Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
~2 héttel a megrendelés után végre beülhettem a TCL 43C725 elé. Mikor megérkezett, gyorsan csak egy YT 4K videóval tudtam megnézni, őszintén szólva csak ámultam és bámultam a képminősége miatt az LG TV-mhez képest.
Mivel, és hogyan teszteljem, hogy kiderítsem, mit is tud, illetve hogy minden rendben van-e a kijelzővel?.
:R

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#77852) kesztió


kesztió
aktív tag

Elnézést, hótziher, hogy nem ez a megfelelő topik, de nem találtam jobbat, és ez a legpörgősebb, tehát legjobb esetben valaki úgyis oda tudna itányítani, ahova kell.
Szóval. Thomson 22HR3022. Nem mai darab, de a szüleim ragaszkodnak hozzá. A kezelési könyvben világosan írja, hogy ez a modell már alkalmas digitálsi vételre, de a Digi TV kábelét bedugva szürke marad a digitális csatornakeresés/tesztelés menüpontja. Így csak analóg csatornák maradnak, dekóder box fog kelleni, amit tiszta szívemből utálok.
Van valakinek ötlete, hogy hol lehet a bibi? Azóta változtak a szabványok? Vagy ez csak antennáról képes digitális vételre, kábelről nem? Esetleg hibás a készülék? Előre is köszi!

Bug és debug fia vagyok én

(#77853) rainman72 válasza kroy83 (#77850) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én nem vagyok a helyedben :N
Ha sok pénzem lenne max csak azért venném ha tud 3D,és lenne vinyón 80 darab ilyen film,de akkor meg kicsi lenne a képátló,mert ennyiér projektor is van.
Szóval ennyi :R
Mint tv nem ér semmit :R

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#77854) fishman985 válasza fishman985 (#77839) üzenetére


fishman985
tag

Hisense 48A85H-val kapcsolatban van valami tapasztalat?
A további jelöltek:
Lg OLED48A2
Samsung QE50Q80B
Samsung QE5090QN

Esetleg más ötlet?

A hely miatt max 50-es fér el

[ Szerkesztve ]

(#77855) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

65"-os jó ár érték arányú LED TV-t szeretnék venni.
Sima otthoni családi felhasználás, TV, YouTube, stream szolgáltatók. Nappaliba lenne.
Újban gondolkozok. És 400k alatt.

Mik az ajánlott vételek ár érték arány szerint?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#77856) Csabi1984 válasza Rottweiler89 (#77851) üzenetére


Csabi1984
addikt

Kiváncsi vagyok a tapasztalatra, beszámolóra (színek stb) 43" miatt érdekel legfőképp.

(#77857) kesztió válasza Isual (#77855) üzenetére


kesztió
aktív tag

PHILIPS 65PUS8807, én nem is gondolkoznék egyébben, 350K-tól arrafelé már kapható.
A többiek valószínűleg TCL-t javasolnának, mert az most a bolondéria, de az elegáns dizájn és az Ambilight mindent visz. Ráadásul piszokul gyors és nagyon stabil, magyarán tételesen cáfolja azt a városi legendát, miszerint az Android TV-k döcögős bughalmazok lennének.

(Ja, és a Tizen, WebOS meg egyéb bohóckodásokkal ellentétben az Androidon 10 év múlva is pont ugyanúgy lesz HBO, Netflix, korszerű médialejátszó meg egyebek. Nem függsz egyetlen gátlástalan multi jóindulatától.)

[ Szerkesztve ]

Bug és debug fia vagyok én

(#77859) salaipet válasza kesztió (#77857) üzenetére


salaipet
csendes tag

Nono azzal a"...tíz év múlva..."dumával! Már most sem tudom tisztességesen használni az Android 9 rendszeres Nexus boxon egyik-másik appot! Illetve csak némi trükk után, de egy mezei user tuti nem fog mókolni.

(#77860) rainman72 válasza Isual (#77855) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Jelenleg nincs ami fixen ajánlható lenne.
Talán a TCL 65C75 :F

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#77861) gyépés válasza Isual (#77855) üzenetére


gyépés
aktív tag

Szerintem a Samsung QE65Q80B, QE65QN85B és a TCL 65C825 nem rossz ajánlatok.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#77862) kesztió válasza salaipet (#77859) üzenetére


kesztió
aktív tag

Próbálok rájönni, miről beszélsz, nekem például olyan Androidos app még nem járt a kezemben, ami pl. az autós fejegység 7-es Androidján ne futott volna.
De ha még így is lenne, lécci, ne hasonlítsuk már pl. az LG alig 5 éves tévéihez, ahol úgy hullanak az appok, mint a ruszkik Bahmutnál. Muszáj volt Chromecast Google TV-vel okosítanom, mert amikor már a HBO MAX-ot is kivették, azt mondtam, ennyi volt.

Bug és debug fia vagyok én

(#77863) Tompika777 válasza kesztió (#77852) üzenetére


Tompika777
senior tag

Google a barátod :K
Nincs benne DVB-C tuner,csak DVB-T...Tehát megoldásként csak a Box marad,vagy TV csere olyanra,amiben van.

(#77864) Gergőke88


Gergőke88
addikt

OFF-ba rakom, de valamennyire ide kapcsolódik. Egy 75 colos TV befér egy középkategóriás kombiba fektetve? vagy inkább rendeljem kiszállítással?

(#77865) Gömbike válasza Gergőke88 (#77864) üzenetére


Gömbike
senior tag

Megmértem. A 75”-os LG tv-m csomagolásának szélessége 112 cm.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#77866) rainman72 válasza Gergőke88 (#77864) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem fog!
Az ajtón még talán de a kerék járatnál szűkebb a hely.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#77867) kroy83 válasza rainman72 (#77853) üzenetére


kroy83
tag

:R

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#77868) liszi70 válasza liszi70 (#77799) üzenetére


liszi70
nagyúr

Erre nincs ötlete valakinek? Vagy hogy melyik topikban van esély a válaszadásra? Hogy lehet beállítani egy régebbi LCD-n, hogy a megfelelő bemeneten induljon?

(#77869) kesztió válasza Tompika777 (#77863) üzenetére


kesztió
aktív tag

Köszi a választ. Tehát akkor csak antennán keresztül tud fogni digitális jelet, ugye?

[ Szerkesztve ]

Bug és debug fia vagyok én

(#77870) Skylukos válasza Gömbike (#77865) üzenetére


Skylukos
tag

Biztos nem, még a 65" sem.

(#77871) Gömbike válasza Skylukos (#77870) üzenetére


Gömbike
senior tag

? Mi nem?

Kimentem a melléképületbe és megmértem a dobozt. Nem értem, mire gondolsz. A 112 cm akkor is 112 cm ha kételkedsz. S mivel a szélesség volt a kérdés, ezért nem a hosszúságát mértem.

szívesen lefényképezem a mérőszalag skáláját, ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#77872) Tompika777 válasza kesztió (#77869) üzenetére


Tompika777
senior tag

Így van, a DVB-T a földfelszíni sugárzás,ehhez található benne tuner...De Digi kábeles szolgáltatásnál DVB-C tunerre van szükség,az meg nincs az említett típusban,így alkalmazni kell egy DVB-C tunerrel rendelkező boxot.

(#77873) Skylukos válasza Gömbike (#77871) üzenetére


Skylukos
tag

Bocs, Gergőke88-nak akartam írni, hogy nem fér be!

(#77874) Gömbike válasza Skylukos (#77873) üzenetére


Gömbike
senior tag

:DD :R

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#77875) djhir


djhir
tag

1. Tévére szánt összeg, forintban? 250-350
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) tévénézés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 55-58
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? mindkettő
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? oldalt is
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)nem fontos, de PIP jó lenne
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)nem fontos
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?nem fontos
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)Az EPG jó, kényelmes használhatósága lényeges
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?új
Mivel sokat nézünk tévét, lényeges a jól kezelhető, informatív műsorújság, ahol annak használata közben látható az éppen nézett tv músor kis méretben. Ezenkívűl fontos még a jó betekintési szög, és a jó, nem neonos színmegjelenítés. Köszönöm ha valaki jó tanácsot adna.

[ Szerkesztve ]

(#77876) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Van egy Sony XF9005-ös 55"-es készülékem, Apple TV-vel használom. Kameramozgásoknál, pásztázásnál akadozó, nem folyamatos a kép. Ez mennyire normális?

Tudom nem TV, de a MacBook Pro-m kijelzőjén ezt a jelenséget nem tapasztalom.

Ez mitől lehet és lehet-e esetleg javítani rajta?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#77877) Sziltesa08


Sziltesa08
csendes tag

Sziasztok! Az alábbi tv-ről milyen vélemények vannak? Nem igazán találtam semmit.
illetve 58-65 col-nál melyik lenne a legjobb döntés, 220k-ig bezárólag. Köszönöm előre is :R

(#77878) ftsaba28


ftsaba28
csendes tag

Szaisztok!
Ma meg vettem a TCL 55C735-ös Tv-t de a távírányítója nem müködik rendesen.Szemből nem reagál semmire csak ha akkor elforditom jobbra a távírányítót.A távírányót kicserélték és azzal sem müködik.Járt már így más is?

(#77879) kecsawi válasza Sziltesa08 (#77877) üzenetére


kecsawi
senior tag

? :F Milyen tv?

(#77880) mbaker


mbaker
tag

Sziasztok!Honnan érdemes,megbízhatóbb venni 65QN90B tv-t?Euronics,mediamarkt stb?Garancia bővítéssel szeretném...köszi!

(#77882) mbaker


mbaker
tag

Sziasztok!Tudom OFF de nem találom azt a beárazós topikot,így itt tenném fel a kérdés.Munkatársam megvenné 65Q70R tv-m..2019es és 2024 jún.-ig van extragarancia rajta.Falon volt.Doboza mindene meg van...Szóval mennyit ér?köszi a válaszokat!

(#77883) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Pár éves LG tv ezt produkálja 92 éves Anyósomnál.
Szerintetek kuka, vagy esetleg javítható?

Előre is köszönöm szépen a segítséget:

(#77884) salaipet válasza kesztió (#77862) üzenetére


salaipet
csendes tag

Arról, hogy a boxon feltelepítettem a Disney+ appot, mert kíváncsi voltam. Nagyon csinos fekete képet jelenített meg hanggal, merthogy nem kompatibilis a box frissíthetetlen android rendszerével...kerestem más, korábbi verziókat, hogy majd azzal. Ja. Na, mi történt? Indítás után azonnal frissített az app a legújabb verzióra...és simán a kezdeti problémánál voltam ismét.
De jellegében hasonló történt a pl Vanceddel, Blackmarttal és sorolhatnám. Hipp hopp egyszer csak elnémult. Jó, tudjuk ezek miért!
De a támogatások/frissítések deklarált néhány éves megszűntetése miatt messze nem igaz a 10 év...
Nekem is LG van, 65", 2016 évjárat "smart"UHD, anno prémium, ma már csak a Netflixet tudom használni...Bosszant rendesen, de fogyasztói társadalom miatt lassan el kell gondolkodnom 6-7 éves kütyük elkótyavetyélésén. Illetve dehogyis! Eljutottam oda, hogy lesz@rom, addig használok valamit, ameddig műxik.

(#77885) aginor


aginor
addikt

Mai tapasztalat.
A budaörsi Euronicsban ki van állítva egy TCL 65C835. Régóta keressük, hogy meg tudjuk nézni, lehetőleg LG B23-al szemben. Itt szó szerint egymással szemben volt a kettő, tehát végre adott volt a lehetőség az összevetésre. Elvileg..
Sajnos a TCL-en egy alacsony felbontású minősíthetetlen kódolású, blokkosodó demó volt futtatva (utólag visszagondolva, talán nem véletlenül). Mondom sebaj, oda invitálom valamelyik eladót a 4 önfeledten beszélgető csóka közül, hátha tudunk valamit kezdeni a helyzettel. Az eladó már úgy kezdte, hogy ő bármilyen demót is indítana el, nem lenne esélye, mert az LG mindent visz, de a TV-ken a gyári demók futnak, ő bizony nem futtathat mást rajtuk. Én elég naív ember vagyok, nem esett még le a dolog, így kértem, hogy nézzünk már valamit, mert így nem igazán látjuk a különbséget. Erre elindított egy SDR HD felbontású youtube videót, de csak a TCL-en. Mondanom sem kell, hogy asszony csalódott a készülékben, és kijelentette, hogy olyat nem veszünk, hiába lenne 65" az LG 55-ével szemben.
Tanulság? Hát az több is van. Nem érdemes Eurinocsbe menni, mert nem korrektek az eladók. Természetesen üzletet sem sikerült csinálni a zseninek, mert ezekután nem kívántam náluk vásárolni, pláne, hogy azt sem tudta megmondani, hogy a garkiterjesztés vonatkozik-e a náluk értékesített gépekre, ellenben szívesen számlázna sajátot.. :C Teljesen ellenséges volt a márkával szemben, ami odáig ment, hogy már olyat hazudozott, hogy a gyári demó amúgyis szaggat a tv-n, nem is érdemes megnézni(!).. Viszont ha valaki ilyen TV-t keres, annak halkan szólok, hogy most akciósan 390k a 65" verzió, ami szerintem amúgy jó ár lenne érte.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#77886) Kiskutya válasza aginor (#77885) üzenetére


Kiskutya
veterán

Csak a szokásos euronicses történet. Nem te vagy az első!

hmm...

(#77887) cd930 válasza aginor (#77885) üzenetére


cd930
aktív tag

Nemhiába nem tudott, vagy nem akart tudni az 5 éves garancia kiterjesztésről, gyakorlatilag csak az eMAG-nál vásárolt termékekre vonatkozik:
"A TCL 5 éves kiterjesztett garanciális akciója az alább felsorolt, Magyarország területén 2023. február 1-jétől vásárolt és a vásárló által a tcl-promotion.com oldalon regisztrált modellekre vonatkozik:
Magyar Telekom Nyrt: 43C725
EMAG Hungary Kft: 43C639, 43C735, 50C639, 50C735, 55C639, 55C735, 55C739, 55C839, 65C639, 65C739, 65C839, 65C935, 75C639, 75C739, 75C935
A promóció részletes feltételeit a TCL kiterjesztett 5 éves garancia általános szerződési feltételei tartalmazzák https://tcl-promotion.com/hu."

20+ éve a Prohardveren

(#77888) Horec válasza aginor (#77885) üzenetére


Horec
tag

Gyökér eladót fogtál ki. Én ma voltam euronicsba az 55C825-öt megnézni, 241k alapáron 5eves sajat garira bővítve 275k. Nagyon ajánlotta a Tv-t mindenféle egyéb marketing szöveggel. És a többi tcl modellre is mondta, hogy most nagyon viszik. Míg a Samukat hozzák vissza hozzájuk felhősödés miatt.
Kérdésem lenne felétek hogy az emagos 55C839 5ev gyártói garival 340k-ért jobban megéri szerintetek? Ezen dilemmázok... Vhiktor fórumtárs videóit már megnéztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#77889) Kiskutya válasza Horec (#77888) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ritka mint a fehér holló ráadásul jutalékos rendszer miatt ne várjunk soha objektív véleményt (minél nagyobb árrés annál nagyobb jutalék tehát az akciós terméket nincs érdeke ajánlani) a szakmai tudás hiányárol már nem is beszélek.

hmm...

(#77890) gianni85 válasza Horec (#77888) üzenetére


gianni85
veterán

Szerintem nem éri meg a felár. Én azért vettem emagnál, mert még pár napig volt 6havi ingyenhitel, meg 65 colos nem volt olcsóbb máshol sem. Azóta beregeltem a garit, de visszajelzést még nem kaptam… folyamat során fel kellett tölteni képet is, de azt nem részletezték milyen képet várnak :C feltötlöttem a számlát meg a dobozt.

(#77891) Stealth válasza aginor (#77885) üzenetére


Stealth
aktív tag

Szép történet .
Nalam is az a tapasztalat, hogy szarnak a vevőre, illetve meg van mondva nekik, mit kell eladni. Gondolom a jutalék miatt kivételeznek.

-= Stealth =-

(#77892) mmdms


mmdms
addikt

Sziasztok!
Pár hónapja vettem egy samu qb43q90-es tvt, nagyon elégedett vagyok vele, de a pasas a boltba átvert, én abban a tudatban hoztam haza, hogy vettem egy 4k 120hz-es tv-t. Ez igaz is, csak hiányzott egy szó, 4k VAGY 120 hz.
Szóval keresnék másik tvt, ami egy PC-hez lesz kötve kizárólag szimulátorozáshoz. Ami nekem szempont:
-4k 100+ hz
-45-47"
-1000 € körül

Már az is nehézkes h egyáltalán ekkora méretet találjon az ember, tudnátok valamit ajánlani?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#77893) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Keresek 32"-os oled tv-t, de az árukeresőn nem találok ilyet.
Létezik egyáltalán?
A helyem csak ennyit enged :(
Vodafone tv boxra van kötve.

Előre is köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#77894) gyépés válasza mmdms (#77892) üzenetére


gyépés
aktív tag

Sajnos ilyen tv-t nem találtam, hiába bőkezű a keret, mert 45-47 inches tvket nem gyártanak már. 43-asból a Samsung QE43QN90B miniledes ajánlható tényleg, de nem látom biztosan sehol, hogy a 4k és a 120 hz egyszerre megy. Elvileg kellene neki mondjuk. Neked ez ban és nem megy? 48-asból meg két oled ajánlható, a Hisense 48A85H és a Philips 48OLED806/12. Mondjuk ha csak szimulátorozás lesz rajta, nem biztos, hogy oledet választanék, sőt!
Egyébként elvileg pont ma jelennek meg az idei Samsung modellek (C-re végződik a modellszám) a samsung.com-on, akciókkal. Ott esetleg még szétnézhetsz.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#77895) winters123 válasza balazs1956 (#77893) üzenetére


winters123
tag

Nem tv, hanem monitor, de az LGnek van ilyen

(#77896) gyépés válasza balazs1956 (#77893) üzenetére


gyépés
aktív tag

Tudtommal 42" a legkisebb oled tv. Aztán ha szerencséd van lehet csak várnod kell kicsit: [link]
Bár az idénre bejelentett modellek közül is a 42" a legkisebb.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#77897) balazs1956 válasza winters123 (#77895) üzenetére


balazs1956
senior tag

Találtam én is de ezt most kihagynám...
99%-ban TV-ként használnám kb. 50 cm-es távolságból az asztalon, de megadnám a lehetőségét, hogy adott esetben monitorként üzemeltessem.
Ezt szeretném lecserélni, már ha lehetséges OLEDRE
Ezt az egyet találtam, de ez nem OLED, hanem QLED.
Azt nem tudom, hogy egy qledes tv mennyi előrelépés lenne egy full hd tv-hez képest.

(#77898) nexus6 válasza gyépés (#77894) üzenetére


nexus6
aktív tag

szerintem 43qn90a -t vásárolt, mert ott épp a 43-asnál hiányzik a 120Hz, az alábbi 43-asok vannak amiken van 120Hz: samsung 43qn90b, sony 43x85j vagy sony 43x85k, philips 43pus8807
én is pont ezeket nézem, meg várom a mai samsungokat is
néztem én is a philips (48 oled 806, 48 oled 807) meg LG oledeket (42c2, 48c2) is, kb árban még belefér az 1000 euroba, de bennem a beégés félelme nagyobb mert én is monitorként használnám

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#77899) balazs1956 válasza gyépés (#77896) üzenetére


balazs1956
senior tag

Sajnos a maximum helyem 32" Ennél kisebb jöhetne, de nagyomm egy cm-rel sem..
Nem értem ezt az üzletpolitikát: Van aki szeretne a konyhában az asztalon kicsi, de minőségi tv-t nézni.
Persze biztosan megvan az oka, csak ez rajtam nem segít

(#77900) mmdms válasza gyépés (#77894) üzenetére


mmdms
addikt

Csak 2k ba megy 120 hzet ez a samu, 4be marad a kokorszaki 60 hz. :)
A mediamarktban is azt mondtak h vegyek nagyobbat mer kicsi tvt mar nem gyartanak, akkor lenne valasztek. De ha nem fer el nagyobb?! Falraszerelt, es 90 fokba a kokpit ele ferditva hasznalom, korlatozott a szelesseg. Most perpill elfelejtettem, de ha jol tevedek 114 cm lehet a max szelessege, ezt mindjart gyors lemerem.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.