoomi
addikt

de nekem max 10k-m lenne rá.mert most vennék mobilt is és az is kess.szal van 18k-m a cx300-ra meg egy mp3 player-re és minél hamarabb kellene mert a régi kidöglött.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#379) ponti_ak válasza djtoomi (#378) üzenetére


ponti_ak
addikt

Háát, akkor el kell döntened hogy mi a fontosabb...:U

Én akármilyen szar mobillal is elvoltam sokáig (ha egy napig bírta az akksija, a többi nem érdekelt), de zenében nem szeretek kompromisszumot kötni...

(#380) djtoomi válasza ponti_ak (#379) üzenetére


djtoomi
addikt

én most egy alcatel s853-at veszek hozzá hpm70-essel majd váltogatok a cx300-al.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#381) Intelligencs válasza Mosómedve (#362) üzenetére

Nem rublika, hanem rubrika. Latin eredetű szó, jelentése rovat, hasáb.

Nem okoskodni akarok, csak úgy látom mindenki átvette ezt az írásmódot itt, valószínűleg a kiejtésből kiindulva. Tévesen.

The Amiga, Born a Champion

(#382) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Max 15k értékben szeretnék mp3 lejátszót vásárolni. 512-es vagy 1 GB-os kellene, fontos hogy legyen rajt rádió és mindenekelőtt megbízhatóan működjön. Nézegettem az infopatikát, de ebben a kategóriában elég sokat találtam. Ez nem feltétlen rossz, :) de nem tudom eldönteni melyiket lenne érdemes megvenni. Ha valaki ajánlana valamit ilyen ában megköszönném! :R

Let the Zone take me if I am.

(#383) <Adamsky> válasza djtoomi (#380) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem akkor vedd meg a tellót és hallgass azon zenét, amig egy picit több pénzed nem lesz, hogy vegyél valamilyen komolyabb lejátszót.

(#384) Mosómedve válasza Intelligencs (#381) üzenetére


Mosómedve
tag

Huhh, jó hogy szólsz... :Y ...világ életemben azt hittem, hogy L-el kell írni. Tényleg köszi. : ;)

(#385) Mosómedve válasza Intelligencs (#381) üzenetére


Mosómedve
tag

Huhh, jó hogy szólsz... :Y ...világ életemben azt hittem, hogy L-el kell írni. Tényleg köszi. : ;)
Bocsi a flood-ért csak sz*rakodott a net :((( ..véletlen volt...lehet törölni...

[Szerkesztve]

(#386) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy az autóban is szeretném hallgatni az mp3 lejáttszómat. Ez eddig nem is probléma, de sajnos nem találok olyan típust ami oké lenne a célra. Persze ipodhoz van vagy 70 féle, de nekem nem ipodom van. Találtam még itt a PH!-n egy olyan típust amit az autó szivargyújtójába kell dugni(f.ox). Az egész jónak tűnik, sőt túl jónak,(értsd drága) ráadásul nem találtam magyarországi forgalmazót hozzá...
Olyan cucc kéne, aminek saját tápellátása van, ezért nem kell a szivargyújtóba dugni, mert nem csak kocsiban szeretném használni. :R

(#387) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Ja igen. Van egy srác aki eredeti cx300 at árul 6 ér. Van neki több darab... annyi baja van a dolognak h nem tud garit adni. Ha erdekel valakit akkor privizzen ram.

(#388) sirdani válasza ponti_ak (#373) üzenetére


sirdani
tag

Pont annyi, nekem is.

www.profitalouzlet.com

(#389) sirdani válasza ponti_ak (#375) üzenetére


sirdani
tag

Használtat semmiképp nem érdemes venni, garisat nem fogsz találni. Kis klipeket videókat jó nézni rajta. Átkonvertáltam egy perces reklámot:
- 10 másodperc alatt
- 4 megás jó minőségű videó lett
Szal egy 3 perces klipp nem lesz több 20 megánál és egy csomó ilyen ráfér egy vidós cuccra.
Nekem egy kinai vidós lejátszó van igaz 1 gigás, de ráfér 3 film. Egy éves jól szól és semmi baja nincs.
Csak hogy a tapasztalatot szembesítsük az elmélettel.

www.profitalouzlet.com

(#390) sirdani


sirdani
tag

A témába vágnám:
A mobil telózásra jó, az mp3 hangra. Nekem tök yo kamerás mobilom van, de nem használom mp3-ra mert jobban szól...

www.profitalouzlet.com

(#391) sirdani válasza kutga (#382) üzenetére


sirdani
tag

Nem videós:
MP3 lejátszó, TrekStor iBeat drive, 512MB, headsettel : [link]
Videós, olcsóbb, 512 MB E-Ronix EMP-605
[kép]
[link]
Válogass ;)

www.profitalouzlet.com

(#392) AmPeX válasza sirdani (#389) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Énse szeretnék kötözködni, de szerintem te egy tapasztalatot állítottál szembe regeteggel! ;)
Nekem is videós lejáttszóm van, ráadásul 2 gigás. (u3) Nem használom, mert élvezhetetlen. Pedig a kijelzője ráver az összes kínaira sztem... Viszont abban igazad van h egy teljes film kb 200 mega, jó minőségben, és negyed óra alatt át lehet konvertálni.
Ja mégvalami: használtan vettem, garisan... :)

Ui: videozasra nem hasznalom...

[Szerkesztve]

(#393) sirdani válasza AmPeX (#392) üzenetére


sirdani
tag

Nekem meg ilyen van:
[kép]
Akkora kijelzője van mint egy Ipodnak. 320X240-es felbontás, na ezzel élvezhető egy videó mán'!
És mindez 25000 újonnan, 4 gigáig bővíthető.
[link]

www.profitalouzlet.com

(#394) AmPeX válasza sirdani (#393) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Azért meghallgatnám... :P

(#395) bwoay válasza ponti_ak (#373) üzenetére


bwoay
nagyúr

''Azt akarod mondani, hogy nagyon lassú a szervízelés? Mennyi 2-3 hét?
Ja. Vagy inkább 1-2 hónap...! Kérdezd bwoay kollégát...''

nálam volt az talán fél év is ;)
de nem bántam, jóváírták az eredeti vételárat,
szóval a körülményes szervizelés biztosan nem tántorítana el attól,
hogy iRivert vegyek. Sőt, vettem is azóta már :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#396) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Off-topic a hozzászólás, de mp3 lejátszót milyen topikban lehet meghirdetni a PH-n? :U

Let the Zone take me if I am.

(#397) bwoay válasza Intelligencs (#381) üzenetére


bwoay
nagyúr

huhh, már kezdtem azt hinni, hogy én tudom rosszul...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#398) bwoay válasza kutga (#396) üzenetére


bwoay
nagyúr

apróhírdetések

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#399) bwoay válasza bwoay (#398) üzenetére


bwoay
nagyúr

vagy hirdetés? a francba, sosem fogom megtanulni...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#400) fasyrt válasza kutga (#396) üzenetére


fasyrt
őstag

[link] Én itt hirdetném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.