Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:39

LOGOUT.hu

Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77270) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Köszönöm a türelmeteket, megszületett egy megoldás. A Flash topik a továbbiakban SSD kibeszélő néven fog tovább futni, így ott szabadabban lehet az SSD-ket kibeszélni, megosztani pozitívumot és negatívumot is.

Itt most elég sok hsz szüleletett, ami jobb lett volna oda. Ezeket már nem bolygatom, maradni fog, de kérek mindenkit, (a topik tisztasága miatt) hogy ezeket oda írjuk be ha lehet, vagy onnan linkeljük ide ha nagyon muszáj.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#44) Bodor válasza petakpa1 (#35) üzenetére


Bodor
veterán

Én nem tudok az ajánlottakon kívül más olyan vezérlőjű SSD-t, mely támogatná a valós idejű GC-t. Szerintem a Petrol-lal sem faragnál rá, mert érzésre max. egy kicsivel lassabb ( tizedmásodpercek programtöltésekkor) , mint más SSD-k.
Másik alternatíva, hogy veszel a WIN7-hez ajánlottak közül egyet, és a TRIM hiányát Diskeeper programmal pótolod.
Teljesen jó megoldás, én évekig használtam TRIM nélküli SSD-t, illetve XP alatt SSD-t és nem lassult be egyáltalán.

istvan170: A lapodban Intel a SATA3-as vezérlő, szóval nem kell aggódnod, bármelyik ajánlott SSD jó lehet.
Kingmax-al tényleg nincs még szinte semmilyen tapasztalat, de nem véletlenül olyan olcsó.128GB Read : Up to 150 MB/s Write : Up to 120 MB/s SATA 2. Nem tudjuk 4k-ban mennyit tud... 35.000-ért .
Én úgy látom a 120 GB-os SSD-k közül az Agility3 ( 36.657Ft) a legolcsóbb, és nem szokott probléma lenni vele.

betonfelhő: Nyugodtan megveheted az Agility3-at is , annak már bőven 40 alá esett az ára mint láthatod, és hidd el senki sem mondaná meg a gépedet használva, hogy vertex3 vagy az Agility3 van benne...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.