Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:39

LOGOUT.hu

Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77270) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Köszönöm a türelmeteket, megszületett egy megoldás. A Flash topik a továbbiakban SSD kibeszélő néven fog tovább futni, így ott szabadabban lehet az SSD-ket kibeszélni, megosztani pozitívumot és negatívumot is.

Itt most elég sok hsz szüleletett, ami jobb lett volna oda. Ezeket már nem bolygatom, maradni fog, de kérek mindenkit, (a topik tisztasága miatt) hogy ezeket oda írjuk be ha lehet, vagy onnan linkeljük ide ha nagyon muszáj.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#30551) g0dl válasza bertalanimre (#30549) üzenetére


g0dl
addikt

Vagy feljebb, ki hogyan szereti beállítani.

(#30552) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még érdekesebbé válik a Samsung EVO regisztrálási sztori: én is 3év garival kaptam az msata 850 EVO-mat a boltból, és ma végre beregisztráltam, és ott is 3év garit mutat! Ment is a mail a supportnak, hogy miafr#& van? 1TB-os darabnak azért 4év múlva is lesz értéke.:U

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30553) Fire/SOUL/CD válasza worxland (#30527) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na, azért az ilyen kijelentésekkel finoman, tisztelettel.
Az, hogy Google huszárkodásból van infó, meg az, hogy "Egy marék fosch.", az SEMMILYEN formában nem igaz.
(ha gyakorlatból lett volna tapasztalatod ilyen SSD-vel ÉS tudnád, hogy a Samsung (hivatalosan amúgy) mire/mihez szánta ezt a meghajtót(amiből jelenleg csak és kizárólag 120G-s létezik), akkor ilyen baromságokat nem ide kellene írni( a baromságot az ÁLTALÁNOSÍTÁSRA értem).

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#30554) Piftuka válasza t72killer (#30536) üzenetére


Piftuka
veterán

"Túl sokat agyalsz rajta, ha hosszútávra szeretnél egy jó darabot, a 850 pro tökéletes választás."

Elhiszem. De nem "agyalok sokat", csak nem mindegy, hogy ~120 GB-os, vagy ~250 GB-os modell mellett teszem le a voksomat.

Ha figyelmesen elolvasod a kérdéseimet, több opció van. Samsung 850 Pro esetében a 128-as fér csak bele a keretbe.

"A 10évet nem mindegyik bolt vállalja,[..]"

Elég szomorú!

"Aquila non captat muscas."

(#30555) Piftuka válasza jeni (#30544) üzenetére


Piftuka
veterán

"A terméket 5 év garanciával kapjuk, ugyanennyit tudunk rá vállalni."

Sajnos ezzel az Aquacomp megsérti a hatályos fogyasztóvédelmi rendelkezéseket!

A "151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról" alapján a gyártói jótállást kellene továbbadniuk a fogyasztó felé. A gyártói jótállás pedig 10 év erre a termékre.

(Jeni, te az Aquacomp tulajdonosa/üzemeltetője vagy?)

"Aquila non captat muscas."

(#30556) jeni válasza Piftuka (#30555) üzenetére


jeni
félisten

(Jeni, te az Aquacomp tulajdonosa/üzemeltetője vagy?)

ha az alkalmazottja lennék szerinted feltennék NEGATÍV REKLÁMOT?

amúgy abban az esetben nem köteles 10év garival adnia ha nem a magyarországi Samsung-tól szerzi be az árut.

azzal a paragrafussal küld el a Aquacompnak és kíváncsi leszek mit írnak vissza vagy válaszolnak-e egyáltalán erre?

(#30557) worxland válasza Fire/SOUL/CD (#30553) üzenetére


worxland
addikt

Ritkán fordul elő, hogy nem értek veled egyet. Ez most ilyen helyzet.
Sokkal gyengébb minden szempontból, mint a 850 EVO, miközben minimálisan olcsóbb.
Így igenis fenntartom a véleményem.
Ha utánanézek a guglin, az mivel rosszabb, mintha a kezemben tartanám? Szétszedni úgyse fogom, és mások tapasztalatát (még ha fenntartással is) elfogadom, ahogy például a Tiedet is.
Pontosan tudom, hogy csak 120-as van. Hogy jön ez ide?
Qrvára nem derült ki, hogy a Samu mire szánta az SSD-jét, mivel első megjelenésekor a honlapjukon se szerepelt. Meg nem is nagyon érdekel, amikor ignorálható felárért házon belül van bármilyen célra sokkal jobb.

Innentől mi is a baromság és általánosítás? Milyen szempont alapján nem nevezhető vacaknak egy termék, ami ilyen paraméterekkel bír?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30558) worxland válasza jeni (#30556) üzenetére


worxland
addikt

A 10 év gari minden országra érvényes. Így lett a cucc bejelentve a Samu által nemzetközi bemutatón. Vagy tudsz mutatni olyan országot, ahol a Samu nem ad rá 10 évet?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30559) fukyu


fukyu
tag

Sziasztok!

Mennyire számít jó vételnek a bargain kategóriában az ADATA 64GB Premier Pro SP600? Mennyire gyors ez a cucc? Látom, benne van az ajánlott listában. Azon tanakodok, hogy melyik érné meg jobban: ez újonnan, vagy egy másik hasonló áron (12-13k) használtan. Érdemes a nagytesót (SP900) venni helyette, sebességben érezni fogom a különbséget?

(#30560) jeni válasza worxland (#30558) üzenetére


jeni
félisten

olvass vissza
,hogy 3 vagy 5 év 10év semelyik, vissza is írtak ez ügyben
3 boltostól kaptam erre választ,azok mind itthon kiemeltek

(#30561) worxland válasza jeni (#30560) üzenetére


worxland
addikt

Mit érdekel minket, hány boltos csal?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30562) jeni válasza worxland (#30561) üzenetére


jeni
félisten

szerinted a hardverker,a PCX,az AQUACOMP,A4Team, piciny boltok?soroljam még?
az Ipon se tíz évet ad hanem 1 év a többit intézd magad el elven hirdeti,de legalább nem titkolózik.

(#30563) worxland válasza jeni (#30562) üzenetére


worxland
addikt

Ki mondta, hogy kis bolt? Én azt mondtam, csal.
Ipon régebben megadta rá a 10 évet.
Addig tehetik ezt, amíg a Samu nem lép a tökükre hitelrontásért. Az más kérdés, hogy a magyar Samu tojik rá, mert ők se különbek, ott is ment a hazudozás a 850 Pro garijáról, volt, amikor csak 5 évet akartak valakinek adni. Persze ehhez Neked kellene visszaolvasni, nem nekem. Pár hónappal ezelőtti történet.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30564) worxland válasza worxland (#30563) üzenetére


worxland
addikt

Na, hogy ez utóbbival se kelljen fáradni, itt volt a topikban januárban:
#26202, #26210, #26211, #26228, #26229, #26259, #26308.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30565) BoB válasza worxland (#30564) üzenetére


BoB
veterán

Akkor már linkelhetted volna őket, így azért még keresgélni kell ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30566) kabdzsi


kabdzsi
tag

Sziasztok!

SSD vásárlás előtt állok, viszont nem tudom hogy melyik lenne a legjobb választás. Tudnátok nekem ajánlani 1-2-t?
A kikötésem annyi lenne, hogy 120GB-os és max 20-25.000 Ft legyen.

Előre is köszi.

(#30567) kabdzsi válasza kabdzsi (#30566) üzenetére


kabdzsi
tag

(Sajnos nem tudtam szerkeszteni az előző hozzászólásom.)

Még annyi kimaradt, hogy legyen gyors és viszonylag sokáig bírja.

(#30568) jeni válasza kabdzsi (#30567) üzenetére


jeni
félisten

kicsit drágábban a
Samsung 850 pro 128GB 29000Ft 10év garival,piszok gyors.
olcsóbban az alábbiak:
Adata SX930 Adata SX900 Hyper X 3K Hyper X Fury Hyper X Savage Samsung 850 EVO (ebből van bolti és gyártói garis SSD) ScanDisk

(#30569) kabdzsi válasza jeni (#30568) üzenetére


kabdzsi
tag

Köszönöm a válaszod! Kíváncsiságból szeretném tőled megkérdezni, hogy te ezek közül melyiket választanád?

(#30570) jeni válasza kabdzsi (#30569) üzenetére


jeni
félisten

pénz kérdés :R
van köztük olyan amire 5év gari van
egyedül a Samsung pro ami 10év garis
de általánosságban bármelyikkel ellennél.
de ha nem akarsz sokat költeni rá akkor

Adata,Hyper X,Samsung EVO,Sandisk
még ide tehető az picit drágán az Intel 530

[ Szerkesztve ]

(#30571) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Kingston HyperX Fury SATA 2,5" 120GB SSD-t, most szerelném be a gépbe. Nincs hozzá rögzítő keretem. Mennyire gáz, ha egyáltalán nem rögzítem, csak rádugom a kábeleket?

(#30572) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy 256-250 Gb-os SSD-re
Felhasználás egyelőre asztali pc, rendszer menne rá meg pár aktuális játék, tároló merevlemezem az van elég.
kb. 500/500 szeretnék, jelenleg SATA III csatlakozós az alaplapom
Garancia 3 év is elég lenne, inkább a keret ami most szoros 35e környékénél nem szeretnék többet fizetni érte.

Márkanév nem lényeg, nem vagyok függő :D Rendszerem Windows 8.1 (eredeti).
ADATA 240GB XPG SX930 SATA3
ADATA 256GB Premier Pro SP900 SATA3
SANDISK 256GB X110 SATA3
SANDISK 240GB Ultra II SATA3 2,5
CRUCIAL 250GB MX200 SATA3 2,5
HyperX 240GB Savage SATA3 2,5
SANDISK 256GB X300 SATA3 2,5
PATRIOT 240GB SATA3 2,5" Pyro PP240GS25SSDR
SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
CORSAIR 240GB Force LS SATA3 2,5" CSSD-F240GBLS
INTEL 240GB 535 SATA3 2,5" SSDSC2BW240H601
Más oldalról is vehetem nekem mindegy :R

(#30573) Apollo17hu válasza Apollo17hu (#30571) üzenetére


Apollo17hu
őstag

áá, hülye vagyok, most látom, hogy van rögzítési helye az SSD-nek is

(#30574) Ice&Lime válasza Dzsolo (#30572) üzenetére


Ice&Lime
veterán

sx900 és hyperx 3k.

(#30571) Apollo17hu: egyébként lehet keret nélkül is a gépben, ha az nincsen mozgatva (gép), csak a kábelre működés közben azért vigyázni kell.

(#30575) Bodor válasza Dzsolo (#30572) üzenetére


Bodor
veterán

Amennyi időt a linkeléssel töltöttél, az alatt vissza is olvashattál volna párat, vagy az összefoglalóban lévő ajánlást. Válts fel egy ezrest , és lesz 500/500-ad... Ez az adat nem számít.
Komolyabb válaszom pedig az, hogy 35-ért olyat vegyél ezek közül, ami legalább már 5 év garis.ADATA 240GB XPG SX930 , vagy Samu 850 EVO jó választás.

(#30576) Ice&Lime válasza Bodor (#30575) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az sx910-zel nem tudod mi van mostanában?

(#30577) Bodor válasza Ice&Lime (#30576) üzenetére


Bodor
veterán

Szerintem nyugdíjazták. Helyette jött azSX930

(#30578) Bodor


Bodor
veterán

Bekerült az összefoglalóba az NVMe (NVM Express) szabványról szóló cikk!

(#30579) Dzsolo válasza Bodor (#30575) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm válaszod, olvastam az összefoglalót, de biztos elkerülte a figyelmem, hogy nem számít a sebesség mert SATA III sem lesz gyorsabb mint SATA II csak akkor mi a francért hülyítenek a gyártók ezzel az értékkel. Az Adata volt ebben az árszegmensben amit leltem, azért bátorkodtam linkelni. :)

Akkor Samsung 850 EVO lesz a befutó. :R

(#30580) fukyu válasza fukyu (#30559) üzenetére


fukyu
tag

UP! :)

(#30581) Ice&Lime válasza Dzsolo (#30579) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az os. használat valóban nem lesz gyorsabb sata3-on, viszont a nagy fájlokkal való munka gyorsabb vele, persze az átlagfelhasználónak ez majdnem teljesen mindegy. Nagy általánosságban, a sata3 előnyeit ritkán van alkalom kihasználni.

(#30582) oxalisz válasza worxland (#30561) üzenetére


oxalisz
tag

Nem akarok a kisker boltok fogadatlan prókátora lenni, de abban az üzletben ahol évtizedek óta vásárolok azt a választ kaptam, hogy "Én annyi garanciát tudok (tovább) adni, amennyit a nagykertől kapok."
Ráadásul - bár nem ssd a példa, hanem TP-LINK router; amiket 5 év garanciával, nyomott áron árultak; egyszer csak lehúzta a rolót a forgalmazó. A kereskedő meg állja a sarat, ha holnap is ki akar nyitni. Nekem van ilyen 5 év garis routerem. Szerintem árnyaltabb a kép.
Lehet, hogy ez az egész egy orosz rulett? Akinek túlfejlett az igazságérzete bajban van mostanság.
Csalók persze mindig vannak. Arra való ez a fórum is, hogy felhívjuk egymás figyelmét, ha kell...

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#30583) worxland válasza oxalisz (#30582) üzenetére


worxland
addikt

"Én annyi garanciát tudok (tovább) adni, amennyit a nagykertől kapok." - és a vásárlót miért kell, hogy érdekelje, hogy a kereskedelmi láncban ki és hol nyúlta le a garit? Nem az ő feladata kideríteni, neki elég azt tudni, hogy a termékre a gyártó mennyi garit vállalt (a világon mindenhol) és hogy azt ő nem kapja meg. Ha romlott húst veszel a hiperben, kit fogsz szidni a Tékozló Homárban?
Abból a routerből nekem is van (meg a családban még 2), nagyon elégedett voltam vele, csak az ezres netet már nem bírja :)

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30584) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Egy hajszállal lassabbnak érzem az új Kingston hyperx fury 120gb-om a volt Samsung 840 evo-mnál. :U

Mennyire van ez rendben?

(#30585) jeni válasza worxland (#30583) üzenetére


jeni
félisten

sajnos a boltok, tiszteletet a kivétellel de sokan nem a hivatalos helyről szerzik be a cuccokat,bevállalva a több ezer Ft nyerseséget. ezzel van a gond,és ebből adódik ,hogy egyes termékekre a bolt ad garit vagyis fals a garancia mivel adja,abban reménykedik,hogy nem romlik el a megadott GARI idő alatt.
mert ezt mindenki tudja és sejti,hogy ha a hivatalos nagykerből,vagy közvetlenül az Európai képviselettől szerzi be akkor jóval többe kerül az árú.
lásd: Ipon-miért adja ugyanazt többfajta garanciával? mi az az Ipon 3év garis cucc és másik a gyártói 1+ gyártói reg.?

anno a MISTRAL is eljátszotta ezt nekem,pedig az egyik legnagyobb pc-s bolt volt.
egy HDD-adott el fals garival,holott a gyártói adat szerint csak 3 hónap volt rá és mégis 2 év garival hirdette.
ezek a kiskapuk amiatt végső garanciáztatásnál problémát jelentenek.

(#30586) Piftuka válasza jeni (#30556) üzenetére


Piftuka
veterán

"amúgy abban az esetben nem köteles 10év garival adnia ha nem a magyarországi Samsung-tól szerzi be az árut."

Ez tévedés. A "kerülőutas" beszerzés nem mentesíti a forgalmazót a törvényben előírt (és működése által vállalt) kötelezettségeitől.

Forgalomba hozott egy olyan terméket, amelyre a gyártó 10 év jótállást vállal, és amelyet ezért Magyarországon 10 év jótállással kell a fogyasztó számára továbbadnia, amennyiben jogkövető akar lenni.

Ráadásul olyan termékről beszélünk, amely esetében nagyon könnyen igazolható a gyártói jótállás időtartama.

"Aquila non captat muscas."

(#30587) Ice&Lime válasza TechN7ne (#30584) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Kb. a gyártó által megadott értékeket produkálja.

(#30588) TechN7ne válasza Ice&Lime (#30587) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:R

(#30589) Piftuka válasza oxalisz (#30582) üzenetére


Piftuka
veterán

"Nem akarok a kisker boltok fogadatlan prókátora lenni, de abban az üzletben ahol évtizedek óta vásárolok azt a választ kaptam, hogy "Én annyi garanciát tudok (tovább) adni, amennyit a nagykertől kapok."

A legtöbb kiskereskedelmi üzlet üzemeltetője ugyanígy gondolkodik, viszont sajnos rosszul tudja a törvényben előírt kötelezettségét!

A fentebb idézett kormányrendelet alapján ugyanis a gyártói jótállás biztosítása a fogyasztó felé a forgalmazó kizárólagos felelőssége.

Tény, hogy a kereskedők manapság nincsenek könnyű helyzetben, mert a jogszabályok a köztük és a fogyasztó kötött szerződés részleteit rendezik, míg a "nagykereket" nem szabályozzák, illetve azok akkor is nehezen vonhatóak felelősségre, ha a gyártót nem megfelelő minőségben képviselik.

Csúnyán hangzik, de senkit sem kényszerítenek vállalkozásra. Minden vállalkozó eldöntheti, hogy az ismert törvényi rendelkezések és a kereskedelemben jellemző viszonyok között hajlandóak-e vállalkozni, vagy sem.

Ha viszont ennek ellenére mégis úgy döntenek, hogy nem a hivatalos importőrtől, gyártótól vásárolják meg a terméket, esetleg direktben külföldről vásárolnak, akkor azzal is legyenek tisztában, hogy a hatályos jogszabályokat nem kerülhetik meg. Ahogyan a felelősség alól sem bújhatnak ki egy érvényes fogyasztói szerződés esetén.

Tehát kötelességük a gyártói jótállást adni minden esetben. Akkor is, ha az importőr bezár, és akkor is, ha nem a hivatalos importőrtől szerzi be a terméket.

A fent említett sajátos viszonyok és nehézségek miatt ugyanis nem büntethetik a fogyasztót annak jogai megkurtításával.

"Ráadásul - bár nem ssd a példa, hanem TP-LINK router; amiket 5 év garanciával, nyomott áron árultak; egyszer csak lehúzta a rolót a forgalmazó. A kereskedő meg állja a sarat, ha holnap is ki akar nyitni."

Ne haragudj, de kevered a fogalmakat! "Forgalmazó" az, aki a terméket kereskedelmi forgalomba hozza. Tehát a "kiskereskedő".

Aki "lehúzta a rolót" a fenti példádban az vélhetően az "importőr" volt, avagy köznyelvben a "nagyker".

Egyébként ahogyan az első bekezdésben is írtam, a forgalmazó ekkor is köteles biztosítani a jótállást. Saját költségéből kell megoldania a jótállási időn belül felmerült esetleges javítást, cserét, árleszállítást, vagy pénzvisszafizetést.

"Aquila non captat muscas."

(#30590) oxalisz válasza Piftuka (#30589) üzenetére


oxalisz
tag

A router kapcsán: pontatlan voltam, tényleg nagykerről volt szó, nevesíteni is tudnám, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy ha eltűnik a ködben állni kell a sarat. (Az a kereskedő, akit példaként hoztam ezt teszi....)
Világos a jogokról és kötelezettségekről írt álláspontod. De az élet nem mindig ilyen tiszta.... Mindig adott a lehetőség másik boltot találni, ahol jobbak a feltételek. (Különösen a web shopok világában.)
Azok a kis boltok, amik 10-20 éve működnek, jellemzõen tiszta forrásból vásárolnak, de mégis van a garancia terén ellentmondás. Hát van, ettõl nem dőlök késbe...

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#30591) oxalisz válasza worxland (#30583) üzenetére


oxalisz
tag

A vásárlót, adott esetben engem, nem érdekel. De, erõszakot nem tehetek rajta. Keresek másikat...
Ha nem lehet úgy ahogy akarom, úgy akarom ahogy lelhet. Van sok bolt, az egyik csak jó lesz...

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#30592) Piftuka válasza Piftuka (#30522) üzenetére


Piftuka
veterán

Az eddigi hozzászólásokat megköszönve, immár tudom, hogy 120-128GB-os SSD-ből melyik modellt válasszam.

Így erre a kettőre szűkítettem a kérdéseimet:

1. Amennyiben egy ~250 GB-os SSD-t választok működik úgy a dolog, hogy két részre particionálom és egy 100GB-os partíciót használok a Windows-nak és a felhasználói programoknak, a ~150 GB-os másik partíciót pedig csak a játékok telepítésére és futtatására használnám?

Vagy az SSD-t mindenképpen egy partícióval kell/érdemes használni?

2. Ha működik a particionálás a gyakorlatban, akkor ~250 GB-os méretben:

Crucial BX100
Crucial MX200
ADATA SP900
ADATA SP920
ADATA SX900

Ha nem nézzük az árat, melyik számít a legjobb vételnek, és miért?

"Aquila non captat muscas."

(#30593) Ice&Lime válasza Piftuka (#30592) üzenetére


Ice&Lime
veterán

1. lehet particionáli nyugodtan, úgy ahogy teszik, kétfelé, háromfelé is.
2. sx900, mert elméletileg vaskosabb mlc nand chipek vannak még benne, bevált, tartósabb darab okán.

(#30594) worxland válasza oxalisz (#30591) üzenetére


worxland
addikt

"Ha nem lehet úgy ahogy akarom, úgy akarom ahogy lelhet.'" Te kamionos vagy, valld be. :)) "Úgy akarom, ahogy lesz".

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30595) oxalisz válasza worxland (#30594) üzenetére


oxalisz
tag

Helyesen: úgy akarom, ahogy lehet.
(Tábláról írtam, és nem vettem észre az leírást.)

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#30596) bladekettő


bladekettő
tag

Hali
Szerintetek 850 evo 120GB vagy Kingston HyperX 3K SH103S3/120G?
(esetleg más!?)

The easy day was yesterday! :)

(#30597) Ice&Lime válasza bladekettő (#30596) üzenetére


Ice&Lime
veterán

A 3k.
Egyébként nem írtál max. árat.

(#30598) bladekettő válasza Ice&Lime (#30597) üzenetére


bladekettő
tag

köszi :) de nem érezhető sebességkülönbség köztük amúgy?
(max 23 ezer)

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday! :)

(#30599) Ice&Lime válasza bladekettő (#30598) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Nem igazán venni észre különbségeket a mostani ssd-k között gyorsaságot tekintve. (a tesztekben persze már eltérőek).
Egyébként ilyen árban még érdekes lehet 5 év garival az sx930 is.

(#30600) jeni válasza Ice&Lime (#30599) üzenetére


jeni
félisten

Az Adata SX900 és az SX930 technikai paramétereik mik lehetnek?
Milyen vezérlővel és mekkora csikkszélességgel készültek?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.