Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) RealNarcotic válasza rumos14 (#1550) üzenetére


RealNarcotic
csendes tag

mindenképpen ilyesmi kialakításút szeretnék mint az mpio-k.

''Ha van hasonmásod, nincs egyéniséged''

(#1552) Edoca


Edoca
csendes tag

Freedata 1505 valakinek valami vélemény?:) Az ilyen lejátszókat az usb csatlakozójukon kell tölteni? Új aksi mennyibe kerül hozzá? Vagy esetleg a töltő?:)

(#1553) RealNarcotic válasza Edoca (#1552) üzenetére


RealNarcotic
csendes tag

engem lebeszéltek róla, minőségi okokból

''Ha van hasonmásod, nincs egyéniséged''

(#1554) bwoay válasza Edoca (#1552) üzenetére


bwoay
nagyúr

most akkor az mp3 vagy az mp4 lejátszók közé sorolod? ;)
az akkumulátora beépített, tartozékként nem kapható,
maximum a hivatalos szerviz tudja beszerezni alkatrészként,
de szerintem ennek semmi jelentősége.
USB kábelről tölthető (gondolom, akárcsak a többi),
hálózati töltőnek pedig feltehetőleg megteszi
bármelyik mini USB csatlakozóval rendelkező (mobiltelefon)töltő.
A korábbi tapasztalatok valamint a vételára alapján ez a lejátszó egy rakás szar.
Még a 2 GB-os változat is olyan olcsó, hogy szvsz ennyiért
még 1 GB-os lejátszót sem tudna ajánlani senki,
mármint a minőségi kategóriából.
Alapjában elmondható, hogy ezen az oldalon elég kevés olyan gyártó van,
aminek a lejátszóit nyugodt szívvel merném javasolni bárkinek is.
Leginkább talán az Mpio-kat érdemes itt nézegetni.

viszont a 30 GB-os Zune-nak meglepődtem az árán, egyáltalán nem vészes!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1555) Edoca válasza bwoay (#1554) üzenetére


Edoca
csendes tag

Persze mp4 csak gondoltam itt is megkérdezem:)
Köszi a részletes választ! Hát.. én már megvettem:) Mármint teszveszen, újan, szóval már nincs menekvés:) Igen tényleg nagyon olcsó mind az 1 gigás mind a 2.. Ez engem is riaszt. Olvastam róla jó tapasztalatokat is, áá nem tudom. Én is Mpio-t szeretnék, de ami normális mind 20 felett van. Nekem az most sok, mert minél hamarabb szeretném:) Na ha megérkezik mesélek róla. Remélem nem bukok nagyot.

(#1556) rumos14 válasza Edoca (#1555) üzenetére


rumos14
nagyúr

az igazán sok(k) majd az lesz ha neadjisten hamar rájösz, hogy a lejátszó khm... nagyon alacsony minőségű, elromlik, lefagy, stb.

[Szerkesztve]

(#1557) szatocs


szatocs
őstag

Ha egy (az infopatikából vásárolt) Meizu E3 - as fülese elromlik, az ugye garanciázható, és nem csak a készülékre vonatkozik a garancia? Tesóm mondja, hogy az egyik oldal nem szól:S Nem Pesten lakom, garizó hely van máshol az országban, vagy csak Pestre lehet felküldeni, a patikához?

Persze még nem láttam, hogy tényleg van-e baja, de valszeg igen. Mondtam neki, hogy húzza ki, dugja be, meg elég erősen dugta - e be ahhoz, hogy mind a két oldali hangszóró kapjon hangot, meg indítsa újra, de nem...

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#1558) 3psilon válasza szatocs (#1557) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ált. a gyári fülesek hamar elromlanak. Én csak most kezdtem ilyet használni, de öcsém annak idején használt olyat. Kb 3 havonta mindig kicseréltette mert elromlott :)

Amúgy, szánj rá 2-3000 forintot, megéri. Amit ajánlok: (olcsó fülesek!)
-Creative EP-480 (ilyen most a ''gyári'' fülesem, jók a mélyek, kb. 1500 Ft)
-Sennheiser MX400 (van tokja, jó minőség, tiszta hangzás, csak nagyon kevés a mély hang, kb. 2500 Ft)
-továbbá egyéb Sony és Panasonic fülhallgatók. Mind jobb a gyárinál :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#1559) ponti_ak válasza 3psilon (#1558) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szerintem a lejátszóhoz adott gyári fülesre is vonatkozik a garancia, és attól még, hogy ''hamar elromlanak'', nem kell kidobni őket. :)

szatocs: szvsz hívd fel őket (a 'patikát) telefonon, nem hiszem el, hogy ne cserélnék ki, ha felküldöd postán a hibás fülest és kiderül hogy tényleg hibás.
Ha szépen megkéred őket, talán még a fel-postázás költségét is átvállalják..

(#1560) tope


tope
addikt

Mit érdemes 20e FT-ig lehetőleg 2Gb-os legyen (Szolnok)
pl: [link]
vagy [link] vagy [link] esetleg [link]

(#1561) kiserika


kiserika
csendes tag

Sziasztok!
Hangminőség szempontjából melyik márkájú lejátszókat ajánlanátok?
Van valami abszolút sorrend?
pl g3 és E5 közül hangminőségben melyik szólhat jobban?
Előre is köszi!

(#1562) ponti_ak válasza tope (#1560) üzenetére


ponti_ak
addikt

Tope: mennyi időre tervezed venni a lejátszót?
Szerintem ha nem akarod, hogy 1-2 hét (esetleg hónap) alatt elmenjen a kedved a zenehallgatástól a player idegesítő hangminőségbeli, vagy működési hibái/hiányosságai miatt: inkább legyen elég 1Gb, és válasz minőségi cuccot (1-2ezerrel drágábban).

Az infopatika [link] oldalán található Meizu-kat én pl többre tartom, mint az általad belinkelt lejátszók bármelyikét. Az iAudio drágább, de még - illetve: MÁR :) - megfizethető, az 1gigás G3 pl. 25k, és többször mostanában nem írom le, de szerintem akkor is a legjobb vétel a piacon.

2 év garancia szól mindegyik lejátszóra, és több - általam ismert - fórumozó tapasztalata, hogy ezt tényleg be is tartják, a vásárlónak adnak igazat, ha valóban ha jogos a panasz.

De ezeken kívül vannak még jó minőségű, megbízható Cretive, és Sony lejátszók is, a 2gigások ugyan szintén nem 20k alatt, de azokban is jobban bíznék.

Ha teheted, próbáld ki, nézd meg, hallgasd meg az általam javasolt lejátszókat, és hasonlítsd össze azokkal, amiket kinéztél.

Ha mégis a fentiek mközül válsztanál, akkor: a Telstar-t ne, Freedatát ne, Apacer-t ne. Így maximum a Transcend marad... Személyesen ezt sem ismerem, de a többinek rossz híre van (különösen a Telszarnak... :(( ).

kiserika: nemrég hasonlította össze az egyik fórumtárs az E3-mat a G3-mal: [link]
Szerintem egyértelmű: G3. Olcsóbb, jobb. ..szebb...? :F Szvsz igen, de ha nem, akkor is.. :))

[Szerkesztve]

(#1563) tope válasza ponti_ak (#1562) üzenetére


tope
addikt

Köszi, Igen a Telsz@r-ról én is sok negatívot tudok (hirtelen árlistákon csak ezeket talátam, de ma jobban szétnézek mit, hol, mennyiért)
Ja és nem kell másra csak zene hallgatásra nem kell nekem rádió se és video lejátszás na meg hangfelvétel (esetleg adattárolásra)

(#1564) szatocs válasza 3psilon (#1558) üzenetére


szatocs
őstag

Hm, nekem meg pont ez az, hogy nagyon szépen szól a meizu - é, nem akarok másikat venni, ha nem muszály, ezért gar lesz belőle.:)

=== Szatocs ===

(#1565) szatocs válasza ponti_ak (#1559) üzenetére


szatocs
őstag

Hát jó lenne, ha azt is állnák:). Azért vettem márkát, nem pedig noname sz@rt, hogy ne romoljon el. Persze benne van, meg van gar, így nem kell megijedni.

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#1566) ponti_ak válasza szatocs (#1565) üzenetére


ponti_ak
addikt

Oké. :) Mondom, nyugodtan hívd fel őket, tényleg rendesek.
Sok sikert!

...jja, még egy apróság: ...muszáj...
Bocs, ez egy kicsit a mániám, és néha előjön.. ;)


[Szerkesztve]

(#1567) kiserika válasza ponti_ak (#1562) üzenetére


kiserika
csendes tag

Szia! Megnéztem a tesztet, és hát igen egyértelmű a dolog csakhogy nekem az e3 jobban tetszik :)
Remélem még azzal sem fogok rosszul járni...
Amúgy ez a meizu hangminőségben a többi 'márkás' pl Lg Sony Samu mp3 lejátszóihoz képest kb hol áll? :F

Esetleg tudtok még a dapreview-en kívül más oldalt is ahol tesztelnek lejátszókat?

(#1568) ponti_ak válasza kiserika (#1567) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
tesztet nem tudok róla, guglival próbálj még más helyeket is keresni esetleg.
PH!-n van meizu topik, az E3-ról ennyi postot találtam: [link]

Nekem az e3 jobban tetszik.
Szubjektív dolog az hogy tetszik-e valami, és anno én is gondolkoztam meizu-n, de akkor még új volt ez a név itthon, nem mertem kockáztatni...

Hangminőség? Biztos hogy tud annyit, mint akármelyik hasonló árban lévő, ismertebb nevű LG-Sony-Samsung-stb, emiatt ne aggódj.
A kettő közül nem tudsz mellényúlni... de szvsz azért nézd meg őket élőben is, ha van rá lehetőséged.. ;) Aztán dönts. Sok sikert. :))

...egy teljesen szubjektív ui: nekem soha nem volt meizu-m, de nem adnám oda a G3-mast. Persze ebben az is benne van, hogy nagyon hozzám nőtt már. És a kérdés egyébként is csak kb olyan, hogy Audi-t vagy BMW-t... :)

(#1569) kiserika válasza ponti_ak (#1568) üzenetére


kiserika
csendes tag

Köszi!
Ha tehetem megnézem őket!
Sajnos a közelemben se ezt se azt nem lehet kapni, pedig néztem Sopronban és Keszthelyen is.... :F talán valamelyik MM-ben lesz mindkettő vagy Saturnban.

Közben nézegettem a füleseket is googlén... hát rábukkantam egy unikumra is Shure E500PTH vs Shure E3c cikkre... gondolom ezek itt nincsenek nagyon elterjedve ;)
De hát nem is ''stupid user''-nek lettek tervezve...
Asszem maradok egy cx300-nál :D

(#1570) vili13 válasza kiserika (#1569) üzenetére


vili13
őstag

Az említett helyeken valószínűleg egyik sem lesz kapható, de ha mégis, akkor olyan áron, hogy ha hülye azért nem vagy, inkább megrendeled valami normálisabb helyről... (pl. [link], [link], stb.)

A Meizu E3 sem szól rosszul (amúgy Philips chip van benne), de az iAudio G3 azért jobb egy kicsit, és többet is tud. Az E3 talán jobban néz ki, kisebb és könnyebb, de hetente simán elfogyaszt 2 AAA elemet, amíg a G3-ban kb. 3 hetente kell elemet (AA) cserélni.

(#1571) RealNarcotic


RealNarcotic
csendes tag

üdv

gondoltam beteszem ide is hátha valakit érdekel:

mpio mg100: tegnap sikerült hozzájutnom egy ilyen lejátszóhoz.
első tapsztalatok:
elsőre túl kicsinek tűnt (bár ez relatív) de próbálgattam és teljesen kézre van minden. a középső gombnak az illesztése nem tökéletes de az a próbadarabon is olyan volt egyébként nem zavaró. a menüje jól felépített; amit kerestem álltalában egyből megtaláltam (na jó volt olyan funkció is amit 2-3 percig kerestem).
hangzás: egyenlőre nem volt alkalmam másik fülessel tesztelni, de a gyárit nem hiszem hogy sokáig fogom használni. kicsit keveselem a mély hangokat és nekem a bal fülemből mindíg kiesik (nekem túl nagy a kialakítása) .
video: raktam rá egy filmet (20perc kb 70M) és nézhető minőségű ( már ha az ekkora kijelzőn való filmezést lehet minősíteni).
a feltőltésekhez nem kell külön progi; total comanderrel átmásol és kész (ennek örültem) .
nos ennyi; egyenlőre csak ajánlani tudom mindenkinek aki esetleg ezt a típust nézte ki.

''Ha van hasonmásod, nincs egyéniséged''

(#1572) Pero


Pero
senior tag

én mos állok mp3, Mp4 vásárlás elött főként zenét akarok rajta hallgatni, de tetszett h szines kijelző...(Nem akarok filemt nézni rajta, arra TV való, vagy minimum agy jó monitor.).
a lényeg h kéne vmi jó lejátszó ami megbízható, 1GB-os ra gondoltam, , olyan max 20eFt környékén tundátok mondani egy párat amiket érdemes megvenni.

(#1573) RealNarcotic válasza Pero (#1572) üzenetére


RealNarcotic
csendes tag

üdv

ha mp4 ? mellett döntesz én tudom ajánlani az mpio-t. igaz még csak egy napos tapasztalatom van de az egyre pozitívabb. ma kb 4 órát halgattam 40/30-as hangerőn és még bírja, és nem szól rosszul a fülese sem ha nem esik ki a füledből:)
ja és 2gb-22800 huf

[Szerkesztve]

''Ha van hasonmásod, nincs egyéniséged''

(#1574) Pero válasza RealNarcotic (#1573) üzenetére


Pero
senior tag

mpio- ból konkrétan melyiket?

(#1575) RealNarcotic válasza Pero (#1574) üzenetére


RealNarcotic
csendes tag

én mpio mg100-at vettem, de nagy álltalánosságban is jókat hallottam a márkáról

''Ha van hasonmásod, nincs egyéniséged''

(#1576) _cirmos_


_cirmos_
őstag

sziasztok!
használ valaki MPIO ML100-ast?

(#1577) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Üdv. Samsung ypz5f, ről valaki? vélemény?

(#1578) roonie


roonie
csendes tag

Valaki vett ilyet nemrég...mást nem tudok :F

(#1579) serious válasza AmPeX (#1577) üzenetére


serious
tag

Olvass vissza pár oldalt levan írva minden :))

(#1580) tope


tope
addikt

Vettem egy olyat, hogy ''Digital MP34 Audio Player'' (J1-2Gsilver) de nagyon infót nem találok róla, mellesleg hasonlít erre: [link] csak nincs márkajelzés rajta, illetve M helyett ki van írva, hogy ''Menu'' a középső gombon pedig nincs felirat (másik hasonló lejátszó: [link] ez a típus is nagyon gyanús [link]

(#1581) <Adamsky> válasza tope (#1580) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mi a kérdés? :F

(#1582) tope válasza <Adamsky> (#1581) üzenetére


tope
addikt

Eheehe
Hát hogy mi lenne a márkája a lejátszómnak, mert elvileg lehet frissíteni a szoftverét...

(#1583) ponti_ak válasza tope (#1582) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nem tudom mi lehet a márkája, de szvsz amíg nincs baja, ne piszkáld a lelkét.

(#1584) tope válasza ponti_ak (#1583) üzenetére


tope
addikt

Nem is akarom bántani a lelkét, csak kiváncsi vagyok mit is vettem valójában (elég occsó vót 14 ruppó 2Gb-os MP4-es lejátszóért)
A rádió ezekben mennyire türhető, mert nekem bejön a két helyi rádió, + még vagy kettő itt Szolnokon azt csókolom (hallani pl. a Danubiust, Slágert de eléggé zajos)

(#1585) AmPeX válasza tope (#1584) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Ezen kütyükről sajnos nem sok jót lehet elmondani, olyan amilyen. A garanciapapírt ne tedd el túlságosan, előfordulhat, hogy hamarosan kelleni fog... :(

(#1586) <Adamsky> válasza tope (#1584) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem szeretnélek kiábrándítani, de remélem azt tudod, hogy ez a noname kategória. Szinte 100%, hogy sose fogod megtalálni a gyártó honlapját, mert nagy valószínűséggel ilyen nincs. Ha mégis lenne, akkor is az a legvalószínűbb, hogy az az egyetlen fw. készült hozzá, ami a készüléken van.
Ilyen iPod klónokat szvsz. kilóra gyártják valahol távolkeleten, majd a megrendelő igényétől függően szitáznak rá valamit. Azért is találtál ennyiféle hasonló, de szerintem mégis tök ugyanolyan lejátszót.

(#1587) tope válasza AmPeX (#1585) üzenetére


tope
addikt

Remélem nem.
Rádióról valamit, valaki

MOD: Az is lehet, hogy ugyanott csinálták, ahol az iPod-okat csak egyéb okoknál fogva ennyiért dobálják az ember után.



[Szerkesztve]

(#1588) ponti_ak válasza tope (#1587) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szerintem tedd fel a kérdést az mp4-topikban, hátha valaki vett már hasonlót.

Egyébként szerintem is noname. Persze ettől még lehet rá esély, hogy tartós, megbízható, jó minőségű terméket sikerült beszerezned, de sajnos a hozzávetőleges ''iPod-utánzat(?)'' kinézete és a leírtak (méret, ár) alapján azt kell mondanom, hogy kb annyi, mint a Dumb-és-Dumberben... 1:1000.000-hoz (..se..) :U

''Rádióról valamit, valaki''
Minek? Attól jobb/rosszabb lesz a vétel, ha valaki beírja válaszként, hogy ''Igen/nem, általában jó/rossz a rádió az ilyen és ehhez hasonló lejátszókban...''. :F
Nem értem. Ha már megvetted, miért kérdezel ilyeneket? Inkább előtte kérdeztél volna. Vagy ha már megvan, akkor pedig a tapasztalatokat írd le, légy szíves, hogy másoknak hasznára lehessen... ennek így nem sok értelme van. :(

''MOD: Az is lehet, hogy ugyanott csinálták, ahol az iPod-okat csak egyéb okoknál fogva ennyiért dobálják az ember után.''
Szvsz ez teljesen kizárt. Kb annyi közük lehet egymáshoz, hogy maga gyártás/összeszerelés fizikailag mindkettő esetében Kínában zajlik (tényleg, az iPod-okat egyáltalán Kínában szerelik/gyártják? Nemtudom...mindegy, itt most nem ez a lényeg...)

üdv.

(#1589) rumos14 válasza ponti_ak (#1588) üzenetére


rumos14
nagyúr

Kínába' gyártják biza! az van ráírva hogy designed by apple in california, assemled in china. vagy valami hasonló. a gyártás körülményeiről egy jópofa cikk [link]. hacsak a negyede igaz...

(#1590) mexx0407


mexx0407
tag

Sziasztok ha megfogadjátok a tanácsomat akkor nem vesztek mp3-lejátszott mert lehett ,hogy nagyon sokat tudnak a lejátszok de az is biztos hogy nagyon sokat lehet vele bukni mint pl:máni szempontból .

(#1591) ponti_ak válasza mexx0407 (#1590) üzenetére


ponti_ak
addikt

Köszönjük, de ez már meg megint mire volt jó..? :F

Stop flood, pls. :(((


Bővebben:
Már ne is haragudj, kedves mexx0407, de -tudtommal- ez itt egy hardver fórum, annak is az ''Mp3 lejátszók.. melyiket?'' topikja, ahol próbálunk segíteni az ide betérő fórumtársaknak abban, hogy milyen lejátszót vegyenek, és megosztjuk a tapasztalatokat. Aki NEM akar venni, az NEM jön/nem ír be ide. Ilyen egyszerű.

Még ha a nőklapja-café public-ba beírod ugyanezt a nulla post-ot, akkor talán megértem (nem, akkor sem.. :( ), no de itt..? Ehh.. :O Vagy akkor legalább írnál valami ötletet, hogy mit (ne) vegyenek a népek helyette... (pl. mp3-lejátszós mobilt, pda-t, stb)

Egyébként gratulálok annak, aki zene/könyv (vagy más egyéb elfoglaltság nélkül) kibírja a BKV-n azt a napi 1-1,5 órát egyedül. Nah, jól kimérgelődtem magam. Mára ennyit a PH-ról, meg az úgynevezeett színvonaláról is. :(((


(#1592) AmPeX válasza mexx0407 (#1590) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Az igen. Legalább a helyesírásra figyelnél, ha már a tartalom nulla... :)

(#1593) vili13 válasza mexx0407 (#1590) üzenetére


vili13
őstag

Ha megfogadod a tanácsomat, akkor nem veszel levegőt, mert igen szennyezett mostanában, ezért nagyon ártalmas az egészségre, és - az mp3 lejátszókhoz hasonlóan - a kórházi ellátáson is nagyon sok pénzt lehet bukni.

(#1594) TexT-BoY válasza tope (#1584) üzenetére


TexT-BoY
addikt

egy eredeti ipod naonon eleve nem ekkora és nemilyen kilejző van, mellsleg kétlem hogy ennyiért adnának is valami hasonlót, nyugodj bele hogy ennek semmi köze az mpmhez és az aplehez sem..


mexx0407 mégis akkor mit kéne vennünk? egy ilyen topicba ezt igy benyögni nagyon sulyos:(..:D

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1595) roonie


roonie
csendes tag

''...tényleg, az iPod-okat egyáltalán Kínában szerelik/gyártják?...''

Ha jól tudom akkor az Ipodokat Amerikában, méghozzá Californiában tervezik s gyártják. Persze ez nem biztos, de én így tudom :))

(#1596) bwoay válasza roonie (#1595) üzenetére


bwoay
nagyúr

Rumos 6 HSZ-el korábbi HSZ-ében ott a link
''...the factories that make Apple music players,
situated in China and owned by Foxconn....
''

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1597) rumos14 válasza mexx0407 (#1590) üzenetére


rumos14
nagyúr

bakker igazad van. többezer hsz-t fecsérlünk el, mire te végre elmondod nekünk , hogy hiába, mert nem éri meg mp3 lejátszót venni. szerintem egy épeszű ember sem akar máni szempontból bukni. a részemről köszönöm az útmutatást :R
időközben rájöttem, hogy zenét hallgatni sem érdemes, mert rontja a filhallást, vagy esetleg táncra perdülök tőle, ami rontja az izületeket, és el is fáradok tőle.
most, hogy már tudjuk, mit nem érdemes venni, azt is elmodnod, hogy mit érdemes?

(#1598) bwoay


bwoay
nagyúr

szvsz kár ennyit foglalkozni egy nyilvánvalóan debil hozzászólással

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1599) roonie válasza bwoay (#1596) üzenetére


roonie
csendes tag

ééésss...tényleg :)
Pedig én mindig próbálok figyelni arra, hogy ne olyat írjak amit már megválaszoltak, vagy ne teljesen hülyeséget, de legutóbb mindkettő sikerült, szóval elég jó vagyok. :DD :W

(#1600) madster


madster
tag

Sziasztok!

Nem nagyon foglalkoztam még a témával de rájöttem, h kell nekem egy mp3 lejátszó. Ugyanis eddig tecsin hallgattam zenét (6230i), csakhogy a füllhalgató amit adtak hozzá elromlott meg sz@r volt( nem volt szép zenei hangzás, nem volt hangos - metrón kb nulla :D ). Aztán ugyan vettem hozzá jack dugós átalakítót, de az meg eltört időnként. :(((

Szóval belefáradtam már ebbe és kéne egy jókis lejátszó, az igényeim:
- 512MB memória
- rádió
- USB csatlakozó, nekejjen kábelezni
- AAA-s elemmel/akksival működjön
- jól szóljon :)
- és kijöjjön minél olcsóbban ;]

Előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.